Jul 16 2009

نماز وحشت بجای نماز جمعه

نوشته:     :::       28 پیام

پس از غیبتهای مکرر آیت الله هاشمی رفسنجانی در مراسم نماز جمعه تهران بعنوان پیشنماز سرانجام اعلام گردید که نمازجمعه سی ام تیر به امامت ایشان در تهران برگزار میگردد.
غیبت و یا بقولی انصراف چند نوبتی آقای رفسنجانی از امامت نماز جمعه تهران در محافل داخلی وخارجی ایران بازتاب گسترده ای داشت و بحث ها و گمانهای فراوانی را برانگیخت و این پرسش را بگونه های گوناگون مطرح میکرد که علت آن چه میتواند باشد.
بعقیده من امامت نماز جمعه تهران در سی ام تیر به پیش نمازی آقای رفسنجانی میتواند که دو تعبیر کاملا مغایر باهم ولی عمده داشته باشد که فرض سومی را نیز بهمراه دارند .
الف – نبرد قدرت در درون نظام جمهوری اسلامی با شرکت آقایان رفسنجانی، کروبی، موسوی و احتمالا خاتمی و نپرداختن در این روز به جریان انتخابات اخیر ریاست جمهوری عملا پایان یافته اعلام میگردد که این خود نشان از بتوافق رسیدنهای جناحهای درون نظام در پشت پرده را دارد تا توسط آن همانگونه که بارها از سوی سردمداران اعلام گردیده بود “نظام” دست نخورده باقی مانده و صیانتش حفظ گردد.
در صورت عملی شدن چنین فرضی میتوان به این نتیجه منطقی رسید که تعیین حدود و ثغورها در میان ایشان به پایان رسیده و وظایف و حیطه اختیارات کلیه جناحین مشخص گردیده است هر چند که نه برای دراز مدت.
ب – جناح مخالف جریان طرفدار احمدی نژاد پشیتیبانی لازم را در میان معممین بدست آورده و میخواهد که بصورت علنی پشتیبانی خود را از حرکت اخیر مردمی با شرکت در نماز جمعه روشن ساخته و هدایت آنرا بعهده بگیرد. عزم جزم جریان دوم خردادیهای گذشته و یا دوازده خردادیهای کنونی مبنی بر ادامه مبارزه برای رسیدن به حقوق شهروندی و انتخاباتی خویش راه دیگری را در پیش پای آقایان نگذاشته تا باز هم در چارچوب حفظ “نظام” تا مقداری با مردم همراه گردند.
و یا
پ – هیچکدام از دو پندار بالا درست نبوده و ایشان هنوز در کش و خم بده و بستانهای خویش هستند و مردم را هم بایستی بگونه ای آرام نمود.
اینکه کدامیک از نکات نوشته شده به حقیقت نزدیکتر است را میتوان دو روز دیگر بصورت واضحتری مشاهده نمود.
چیزی که مسلم و بدیهی است اینستکه هر کدام از دو فرض نخست هم که پیروز گردند درنهایت رژیم جمهوری اسلامی در صدد برخواهد آمد تا بگونه ای دامنه بحران های سیاسیش را با کشورهای غربی کاهش داده و راه حلی برای خروج از انزوای خودساخته بین المللی خود بیابد. سیاستهای چهار سال گذشته آقای احمدی نژاد نه تنها اقتصاد ایران را به ورشکستگی و وابستگی کامل کشانید چیزی که آثار اولیه اش و شکافهای نخستینش خود را در معرض نمایش قرار داده اند بلکه با دور گشتن هر چه بیشتر از اهداف ملی، سیاست خارجی ایران در جامعه بین الملل کاملا به حاشیه راند.
امر مسلم دیگر اینستکه این ماجرا بهرگونه هم که پایان پذیرد، یک چیز باقی خواهد ماند و آن نیز خاطره این قیام در افکار مردم ایران است و این بتنهایی میتواند آغازی بر پایان رژیم جمهموری اسلامی باشد. چه هنوز در این مملکت اهداف ملی برای خود معنایی و جذابیتهایی دارند و عده ای نیز در صدد ارایه تعاریفش هستند هر چند بصورت ابتدایی در ابتدای راهی طولانی.
پ.ن.:
این مطلب نوشته من نیست. دوست عزیزم که با نام مستعار بیغرض می‌نویسد نویسنده این مطلب است. دیشب بخاطر دیروقت بودن و خواب آلود بودن حقیر باعث شد نام ایشان از قلم بیفتد. تنها تیتر مطلب از من است

نوشته: در ساعت: 12:32 am در بخش: سیاسی,ملای حیله گر

28 پیام  |           

28 پیام به “نماز وحشت بجای نماز جمعه”

 1. تنها says:

  آرش سیگارچی معتقد است هک شدن سایتها و بوجود آمدن سایتهایی چون گرداب و اوباش کمک فکری به سپاه در زمینه برخورد با وبلاگها ایجاد نظام قضایی برای متخلفان اینترنتی همگی ساخته و پرداخته شخص حسین درخشان است.

 2. تنها says:

  خوب دیگه داره کم کم معلوم میشه پشت این کودتا چی خوابیده بوده.بله رژیم با سرگرم کردن دنیا مشغول پیشبرد اهداف هسته ای خود بوده واسه همین هم بوده که بازتاب گسترده اینهمه کشتار را به تخم چپش هم حساب نکرد.سوال اینجاست که سقوط هواپیمای دیروز نیز در پیشبرد همین سیاست هواس پرت کردن از موضوع اتمی ایران بوده است یا خیر؟
  http://www.boston.com/news/world/europe/articles/2009/07/15/iran_could_have_atomic_bomb_within_6_months_report/
  1.ماموران اطلاعات خارجی آلمان میگویند احتمالا ایران تا چندسال دیگر اولین بمب اتمی خود را ساخته و آزمایش میکند.
  2.خبر دیگر اینکه آمریکا قرار است به زنانی که مورد سوءاستفاده جنسی قرار گرفته اند پناهندگی بدهد.
  http://www.nytimes.com/2009/07/16/us/16asylum.html?_r=1
  بعد از اتفاقات اخیر و تجاوزات گسترده بسیجی و سپاهی و لباس شخصی به زنان باید منتظر مهاجرت هزاران زن ایرانی باشیم که راهی آمریکا شوند

 3. والد بمانعلی says:

  خُسن آقا جان
  چاقو هیچوقت دسته خودش را نمی برد. مهم نیست که رسمنجانی چه خواهدگفت، مهم اینست که جمع نمازگزاران «دوست» بر حرامیان مردمکش و عمله ظلم بچربد. چیزی که فکر می کنم از ای پس در همه مراسم سوگواری ها خصوصا تاسوعا و عاشور پیش آید. بیچاره قمه کش های بیت و سپاه و بسیج چه کار دشواری در پیش دارند.

