Jul 11 2009

دروغ‌ها چنان بزرگ شده که خودشان هم باورشان شده!

نوشته: خُسن آقا    :::       22 پیام

بعضی بر این عقیده هستند که دروغ هرچه بزرگتر باشد باورش راحت تر است. حضرت ژوزف گوبلز هم بر این عقیده بود که اگر دروغ بزرگی را مدام تکرار کنید مردم آنرا باور خواهند کرد. این مسخره ترین ادعایی است که شنیده‌ام. تنها انسانهای نادان دروغ‌های بزرگ و کوچک را باور می‌کنند. انسان‌هایی که از عقل و خرد و منطق برخوردار باشند همیشه مسائل را قبل از باور بررسی می‌کنند و اگر با خرد و عقل سازگار بود می پذیرند در غیر این صورت آنرا به سخره می‌گیرند. شک و تردید از خصائص یک انسان آگاه است. احمدی نژاد یقینا افکار و رفتار گوبلز را مطالعه کرده به همین دلیل است که از صبح تا شام دروغ می‌گوید، آن هم دروغهایی بزرگتر از قد و قواره خودش.
نمونه بارز دروغگویی‌های رژیم را در خبرهایی که از ایران بوسیله دستگاه‌های خبر پراکنی حکومتی در رابطه با 18 تیر مخابره شده می توان به وضوح دید.
در یکی از این خبرها می‌خوانیم:
عصر پنجشنبه نزدیک به سه هزار نفر از معترضان به روند انتخابات ریاست جمهوری دهم به مناسبت سالگرد 18 تیرماه تجمعاتی را در نقاط مختلف شهر تهران برگزار کردند.
بعد یکی دو خط پایین تر یک مرتبه این سه هزار نفر می‌شوند چند صد نفر. معمولا وقتی گفته می‌شود چند صد نفر به این معنی است که از چند هزار و حتی از هزار هم کمتر است، وگرنه اگر تعداد از هزار بالا رفت دلیل نکرده تعداد را چند صد نفر گزارش کنیم. باز اگر از این دروغ هم بگذریم، چند خط پایین تر یک مرتبه از قول پلیس می‌نویسند:
پلیس در سه لایه با حاضران برخورد کرد
خوب اگر پلیس آن هم پلیس آدم خور آخوندی که هر کدامشان حد اقل می‌توانند 10 تظاهر کننده را بجای صبحانه بخورند مجبور شده در سه لایه با تظاهر کنندگان برخورد کند و هم زمان عده‌ای را دستگیر کند و حتی در چند مورد از گاز اشک آور هم استفاده کند، پس این خود دال بر این موضوع است که تعداد تظاهر کنندگان نه چند صد نفر که حتی می توانسته از چند هزار نفر هم متجاوز بوده باشد وگرنه دلیل ندارد به یک جمعیت چند صد نفره از سه لایه نیروی پلیس استفاده شود و همزمان از گاز اشک آور.
