Jun 25 2009

Iran doctor tells of Neda’s death

نوشته:     :::       18 پیام

نوشته: در ساعت: 10:59 pm در بخش: جنایات رژیم,حقوق بشر

18 پیام  |           

18 پیام به “Iran doctor tells of Neda’s death”

 1. simin says:

  به نقل از سایت بالاترین:
  وعده بچه های غرب تهران در میادین پونک و سعادت آباد برای شنبه
  میرحسین ما را امیدوار نگاه داشته. امشب الله اکبرها وحشتناک بود و حتما تن خیلیا رو لرزونده. بچه های غرب تهران برای ساعت 17 روز شنبه در دو میدان پونک و سعادت آباد قرار گذاشتن. یه سری از بچه ها هم از کرج دارن میان. اونقدر می آییم و راه می ریم و به جلوی مامورا قدم می زنیم تا ببینیم کی زودتر خسته میشه. این پیغام رو به بچه های غرب تهران برسونید. / یه خبر هم اینکه پنجشنبه قطعه 257 بهشت زهرا پر از مامور نظامی و لباس شخصی بود و هر کی رو که می گفت آشنای خونواده های مقتولینه می گرفتن و می بردن. اونجا چادر زده بودن و مراقب اینکه کسی به هوای زیارت قبور مقتولین جولان نده.

 2. simin says:

  فردا ساعت 11 تجمع مردمی در میدان 7 تیر

 3. تنها says:

  خدابیامرزتش مرحوم ندا رو.ولی این دکتره میگه این دوتا خیلی جیجی باجی بودند که فکر کردم باباشه ولی بعد فهمیدم استاد موزیکشه.من خودمو میزارم جای پدرومادر ندا و فرض میگیرم دخترم از من اجازه میگیره که بابایی میشه با معلم موسیقیم برم گردش یا تظاهرات؟ جواب چند نفرتون به این خواسته دخترتون میتونه مثبت باشه؟ البته بدون اینکه به دخترتون شک کنید و این حرفا.حالا اگر با دخترهای دیگه و هم شاگردی هاش بود یه چیزی ولی….. تاحالا هم صدتا روایت مختلف از نحوه کشته شدنش تو نت پخش شده بعلاوه اظهارات نامزد ندا که میگه اون وابسته به هیچ جریانی نبود

 4. تنها says:

  http://ghthirdeye.com/
  این سایت یه صحنه از تیرخوردن یک جوان ایرانی رو نشون میده.گلوله باعث از حدقه دراومدن چشماش شده.کس ننه محمد تازی سگ و علی سگ کس خوارکسته و اسلام سگی قاتل

 5. تنها says:

  بعد از مرگ مایکل جکسون کونی وظیفه ایرانیان بیشتر شده است نباید گذاشت اخبار ایران به حاشیه کشیده بشه.باید تا میتونید مسائل مربوط به ایران رو داغ نگه دارید.کس ننه مایکل اون خوارکسته که عشق و حال دنیا رو کرد.بدبخت هموطن فلک زده من بیچاره اون کودکی که در میون گاز اشک آور جون داد.

 6. تنها says:

  آی ایرانی شرف نداری اگر این سیلاب قطره های خون مردم کشورت رو به مرگ یک دیوس بوالهوسی به اسم مایکل جکسون بفروشی.به فکر زندانیان باشین که دارن در بدترین شرایط روزانه سهمیه ای کتک میخورن هر روز صدبار کشته میشن.

 7. بزی says:

  خفه شو اسلامیست کثافت:تنها
  چه مرامی داری که به مرده فحش میدی.تا حالا من یک اتئیست ندیم که به یک مرده فحش بده.به جز گمشدگان راه ادیان ابراهیمی کی به مرده فحش میده.
  ببین میایی میگی فلانی فاحشه بوده رفته تظاهرات آخرش چی تو مثلا طرفدار حقوق مردمی.
  اگه یه سیلی به کثیفترین آدم روزگار یکی مثل تو در جهت احقاق حق خورده باشد این بزرگترین جنایت است.زنگی شخصی مردم به خودشان مربوط است.گمشو از این سایت و اینجا جار و جنجال راه نینداز

