Sep 05 2009

اطلاعات و ضد اطلاعات

نوشته:     :::       10 پیام

یکی از مشخصه‌های حکومتگران ایران این است که تقریبا هیچکس پیشنه، روابط و وابستگی خانوادگی آنها را به درستی نمی‌داند، یا اگر اطلاعاتی در دست است، همگی بدون منبع مطمئن هستند. خبری (منبع اولیه: لوموند) که در آن گفته می‌شود مرضیه وحید دستجردی دختر سرهنگ هوشنگ وحید دستجردی و همسر حسین شریعتمداری است مرا بر آن داشت که این مطلب را بنویسم. ما به خیال خودمان خیلی اطلاعات داریم! با این حال این رژیم است که اطلاعات دارد و بعضا هم اطلاعات غلط را به جامعه تزریق می‌کند تا بتواند مخالفین خودش را سردرگم کند.
آیا مملکت ما تا این اندازه بی در و پیکر است که کسی را به پست وزارت، آن هم وزارت بهداشت انتخاب کنند با این حال کسی نداند همسر او کیست، پدرش کی و وابستگی خانوادگی، اجتماعی او چیست!؟ باور کنید در عصر اطلاعات این یک ننگ بزرگ است که ما نتوانیم منابعی مطمئن را برای خود داشته باشیم تا از شر اطلاعات و ضد اطلاعات غلط رژیم خلاص شویم.
در اینکه اکثر آنهایی که در این حکومت دستی در قدرت دارند از جمله بی پدر و مادر ترین ایرانیان هستند شکی نیست و حتی بیشتر آنها ریشه‌های اصلی شان یا از مهاجرین عراقی، لبنانی یا دیگر کشورهای عربی هستند نیز شکی نیست، ولی با این حال ما باید بتوانیم اطلاعات مطمئن از حکومتگران بدست بیاوریم.
اگر کسی بتواند منبع مطمئنی برای ارائه چنین اطلاعاتی برپا کند، یقینا خدمت بزرگی به جنبش آزادی خواهی ملت ایران کرده است. باور کنید هیچ چیز مهمتر از این نیست که انسان حداقل دشمن خودش را بشناسد و وابستگی‌ها و سلایق آنها را بداند و همچنین نقاط ضعف شان را بشناسد.
مطالبی در این رابطه به اختصار می‌نویسم تا متوجه شوید از چه می‌نالم:
در بعضی منابع (Le monde) پدر خانم مرضیه وحید دستجردی را افسر رکن دوم دوران شاه و رئیس شهربانی کل کشور جمهوری اسلامی سرهنگ هوشنگ وحید دستجردی معرفی کرده‌اند که در انفجار دفتر ریاست جمهوری کشته شد.
همسر بازجو حسین شریعتمداری کیست!؟ خانم عصمت باروتی یا همان مرضیه وحید دستجردی که در خبر لوموند آمده!؟ نظر به اینکه در اسلام مردها خصوصا از جنس حسین آقای بازجو می‌توانند تا چهار زند عقدی داشته باشند، بعید نیست که هر دو زنهای او هستند!
راستی این آقا مصطفی (Mostafa) که در لوموند به عنوان برادر مرضیه وحید دستجردی معرفی شده کیست آیا او برادر مرضیه خانم است یا آقا احمد که در این عکس بقل دست آقا ایستاده
فقط برای اینکه کمی بیشتر گیج شوید و ریسمان از دستان شما بیشتر در برود، یک نگاه به این نوشته بیندازید(منبع کش گوگل). نویسنده این مطلب کسی نیست جز حمید رضا ذاکری، همان که مدعی است یک مامور امنیتی سابق رژیم است! عاقلان دانند شاید او هنوز هم “مامور است و معذور” به همین دلیل هم اطلاعات غلط می‌دهد تا من و شما را بیشتر در بی خبری و گیجی نگاه دارد!
تو گویی که گیجی ما کم بود که آقای نوری زاده کعب الخبار(!!) اوپوزیسیون خارج نشین هم، پدر خاندان وحید دستجردی را رئیس جمعیت هلال احمر معرفی می‌کند و از همه بدتر احمد وحیدی وزیر دفاع دولت کودتا را با احمد وحید دستجردی قاطی می‌کند! ایشان می‌نویسند:
درباب وزیر دفاع دولت دهم چه بگویم که فرزند رئیس جمعیت هلال احمر یعنی سردار احمد وحید دستجردی، درست مثل دکتر جکیل و مستر هاید است. یک وجه او همان احمد وحیدی است که عامل بسیاری از عملیات تروریستی در زمان فرماندهی‌اش بر نیروهای سپاه قدس بوده است. گروگانگیری‌ها، بمب‌گذاری‌ها در لبنان، الخبر عربستان سعودی، ترور مخالفان رژیم در خارج ضمن مسؤولیتهای برون مرز ایشان بوده است. وجه دیگر سردار نیز در سازمان صنایع هوا فضا جلوه‌گر شده است و بسیاری از پروژه‌های موشکی در زمان ریاست ایشان از طرح به اجرا درآمده است.
امیدوارم تا اینجای مطلب زیاد گیج نشده باشید ها! درضمن جهت تذکر می‌گویم: احمد وحیدی با احمد وحید دستجردی فرق می‌کنند! اولی وزیر دفاع کودتاست و همان که در انفجار بامیان مقصر بوده و در عوض دومی احمد وحید دستجردی همانی هست که رو به دوربین در مراسم تنفیذ بین رهبر دولت کودتا و مموتی دیده می‌شد، همان که حکم تنفیذ را از دست مموتی گرفت برد پشت پرده!
احمد وحید دستجردی به روایت ویکی پدیا
احمد وحید دستجردی به روایت ایران کریم واچ


