Oct 03 2009

با درایت‌های مقام معظم رهبری ما پیروز شدیم!

نوشته:     :::       10 پیام

مذاکرات 5+1 ژنو با ایرانمذاکرات ژنو به ثمر رسید و اسلام ناب سید علی مشت محکمی به دهان استکبار جهانی شرق و غرب زد و دک و پوز شرق و غرب را چنان خورد کرد که ده تا پزشک حاذق هم نخواهند توانست آنرا صافکاری و تعمیر کنند.
جملات بالا را یقینا در روزهای آینده هزاران بار از همه رسانه‌های وابسته به سید علی خواهیم شنید. این عوامفریبی را چنان در بوق خواهند کرد که گوش همه کر شود تا واقعیت اصلی همانا شکست مفتضحانه حکومت سید علی پنهان بماند.
همیشه این شگرد شناخته شده سیدعلی بوده و هست که بر موضع غیر اصولی و غیر قابل دست یابی خودش چنان پافشاری می‌کند تا به مرز شکست، سرنگونی و فنا شدن برسد، سپس درست چند قدم مانده به سرنگونی و نابودی هزار قدم عقب نشینی می‌کند و شکست را می‌پذیرد و هم زمان در بوق تبلیغاتی می‌دمد که چه شده چه نشده سید علی با درایت پیروز شده!
پیشنهاد غنی سازی اورانیوم با درصد بالا در خارج از ایران را قبلا هم گروه 5+1 به حکومت سید علی پیشنهاد داده و جواب منفی دریافت کرده بودند. حالا سید علی و هم پالکی ها بعد از 4 سال با تحمیل فشارهای بی دلیل به مردم همان نتایج 4 سال پیش را پذیرفته‌اند و یقینا عقب نشینی‌های بیشتر را هم در ادامه همین مذاکرات شاهد خواهیم بود.
آذر ماه سال 1384 سرگئی لاوروف وزیر خارجه روسیه طرح غنی سازی در یک کشور ثالث را مطرح کرد و پاسخ رژیم به این پیشنهاد منفی بود و ماجرا را 4 سال دیگر کش دادند. تنها تفاوت این دو پیشنهاد در این بود که این بار آمریکا خود به سر میز مذاکرات مستقیم نشست و رو در رو با رژیم مذاکره کرد. تو گویی که عقده رژیم تنها در این بود که این بسته حقارت را مستقیما از دستان آمریکا باید دریافت کند! عکس کنار را نگاه کنید! ببینید چگونه نمایندگان سید علی قند در دلشان آب شده که دارند به گفته خودشان با شیطان بزرگ مذاکره و بده بستان می‌کنند.
سیاست سید علی چنان است که هم شرق را خوش آید و هم غرب را.
حکومت سید علی حالا می‌تواند با افتخار در کتب تاریخی ثبت کند که هم شرقی است و هم غربی، روس‌ها کودتای نظامی را برای سید علی ترتیب دادند، آمریکا و اروپا هم پالان کج اتمی بر آن گذاشتند.
مبارک است انشاالله!!
پ.ن.:
یادم رفت بنویسم که در این ماجرا سید علی غیرت نداشته‌اش را هم فدا کرد. یادمان نرود که سید علی چندسال پیش چنین فرمود:
کسانی که دم از مذاکره با آمریکا می‌زنند یا با الفبای سیاست آشنایی ندارند یا با الفبای غیرت
پ.ن. 2:
دیروز می‌خواستیم در باره این مطلب بنویسم ولی وقت آن نشد و امروز هم که مساله اتمی مهم تر از این یکی بود. شاید روزی که خود ابطحی بیرون آمد و این شعبده بازی را رسوا کرد، شاید!!

نوشته: در ساعت: 9:03 am در بخش: بحران اتمی، جنگ

10 پیام  |           

10 پیام به “با درایت‌های مقام معظم رهبری ما پیروز شدیم!”

 1. بافومه says:

  تا بوده همین بوده است.

 2. حمید says:

  روی قاجار رو هم اینها سفید کردند.

 3. بافومه says:

  لینک با اجازه به بالاترین ارسال شد. رأی بالایی هم آورده است:
  http://balatarin.com/permlink/2009/10/3/1783503

 4. mehran says:

  هر چقدر که فکر می‌کنم میبینم این احمدی نژاد یهودی تبار در یک مدت کوتاه ایران را بدون جنگ خارجی اشغال کرد و وضعیت از فلسطین اشغالی بسیار وخیمتر است.
  شاید آشکار کردن وجود تقلب در انتخابات هم عمدی بود تا به راحتی‌ ریختن خون مردم را مباح کنند.
  چرا در این مدت کوتاه این همه پول از کشور خارج شد،پای فلسطین در میان است یا این که پولها مستقیماً وارد اسرائیل میشود ؟
  اگر به تاریخ فلسطین نگاه کنید می‌بینید که اسراییل فلسطین را هم همینطور با سیاست بدون جنگ خارجی‌ اشغال کرد.
  خطر !

 5. A says:

  حسن اقا بدبختانه با وجود اینکه تاریخ ایران مملو از اینگونه تن فروشهای حاکمان بوده و هست…و اون پیش بینی سالها قبل امثال بنده و شما بلحاظ همان دانسته های تاریخی بود.

 6. A says:

  حسن اقا بدبختانه با وجود اینکه تاریخ ایران مملو از اینگونه تن فروشهای حاکمان بوده …امامتاسفانه ملت ما هرگز وقعی بدان اتفاقات قائل نبودند…اون پیش بینی سالها قبل امثال بنده و شما بلحاظ همان دانسته های تاریخی بود.

 7. بلوا says:

  آقا اول تشکر بابت لینکی که دادی و کلی رونق بخشیدی به سفری بی‌رونق ما.
  در مورد مذاکرات شک نکنید که شکست می‌خورد. تاریخ مصرف حضرات در سال اصلاح الگوی مصرف به سر رسیده است. الان فقط دوستان، می‌خواستم بنویسم اربابان گفتم می‌گن شعار نده، آمریکایی و اروپایی‌شان نگران این هستند جنبش مردم ایران از کنترل خارج نشه و کارش به رادیکالیزم نکشه. از هاشمی ناامید شدن می‌خوان ببین خامنه‌ای می‌تونه کاری بکنه! ولی خب اینا مگه شاه از سقوط تونستن نجات بدن که این‌ها را بتونن؟

 8. مشت محکم سید علی says:

  حسن آقا مشت محکم رو خوردیا
  چقدر بهت گفتم مراقب دندونات باش مشت سید علی مشت امام زمانه

 9. SHIVA says:

  اینو نخونی رودل میکنی :
  http://www.noandish.com/com.php?id=33304

 10. خدا لعنت‌ات کند شیوا! مگر نمی‌بینی اون بقل 3 روز پیش اصل مقاله رو که به انگلیسی بود گذاشتم؟

پیام:

اجباری، نمایش داده نمی‌شود

Spam protection by WP Captcha-Free

اخبار و مطالب خواندنی