Jun 15 2009

اقتدار سید علی و نخبگانش!

نوشته:     :::       28 پیام

کسی می‌داند چه خبر است!؟ رفقا در گذشته همیشه مرا کعب الخبار می‌نامیدند. از دیروز گویا کعب الخبار هم بی خبر از همه جا شده!
سایت‌های شناخته شده یکی پس از دیگری از صحنه اینترنت مفقود می‌شوند، بعضی هک شده‌اند بعضی با فشار بر سرورهایشان بل اجبار به لقاالله پیوسته‌اند. بعضی ربع ساعتی طول می‌کشد تا باز شوند، تازه آنها هم خبر چندانی برای گزارش کردن ندارند. درعوض انفجار خبر است که در وبلاگ‌ها و جاهای غیر رسمی در فوران است. تو گویی انقلابی در زمینه اینترنت رخ داده است. عکس، ویدئو و خلاصه هرچه بخواهی روی نت هست، مشکل آن است که اکثرا به علت نامعلوم بودن منابع قابل استناد نیستند. مشکل بزرگتر این است که تصاویر و ویدئوهایی را می‌بینی بدون اینکه بدانی کی و کجا گرفته شده و حتی نام شهرها هم نامعلوم است، مگر اینکه مکان ها را بشناسی.
کار به جایی رسیده که حتی فارس نیوز هم که گردن کلفت ترین حامی مموتی است به لقا الله پیوسته، تنها می‌توان لوگوی آنرا دید و دیگر هیچ. گویا مموتی که قرار بود بر دنیا حکمرانی کند! حالا قادر نیست یک سایت فکسنی اینترنتی را سرپا نگه دارد، همین یک نکته نشان دهنده اقتدار سید علی و نخبگان‌اش است.
یکی دو ساعت پیش سایت سید علی گدا هم به جهنم فرستاده شده بود و قابل دسترسی نبود

نوشته: در ساعت: 11:34 am در بخش: انتخاباتی

28 پیام  |           

28 پیام به “اقتدار سید علی و نخبگانش!”

 1. حسین از شیراز says:

  خسن آقا فعلا این دو تا رو ببین.سرعت اینترنت رو هم کردن یک دهم.بالاترین هم که وضعش خرابه..
  http://www.youtube.com/watch?v=keEVDq2NpoY
  http://www.youtube.com/watch?v=rjKlg_wvXvE

 2. s says:

  سلام . منو میشناسی که ؟ لو نده . این یه ترفند از طرف بچه های ایرانه که با بار گذاری یه برنامه سایت های دولتی رو دارن دان میکنن . این برنامه ها بطور همزنمان و مرتب سایت ها رو هر 1 ثانیه رفرش میکنه و پهنای باندشون رو میاره پایین و داغون میکنه .
  نکته دوم :
  تمام شهرهای تهران و ایران دیشب از ساعت 9 تا 11 همه الله اکبر میگفتن یه صدا . طوریکه شهرها به لرزه در اومده بود و همه وحشت کرده بودیم . بعد صدا تیر اندازی اومد و مردم بلند تر فریاد میکشیدن . بعضی نقاط تهران درگیری تن به تن صورت گرفته مخصوصن طرف رسالت و هفت حوض . کوی دانشگاه صحنه رزم بود . کلن درگیری های خیلی شدیدی تا ساعت 5 صبح ادامه داشته . امروز هم از ساعت 4 بعد از ظهر قرار راهپیمایی همه گیر در تمام ایران هست در تهران از میدون انقلاب تا آزادی . موسوی و خاتمی و خیلی های دیگه میان . خبر ضد و نقیض میرسه که لغو شده ولی همه رفتن و لغو نشده .
  این بازی ادامه داره و اگه همینطور پیش بره کار تمومه .
  نکته جالب اینه که بین پلیس های ضد شورش عده ای سرباز هستن که فارسی بلد نیستن و عرب هستن و مشخصه از لبنان و فلسطین وارد ایران شدن چون نیروی گارد به شدت کمه و وسعت خیلی زیاد . احمدی نژاد هر جا سخنرانی میکنه به شدت اخمو و ناراحت هست و این بر خلاف اون ظاهر و لبخند همیشگیش هست . اطلاع رسانی شدیدی از طریق یاهو مسنجر ها در جریانه و دائم پیام ها سند تو آل میشن . فیس بوک و یوتوب فیلتر شدن . هر زمان درگیری اوج میگیره خطوط موبایل رو قطع میکنن . سرعت اینترنت هار و به شدت کم کردن طوریکه دی ال اس 512 از دایل آپ هم کند تر شده . سایت یوتوب هم فیلتره . بعضی سایت ها رو هک کردن و اخبار دروغین میگن .
  اینطور که میگن رهبر داره کمی نرم میشه و به شورای نگهبان دستور داده تا اعتراض موسوی رو جدی دنبال کنن . مشخص نیست چی شده ؟ میگن رفسنجانی رو هم زندانی کردن و هیچ خبری ازش نیست . تمام دانشگاه ها تعطیل هستن و ادارات هم نیمه باز و اغلب مغازه ها تعطیله . صبح ها تا ساعت 3 خیابان ها پرنده پر نمیزنه و از 3 به بعد جوون ها میریزن توی خیابانها تا پاسی از شب درگیری دارن با مامورها . نیروی انتظامی نقش کمی داره و فقط نیروی ضد شورش و لباس شخصی ها وارد عمل شدن . بسیج هم سکوت کرده . خیلی ها سکوت کردن و سعی دارن زیاد مردم رو تحریک نکنن . چیزی که مشخصه اینه که درگیری ها داره روز به روز شدیدتر میشه و حتا رکورد کوی دانشگاه رو هم شکسته . تمام خیابونها آثار شکستن شیشه منازل و آتش روشن کردن دیده میشه . سطل اشغال های پلاستیکی همه خیابونها رو سوزوندن .
  یاد زمان انقلاب و غلامرضا اویسی افتادم که میگفت این صدای الله اکبر نیست رفتم پشت بود و نوار پخش میشد و مردم میگفتن اویسی گوساله نوار که پا نداره . استعاره به سخنرانی احمدی نژاد هست که دیروز گفت درگیری ای نیست و مثل یه اختشاش کوچک فوتبال هست !
  شعارها خیلی جالب هستن : کتاقت دروعگو رای ما موسوی بود . مرگ بر دیکتاتور که اینها دایم با الله الکبر مخلوط میشد . مردم چنان فریاد میزدن که آدم وحشت میکرد . من فریاد های مردم انقلاب رو یادمه و شنیده بودم ولی اینطور رسا و خشمگین و از ته دل نبود . شوخی نیست 70 میلیون نفر رو مچل کردن . همه یک صدا اعتراض دارن و پدرها و مادرها همپای جوون ها و فرزندانشون میان تو خیابون و این سابقه نداشته . همه واقعن خسته شدن و میخوان به یه جایی برسه . خیلی ها که شناسنامه های سفید داشتن این دوره از لج احمدی نژاد رای دادن و جالا چون به هدف نرسیدن خیلی خشمگین هستن . هر جا میری دسته ای از مردم یا کسبه رو میبینی که تحمل کردن و صحبت میکنن . مغازه ها زودتر از موعد بسته میشن شهر خیلی خلوه و ترافیکی نیست . ماشین ها هم هم پای مردم بوق میزنن طوریکه گفتن بوق زدن ممنوعه هست ولی کسی گوشش به هیچی بدهکار نیست . اگه موسوی کمی بیشتر ادامه بده احتمال داره کل رژیم سرنگون بشه . طبق بعضی شایعات میگن تمام نیروها بین شهرهای ایران تقسیم شدن و نیرو کمه در تهران و شهرای بزرگ طوریکه اگه 8 ساعت مداوم ادامه پیدا کنه و همه گیر بشه کل نظام فرو میریزه . دیشب گفتن توی خرم آباد مردم پاسگاه و فرمانداری رو گرفتن توی جنوب میگن عشایر مسلح حمله کردن به مامورها و درگیری ها خیلی شدید داره میشه . اصفهان و شیراز هم به شدت شلوغه از تبریز خبر چندانی نیست ولی همچنان تمام ایران یک صدا شلوغه و غوغاست . زیاد دنبال منابع موثق نباش . هر خبری که بیشتر میشنوی و شباهت داره بدون صحیح هست . اخحتمال داره اینترنت ها رو هم قطع کنن .
  بازم خبرها رو بهت میدم .
  ——
  پاسخ
  مرسى به خاطره اخبارى كه نوشتيد