خاندان وحید دستجردی و احمد وحیدی

نوشته: در ساعت: 11:49 am در بخش: ملای حیله گر

10 پیام  |           

10 پیام به “اطلاعات و ضد اطلاعات”

 1. از قم says:

  دستجرد و فردو از توابع استان قم می باشند و تعدادی از تیمسار ها و افسران ارتش شاهنشاهی نیزاز این بخش ها می باشند و چون اینان مذهب خود را به شهر قم می بندند ،ب خاطر همین است که فضای قم امنیتی تر از دیگر استان ها می باشد

 2. مریم says:

  سلام خسن آقا! از انجایی که با خانم دکتر وحید رابطه فامیلی دارم لازم دیدم این اطلاعات را برات بنویسم. پدر ایشان آقای دکتر وحید دستجردی رئیس سابق سازمان هلال احمر و پزشک اطفال بوده اصالتا اصفهانی اما تا قبل از انقلاب ساکن ورامین بودند. از ارتباط ایشان با سرهنگ دستجردی چیزی نشنیدم اما می دونم در حادثه 15 خرداد ورامین به دلیل طرفداری از خمینی تحت تعقیب ساواک قرار گرفت و چند سال فراری بود. متاسفانه با اینکه از طرف مادری با خانم دستجردی فامیل هستیم اما به قول معروف رفت و امد نداریم و اسم همسرشان را نمی دانم اما مطمئنم حسین شریعتمداری نیست.
  سبز باشید!

 3. مرسی مریم خانم برای اطلاعاتی که دادید
  مریم خانم حالا که شما اطلاعات دادید بد نبود در رابطه با برادر مرضیه وحید دستجرید هم می‌نوشتید!

 4. fredi says:

  take a look at this site too. Part of the problems is sometimes it’s hard to identify who is who
  .
  http://www.iranianlobby.com
  we’re not just figthing mollas but big international corps

 5. mark says:

  طرح زکات فطریه سبز
  دوستان همان طور که میدونین روز عید فطر هر مسلمونی باید برای خودش و افراد تحت تکفلش حدود دو هزار تومان فطریه بده، و در بدترین حالت، اگر فرض کنیم که فقط بیست میلیون ایرانی این پول رو پرداخت می کنن؛ این میشه 400000000000 ریال!!!
  معمولا این پول به صندوق های کمیته امداد ریخته میشه، که خودتون میدونین کمیته امداد دست چه کساییه و کودتاچی ها از این پول ها چه استفاده ای می کنن!
  حالا
  این قضیه چه ربطی به جنبش سبز میتونه داشته باشه؟
  از دو طریق:
  راه اول که این پول ها رو به جای ریختن در صندوق های کمیته امداد، در صندوق های موسسات خیریه ی غیر دولتی مثل سرای سالمندان و غیره بریزیم که به دست کودتاچی ها نرسه
  و دوم این که، تا می تونیم برای پرداخت این پول ها، از اسکناس های خورد مثل صد تومنی یا دویست تومنی استفاده کنیم، و روی همه ی این اسکناس ها شعارهای جنبش سبز (مثل مرگ بر دیکتاتور و …) رو بنویسم
  این طوری در یک روز، دویست میلیون قطعه اسکناس دویست تومانی، یا چهارصد میلیون قطعه اسکناس صدتومانی شعارنویسی شده، داخل صندوق های صدقات ریخته میشه
  دولت کودتا هرچی هم زور بزنه نمی تونه این همه اسکناس رو از گردونه خارج کنه، و ضمنا چون این اسکناس ها در صندوق ها ریخته میشن، هیچ خطری برای کسی که اونو تو صندوق میندازه نداره، چون موقع ریختن، کسی از نوشته ی توش مطلع نمیشه!
  به نظر من که طرح بسیار جالب و موثریه!
  به همه ی دوستان اطلاع رسانی کنین
  فرصت زیادی تا عید فطر باقی نمونده!
  هر زکات فطریه، بیست برگ شعار سبز!!!…