 4. sarvenaz says:

  سلام حسن آقا؛ اگه از نظر تاریخی بخواهیم پیشگویی کنیم به قول این دوست ما چاقو دسته اش رو نمیبره..من خیلی کم احتمال میدم که رفسنجانی بیاد و بر ضد رهبری یا احمدی حرفی بزنه..اگه بیاد میخواد بگه با هم کنار بیایید و مردم رو ساکت کنه… ولی به قول شما اگه اینطور هم بشه این شروعی است برای یک انقلاب ..برای آگاهی میلیونی..و مطمین هستم مردم این کشتار و ظلم رو فراموش نخواهند کرد.
  مردم خسته هستند از این همه دروغ و فریب و ظلم و ستم.
  ولی بیدارتر از گذشته…شجاعتر و دلیرتر.

 5. سلام …اینکه میخواهند مردم را ساکت کنند تا نظام را نجات دهند شکی نیست، اما شاید گروهی فهمیده که برای نجات نظام باید مردم را هم راضی کنند …نمیدانم ..شاید ایندفعه مثل دفعات پیش نباشد و مردم به همین سادگی ساکت و راضی نشوند و اگر با هم کنار آمدند بعد دیگر مردم در روبروی کل نظام و خلاص …

 6. fredi says:

  قدرت اصلی‌ اقتصادی، سیاسی و حتا نظامی همیشه دست خود رسمنجانی بوده و هست. علی‌ چلاق هم به دست او رهبر شد. او بهشتی، احمد خمینی و دیگر رقیبان را توانست از راه خود بردارد تا بشود اکبر شاه و تا حالا (مثل ایندفعه) حرف آخر را همیشه او زده. منتها بسیار مکار و hilehgr هستش. او توانسته خودش را به ظاهر در حاشیه نشان دهد ولی‌ عملا در کارها دست دارد. همانگونه که میگه ثروتش از زمان پیش از انقلابه و حالا حتا کمتر هم شده…!
  تز نابودی اسرائیل را هم اولین بار او مطرح کرد. فعلا برای مقاصد نظام (هر چه که هست) بنظر میاد احمدی بیشترین کارایی را دارد.
  این نمایش اخیر هم برای این بود که مردم زیادی را به نمایش بگذارد برای مشروعیت بخشیدن به نظام (but back-fired biiiiig time). و حالا میخواهند با کمترین هزینه آب ریخته را به کاسه برگرداند. اگر اوضاع هم خیلی‌ خراب شد، برای حفظ نظام، راحت میتونه چند نفر ارتشی و بسیجی‌ را اعدام کند و موسوی را بگذارد سر کار. ولی‌ کارهایشان به عقب میافتد.
  اگر ما نتوانیم یک جبههٔ متحد و هیات یا دولتی (unified council) موقت تشکیل دهیم, این نظام برانداختنی نیست.

 7. از روزهای اول این شعبده بازی انتصاباتی نظر من درست مثل نظر fredi بوده.
  این آقایان همگی نقش‌هایی در این تراژدی دارند، که یکی یکی می‌آیند روی صحنه و بازی خود را ارائه می‌دهند و می‌روند پشت صحنه تا بعد مجددا نوبت بهشان برسد.

 8. دكتر لائيك says:

  تو وب خوندم:
  آیا می دانید…. محسن سازگارا جزء افرادی بود که در هواپیمای حامل خمینی از پاریس به تهران، همراه او بوده است.
  آیا می دانید….محسن سازگارا جزء پایه گذارن سپاه، و جزء ازائه دهندهان طرح خلع سلاح گروه ها و احزاب بوده است.
  آیا می دانید….یکی از مهمترین عوامل خلع شدن بنی صدر، مشکل او با حزب جمهوری اسلامی و عدم اعتقاد اود به حضور روحانیت در سیاست بوده است.
  آیا می دانید….محبوبیت بنی صدر آنقدر زیاد بوده است که پس از درخواست او برای راهپیمایی، حدود 500 هزار نفر به خیابان ها ریختند که 50 نفر از آنها کشته شدند.
  آیا می دانید….رجایی که از وی به عنوان نماد ریاست جمهوری عادل و مردمی یاد می شود، رسما کمتر از 1 ماه رییس جمهور بوده است.
  آیا می دانید…. ایران در زمان جنگ8ساله بارها به اسرائیل درخواست خرید اسلحه داد و برخی منابع میزان فروش تسلیحاتی اسرائیل به ایران را تا ۲٫۵ میلیارد دلار نیز تخمین زده‌اند. برخی دیگر، تسلیحات فروخته شده به ایران توسط اسرائیل را در آنزمان سالی ۵۰۰ میلیون دلار برآورد کرده اند. برخی منابع حاکی از آن است که ایران پس از آغاز جنگ، تا ۸۰٪ تسلیحات مورد نیاز خود را از اسرائیل خریداری نمود.
  آیا می دانید….عباس امیر انتظام معاون نخست‌وزیر در دولت موقت مهدی بازرگان، اولین و قدیمی ترین زندانی سیاسی بعد از انقلاب ایران محسوب می‌شود که از تاریخ آذر ماه ۱۳۵۸ تاکنون در حبس به سر می‌برد. طبق گفته‌های فرشته بازرگان، دختر مهدی بازرگان، تنها دغدغه ‍‍مهدی بازرگان تا واپسین روزهای عمرش مساله زندانی بودن امیرانتظام بوده‌است که مهدی بازرگان را رنج می‌داده‌است و مساله آزادی امیرانتظام را، به عنوان آرزویی ناکام یاد می‌کرده‌است.
  آیا می دانید….در جریان اعدام های سیاسی سال 67، تعداد نا معلمومی زندانی سیاسی در ماه های مرداد و شهریور بدون دادگاه، اعدام شدند.(به شهادت رسیدند). چرم این افراد وابسته بودن به احزاب چپگرا و سازمان مجاهدین خلق ایران ذکر شده. در میان این افراد عده زیادی پسر و دختر جوان نیز حضور داشند. در مورد دختران جوان حاضر در این جمع شایعات دردناکی مبنی بر تجاوز به آنها ، قبل از اعدام وجود دارد. ( شایعه، یعنی شاید درست باشد)
  آیا می دانید….آیت الله منتظری در طی نامه ای که به خمینی نوشت، قتل های زنجیره ای را محکوم کرد و در متن نامه خود خمینی را “ساده لوح” خطاب نمود. و این ماجرا زمینه عزل ایشان از سمت نیابت رهبری گردید.
  آیا می دانید….پس از عزل آیت ا… منتظری، ‏ بلافاصله اقداماتی به شکل تخریب دیوار و‏ ‏حصار اطراف بیت، محو و حذف نام و عکس‌های منتظری از کتب درسی،‏ ‏ادارات دولتی و معابر عمومی، تغییر نام خیابان‌ها و اماکنی که به نام‏ ‏آیت‌الله منتظری نامگذاری شده بود و جمع‌آوری رساله و تألیفات‏ ‏او و مزاحمت نسبت به بسیاری از شاگردان و علاقه‌مندان‏ ‏او صورت گرفت.
  آیا می دانید….در بهمن سال 71 و پس سخنرانی آیت ا.. منتظری در حمایت از تنی از چند زندانیان، عده‌ای در برابرمنزل ایشان تجمع کرده و با سنگ‌پرانی و شعار ایجاد اغتشاش نمودند، و سپس صبح روز بعد به محل‏ ‏درس حمله کرده و عده‌ای از شاگردان او را مضروب و دستگیر‏ ‏کردند، و شب هنگام در ساعت ده شب حدود هزار نفر نیروی نظامی با‏ ‏قطع برق و تلفن‌ها و با محاصرهٔ کامل منطقه با کندن درب‌ها به وسیلهٔ‏ ‏جرثقیل و شکستن شیشه‌ها به دفتر و حسینیهٔ وی حمله کرده و پس از‏ ‏این تهاجم آرشیو دفتر و اموال زیادی را به غارت بردند.
  آیا می دانید….مشابه این اتفاقات در سال های 73 و 76 نیز برای آیت ا.. منتظری مجددا رخ داد که در نهایت در سال 76 به دستور دادگاه روحانیت درب منزل ایشان پلمپ گردید و‏ ‏تنها درب ورودی به قسمت داخلی منزل او را باز گذاشتند که این‏ ‏درب نیز به وسیلهٔ قراردادن کیوسک و گماردن نیروهای سپاه پاسداران‏ ‏در جلوی آن به طور شبانه‌روزی کنترل می‌شد و بیش از پنج سال ایشان‏ ‏جز با فرزندان و خواهر و برادران و نوه‌های خویش با شخص دیگری‏ ‏اجازهٔ ملاقات نداشت.
  آیا می دانید….مهدی هاشمی، برادر داماد منتظری به دلیل افشای قضیهٔ ایران – کنترا، مورد اتهام های بی مورد قرار گرفت و چندی بعد اعدام شد. ماجرای ایران – کنترا (به انگلیسی: Iran Contra affair) که به ماجرای مک‌فارلین نیز معروف است، به معامله تسلیحاتی ایران با ایالات متحده آمریکا از طریق اسرائیل، در اواسط دهه ۱۹۸۰ (دهه ۱۳۶۰) باز می‌گردد که پول فروش این تسلیحات بطور پنهانی به ضد انقلابیون نیکاراگوئه موسوم به کنترا داده می‌شد.
  آیا می دانید…. سعید مرتضوی در سن ۱۹ سالگی به عنوان دادیار و سپس در سن ۲۰ سالگی بعنوان رییس دادگاه عمومی شهر بابک منصوب می‌گردد. وی از سوی دولت کانادا و کمیته اصل ۹۰ مجلس ششم پیرامون قتل زهرا کاظمی روزنامه نگار و عکاس ایرانی – کانادایی که در بازداشت دادستانی تهران کشته شد، مقصر اعلام شده‌است.
  آیا می دانید….زهرا (زیبا) کاظمی (۱۹۴۸ – ۱۱ ژوئیه ۲۰۰۳) خبرنگار کانادایی – ایرانی تبار بود که در مسافرتی حرفه‌ای به قصد تهیه گزارش در ایران، هنگام ناآرامی‌ها و اعتراضات دانشجویی، به جرم عکس‌برداری حین تجمع برخی از خانواده‌های زندانیان در مقابل زندان اوین، بازداشت و در زندان کشته شد. شهرام اعظم ، پزشک سابق و کارمند وزارت دفاع ایران که در سال ۲۰۰۴ میلادی ایران را ترک و از کانادا درخواست پناهندگی نمود، پس از معاینه بدن زهرا کاظمی، اعلام نمود که علایم ضرب و شتم شدید، شکنجه و تجاوز جنسی شامل: شکستگی جمجمه و بینی، له‌شدگی انگشتان پا، شکستگی انگشتهای میانی و کوچک دست راست و انگشت میانی دست چپ، کنده‌شدن ناخنهای انگشتهای شصت و اشاره دست، صدمات در ناحیه ریه و دنده، کبودی شدید ناحیه شکم، اندام تناسلی و پاها که حاکی از تجاوزات وحشیانه جنسی و شلاق خوردن در زمانهای مکرر دارد، نشان می‌دهد که او هنگام تحمل حبس به قتل رسیده‌است.
  آیا می دانید….در ماجرای 18 تیر 78 فرشته علیزاده دانشجوی دانشگاه الزهرا بود که در میان درگیری های پس از حمله شبه نظامیان انصار حزب الله و پلیس به خوابگاه دانشجویان در کوی دانشگاه تهران در واقعه ۱۸ تیر ناپدید شد. منابع دانشجویی معتقدند که وی کشته شده است.
  آیا می دانید….عزت الله ابراهیم نژاد، یکی دیگر از شهدا 18تیر 78، در حال طی دوران حدمت نظام وظیفه در ستاد مشترک سپاه پاسداران در تهران بود که برای دیدن دوستان خود به خوابگاه کوی دانشگاه تهران می‌رود. گفته می شود دلیل به قتل رساندن او، شناسایی نیروهای انصارحزب الهه و معرفی آنها به دانشجویان بوده است. در مورد شهادت او گفته می شود که او را شبانه از جمعیت جدا کرده و مورد ضرب شتم با چاقو و زنجیر و … قرار می دهند و قبل از رسیدن جمعیت برای کمک به او با تیر خلاص مهدی صفری تبار پسر امام جمعه اسلامشهر (فرمانده سپاه) به شهادت می رسد.
  آیا می دانید….تعداد قربانیان قتل های زنجیره ای به بیش از هشتاد نویسنده، مترجم، شاعر، فعال سیاسی و شهروندان عادی می‌رسد.
  آیا می دانید….قتل های زنجیره ای به فتوای برخی از روحانیون من جمله قربانعلی دری نجف‌آبادی وزیر وقت اطلاعات انجام شده است. در پایان متهم اصلی این جنایات، سعید امامی شناخته شد. در گزارش وزارت اطلاعات، گفته شد که سعید امامی به بیماری همجنس بازی نیز دچار بوده است و بارها از هم سلولی ها و زندان بان های خود درخواست آمیزیش کرده است. همچنین فیلم اعتراف گیری از همسر وی در اوین نیز موجود است که سعی دارند به وی اتهام فاحشه بودن بزنند.
  آیا می دانید…. راهپیمایی های 18 تیر 78 ، رفته رفته به سمت دفتر خامنه‌ای در حال حرکت بود که با حضور مثبت و به موقع سعید حجاریان در میان جمع دانشجویان از این امر جلوگیری شد. شایان ذکر است که دفتر خامنه‌ای در محدوده ای مشخص ، شامل حریم امنیتی است که در صورت انجام تظاهرات یا راهپیمایی در این حریم، نیروهای امنیتی حق تیراندازی دارند.
  آیا می دانید…. پس از ماجرای راهپیمایی به سمت دفتر خامنه ای، جمعی از سپاهیان نامه ای تهدید آمیز به خاتمی نوشتند و خواستار موضع گیری سریع وی شدند. یکی از امضا کنندگان این نامه محمد باقر قالیباف (فرمانده وقت نیروی هوایی سپاه) بود که چندی بعد از سوی خامنه‌ای جانشین سردار لطفیان در نیروی انتظامی شد

 9. sarvenaz says:

  اشتم در دنیای اخبار گشتی میزدم دیدم جالبه که برای شما دوستان هم این خبر رو بنویسم گرچه چیز جدیدی نیست ولی جون حضرت عباس بببینید این نظام چه بلایی سر مغزهای متفکر ما می آره..جایی که آمریکا و کانادا به جذب این مغزها می پردازند و آینده کشورشون رو تامین میکنند بعد این رژیم بیسواد آخوندی به پرورش بسیجی برای سرکوب مردم مشغوله!!
  این هم خبر:
  زندانی سیاسی حامد یازرلو 28 ساله کارشناس هوا- فضا که از 2 اسفند ماه در بند مخوف 209 زندان اوین بسر می برد همانند سایر دستگیر شدگان 2 اسفندماه همچنان در بند 209 بسر می برد.هنوز از زمان انتقال به دادگاه و محاکمۀ او خبری به خود و خانواده اش داده نشده است.
  حالا برید سوابق این وزرا مربوطه که با جان مردم بازی میکنند رو مطالعه فرمایید باور بفرمایید با فاکتور گرفتن از مدارک جعلیشون ممکنه فقط مکاتب رفته باشند..طرف اصلا نمیدونه فضا چی چی هست میشه وزیر و پشت بندش چهار تا دکتری فضایی هم بهش میدن که
  آب بندیش کنند ….شما یک مقدار فکر کنید ببینید خریت تا کجا….اگه روزی گذارتون امیدوارم به آمریکا و کانادا و استرالیا برسه ببینید جوانان ایرانی چه خوش میدرخشندو جایی که خود امریکایی یا کانادیی بورسیه تحصیلی نمیگیره…این دانشجویان اغلب با گرفتن بورسیه به تحصیل میپردازند چرا که سوابق درخشانی در زمینه تحصیلی در ایران داشته اند.
  مرگ بر جمهوری اسلامی…به امید روزی هستم که حکومتی بر روی کار بیاد که قدر نیروی جوان و کارآمد رو بدونه . سرداران تن پرور نوحه خوان به جامعه تحویل دادن نتیجه اش به از این نیست که هر روز شاهد سقوط هواپیما و سانحه های مختلف هوایی-دریایی و زمینی و زیر زمینی باشیم.

 10. sara says:

  سحام نیوز:مهدی کروبی این هفته در نماز جمعه تهران شرکت می کند.اسماعیل گرامی مقدم سخنگوی حزب اعتماد ملی با اعلام این خبر گفت:آقای کروبی در نماز جمعه این هفته همراه با مردم شریف تهران شرکت می کند.

 11. اونهائی که از اکبر رفسنجانی انتظار تر زدن به هیکل سید علی خامنه‌ای دارند بهتره برن سماق بمیکن ولی خوب باید توی نماز جمعه شرکت کرد فقط برای تظاهرات بعد از اون.
  به هر حال همه راهها رو باید امتحان کرد.

 12. تنها says:

  با چندتا لینک درخدمتتون هستم.
  1.جعبه سیاه هواپیمایی کاسپین که 160 نفر رو دود کرد رفت هوا پیدا شده ها ولی خراب شده. آخی.چه جالبی
  http://edition.cnn.com/2009/WORLD/meast/07/16/iran.plane.crash/
  2. تاچند روز دیگه سالگرد دروغگویی هالیوودی ناسا مبنی بر فرود اولین انسان بر کره ماه است.تاکنون بسیاری از دانشمندان نسبت به درست بودن چنین ادعایی با دیده تردید نگاه کرده اند
  http://www.telegraph.co.uk/scienceandtechnology/science/space/5842035/Video-Apollo-11-Moon-landing-conspiracy-theories-analysed.html
  http://buzz.yahoo.com/article/1:y_news:0fb15ff5e7b99bcf514197cc0e88e9f7/NASA-refurbishes-video-copies-of-moon-landing-AP
  3.آموزش 26 فتوشاپ حرفه ای.کافیه روی هرکسی کلیک کنید تا نحوه کار را یاد بگیرید
  http://sixrevisions.com/photoshop/26-professional-photoshop-retouching-tutorials/
  4.برای شناسایی کشته شدگان و بازداشت شدگان کودتای اخیر کمک کنید و اگر عکس و اطلاعاتی در مورد افراد شهید شده و یا بازداشت شده دارید در اختیار این سایت بگذارید.برای پیگیری قانونی در دادگاه لاهه به چنین مدارکی نیاز هست
  http://www.guardian.co.uk/world/interactive/2009/jun/29/iran-election-dead-detained

 13. حامد says:

  اسامی و عکس های جان باختگان اخیر را در تمام دنیا انتشار دهیم
  دوستان نميدونم چي بگم چون حالم خيلي خرابه به خون همين جوانان شهيد قسم كه هيچ وقت در زندگيم اين قدر داغون نشده بودم حتا از مرگ نزديكترين عزيزان.فقط ازشماها كه درخارج هستيد ميخوام كه تا ميتوانيد اين عكس ها ونام ها كه بخش بسيار كوچكي از صدها شهيد اين راه هستندرو تا ميتونيد در دنيا ودر كشور هايي كه دراونها هستند تا شايد كمكي باشد به پر رنگ ترشدن اين كورسوي اميدي كه براي سقوط اين حكومت به حق اسلامي وبه حق اولين حكومت الله بر روي زمين به وجود امده. تا شايد در اينده شاهد اين فجايع بي سابقه در تاريخ حيات زمين براي ديگر جوانان اين ميهن غريب وبينوا نباشيم.
  عكس اخر از اين كودك 12 ساله شهيد دنيا رو روي سرم خراب كرد
  http://www.mediafire.com/?mnmvnmztoty

 14. sarvenaz says:

  ——————————————————————————–
  رژیم جنازه ترانه موسوی را سوزاند و به خانواده اش تحویل داد
  ایران ب ب ب :
  خانواده ترانه موسوی مي گويند جنازه سوخته او را يافته اند
  وبلاگ زیر زمین:دوستان ترانه موسوي، از بازداشت***شدگان هفتم تير در درگيري***هاي مسجد قبا، گفته اند كه خانواده***ي وی از يافتن جنازه***ی سوخته***ی ترانه در حومه***ی قزوين خبرداده***اند.
  يكي از دوستان ترانه موسوي ديروز براي پيگيري وضع ترانه با منزل پدري او تماس گرفت و با خبر مرگ ترانه و يافتن جنازه سوخته***اش ـ بين كرج و قزوين ـ مواجه شد. خانواده ترانه از بازگويي مكان و زمان تشييع جنازه وی خودداری كردند و گفتند نمي توانند توضيحات بيشتري دهند. پس از پيگيري ها و تماس هاي مكرر دوستان ترانه با منزل وي، خانواده موسوي از آنان خواستند كه ديگر تماس نگيرند و در برابر سخن يكي از دوستان ترانه كه گفته بود خانواده او بايد نوع مرگش را به جامعه اطلاع دهند و به رسانه ها بگويند كه ترانه دستگير شده و پس از دستگيري به اين سرنوشت دچار شده است شنيده بودند كه ما صلاح كار خود را بهتر از شما مي دانيم و نمي خواهيم در تشييع جنازه اش كسي حضور داشته باشد.
  ترانه موسوي به گفته يكي از دوستانش – كه نمي خواهد نامش فاش شود – روز هفتم تير در حوالي تقاطع ميرداماد و خيابان شريعتي كلاس آرايشگري داشته است. او اتومبيل خود را در يكي از خيابان هاي فرعي بين حسينه ارشاد و ميرداماد، پارك مي كند و پس از ديدن تجمع مردم در خيابان قبا و اطراف حسينه ارشاد با يكي از دوستان خود تماس مي گيرد و به او مي گويد كه پيش از رفتن به آرايشگاه بهتر است سري به مسجد قبا بزنند و با دوست خود در نزديكي مسجد قبا قرار مي***گذارد. وي كه به گفته دوستش مانتوي سبز به تن و شالي سبز به سر داشته است درحاليكه در خيابان شريعتي منتظر يكي از دوستان خود بوده است از سوي مأموران حكومتي دستگير مي شود و در هنگام دستگيري، دوست وي كه به محل قرار نزديك مي***شده از دور وي را مي بيند. ترانه را سوار به وني مي***برند. شواهد دستگيري ترانه به همين جا ختم نمي شود و چند نفر از دستگيرشدگان واقعه مسجد قبا در تماس هايي با خانواده***ي وي، خبر دستگيري اش را به آنان اطلاع مي دهند. ترانه موسوي در زمان دستگيري شماره منزل و يكي از دوستانش را به چند نفر از دستگيرشدگان مي دهد و از آنان مي***خواهد در صورت آزادي با خانواده اش تماس گرفته و خبر دستگيري اش را به آنان اطلاع دهند. كساني كه در آن روز همراه با ترانه به ساختماني در حوالي پاسداران منتقل مي ***شوند گفته اند كه او مدام گريه مي كرده و مي گفته است نه براي تجمع كه براي شركت در كلاس آرايشگري در آن محل حضور داشته است. اما برخي از دوستانش خبر داده اند كه ترانه در راهپيمايي هاي مسالمت آميز روزهاي 25، 26 و 27 خرداد شركت داشته است و حتا پيش از انتخابات نيز با حضور در زنجيره سبز، حمايت خود را از اصلاحات و آزادي در ايران ابراز مي كرده است.
  به گفته يكي از دوستان ترانه، پس از دو هفته از دستگيري او، فردي ناشناس با منزلش تماس گرفته و به مادر ترانه خبر بستري بودن وي را در بيمارستان امام خميني كرج مي دهد. اين ناشناس به مادر ترانه مي گويد كه مردم دخترش را پس از تصادف، به آن بيمارستان رسانده اند. مادر ترانه به ناشناس مي گويد برخي تماس گرفته اند و ترانه را در درگيري هاي مسجد قبا و در بازداشگاه ديده اند اما ناشناس مي گويد ترانه ربطي به حادثه مسجد قبا ندارد و احتمالن قضيه اش ناموسي ست؛ چراكه مي خواسته با شلنگ سرم خودش را حلق آويز كند. او پارگي رحم و مقعد را نيز دليل بستري شدن ترانه ذكر مي كند. خانواده ترانه به آن بيمارستان مراجعه مي كنند اما مسوولان بيمارستان بستري شدن ترانه موسوي را تكذيب مي كنند و تنها يكي از پرسنل مي گويد كه دختري را با موهاي بافته شده ديده است كه چند نفر با ظاهري به گفته او «حزب اللهي» بيهوش مي آورند و بيهوش مي برند.
  جملاتي كه اين ناشناس در مكالمه تلفني با مادر ترانه بيان مي كند نشان مي دهد كه ماموران وزارت اطلاعات و لباس شخصي ها مي خواسته اند ذهن خانواده ترانه را از سياسي بودن قضيه منحرف كنند و به آنان بقبولانند كه دخترشان از نظر اخلاقي مشكلاتي داشته است تا خانواده نيز پس از شنيدن خبر مرگ فرزندشان، از پيگيري و پي جويي درباره چند و چون مرگ وي خودداري كنند.
  ممانعت خانواده ترانه موسوي از دادن اطلاعات درباره تشييع پيكر وي و چگونگي درگذشتش عجيب به نظر نمي رسد؛ چراكه تمامي خانواده هاي قربانيان حوادث اخير از سوي حكومت و وزارت اطلاعات تهديد مي شوند و به آنان گفته مي شود در صورتي كه تشييع پيكر عزيزانشان و مراسم كفن و دفن و ختم آنان با حضور مردم و با شيون و ناله برگزار شود مشكل حاد ديگري براي يكي ديگر از عزيزانشان اتفاق خواهد افتاد.
  ترانه موسوي اكنون تنها به خانواده اش تعلق ندارد و متعلق به همه ايرانيان است؛ بنابراين پيگيري وضعيت او و چگونگي درگذشتش وظيفه تك تك ماست. اين كه من نمي توانم با نام خود اين اخبار را منتشر كنم؛ اين كه دوست ترانه نمي تواند نامش را بگويد؛ اين كه خانواده ترانه درباره فرزندشان هيچ حرفي نمي زنند همه از خفقاني حكايت دارد كه امروز بر جامعه ما حاكم است. من از دوستاني كه وظيفه خود مي دانند به راحتي و به سرعت اين نوع اطلاع رساني را محكوم كنند مي خواهم به جاي نشستن و محكوم كردن اين و آن، درباره ترانه تحقيق كنند و خبرهايش را به گوش نخست ايرانيان و سپس جهانيان برسانند تا شايد از بيش از اين شاهد قرباني شدن ترانه هايمان نباشيم.
  لازم است بگويم عكس ترانه را نيز يكي از هنرجويان آموزشگاه آرايشگري و از دوستان ترانه در اختيار وبلاگ زيرزمين قرار داد.

 15. sarvenaz says:

  شهیدی دیگر؛ گلی دیگر پرپر شد؛ ایلی رو داغدار کرد:
  مینا احترامی شهید دیگری است.دانشجویی از یک خانواده محترم و آرام و کم بضاعت در شهرستان بهبهان.جنازه او را به سرعت به بهبهان آوردند و در سکوتی مطلق درحالی که خانواده بی پناهش را به شدت تهدید کرده و ترسانده بودند ، در گورستان شهر دفنش کردند.خانواده اش حتی می ترسند با همسایه هایشان هم درباره قتل جنایتکارانه این دختر جوان و باهوش و زیبا و درعین حال معصوم و به شدت مبادی اخلاق و تدین صحبت کنند.این واقعه اینقدر دردناک است که همه مردم شهر هنوز در بهت این همه بی رحمی به سر می برند و در سکوت بر روان رهبر بزرگ کودتا لعنت خدا می فرستند
  منبع:به گزارش رسیده از همکلاسی مینا در تهران-سایت داد