از همه جالب تر چند خط پایین تر مجددا مسئولین دروغگو خود را رسوا می‌کنند و مراکز تجمع را با اعلام آدرس های تجمع بالغ بر ده مکان ذکر می‌کنند. حالا اگر تعداد تظاهر کنندگان در هر یک از این محل ها را 500 نفر هم حساب کنیم که معمولا در شهر پر جمعیت تهران تعداد بسیار ناچیزی است، با این حال تعداد باید بالغ بر 5 هزار نفر باشد. تازه اگر این تعداد درست باشد باید از پلیس مقتدر(!!) حکومت آخوندی پرسید، این چه اقتداری است که برای پراکنده کردن 5 هزار نفر مجبور به استفاده کردن از سه لایه نیروی سرکوب بوده‌اند و همزمان از نیروهای ویژه استفاده کرده‌اند!؟ تازه عاقبت هم مجبور شده‌اند گاز اشک آور هم استفاده کنند! توجه داشته باشید که بنا به گفته همان پلیس آخوندی، این تظاهرات در ده منطقه بوده (یعنی جمعیت پراکنده بوده) که این خود باز نشان از ضعف سیستم پلیسی رژیم دارد.
از همه این دروغگویی‌ها که بگذریم، حتی اگر ده نفر هم در شرایط جو امنیتی تهران خصوصا با اولتیماتم مرتضی تمدن استاندار تهران، که گفته بود مردم(!!) تظاهر کنندگان را زیر پاهایشان له خواهند کرد، اگر همین ده نفر هم به خیابانها ریخته باشند، نشان از این دارد که اقتدار آقایان بکلی از بین رفته و همان ده نفر برای اداره یک قیام در روز موعود کفایت می‌کند. توجه داشته باشید که انقلاب کوبا را 17 نفر سامان دادند. گاهی اوقات تعداد کمی انسان می‌توانند کارهای بزرگی انجام دهند و در عوض نیروی مزدور حقوق بگیر اوباش حکومتی با تعداد زیاد هم می‌توانند شکستی عظیم را متحمل شوند.
گارد سلطنتی محمد رضا شاه که همه مدعی بودند تا آخرین قطره خون برای دفاع از شاه خواهند ایستاد، در کمتر از 24 ساعت از هم پاشید، آنها واقعا حاضر بودند برای شاه بمیرند، در عوض حزب اللهی‌ها اگر حقوق آخر ماه شان را ندهید، دیگر حتی حاظر نیستند یک روز هم برای سید علی مجانی چماق بزنند، جان دادن در راه او که جای خود دارد.
سخن آخر اینکه: ویدئوهایی که از ایران به بیرون درز می‌کند خود گویای قیام مردم است، نیازی به خبرگزاری و خبرنگار و دمبک و دستک نیست. این اولین قیامی است که قیام کننده، خبرنگار و گرداننده میدان خود ملت هستند. آن هموطنانی هم که نگران خبر رسانی بنگاه سخن پراکنی بی بی سی هستند، بدانند که این روزها بی بی سی باید دنبال رو جوانان غیور ایران زمین باشد و از کارهای خبری آنها کپی برداری کند و اخبار خود را با ویدئوهای جوانان از جان گذشته ما پر کند. و از همه مهم تر اینکه انقلاب 57 با همت بی بی سی و دیگر رسانه های قداره بند جهانی سامان داده شد، نتیجه آنرا هم همگی دیدیم. باور من امروز این است که خبرنگار جان برکف وطنی ما خبری را که ارسال می‌کند از روی عشق به وطن است و در نتیجه آن چیزی را منعکس می‌کند که حقیقت محض است و منافع ملت را تامین می کند نه آن چیزی که منافع بنگاه‌های چند ملیتی را تامین می‌کند.

