Nov 19 2009

آنفولانزای آخوندی A

نوشته:     :::       4 پیام

یک مقام آگاه که نخواست نامش فاش شود به خبرنگار خُسن آقا گفت اگر گفتید چرا در ایران آنفولانزای خوکی را که در تمام نقاط دنیا به این نام شناخته می‌شود در ایران بنام آنفولانزای آ (A) نامگذاری کرده‌اند!؟
خبرنگار خُسن آقا مثل بز سرش را به علامت تعجب تکان داد و گفت نُچ! مقام آگاه با استناد به یک فتوای آسید علی رهبر گفت: این ( آ ) از آن جهت است که گفته می‌شود اول بار آنفولانزای خوکی از یک آخوند به انسان منتقل شده است!
همان مقام آگاه که نخواست نامش مجددا فاش شود، مجددا از خبرنگار خُسن آقا پرسید می‌دانید چرا حکومت سید علی آقا تنها یک میلیون واکسین آنفولانزای آخوندی وارد ایران کرده؟ باز هم مجددا خبرنگار از همه جا بیخبر خُسن آقا سرش را مثل بز تکان داد و گفت نُچ! مقام آگاه که نخواسته اصلا نامش فاش شود گفت: آسید علی با یک چورتکه حساب کتاب کرده، دیده تنها یک میلیون آخوند و آخوند زاده و طرفدار و نان خور خودی در ایران دارد، به همین دلیل فقط یک میلیون واکسین وارد کرده‌اند. به گفته این مقام آگاه بی نام و نشان، دیگران آنفولانزا آ نمی‌گیرند! آنفولانزای A فقط مخصوص آخوندهاست!
خبرنگار بی خبر از همه چیز خُسن آقا از مقام آگاه پرسید، پس چرا کردان به آنفولانزای آ مبتلا شده!؟ مقام آگاه گفت: همنشینی سی ساله کردان با آخوند جماعت دلیل ابتلای او به آنفولانزای A است!

نوشته: در ساعت: 10:50 pm در بخش: طنز

4 پیام  |           

4 پیام به “آنفولانزای آخوندی A”

 1. zari says:

  حسن آقا راستی چرا آخوندها هرکسی را که مبتلا به آنفلونزای خوکی میشود دستگیر نمی کنند و شلاق نمی زنند مگر خوک دراسلام حرام نیست؟ فکر کنم باید یک فتوی درموردش از یک آیه الله گرفت !

 2. بلوا says:

  خیلی با مزه و جالب بود. اما جناب خسن‌آقا کمی بی‌انصافی کردی! حیف نیست «خوک» حیوان به این مفیدی با آن گوشت لذیذ و کم‌نظیرش را با آخوندهای بی‌مصرف و مضر یکی کنی؟!

 3. eybaba says:

  سلام حسن آقا
  چند روز pısh كه از ıran bıroon mıoomadam
  تو فرودگاه dıdam كه به جاى polıce همه كارهاى bazrası و كنترل رو سپاه انجام mıde ooonam با لباس rasmıe سپاه و با نام سپاه

 4. مسعود says:

  سلام. من در یکی از بیمارستانها کار میکنم و بقرار اطلاعی که از دوستان نزدیک شنیده ام اطلاعات زیر را به همه آزادی طلبان اعلام میکنم.
  مرگ دکتر رامین پوراندرجانی اصلا مشکوک نیست بلکه قتل عمد و برای سرپوشی جنایات سردار رادان و توسط دکتر منوچهر پرویزیان انجام شده است. این شخص متخصص بیهوشی بیمارستان سپاه پاسداران و از خودفروختگان نظام است. ایشان و همسرشان که دندان پزشک و در خدمت سپاه هستند برای خاموش کردن و حذف بسیاری از زندان سیاسی مورد استفاده قرار گرفته اند. این پزشک خودفروخته اهل اصفهان و از دوستان معتمد و نزدیک سردار رادان میباشد و در بسیاری از اعتراف گیری ها با نام مستعار حاجی رحمت نقش دکتر منگله (دکتر مسئول کشتارگاههای آلمان نازی) را در سپاه پاسداران اجرا میکند. روش کار ایشان تزریق نمک مایع به زندانیان است که نتیجه آن سکته قلبی است و در کالبد شکافی نیز غیر قابل تشخیص و ردگیری است.

پیام:

اجباری، نمایش داده نمی‌شود

Spam protection by WP Captcha-Free

وبلاگهایی که می‌خوانم

شمارشگر