Jun 28 2009

انقلاب شده! باور ندارید بخوانید

نوشته:     :::       31 پیام

با مادرم صحبت می‌کنم. از اینجا و آنجا می‌گوییم در پس بحث‌های اینجا و آنجا و حملات من به اسلام و بحث‌های مختلف، در پاسخ شکایت های او از اوضاع ایران و فریبکاری ملاها. به او می‌گویم، اگر می‌خواهید از دست این مفت خورهای عمامه بسر نجات پیدا کنید! باید اصلاح و انقلاب و تحولات را از خود و درون خانواده‌ها شروع کنید. می‌گویم وقتی یکی از اعضای خانواده می‌میرد بجای اینکه در مسجدی آخوند مفت خوری را برای خوانده روضه و چرندیات از این دست دعوت کنید، بروید یک مکان دیگر و از یک سخنران غیر معمم یا حتی از یکی از آنهایی که مرده شما را می‌شناخته استفاده کنید و خلاصه، مراسم مرگ و میر و عروسی و عزای خود را بدون دخالت آخوند ترتیب بدهید. وقتی این کار را کردید، دیگر آخوند در زندگی شما دخالت و تاثیر نخواهد داشت.
می‌خندد و توضیح می‌دهد:
عباس آقا که مرد، برایش در یک سالن ختم گرفتند. خانواده‌اش تصمیم گرفته بودند چون نوازنده تار بوده، در ختم او بجای آخوند از یک نوازنده استفاده کنند و با تار خودش برایش نوایی بنوازند.
مادر ادامه می‌دهد: مامان مهوش خانم که مرده بود به همین شکل در یک سالن شیک مراسم گرفتند و چون به پرویز یاحقی علاقه بسیار داشته، برایش مراسم را با ویلون یاحقی و اشعار عارفانه انجام دادند.
یکی از دوستان مقیم نروژ هم چند مدت پیش برای ختم مادرش وقتی به ایران رفت، زیر بار جماعت مرده خور نرفته بود و برخلاف توقع آنها مراسمی را در یک سالن گرفته بود و بجای آخوند، از فامیل برای سخنرانی دعوت کرده بود.
خلاصه، همان گونه که می‌بینید، انقلاب مخملی از درون قلب مردم شروع شده و دیگر نمی‌توان جلو این تحول را گرفت.

نوشته: در ساعت: 10:33 am در بخش: اجتماعی,اسلام و مسلمین

31 پیام  |           

31 پیام به “انقلاب شده! باور ندارید بخوانید”

 1. کـیانوش says:

  دقیقاً
  اینه که موثره
  منهم به این نتایج اینجور تغییرات خیلی امیدوارترم تا به یه انقلاب

 2. سلام … دقیقا همینوطر هست، بقیه هم اگر ما نتوانستیم راضی کنیم خود نظام کارش را میکند …

 3. تنها says:

  اگه واقعا اینجوریه مردم میتونند مراسم عزاداری حسین تازی رو که چند وقت دیگه ست تحریم کنند.نرید عزاداری اگرم معتقد هستید بشینید خونه هاتون و تو دلتون عزاداری کنید.غذاهای حسینیه ها و مساجدها از خون سگ هم نجس تره اونها رو نخورید.خیلی از این لباس شخصی ها و اطلاعاتی ها سرشون تو آخور یکی از این حسینیه ها و تکایاست.تحریم عزاداری همین

 4. xx says:

  آیت الله هادی غفاری خطاب به شیخ علی حسینی خامنه ای فرمانده کودتای 22 خرداد 1388 : مقطعاتت خوب بود، مرده شور ترکییت را ببره
  ——————————————————————————–
  هادی غفاری در جلسه یی با حضور کروبی با انتقاد شدید از خامنه یی، نکاتی را در مورد مواضع وی در مورد انتخابات و حمایت از احمدی نژاد گفت: “جناب آقای خامنه یی در هیچ تاریخی به اندازه امروز روحانیت له نشد.
  امروز ثمره رهبری جنابعالی بی حیثیت شدن روحانیت است. جناب آقای خامنه یی! اشتباه میفرمایید! من به ولایت فقیه اعتقاد دارم، بیش از آقای خامنه یی. به صراحت تاریخ! [خطاب به کروبی] جناب آقای کروبی، من مسئول حرفهای خودم، خودم هستم. از همین جا هم حاضر هستم هر سلولی بروم. من بدنم با سلول آشناست. سالهای سال.
  جناب آقای خامنه یی! من بیش از شما به ولایت فقیه اعتفاد دارم. امام به من نگفت شما ولایت فقیه را نمیشناسید ولی به جنابعالی گفتند. من همان روز را هم یادم هست. من در کرمان بودم، جناب آقای جهانگیری، عبدالله نوری، مجید انصاری، دکتر احمدی، مهندس الویری همه در فرودگاه کرمان بودیم، بیانیه امام را خواندند مبنی بر اینکه ولایت فقیه آن چیزی نیست که شما میگید.
  ما اونروز اونا رو قبول داشتیم و شما نداشتید! بنابراین این لکه به ما نمیچسبد و دنبال این نباشید که به ما لکه ضد ولایت فقیه را بچسبانید. ممکن است ما نسبت به ولی فقیه زمان حرف داشته باشیم و داریم، بی هیچ خوف و ترسی هم میگم. برای اینکه هیچ کس در ایران جرات نداره که به من بگه من وابسته به خارج از کشور هستم. من گوشت و پوست و استخوانم قربانی یک وجب خاک وطن کشورمه، سگ امریکا که باشد که مرا به اجنبی و اجنبی دوستی متهم کند.
  وی در انتها با ذکر خاطره یی از شیخ عبدالکریم حائری خطاب به خامنه یی گفت: مقطعاتت خوب بود، مرده شور ترکییت را ببره .
  متن کامل را ميتوانيد اينجا بشنويد

 5. xx says:

  رضا عطاران هنرمند طنزپرداز امروز در مقابل مسجد قبا در تهران دستگیر شد. بنا بر گزارش های شاهدان عینی وی که لباس سبز به تن داشت و همسرش او را در این تجمع همراهی می کرد توسط نیروهای لباس شخصی دستگیر شده است. نیروهای لباس شخصی که از دو طرف دست وی را گرفته بودند وی را با خشونت به سمت اتومبیلی که تعین شده بود می کشیدند.

 6. تنها says:

  چند شب پیش احمدی نژاد کثیف رو خواب دیدم پشت میز نشسته بود.بهش گفتم شما مسئول اینهمه خونهای به ناحق ریخته شده هستید.گفت خوب تو دعوای بین دو نفر این چیزها پیش میاد دیگه اینها مسئله ای نیست.بعد خامنه ای رو خواب دیدم که داشت سخنرانی میکرد ریش و موهاش کوتاه شده بود و بعد فهمیدم عمرش رو به پایانه

 7. khodam says:

  به حوضي كه تهي باشد زماهي كند قورباغه شاهي چند ماهي

 8. khodam says:

  به حوضي كه تهي باشد زماهي…….. كند قورباغه شاهي چند ماهي

 9. samadghazis says:

  باطو م نمی خورد/ ضد گلوله است /دستگیر نمی شود /زندانی وشکنجه نمیشود /بدون هزینه است / همه کس با توان کم قادر به انجام انست / مداوم و همیشه قابل تکرارست / سراسری واپید میک است / تا پیروزی کامل محور وحدت مبارزه است / برای حاکمان ونیروهای سرکوب ان وحشت وجدایی اورست / و….انکه در تاریخ مبارزات وجنبش های ازادیخواهانه کاملا بی سابقه است و ان چیزی جز/// بمب خرده کاغذ //// نیست ….تصورش را بکنید ..همین امشب و وهمه شب کاغذ های ریز ریز شده با قیچی را از پشت بام ها به دست باد بدهید و…

 10. samadghazis says:

  درکی ازهنر های یک استراتژ// تاکتیک محوری ما چیست؟؟//
  گذشته ازبحث درباره ی دامنه ی بس وسیع علم استراتژی وتاکتیک ها نکات زیر قابل یاداوری است……
  پس از تعیین نیروهای اصلی در یک جنبش وضد جنبش جایگاه نیروهای میانی ارزش فوق العاده استراتژیک دارد./ یعنی همان اقشار متوسط وملاحظه کاری که ما بالتفاوت ان را میتوان از 3 ملیون تظاهرات کننده به هزار و…. دید / این امر بدیهی است / هنر یک استراتژ اتخاذ یک تاکتیک صحیح کم هزینه وقوی ومستمرو کم خطر در طول یک استراتژیست./ روی کم هزینه وکم خطر تاکید داریم./ تنها تحت لوا وپیشبرد این تاکتیک هست که اقشار متوسط حاضرند به میدان مبارزه امده وانرا تداوم بخشند واین همان تاکتیک محوری است که بمانند رودخانه ای متداوما در جنبش جریان داشته دوست را سیراب وقوی ودشمن را خفیف وضعیف و…. میسازد.// این تاکتیک در انقلاب 57 همان الله اکبر گفتن شبانه بود.// اما این تاکتیک بادورژیم متفاوت دراین شرایط اگر چه لازم اما ناکافی وناقص است و باید انرا با تاکتیک بمب کاغذی تکمیل کرد /که تمامی خصوصیات محوری بودن یعنی( کم هزینه. مستمر . سهولت اجرا . بیخطر وبویژه قابل اجرا در شهرستان ودرروستا ها) رادارد .// تمرکزیک استراتژ صرفا به اکسیونهای مختلف بدون ارایه تاکتیک محوری یک خطای استراتژک است وحداقل زیان ان به هدر دادن نیروهای پیشرو ودلسردی وخانه نشینی اقشار میانه است .// حتی میتوان از این تاکتیک بعنوان اعتراض مردم تا ازادی کامل زندانیان سیاسی ( که متاسفانه تا

 11. pishnook says:

  سلام خسن آقو . خیلی جالبه , چند ماه پیش که عمویم فوت شده بود و به ایران رفتم , پسرش که آدم روشنفکریه , بجای واعظ و روزه خان , از یه پزشک بیماریهای قلبی که از دوستانش بود و عموی منم بخاطر سکته قلیب فوت کرده بود , دعوت کرده بود و اون پزشک واسه مردم از بیماری آن مرحوم و علتش و راههای پیشگیریش میگفت . خیلی کار جالبی بود و خیلی از مردم اطلاعات گرفتند .
  و باز از همین پسر عموم شنیدم که یه نفر دیگه که بر اثر تصادف و بی احتیاطی مرده بود , خانوادش یه افسر راهنمایی و رانندگی رو آورده بودند و اون براشون از حطرات سرعت و بی احتیاطی و طرز صحیح رانندگی سخنرانی کرده بود تا بازماندگان و اونایی که وقتشونو میزارن و میان یه چیزی یاد بگیرن

 12. نه نه ات جو گیر شده هیچ غلطی نمی تونید بکنید :)) راستی تو هنوزم زنده ای :))

 13. بهلول says:

  حداقل یه ننه ای داره و جو گیر شده ! تو باید یه فکری کنی که ننه ات معلوم نیست کیه و از زیر کدوم بته اومدی بیرون !
  هر چند تعدادی از شما ازگل ها رو رو قبرشون مینویسن فرزند روح الله ! اه , یعنی روح الله ننه همشونو زحمت داده ؟ شاید ننه تو هم جزو همین دارودسته باشه !

 14. samadghazis says:

  یک لحظه تصورش را بکنید .////////////
  /صبح وقتی پاسدار ها و بسیجی ها وملاها / وحشت زده /با کوچه وخیابان ها وبیابانها ی مملو از کاغذ های ریز وخرد شده مواجه شوند>؟؟؟ ( الله اکبر های شبانه فقط چند ساعتی دوام داشت ) با این دریای کاغذ چه کنیم ؟؟؟؟؟ با کدام جارو میتوان انرا پاک کرد.؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ اگر هر شب تکرار شود چطور .؟؟؟ چه خاکی بر سرمان بریزم اگر مردم هر شب انرا تکرار کنند. چه؟؟؟؟؟؟؟؟؟ اگر مردم در شهرها وروستاها خبر دار شوند وهمین کار را بکنند چی.؟؟؟؟؟ با فیلم های ارسالی از این کاغذ ها چه کنیم.؟؟؟ نکنه goole earth بتونه از اون بالا بالاهاگزارش تصویری بده.؟؟؟؟؟؟ چه میکنه این بمب کاغذی….؟؟؟؟؟
  (( ایا ایرانیان برای بار دیگر با این تاکتیک مبارزاتی اعتراضی مسالمت امیز چشم جهانیان را حیرت زده
  خواهند کرد.؟؟؟؟ // هذ اگوی و هذا میدان //)) …ایران وجهان منتظر ست………….