 3. s says:

  اینا رو داشته باش
  http://www.iranuon.net23.net/uploads/1335681100.jpg
  http://upload.iranblog.com/6/1245083358.jpg
  http://iranir.info/
  http://i44.tinypic.com/rhla43.jpg خبر مهم از خرم آباد
  http://didanihaa.com/photos/day_after_elections_2/16.jpg
  http://setizbakudeta.blogspot.com/2009/06/blog-post_14.html
  http://margbarindolat.9f.com/
  http://www.mindmotor.org/mind/?p=1208
  http://picup.ir/image-D7B1_4A3453C5.jpg
  http://blog.360.yahoo.com/blog-TKrpdus9bqW3QBMEQvGHn8JOYsZp_9B2Le0cRJY-?cq=1
  http://i44.tinypic.com/scqmoy.jpg
  تهران با کمبود شدید پلیس ضد شورش واقعی و آموزش دیده طرف هست ، نیروهای امنیتی در تمام کشور آماده باش هستند و هیچ نیروی به تهران اعزام نخواهد شد هم اکنون بسیج و سپاه برای سرکوب مردم وارد صحنه شده اند ، پلیس ضد شورش و امنیتی با تجهیزات فقط می تونه هشت ساعت کار میدانی انجام دهد اگر مردم مقاومت کنند شکست حتمی نیروهای ضد شورش و گارد ویژه حتمی است
  از قول مسیح علی نژاد، خبرنگار: کارمندان وزارت کشور دادن بیرون: افراد واجد شرایط رای: 49322412 افراد شرکت کننده در انتخابات: 42026078 تعداد آرای باطله: 38716 1 میرحسین موسوی خامنه 19075623 کروبی 13387104 محمود احمدی نژاد 5698417 محسن رضایی میرقائد 3754218 لطفا در اطلاع رسانی این خبر ما را یاری کرده و به دیگران خبر دهید
  اکنون خبر رسيد سه شنبه اعتصاب عمومي کساني که به اين روند اعتراض دارند، سريع اين خبر را پخش کنيد. سروران، به همه خانواده فايملها تا وسايل ارتباط جمعي قطع نشده است اطلاع دهيد، روند انقلاب ضد ديکتاتوري اسلامي ما تا 1 هفته هر روز و شب ادامه دارد و سه شنبته نيز اعتصاب سراسري کشور. اعتصاب سراسري همه باهم
  اگر این لینک رو در مرورگرتون بذارید باز بمونه هم پدر فارس نیوز در میاد هم ایرنا و هم رجا نیوز http://margbarindolat.9f.com/ لطفا برای همه ارسال کنید
  KHEILI FORI / KHEILI MOVASAGH az shahedane eyni va doostam: Shahrake gharb va Saadat Abaad hesabi shulugh shode, Niyayesh ro sartasari mardom bastan / atish suzie vasee / pole aber ro kandan / tirandazi shadid – lotfan etelaresani konin
  حضور مهندس موسوی در مسیر میدان انقلاب به سمت میدان آزادی قطعی شد. به گزارش کلمه مهندس میر حسین موسوی بر تصمیم قطعی خود برای شرکت در این راهپیمایی تاکید کرد. همچنین سید محمد خاتمی و حجت اسلام کروبی نیز اعلام کردند در این تجمع شرکت می کنند. در این تجمع که از ساعت 16 امروز آغاز می شود اقشار مختلف مردم در اعتراض به شیوه برگزاری انتخابات، مهندس میر حسین موسوی را همراهی می کنند. شایان ذکر است پیش از این نیز اخباری مبنی بر لغو یا تعویق این تجمع منتشر شده بود

 4. Razoo says:

  خسن آقا من با شما بشدت قهرم ولی جهت اطلاع، ایرنا و رجانیوز و فارس نیوز هدف برخورد بمب اینترنتی واقع شدن. لطفا این رو پخش کنید:
  http://margbarindolat.9f.com/fars.html
  با باز نگه داشتن این لینک، هر چند ثانیه یک بار سایت این سه خبرگزاری لود می شه و این، بار زیادی رو روی سرورهای اونا می آره و در نتیجه سرورهاشون از کار می افته. این به نظرم بهترین جواب برای فیلتر کردن سایتهای خبری ماست.

