May 17 2009

بوی امام، پیرو خط الاغ، میرحسین موسوی

نوشته:     :::       20 پیام

بررسی کاندیداها را که می‌خواستم شروع کنم، با خودم فکر کردم این پروژه باید خیلی پیچیده باشد، زیرا برای اینکار نیاز به جستجو و تحقیق است. امروز اما عقیده‌ام عوض شده. این کاندیداهای انتصابات که من می‌بینم، کارنامه شان خراب تر از آن است، که نیاز به تحقیق و جستجوی زیاد باشد. برای اینکه بتوان نقطه ضعف‌ها را پیدا کرد، کافی است نام آنها را همراه با واژه‌هایی مثل “جنایت”، “دزدی”، “چپاول” و یا “حقوق بشر” در گوگل یا هر سایت جستجو گر دیگری حستجو کنید تا به گنجینه‌ای از آثار گهربار گفتار، کردار و پندار سیاسی آنها دست پیدا کنید.
میرحسین موسوی که گل سر سبد این کاندیدها ست. بررسی او نیاز به هیچ تحقیق و جستجویی ندارد. کارنامه او سیاه تر از آن است که حتی عوام ندانند. میرحسین را فقط به علت نزدیکی‌اش به امام امت و اجرای اوامر ملوکانه او به راحتی می توان در هر دادگاه صالحه‌ای به هزاران سال زندان محکوم کرد. به همین دلیل دست از پیشینه این یکی بر می‌دارم و نگاهی به اوضاع امروز او می‌اندازم.
میر حسین خان موسوی یقینا با اشاره خامنه‌ای پا به میدان گذاشته، به همین علت هم هست که روزهای اول ورود به عرصه انتصابات، عکس خود و خانواده در کنار سید علی را منتشر کرد. اول برای اینکه نوکری خود به سید علی را به اثبات برساند، دوم برای آنکه به گماشتگان سید علی نشان بدهد که او هم با خامنه‌ای فامیل و همپالکی است.
ماجرای ناطق نوری و حمایت خامنه‌ای از او را که بیاد دارید، علت حمایت این روزهای خامنه‌ای از احمدی نژاد دقیقا بر اساس همان تجربه طرح ریزی شده، تا بدین وسیله ملت را به لج بازی وادار کنند و آنها را به طرف یکی دیگر از کاندیداها هدایت کنند(تئوری ترس از افعی به مار پناه بردن!). ساده انگاری است اگر فکر کنیم این ملای حیله گر نمی‌داند که حمایت از یک کاندید، باعث چه اتفاقی می‌شود. آقایان اتاق‌های فکر دارند و در این اتاق‌های فکری همه رفتار اجتماعی مردم را روانشناسی و بر اساس آن برنامه ریزی می‌کنند. به همین علت هم هست که خامنه‌ای مجددا در کردستان بصورت ضمنی از احمدی نژاد حمایت کرد. یقینا توافق‌های پشت پرده بین اسهال طلب‌ها و خامنه‌ای به این نتیجه رسیده که سید علی از احمدی نژاد حمایت کند، تا با این کار مردم بخاطر لجبازی به رهبر به سوی اسهال طلب‌ها گرایش نشان دهند. با این وسیله می‌خواهند از تعداد تحریمی ها بکاهند(مردم را از افعی بترسانند تا به مار پناه ببرند!). در حقیقت برای رژیم هیچ فرقی نمی‌کند چه کسی رئیس جمهور باشد، چه او (رئیس جمهور) مطیع دیگر ملاها (سیستم) است، خود خاتمی گفت که رئیس جمهور تدارکاتچی بیش نبوده. نکته مهم تر این است که رژیم این روزها نیاز بسیار دارد به اینکه به جهانیان یک چهره ملایم تری نشان بدهد، درست مثل سال 76 که خاتمی سوار خر قدرت شد. اینها می‌خواهند با این تاکتیک هم آمار رای دهندگان را بالا ببرند و هم به غرب نشان بدهند که رژیم معتدل شده است.
در خاتمه اگر بخواهم موسوی را در یک جمله تعریف کنم آن جمله این است: “عصاره حزب توده و اسلام ناب محمدی”.
میرحسین موسوی جانوری است دوپا که از چپ بودن کوپنی کردن مایحتاج مردم را یاد گرفته و از اسلام هم که فرقی نمی‌کند چه یاد گرفته است، همان که می‌گوید مسلمان اصولگرا و پیرو ولایت وقیح است نشان می‌دهد چه تفکری را نمایندگی می‌کند.
بد نیست یک نگاهی هم به این تصویر زیر و دیگر تصویرهای این خبر بیندازید، بعد از خود سوال کنید آیا حاضرید پای صندوق رای رژیمی بروید که این گونه پدیده‌ها را ترویج می‌دهد!؟