 6. nana says:

  فرمان !
  به عنوان فرمانده عملیات آزاد سازی ایران به خاک و خون نشسته
  و اشغال شده و زیر چکمه های روسیه و تروریست های شیعه و
  سنی عرب لبنانی و فلسطینی افتاده
  و قرار است جاده ترانزیت
  برای مسکو و کاراکاس شود
  به دلیل این که
  امروز کودتاگران ایجنت روسیه در ایران دو فرد مهم را از دفتر کروبی
  و موسوی دستگیر کرده و دفتر آیت الله کروبی مردمی را مهر و موم
  کرده اند
  آنان گرمی و سردی آب را برای دستگیری کروبی و موسوی و خاتمی
  امتحان میکنند
  همه ما این را میدانیم
  بنابراین من به شما فرمان میدهم درست از لحظه ای
  که خبر دستگیری این دانتون های ایران را شنیدید با هر اسلحه ای
  که میتوانید به خیابان ها برای به قتل رسانیدن تک تک تک تک کسانی
  که کودتاگر هستند و ماموران و عمله سرکوب آنان عمل کنید پریود
  لزومی بر تکرار دلائل این عمل شما نیست خودتان از من بهتر میدانید
  بنابراین به عنوان یکی از موثر ترین و راحت ترین اقدامات خود میتوانید
  آتش زدن به مقر ماران سمی بیگانه با ما مردم ایران را هدف خود قرار
  دهید
  باید باید باید از سراسر خاک ایران شعله های پاک آتش زرتشت به
  آسمان رود
  با به آتش کشیدن املاک و ساختمان و کارخانه و هرچه متعلق به مشتی
  مار سمی بیسواد دهاتی فرمانبر فاشیست در ایران است به دلخوشی
  آنان خاتمه انتقامی میدهیم یام یام یام
  مراکزشان را و خانوداه هایشان را و حتی نوزادنشان را در آتشی که روشن
  میکنید بسوزانید
  ورنه آنان شما را کشته معقد مردانتان را پاره رحم زنانتان را پاره و دختران
  معصوم شما را به عرب ها غنیمت جنگی میدهند
  هرگز یادتان نرود این یک انتخاب برای شما نیست این یک فورس قوی
  است
  بروید سر ماران مادرجنده را بکوبید که آلردی سی سال تمام تاخیر
  کرده اید
  ما پیروزیم ………………………………………….نانا زولا

