Sep 22 2009

اولویت‌های علما از دید یک کلاشینکف بدست!

نوشته:     :::       16 پیام

من اصولا با کلاشینکوف حتی از نوع دیجیتالی آن میانه خوبی ندارم و این وبلاگ را هم اصلا نمی‌خوانم و نمی‌شناسم. در پیگیری لینکی به لینکی یک مرتبه از وبلاگ کلاشینکوف دیجیتال سر در آوردم. ایشان در مطلبی در دفاع از بی عملی علما، دلایلی برای مداخله نکردن علما در وقایع و جنایات پس از انتخابات مطرح کرده‌اند که خیلی جالب و خواندنی است! نویسنده وبلاگ به شکلی می‌خواهد برای علما عذر تراشی کند، آن هم چه عذری! عذر بد تر از گناه.
می‌فرمایند:
برای این سکوت و عدم موضع گیری مراجع و روحانیون اعلام چند دلیل را می توان ذکر می کرد که به نظرم از این قرار است:
-ورود مراجع و روحانیت به مسئله ادعای تقلب در انتخابات ریاست جمهوری و مسائل بعدی آن، در شرایط فعلی یک موضع گیری سیاسی غلیظ و تمام و کمال محسوب می شود و کاملا هم به نفع یک جریان سیاسی(اصلاح طلبان) تمام می شود، بسیاری از مراجع و روحانیت با این سطح از سیاست ورزی(ورود مستقیم و جزیی به مسائل) میانه ای ندارند و از نظر آنان،ورود آنها به اینگونه مسائل، موقعیت روحانی و خاص آنان را با چالش مواجه می کند.

آخه برادر کلاشینکوفی، ماشاالله ماشاالله شما که با انتخاب نام برای وبلاگ ات از همان اول خط و نشان کشیده‌ای و قرار است که مثل کلاشینکف دیجتال باشی! حالا چرا یک مرتبه این همه رئوف شده‌ای آن هم از جانب علما!؟
این چه مصداقی است یا بهتر است بگویم این چه عذر بدتر از گناهی است که فرموده‌اید علما (ورود مستقیم و جزیی به مسائل) مستقیما وارد مسائل جزیی نمی‌شوند!؟ منظورتان از مسائل جزیی چیست!؟ کشتار مردم در مقابل دیدگان جهانیان یا به سخره گرفتن اراده ملی یک ملت!؟ شاید هم تجاوز به زندانیان مد نظرتان بوده! عاقلان دانند!
چطور است که علما در مسائلی مثل ورود به بیت الخلا با پای چپ یا راست وارد می‌شوند! ولی در مسائلی که جان انسانها به آن بستگی دارد خیر!؟
یقینا این نوع افکار را هم شما از تربیت اسلامی همین علما یاد گرفته‌اید و پرورش یافته همان مکتب هستید وگرنه در آن نوع تفکر و سیستم تربیتی که حقیر پرورش یافته‌ام کشتار مردم بیگناه یکی از بزرگترین گناهان محسوب می‌شود.
ایشان در ادامه دلیل تراشی برای علما می‌فرمایند:
-دلیل دیگر می تواند این باشد که بخشی از روحانیت و مراجع،‌اصولا حوادث اخیر را یک حادثه گذرا و مقطعی و نه چندان مهم و حیاتی ارزیابی می کنند که می گذرد و نباید بی گدار در مورد آن هزینه کرد.
حوادث نه چندان مهم نه چندان حیاتی!؟ مهم از چه نظر!؟ شما که متخصص علما و اولویت های آنها هستید می‌توانید بفرمایید، چرا برای علما جان این همه انسان اهمیت ندارد!؟ بر ما که پوشیده نیست که علما فعلا سرشان در آخور خوبی فرو رفته و تا در کیسه ملت بیچاره باز است و علما از این کیسه ارتزاق می‌کنند یقینا هم نباید منتظر عکس العملی از سوی ایشان بود. یقین بدانید روزی که ملت بیدار شد و سر کیسه را سفت کرد، آن وقت همین علما که این مسائل برایشان پیش پا افتاده و بی اهمیت جلوه می‌کند، چنان به تکاپو بیفتند که بیا و ببین! برعکس نظر شما و علمای گرانقدر(!) اسلام، حقیر بر این نظرم که برای زندگی بهتر باید هر چه زودتر کل اسلام متعفن علما را به بیت الخلا بریزیم و برویم دنبال یک زندگی انسانی تر و شرافتمندانه تر!

نوشته: در ساعت: 9:53 am در بخش: اسلام و مسلمین,جنایات رژیم

16 پیام  |           

16 پیام به “اولویت‌های علما از دید یک کلاشینکف بدست!”