نوشته: خُسن آقا در ساعت: 12:17 am در بخش: مبارزه با رژیم

22 پیام  |           

22 پیام به “دروغ‌ها چنان بزرگ شده که خودشان هم باورشان شده!”

 1. تنها مى گویند:

  آدم از خسن آقا انتظار داره راهکار ارائه بده.بگه مردم برای مقابله چیکار کنند؟ شیوه های مبارزه رو بگه.نه اینکه دکترگوبلز رو با این ارازل قاطی کنه.گوبلزهرچه که بود دکترای فلسفه و ادبیات داشت و یک وطن پرست واقعی بود یک انسان آزاده فارغ از هر مرام سیاسی و فکری باید برای شخصیت های اینچنین بزرگی چون گوبلز و رومل احترام قائل بشه مخصوصا ما ایرانیان که در طول تاریخ از روسها مدام ضربه خوده ایم.همین گوبلزی که دروغ هایش را به سخره گرفته ای توسط همین دروغ های شاخدار توانست بیشترین ضربه را به روسهای کثیف بزند.دیگر واقعا هر ایرانی باید به کثیف بودن روسها پی برده باشد.حقشان بود که کشته شوند.آنها سالها برای حمله به آلمان برنامه ریزی کرده بودند منتهی هیتلر با یک حمله غافلگیرانه آنها را ناتوان ساخت و اگر نبود آن ذلیلی و موش مردگی رضاشاه در برابر غرب که مثل همین آخوندها فقط زورش به مردم کشورش میرسید اما در ارتش او حتی برای چند ساعت نیز نتوانست در برابر متفقین ایستادگی کند هرگز آلمان شکست نمیخورد.مشخص است که تاریخ را همیشه فاتحان نوشته اند همانهایی که بدتر از هیتلر و موسولینی جنایت کردند.انسان باید آزاده باشد و تاریخ را به درستی قضاوت کند.بعد از 60سال تازه انگلیسی ها پرده از پیشنهاد صلح توسط هیتلر برداشتند اما آنها با او صلح نکردند.جایی که هیتلر میتوانست لندن را با خاک یکسان کند نکرد.مگر در این سی سال ماها تاوان مماشات اروپا با رژیم آخوندی را پس نداده ایم؟روز به روز که میگذرد به کثیف بودن نژاد روسها و اسلاویک ها بیشتر پی می برم.قبلا فکر میکردم همه انسانها یکی هستند فارغ از هر نژاد و دین اما ببین چه کسانی دنیا را به گه کشیده اند؟؟؟ماچه گناهی کرده ایم که نفت داریم؟چرا باید استثمار شویم؟چرا باید همیشه بدبخت و ذلیل باشیم که یک عده قلیل که آنها نیز هموطن خودمان هستند مثل خوک در کشور حکمرانی کنند و باج بدهند به بیگانه برای حکومت بیشتر و سرمایه ای که میشود برای رفاه و آسایش ایرانی استفاده شود خرج حماس و حزب الله و باتوم بدستان ایرانی شود؟

 2. آرمین گیله‌مرد مى گویند:

  سلام … فقط خودشان باور میکنند بخیال اینکه خیالشان راحت باشد

 3. سروناز مى گویند:

  حسن آقا مجبور شدم یک خورده تفحص کنم ببینم گارد سلطنتی در گذشته چه صیغه ای بوده وبا وضعیت فعلی چه جوری میشه مقایسه اش کرد!!
  با کاووش در سوابق دیرینه به این نتیجه رسیدم که سلاطین غزنوی هم از خود دسته های محافظ سلطنتی داشتند. دو تن از سلطان های بزرگ غزنه یمین الدوله محمود و شهاب الدوله مسعود اول پسرش دارای گارد مجلل و با طنطنه ئی بودند که در مأخذ تاریخی و ادبی از آن به تکرار ذکر شده و تعداد و نوعیت لباس و کلاه و سلاح آنها بر ما پوشیده نیست. بعد از کاوش های باستان شناسی لشکرگاه تصاویر رنگه بزرگ آنها هم بدست آمده که یکی از غنایم بسیار قیمت دار تاریخی بشمار میرود.
  حالا هموطنان عزیز و گرامی تصور کنید مثلا چند صد سال دیگه این بسیجی ها رو تو تاریخ بخوان به تصویر بکشند به عنوان گارد سلطنتی خامنه ای به نظر شما چی میگن؟
  به نظر من هیچ توصیفی به قشنگی این نیست که تو یوتیوپ گذاشتن:
  سازمان سوپر بسیجی ها بدستور رهبر معضم انقلاب اسلامی بعد از تماشای فیلم سوپرمن احداث شد. آقای خامنه ای در طی اعلامیه ای سوپر بسیجی ها را حافظ آرمانهای این انقلاب خواند
  http://www.youtube.com/watch?v=msfT6T3dtfA

 4. خُسن آقا مى گویند:

  سروناز عزیز نیروهای فشار در همه حکومت ها وجود دارد. در کشورهای اروپایی هم نیروهای فشار هست فقط نیروهای فشار اروپایی لابی سیاسی می کنند نه با چماق تو سر ملت می زنند.
  نیری محافظ هم در همه رژیم ها وجود دارد نوع استفاده از آنهاست که فرق می کند.
  هیچکجای دنیای متمدن از این نیروها با چماق و سلاح گرم برای سرکوب استفاده نمی شود.

