May 26 2009

بسم الله شما انتخاب کنید، حقیر به جنایت کار رای نمی‌دهم!

نوشته:     :::       25 پیام

در این روزهای نزدیک به انتخابات این جملات و مشابه آنرا زیاد می‌شنویم و می‌خوانیم:

واقعا” خیال میکنید اگه تحریم کنید جناب رهبر ناراحت میشن و میترسن مبادا یهو کمر حکومتشون بشکنه؟!؟!
یا خیال میکنید خارجیها برامون کف و هورا میکشن که دیدین مردم ایران نیومدن رای بدن پس باید حکومتشون نابود بشه!!!
آفای محترم واقعا” خیال میکنی با تحریم اتحادی بین مردم به وجود بیاد؟!!
خیال میکنی اگه چهارسال دیگه احمق نژاد سرکار باشه چیزی از ایران میمونه که بخوای به فکر اتحاد مردمش باشی؟!؟!

خیر آقایان و خانم‌ها، هیچ تغییری بعد از تحریم اتفاق نمی‌افتد!! البته به گفته شما. ما نیز چنان خوش باوریم که گفته‌های شما را مثل آیه قران می‌پذیریم!! تنها این وسط یکی دو مشکل نا قابل می‌ماند و آن اینکه:
اول از همه بنده به قران اعتقاد ندارم، در نتیجه به آیه‌هایی هم که شما طرفداران حکومت پی گیر نزول آنها هستید هیچ باوری ندارم. اگر استدلالی دارید بفرمایید ولی لطفا آیه نازل نکنید که بنده خدا پرست نیستم.
نکته کوچک و ناقابل! دیگری که در این میان می‌ماند خون هزاران ایرانی رشید است که در این سالها فدای رخ رهبر سید علی گدا شده. البته این هم به باور سینه زن ها و مرثیه خوانهای رژیم وگرنه ما غلط بکنیم از خون شهدای مان دست برداریم.
غیر از این هم زیاده عرضی نیست! بی خود وقت خود را تلف می‌کنید! اگر همه 70 میلیون ملت ایران هم پای صندوق انتصابات این رژیم بروند و تنها یک نفر تحریمی وجود داشته باشد آن هم من ام پس لطفا این دام را جای دگر بگسترانید و دیگر این چرندیات خود را به خورد من یکی ندهید.
این آخری یک آیه دیگر هم نازل کرده که از آیه های قبلی خیلی خوش باورانه تر است ایشان می فرمایند:
اتفاقا” این حکومت از حضور مردم میترسه نه تحریم
جل الخالق این همه کشفیات را شما تنهایی کشف کرده‌اید؟ الاهی بمیرم برای رژیم شما! پس از قرار معلوم آرای میلیونی اول انقلاب باید اینها را زهره ترک کرده باشد!
برادر من خیال کردی با هالو طرفی!؟ به شما پیشنهاد می‌دهد این مقاله ایرج مصداقی “متجاوز را «انتخاب» نمی‌کنند!” را بخوانید.
ای هموطن به خواب فرو رفته بیدار شو! رژیم چهار جنایت پیشه را معرفی کرده و از شما می‌خواهد از میان آنها یکی را انتخاب کنید، بسم الله شما انتخاب کنید حقیر به جنایت کار رای نمی‌دهم.

نوشته: در ساعت: 2:21 pm در بخش: انتخاباتی

25 پیام  |           

25 پیام به “بسم الله شما انتخاب کنید، حقیر به جنایت کار رای نمی‌دهم!”

