Oct 01 2009

خبر ورزشی!

نوشته:     :::       11 پیام

darbi.jpgدر آستانه شهرآورد(دربی) سبز پایتخت: هیات رزمندگان از امشب کنار ورزشگاه آزادی خیمه می‌زنند!
یقینا رزمندگان سلحشور(!!) اسلام ناب سید علی وقت نکرده‌اند در ماه رمضان به احیا بروند به همین خاطر مراسم احیا را به کنار استادیوم فوتبال منتقل کرده‌اند!!
در ادامه خبر می‌خوانیم:
حسن ضیاء آذری مدیر مجموعه ورزشی آزادی از برپایی چادرهایی برای اسکان تماشاگران شهرستانی در شب پیش از بازی داربی و برگزاری نماز جماعت خبر داد و به ایسنا گفت: هیات رزمندگان غرب تهران و کرج طی مذاکره با معاون مجموعه ورزشی آزادی درخواست کردند که شب قبل از بازی مقابل درب غربی فضایی را برای استراحت(!!) و اسکان(!!) تماشاگران شهرستانی آماده کنند. برپایی نماز جماعت و پذیرایی از مردم از دیگر اقداماتی خواهد بود که بنا است انجام شود.
پرانتزها از من است!
ما نفهمیدیم استراحت و اسکان تماشاگران شهرستانی چه ربطی دارد به رزمندگان سلحشور غرب تهران و کرج !؟ و از همه مهم تر نفهمیدیم نماز جماعت برای استراحت است یا برای فوتبال یا برای جنگ حیدری نعمتی! شاید هم برای بهبود بواسیر رزمندگان سلحشور تهران و حومه خوب باشد!
البته با آگاهی که از جو مسابقات سابق تاج و پرسپولیس داریم، می‌دانیم که این بیشتر به یک جنگ طبقاتی شبیه است تا یک مسابقه فوتبال. حالا هم که گویا عده‌ای دیگر، این جنگ حیدری نعمتی را با لوگوی طراحی شده خود می‌خواهند تبدیل کنند به جنگ بین حیدری نعمتی‌های سابق از یک طرف و رزمندگان سلحشور سید علی از آن طرف. با شناختی که از تماشاگر فوتبال بطور عموم داریم می‌دانیم که گاهی اوقات در گردهمایی‌های از این دست تنها از چیزی که خبری نیست فوتبال است و بیشتر برای جنگ طبقاتی شکل می‌گیرد تا مسابقه فوتبال.
خارج از موضوع: پائیز دارد تمام می‌شود و چهره زمستان کم کم نمایان، از این رو مراسم با شکوه انگور چینی را امروز باید ترتیب بدهم وگرنه انگور امسال بجای شراب به یخ تبدیل خواهد شد.

نوشته: در ساعت: 7:09 am در بخش: اجتماعی,اعتراض و تظاهرات,طنز

11 پیام  |           

11 پیام به “خبر ورزشی!”

 1. jay says:

  حُسن آقا
  کاری میکنی که بزودی سفری بیام نروژ برای نوشیدن شراب های خانگی ات 🙂
  good luck 🙂
  ——-
  پاسخ:
  تشریف بیارید
  پدرم در اومد از ساعت 12 تا همین نیم ساعت پیش یعنی یک چیزی حدود 11 ساعت کار برد این شراب سازی. البته انگور امسال خیلی زیاد شده بود(39 کیلو).

 2. آقااون چا پاییز تموم شده؟!! به گمانم منظورت تابستونه به هرحال نوش بره چایی که درد و غم نباشه

 3. بافومه says:

  خسن آقای عزیز، با اجازه مطلب شما را به بالاترین ارسال کردم. اون مطلب قبلی هم مطلب خیلی جالبی بود. ولی حیف که به دلیل استفاده از …سهال طلبان به جای اصلاح طلبان حق ارسال نداشتم و ممکن بود دچار مشکل شوم! در ضمن نه حق واجازه‏ی دست بردن در مطلب شما را داشتم، نه کار درستی بود و نه دوست داشتم به اصل مطلب ضربه بخورد. موفق باشید.

 4. بزی says:

  آقای حسن آقا سلام
  ما یکی دو بار به اصرار دوستان رفتیم ورزشگاه آزادی همش به همدیگه فحش میدادند و خیلی وضعی بدی بود.امیدوارم جوانان تمامی عصبانیت خود را با فحش به رژیم و پاره کردن عکس آخوندها دل ما را شاد کنند و خواب آخوندها را بربایند.

 5. من says:

  سلحشور نه سلهشور
  ———
  پاسخ:
  مرسی شما (من) سلحشور اصلاح شد.

 6. فرهاد says:

  چه ربطی داره بسیج به شراب ؟ نکنه بسیج یعنی مدرسه عشق و چادرزدن تو بیابون و هیئت هیئت و شب جمعه و …… – نه بابا … فکر نکنم … نه فکرنکنم…… یعنی ؟….. چه میدونم؟

 7. خیر آقا مسعود اشتباه نشده منظورم همون پاییز بود! اینجا بابا نروژ هست نه ایران! اینجا حتی دیشب هم درجه هوا رفت زیر صفر، امشب که قرار است 2 تا 3 درجه بره زیر صفر و در چنین هوایی انگور تبدیل می‌شود به تیکه های یخ.

 8. بافومه says:

  خسن آقای عزیز ممنون می‏شوم اگر به وبلاگ من هم سری زده و نظر خود را در مورد آن بیان بفرمایید. می‏خواهم اگر فرصت دارید یک نگاهی به آن انداخته و پیشنهادات و انتقادات خود را بیان بفرمایید. از تجربه وبلاگ نویسی شما می‏خواهم اگر اجازه بدهید استفاده کنم. سپاس.

 9. jay says:

  حسن آقا
  خسته نباشی 🙂 مرسی از دعوتت شاید برای اسکی امسال اومدم نروژ و یک سری هم به شهر شما اومدم برای شراب خوری 🙂 روزی شاد و ویکند خوبی داشته باشی

 10. ا says:

  حسن اقا یادته گفته بودیم در سر بزنگاه و بمحض مشاهده وخامت اوضاع اینا میکشن پائین..حالا بفرما…

 11. بلوا says:

  حتما می‌دانید که نوعی شراب را از انگورهای یخ‌زده درست می‌کنند که خیلی شیرین است و البته گیرایی و صفای خودش را دارد. شراب در اینجا چون ترس محتسب هم می‌خورد مثل سگ آدم را رو می‌گیره.:)
  وقت کردید سری به وب‌لاگ من بزنید. عنوان آخرین مطالب را می‌نویسم شاید اشتهاتون باز شد سری به سفری ما فقیر فقرا زدید!
  ۵+۱=سقوط دولت کودتا
  محمود از نگاه عبید
  پارلمان آزاد
  املت ا.ن در نیویورک
  جهاد اکبر: ا.ن کردن خ.ر از زبان ایرج میرزا

پیام:

اجباری، نمایش داده نمی‌شود

Spam protection by WP Captcha-Free

اخبار و مطالب خواندنی