Dec 27 2009

هدیه خُسن آقا به سالار شهیدان!

نوشته:     :::       19 پیام

این هم هدیه خُسن آقا به سالار شهیدان(!). هر سال ماه محرم که می‌شود، امت همیشه در صحنه شله زرد خور که بلد نیستند شله زرد درست کنند رو به اینترنت می‌آورند، به سراغ گوگل، یاهو و یا دیگر ماشین‌های جستجو گر می‌روند و دنبال طرز تهیه شله زرد می‌گردند. جالب است که بدانید در این روزهای خون و جنون، مراجعه کنندگان از جنس امت همیشه پای دیگ نذری به وبلاگ چنچنه چند برابر می‌شود.
دلم می‌خواست تکنولوژی مخصوص ثبت عکس العمل بازدیدکنندگان موجود بود، تا بتوان به وسیله آن وقتی که امت شله زرد خور چشمشان به دستور تهیه شله زرد شمری می‌افتد عکس العمل شان را ثبت کرد.

نوشته: در ساعت: 2:39 pm در بخش: اسلام و مسلمین

19 پیام  |           

19 پیام به “هدیه خُسن آقا به سالار شهیدان!”

 1. لیلی says:

  بهت نمیومد اینقد عقده ای باشی
  نمی دونم چرا تا می خوایم خودمونو ثابت کنیم به افکار دیگران و اعتقادات دیگران حمله می کنیم.همون کاری که ا.ن دیکتاتور بی مقدار میکنه و شعارش هم اینه حمله بهترین دفاعه.

 2. بابک says:

  خسن آقا جون خودتو ناراحت نکن!
  این جماعت نمی دونن که شمر از صحابه پیامبر بوده و از راویان حدیث هم هست. قبل از جنگ صفین هم از فرماندهان لشکر علی بوده. فکر می کنن هر کی رو که دوست ندارن کافر و نجسه!
  بابا جون این تو دستور غذاش یه کمی هم کنیاک ناب محمدی ریخته که عطر و مزه بهتری داشته باشه، برای همین هم اسمشو گذاشته شله زرد شمری…
  شمر بده، ولی وقتی کارهاش رو انجام بدی میشی مثل خیلی از مسلمین عالم! فقط اسمشو نباید ببری!

 3. Siavash.B says:

  حسن آقاعزیز
  بحث با این گوز مغز های اسلامی بیفایده است. اینها واقعا مثل گوشفند هستند مگه نمیبینی ولایت وقیح دارند، یعنی چه؟ یعنی ما نمیفهمیم یکی بیاد مثل چوپانها مارا هدایت کنه.. یک سری هم هستند که فقط اسم اسلام رو تنقیه میکنند تا به موقعش ازش استفاده کنند… کلا در دین تعطیله هرکی یه پشمی از این نمد محمد میخواد خلاصه.. ولی من به این حرف که از یک ملا شنیدم ایمان اوردم: “محمد راه پیشرفت همه انسانها رو نشان دادهاست”… بله این حرف درست است چون محمد جاکش الله راه حقه بازی، دزدی، شیادی، دجالی وووو راه به همه بیشرفان نشان داده..نمونه دیگش خمینی به نظر من سمبل بینظیری از محمد است.

 4. بابک says:

  حرف من اینه که: به تدریج و با پیشرفت علم و زیاد شدن ارتباط با دیگر جوامع و مطالعه تاریخ در جامعه محدوده مقدسات کوچک تر می شود.
  علی و معاویه، حسین و شمر و یزید و … همه مسلمان بودند. کسی که دایره مسلمانی را محدود به گروه کوچکی کند و سایرین را (می خواهد یزید باشد یا پیرو خوارج و یا اهل تسنن یا اسماعیلی یا یکی از گروه های دراویش) و در مقیاس بزرگ تر نامسلمانان (از بهایی و مسیحی و یهودی و بودایی بگیر تا کسی که خدا را هم قبول ندارد) را ناخودی بداند و این که کسی اسم بچه اش را یا غذایش را مثلا شمر بگذارد را توهین به مقدسات بداند، هنوز به آن درجه از تحمل دیگران که در یک جامعه مدرن باید داشت نرسیده است

 5. daftarha says:

  سرکار خانم لیلی ؛ اعتقاداتی که منشا انها اطاعات کورکورانه از مرام و خط مشی بیهوده است همان بهتر که مورد سوال قرار بگیره.
  نویسنده حاذق انه که حال یا با طنز یا بصورت مستقیم نظرات خواننده رو به زیر سوال ببره…احترام به چه؟ آیا جامعه امروز کم از دین و اطاعات کورکورانه جمعی نادان ضربه خورده؟ جوانان مملکت هر روز در زندان ها و روز روشن در خیابان ها کشتار میشوند و عده ای هنوز اندر خم یک کوچه هستند..
  شما اگه از دین و اعتقاد مردم طرفداری میکنی بیا با استناد بر واقعیت بنویس دین چه چیزی جز حقارت و بدبختی و استعمار برای بشریت داشته؟
  باز تکرار میکنم مستند حرف بزن!

 6. گمنام says:

  خانم ليلى عزيز
  يا اعتقاد هات را ثابت كن و يا مورد مسخره قرار گرفتن آنها را بپذير.
  شما هميشه عادت كرده ايد كه دين نبايد مورد سوال قرار بگيرد. وقت ان است كه بدانيد در اين دنيا افرادى با نظرت مختلف وجود دارند. خرده گيرى از افكار بى اساس عقده يى بودن نيست.
  به نظر من جالب است كه شما هيچ انتقادى از دين را نميتوانيد تحمل كنيد و ميخواهيد هر صداى مخالف را خاموش كنيد. مثل حضرت امام و سلمان رشدى.

 7. هنوز جسد موسوی کالبد شکافی نشده بسیج از کجا فهمیده گلوله از چه نوعی بوده! گاف دادن!

 8. گاف شناس says:

  هنوز جسد موسوی کالبد شکافی نشده بسیج از کجا فهمیده گلوله از چه نوعی بوده! گاف دادن!
  http://news09.hasanagha.org/?p=3790

 9. گاف شناس says:

  هنوز جسد موسوی کالبد شکافی نشده بسیج از کجا فهمیده گلوله از چه نوعی بوده! گاف دادن!
  http://news09.hasanagha.org/?p=3790

 10. کتایون says:

  من هنوز دستور تهیه شله زردت رو نخوندم ولی با دیدین عکسش روحم شاد شد. محشر بود.
  من الان مرده ی دوستانی هستم که برای خودشون تاریخ جدید نوشتن و از دوران تمدن اسلامی می گن. من در حال حاضر در یک کشور عربی هستم و با وجود گران ترین و لوکس ترین اتومبیل های دنیا در این کشور کوفتی هیچ اثری از تمدن نیست و هنوز همه پابرهنه هستند و با داشتم ویلا های چند هزار متری مهمانی هاشون رو تو خیمه برپا می کنندو اینه معنی تمدن اسلامی.
  این پارسا خان ( توی وبلاگ چنچنه)انقدر رگ گردنش ورم کرده بوده که جمله اش رو به نفعت نوشته یک بار دیگه بخونش حسن آقا.( نوشته حق نداری ….چرند گفتن رو تموم کنی یعنی هر چه می خواهد دل تنگت بگو )
  و در آخر ما هم امیدواریم که با انگورهای قلات اون نوشیدنی قرمزت رو وارد بازار کنی و ما حظش رو ببریم.
  شیراز کاکو جات سبزه والو
  ( نتونستم تو چنچنه کامنت بذارم اومدم اینجا )

 11. کامیار says:

  خسن آقا با شله زردت کلی حال کردیم !
  پاسخ به لیلی :
  ما به هر اعتقاد مزخرف و بی سر و تهی که تو و امثال تو بهش اعتقاد دارید حمله هم میکنیم. هر وقت شما تونستید انسانیت رو خارج از دین عقب مانده و بی سر و ته بیابانی خودتون تعریف کنید خواهید فهمید که هیچ عقیده ای ارزش نداره و این انسانها هستند که ارزش دارند !! دین و عقیده شما هیچ انسان غیر مسلمانی رو ارزشمند نمیدونه پس عقاید شما به درد چاه خلا هم نمیخوره !!!