 1. Omid kord says:

  آخوند قرائتی: پرستش وطن شرك است؛ نه غزه ، نه لبنان= نه قرآن
  ایران ب ب ب
  سایت حکومتی نظامی فارس:رئيس ستاد اقامه نماز جمهوری اسلامی گفت: يك عده‌اي شعار داده‌اند كه “نه غزه نه لبنان، جانم فداي ايران “، اگر اينطور است پس نمازتان را هم تغيير بدهيد و بگوييد “السلام علينا و علي ايرانيان ” ؛ “نه غزه نه لبنان ” مي‌داني يعني چه؟ يعني “نه قرآن “.
  وی گفت:‌ قرآن حتي براي دختر مشرك هم غصه مي‌خورد و حالا ما مسلمان هستيم، “نه غزه نه لبنان ” مي‌داني يعني چه؟ يعني “نه قرآن “؛ ما بايد حركتي بكنيم كه به غيرت عرب‌ها بر بخورد و مدعيان حقوق بشر رسوا شوند كه هيچ كاري براي مسلمانان غزه نكردند.
  وي با طرح اين سئوال كه با آن شعارها چه كساني دلخوش شده‌اند گفت: ما ايران را دوست داريم اما ايران پرست نيستيم. حب وطن خوب است اما پرستش وطن شرك است؛ ما نه پدر مي‌پرستيم، نه آيت‌الله، نه حزب، نه سياست، نه عمامه، نه لباس و نه كت و شلواري، ما فقط خداپرست هستيم و وطنمان را هم دوست داريم.
  وی در پایان اراجیف خود گفت: ما به ايران عشق مي‌ورزيم و به ايراني بودن خود افتخار مي‌كنيم و از كشورمان هم دفاع مي‌كنيم اما نه اينكه حالا چون ايراني هستيم شعارهايي بدهيم كه ضد قرآن باشد؛ مگر ما در ماه رمضان دعا نخوانديم كه “اللهم اغن كل فقير “؟ و بعد در جمعه آخر ماه رمضان 5 نفر يا 100 نفر يا هزار نفر و يا 20 هزار نفر يا هرچقدر ديگر بيايند و بگويند فقط ايران؟ پس دعاهايي كه خوانديم دروغ بود؟
  قرائتي خطاب به كساني كه اينگونه شعارها را سر داده‌اند گفت: شعارهايتان را از يك اسلام شناس بپرسيد و حواستان باشد دنبال موجي نرويم كه بعدا در قيامت جوابي براي آن نداشته باشيم؛ مراقب باشيم آب به آسياب دشمن نريزيم.

 2. بی نام says:

  اگه قرائتی رو نداشتیم به کی باید می خندیدیم ؟
  یادتان میاد قرائتی گفت مردم بم زکات خرماشون رو ندادن زلزله اومد ؟
  هرجا به جیب و شکم آخوند مربوط باشه آنوقت وارد صحنه میشن

 3. Siavash.B says:

  با درود
  چه دله خوشی داری حسن آقای گل که این وب سایتهای این مشنگهارو میخونی، اینها حتی حاظرند ننشون هم ببر حراج بذارن تا این جنبش بخوابه… کس شعر گفتن که شده خوراکشون..از بزرگ تا کوچیک مگه نمیبینی سید علی چلاق هربار میاد زر بزنه تر میزنه..

 4. ماله کش هم ماله کشان قدیم!
  به این مردک بی وطن بفرمایید چطور عده ای از علمای بزرگتان (خامنه ای، مصباح، جنتی …) در مسائل کلی و خیلی بزرگتر از جزئی مانند مملکت داری و کشور داری دخالت می کنند؟

 5. خودم says:

  اعوذ بالله من الشیطان رجیم
  ان الله لعن الکافرین و اعد لهم سعیرا ،خالدین فیها لا یجدون ولیا ولا نصیرا ،یوم تقلب وجوههم فی النار یقولون یلیتنا اطعنا الله و اطعنا الرسولا ، و قالوا ربنا انا اطعنا سادتنا و کبراءنا فاضلونا السبیلا ،ربنا اتهم ضعفین من العذاب والعنهم لعنا کبیرا، یا ایها الذین امنوا لاتکونوا کالذین اذوا موسی فبرااه الله مما قالوا و کان عند الله وجیها ، یا ایها الذین امنوا تقوا الله و قولوا قولا سدیدا احزاب 63 تا 70و …
  قابل توجه هم آب و خاکیها
  زکات رو اگه به آخوند هم نمیدید و اگه به اسم زکات هم نمیدید برای رضای خدا هرماه درصدی از درآمدتون رو به فقرا بدید یواشکی هم بدید که کلی پیش خدا کلاس داتشه باشید
  برای خدا هم نمیخواهید بدید
  الله اکبر به خودتون بر میگرده حتی غربیها هم میدونن که نام خدا رو نباید باازیچه قرار داد (ده فرمان تورات موسی در بایبل )
  پروردگار من با این حرفها کوچک نمیشه
  و سید علی خامنه ای هم به عنوان رهبر و اولی الامر هست و
  انشاءالله رحمت و مغفرت خدا با ماست

