Jul 14 2009

خاک بر سر ما

نوشته:     :::       10 پیام

واقعا خاک بر سر ما اگر بعد از 30 سال حکومت آیت الله ها بر ایران و 30 سال جنایت، باز هم برای پس گرفتن مملکت مان دست به دامان چهارتا و نصفی پیر و پاتال خرفت شویم.
هنوز عده‌ای جماعت از همه جا بیخبر به این امید هستند که این یا آن آیت الله فتوایی صادر کند تا مثلا سید علی کمی از مواضع‌اش کوتاه بیاید.
فعلا هم که حضرات آیات عظام در عوض زحمت کشیده‌اند برای اويغورهای چین فتوا صادر فرموده‌اند و یادشان رفته که بیخ گوش خودشان دارند هموطنان ما را می‌کشند. اگر آقایان آیت الله به کشته شدن هموطنان ما اعتراض نمی‌کنند دلیل دارد عزیزان دلیلش هم این است که این حرامی‌ها خود را اصلا ایرانی نمی‌دانند. که البته به حق هم هست، اینها نوادگان حسن و حسین هستند و ما از نسل و نژادی دیگر، در نتیجه تنها راه رهایی ما پاکسازی ایران از این حرامی ها است.
مادرم امروز می پرسد کی احمدی نژاد قراره بره سرکار!؟ در پاسخش می‌گویم احمدی نژاد که سرکار هست نیازی ندارد برود سرکار! سوال مهم این است که چه وقت می‌خواهند ملت را بگذارند سرکار!؟ که این مساله هم فعلا با مشکلات عدیده روبروست و تا این مشکلات برطرف نشود گویا احمدی نژاد هم بیکار خواهد ماند.
حضرت یوتوب هم قانون مدار شد!
مدتی پیش یک ویدئوی اعدام چند هموطن بلوچ را گذاشته بودم روی یوتوب، این کار باعث شد که دیروز پیامی را از یوتوب دریافت کنم. در پیام مسئولین یوتوب فرموده‌اند که حقیر قوانین یوتوب را زیرپا گذاشته‌ام! جل الخالق کدام قوانین را!؟ قوانین جنگل را!؟
وقتی حکومت اسلامی ایران که تمام کنوانسیون‌های حقوق بشر را امضا کرده بدن هیچ دادگاه صالحی ملت بیچاره را به رگبار می‌بندد، شکنجه می‌کند و در روز روشن در خیابان به دار می‌کشد آیا یوتوب و شرکاء پیگیر قانون هستند!؟
مگر اعدام بیگناهان غیر قانونی نیست!؟ به رگبار بستن مردم بیگناه که برای اعتراض مسالمت آمیز به خیابان آمده‌اند چطور!؟ پس کو آنهایی که باید قوانین را پاسداری کنند!؟ قانون فقط برای ماست!؟
در چنین شرایطی چگونه انعکاس اعدام بیگناهان می‌تواند غیر قانونی باشد!؟ شاید اینجا هم همان داستان یک بام و دو هواست!؟ ما را بگو که گمان می‌کردیم یک فضای آزاد پیدا شده تا بلکه بال و پر شکستگان هم بتوانند جنایاتی که بر آنها روا داشته می‌شود را در مقابل دید همگان بگذارند!؟ خیال باطل بود این خوش باوری هم که ما داشتیم!
باور کنید خُسن آقا از اساس هیچ قانونی را قبول ندارد! آخه دلیل نکرده زمانی که ما در جنگل زندگی می‌کنیم، قوانین را قبول کنیم! آنها که زر و زور دارند می‌کشند و می‌درند و پاره می‌کنند و بعد هم نامه می‌نویسند به امام زمان و راست راست دروغ می‌گویند و همه چیز را انکار می‌کنند. حتی وقتی که هزاران سند و مدرک در همین یوتوب علیه الرحمه از جنایاتشان وجود دارد. خوب حالا در چنین دنیایی چگونه توقع دارید که خُسن آقا که یک لا قبا بیشتر ندارد بیاید و این قوانین را رعایت کند!؟ بیچاره کردها و بلوچ‌های ما! اینها حتی در یوتوب هم امت درجه دوم محسوب می‌شوند. بابا دارند ملت را بیستا بیستا به دار می کشند باز هم اجازه نمی‌دهید ما یک فیلم ناقابل از این همه جنایت را به دید جهانیان برسانیم!؟
این هم متن نامه دریافتی از یوتوب