  پاسخ به تنها:
  بابا دیگه ماله کشیدن بر رفتار هیتلر خیلی نخ نماست حداقل از یک رژیمی یاد می‌کردید که کمتر نخ نما باشد.
  بد بودن روسها دلیل نمی‌شود که هیتلر و گوبلز را شما فرشته نجات بخوانید.
  حکومت هیتلر نشان داد که منافع ملتش هم برایش مهم نبوده و تنها بیماری قدرت بوده که نیروی رژیم هیتلر را به پیش می‌برده نه چیز دیگری.
  وقایع تاریخی را اگر وارونه جلوه دادید می‌شوید مثل احمدی نژاد.

 5. بهلول مى گویند:

  روز پنج شنبه سری اول که با خس و خاشاکی ها رفتم خبری نبود . سری دوم که ساعت شش به بعد بود جایتان خالی که مردم چه می کردند . آخ که یه دونه از اون باتوم ها نیز نصیبم شد !البته طرف خریت کرد که یه نفره به جمعیت زد و ملت حسابی بهش حال دادن !
  سری سوم هم که شب یعنی 5/8 شب یه بعد بود که عجب ملتی داریم ما . یک می ترکونن . آنقدر با ماشین آمده بودند و بوق می زدن که این پفیوز ها قاط زده بودند . باور کنید که بوقم ( بوق ماشین نه بوق خودم ! )از کار افتاد و فیوزش سوخت !
  سری بعد سی تیر است که انید است درآنروز ملت باز هم بیایند .

 6. ضد منکرات مى گویند:

  سلام 1000 تا هم نبودید زیادی سر و صدا نکن :) )

 7. والد بمانعلی مى گویند:

  برادر ضد منکراتی لباس شخصی
  تو از اون 1000 تا می ترسی که جرأت نمی کنی اسمت رو راس و حسینی زیر فرمایشاتت بذاری. بابا ایول این اسلام شما چقده قدرتمنده.

 8. سروناز مى گویند:

  ضد منکراتی= وطن فروش؛ قاتل بچه و ناموس مردم؛بی اعتقاد به آرمان های انسانی و بت پرست به شیوه هزاران سال پیش.
  مرگ بر تو و بت بزرگت خامنه ای.

 9. سروناز مى گویند:

  خیابان بهشت:
  همواره در تمامي اعتراضات و درگيري ها و اعتراضات ، در حكومت اسلامي ايران ، يك گروه جاي ثابت را داشته و دارند و آن نيروهاي لباس شخصي هستند. سوال اينجاست كه لباس شخصي ها چه كساني هستند؟ از چه شخص يا گروهي فرمان مي گيرند ؟ و چه مي خواهند ؟ و هدفشان چيست ؟ اين سوالات و بسياري سوالات ديگر همواره در جامعه مردمي ايران مطرح بوده است. براي جواب دادن به اين سوالات ابتدا بايد به سابقه تاريخي تقريبا دوري باز گرديم. چيزي نزديك به پانصد سال پيش ، سال 1500 ميلادي ، در اين سالها سلطان سليم عثماني ، نوه سلطان محمد عثماني ، بر تخت سلطنت نشسته بود.
  هنگامي كه سلطان سليم به قدرت رسيد ، فقط يك چيز را مي خواست و مي ديد و آن هم قدرت بيشتر بود. سلطان سليم براي بدست آوردن قدرت ، حاضر به هر كاري بود. بر همين اساس يك گروه نظامي غير ستادي تشكيل داده بود به نام سربازان “يني چري” سربازان “يني چري” هيچ رتبه و مقامي نداشتند و همگي سرباز بودند و از هيچ كس هم دستور نمي گرفتند ، به جز از خود سلطان سليم.
  سلطان سليم به آنها اجازه داده بود تا همواره در جنگها هر كاري مي خواهند انجام دهند. به عنوان مثال : غارت كنند ، به زنان تجاوز كنند ، مردم را به بردگي بگيرند ، هرگونه كه خواستند مردم را كشتار نمايند و …
  بر همين اساس بود كه سلطان سليم همواره و بيشتر عمرش را در جنگ بود ، تا سربازان “يني چري” راضي باشند. عثماني ها از شرق به ايران حمله كردند و حتي تا شهر تبريز را نيز اشغال كردند ، به اروپا حمله كردند و تا يوگسلاوي را اشغال كردند و باز هم مي خواستند جنگ كنند. اما سلطان سليم ديگر از اين همه جنگ ، كشتار ، تجاوز و غارت خسته شده بود ، از طرفي نيروهاي نظامي ارتش عثماني نيز از اين قضيه خشنود نبودند.
  لذا سلطان سليم راه چاره را در آن ديد كه بايد براي رهايي از اين سربازان بايد چاره اي بيانديشد ، بر اين اساس تمامي سربازان “يني چري” را به يك دره ، در ميان كوه هاي آرارات در كشور عثماني آن زمان ، دعوت نمود و در حالي كه تمامي سربازان “يني چري” در داخل دره بودند ، از چهار طرف بالاي كوه تمامي سربازان “يني چري” را به توپ بست و همگي سربازان “يني چري” را كشت.
  به گمان در حال حاضر نيروهاي لباس شخصي چندان به سربازان “يني چري” سلطان سليم بي شباهت نيستند. در گذشته اي نه چندان دور به اين نيروهاي لباس شخصي ، گروه فشار مي گفتند ، اما به مرور زمان از ايشان به عنوان لباس شخصي ياد مي شود ، لباس شخصي ها ، نه از نيروهاي سپاه هستند ، نه از نيروهاي بسيج و نه از نيروهاي انتظامي و كلا جزو هيچ گروه نظامي نيستند.
  نيروهاي لباس شخصي افرادي هستند منفعت طلب ، كه مستقيما زير نظر پسر رهبر حكومت اسلامي (مجتبي خامنه اي) ، به فعاليت مشغول هستند ، اين لباس شخصي ها نه رتبه دارند و نه مقام ، از هيچ كسي هم دستور نمي گيرند و فقط مستقيم با مجتبي خامنه اي در ارتباط هستند. اقا مجتبي ، به ايشان اجازه فعاليت بسيار فراواني داده است. اين گروه لباس شخصي ها ، در تجارت ايران نقش عمده اي دارند. از بنادر آزاد بدون دادن گمرك جنس وارد كشور مي كنند ، ماليات نمي دهند ، وام هاي بدون باز پرداخت مي گيرند ، و حتي از زورگويي و تجاوز به حريم مردم نيز هيچ گونه ترسي ندارند و حتي از غصب زمين هاي دولتي و غير دولتي نيز هيچ ابايي ندارند.
  به عبارتي مي توان گفت ، لباس شخصي ها آزاد هستند در ايران هركاري كه مي خواهند را انجام دهند . شايد بتوان گفت ايشان بر ايران حكومت مي كنند و نه رهبر و يا نيروهاي نظامي. به هر جهت اميد مي رود ، تاريخچه سربازان “يني چري” درس عبرتي باشد براي حكومت اسلامي ايران.
  Posted by BEHESHT STREET خیابان بهشت

 10. سروناز مى گویند:

  ينگي چريک . ينگي چري . سرباز نو غيرمنظم . سلطان محمودخان دوم در 1241 ه’ . ق. مطابق ماده تاريخ «غزاي اکبر» اين قوم را برانداخت . سپاهي پياده که در سده هشتم هجري ارخان پسر عثمان دومين سلطان سلسله عثمانيان از جوانان مسيحي که به گروگان گرفته شده بودند تشکيل داد. اين سپاه که تعليم نظامي سخت ديده بود به صورت يک لشکر و سپاه کامل مدت چند سده وسيله عمده فتوحات سلاطين عثماني بود و عاقبت در سده سيزدهم پس از ارتکاب شورش سلطان محمد (يا محمود) ثاني حکم انحلال آن داد و بيشتر آنان در ميدان قسطنطنيه به قتل رسيدند

 11. داریوش مى گویند:

  ttp://www.youtube.com/watch?v=Q03lMQBM9co
  لطفا اینو ببینید…صحنه حمله بسیج به فیلم بردار.
  بسیجی حیا و شرم چیز خوبیست که در وجود تو وطن فروش نیست…نان جو خوردن شرفش بیشتر از پول گرفتن برای کتک زدن مردمه!

