Nov 29 2009

پیشنماز که بگوزه پس نماز باید برینه!

نوشته:     :::       5 پیام

بروید بخوانید ببینید غاضی مملکت سید علی چگونه استدالاهایی دارد؟
باور کنید طرف یک بیمار جنسی روانی است. اگر این انسان در نروژ بود نه تنها شغل قضاوت به او نمی‌دادند بلکه او را به عنوان یک بیمار روانی جنسی به تیمارستان می‌فرستادند.
فقط یک نمونه از استدلال های او را اینجا می‌نویسم بروید بخوانید و گریه کنید به حال ملت:
خانم محترمی که ساعت 9 شب در کنار جاده منتظر سواری شخصی هستید ، شما با این عمل خود را در معرض وقوع جرم قرار می دهید و به تعبیری سیبل جرم خواهید شد ، شما خانم محترم اصلن باعث وقوع جرم هستید ، خودتان علت وقوع جرم هستید و به نظر من باید یکی از متهمان همین خانم محترم باشد و برای ایشان نیز مجازات تعیین نماییم بنابراین رفتار بسیاری از بزه دیدگان باعث جرم است ، راهکار این مسئله را اسلام بسیار زیبا پیش پای ما گذاشته و آن عفاف و پاکدامنی است.

دوستان گرامی الان وضع خوبمان است ، بسیاری از شما با دادگاهها ارتباط ندارید و بسیاری از مسائل را نمیدانید به دلیل اینکه اخبارش منتشر نمی شود . ولی این را بدانید که الان شرایط ایده آل در جامعه ما جاری است و به شما قول می دهیم که در چند سال دیگر که خیلی هم دور نیست قطعن به بحران و بحران و بحران خواهیم رسید و 90درصد تقصیر خود ما و شهروندان عزیز یعنی همین دوستانی است که در همین سایت نظر دادند و انحرافات خودشان را فراموش کرده اند و دنبال علل واهی هستند .

در آن مملکت در حقیقت شهروندان هستند که مجرم‌اند! مجرم‌های سابق این سالها همگی یا سیاستمدار و یا غاضی شده‌اند.
حتما مطلب را بخوانید

نوشته: در ساعت: 7:43 pm در بخش: اسلام و مسلمین,حقوق بشر

5 پیام  |           

5 پیام به “پیشنماز که بگوزه پس نماز باید برینه!”

 1. daftarha says:

  واقعا جای تاسفه؛ در مملکتی که فقر و فساد و فحشا و اعتیاد قیامت میکنه…در مملکتی که به نیازهای اولیه جوانان جواب داده نمیشود و همانند قرون وسطی زن رو کالائی می دانند که باید در خانه بنشیند و خریدار برایش به خواستگاری برود… از قاضی جه انتظاری میرود؟ این قاضی ظاهرا درس طلبگی خوانده نه قضاوت.
  به نظر این قاضی زن شهروند درجه سه مملکت هم نیست!
  ایشان به طور اختصار نظر اسلام در مورد زن رو بیان کردند.
  فرض رو بر این بگذاریم که این دختر جوان به اشتباه و غلط پای به منزل مردی نهاده..از یک جوان ١٩ ساله در جامعه ای که ارتباطات رو به شدت سرکوب میکنند نباید انتظار اشتباه داشت؟؟
  این دختر جوان به چه دلیلی دست به قتل زده؟
  دلیل وی دفاع از خویش بوده و این کاملا روشنه وحال قاضی مملکت رو پاش که میگه مجرمی چون وجودت باعث شر و مصیبته! مردم با دیدنت بزه کار میشن!!
  ایشون ظاهرا با جنس زن مشکل دارند.

 2. بابک says:

  چند سال پیش یکی از رهبران اسلامی در استرالیا گفته بود وقتی گوشت را دم دست گربه بگذارید آن را می خورد (نقل به مضمون).
  در جواب، یکی از سیاستمداران استرالیایی گفته بود: در این کشور به گربه ها یاد می دهیم که باید غذا را نه از دزدی، بلکه از راه درستش به دست بیاورند. اگر گربه ای تربیت نشده باشد و گوشت بی نگهبان را بدزدد و بخورد باید تاوان کردارش را بدهد. (باز هم نقل به مضمون)

 3. bidar says:

  ابراهیم یا از اصل افسانه است یا یک فرد آدم کش جلاد. زیرا فردی که حاضر است سر فرزند خود را ببرد فردی دیوانه و جلاد است. این آخوندهای کثیف این جلاد خونریز را از کودکی به عنوان الگو به بجه های پاک و معصوم ایران قالب می کنند. از این را آنان را آماده برای انجام خشونت یا پذیرش خشونت می کنند
  http://www.youtube.com/watch?v=3Brp4vqhE3I

 4. Siavash.B says:

  زبان قاصره از این همه بیشرمی و بیشرفی. هرچی عوضی و مشنگه در ایران صاحب منسبی شده و با پررویی هم همیشه جوابی دارند، ولی چه جوابهایی. آدم که کم میاره در مقابل این ارازل و اوباش

 5. Reza says:

  آقای خامنه‌ای باید آزمایش عدم اعتیاد بدهد.
  واکنش‌های روحی‌ روانی‌ و جسمی‌ معتادان به تریاک و هروین را خوب میشناسم.
  اگر به سخنرانی های اخیر آقای خامنه‌ای توجه کنید اثر اعتیاد به تریاک را به راحتی‌ مشاهده می‌کنید.
  لطفا یک بار دیگر صحبت‌های خامنه‌ای را در جمع نخبه‌ها (۳-۴ هفته پیش) با دقت گوش کنید.
  صدای ایشان و حرکات سر و دستشان را ملاحظه کنید.
  به نظر من رفتار و حرکات انرژیک ایشان و به خصوص تن صدایش (دو رگه بودن) نشان از مصرف تریاک ۲-۳ ساعت قبل از سخنرانی‌ دارد.
  چرا نباید ایشان مثل هر جوان دیگری که می‌خواهد استخدام شود آزمایش عدم اعتیاد بدهد؟
  آیا نباید از عدم اعتیاد رهبری که تمام تصمیمات مهم یک ملت ۷۰ میلیونی را به عنوانه شخص اول مملکت می‌گیرد مطمئن باشیم؟ تا تصمیمت مهم در حالت هپروت گرفته نشود؟

پیام:

اجباری، نمایش داده نمی‌شود

Spam protection by WP Captcha-Free

وبلاگهایی که می‌خوانم

شمارشگر