 8. بزی جان بیانیه رهبر این موسوی چی ها هی داره گند همه کارهای پشت پرده را بیشتر در میاره. این ملت هم اینقدر خر تشریف دارند که هنوز در خوابند و می خواهند موسوی براشون رهبر و حق بگیر باشه. اینجا را بخون پاراگراف آخر:
  ” اینجانب ضمن تشکر مجدد از اعتراضات مسالمت آمیز شما هموطنان خارج از کشور که انعکاس وسیعی در جهان داشت از شما میخواهم که با استفاده از کلیه راهکارهاي قانونی و وفاداري به نظام مقدس جمهوري اسلامی، صداي اعتراض خود را در تقلب گسترده انتخابات به گوش مسئولین کشور برسانید. من کاملاً بر این نکته واقفم که خواسته مشروع و برحق شما هیچ ارتباطی با فعالیت گروههایی که معتقد به نظام مقدس جمهوري اسلامی ایران نیستند، ندارد. بر شماست که صفوف خود را از آنان جدا کرده و اجازه سوء استفاده از موقعیت کنونی را به آنان ندهید.”
  این یعنی چی؟ باز هم می خواهید دنباله روی موسوی را کنید؟ این مردک یک خائن کثیف به مردم است.

 9. بزی says:

  آقای اردی خان کاملا حق با شماست من متاسفانه در کامنت قبل تندروی کردم.متاسفانه آنقدر اخبار ضد و نقیضی به ما میرسد که حداقل من یکی تا دیروز نمیتونستم آنرا تحلیل کنم.و دلیل آنکه من هر 5 تا 10 دقیقه به اینجا سر میزنم همین است.من به خاطر این دلشوره یه هفته است مرخصی گرفته ام و کارم خبررسانی به دیگران و سرزدن به وبلاگها میباشد.
  متاسفانه من حرف این آقای “تنها” را دقیقا درک نکردم.این مردمی که در روز شنبه به بعد که خد را جلوی گلوله و خطر دستگیری و شکنجه قرار دادند درصد بزرگی از آنها برای آزادی و رهایی و دهن کجی به سید علی یه دست آمده بودند نه برای اون تخم تازی.
  متاسفانه مردم ما بیشترشان دنبال ساختن بت و قهرمان میباشند و با باد کردن-طرف را تبدیل به خدا میکنند .و این خدا با تیغ یک انتقاد کوچک منفجر میشود و مردم میرن پی یه بت دیگه.
  همونطوریکه چند روز پیش مردم سردار فضلی را توی چند تا سایت کرده بودن به آدم با شرف و مردمی وضد رژیم و این هم عاقبتش.
  من عصبانیتم از مردم بود.مگه توی این چند روزی که از اعتراضات میگذرد کم جوان کشته شد.حال با شنیدن اینکه این قهرمان ما احیانا منحرف از آب درآمده کنترلم را از دست دادم و متاسفانه توهین کردم
  ولی باز میگم اگه رژیم حتی یه سیلی به مادران و خواهران ما بزند جنایتکار میباشد.
  من از این آقای “تنها” معذرت میخواهم به قول حسن آقای گرامی جوگیر شده بودم.

 10. Maria says:

  agha ya khanome tanha,
  ba in tarze fekretan bayad chenin bashid. iran ra ba shakhsiyatetan neshan dahid razi be marge hich ensani nabashid.bale iran zamani azad mishawad ke ghalbha awaz shawad.mikhahid iran dar yad bemanad pas zabanetan ra beshuid wa shakhsiyate irani ra namayangar bashid.
  Mowafagh bashid
  Maria

 11. تنها says:

  مقصود این بود که این بیگناهی که خونش ریخته شد به نام ندا من متاسفم واسش شاید روح این عزیز راضی نباشه شماها ازش سواستفاده کنید.تهمت هم بهش نزدم هرکاری هم کرده خودش و خدای خودش.ولی خوب نیست کسی رو که همینطوری در تظاهرات به طور اتفاقی اومد و طرفدار جریانی نیز نبوده رو اینقدر بزرگ کنیم و نه اینکه فراموشش کنیم زیرا هرچه که بود انسان بود

 12. maria says:

  Tanhaye aziz,
  alli goftid shoma nemidanid. pas nemitawanid ghezawat konid…. wa inke etefaghi budeh ya na chera bayad beshe?aya fekr mikonid hame mikhahand bemirand? kheyli ha az masiri rad mishawand wa ba goluleh i koshte mishawand aya marge anha bi arsesh ast chon anja faryad nemizadand. Barkhi dar sokut faryad mizanand be khosus khanumhai ke dar iran zendegi mikonand. inra bedanid zan wa dokhtare azadehi dar iran wojud nadareh ke ruhesh faryad nazane az fesharhai ke bar ruye anhast. marge hich ensani roye zamin nabayad be in surat napak shawad. inra bedanid man hich chizi ke tasadofi bashe ghabul nadaram. wa dahanam ra ham mibandam hata bar khodam hokm nemikonam che resad be ensani digar…. ma emruz baraye Nedaye azizam wa hame azizani ke jane khod ra az dast dadand dar teye in 30 sal…..jam mishawim wa maraseme yadbudi gharar midahim.
  Mowafagh bashid
  Maria