 1. jay says:

  عالی بود 🙂 منهم هاصی شدم از اینهمه ای میل مزخرف که همه دارن التماس میکنند باید رای داد !!! جالبه که بیشتر ی شون هم میگن مامخالف نطام هستیم ولی باید رای داد !! نمیدونم با چی این نطام مخالف هستن که میرن به ولی فقیه و رهبرش رای میدن …عجایب روزگاریه …

 2. آرش says:

  با سلام
  شرکت در انتخابات باید در راستای یک استراتژی باشد. با یک “روز” رای دادن یا ندادن راه بجایی نخواهیم برد. این فقط یک رویداد است که در بستر یک “فرآیند” معنا پیدا خواهد کرد.
  الان نه کاندیداهای اصلاح طلبان، آدم های دو دهه قبل هستند، و نه اقتدارگرایان می توانند چون گذشته برای خود مشروعیت الهی بتراشند. چرا که در سال های اخیر پنبه بسیاری از بنیادی ترین باورهای آن ها زده شده است (بر مبنای قرآن)!
  غیر از یک جریان خاص و مشکوک که اتفاقا همین رئیس جمهور فعلی را سرکار آورد، نیروهای داخل نظام خود دنبال راهی برای برون رفت از فلاکت موجود هستند.
  باید با رای و اراده و تلاش “مستمر” به روند دموکراتیزاسیون ادامه داد و بعد ار شب انتخابات در گوشه نا امیدی و یاس و بی عملی خانه نگزید. و این جا نقش رهبران بسیار مهم است. با تداوم گرد هم آیی ها برای بحث درباره برنامه های آتی دولت و هدایت آن به سمت منافع ملت… برای پشتیبانی یا مخالفت با تصمیمات دولت… و.. و… – روحیه مشارکت و داشتن “نقش” در سرنوشت خود را در تک تک آحاد جامعه تقویت کرد. نهادهای مدنی را عمق بخشید و آن را به خانه ای تبدیل کرد که اعضا در آن “زندگی” می کنند، یاور هم هستند و در شادی و غم دست در دست یکدیگر دارند

 3. ترانه says:

  خُسن آقا جان خراب کردی که:)))
  مگه آخوندی که با بسم الله شروع کردی:)))
  معلومه که خیلی عصبانی شدی!

 4. دختر همسايه says:

  دمت گرم حسن آقا!!! دمت گرم……آدم مياد اينجا انرژى ميگيره آخه اينايى كه مى خوان راى بِدن بد جور از آدم انرژى ميگيرن !!!

 5. دوستان گرامی این را ببینید که تا چه حد این ننه بابا سردسته های شهرنو وقاحتشون بالا گرفته. یه بچه مزلف غلام رهبر هم برای ما شاخ شده و گه زیادی می خوره.
  https://balatarin.com/permlink/2009/5/26/1599556

 6. میم بیخدا says:

  فرض کنید ما هممون تو یک زندانیم و مسئولین زندان تصمیم دارند گوه به خورد ما بدن ولی اومدن یه انتخابات گذاشتن که خودمون انتخاب کنیم چه گوهی بخوریم (اسهال یا یبوست)
  حالا یه عده میگن اسهال بهتره یه عذه میگن نه یبوست بهتره هر چه بهشون میگی گه گهه فرقی نمیکنه میگن نه حالا که مجبوریم گه بخوریم بزار خودمون انتخاب کنیم
  نتیجه این میشه که وقتی از سازمانهای جهانی حقوق بشر وغیره به مسولین زندان میخوان گیر بدن که چرا همچین کار غیر انسانی در حق زندانیهاتون میکنید سریع برگه های رای شما رو میکنند و میگن اینها خودشون دوست دارن گوه بخورن به شما چه؟
  ببخشید مثالم گوهکی بود ولی لایق استدلاهای گوهکی شما بود

 7. قصيده شب‌نشيني در جهنم خرسندي هم جالبه !
  عقل آدم در عجب از انتخابات شما
  قيل و قال آبراهام لينکلن الواط شما

  http://news.gooya.com/columnists/archives/088079.php
  كلامي هم با خانم‌هاي لچك به‌سر مو هاي‌لايت كرده‌اي طرفدار شرك (موسوي سبز) ايشالله به مراد دل برسيد و شرك انتخاب شود اون‌وقت قيافه شما ديدني خواهد بود! با ديدن همان بسيجي‌ها و گشت‌ها و بگير ببند‌هاي آنتي‌بيوتيكي روزانه !!! من نه مي‌گويم پس هستم!