 6. انشاء الله رحمت و مغفرتش با ماست

 7. نوشی و جوجه هایش says:

  بچه ها سلام نوشی هستم.با مطلب جدید در وبلاگم بروزم.
  http://www.nooshi.ir

 8. ali says:

  دیده هایم از روز قدس
  بسم ا…القاسم الجبارین
  صبح جمعه روزقدس بلندشدم سایتهای ضدانقلاب وانقلابی را زیرو رو کردم قائم مقامی احمق داشت به حساب خودش ضد انقلاب را حسابی تحریک میکرد.دوساعت ونیم به ظهر باس حرکت کردیم رفتیم موتور رو گذاشتم جلوی پل کالج قبل از پارک دانشجو.
  جمعیت حزب اللهی از قبل از میدان فردوسی خیابان را پر کرده بودند این به غیر از راهپیمایانی بود که از امام حسین مرگ بر اسرائیل گویان می امدند.روی پل جمعیت را دیدم خداراشکر کردم توکل برخدا حرکت کردیم به طرف چهارراه ولی عصر.سر چهارراه ولی عصر یک عده از بچه حزب اللهی ها با یک نیسان که بلندگوی های قدیمی روش وصل کرده بودند شروع کردندبه بالا رفتن از ولی عصر.بلند گودار اعلام کردظاهرا عده ای میخواهندمارا ببینند.
  روبروی چلوکبابی بزرگمهرشروع شد.حدود صد نفر سبزیها وایستاده بودندشعارمیدادندنترسیدنترسیدماهمه با هم هستیم اما نمیدونم چی شد شاید یه دقیقه هم نشدکه پیش قراول امت حزب الله که رسید یهو دیدم شروع کردن به فرار.
  چند نکته اینجا قابل توجه بود زنها راگذاشته بودندصف اول که ……بعدبسیار بزدل بودندمثلا یکیشون رو یکی از بچه ها گرفته بود میگفت از موثرهاست اگر بدونید چه گریه ای میکردبا چهل سال سن.
  خلاصه فرار کردندتوی پیاده روسمت راست.جمعیت هم پشت سرشان شعار میدادند کیش کیش منافق.مرگ بر وطن فروش خائن مزدور کافر.
  رسیدیم به میدان حضرت ولی عصر .دیدیم ضلع شمال شرقی میدان یه عده شون وایستانداز پشت سرشون هم هزاران نفر مرگ بر اسرائیل گویان رسیدنداز طرف ولی عصر هم بچه هارسیدندیهو دیدیم غیب شدند.
  ادامه پاکسازی سبزی های گندیده را در بلوار کشاورز ادامه دادیم شعار مرگ بر اسرائیل کیش کیش منافق مرگ بر وطن فروش مزدور .امیرالمومنین حیدر علی شیرخدا حیدر.یا ابالفضل.و……مرگ بر امریکا مرگ بر منافق خیابان را میلرزاندو قبل از آن دل منافق جماعت را.آی فرار میکردندمن خودم پشت سرشان بودم دلاورشان فرار میکردندتوی پیاده رو دختراشون وا می ایستادندروی بلوار.میدونید چرا؟چون به مردم اطمینان داشتند.
  خلاصه تا به ظهر برسه خیابان به حدی پرشدکه از بلوار جمعیت گذشت.جابرای ضد انقلاب آنقدر تنگ شد که از صحنه کاملا حذف شدند.جمعیت حزب الله مسلط بر خیابان های مرکز تهران میلیونهانفر وتمام سبزیها روی هم دوهزار نفر هم نشدند.
  انفاقات مابین چهارراه ولی عصر تا پارک لاله را در قسمت بعدی یرایتان خواهم نوشت.