 5. Razoo says:

  خسن آقا من با شما بشدت قهرم ولی جهت اطلاع، ایرنا و رجانیوز و فارس نیوز هدف برخورد بمب اینترنتی واقع شدن. لطفا این رو پخش کنید:
  http://margbarindolat.9f.com/fars.html
  با باز نگه داشتن این لینک، هر چند ثانیه یک بار سایت این سه خبرگزاری لود می شه و این، بار زیادی رو روی سرورهای اونا می آره و در نتیجه سرورهاشون از کار می افته. این به نظرم بهترین جواب برای فیلتر کردن سایتهای خبری ماست.

 6. Mohammad says:

  Salam Hasan agha,
  I live in Canada and this morning my colleage at work came to me and gave me a print of article in Washington post news paper that says an American poll agency conducted a poll and they say Ahmadi nejad popularity was 2 for 1 against Mousavi. I am sure these people are paid by Iranian government to spread thses lies in the world. I tried to explain the situation to my friend but he was saying this is an independent survey!
  this is the link to the article
  http://www.washingtonpost.com/wp-dyn/content/article/2009/06/14/AR2009061401757.html

 7. خسن آقا جان
  فرستادن سوایت پیرو خط الاغ روی هوا کار بچه های خودمونه. گویا پیروان خط الاغ هم مقابله به مثل کردن و تا حالا بعضی از سایتها مثل دنباله و بالاترین مورد هدف حضرات هست و به کندی باز میشه..
  برقرار باشید

 8. آرش says:

  این رژیم ضد مردمی بسیاری از چماق بدست ها را از خارج وارد کرده است. کسانی که نمی توانند فارسی حرف بزنند!!
  مردم دلاور ایران هر جا باشیم با هم هستیم.
  می بینیم که این نیروها “خودسر” نیستند. سر دارند به چه پلیدی:
  دیو خامنه ای
  متاسفانه کامپیوتر من هم از دیروز تا حالا هنگ می کند.

 9. فربود says:

  فضا انقلابیه.امیدوارم این دفعه با شکست مواجه نشیم.اوضاع در تهران هم خوب نیست.رسانه های خبری سید علی پینوشه(به قول چپی ها) گیرباژ کرده اند.

 10. خسن آقا جان این سه تا مطلب رو ببین:
  1- از ورای دود، رامین کامران، تاریخ نگارش ژوئن 2009
  http://iranliberal.com/Maghaleh-ha/Ramin_Kamran/RKamran_AzVarayDood.htm
  2- چه شد؟ …….. چه باید کرد؟
  http://vertigone.wordpress.com/2009/06/14/what_to_do/
  3- انقلاب قصری برای نجات انقلاب اسلامی
  http://majnown.wordpress.com/2008/05/12/%D8%A7%D9%86%D9%82%D9%84%D8%A7%D8%A8-%D9%82%D8%B5%D8%B1%DB%8C-palace-revolution-%D9%86%D8%AC%D8%A7%D8%AA-%D8%A7%D9%86%D9%82%D9%84%D8%A7%D8%A8-%D8%A7%D8%B3%D9%84%D8%A7%D9%85%DB%8C/

 11. آرش says:

  هشدار
  با تداوم رویارویی مردم ایران با نیروهای “خامنه ای سر”، نیروی انتظامی و بسیج کم کم به مردم خواهند پیوست. دیکتاتور ممکن است بخواهد حزب اللهی از لبنان وارد کند. روحانیون مردمی به رهبران حزب الله هشدار لازم را بدهند.
  آن ها که خود اصول رقابت دمکراتیک را پذیرفته اند، سرنوشت مردم لبنان را به دلقک ایران پیوند نزنند. احمدی نژاد دیکتاتور کوتوله ای که از نابودی احزاب دم می زند، رفتنی است!