 8. بهلول says:

  من به دلایلی نمی دم ! خوب شخصیه دیگه ! دیگه هر چیزی را که نمیشه گفت . میشه ؟
  بعدشم اونایی که می خوان بدن خوب بدن ! هر کی داد نوش جونش و هر کی هم نداد شانس آورده !

 9. خسن آقا تو چه جور ملحدی هستی که با بسم الله شروع کردی…
  مشخصه داری دست از الحاد و خریتت بر میداری و مسلمون میشی.
  فقط مونده اشهد تو بخونی.

 10. این قدر ایراد نگیرید! این بسم الله را نوشتم تا این مسلمانان زبان نفهم بفمند منظورم چیست.

 11. یکی says:

  عزیزم ، خسن آقا
  برو در کونت و بذار با این شیوه ی اعتراض تخمیت
  کاش یه کم سواد داشتی
  شما هر گوری هستی حلشو ببر و شبا هو شهرام همایونتو ببین و اگه حس کردی خالی نشدی یه کف دستی برو، نمیخواد واسه ما روش مبارزه یاد بدی
  عزیزم 4 سال اینجا نبودی کونت پاره بشه تا بفهمی یه من ماست چقدر کره داره
  آره عزیزم
  اینو به دوستاتم بگو

 12. Ramez says:

  قابل توجه(یکی‌)آقایاخانم با سوادی که مغزش هم یک سوراخ به بزرگی‌ اون جایی داره که چهار سال مورد عنایت قرار گرفته! در پاره شدن ماتحت جنابعالی‌ودررویای ناجی نشستن ات شکی نیست اما به این بیندیش که چهار سال هم باسن شما را باد زدند و فوت کردند و مرهم گذاشتند! (در بهترین حالت و نهایت خوش بینی)بعدش چه؟ ‌چهار یا هشت سال دیگر روز از نو روزی از نو ، یک غول تشم دیگر را سرت میاورند…آه این هوا! خوش خوش بی‌ رودرباسی!کار شما هم می‌شه یک آینه و یه سانتیمتر دست بگیری هر چهار سال دیامترشواندازه بگیری نمودار پیشرفت دمکراسی رو در ایران ترسیم کنی‌!

 13. به یکی:
  اگر در کونش را بذاره که تو از کجا غذا بگیری بخوری؟ ای کیر خر به اون کون پاره ات که در این چهار سال ابعاد وسیعتری پیدا کرد. حالا گه اسهالی دوست داری یا خشک؟ اسهالی هاش تو بالاترین پر هست و خشکش هم تو خیابون کاخ سابق بعد از روانمهر دست راست در آخر برو در بزن یه آغایی با محاسن کیری و عینک تخمی تر، یک دست چلاق و قیافه خایه فنگ، میاد جلوی در که البته از گشادی کون مثل تو گشاد گشاد راه میره. برو بگو یک خشکش را می خواهی سه سوت بهت میده. چون شیره های اون ناب و اصل هست و سریع خشک میکنه. اول اسمش هم خامنه ای هست.

 14. fredi says:

  damet garm, karet dorosteh!
  انتخاب دهم حتي يك راي هم اهميت دارد –
  مقام معظم رهبري

 15. A says:

  حسن اقا لب فاطی کماندو :)) بعدش حتمن دهنتو ضدعفونی کن…با اسکوچ خالص…

 16. کـیانوش says:

  باز انتخابات نزدیک شد امت مسلمون ما داره ذات حقیقیشو به نمایش میذاره :))ـ

 17. خسن آقا این را اگر ندیدی ببین. حرومزاده های ننه سردسته از اینترنت حرف جمع میکنند و بعد در قالب کونده بازی به اسم دوربین مخفی برای رای دادن تبلیغ میکنند. زنیکه شِتِره شلخته دگوری هم میگه : من به اونهایی که در خط اسلام نیستن رای میدم! در خط اسلام هستند رای میدم.
  :-))))))
  http://www.kalam.tv/fa/video/5678/index.html

 18. بابک خرمدین says:

  ابتدا از این که می بینم هنوز ایرانی های پیدا می شن که به سطحی از کمالات رسیدند که به این زیبایی مطلب بنویسند خوشحالم و تشکر می کنم از بلاگ شما.
  اما توجه داشته باشید این ملت احمق و آخوند پرست ما باز هم عین گوساله می روند پای صندوق های رای که یه گوسفندی رو انتخاب کنند غافل از اینکه نمی دونن همشون یه گوه ان و با رفتن به پای صندوق های رای گیری مشروعیت به نظام آخوندی و در صدر آن سید علی گدا می دهند تنها چیزی که می شه گفت اینه که لیاقت ما ایرانیا همین آخوند هاست و نه بیشتر ! هر حکومتی آیینه مردمان اون کشوره من مطمئنم بیشتر از این ها لایق ما نیست! از ماست که بر ماست

 19. bidar says:

  http://www.youtube.com/watch?v=2G2lsRlOABM
  نون و پنیر و سبزی ارتحال جانگوز امام تدوینی جدید از ترانه نون و پنیر و سبزی ابی داریوش

 20. دوستان خبرهای جدید : خامنه ای پس گردنی خورد و احمدی نژاد هم دستگیر شد. :-))
  https://balatarin.com/permlink/2009/5/28/1601159
  http://donbaleh.com/link/95652

 21. فخری says:

  کندوکاوی در ارتباط با دهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری
  [ ایرج مصداقی]
  http://www.irajmesdaghi.com/page1.php?id=268

 22. Omid-اميد says:

  انتخابات و سندروم استکهلم , چهار دلقک و عروسک زشت و بی سواد و بی مقداری که توسط ولی فقیه یعنی دست دراز الله بر گرده و گلوی ما، برای نمایش انتخابات ریاست جمهوری دهم برگزیده شده اند ,سیامک مهر
  ——————————————————————————–
  گزارش به خاک ایران:
  به خوبی می دانیم که حاکمان و زمامداران و پایوران و همچنین چند درصدی طرفداران و وابستگان و دلبستگان نظام جمهوری اسلامی، جملگی به عقب مانده ترین لایه های اجتماعی ِ جامعهء ایران تعلق دارند.
  آخوندها، مسلمان ها، مذهبی ها، مؤمنان، سید و سادات ها، خمس و زکات و سهم امام خورها، روضه خوان ها، دعانویس ها، استخاره چی ها، مسجدی ها، هیأتی ها، تکیه ای ها، حسینیه ای ها، نمازجمعه ای ها، مداح ها، قاری ها، دعای کمیلی ها، دعای ندبه ای ها، امام زمانی ها، اهل زیارت و زیارت نامه خوان ها، مرده پرست ها، دیوانگان حسین وعاشقان زهرا و رقیه و سکینه، حاجی حاجی مکه ای ها، سفرهء ابالفضلی ها، مولودی بگیرها، شله زردخورها، چادرچاقچوری ها، خادمین حرم و متولیان امامزاده ها، گداپرورها و خیریه چی ها، بازاری های سنتی و جمعیت مؤتلفه ای … و در مجموع از این قماش گروه های فناتیک مذهبی اند که رژیم اسلامی را سرپا نگهداشته و حفظ و حمایت می کنند. باورها و اعتقادات اسلامی به خودی ِ خود و فی نفسه از این اقشار افرادی متجاوز به آزادی ها و حقوق دیگران تربیت کرده است و اساساً از خوی تجاوزگر و خشونت طلب و پرخاشجوی اسلامی برخوردارند و اسلحه بدست گرفته و در قالب پاسدار و بسیجی و مأمور نیروی انتظامی و سرباز گمنام امام زمان و مأمور منکراتی و خوهران زینب، با زور و اجبار معتقدات و مقدسات و آموزه ها و حدود و احکام و شرایع اسلامی خود را به دیگران تحمیل و تنقیه و اماله می کنند.
  بنا به گوهر نامداراگر و متجاوز و دگراندیش ستیز اسلام، هرگونه کوشش برای گفتگو و تعامل با این لایه ها عبث بوده و هرگز هیچ منطق و استدلال محکمی چون میخ به سنگ در نزد ایشان احترامی ندارد و به غیر از قوه و قهر و زور و اسلحه، هیچ وسیله ای برای مقابله با این گروه ها و دفاع در برابر توحش افسار گسیختهء آنان قابل تصور نیست .
  اسلام ناب محمدی و شیعهء حقهء جعفری همچون حشره ای غول آسا پیوسته و بی وقفه تخم می ریزد و هزار هزار ملا و مفتی و آخوند و آیت الله و مجتهد جامع الشرایط و مراجع عظام و علمای اعلام و فقهای عالیقدر تولید می کند و اینان نیز به نوبه خود مسلمان و مؤمن و مریض و اسلامزده و گوسفند و گاو شاخدار پرورش می دهند و به جان مردم آگاه و آزاداندیش و خردگرا و شریف و میهن پرست می اندازند.
  این لایه های اجتماعی غالباً پس از انقلاب سپید شاه فقید پدید آمدند که مانند فاضلاب از روستاها به حاشیه کلان شهرها سرازیر شده بودند و مناسبترین محیط مردابی را جهت رشد و پرورش لارو و تخم های آخوندها و حجج اسلام بوجود آوردند. همین اقشار در یوم الکفتار 22 بهمن 57 تمامی دست آوردهای مدنی و مدرن طبقهء متوسط شهری را که به همت دو پادشاه پهلوی کسب گردیده بود، پایمال و لجن مال پس ماندگی های خود کردند. محض مزاح هم که شده می بایست گفت که شاید آلودگی هوای تهران از سوختن فسفر مغزهای تهی و پوک همین زباله هاست!