 15. تنها says:

  برای بسته شدن دستها و چشم ها به صف ایستادیم.سربازان صفر عقده ای شهرستانی که گویا ارث پدرشان را تهرانی خورده است آنچنان بدرفتاری میکردند که گویی اسیر بعثی دستگیر کرده اند.بعد از بستن دستها و چشمها بوسیله همان تکه های پاره شده پارچه ما را به همراه چند نفر دیگر به داخل کلانتری بردند.در یک اتاق نسبتا بزرگ همه را بروی زمین نشاندند.هوای اتاق دم کرده بود و بسیار گرم بود زیرا تعداد نفرات زیاد بود اینرا میشد با دیدن از زیرچشم بند فهمید.حق صحبت کردن با یکدیگر را نداشتیم.چند نفر ناله میکردند و از دردشان شاکی بودند.یکی از آنها جوانی بود که پایش شکسته بود و ناله میکرد که افراد وابسته آمدند و او را بیشتر کتک زدند.درآن میان صدای جوانکی آمد که یکی را کتک میزد.صدای یکنفر دیگر را شنیدم که میگفت ولش کن.جوانک میگفت آخه اینها اشک آقا را درآوردند و اشاره اش به سخنرانی خامنه ای بود که چند روز قبل گفته بود که عکس مرا هم پاره کردند چیزی نگویید و گریه ای گرفته بود.یکی دیگر از بازداشت شده ها هی داد میزد آقا منو اشتباهی گرفتید به خدا.من از خودتونم.آقای فلانی منو میشناسه.اسمی که اشاره کرده است را یادم رفته.طرف درجوابش گفت فعلا بتمرگ خفه شو.بازداشتی مزدور گریه اش گرفته بود و هی التماس میکرد بعد از دقایقی او را بردند.فهمیدم که رژیم از اینگونه تظاهرکننده های مزدور در میان مردم خشمگین دارد که یکی از وظایف اینها همراه با شعار دادن علیه رژیم شناسایی تظاهرکننده ها می باشد.حتی قربانبان اسنایپرها یا تک تیراندازان که در تظاهرات اخیر از آنها استفاده شد توسط همین مزدوران شناسایی و شهید میشوند.خلاصه همینطوری که نشسته بودیم من آمدم که خودم را کمی جابه جا کنم براثر برخورد ته کتانی و کف پوش که پلاستیکی بود یک صدای سوت مانندی بلند شد که ناگهان گفتند کی بود سوت زد؟صدای کسی درنیامد.گفت یا بگه یا پدرتونو درمیارم.گفتم آقا این صدای کفش من بود گفت بلند شو منافق عوضی.تا بلند شدم یک مشت به شکمم زد که براثرآن افتادم و بعد گفت خر خودتی.

 16. parastu says:

  salam, hassan agha chi kar mishe kard baray dastgirshodegan, akhe rum siah, mane badbakhte koli chi kar az dastam bar miad? az vaghti maghle shoma ro khundam raje be shekanje inha daram par par mizanam baray javunhay iran…in bichareha ta key bayad chobe bisavadi yek edeh diga ro bokhoran?

 17. parastum says:

  حسن آقا من وبسایت ندارم..خواهشا بنویس اعتصاب کنند..فقط با اعتصاب این بازاریهای پولدار همه چی درست میشه..چرا این بازاریها به جنبش نمی پیوندند؟؟ حتما باید کسی بچه خودش کشته بشه؟؟

 18. parastum عزیز بازاری ها دنباله همین حکومتی هستند که کودتا کرده، در نتیجه آقایان بازاری دارند با دمشان گردو می‌شکنند.

 19. ای غرب باوران در پی غصب حکومتید ؟ گوساله های فلسفه در طور می برید؟
  یا در پی جدایی دین از سیاستید؟ این آرزو چو خاطره در گور می برید
  مائیم از تبار شهیدان کربلا بر جبه تلاطم ما، داغ ننگ نیست
  ما فتنه را به سرخی خون دفع می کنیم ما را به دفع مکر شمایان درنگ نیست
  مردان روزگار شبیخون نمی خورند وقت علاج واقعه ، درخون تپیده اند
  هنگام رقص مرگ من آتش به پا کنید پولاد را ،علاج عطش آب دیدن است

 20. daryush says:

  khatb be zede monkerat: boro baba bezar bad biad, to ham ruzi poole khune mardom ro migiri miay inja minevisi, marg bar to vatan forush/ jani va marg bar khamenieh va marg bar IR.

