Nov 15 2009

نسل داغ و درفش

نوشته:     :::       1 پیام

در خبری آمده بود که آقای لاریجانی فریاد برآورده‌اند و فغان سرداده‌اند و از وقایع فجیع رخ داده در پایتخت مملکت گل و بلبل، شکوا سرداده‌اند و ابراز نگرانی فرموده‌اند و از این وقایع ابراز تنفر فرموده اند و در جایگاه رئیس قانونگذاری حکومت الله بر زمین، دستور مجدد بستن شمشیر از رو صادر فرموده‌اند و از نیروی انتظامی (بخوانید قهریه) خواسته‌اند که باز به سبک و سیاق 30 سال گذشته بیشتر افراد جامعه را به سیخ و صلابه بکشند و در تلویزیون نمایش دهند تا بلکه عبرتی شود برای دیگر شروران!
آقای عقل کل! هنوز به این آگاهی و درک نرسیده است، که اگر این گونه رفتار (به سیخ و صلابه کشیدن‌ها) پاسخ می‌داد امروز ایران می‌بایست بهشت روی زمین باشد.
می‌دانید مشکل ایشان از کجاست؟ مشکل یقینا از آنجاست که آقای لاریجانی در دوران کودکی با این منطق(منطق زور) تربیت شده‌اند. یقین دارم هرگاه ایشان در دوران کودکی کار خلافی انجام می‌داده‌اند، پدر گرام با چوب یا کمربند به جان ایشان می‌افتاده و با تنبیه بدنی اقدام به اصلاح حضرت‌اش می‌فرموده‌اند. یقین دارم که پدر گرام ایشان، هیچگاه وقت نگذاشته‌اند بجای تنبیه بدنی ده دقیقه با منطق و استدلال، ایشان را قانع کند که خلاف قوانین رایج عمل نباید کرد. یقین دارم، آثار داغ و درفش تنبیه‌های بدنی دوران کودکی هنوز بر تن ایشان خودنمایی می‌کند، به همین دلیل است که ایشان راه دیگری برای اصلاح خانواده و جامعه برای ارائه دادن یاد نگرفته‌اند!
ایشان هنوز به این درک و آگاهی نرسیده‌اند که دوران غل و زنجیر و داغ درفش به سر آمده و انسان قرن بیست و یکم دیگر با تنبیه بدنی اقدام به اصلاح حتی حیوانات هم نمی‌کند، انسان که جای خود دارد.
ایشان گویا فراموش فرموده‌اند که این به قول ایشان اراذل و اوباش که امروز امنیت جامعه را بر هم می‌زنند همگی متولد شده در همین سیستم آخوندی هستند و تربیت اینها همگی بر اساس همان ایده‌های غلطی پیریزی شده که آقای لاریجان اسرار به ادامه و تشدید آن دارند.
شاید بد نباشد فرزند ایشان دست بالا بزند و حضرت علی آقا لاریجانی را به باغ وحش تهران ببرند و روش تربیت نوین وحش را با رویه‌های مدرن به ایشان نشان بدهند. نشان بدهند که در دنیا مدرن امروز ما، دیگر کسی با زور و غل و زنجیر چیزی را آموزش نمی‌دهد. به ایشان یاد بدهند که در دنیای مدرن اینترنت قرن بیست و یکم تنبیه بدنی از لیست آلات و ابزار تربیتی حذف شده و دیگر حتی مربیان وحش هم برای تربیت حیوانات وحشی هم از این ابزار استفاده نمی‌کنند.
آقای علی لاریجانی رئیس محترم! قوه قانونگذاری ایران اسلامی، به جد ات قسم دوران داغ و درفش تمام شده و دوران مدرن مدت زیادی است که شروع شده است!
پ.ن.: واقعه قيامدشت که باعث عکس العمل خاندان لاریجانی شده
پ.ن. 2: یک نگاه هم به این نوشته بیندازید. مربوط می‌شوذ به ماجرای سعید حنایی.

نوشته: در ساعت: 7:26 pm در بخش: سیاسی

1 پیام  |           

1 پیام به “نسل داغ و درفش”

  1. یک نفر says:

    شاید،اصرار آقای لاریجانی هم ناشی از همان تربیت دوران کودکی باشد.

پیام:

اجباری، نمایش داده نمی‌شود

Spam protection by WP Captcha-Free

وبلاگهایی که می‌خوانم

شمارشگر