 23. Omid-اميد says:

  چهار دلقک و عروسک زشت و بی سواد و بی مقداری که توسط ولی فقیه یعنی دست دراز الله بر گرده و گلوی ما، برای نمایش انتخابات ریاست جمهوری دهم برگزیده شده اند، جملگی به اقشار توصیف شده در بالا وابسته اند و در طی سه دههء گذشته، از مهره ها و عوامل و عمال فعال نظام اسلامی بوده اند. احمدی نژاد و موسوی و کروبی و رضایی به لحاظ پایگاه و خاستگاه اجتماعی جزو تفاله های متعفن و مزاحمی هستند که اسلام مترقی و مکتب انسان ساز اسلام طی قرون متمادی در این سرزمین پرورش داده و تربیت کرده است.
  محمود احمدی نژاد
  بچهء حلبی سازی روستایی و متولد زمین های خاک آلود حاشیه کویر در گرمسار که هرگز معلوم نشد در کجا درس خوانده، از کجا و چگونه مدرک دکترا دریافت کرده است. هیچ کس حتا به اندازهء یک صفحهء A4 نوشته و مطلبی که اندیشه های وی را نشان دهد نیافته است. کوتوله و سیاه سوختهء گشنگی کشیده و بی ریشه و بی استخوان و بی اصل و نسب و بی پرنسیبی که بی گمان هیچ آموزگار و استادی به خود ندیده است.
  تاریخ ایرانزمین هرگز مقام و مسئولی به پستی و بی کفایتی و پلشتی و حقارت وی بر خود ندیده بوده است. هم ملت ایران و هم دیگر مردم جهان، هرگز هیچ مقامی را به اندازهء احمدی نژاد مورد جک و تمسخر و استهزا و توهین و تحقیر و دشنام قرار نداده بوده اند.
  احمدی نژاد از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی مانند توله سگی وفادار، با سرسپردگی به مافیای روحانیت و شرکت در مراسم مداحی و چماقداری و اسید پاشی و گروگانگیری و زندانبانی و بازجویی و شکنجه و ترور و تیر خلاص زنی در نظام سفله پرور اسلامی، به عنوان مثلی زبانزد از بی همه چیزی و بی لیاقتی و فرومایگی به کارها و مسئولیت های مهم گماشته شد. نکبت های وجود او را در طی حداقل چهارسال گذشته همگان ملاحظه کرده اند و ساحت این صفحه را بیش از این به گنداب وجود وی آلوده نمی کنیم.
  میرحسین موسوی
  فسیل مفقودالاثری که دوباره از گورگریخته و با شال سبزی که همچون قلاده به نشان سپوختن تازیان مسلمان بیابانگرد بر اجدادش به گردن آویخته، بیش از همه قصد فریب همان پست ترین و دونمایه ترین اقشار اجتماعی را همت خود در خاکساری به پای مافیای روحانیت قرار داده است.
  با نقاشی های بی ارزشش و هنرمند خواندن وی مگر بچه بسیجی های خل و چل را مرعوب کنند. وگرنه کیست که نداند هنر و نقاشی و تصویرگری در اسلام حرام است. همیشان در زمان تصدی صدراعظمی با چماق وزارت ارشاد و با سانسور و قلع و قمع نگارخانه ها و تالارها و نمایشگاه های نقاشی، یک ملت را از تاریخ تصویری خود بی خبر گذاشت. موسوی با نقش و سهم مؤثری که در انقلاب فرهنگی به عهده داشت، به مدت سه سال یک ملت را از آموختن و دانایی و دانش اندوزی محروم کرد.
