Sep 13 2009

دم خروس را باور کنیم یا قسم حضرت رهبر را!؟

نوشته:     :::       12 پیام

حضرت رهبر دستور فرمودند و سه آخوند روضه خان را مامور تحقیق در رابطه با جنایات اخیر که کروبی و دیگران مدعی شده بودند کردند. بعد از چند روزی هم این کمیته آمدند و گفتند که همه ادعاها کذب بوده و مدارک ساختگی است! فرض محال را بر این می گذاریم که ملت هم این چرندیات را باور کردند!؟ خوب حالا حضرت رهبر زحمت بکشند و پاسخ یک سوال ساده که در افکار عموم مردم نقش بسته است را پاسخ دهند. سوالی که در مغز هر ایرانی این روزها نقش بسته این است که حقیقت پشت پرده کهریزک(1) چیست؟
این هم معادله ساده کهریزک
بنا به اسناد غیر قابل انکار که حتی به تایید خودی‌های درون بیت رهبری هم رسیده. تعداد زیادی از اسرای تظاهرات بعد از انتصابات، بدستور قضات رهبر به کهریزک فرستاده شده بودند. باز هم به تایید خودی‌های نزدیک به رهبر معظم، حداقل سه نفر از این اسرا هم کشته شده‌اند و عده زیادی هم مورد شکنجه قرار گرفته‌اند. اینها همه تایید شده و حتی رهبر از کیسه خلیفه دارد غرامت این اسرا را هم می‌پردازد.
در ضمن می‌دانیم که پیش تر در کهریزک اراذل و اوباش نگهداری می‌شده‌اند. به تعریف خود سیستم آخوندی، این اراذل و اوباش از خطرناک ترین جنایتکاران جامعه هستند. حالا بر اساس این دو داده بالا که شباهت زیادی به 2 و 2 دارد، مقوله کهریزک را جمع بندی می‌کنیم. نتیجه بدست آمده را می‌دهیم دست رهبر و از او می‌خواهیم تا این معادله ساده را علیرغم مغز معیوبش حل کند. نتیجه بدست آمده هرچه باشد ما هم قبول می‌کنیم! در حل این معادله نباید از یاد ببریم که قبل از درگیری‌ها، رهبر معظم در نماز جمعه شمشیر از رو بستند و همه را تهدید کردند. به زبان ساده ایشان چراغ سبز نشان دادند به کسانی که حتی بدون چراغ سبز هم آدم کشی عادت روزانه شان است.
باور کنید جملاتی را که رهبر در نماز جمعه همین هفته بیان کرد، اگر از دهان یک سیاستمدار غربی خارج می‌شد، نه تنها دیگر چنین فردی نمی‌توانست یک پست سیاسی را بدست گیرد، بلکه در اسرع وقت او را می‌بردند تحویل بیمارستان روانی می‌دادند تا مبادا به خود و جامعه آسیب برساند.
نماز جمعه 21 شهریور خطبه های رهبر جمهوری اسلامی:
این یک مثل معروف عربى است؛ «اخر الدّواء الکىّ»؛ یعنی آخرین چاره را دیگر با قاطعیت انجام میدهیم. تا آنجائی که ممکن است، با دارو و مرهم‏گذاری عمل میکنیم برای اینکه این زخم را علاج کنیم و شفا بدهیم؛ مرهم میگذاریم؛ وقتی نشد، آخر کار داغ میکنیم؛ چاره‏اى نیست.
منبع
(1). کهریزک چنان شکجه گاهی است که دو سال پیش وقتی رژیم به قول خود اوباش و اراذل را فرستاد آنجا، همه فعالین حقوق بشر عمل انجام شده را محکوم کردند.

نوشته: در ساعت: 9:30 am در بخش: جنایات رژیم

12 پیام  |           

12 پیام به “دم خروس را باور کنیم یا قسم حضرت رهبر را!؟”

 1. به جان خودم خسن آقا جان، دیکتاتوری در مراحل پایان کار خودش تبدیل به حماقت میشه.
  الان سید علی در مرز حماقت قرار داره و به نظر میاد زودتر از اون چیزی که پیش بینی میشه، ضایع خواهد شد.
  امیدوارم به زودی زود این مردکه آدم کش رو در دادگاه های ایرانی ببینیم که چطور داره از جنایت های خودش با اون صدایی که همیشه در مدح ظلم و ستم به گوش میرسید دفاع میکنه.
  اون روز نزدیکه برادر جان.