 12. Arezou says:

  khoshn aghaye aziz, site haye marboot be dolat ro , mokhalefan e dolat daran hey refresh mikonan ke down beshe, chon dolat internet ro kond karde, rooye bbc persian tv ham parazit mifereste.

 13. N says:

  you can find the latest news in the facebook

 14. Omid kord says:

  راديو فردا:
  بان کی مون، دبیرکل سازمان ملل، روز دوشنبه ضمن اشاره به این که وقایع پس از انتخابات ایران را دقیقا زیر نظر دارد خواستار آن شد که به اراده مردم ایران احترام گذاشته شود.
  آقای بان اعلام کرد: موضع من و سازمان ملل آن است که خواسته‌های اصیل و مشروع مردم ایران محترم شمرده شود.
  گوردون براون، نخست وزیر بریتانیا، نیز روز دوشنبه در اولین واکنش خود به وقایع اخیر در ایران گفت که تهران باید در مورد انتخابات مناقشه‌برانگیز ریاست جمهوری به پرسش‌های جدی پاسخ دهد.
  آقای براون گفت: روش برخورد دولت جمهوری اسلامی با بحران پس از انتخابات ایران می‌تواند تعیین‌کننده مناسبات تهران با جامعه بین‌الملل باشد.
  در حالی که صدها هزار ایرانی روز دوشنبه در اعتراض به نتایج انتخابات ریاست جمهوری در خیابان‌های تهران و دیگر شهرهای ایران و چندین کشور دیگر حاضر شده‌اند، گوردون براون می‌گوید: نوع واکنش دولت محمود احمدی‌نژاد به اعتراض‌های مشروع مردم بر روابط ایران با جهان در آینده اثر خواهد گذاشت. ,,,,,,

 15. دلسوز مردم says:

  سایت های مورد حمله دست به ضد حمله زده اند. بالاترین دیگر در دسترس نیست. برای مقابله به صفحه زیر مراجعه کنید.
  http://nodoroogh.blogspot.com/

 16. ارنستو says:

  نيروهاي گارد حمله به خوابگاه ها را از پريشب شروع كرده اند. در كوي دانشگاه 200 نفر دستگير و 35 نفر مجروع شده اند . شايعه است كه چند دانشجو در كوي دانشگاه كشته شده اند ولي خبر دقيقي در دسترس نيست.
  تقريبآ بطور همزمان به تمامي خوابگاههاي دانشجويي در شهرهاي بزرگ حمله شده است. در تظاهرات ديروز بين ميدان فردوسي تا آزادي در جريان بوده . بين انقلاب تا فردوسي شاهد شورش هاي دانشجويي خيلي شديد بوده . فضا شهرها كاملآ انقلابي است. مطالبات مردم از ميرحسين فراتر رفته و طرفداران ميرحسين براي مقابله با موج انقلابي بجاي شعار مرگ بر ديكتاتور سعي در جابه جا كردن اين شعار با الله اكبر دارند. محله هاي كارگري نشين هنوز عكس العمل مشخصي نشان نداده اند ولي فضا به سمت راديكال شدن پيش مي رود.مذاكره ميرحسين با شوراي نگهبان به نتيجه نخواهد رسيد و اين موج جديدي از نارضايتي را به همراه خواهد داشت.

 17. علی says:

  خسن جان ازت تقاضا میکنم هرچه سریعتر این خبر رو روی وبلاگت قرار بدی:
  قراره امروز ساعت 17 در میدان ولیعصر طرفداران موسوی تجمع کنن ولی قبل از اون در ساعت 16 طرفداران احمدی نژاد قراره در میدان ولیعصر تجمع کنن مطمئنا درگیری پیش میاد هرچه سریعتر این خبر رو بزار رو بلاگت و به همه بگو که وقتی رفتن تظاهرات حواسشون کاملا جمع باشه و شعار ندن

 18. خسن آقای گرامی؛
  در پروژه‏ی مبارزه با سانسور “زندیق” شرکت کنید. لقاء الله جای خوبی است
  http://www.zandiq.com/antifilter/