  موسوی دستش تا مرفق به خون جوانان میهن آلوده است. او به واسطهء مسئولیت مستقیمی که در کشتارها و قتل ها و اعدام های سالهای 60 تا 67 به عهده داشته مجرم است. او عضوی از اعضای مجمع تشخیص مصلحت نظام بوده و در تمامی سرکوب ها، دزدی ها، قتل ها و جنایات حکومت سنگسار اسلامی شریک و مباشر بوده است.
  موسوی نیز همچون بقیه نامزدها هیچ فکر و قصد و هدفی به جز حفظ نظام اسلامی در مخیله اش راه ندارد و او نیز تا آخرین قطرهء خون خود در راه این رژیم با مردم مبارزه خواهد کرد. چون عمیقاً می داند که در صورت یورش ایرانیان و برانداختن جمهوری اسلامی، احتمالاً چیزی هم از خونش باقی نخواهد ماند!
  شیخ مهدی کروبی
  این یکی که دیگر با تابلو جلو آمده. شیخ دغلباز اصلاحات، آخوندک اسلامفروش سفله، که وجودش به خودی خود توهین به کرامت انسان است. تصور کنید که این شیخک بیمقدار بر گوری در قبرستان چمباتمه زده و کتابی چرکین بدست گرفته و آیات عربی قرقره می کند و رهگذران سکه های خرد پیش پایش می افکنند. و نیز تصور کنید که وی در سازمان ملل متحد و در زیر کتیبهء حقوق بشر کوروش کبیر برای حضار فرهیخته آیه قران را سرلوحهء مزخرفات اسلامی اش قرار داده و به نمایندگی ِ ملتی کهنسال و فرزانه، زوزه های توحش اسلامی سر می دهد!
  به راستی کدام تصویر برازنده اوست؟
  شیخ مهدی کروبی نه قواد که عضوی از مافیای روحانیت معظم و معزز است و به کفتارهای بزرگی همچون مهدوی کنی و گیلانی فر و نوری همدانی و مکارم شیرازی نسب می برد. به حق که او برای اجرای حکم حکومتی رهبر پا به میدان نهاده است. اما چون فرد کودنی است، در بحبوحهء انتخابات و شمارش آرا، بدون تردید دوباره خوابش خواهد برد و یا اگر با هوشش بدانیم، خود را به خواب خواهد زد!
  محسن(سبزعلی) رضایی
  محسن رضایی در پیش از انقلاب اسلامی عضو گروهک اسلامی- تروریستی منصورون بود. این نوع گروهک های اسلامی در مقطعی از دههء چهل و پنجاه خورشیدی مانند قارچ توسط استعمارگران تولید شدند و در لبنان و فلسطین آموزش های تروریستی دیدند و در جهت بی ثبات ساختن حکومت های ملی و سکولار منطقه به خدمت گرفته شدند. رضایی بنا به تجربه اش در تشکیل سپاه پاسدارن نقش مؤثری ایفا کرد و سپس با بروز جنگ به جبهه ها رفت تا مخالفان حکومت اسلامی و بیشتر ارتشیان دلاور ایرانی را که به هدف دفاع از میهن با دشمن خارجی می جنگیدند از پشت با تیر بزند.
  خون کودکان نابالغی که دسته دسته بر روی مین ها تکه پاره شدند به گردن محسن رضایی هاست. رضایی مسئول بیش از شش سال جنگ بیهوده است که با تجاوز به خاک عراق ادامه یافت و هزاران کشته و معلول به جای گذاشت.