 2. بهلول says:

  بنده دم حضرت رهبر را قبول دارم . امیدوارم آنقدر عمر بگیرم که مجازاتش را با چشمانم ببینم .

 3. ندا says:

  میتونه، میده میکشن، پولشم میده.
  مشکلی هست؟

 4. daftarha says:

  مرگ بر خامنه ای
  مرگ بر دیکتاتور
  مرگ بر وطن فروش بسیجی

 5. داریوش says:

  خطاب به ندا:
  مشکل آدم های بی مسئولیتی مانند تو هستند که بیشتر به حیوان می مانند تا انسان.
  امثال تو نباشند دنیای بهتری خواهیم داشت.
  مرگ بر خائن

 6. حبیب says:

  خسن آقا جان. چرا هی می گید کودتا کودتا. چه کودتایی!! قبلا هم همین طور بود! نزدیک به 40 میلیون الاغ(واژه ای بهتر از این نبود) رفتن به این نظام مقدس رای دادن، یعنی به همین قانون اساسی کذایی، قوانین عادی و بقیه کوفت و زهر مارش رای دادن درسته، حتی اگر نصف این هم بود برای رژیم پیروزی بود ما هم گلو مونو جر دادیم کی گوش کرد. خوب کونشون سوخته به درک باید بدتر از این سرشون بیاد. خسن آقا داستان خر عیسی شده!
  خوب این خامنه ای و بقیه شرکاء حق دارن، چه فرقی می کنه جمهوری اسلامی رای آورده مبارکه! دیگه این همه فحش و لعنت و نفرین و بد بیراه گفتن نداره، مردم رای دادن دیگه. مفت چنگش نوش جونش. تازه من به خامنه ای تبریک هم می گم کی می تونه این همه آدم رو بکشونه پای صندوق، کجای دنیا همچین اتفاقی میفته مگه کشکه. این مردم باز هم رای میدن!؟
  آقا متاسفانه ملت نمی فهمن!؟ این جماعت سبز نفهم می خواستن حماقت سال 76 رو دوباره تکرار کنن بهتر که نشد. و گرنه خر که یه دف پاش به چاله رفت دیگه از اون راه نمی ره!
  خرکی را به عروســـی خوانند!
  خر بخندید و شد از قهقهه سست
  گفت من رقص ندانم به سزا
  مطربـی نیز ندانم به درست!
  بهر حمالی خــوانند مـــرا
  که آب نیکو کشم و هیزم چست!
  حبیب

 7. چی بگویم حبیب آقا که استدلا شما مو لای درزش نمی‌رود.
  با این حال بیچاره مردم عقب افتاده چه گناهی کرده‌اند!؟ این حکومت است که عقب نگاهشان می‌دارد.

 8. آفرین. آفرین به کامنت آخرت خسن آقاجان.
  هی میگن مردم خرن، عقب افتادن، نادانند! نقش دانشگاه، آموزش و پروش و به ظور کل حکومت چیه پس؟

 9. داریوش says:

  وقتی یک استاد دانشگاه از ارواح صحبت میکنه آخه از بقیه چه انتظاری دارید؟؟
  طرف خودشو نه اسلامی می دونه نه دینی ولی میگه به روح اعتقاد داره!! بسی جای تاسف..بسی جای دلسوزی…

 10. علیرضا says:

  می خواستم ببینم که درسته که پرشین بلاگ فیلتر شده؟؟ و آیا همه وبلگهای مربوطه هم فیلتر شدن؟؟
  آیا امکان ردیابی وبلاگ نویسان از این طریق امکان دارد یا نه؟

 11. خبر فیلتر شدن پرشین بلاگ را من هم خوانده ام ولی اینکه خبر درست باشد یا نه باید از آنهایی که در ایران هستند پرسید. در مورد اینکه آیا می توانند کاربران این سرویس را ردیابی کنند پاسخ مثبت است. این امکان همیشه وجود داشته. اگر رژیم همه کاربران پرشین بلاگ و دیگر سرویس های داخلی را دستگیر نمی‌کند به این دلیل است که این کاربران زیاد است وگرنه سه سوت می‌توانند همه را شناسایی و دستگیر کنند. به همین خاطر هم بوده که من هزاران بار به کاربران سرویس‌های داخلی هشدار داده‌ام.

پیام:

اجباری، نمایش داده نمی‌شود

Spam protection by WP Captcha-Free

اخبار و مطالب خواندنی