 16. درود خسن آقا
  پرده نخست:
  از نماز عید فطر 30 سال پیش تا این نماز جمعه که امروز برگزار شد در هیچکدام از نمازها و مراسم مذهبی چنین جمعیتی ( که اکنون بسیار بیشتر از 30 سال پیش بود) دیده نشده بود. از همان نماز عید فطر تا کنون هم در هیچکدام از گاز اشک آور و شعارهای ضد حکومتی استفاده نشده بود که امروز دیدیم برای سرکوب مردم دوباره از همان شیوه استفاده کردند. در این سی سال چه کسی در ایران نمی دانست و نمی داند که رفسنجانی و خانواده فقیرش!! چه رنجهایی را متحمل شدهاند و چقدر سر بی شام بر بالین گذاشته اند تا به این جایگاه (؟) که در بین مردم دارند برسند..! هاشمی رفسنجانی هر چه گفت چه به سود مردم و چه به زیان آنها تمام شد و بنا بر گفته برخی خوشبینان و به قولی جوگیر شدگان او امیرکبیر زمان است و مردم را نفروخت و … او رهبر جنبش شد و اگر نشد دست کم به جمع سبزها پیوست و غیره…
  پرسش این است که هاشمی در این 4 هفته که ناپدید شده بود و از وی هیچ سخنی شنیده نمیشد چگونه به ناگه از غیبت صغری خارج شد و در نماز کمرشکن جمعه حضور به مردم رسانید و مستقیم رفت سر اصل مطلب..؟ باز هم ممکن است متهم به تفرقه افکنی شویم (که این حرفها تکرار مکررات عده ای نا آگاه و دنباله رو کورکورانه اصلاحاتچی هاست) ولی مهم نیست چون مهم این است که این مردم در خیابانها، دیگر می دانند که با که طرف هستند. آقای هاشمی نه رهبر است و نه در اندازه های رهبری جنبش و انقلاب نوین مردم ایران می تواند ظاهر شود. هدف هرچه است وسیله را توجیه نمی کند، گو اینکه عده ای می گویند حتا در این زمان باید با دشمن هم بسازیم تا بتوانیم رژیم جمهوری اسلامی را سرنگون کنیم ولی باید به ایشان گفت که خیر.. اینگونه نیست. دزدان و جنایتکاران گذشته و کسانی که با هر وسیله ای دست به ترور و حذف فیزیکی مخالفین خود می زدند جایی در بین مردم ندارند و نمی توانند با کمی آه و ناله از زیر تیغ محاکمه دادگاه فردای آزادی ایران بگریزند. اگر هاشمی رفسنجانی چیزی غیر از این سخنان امروز می گفت جای تعجب داشت. او که یک گرگ پیر سیاست رژیم جلاد خمینی و حالا خامنه ای هست می داند که اکنون دیگر به صلاح نیست که با مردم شوخی کند و آنها را سر کار بگذارد. او که مثل دیگر همفکرانش بوی نم اتاق بازداشت پیش از اعدام را زیر بینیش احساس کرده از این می ترسد که به زودی پس از سقوط رژیم جزء نخستین افرادی باشد که به پای میز محاکمه می رود و در تلاش هست تا دست کم از حکم بسیار سنگین آینده جان سالم به در ببرد.
  اینها همه از هراس این سردمداران حکومت است و تنها نشانگر یک چیز: سقوط این رژیم از فاصله یک شب تا صبح هم نزدیکتر است ولی فقط نیاز به تداوم حرکتهای مردم دارد. اینها از ترس پناه به هر حربه ای می برند تا خود را بی گناه جلوه دهند و شاید بتوانند تخفیفی برای خود کسب کنند. یادمان نرود ترور فرخزادها و بختیار، کشتار سال 67 و پروانه ها و فروهرها، و هزاران قتل و ترور دیگر که همه و همه زیر دست و سبیل این آقایان از خود خامنه ای گرفته تا رفسنجانی و خاتمی و احمدی نژاد. آقای رفسنجانی می خواست به مردم پشت کند ولی نمی توانست چون دیگر به صورت عملی در داخل رژیم قدرت آنچنانی ندارد وگرنه یقین داشته باشید که این کار را می کرد.
  پرده دیگر:
  10 سال پیش نویسنده قهار، والامقام و زبر دست ما..!!!!! ابراهیم نبوی آن بزرگ دلقک روزنامه نویس در کتاب خود و گفته هایش عنوان کرد که هاشمی رفسنجانی دزد است (نقل به مضمون) و جنایتکار. و خانواده ایشان نیز همینطور از پسرها و دخترها گرفته تا بقیه فامیل. آن روزها هم اکبر گنجی طعنه ای زد به این مضمون که ” عالیجناب سرخپوش و عالیجنابان خاکستری ” … و باقی را خود می دانید.. حال چگونه است که همان نبوی که خیلی در نهایت صداقت و دموکراسی به سر می برد و دروغگوییهای احمدی نژاد را مورد جوک و خنده قرار می دهد ، خود یک دروغگو شده و مثل آفتاب پرست رنگ عوض می کند؟ به این قسمت توجه کنید:
  دوم دام:
  ” آقای هاشمی رفسنجانی!
  ما در بیرون ایران برای تان آبرو گذاشته ایم، من شخصا آشنای فائزه و مهدی و محسن و محمد برادرتان هستم و سالها با آنان کار کرده ام و جز آزاد اندیشی و ایران دوستی و مدیریت قوی و تفکر پیشرو در فرزندانتان چیزی ندیده ام. همان فائزه ای که سالها مخالفان شما با بدترین الفاظ خطابش کرده اند، در حالی که یکی از بزرگترین و داناترین و خدمتگذارترین زنان ایران بود. من می دانم که فائزه سالهای سال درس خوانده و در سختی زندگی کرده و هر ماه در روزنامه زن که ما در آنجا با هم همکار بودیم، برای حفظ روزنامه ای حامی حقوق زنان، از هر قشر و گروهی که بودند، از این و آن پول قرض می کرد تا بتواند از آزادی و دموکراسی دفاع کند و در بزرگی او همان بس که مردم تهران او را به عنوان نماینده دوم خود به مجلس فرستادند و در مجلس تنها زنی بود که از همه زنان دفاع می کرد و نه فقط زنان مسلمان.
  همان مهدی که سالها به او گفتند دزد است و رشوه گرفته است و من می دانم که او تلاش می کرد تا در کار خودش در سازمان بهینه سازی همه تلاشش را برای استقلال و پیشرفت ایران می کرد و عشقش این بود که آثار شما را منتشر کند. همان محسن که می گفتند که به اعتبار شخص شما و با رانت خواری به جایی رسیده است، در حالی که من در بلژیک فهمیدم در تمام مدتی که محسن در این کشور زندگی می کرد، بسیار معدود کسان می دانستند که این جوان فرزند شخص دوم یا سوم کشور است و از وقتی به ایران برگشت یا به فکر توسعه تکنولوژیک ایران بود یا به فکر پیشبرد افکار شما. ”
  آقای نبوی به همین سرعت رنگ عوض می کنید؟ یا خانه های لندن شما به خیابانهای بورلی هیلز تغییر تغییر مکان یافته اند؟ شاید هم فکر کردی که می توانی بگویی ” بشر قابل تغییر است؟ ” پس اگر اینطوره نباید هیتلر و صدام و هزاران جنایتکار جنگی دیگر را مورد تعقیب قضایی قرار می دادند و بدهند چون که آنها می توانستند بگویند: خوب ببخشید و من دیگر عوض شده ام. بنابراین خوب بیا و بی خیال همین جنبش هم بشو و از خامنه ای بخواه که عفونامه امضا کند و از مردم به خاطر اینهمه جنایت که مرتکب شده پوزش بخواهد و قال قضیه را بکند و مردم هم با خوشی برگردند به خانه هایشان و انگار نه انگار که کسی فرق سرش از ضرب باتوم شکافت و بر اثر خونریزی مغزی جان باخت یا آماج گلوله های بسیجیها قار گرفت.
  وقتی که بعد از چهار هفته سکوت مطلق هاشمی رفسنجانی پدیدار می شود و ضد حکومتی که خود عمری را در آن دست به جنایت و دزدی داشته حرف می زند و شما هم از سه روز پیش از نماز جمعه کلاس آموزش روخوانی و تمرین برای او و هوادارانش راه انداختی انتظار داری ما که نان می خوریم و روی دو پا راه می رویم باور کنیم که اینها همه جریانات اتفاقی است و هیچ بازی سیاستی از پیش طراحی نشده؟
  ” نبوی: اگر چه در ماجرای منازعات میان اصلاح طلبان و کارگزاران در زمستان 1378 حامیان اصلاح طلبان( از جمله من و اکبر گنجی) رو درروی شما قرار گرفتیم، اما آن کسانی که به شما می گوید غارتگر بیت المال و دولت شما را ام الفساد می داند، محافظه کاران و بخصوص تندورهای طرفدار احمدی نژادند، آن کسی که محسن و مهدی و یاسر را دزد و رشوه گیر خواند، ما نبودیم..”
  فکر کنم پس من بودم یا عمه ام که الان زیر خروارها خاک خوابیده گفته بود . نه .. حاشا و کلا … شما نبودی. البته طرفداران ریزه ات در رادیو فردا و زمانه و یا (هرچی)نیوز خوب می دانند که چطور جو سازی کنند و دروغها و یاوه هایت را ماله کشی کنند ولی این حنا ها پیش ما رنگ ندارد.
  ” نبوی: به شخصیت خودتان، طرفداران تان، آن ده میلیون نفری که در انتخابات قبل به شما رای دادند، به ما که بارها از شما حمایت کردیم، به فائزه ای که بدترین اهانت ها را شنید فقط بخاطر اینکه از شادابی و حق زنان دفاع کرده بود، به خانواده محترم تان، به همسر شجاع تان که توی دهن احمدی نژاد زد، احترام بگذارید و خودتان را برای یک مشت زورگوی چماقدار و مخالف ایران و ایرانی خراب نکنید. شما اینقدر وقت ندارید که ده سال یا بیست سال بعد بتوانید اشتباه تان را اصلاح کنید. ”
  نمی دانم مردم را چه فرض میکند که اینطوری می نویسد ولی هر چه هست دیگه باید به فکر حیله های جدید باشد. نامیدن دیوانه و شیرین عقل بر حسین درخشان و اینکه او را آدمی جویای نام و اسم و رسم خواندن کار درستی بود ولی این دلیل نمی شود که فکر کنیم خود نبوی هم دست کمی از او دارد و داشت.
  اکنون سخن خطاب به هواداران نبوی، سازگارا، موسوی و رفسنجانی است : هموطن درگیر جو بوجود آمده نباش که سخت در اشتباهی. اگر بنا بر زندان رفتن و اعتصاب غذا و هزار مورد دیگر باشد ، پس هیچ تفاوتی بین باطبی و بقیه زندانیان سیاسی سال 1378 تا کنون با امثال سازگارا و نبوی نیست . و اگر بر دانش و علم سیاست ، بسیار کسانی هستند که هم گمنامند و هم در زندان بوده اند ولی از امثال سازگارا ها خیلی بیشتر می دانند و در ضمن با زبانشان حرف می زنند نه با انگشت شصت و سبابه و هفتاد و پنج!!! یا با شکلک در آوردن جلوی دوربین سعی در تایید نظریه های آبکی خویش داشته باشند..! و همانطور که گفتیم با این تفاصیل هر زندانی سیاسی می تواند یک رهبر جنبش باشد و نه فقط نبوی یا سازگارا.
  کلام آخر:
  مردم خود می دانند که چه می خواهند و نیازی به راهنماییهای خطیبانه دلقکها و ورشکستگان سیاسی و هرزنامه نویسان ندارند. آنان که به اصطلاح دم از دموکراسی و آزادی می زنند و در واقع به همه گروههای اپوزیسیون و مخالف حکومت اسلامی خفه شو می گویند خود خوب می دانند که در بین مردم نه جایگاهی دارند و نه حرفشان خریدار دارد. پس بهتر است که به جای برگزیدن امثال رفسنجانی به رهبری جنبش مردم و یا دادن القاب خود به دیگر مخالفین به فکر این باشند که راه درست پیشه کنند و با توده مردم حرکت کنند و به فکر منافع شخصی و کسب قدرت نباشند. به جای هر روز رنگ عوض کردن و تهدید این و آن به اینکه برایت جوک می سازم به یاد داشته باشید که حالا عصر اینترنت است و دوران انقلاب 57 هم تمام شد. حالا همه خوب همه چیز را به خاطر می سپارند و به این راحتی گول نمی خورند مگر کسانی که یا خیلی بی سواد سیاسی هستند و یا به یقین منافعی در تبعیت از شماها دارند.