 12. محمد says:

  خسن آقا دمت گرم ! بعضی امت مخ لس عادت دارن خودشونو عقل کل میدونن . تو عمر پر بارشون جلد دوتا کتاب تاریخی دیدن بعد میان میگن ” ببین شما آخه برادر عزیز یه ذره مطالعه تاریخی داشته باش آخه پیغمبر اسلام خیلی خوب بوده شما که نمیدونی که! امام علی خیلی خفن بوده شما که خبر نداری که! امام حسین خیلی مظلوم بوده حرف نداره اطلاعاتتو زیاد کن شما و … برو یه کم کتاب تاریخی بخون!!!” تو جمجمه این جوجه مسلمونا جای عقل پهن ریختن. عزیز من شما که از تاریخ فقط اسمشو شنیدی و مطالعاتت در حد تاریخ مدرسه ابتدایی و راهنمایی هست و فکر میکنی این داستانایی که تو تکیه و هیئت از حسین میگن اسمش تاریخه برو اول بی تعصب راجع به دینت تحقیق کن لایه چهار تا کتاب تاریخیرو باز کن تا هم بفهمی اسلام چطوری وارد این مملکت شده هم بفهمی پیغمبر اسلام و علی و حسن و حسین و … کی بودن هم یکم یخ مخت باز شه هم فرق اطلاعات تاریخیرو با اطلاعات پای منبر و علم و کتل و تکیه رو بفهمی هم نیای تو این وبلاگ و اون وبلاگ بچرخی و اعاده فضل کنی و پند و نصیحت کنی همه رو که برن کتاب تاریخی بخونن…
  مرگ بر اسلام
  http://goftegu.com

 13. لیلی says:

  سلام دوباره
  هیچ وقت اهل توهین نبودم،بابت ابتدای صحبت هام از حسن آقا معذرت می خوام
  دوستان هم فکر میکنن من دارم از یه عقیده خاص دفاع میکنم در حالی که نظر من اینه که با توهین به افکار هر چند غلظ وخرافی دیگران نمیشه به سمت خواسته های صحیح و حقوق واقعی بشر حرکت کرد.کلی مذهب و عقیده هست که هر کدوم یه سری قواعد دارن که برای هر کسی غیر خود پیروان اون مسلک می تونه حتی خنده دار باشه اما دلیلی بر توهین نیست.تنها با پذیرش این تفاوت ها می تونیم کنار هم زندگی کنیم شاید زد و ما هم فرنها بعد از این جهان سومیت نجات پیدا کنیم.

 14. ماه عسل says:

  دوش ديدم ماهِ رهبر در عسل افتاده بود
  پشتِ او بر ملت و، وقتِ عمل افتاده بود
  لشکرِ قزوينيان با عشقِ رهبر آمده
  پشتِ او با عاشقان جنگِ جمل افتاده بود
  اين نمايشنامه یِ ليلی و مجنون اتفاق
  در تماشاخانه یِ بين الملل افتاده بود
  در نِيِستانِ دمِ دالانِ پشتِ خارپشت
  هر بسيجی نيزه بود، اما مچل افتاده بود
  اکبری آبی طلب از سِيلِ ملت مينمود
  ريشِ پشتش پُشته و پيشش کچل افتاده بود
  با دلی خونين و پر از دردٌ، نوميد از پدر
  مجتبی با قُلّکِ کونش هچل افتاده بود
  در ستادِ رهبری در قلبِ لشکرگاهِ عشق
  هاله ای بر هولِ رهبر از حيّل افتاده بود
  خون و بالاخانه اش خر رهنِ رهبر کرده بود
  سايه یِ گرگِ خدا بر خر بَدَل افتاده بود
  خر سخنگویِ کبيرِ کبريا گرديده بود
  حنجرِ خر چاک و رب لال از ازل افتاده بود
  جاکشِ اعظم الاغ و گاو و قاطر می فروخت
  چشمِ ملا بر الاغِ خوش کپل افتاده بود
  از خرد خربنده هرجا در خطر افتاده بود
  همتِ خر خرکليدِ هر خلل افتاده بود
  آن که غدرش قدر و مکرش بی ريائی مينمود
  بر همه روی و ريا عِلّ العِلل افتاده بود

 15. shiva says:

  بجای این شله زرد پزون برای این پوفیوز عرب , بشین یه کاسه سنجد بذار کنارت که هم بیاد (!) و یه تفسیر و درست و حسابی از اوضاع حال و آینده ایران برای ما بنویس تا دلمون شاد بشه ! اه .. اینقدر هم آدم گشاد میشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ حالا که تعطیله دیگه بهانه نداری .. یالا بنویس ببینیم چی میشه آخه !؟!