 13. maria says:

  http://www.facebook.com/ext/share.php?sid=121136541689&h=kE9z0&u=_4RUe&ref=nf
  haman video be zabane irani…….
  Neda jan yadat gerami.
  Maria

 14. s says:

  خب بالاخره موضوع داره انگار تموم میشه . از دیروز پخش برنامه بی بی سی فارسی از سر گرفته شد و دیگه روش پارازیت نمیدن . امروز عصر هم بتن هایی که دور تا دور وزارت کشور کشیده بودن و تمام خیابون های اطرافش رو مسدود کرده بودن برداشته شده . جو خیلی آرومه و تنش ها کم شدن همه اینها خبر از توافق پشت پرده میده و اینکه بالاخره اقایان به توافق رسیدن . بدبخت مردم ساده لوح که هم حرص خوردن هم کشته دادن و هم زخمی … این هر پایانی بر یه مثلن انقلاب …

 15. والد بمانعلی says:

  خسن آقا
  آواز آسمانی جون بایز راهم بگذار که می خواند «ما پیروز می شویم.»

 16. a says:

  گوئی که قرار بود خون صدها نفر در این شعبده بازی توسط آخوند خونخوار و نظام وحشی او ریخته شود تا بقول خودشان جانی تازه گیرند و باقدرت تمام بر مردم نگون بخت ایران بتازند.در این بین احتمالا” تنها کار در خور ارزشی که برای احقاق حق کشته شده گان صورت گرفت اقامه دعوای”جنایت علیه بشریت سران ج.ا” در دادگاه مقرر شده توسط کنوانسیونهای بین المللی میاشدکه بر همه آزادگان ایجاد مسئولیت میکند تا حداقل نگذارند این نیز ابتر بماند.
  ———————-
  ***آیا رفع مسئولیت صرف موجب سلب آن میشود؟***
  خامنه ای قدرتمندترین مقام مسئول از نظر قوانین ج.ا میباشد.همان قانونی که این روزها موکدا” بر آن پافشاری میکند و یاران قدیمش را به رعایت آن فرا میخواند.طبق همین قوانین او فرمانده کل قواست.یعنی از سربازوظیفه نیروهای عدیده مسلح ج.ا تا فرماندهان عالی این نیروها گوش بفرمان اویند.مابقی اسلحه بدستان روزمزد نیز برابر آنچه رسانه های ج.ا تبلیغ میکنند حاضرند همه چیزشان را برای رهبرشان بدهند…. حال چگونه است که مسئولیت خونهای ریخته شده بر اثر تیراندازی و ضرب و شتم و… نیروهای فوق الاشاره برعهده مردم فلک زده ایست که بهردلیلی بخیابان آمده اند؟و یابعهده باصطلاح نخبگان سیاسی مخالف؟ گیرم که چند نفر شیشه میشکنند … زباله آتش میزنند…(که دیدم آنها نیز کار ماموران شماست)…آیا جوابشان رگبار مسلسل است؟غیر از نیروهای شما چه کسی جرات حمل سلاح دارد؟فرمان آتش را کدام حرامزاده به ایشان داده؟جز منصوبین شما!!!با توجه به مدارک متقن هیچکس از زیر بار مسئولیت سنگین آدم کشی نمیتواند فرار کند بخصوص اگردر جایگاه حکمرانی چون شما باشد.بماند که اصولا” تکیه بر اریکه قدرت در هر کشوری نسبت به همه حق کشی ها علیه ملت تحت حاکمیتش خودبخود ایجاد مسئولیت میکند.امیدوارم دادستانها و حقوقدانان دادگاه فوق الذکر سخنان خامنه ای در نمازجمعه پس از اعلام نتایج آراء راچندین بار و بدرستی آنالیز کنند چرا که کلید این ماجرای خونین در آن نهفته است.

 17. sara says:

  khosn agha: marboot be posteh ghableh: resanehayeh Australia harvaght mikhand bayaniyehayeh mousavi ro begand ghalam ro neshoon midand, hack nashodeh vali gahi bala nemiyad, ageh bezxarish 2 google reader mitooni titrashi bekhooni, een zaafeh sitesheh ke bala nemiyad vali hack nashodeh. mellateh iran ham shayeh ro kheili doost darand va khabarhasho be deghat nemikhoonand.shad bashi.

 18. xx says:

  http://www.petitiononline.com/akcriems/petition.html
  berin in petiotion ro emza konin,,,20 ta 30 ta 100 ta har chhe ghad ke mitunin emza konin,,,,

پیام:

اجباری، نمایش داده نمی‌شود

Spam protection by WP Captcha-Free

اخبار و مطالب خواندنی