 17. fredi says:

  مزاج فاسد شریعت و مرگِ محتوم حکومت اسلامی
  read to the end…
  http://www.newsecularism.com/2009/07/18.Saturday/071809-Javad-Asadian-End-of-IRI.htm
  Also you may want to add this link in your site
  http://www.newsecularism.com

 18. انتظار کمک و شاید راه حل از سوی کسی که خود سالها به مکیدن خون مردم مشغول بوده, من را فقط یاد ابرقدقد می اندازد…

 19. تنها says:

  یک ملت مازوخیست عقب مونده داریم که باید واسه گرفتن حق خودش هم دست به دامان آخوند بشه.این نگاه مراد و مرشدی برده و آقایی همگی در یک نگاه سنتی متعفن گنده زده تاریخی ایرانی سرچشمه میگیره.چیزی که باعث میشه حتی نگاه این مردم به موسوی نیز از همون نوع نگاه یعنی مظلوم جلوه دادن او و مقایسه اش با حسین تازی باشه.ملتی که بعد از 30 سال هنوز رو به قبله الله شیطان می ایسته با اینکه هزاران برابر اون خونبهاشو پس داده ولی باز از رو نمیره و فکر میکنه چیزی که فکر میکرده درسته و از همون طریق میشه حقشو بگیره.از چنین ملتی نمیشه انتظار آزادی و دموکراسی داشت زیرا هنوز هم چشم به فتوای فلان آیت الله و منتظری و بهشتی دوخته.مثل جوانی 30 ساله شده که فکر میکند هنوز کوچک و سخیف است و نمیتواند حرکت کند و باز میخواهد چون گذشته کسی دستانش را بگیرد و تاتی تاتی او را بکشد.اگر منو بکشند یکبار هم سربه سجده الله تازی نخواهم گذاشت و نام گندیده حسین را به زبان نمی آورم که هرچه بدبختی میکشیم از دست همین حسین هاست.اسلام این دین متعفن گندیده را باید بدور ریخت چرا فریاد مرگ بر دیکتاتور به مرگ بر خامنه ای تغییر نمیکند؟این همان تابویی ست که ملت هنوز هم گرفتارش است.