 19. s says:

  سلام . منظورتو متوجه نشدم از تحولات . دوست دارم یه پست خیلی کامل بزنی و جمع بندی داشته باشی متاسفانه به دلایلی من نمیتونم وبلاگ نویسی کنم و کنترل میشه . نظرمو اینجا مینویسم و جمع بندی میکنم :
  احتمال اول :
  اینطور که دیده شده غرب از اتفاق ایران دچار حیرت شده و اگه دقت کنی تا دوروز اول اصلن جریان رو جدی نمیگرفتن و حتا گفتن که برای ما مهم نیست کی بیاد وسط این یعنی اینکه همه چی رو قبل از انتخابات میدونستن و میدونستن با احمدی طرف هستن ما وقتی خروش مردم رو دیدن همه معادلات ریخت به هم . دقت کنی از روز چهارم دولتآمریکا جلسه فوق العاده برای وضع ایران ترتیب داده و شروع به برنامهر یزی و محاسبه کردن . یکی از سخنان گوهرباری که با طلا باید نوشت این هست که دیروز گفتن برای ما مهم نیست کی به قدرت برسه از نظر ما سیاست اتمی ایران مهمه این یعنی مردم و دموکراسی پشم . خیلی مهم ه این و نشون میده اوباما اصلن با مردم ایران کاری نداره و مردم به تخمشم نیستن . نکته د.وم اینکه درگیری ها داره روز به روز گسترده تر میشه و جریان میگیره و هدفمند میشه . بر خلاف قبل که هیچ رهبری نبود و هیچ خط مشی نداشت اینبار هدفمند داره پیش میره . خیلی اتفاقاتی که داره رخ میده نشون میده که پشت این قضایا فکر خوابیده و دارن مردم رو در پشت پرده هدایت میکنن حالا کی هست معلوم نیست . میگن رفسنجانی و رهبر روبروی هم قرار کرفتن ولی خبری از رفسنجانی نیست . خبری میگه به قم رفته و پناه گرفته خبری میگه بازداشته ولی مشخص نیست کجاست . حرکت های حساب شده ای مثل تظاهرات آرام و یا حمله به مراکز مهم و یا شعارهای معنی دار مثل الله اکبر همه فکر پشتش خوابیده و کار مردم و خودجوش نیستن ! دیروز بیشتر از یک میلیون نفر شرکت داشت و از میدون رسالت تا میدون ازادی جمعیت بود . واقعن عظیم بود و در کل تاریخ ایران سابقه نداشت چنین جمعیتی خودجوش بیان هر کی رو میدیدی داشت میرفت . و تازه هر چی ساعت میگذشت اضافه تر میشدن و تمام خیابونها آدم بود . برای همین کسی جرات نکرد درگیری ایجاد کنه و وقتی پراکمنده شدن درگیری اونم خیلی جزئی رخ داد .
  احتمال دوم :
  همه اینها برنامه ای هست تا اینکه موسوی رو بیارن و بعد همه سیاست هاشون رو با مسوی اجرا کنن مثل سوبسید و خیلی چیزهای دیگه و اگه مردم اعتراض کردن بگ ن خودتون خواستین و خواست شماست و خفه شین !
  احتمال سوم :
  یه اشتباه استراتژیک این وسط رخ داده و کودتایی کردن ولی تصور نمیکردن مردم اینقدر حساسیت نشون بدن . تصور بر این بود مردم مثل همه سالهای قبل که اینها هر کاری کردن , باز هم سکوت میکنن ولی اوضاع داره از کنترلشون خارج میشه !
  احتمال چهارم :
  مهره ای بنام موسوی قابل پیش بینی نیست . همهس یاست های جهانی و داخلی روی احمدی نژاد چیده شده بود . دیروز وزیر خارجه آلمان و آمرکا اعلام کردن موضع ما و احمدی نژاد کامل روشن و بود و ما میدونستیم احمدی نژآد چه رفتاری میخواد انجام بده ولی از کسان دیگه ما اطلاعی نداریم . به نظر من دارن کار اطلاعاتی و پیش بینی کلانی میکنن تا ببینن میتونن روی این مهره جدید یعنی موسوی سرمایه گذاری کنن یا نه و بعد بیارنش داخل گود . اگر مردود بشه موسوی حذف میشه ! به احتمال خیلی زیاد کسی پیش بینی نمیکرد این جریان رخ بده و حالا همه معادلاتشون ریخته به هم . همه برای رویارویی و مذاکره و معامله با احمدی نژآد آماده شده بودن همه برنامه ها چیده شده بود ولی یهو همه چی ریخت به هم .
  احتمال پنجم :
  پیروزی و شکست این جریان 50 -50 هست . حکومت جرات سرکوب وسیع پیدا نکرده و به نظر من توانش رو هم نداره و داره اسه میاد . چون اینها خودشون میدونن شاه زمانی خودکشی کرد که مردم رو به رگبار بست و اگر این اتفاق بیافته چیزی جلودار مردم نیست . در نهایت کل کشته ها 50 نفر هم نمیشن و به روایتی زیر 20 نفر هستن ! زندانی های سیاسی رو سریع دارن آزاد میکنن تا بهانه به مردم ندن و نرمش زیاده . نیروی انتظامی و ضد شورش عملن زیاد با مردم برخورد نمیکنه . فقط خیلی که وخیم میشه وارد عمل میشن . بیشتر با فریاد های برو و نایست مردم رو دارن دور میکنن . ولی نیروی دیگری بسیج و لباس شخصی هست و نیروی انتظامی دخالتی نداره تو کار اونها .
  دلم میخواد تحلیل کاملت رو بطور گسترده بخونم و بنویسی .