 12. reza مى گویند:

  با درود بر رزمندگان و گرامی یاد شهیدان واقعی این روزها…
  حسن آقا با اینکه در این چند روزه فکرم به شدت مشغوله و منی که سیاسی نبودم شدم یک پا گزارشگر!! و واقعا وقت زندگی روزمره رو ندارم.ولی فکر کردم حتما باید بهتون بگم که با دیدن این یوتیوپ آقای رقاص کلی خندیدم…نمیخوام توهینی به این شبه هنرمند بشه ولی دست خودم نبود..بی اختیار گفتم عجب موهایی؟ و مادر بزرگم سلام می رسونه میگه حتما با سدر می شوره ننه…مادر بزرگم تا آخر یوتیوپ رو با من با لذت تماشا کرد و الکی وسطش هی پارازیت میداد که زشته لخت شده وقتی یک دستی زدم که تو فیلم بعدی خانمجان تازه دامنش رو هم در می آره دیگه ولکن نیست میگه ننه اون فیلم دوم رو کی میزارن ببینیم؟

 13. تنها مى گویند:

  خسن آقا من دلم برای تو میسوزه متاسفانه به شما اطلاعات غلط دادند و اونقدر اون اطلاعات غلط رو تکرار کردی که شده ملکه ذهنت.شما یه آمار بگیر ببین وضعیت اقتصادی آلمان بعد از جنگ جهانی اول به چه افتضاحی افتاده بود.هیتلر در واقع اومد گندکاری های گذشته رو پاک کنه.منظورت از نخ نماچیست؟اینکه یه کشور بتونه با 20 تا کشور کوچیک و بزرگ دربیفته این نخ نماییه؟آمار بیکاران در آلمان اونقدر زیاد بود که فحشا بیداد میکرد.آلمان ویرانه ای شده بود که هیتلر اونو ساخت من همه کارهای اونو تایید نمیکنم.بدترین کارش این بود که به انگلیس رحم کرد زیرا اونجا را تمدن بزرگ اروپا میدونست.یه بدشانسی دیگه این بود که ژاپن مثل کسخولا حمله کرد به آمریکا و این غول خفته رو بیدار کرد.خود سران بزرگ سی آی ای بعدها اذعان کردند ماها اشتباه کردیم نازی ها رو برداشتیم.اونها بزرگترین دشمن کمونیسم بودند.همچنانکه دیدیم بعد از شکست آلمان غول بی شاخ و دم کمونیسم چطور دمار از همه درآورد.خوب این آلمانها بودند که جلوی این خرسهای قطبی ایستادند.درود به شهدای ورماخت

 14. تنها مى گویند:

  http://www.youtube.com/watch?v=gcvFDCGboLE
  این وحشی گری های کمونیست های کثیف بی حد و حصره.من خودم از مسلمونها خوشم نمیاد ولی واقعا با مردم اویغور ابراز همدردی میکنم همچنانکه وقتی وحشیگری های اسرائیل در غزه رو دیدم از یهودی ها بیشتر بدم اومد.درود به مردم اویغور لعنت به کمونیسم کثیف و چینی و روسهای مادرقحبه تخم سگ

 15. خُسن آقا مى گویند:

  آقا رضا به مادر بزرگ سلام برسون و بگو این آقا تنها ایرانی هست که به کمدی فرانسه راه پیدا کرده.
  به ایشون بگو زیاد در حکومت اسلامی زندگی کردید به همین دلیل درکی از هنر ندارید در نتیجه به شما پیشنهاد می کنم کمی باله نگاه کنید تا هنر خون تان برود بالا. اصلا زیستن در حکومت سید علی برای هیچ کس توصیه نمی‌شود. ماندن در آن دیار باعث عق افتادگی فکری می‌شود.

