Jan 01 2010

تبریک سال نو این طرف آبی‌ها به همه ملت چه این طرف چه آن طرف آب

نوشته: خُسن آقا    :::       8 پیام

سال سرنگونی حکومت الله بر ایران را به همه هموطنان تبریک می‌گویم. اول با خودم فکر کردم این پیام را باید در رابطه با سال شمسی نوشت نه سال میلادی، ولی هرچه فکر می‌کنم گمان نمی‌برم با این بلبشویی که در ایران برپاست این رژیم بتواند تا سال تحویل شمسی دوام بیاورد و اگر دوام بیاورد وای بر ملت ایران، در آن صورت گمان نمی‌کنم به این زودی‌ها این رژیم سرنگون شود. دلیل این مدعا این است که تضادها بین نیروهای سابقا خودی و این روزها غیر خودی و نیروهای سید علی چنان زیاد شده که هیچ امکان وصلت دوباره برای آنها در تصور من نمی‌گنجد. پس اگر این تضاد را بپذیریم، می‌توانیم نتیجه بگیریم که یکی از این دو نیرو باید دیگری را حذف کند.
حذف سید علی آقا به نظر من محتمل تر بنظر می‌آید در نتیجه سرنگونی حکومت بزودی میسر خواهد شد و شاید حتی تا سال تحویل 1389 شمسی هم طول نکشد.
پس فعلا سال نو سرنگونی رژیم اسلامی تبریک تا بعد! اگر تا 22 بهمن اینها سرنگون نشدند همین متن تبریک را برای سال نو شمسی کپی خواهم کرد!
برای اینکه متوجه شویم از چه روی می‌گویم اینها بزودی سرنگون می‌شوند به تصویر زیر نگاه کنید. این رئیس جمهوری کشور قدرتمند(!) امام زمان است و آن یکی وزیر امور خارجه سومالی.

an_sumali_united.jpg

احمدی نژاد: شرایطی که امروز در بسیاری از کشورهای اسلامی جریان دارد این ضرورت را ایجاب می کند که باید یک جبهه متحد قوی در برابر دشمنان تشکیل شود(خُسن آقا: جبهه قدرتمند با سومالی!؟ بابا این طرف خیلی بیچاره و مفلوک شده!)
نگاه کنید به چهره احمدی نژاد خوشحالی از هر ماهیچه صورتش فوران زده است. این نشان از تنهایی و مفلوکی دارد وگرنه این مردک وزیر امور خارجه سومالی تحفه‌ای نیست که اینگونه برایش کسی نیشش را باز کند! اگر احمدی نژاد یک رئیس جمهور قدرتمند بود هیچگاه وزیر امور خارجه سومالی که هیچ حتی رئیس جمهوری سومالی را هم با این حالت تحویل می‌گرفت!؟ بروید از آنهایی که روانشناسی قدرت را می‌دانند بپرسید، این تصویر نشان از انسانی بسیار منفعل، بیچاره، مستاصل و مفلوک دارد نه یک انسان قدرتمند.

نوشته: خُسن آقا در ساعت: 1:37 am در بخش: گوناگون

8 پیام  |           

8 پیام به “تبریک سال نو این طرف آبی‌ها به همه ملت چه این طرف چه آن طرف آب”

 1. اردی خان مى گویند:

  درود خسن آقا جان
  سال نو میلادی هم بر شما پیروز و شاد باد. امیدوارم این آخرین سال نو میلادی باشه که سایه ننگین جمهوری اسهالی را بر کشور ایران می بینیم.

 2. 123 مى گویند:

  Happy new year :D
  This guy wrote an article that you should read it.

 3. رضا باقري مى گویند:

  تبريك گفتن بعد از ديدن اتفاق‌هاي روز عاشورا براي من كار ساده‌اي نيست
  هر چند كه نشان از پايان عمر قمهوري اسلامي داشته باشد.
  به اميد روزهاي بهتر…

 4. والد بمانعلی مى گویند:

  اصطلاح قمحوری که هموطنی به کار برده بسیار برازنده ممودی است: حوری های قم حتما باید به این شکل و شمایل باشند، خصوصا وقتی که فیل سومالیائی از شوق دلارها دسته فنجانی شان را با فشار آزمندانه خود می شکند. یادمان نرود که سومالی همان جائی است که با کیسه های برنج به نجات جان گرسنگانش می شتافتند.

 5. بهمن ایرانی مى گویند:

  لبخد متکی رو نگفتی. اینا به این دوست و رفقا و اون طرفدارهای چاقوکششان می نازند.
  همیشه جای تبریک هست.وقایع عاشورا تبریک برای همدل شدن مردم و حرکت دارد.

 6. Karo مى گویند:

  اين دولت که سی سال با اعدام و خفقان ترساند و حالا نيروهای خود را در سنگرهای خيابانها گذاشته با اين وجود اين جوانان made ln جمهوری اسلامی ترس از اين سنگربنديها ندارند اين جنبش از يکايک سلولهای ما بلند ميشود و حتی اگر موسوی و کروبی با اين دولت آشتی کنند اين جوانان اميدی برای آينده خود در اين رژيم نميبينند و ادامه خواهند داد اگر ايران را مانند عراق نکنند. آنهائی که از اين رژيم دفاع ميکنند بايد بفهمند که نان سفيد را در اين 30 سال خوردن و چاره جز تسليم به ملت شدن نيست. ابنها سرابی بيش نيستن/

 7. ستایش مى گویند:

  شماها دچار بیماری های روانی شدید و همه چیز رو قاطی کردین
  خاک بر سر شما
  این حکومت پابرجا خواهد ماند و آتش خشم شما باعث سوختن خودتان خواهد شد.
  به امید روزی که نویسنده این متون رو شخصا ببینم که این امر حتی اگر زیر زمین در کشوری دیگر هم باشد نزدیک است.
  حالا ببین کی گفتم

پیام:

اجباری، نمایش داده نمی‌شود

Spam protection by WP Captcha-Free

وبلاگهایی که می‌خوانم

شمارشگر