khamenei-abidar-014.jpg

نوشته: در ساعت: 1:18 pm در بخش: انتخاباتی

20 پیام  |           

20 پیام به “بوی امام، پیرو خط الاغ، میرحسین موسوی”

 1. والد بمانعلی says:

  خسن آقا جان
  باز درست زدی به خال. من هم از وقتی این سید اولاد پیغمبر پا به میدان گذاشت فهمیدم که نامزد این تبه کاران است که مثل خودشان دستش به خون آلوده، و نمی تواند برایشان زیاد دور بر دارد. نوشته دکتر ملکی را باید هزار بار خواند و رائی درست مثل او داد.
  ——
  پاسخ:
  والد جان تازه اگر هم بتواند برایشان شاخ و شانه بکشد برای چی بکشد. اینها همگی می‌دانند که پای این رزیم لب پرتگاه است و اگر سقوط کنند همگی با هم به جهنم خواهند رفت به همین دلیل همگی چه راست چه چپ این رژیم برای حفظ آن می کوشند. همگی عمله یک عمل هستند و آن هم حفظ بیضه ناب سید علی هست.

 2. Siavash.B says:

  کاملان با شما موافقم حسن آقا جان، البته اول میخواست دوباره خاتمی رو رو کنه، دید حناش رنگی نداره کسی برای خاتمی تره خرد نمیکنه. این دفعه احتیاج به یک خیارشور کهنه تر داره… این ها آدمهای هستند که تو آبنمک خوابانده میشوند برای این ماموریتها… پسر خزعلی هم داشته باش… این بابا هم احتمالان ریس جمهر بعدی خواهد بود… سیستم خیارشور رو یادتون باشه ….
  ——-
  پاسخ:
  اتفاقا در مورد خاتمی می‌خواستم همین جمله شما را بنویسم با خودم گفتم خاتمی دیگر مرد رفت پی کارش. ممکن است در خارج از ایران بتواند کسانی را فریب دهد ولی در ایران در بین مردم تقریبا او را بعد از خامنه ای می توان منفور ترین فرد دانست
  در مورد خزعلی هم دقیقا همین نوشته شما درست است. البته بعضی از اینها می‌دانند که اگر رژیم سقوط کند وضع شان بسیار خراب خواهد شد به همین دلیل با عوامفریبی هایی از این دست سعی می‌کنند برای آینده خود راه فراری دست و پا کنند.

 3. بهلول says:

  راسش من متوجه نشدم چیکار می کنن ! ارباب داره لی لی لی لی حوضک بازی می کنه ؟
  ——
  پاسخ:
  برای مشاهده بهتر عکس به منبع عکس که لینک داده ام مراجعه کنید.
  خیر قربان ارباب دست گرفته تا جاش ها ببوسند و او هم تحریک جنسی بشود. آخه گفته می‌شود دیکتاتورها وقتی دستشان را می‌بوسند به ارزاع جنسی می‌رسند، به همین خاطر هست که با دست بوسی رابطه حسنه‌ای دارند.