 16. گمنام says:

  خانم ليلى عزيز شما كاملا در اشتباه هستيد. بر خلاف نظر شما براى رسيدن به آزادى بيان راهى بجز نقض خط هاى قرمزى كه امثال شما رسم كرده اند وجود ندارد. شما نميتوانيد انتظار داشته باشيد كه مردم ساكت شوند چون عقايد شما يا من نبايد مورد توهين و تمسخر قرار بگيرد. شما كه از حقوق بشر صحبت ميكنيد بايد بدانيد كه يكى از ابتدايى ترين اين حقوق حق آزادى بيان است و رسيدن به اين حق هم با ساكت كردن نظر هاى مخالف به جرم توهين آميز بودن شدنى نيست. خنده دار است كه شما از حقوق بشر صحبت ميكنيد ولى اصلا معنى حقوق بشر را نمى دانيد. اگر شما ميخواهيد از جهان سومى بودن نجات پيدا كنيد ميدانيد كشور هاى پيشرفه قرن هست كه آزادى بيان را براى مردم خود به پذيرفته اند؟

 17. sabz says:

  چندی پیش شنیدم که شیوای فریاد بی صدا قرار است به دیدارت بیاید.راستش به دلیل این که دلخوری از تو دارم(بماند برای چه) به تو هشدار ندادم اما حالا عذاب وجدان رهایم نمیکند.راستش خواستم بگویم که شیوای فریاد بی صدا و زیتون هر دو یکی هستندو دلایل ما نشان میدهد که او نیروی نفوذی است که به شدت مورد آموزش قرار گرفته است .بله تعجب نکن و از من هم به دلایلی که نمی توانم برملا کنم نخواه که بگویم دلایلم برای این جریان چیست.متاسفانه این آدم برای ما(عده ای که در رابطه با سابقه برخی وب لاگ نویسان مشکوک تحقیق می کنیم)در قسمت غیر قابل اعتمادها قرار دارد.دوستانه پیشنهاد میکنم اگر با شیوا دیدار کرده ای و تمام
  مشخصات اصلی خود رو به او داده ای فعلا تا مدتی از آمدن به ایران خودداری کن.در هرصورت متاسفانه یا خوشبختانه او در حال حاضر در حال پیوستن به بی بی سی است و خوب با توجه به نشانه ها که انگلیس از طرفی پایگاه رفت و آمد و مرکز خرید و دوا ودرمان حکومتیهاست و از سویی اتفاقا بی بی سی فارسی هم آنجاست و اتفاقا نیروهای همچون بهنود(از سویی سنگ رژیم را به سینه می زنند از سویی در بی بی سی اطراق کرده اند) در آن مشغول به کار هستند ،باید بسیار بسیار محتاط بود.ممنون می شوم این کامنت را بعد از خواندن پاک کنی هرچند از آن روحیه لجباز و از خود ممنون تو بعید است.فقط هشدارم را جدی بگیر.
  دلم بسیار میخواهد دلایلم را بگویم اما به دلیل اینکه هم سبب شناسایی خودمان و هم روش کاریمان می شود معذورم .مراقب خودت باش آشپز ملحد دوست نداریم آزرده ببینیمت

 18. kia says:

  خسن اقاه رفتم توی سایت اشپزی که در باره شله زرد نوشتی دیدم ٤ یا ٥ کامنت از مسلمانیهای کثیفتر از کثیف برات نوشته شده بوده هرچه کردم اونجا کامنت بنویسم جواب نداد میگفت سایت کار نمیکنه حالا اینجا بنویسم خسن اقاه توجه کردی این مسلمانهای صیغه زاده همه اسم ایرانی انتخاب میکنند به کامنتها نگاه کن پارسا . شوکو. وووو اینو من در سایتهای دیگه دیده بودم همه اسم ایرانی هیچ کدام اسم اسلامی ندارند این یک پروژه اطلاعاتی است و سعی کن کامنتهاشون رو پاک کنی تا کونشون بسوزه. دستوره شله گؤ رو هم برای اسلامگریان لطفأ بنوس.

پیام:

اجباری، نمایش داده نمی‌شود

Spam protection by WP Captcha-Free

وبلاگهایی که می‌خوانم

شمارشگر