 16. reza مى گویند:

  سلام به هموطن گرامی آقای تنها و دیگر دوستان مبارز؛
  آقای تنها من نزدیکترین کسانم رو در بمباران زمان جنگ از دست دادم و با خانمجان و خاله نازنینم که به هیچ وجه حاضر به خروج از ایران نیست زندگی میکنم.
  خاله معتقد هستن که سنگر رو تا این سن حفظ کرده اند و مادر بزرگ هم نمیخوان مزار مادرم و پدربزرگم رو تنها بگذارند.
  خانمجان زن شیر زنی هست که شب ها با من تا دیر وقت اخبار رو دنبال میکنه..پیام شما رو به خانمجان رساندم : می گه سلامت باشیدو خوش هر جا که هستید.
  **حسن آقا هنوز خانمجان سراغ یوتیوپ شماره ٢ این اقای رقاص هستند!!

 17. كيانوش مى گویند:

  اينا كی يه حرف راست زدن؟

 18. تنها مى گویند:

  جیمز پی کانون کیست؟

 19. sarvenaz مى گویند:

  ما همه آگاه هستیم که این رژیم جنایتکار و تا به دندان مسلح از کشتن ابایی نداره؛ بر ماست که ساکت ننشینیم…هموطن از خبر شنیدن شهادت فرزندی دیگر در قلبم گریستم…با دیدن چهره نگران مادرش در مقابل درب کشتارگاه اوین لرزیدم…زبانم قاصر از گفتن تسلی به مادر و پدر و اقوام و دوستان سهراب و سهراب هاست..
  هموطن بر ماست که سکوت نکنیم…بکوشید با آگاهی اطرافیانتون چهره کریه اسلام و جمهوری اسلامی رو به دنیا بنمایید.
  به امید پیروزی و انقلابی قهرآمیز و مسلحانه بر ضد جانیان تا آزادی ملتی در بند.

 20. تنها مى گویند:

  با کمی صبر و حوصله و تهیه ابزار کافی میتوان یک خاج کمان یا کمان زنبورکی ساخت.تیر این اسلحه قویتر و اصابت از راه دور به هدف نیز میسر است.مخصوصا شبها که این بسیجی ها کشیک دارند میشه جایی مخفی شد و یه تیر حروم این حرومزاده ها کرد این اسلحه بدون هیچ صدایی بوده و در صورت خوردن به هدف کسی نمی فهمه از کجا شلیک شده.دقت کنید که تیرها به گردن بخوره که نکنه خدای نکرده زنده بمونند.این سایت رو بخونید طرز تهیه این سلاح رو نوشته
  http://www.instructables.com/id/Popsicle-Stick-Crossbow_2/
  البته این نوع سبک آن است برای نوع سنگین و قویتر آن باید از چوب کلفت و محکم استفاده کرد این ویدئو را ببینید که تیر این اسلحه تا کجا میرود
  http://www.youtube.com/watch?v=KhiU0-biB5U&NR=1
  تا چند وقت دیگه هم عاشورای حسینی میشه.بروبچه های انقلابی بهتره بروند و تو غذاهای اینها زهر بریزند که همشون سقط بشن.من خودم تو اوین بازجوهایی رو دیدم که اینها در برخی حسینیه ها سینه زنی و عزاداری میکردند.مردم عادی هم نرن عزاداری فکر نمیکنم کسی از نخوردن غذای حسینی مرده باشه.بهتره عزاداری در مساجد و حسینیه ها تحریم بشه و غذاهای زهری یادتون نره

 21. Daryush مى گویند:

  سلام؛ من هم با مبارزه مسلحانه کاملا موافقم…باید مسلحانه باشه.باید به مردم آگاهی داد که تو مراسم عزاداری چه جوری با این دیوصفتان برخورد کنند.
  مرگ بر بسیجی جنایتکار؛ مرگ بر خامنه ای ؛ مرگ بر جمهوری اسلامی

 22. sadegh مى گویند:

  سلام خسن جون فدات بشم من خیلی وقطه وبلاگتو دنبال مینم من یه سال ملحد شدم حالی به حولی
  zandiq.com

پیام:

اجباری، نمایش داده نمی‌شود

Spam protection by WP Captcha-Free

وبلاگهایی که می‌خوانم

شمارشگر