 4. بهلول says:

  اه که چه بمال بمالی بود و ما متوجه مشدیم . چه چیزی ازدستمون رفت ! ولی چه حالی داره اگر رهبر هم مال ما رو بگیره و ببوسه ! منظورم دسته وگرنه حیف اونجا !
  چقدر با دیدن این عکس ها اشک شوق از 220 سوراخم مثل آبکش پلو خارج شد !

 5. میم بیخدا says:

  سلام حسن آقا خیلی وقت بود به وبلاگت سر نزده بودم دلم برات تنگ شده بود
  حالت چطوره؟
  ——
  پاسخ:
  به لطف دوستان خوب هستم، بجز سرنگونی رژیم مشکل دیگری ندارم، که آن هم به همت ملت ایران بزودی میسر خواهد شد.

 6. امير says:

  سلام خسن اقاي عزيز ، من بطور اتفاقي با وبسايت شما امروز اشنا شد م . اگه سري به وبلاگ من بزنيد و مطالب قديميتر را نگاه كنيد ميبينيد كه تقريبا هم نظر شما هستم… راجع اين انتخابات نظر ديگري داشتم اما با خواندن اين مطالب شما برايم سوال پيش امد اميدوارم كه راهنمايي بفرماييد تا روي ان تامل كرده و ديدگاهم را تغيير دهم …اگر ما در انتخابات شركت نكنيم انها با تقلب هم كه شده و صحنه هاي ساختگي صدا وسيما ، بالاخره انتخابات را برگزار ميكنند ،و اقاي الف يا اقاي ب به اين مسند ميرسند … خب وقتي من ميبنم كه بفرض كه در انتخابات قبلي شركت نكردم و اقاي كنوني امد و مملكت را به گه كشيد ، منطقا بر سر دوراهي ميمانم كه در اين بازي شركت كنم و بين بد و بدتر كسي را انتخاب كنم كه كشور را كمتر به گه بكشد … خب از شما خواهشمندم فضاي اينده را ترسيم كنيد كه اگر ما شركت نكنيم بعد چه اتفاقي ميافتد كه نفع ما در ان ا ست؟ از راهنمايي كه در اين زمينه ميفرماييد سپاسگذارم .

 7. امیر آقا این رژیم هر کسی را که بخواهد بر صندلی ریاست جمهوری خواهد نشاند و رای شما و من هیچ تاثیری بر این انتخابات ندارد و تازه اگر در بهترین حالت هم با فشار زیاد رای دهندگان، منظورم این است که بالای 60 – 70 درصد به شخص دیگری رای بدهند، مثلا مثل انتخابات دوره خاتمی، باز دیدید که حتی با همان درصد بالا هم باز مجددا همان سید علی چلاق فرمانفرمایی می‌کرد. اگر دیدید فضای داخل ایران دوران خاتمی کمی ملایم تر شده بود بخاطر این بود که کشتی بان را سیاستی دیگر افتاده بود.
  تازه این دوران با آن دوران فرق می‌کند. اینها در این مسیری که حالا دارند می‌روند(غنی سازی اورانیوم و ساختن بمب اتم) نیاز به قدرت دارند. منظورم مشکلاتشان با غرب است و در نتیجه برای اینکه صدایی از کسی در داخل در نیاید، مجبورند فضای داخل را بشدت ببندند. در نتیجه در این چهارسال آینده هیچ فرقی نمی‌کند چه کسی سرکار بیاید، اینها در هر صورت مجبورند فضای داخل را کاملا ببندند. مخصوصا حالا که دیده‌اند با سیاست چهارسال گذشته توانسته‌اند آمریکا و غرب را بطور کلی عقب برانند و مواضع آمریکا را تا چنان حدی نرم کرده‌اند که دیگر آمریکا حتی حاضر است بدون پیش شرط با ایران مذاکره کند، در عوض حالا ایران است که بامبول در آورده و پیش شرط می‌گذارد. امیدوارم مساله را دقیق تشریح کرده باشم.