 7. Omid says:

  اسلام که تنگ آید آخوند به جفنگ آید ,سیامک مهر
  ——————————————————————————–
  گزارش به خاک ایران:
  پس از خزعبلاتی که سیدعلی خامنه ای دربارهء علوم انسانی به هم بافت و خود را مضحکهء عالم و آدم نمود، اینک آخوند حسینعلی منتظری در دیدار با دانشجويان عضو شوراى مركزى دفتر تحكيم وحدت می گوید:
  خداوند در سورهء‏ ‏فاطر پس از ذكر علومى مثل انسان شناسى، جانورشناسى، گياه شناسى،‏ ‏معدن شناسى و علوم ديگر مى‎فرمايد: (انما يخشى الله من عباده‏ ‏العلماء) يعنى خداوند در نظر عالمان داراى خشيت و بزرگى است. و‏ ‏مقصود از علما در اين آيه آقايان دانشگاهيان است؛ يعنى كسانى كه با‏ ‏اين علوم فوق ارتباط دارند.*
  به راستی که زبان از بیان بی شرمی آخوند قاصر است. آیت الله های عنکبوتی جهت فروش متاع گندیدهء خود هر مزخرفی می گویند و هر یاوه و مهملی را بی هیچ شرمی بر زبان می آورند. اینان گمان برده اند که مانند قرون گذشته که در هر شهری از این دیار فقط تعداد انگشت شماری قادر به خواندن و نوشتن بودند و توده های بی سواد به مثابه گوش هایی مفت در برابر دهان بی چاک و بست ملاها هر سخن سست و بی پایه ای را باور می کردند، امروز روز نیز در بر همان پاشنه می چرخد و مردمان مانند اصحاب کهف از همه چیز و همه جا بی خبرند و در پای منبر ملا و مفتی هر پرت و پلایی که بشنوند چون بز اخفش سر تکان داده و تأیید می کنند.
  واقعیت این است که هر زمان آخوند می گوید:”خداوند می فرماید” در حقیقت یک آیه نازل کرده است. چون آنچه او می گوید غالباً کمتر ربطی به گفته های الله در قرآن دارد، بلکه بنا به نیاز دکان آخوند و مصلحت علما است که خداوند باید دائماً بفرماید و آیه نازل کند. در واقع شغل پیامبری با محمد ختم نگردید، بلکه در هزاران هزار قلاده آخوند و ملا و مفتی تکثیر شد و اینک حجم مدفوعات آخوندها از تفسیر و تأویل و حدیث و روایت و کتاب های دعا و زیارت نامه ها و سایر ترهات، میلیون ها برابر حجم قرآن است.

 8. Omid says:

  یک بار دیگر این جمله را با هم مرور کنیم:
  خداوند در سورهء‏ ‏فاطر پس از ذكر علومى مثل انسان شناسى، جانورشناسى، گياه شناسى،‏ ‏معدن شناسى و علوم ديگر مى‎فرمايد…
  آخر کدام اصطلاح و لغت و واژه ای در این سوره می توان یافت که در زبان فارسی به معنای انسان شناسی و جانور شناسی و گیاه شناسی و معدن شناسی بوده باشد؟ خداوند کجا تک تک این عناوین و دانش ها را “ذکر” کرده است؟
  این گفته های منتظری را نه می توان تفسیر و تآویل دانست و نه هم برداشت و قرائتی متفاوت از این سوره. بلکه به روشنی جفنگ و یاوه های یک فرد اسلامفروش و اسلامزده و خرفت و کودن و خردباخته است.
  از دیگر سو مگر این سخنان با آنچه که دینکارانی مانند مصباح یزدی و جوادی آملی دربارهء علوم و دانش های نوین می گویند چه تفاوتی دارد؟ آنها نیز با مردود دانستن علوم غربی دربدر به دنبال فیزیک و شیمی اسلامی می گردند. همگی خلط مبحث می کنند. دین و عالم غیب و مباحث ماورائی و فراکائناتی را با ملموسات و محسوسات و تجربیات و مشاهدات عینی انسان به طوری درهم می آمیزند که جز تحمیق و سردرگمی و گیجی و عقب ماندگی برای مؤمنان و پیروان ناآگاه خود نتیجه ای نخواهد داشت.
  سورهء فاطر نیز به مانند سایر سوره های قرآن پر است از روایات و مهملات مذهبی از قبیل انذار و بیم و ترس و توبیخ و چزاندن کافران و ناباوران از قبیل: كسانى كه كفر ورزيده ‏اند عذابى سخت‏ خواهند داشت… خداست كه هر كه را بخواهد بى ‏راه مى گذارد و هر كه را بخواهد هدايت مى‏ كند… كسانى كه كافر شده ‏اند آتش جهنم براى آنان خواهد بود…
  برای اینکه به عمق مزخرف گویی منتظری پی ببریم، ما نیز به سبک و سیاق وی در میان آیه های سورهء فاطر به دنبال دانش ها و علوم جدید می گردیم:
  آیه1: سپاس خداى را كه پديد آورنده آسمان و زمين است و فرشتگان را كه داراى بالهاى دوگانه و سه ‏گانه و چهارگانه ‏اند پيام ‏آورنده قرار داده است…(اختر شناسی، جانورشناسی و پرنده شناسی)
  آیه 9: خدا همان كسى است كه بادها را روانه مى‏كند پس ابرى را برمى‏انگيزند و آن را به سوى سرزمينى مرده رانديم و آن زمين را پس از مرگش زندگى بخشيديم…( هواشناسی)
  آیه 11: خدا شما را از خاكى آفريد سپس از نطفه ‏اى آنگاه شما را جفت جفت گردانيد و هيچ مادينه ‏اى بار نمى ‏گيرد و بار نمى ‏نهد مگر به علم او و هيچ سالخورده ‏اى عمر دراز نمى‏يابد و از عمرش كاسته نمى ‏شود مگر آنكه در كتابى است…(خاک شناسی، زیست شناسی، پزشکی و رشتهء زنان و زایمان)
  آیه 12: و دو دريا يكسان نيستند اين يك شيرين تشنگى ‏زدا نوشيدنش گواراست و آن يك شور تلخ‏ مزه است و از هر يك گوشتى تازه مى‏ خوريد و زيورى كه آن را بر خود مى‏پوشيد بيرون مى‏آوريد و كشتى را در آن موج ‏شكاف مى‏ بينى تا از فضل او جستجو كنيد و اميد كه سپاس بگزاريد. ( اقیانوس شناسی، هیدرولوژی، معدن شناسی، صنعت جواهرسازی، صنعت کشتی سازی و علوم دیگر!)