 20. Omid kord says:

  اجتماعات، امروز هم ادامه دارد
  ——————————————————————————–
  هم اکنون دانشجویان دانشگاه تهران در مسجد دانشگاه تجمع کرده و به سخنان زخمی شدگان کوی دانشگاه گوش می دهند.
  بنا بر گزارش های رسیده از دانشگاه تهران، دانشجویان این دانشگاه صبح را با تجصن در مسجد دانشگاه آغاز کرده و دانشجویان سرکوب شده ی کوی دانشگاه در حمله سرکوبگران به خوابگاه هایشان، در حال تعریف کردن چگونگی وقایع هستند.
  جالب توجه اینجاست که فرهاد رهبر، رییس دست چین شده ی احمدی نژاد، همراه با تنی چند از اساتید بسیجی نیز به متحصنین مسجد در اعتراض به حمله وحشیانه سرکوبگران به کوی دانشگاه پیوسته است. اما دانشجویان به حضور آنها در جمع خود اعتراض کرده و یکی از اساتید اصلاح طلب خطاب به فرهاد رهبر گفت: شما که رابطه ی نزدیکی با نیروهای امنیتی داری چرا متحصن شده اید؟ اگر در تاثر خود نسبت به این واقعه صداقت دارید، مسئولان این واقعه را به مردم معرفی کرده و از تماس خود با دوستان امنیتی تان استفاده کنید تا دیگر چنین واقعه ای تکرار نشود.
  دانشجویان در این تجمع شعارهای طنز طرح شده در راهپیمایی دیروز را با شادمانی تکرار می کردند:
  رای ما رو دزدیده، با رای ما پُز میده
  اُی احمدی به هوش باش، ما ملتیم نه اوباش
  هاله نور و دیده، رای ما رو ندیده
  همچنین، خبرهای رسیده حاکیست که در تجمع میلیونی دیروز، مردم یکدیگر را به تجمع دیگری در ساعت 5 بعدازظهر امروز، همزمان با ملاقات کاندیداهای معترض با شورای نگهبان، در میدان ولیعصر دعوت می کردند.
  دیگر
  بسوی انقلاب

 21. سلام … ديروز من در صفحه ای دعوت حمله به صفحات قمحوری راخواندم (در مقابل سانسور و قطع روابت اینترنتی اژوزیسیون)که چندين لينک داده بود که ساکنين خارج از ايران آنها را باز کنند و باز بگزارند تا صفحات فارس نيوز و خامنه ای و چندين صفحه ديگر از کار بيفتند