 21. مجتبا says:

  ضد منکرات ننه مرده تا آنجایی که ما شنیده بودیم فقط مامان جونت در راه اسلام خون داده اون هم از پایین تنه

 22. Siavash.B says:

  با درود بر ایران دوستان واقعی،
  ضد منکرات انقدر زور نزن، یه وقت دیدی یه چیزی شبیه سید علی چلاق از ماتحت مبارک زد بیرون و مشکل مردم ایران رو بیشتر کردی، برو تو همون دخمهای پر از صفا و البته خوشبوی بسیجیها عرعر کن، راستی به بچه های گنداب هم لعنت مارو برسون.

 23. دوستان این منکرات را جدی نگیرید اصلا بهتر است به او کم بها بدهید تا برگردد زیر عبای سید علی.

 24. رهگذر says:

  دمت گرم. از قدیم گفتن خلایق هر چه لایق. تا خودمون عوض نشیم همین آش و همین کاسه. فشار باید از پایین باشه. خودتون همونی باشید که دوست دارید همه باشند.

 25. تنها says:

  اول بر طبق خبری که شنیدم در مورد شهید ندا آقاسلطان.یک تئوری بسیار قوی احتمال دست داشتن سازمان مجاهدین خلق را در ترور ایشان تقویت میکند و آن اینکه چند روز قبل از شهادت ایشون مریم رجوی گفته بود که وارد این ماجراها خواهد شد.دوم بازنده اصلی در حوادث اخیر نه رهبری و نه احمدی نژاد و سپاه بلکه مردم بودند که در یک جریان از قبل تعیین شده که تنها به خاطر نشان دادن دموکراسی در ایران بود و البته ظاهرسازی هم بود وارد یک بازی شدند که سازمان یافته بود و هر وقت خواست آنرا شروع کرد و تا جایی بازی را کش داد که به نفعش بود.در این میان تنها خون بی گناهان ریخته شد.رژیم از جاییکه تجربه جنبش دانشجویی را داشت دست به این ریسک بزرگ زد.حوادث آینده نیز بستگی به یک قیام مسلحانه خواهد داشت یعنی تیرماه امسال که هیچی ده تیرماه دیگر نیز بیاید و برود اما قیام مسلحانه نباشد آب از آب تکان نخواهد خورد.سوم برخلاف شایعات رایج جانشین رهبری نه فرزندش بلکه آیت الله شاهرودی خواهد بود.قیامی که در آینده صورت خواهد پذیرفت باید به صورت ضربتی باشد یعنی نه اینکه رژیم بشیند و دودوتا چهارتا کند که از چه موقع تظاهرات را سازماندهی کند و بعد دو هفته خاموشش کند.اینکه بشیند و یک نفر مثل موسوی را برای کشتار دستمایه کند.متاسفانه موسوی ناخودآگاه وارد این بازی کثیف شده است.

 26. مسعود says:

  آقاي تنها بيخيال لطفا، با اين تئوري ها رنگ بر رنگ نکشيد .
  نکنه تک تير اندازها هم چريک فدايي هستند؟ گيريم اين يکي رو ماستمالي کرديد با بقيه کشته شدگان چکار ميخاهيد بکنيد.

 27. مسعود says:

  تصحيح:
  رنگ بر ننگ

 28. آقای تنها این تئوری های توطئه تنها در دکان های عطاری حکومت آخوندی دست بدست می شود.
  اگر کسی می توانست در آن جو پلیسی تروری انجام دهد یقینا می توانستند یکی از سران احزاب مخالف را بکشند تا ماجرا واقعا پیچیده و خر تو خر بشود.

 29. nana says:

  پاسخ به بسیج
  بسیج دانشجویی: موسوی را محاکمه کنید
  بیست میلیون مردم ایران : خامنه ای
  و مجتبی را دستگیر کنید ……….نانا زولا

 30. شیمبل says:

  حسن آقا ببین هاله نور محمود کجاشه (عکس از بی بی سی)
  http://www.bbc.co.uk/worldservice/assets/images/2009/07/01/090701114811_ahmadinejad.mahmoud.jpg227.jpg

پیام:

اجباری، نمایش داده نمی‌شود

Spam protection by WP Captcha-Free

وبلاگهایی که می‌خوانم

شمارشگر