  دکتر محسن رضایی … این را هم نگوییم که دیگر از شنیدن واژه دکتر همگان دچار تهوع می شوند.
  ***
  هیچ شعبده بازی قادر نیست ایرانیان خردگرا را گرفتار روزمرگی ساخته و از ریشه های شر و تباهی غافل کند. با توهم گفتگوی توحش و تمدن، با مضحکهء اصلاحات و با سیرک انتخابات و کیسهء سیب زمینی و سهم نفت، شاید چند صباحی سفلگان و فرمایگان را بتوان سرگرم ساخت، اما به یقین ایرانپرستان و پرورش یافتگان فرهنگ اصیل ایران، ملعبهء دست و دهان اهریمن نخواهند شد.
  در وجود هر فرد ایرانی اگر ذره ای منش ملی و غرور ملی و اگر بویی از فرهنگ اصیل ایران باقی مانده باشد و اگر هنوز خرده حرارتی از شعلهء آتش آتشکدها جانش، دلش و روانش را گرما ببخشد، هرگز به گرد این سفلگان بی مایه نمی گردد. تک تک سلول های ذهن و روان و وجود این فرومایگان تازی پرستِ گریخته از اعصار گور و تاریکی، انباشته است از فضولات و ترشحات و چرکآبه های حشرات و سرگین غلطان های بیابان های خشک و قفر عربستان ِ اسلام.
  آنانی که مردم را به شرکت در شعبه بازی ولی فقیه تحریک و وسوسه می کنند، به راستی که دانش قوادی تدریس می کنند و درس پفیوزی می آموزند.
  این چگونه مشی و شیوه و راه و روش و فکر و سیاستی است که همانان که در برابر رژیم پهلوی، در برابر رهبرانی ایرانی و میهن پرست، قیام مسلحانه، هم استراتژی و هم تاکتیشان بود و از کشتن یک پاسبان بی تقصیر فروگزار نبودند، امروز در مقابل آخوندهای کینه توز، اشغالگر، آزادی ستیز و اژی زندگی، در برابر نفس پلیدی و تبه کاری سپر انداخته اند و اخته و آویزان، منتر و معطل و منفعل، مردم را به شرکت در نمایش انتخابات و شعبده و حقه بازی حاکمان اسلامی تشویق و ترغیب می کنند؟ ای اف بر شما باد!
  ایرانیانی که چنین می پندارند نه فقط خردباخته، خودباخته و ازخود بیگانه اند، بلکه بی گمان به سندروم استکهلم دچارند. به گروگان گیران خویش تعلق خاطری عاطفی و بیمارگونه یافته اند . ایشان به کسانی که آنان را تاریخاً مورد تجاوز و سوء استفاده قرار داده، تحقیر و هتک حرمت و بی سیرت کرده، علاقه مند گشته و عشق می ورزند. شترگاوپلنگان ملی- مذهبی از نمونه های بالینی و آزمایشگاهی ِ و روانپریش این بیماریند. حتا با اندکی مسامحه می توان مدعی شد که ایرانیانی که به زیارت قبور امامان و امامزاده ها و تازیان متجاوز می روند به گونه ای دچار همین بیماریند. بیگانه پرستی و خودآزاری و لذت بردن از شکنجه و تحقیر خویش و علاقه به زندانبان از عوارض این بیماری است .
  siamakmehr@yahoo.com

 24. یا رب says:

  لعنت کنه هرچی بی دین و ایمانه در ته جهنم میسوزی

پیام:

اجباری، نمایش داده نمی‌شود

Spam protection by WP Captcha-Free

اخبار و مطالب خواندنی