نوشته: در ساعت: 3:46 pm در بخش: حقوق بشر

10 پیام  |           

10 پیام به “خاک بر سر ما”

 1. Sanaz says:

  فيلم پرتاب دانشجويان از پشت بام ٠ كاشكي من بجاي اونها پرتاب ميشدم
  ٠http://mashrote.multiply.com/video/item/191

 2. تنها says:

  خسن آقا یه برند مشکی رنگ به یاد سهراب اعرابی عزیز بزن بالای سایت.امثال سهرابها واسه این مردم کشته شدند.وقتی ویدئوی تشییع جنازه شو دیدم به زبانی فریاد میزد مادرش که فکر کردم چقدر این زبان به گوشم آشناست.بااین زبان بزرگ شدم فحش شنیدم و کتک خوردم.من این زبان رو تو یه سرزمین خشک و بی آب و علف به اسم ایران شنیده بودم.باهمین زبان بود که میتونستند ترس به دل آدم بندازند.مسخره کننده و عبارات عجیب و غریب دربیارن.توی اون سرزمینی که متولد شدم فکر میکردم همه چیز چقدر تیره و تاره.همینجاتو خارج نشستم و جای ضربه باتوم رو پیشونی یک جوون ایرانی رو می بینم.چقدر زبانشون به گوشم آشناست.اینها هموطن من هستند؟یعنی هموطن من اینها رو زده؟دستم رو بی اختیار میزارم روی پیشونیم مثل همون جوونک فکر میکنم منم یه ضربه محکم خورده تو پیشونیم که گودی جاش فرو رفته تو مغزم.بعد بی اختیار اشکم سرازیر میشه.یعنی من احساس دارم؟ولی چرا اونکه چماق میزنه نداره؟اسم اونو گذاشتم امت خر؟آره تعدادش به یک میلیون نفر میرسه همون امت خر یک درصد جمعیت ایران میشه.یعنی 69 میلیون دارند فدای منافع یک اقلیت کوچک میشوند که امت خر هم طرفدار همون اقلیت کوچیکه.میرحسین خان تو اینها رو می بینی؟اشک تو هم بی اختیار سرازیر میشه؟مگه چندبار سهراب رو دیدم؟چندبار صداشو شنیدم؟ولی احساس دارم نسبت به مرگش به صدها جوون دیگه که پرپر شدند.آیا رهبرجنبش سبز هم همین احساس رو داره؟شبها میتونه بخوابه؟دیوونه نشده؟
  صدای مادر سهراب چه آشناست گویی به زبان من است.زبانی که با آن معلم کلاس اول به من یاد داد بنویسم.همزبانم در زندان شکنجه میکند چه راحت.همزبانم در خیابان به روی کسی که حتی چوبی ندارد شلیک میکند.همزبان من رکیک ترین فحش ها را نثار کسانی میکند که میگویند حق ما ضایع شده.این همزبان من یادش رفته دوران جنگ با صدام مثل موش شده بود.همزبانم یاد ندارد که برای دفاع از کشور همه مردم بسیج شده بودند که بروند جلوی صدام کافر بایستد که به ناموسش و خاک کشورش تجاوز نشود.همزبانم چه زود یادش رفت و در هفتم تیر روبروی مسجد قبا دخترکی زیبا را می رباید و به او آنقدر تجاوز میکند که بمیرد.همزبانم چقدر از تو بدم آمده.از زبانی بدم آمده که تو با آن سخن میگویی.

 3. arbab says:

  hasan aga kob gofty .in kasafat ha az gome hasan va ali va pedar valaezna mohamad hastan…marg bae molla va arab najes va tazi kasafat.zendebad iran…

 4. sarvenaz says:

  سلام؛ من الان مدتی هست که به جمع بی خدایان پیوسته ام ولی از وحشی بودن این مسلمانان قرون وسطا که وحشیانه اقدام به کشتار مردم کردند به شدت منزجر شدم..قبلا فکر میکردم موسی به دین خود و عیسی به دین خود…الان میبینم رفقا اینها وحشین…اینها رحم و مروت و انسانیت ندارند..اینها واقعا با اعتقادات کورکورانه واقعا فکر میکنند با کشتار جمع مردم بیگناه صواب میکنند که این طرز فکر از مغزی معیوب نشات میگیره…
  تنهاجان؛ باور کن بسیاری از ما هم شب و روز نداریم…من فکر میکنم حتی نمی توانم موری رو آزار بدم چه برسه به یک انسان بیگناه …
  دلم با همه خانواده های داغدار همراه است و من هم عزادارم….فیلم زیر رو تازه از دوستی گرفتم…موسوی به دیدن مادر سهراب رفته:
  http://www.youtube.com/watch?v=KNSCu5bmqDA