 9. Omid says:

  آیه 13: شب را به روز درمى ‏آورد و روز را به شب درمى ‏آورد و آفتاب و ماه را تسخير كرده است هر يك تا هنگامى معين روانند اين است ‏خدا پروردگار شما…( فیزیک، به ویژه مبحث نور و عدسی ها و نجوم و علوم دیگر!)
  آیات 16 و 17: اگر بخواهد شما را مى ‏برد و خلقى نو می آورد. و این امر برای خدا دشوار نیست.(کلونینگ و شبیه سازی)
  آیات 27 و 28: آيا نديده ‏اى كه خدا از آسمان آبى فرود آورد و به آن ميوه‏ هايى كه رنگهاى آنها گوناگون است بيرون آورديم و از برخى كوهها راههاى سپيد و گلگون به رنگهاى مختلف و سياه … و از مردمان و جانوران و دامها كه رنگهايشان همان گونه مختلف است.( معدن شناسی، هیدرولوژی، گیاه شناسی و جانورشناسی)
  آیه 41: همانا خدا آسمانها و زمين را نگاه مى ‏دارد تا نيفتند و اگر بيفتند بعد از او هيچ كس آنها را نگاه نمى ‏دارد…( فیزیک، مبحث جاذبه)
  دینکاران و اسلامفروشان معتقدند که اسلام برای تمامی پرسش ها و مشکلات بشر پاسخ و برنامه و راه حل دارد و آنقدر این مهمل را تکرار کرده اند که مثل ملانصرالدین خودشان هم باور کرده اند. به همین دلیل امروزه در برابر پیشرفت و ترقی بشر و دانش هایی که هر لحظه تولید می شود و پاسخ هایی که انسان با جستجو و سنجشگری و خردورزی برای سؤال های خویش پیدا می کند خود را چنان حیران و سرگردان می یابند که ناخودآگاه به پرت و پلا گویی افتاده اند.
  این قصه حکایت همان آخوندی است که بر منبر رفت و مؤمنان را هشدار داد که وجود جن که در قرآن از آن صحبت شده حقیقت دارد و کاملاً علمی است. چون در همین آبی که می خورید دوتا جن وجود دارد: یکی ایدرجن و دیگری اکسی جن.
  اگرچه این ملا آنقدر بی سواد بود که نمی دانست توی آب درواقع سه تا جن وجود دارد: دوتا ایدرجن و یکی اکسی جن!
  انسان در شگفت می ماند که این آیت الله ها و فسیل ها چرا یک روز صبح که از خواب بر می خیزند، متوجه نمی شوند که به یک حشرهء تمام عیار مبدل گشته اند.
  ————————————————
  * سخنان آیت الله منتظری: http://advarnews.biz/university/9476.aspx
  siamakmehr@yahoo.com

 10. daftarha says:

  نمونه ای کامل از یک رژیم سلطنتی؛ این افراد چاره ای جز روی کار آوردن اقوام و خویشان ندارند!
  چه انتظاری بیش ازاین از یک رژیم آخوندی -سلطنتی می رود؟ قدرت نظام از جانب مردم تضمین نمیشه و مشروعیت نظام امری معنوی و آخوندی است.

پیام:

اجباری، نمایش داده نمی‌شود

Spam protection by WP Captcha-Free

وبلاگهایی که می‌خوانم

شمارشگر