 22. فربود says:

  درود
  انتقال اطلاعات و ارتباط بین مردم ایران همچنان در سطح دشواری قرار دارد.به نظر هم نمیرسد تا قطعی شدن نتایج و متعادل شدن شرایط این وضع تغییر کند.
  ترس از هر گونه اطلاع رسانی نیز شدیدا سبب دستپاچگی حکومتیان شده و تلاشی گسترده برای قطع ارتباطات از سوی جیره خواران سید علی چلاق و احمدی نژاد صورت پذیرفته است.از جمله اینها می توانم به هک گسترده سایتهای اطلاع رسانی اصلاح طلب و مخالفین حکومت،مسدود کردن و هک وبلاگها و وبسایتهای مخالف دولت و حکومت،فیلترینگ گسترده وبسایتها و وبلاگهای مخالف حکومت و وبسایتهای اطلاع رسان و ارتباطی همچون فیس بوک و یوتوب در ایران،کاهش سرعت اینترنت در ایران تا یک دهم سرعت حقیقی،افزایش مدت قطع ارسال پیامکها(اس ام اس) و قطع انتنهای انتقال امواج مخابراتی در برخی نواحی کشور،فرستادن پارازیت در مسیر امواج شبکه های خبرگزاری از جمله بی بی سی فارسی و … اشاره کنم که انتقال اطلاعات و ارتباطات را برای هم میهنان داخل کشور(از جمله خودم) بسیار دشوار ساخته است.
  فکر میکنم موسوی اگر واقعا بتواند نقشی همچون یلتسین(او هم یک سیاستمدار ناکس و نامرد بود،شایدم گورباچف-البته بعید است) ایفا کند و علی رغم سابقه سیاه سیاسی اش نقشی در جریان رهایی مردم از دست اخوندها بازی کند مدت زیادی تا ازادی مان نمانده است.
  البته خیلی خوشبینانه است.

 23. فربود says:

  تا پیش از این فکر میکردم حکومت در زمینه سرکوب مخالفان از قدرت خیلی زیادی برخوردار است(عجب فکر احمقانه ای) ولی حالا که جمعیت مخالفان از پنج شش هزار نفر بیشتر شده حکومت هیچ غلطی نمیتونه بکنه.هر گونه سرکوب شدید اللحنی هم نه تنها اوضاع را بهتر نمیکند بلکه به وخامت اوضاع کمک شایانی خواهد نمود.اگر موسوی و کروبی رنگ عوض نکنند احتمال سقوط حکومت کم نیست.

 24. فربود says:

  تا پیش از این فکر میکردم حکومت در زمینه سرکوب مخالفان از قدرت خیلی زیادی برخوردار است(عجب فکر احمقانه ای) ولی حالا که جمعیت مخالفان از پنج شش هزار نفر بیشتر شده حکومت هیچ غلطی نمیتونه بکنه.هر گونه سرکوب شدید اللحنی هم نه تنها اوضاع را بهتر نمیکند بلکه به وخامت اوضاع کمک شایانی خواهد نمود.اگر موسوی و کروبی رنگ عوض نکنند احتمال سقوط حکومت کم نیست.

 25. ترانه says:

  آن کس که باید برود خامنه ای است
  ایرج مصداقی
  http://www.irajmesdaghi.com/page1.php?id=278

 26. s says:

  آخرین اخبار امروز :
  تظاهرات آرام و پر شوری امروز در مسیر مخالف طرفداران احمدی نژاد صورت گرفت به سمت سازمان صدا و سیما .
  پیغامگیر یاهو مسنجر امروز بطور کامل قطع شده و ارتباطات موبایل هم بطور کامل از ساعت 18 امروز قطع شده . دوستان اگه راهی برای برقراری ارتباط سراغ دارن زودتر مردم رو مطلع کنن چون اگر اطلاع رسانی قطع بشه جنبش با شکست مواجه میشه ! از عصر تا الان هیچ خبری از وضعیت پیش اومده نداریم !

پیام:

اجباری، نمایش داده نمی‌شود

Spam protection by WP Captcha-Free

اخبار و مطالب خواندنی