 5. alireza says:

  http://iranian009.blogfa.com/
  ترانه موسوی تجاوز توسط بازجو . بسیجیان

 6. بهلول says:

  قانون مداری کلا چیز خوبی است البته نه برای حکومت و حالا این یوتیوب که میگی ! برای ما خوبه تا آدم شیم !
  ضمنن حالا گزک اومده دستشون تا هر کسی را که می خوان چه در زاهدان و چه از جاهای دیگه ببرن زاهدان تا اونجا به عنوان اینکه در گروه ریگی هستن , ببندنشون به تیر و کلکشونو بکنن . اینا خیلی حروم زاده هستن .
  شنیدم که در کردستان اعتصاب محدود شروع شده است . حقیقت داشتن این وسئله خیلی مهم است .

 7. sarvenaz says:

  خاک تو سر این ملاهاکه مملکتی که به دست این بیسوادان و به روش ماقبل تاریخ اداره بشه از این بهتر نمیشه جایی که چهار میلیون دلار میدهند که سایت ها رو فیلتر کنند ولی دو تا هواپیما زورشون میآد بگیرند…خاک تو سر هر چی ملاست…هر روز باید شاهد خبر کشته شدن یک سری باشیم.
  مرگ بر خامنه ای جنایتکار؛ این دفعه بزار یک مرگ بر وزیر راه و ترابری هم بگیم با این هواپیماهای درب و داغونشون…برای بازماندگان ارزوی صبر و بردباری دارم…در غم شما شریکیم.

 8. پیلتن پاکزاد says:

  سلام دوستان. احتياج به کمک شما دارم. در مباحثه ای که با شخاصی داشتم آنها شديدن منکر وجود سربازان حماس و حزب الله در ايران بودند و ميگفتند که اين فقط خود ايرانی ها هستند که با اين وحشيگری مردم را ميزنند. لطفن اگر کسی در اين مورد اطلاع دقيق دارد بمن خبر بدهد. يادم می آيد که در جايی خواندم که سربازان حزب الله در پادگانی بين صدا و سيما و پارک ملت قرار دارند و سربازان حماس در قرارگاه ثارالله در اوين هستند. آيا اين حقيقت دارد؟ اگز ميل داريد ميتوانيد اطلاعات را به ايميل من بفرستيد
  Piltanpakzad@yahoo.com
  از لطف شما ممنون میشوم

 9. تنها says:

  نه داداش تازه من میگم حزب الله لبنان و حماس واسه جنایت کردن تو لبنان و فلسطین از خود ایرانی ها استفاده میکنند.فضول باشی منطقه از افغانستان تا لبنان بگیر و بروجلو خودماهاییم.چی فکر کردین شماها؟همین هنرکه میگن نزد ایرانیان است و بس همینه.همین هنر لت و کوب کردن به وحشیانه ترین شکل.هنرزیرآب زنی و نورچشمی بودن.هنرشلیک کردن درست تو مغز و قلب یک انسان بی دفاع.هنراینکه بتونی خودتو به عنوان شهروند درجه یک جا بزنی ولی کسی که از تو استعداد بیشتری داره نتونه تحصیل کنه و بره نونوا بشه.یه سری از این خاطرات جعفرشفیع زاده رو بخون.این بابا میگه تو سوریه افسران ارتشی سوریه رو میدادند ماها بکشیم ولی خود سوری ها اینکار رو نمیکردند.فقط من موندم این تمدن بزرگی که شاه ازش دم میزد چی بود؟یعنی اون مرتیکه نتونسته بود همین یه عده ارازل رو آدم کنه که امروزه همونها افتادند به جون ماها

 10. کورش says:

  بسیار متاسفم که بد از ۳۰ سال هنوز توقع داریم فلان آیت الله یا فلان آخوند به ما کمک کنه. انگار هنوز نفهمیدیم که تمام بد بختی‌های ما از همینهاست. الان خیلی‌‌ها منتظر هستن ببینن رفسنجانی‌ توی نماز جمعه چی‌ میگه. زهی خیال باطل. خواب دیدید خیر باشه. به همین خیال بمونید که امثال موسوی و رفسنجانی‌ واستون کاری کنن!

پیام:

اجباری، نمایش داده نمی‌شود

Spam protection by WP Captcha-Free

اخبار و مطالب خواندنی