 20. fredi says:

  اشتیاق مردم برای شنیدن رسمنجانی بیشتر برای سنجش اوضاع بود وایندفه اوست که دنبال مردم میدود.
  او هم زرنگتر از اینهاست که جای نمدار بخوابد. ولی همانطور که خودش اعتراف کرد اوضاع بحرانیست ،یعنی وضعشون درامه. اگه شاه بود میگفت ًصدای انقلابو شنیدمً ولی طفلکی چونکه از بیخ آخونده ناراحته که چرا نتونست از این صدا سوء استفاده کنه.
  بهر حال 4چیزسبب دوام حکومت بود
  زور ، گسستگی مردم، حیله:ًصبر کن اوضاع بهتر میشه، و مشروعیت
  تنها چیزیکه واسشون مونده زوره که آنهم با درایت و همبستگی ما مردم متلاشی میشود

 21. حامد says:

  عكس وحشتناكي از جنايت اسلامگرايان بيسج وسپاه پاسداران در روز شنبه خونين تهران.دوستان ميبخشيد كه اوقاتتان احتمالا با ديدن عكس ازرده خواهد شد. ولي از شما خواهش دارم كه بيكار ننشينيد و اين گونه عكس ها از جنايات اسلاميون را به تمام خبر گزاري ها.رسانه ها و نمايندگان مجلس كشورهايي كه دران ها هستيدو هر كسي كه فكر ميكنيد موثر هسن بفرستيد. تمام مردم دنيا بايد اين عكس هاي جنايت اسلاميون راببينند تا جايي كه رژيم مفت خور اسلامي حتي از خريد يك پيچ ومهره هم از كشورهاي اروپايي وتمام كشورهاي دنيا محروم شود ومقدمات فرسايش وسقوطش فراهم شود
  http://i26.tinypic.com/5d07sj.jpg

 22. تنها says:

  1- هر چه انفجار اجتماعی، به دلیل سرکوب فعلی، دیرتر روی دهد شدیدتر و سهمگین تر خواهد بود.
  2- هرچه مقاومت رژیم به هنگام بروز انفجار اجتماعی قوی تر باشد شورش بی رحم تر خواهد بود،
  3- هر چه زمان شورش طولانی تر باشد ابعاد تخریب آن وسیع تر خواهد بود،
  4- هرچه مدیریت مردمی شورش ضعیف تر باشد تلفات و تخریب آن بیشتر خواهد بود.
  5- هر چه بروز یک آلترناتیو برای رژیم دیرتر باشد شورش بیشتر و مخرب تر ادامه خواهد یافت.

 23. بعد اظ آن را بخوانید و به دوستان خود معرفی کنید ، دانستن حق مردم است
  http://afterthat3.blogspot.com

 24. sarvenaz says:

  سلام حسن آقا حالا که من بعد از سالها مشقت بلاخره صاحب یک وبلاگ زیرزمینی شدم..شما نیستید که یک سری بزنید؟!
  هر جا که هستید زنده و یار باشید.
  این آدرس سایت من:
  http://www.daftarha.com
  مشتاق دیدار.

 25. Arezou says:

  امضا جمع کردن برای حمایت از اعتراضات
  http://www.iran-freedom.eu/index.php?do=signEn

 26. sarvenaz says:

  حسن آقا تا آخر هفته وقت داری که سری به وبلاگ من بزنی وگرنه همه جا شایعه میکنم رفتی ماه عسل!! دیگه خود دانی.

 27. تنها says:

  خوشن آقا یا رفته فرانسه باگت بخوره یا رفته جزایر قناری یا رفته یه جایی گم و گور شده.همتون سرکارید تا اطلاع ثانوی.خوب من تو این مدت یه شعر گفتم تا خوشن آقا برگرده.
  ********************
  شنیده ام خدا در آسمان کودتا کرده است
  ابلیس را رانده و آدم را به جایش نشانده است
  شنیده ام خدا به آدم گفته است
  هرکس نزدیک شد به درخت سیب مرده است
  شنیده ام ابلیس به جلد مار
  در شهرخدا خوب میچریده است
  یکبار دگر کودتای خدا
  حوا و آدم را زدربار رانده است
  شنیده ام خدا در شهر مردگان
  ارواح خبیث را به دور خویش جمع کرده است
  شنیده ام خدا به جای شنیدن آه دیگران
  ده ها برابر قدرتش را به ظالمین عطا کرده است
  شنیده ام خدا هم بی مرام شده است
  در شهر خدا
  شیطان شهر هزار بار بهتر است
  شنیده ام خدا بسیار پرمدعاست
  یک جا یهوه و یک جا بودا شده است
  شنیده ام خدا همه کاره است ولی
  قانونگذار و ناجی و هم آواره است
  شنیده ام خدا بسیار پرگپ شده است
  حراف تورات و قرآن و انجیل شده است
  شنیده ام شیطان نیز آدم شده است
  اما داعیان خداپرستی
  مدرس شیطان شده اند
  آری خدا نیز ز شیطان بدتر است
  با بودنش لاله ها پرپر شده اند
  آری اگر خدا نبود چقدر خوب می بود
  در دشت زمین من پر از شکوفه های سیب
  سپید سپید
  آنگاه گاز میزدم به سیبی سرخ
  تا خدا خوب تماشا کند مرا
  و هم حرص بخورد
  و من بخندم به ریش خدای پیر

 28. بزی says:

  راستس را بخوای من کاری به این زنیکه نداشتم.باز نمیدونم چی شده-هر جا سر میزنم حرف این زنیکه است و مردم خیانتهای این زنیکه را فراموش کردن دربراه اعتبار دادن به جمبوری اسهالی….
  حسن آقا خوب کاری کردی راهت را از این زنیکه زیتون جدا کردی.تازگیا دلش برا روسیه و آتش زدن پرجم نجس روسیه میسوزه.از یه توده ای قرن 21 امی چه انتظاری داریم.ما برای هر کشوری ممکن است گذشتهرا فراموش کنیم حتی با انگلیس ولی این روسیه نجس 600 هزار کیلومتر مربع از کشورمون را گرفت.بقیه را این آخوندا با عوامل زیتونیشون میخان از دست بدن…

پیام:

اجباری، نمایش داده نمی‌شود

Spam protection by WP Captcha-Free

وبلاگهایی که می‌خوانم

شمارشگر