 9. hasan says:

  این نوشی عاقبتش چی شد%
  ما مثل شما سابقه وبلاگ نداریم اگه کسی واقعت ماجرا را میدونه به ما هم بگه^

 10. بزی says:

  آهای علی آقا کل کل و دروغ زنی توی زیتون کم بود حالا که اونجا متروک شده اومدی اینجا را گند بزنی
  کور خوندی اینجا کسی محلت نمیزاره
  یه سری بزن به کامنتهای قبلی سگهای دروغگو رژیم بعد 2-3 کامنت زدن گم و گور میشند پوست کلفتاشون بعد 5-6 گم و گور میشن توی ریغوی بسیجی که عددی نیستی؟
  راستی شما به چه امیدی از رژیم طرفداری میکنید ….یه چیزی را مطمئن باشین نوبت لاشخوری به شما نمیرسه مردم اونجاتون را هم جر میدهند…این را مطمئنم
  /////////////////////////////////
  آقا حسن آا اگه مشکلی نیست یه سوال داشتم
  آیا توی نروژ 6 ماه شب داریم یا ی خورده تاریک است.شما سختتون نیست مثلا رانندگی
  مرسی

 11. بزی says:

  آهای علی آقا کل کل و دروغ زنی توی زیتون کم بود حالا که اونجا متروک شده اومدی اینجا را گند بزنی
  کور خوندی اینجا کسی محلت نمیزاره
  یه سری بزن به کامنتهای قبلی سگهای دروغگو رژیم بعد 2-3 کامنت زدن گم و گور میشند پوست کلفتاشون بعد 5-6 گم و گور میشن توی ریغوی بسیجی که عددی نیستی؟
  راستی شما به چه امیدی از رژیم طرفداری میکنید ….یه چیزی را مطمئن باشین نوبت لاشخوری به شما نمیرسه مردم اونجاتون را هم جر میدهند…این را مطمئنم
  /////////////////////////////////
  آقا حسن آقا اگه مشکلی نیست یه سوال داشتم
  آیا توی نروژ 6 ماه شب داریم یا ی خورده تاریک است.شما سختتون نیست مثلا رانندگی
  مرسی

 12. مسلمانِ کس لیس says:

  آقای بزی.در این شش ماهی که شب است؛این علی آقا قرار شده که همشیره اش را بفرسته نروژ.خواهرِ ایشان شب کار است.بنابراین در شش ماه؛ باندازهء یکسال کوس میدهد.

 13. کلاید says:

  “حقیر بر این نظرم که برای زندگی بهتر باید هر چه زودتر کل اسلام متعفن علما را به بیت الخلا بریزیم و برویم دنبال یک زندگی انسانی تر و شرافتمندانه تر”
  اشتباه میکنی دوست عزیز
  برای زندگی بهتر باید کل ادیان و مذاهب رو ریخت همونجا که گفتی.
  فیلم جدید بیل ماهر رو ببین(اسمش Religulous )…ببین چه جوری علما و طرفداران این ادیان بقول مثل خر توی بحث گیر میکنند …خواشتی بگو لینک دانلود هم برات بزارم….

 14. کلاید نیکی و پرسش خوب لینک رو می گذاشتی همه سود ببرند.

 15. بزی جان :
  به پیامبر وحی شده که به آنها مثل آنکس را بگو که:
  اعوذبالله من الشیطان الرجیم
  واتل علیهم نبا الذی اتیناه ایتنا فانسلخ منها فاتبعه الشیطان فکان من الغاوین 175
  و لو شئنا لرفعنه بها ولکن اخلد الی الارض واتبع هوئه فمثله کمثل الکلب ان تحمل علیه یلهث او تترکه یلهث ذلک مثل القوم الذین کذبوا بایتنا فاقصص القصص لعلهم یتفکرون 176
  سوره اعراف
  و اما خدا با ماست زیرا پروردگار من کسانی را که مسجد آتش میزنند دوست نمیدارد

 16. بزی says:

  http://torrents.thepiratebay.org/4683591/Religulous%5B2008%5DDvDrip%5BEng%5D-FXG.4683591.TPB.torrent
  توی سایت دزدان دریایی صدها بار آپلود شده ولی این بالایی که لینک دادم 502 تا سیدر و 140 تا لیچر دارد و از سم پاشی و خطای هش خبری نیست دی وی دی ریپ است و زیرنویس انگلیسی هم داره.
  با سرعت زیاد 1.3 مگ دانلود میکنم البته اگه از کابل یا دی اس ل استفاده میکنید باید بورت مربوط به برنامه خودتان را در روترتان باز کنید]در تنظیم روتر دنبال واژه port forward یا virtual server بگردید و در فایروال ویندوز برنانه دانلودر را مستسناء کنید
  اگر این کارها بکنید سرعتتاان خیلی بالا میرود
  برای دانلود هم از برنامه کم حجم utorrent استفاده کنید….

پیام:

اجباری، نمایش داده نمی‌شود

Spam protection by WP Captcha-Free

اخبار و مطالب خواندنی