 8. جون من این رو هم خارج از موضوع یک نگاهی بیندازید…ببینید چگونه افسانۀ دجال را توجیه و تفسیر کرده.من که مُردم از خنده و البته متعجب شدم از این همه علم امامان معصوم.
  http://mahdaviat.blogfa.com/post-5.aspx

 9. کاملا موافقم همین

 10. A says:

  ميرحسين موسوی در بيانيه خود آورده است: “هيچ فرمانروا، دولت، مجلس يا قدرتی نمی‌تواند به هيچ طريق حقوق بشر را که از سوی خداوند اعطا گرديده، محدود يا نقض کند و هيچ فردی نمی‌تواند از اين حقوق چشم پوشی نمايد.”
  خسن آقا ببین این فرومایه چطور با لغات بازی می کند: حقوق بشر خدادادی! منظورش همین حقوق اسلامی است ولی حقوق بشر را آورده تا ابلهان باورش کنند!!!

 11. x says:

  سلام : به گزارش خبرنگار سلام در پي پخش سه هزار تروال 50 هزار توماني در بيش دانشجويان كوي شهيد چمران دانشگاه تهران كه از آن به عنوان هديه رئيس جمهور نام برده شده است دانشجويان از دريافت اين پولها خودداري كرده و موجبات اعتراض وسيعي شده است.
  هم اكنون دانشجويان با حالت اعتراض در كوي دانشگاه تهران به سر مي‌برند.
  http://www.peykeiran.com/Content.aspx?ID=962

 12. امير says:

  ببين دوست من ، حرفتان را قبول دارم كه امريكا اكنون دنبال مذاكره هست و نگراني من در اصل همين است كه باب مذاكره فراهم شود و نهايتا ما بشويم كشوري مثل عربستان با اوج پايمالي حقوق بشر اما دوست و متحد استراتژيك امريكا … خب ينجا ما چه كاره ايم؟ من دوست دارم شما اينطور ترسيم كنيد كه اگر ما راي ندهيم با دليل كشور هاي اروپايي و .. متحد ميشوند و حمله نظامي ميشود و نظام ساقط ميشود و … خب اگر دليلي براي اين موضوه هست بگوييد تا ما هم همچنان خاموش بمانيم اگر دليلي وجود ندارد پس باز هم من متوجه نشدم كه چرا شركت نكنيم بقول خودتن انها خودشان هر كاري ميكنند و به ما توجهي ندارند من هم ميخواه توجه انها را به ميهن جوانان و … جلب كنم ولو با يك كانديداي پفيوزي كه پفيوزيش يك ذره كمتر باشد ….جدا خودت ميداني كه ما در اصل موضوه اين سيتم اختلاف نظري نداريم اما خواهش مكنم دليل قانع كننده تري بياور كه خاومش باشيم در كمال احترام اين مساله را گفتگو كنيم . ممنون

 13. امير says:

  راجع تحليلتان كه در ان زمان كه كشتيبان را سياست ديگري افتاده بود بنظرم حرف كلي است ، دقيقا همانطور كه گفته ايد شخص اول دلش نميخاست و چوب لاي چرخ دولت ميگذاشت و خاتمي نيز از ديد من نوعي بي عرضه بود كه با ان پشتيبان ملي و جاني ميتوانست كودتا كند اما از ديد خودش ميديد كه با اين عمل ميشود گورباچف ايران و تجزيه كشور … بهرحال يا ما بايد از داخل قيام كنيم يا از خارج كشور كمكمان كنند كه خودت واقفي از اين جماعت بخاري بلند نميشود اما چه راه ديگري ميماند كه از اين بي ابروتر در جهان نشويم همان خاتمي بي عرضه كه حدااقل احترام سطحي جهانيان را خريد يا اين ديوانه كه …

 14. فربود says:

  فقط میتونم بگم متاسفم.واقعا چنین تصاویری گریه اوره.در حالی که دنیا در حال توسعه و پیشرفت و کسب رهاوردهای گران علمی در جهت پیشرفت جامعه است رهبر مملکت ما(رهبر حکومت البته)در حال ارضای جنسی از نوع شرعی با چاشنی عرفانی است.
  یک زمانی میگفتیم عمرا اگه از شاه بدترم باشه ولی حالا چی؟از محمد رضا شاه که هیچی،اینا روی ناصرالدین شاه رو هم سفید کردند.
  خلایق هرچه لایق.اگر این مردم انقدر خودبین و خوپرست نباشند و فقط به کر خودشون نباشند و یک مقدار به جای بینی شون جلوی پاشون رو ببینند مطمئنا وضعمون به این وخامت باقی نمی ماند.ولی کو دید؟

 15. فربود says:

  راستی امیر اقا یعنی شما میگی ما با رایمان به این حکومت مشروعیت ببخشیم که به غرب حالی کنیم ایران برای انها نیست دیگه؟و انها هم فکر حمله ممله و توطئه برای ایران رو بزارن کنار؟
  این طرز تفکر شما خیلی ساده انگارانه است.کسی که در این انتخابات شرکت کند بلانسبت شما رای به احمق دادن خود داده است.

 16. رادمان says:

  خیلی خیلی ضعیف و غیر منطقی نوشته اید … امیدوارم دیگر از این مطالب پست نکنید که بیشتر به شعور خواننده خود توهین کرده اید.
  با آرزوی موفقیت بیشتر برای همه دوستان

 17. كارتنك says:

  خسن آقاچه تحليل خوبي داشتيد. اين مير حسين هم از همان توبره مي خورد. حيف كه ما مردم از يك سوراخ هزار بار گزيده مي شويم.

 18. نوشته‌های سروش، دولت آبادی و بیشتر از همه جناب مخملباف هم خواندنی است…

 19. hiresh says:

  یه شاعر کرد یه شعری داره که خلاصش اینه : یه نفر یه خری داشت که کلی‌ بارش کرده بود، صاحب الاغ از دور شنیید که دزدا دارن به طرف اونا میان، صاحب میگه خر جان زود باش بدو که از اینجا فرار کنیم وگرنه دزدا میگیرنت ها. خره میگه واسهٔ من چه فرقی‌ می‌کنه بار همون باره خره تو باشم یا خره دزدا. حالا واسهٔ ما که کردیم چه فرقی‌ می‌کنه علی‌ گدا رهبر باشه یا یه نفر دیگه. ما که تو حکومت هیچ حقی‌ نداریم هیچ تو مملکت هم بعد از آزریهای محترم، شهروند درجه سه هستیم. علی‌ گدا اومده کردستان که چی‌ بشه؟تو همون اومدنش همه فهمید مردم کورد چقده حکومتو دوست دارن. حالا اگه یه آمریکایی‌ حکومتو به دست بگیر حداقل یه کم از این میمونا خوشکلتره که. ما فقط تو یه شهر ۱۰۰۰۰۰ نفری ۱۰۰۰۰ نفر کشته دادیم، هر روز هم اعدام و زندان، فقر، و بیکاری، حالا شماها جای کوردا بودید دست به اسلحه نمیبردید؟ اگه امیدی نباشه مردم امیدو از خارج آرزو می‌کنن، حالا چه ایرانیها خوششون بیاد یا نیاد. ما داخل بازیهای شماها نشدیم و نمیشیم. حالا هی‌ داد بزنید بگید تجزیه طلب یا وطن فروش. شاه بود هم همیین آش بود و همین کاسه. اینم از اسلام ناب محمدی. شما جای کوردا بودید چیکار میکردید؟

 20. Omid kord says:

  برداشت صادق هدایت از اسلام: ما که عادت نداشتیم دخترانمان را زنده به گور کنیم ، ما برای خودمان تمدن وثروت و آزادی و آبادی داشتیم و فقر را فخر, نمیدانستیم همه اینها را از ما گرفتند وبجاش فقرو پشیمانی و مرده
  ——————————————————————————–
  ايمان بياوريم به آغاز فصل سرد:
  پرستی و گریه و گدائی و تأسف واطاعت از خدای غدار و قهار و آداب کونشوئی و خلأ رفتن برایمان آوردند ، همه چیزشان آمیخته با کثافت و پستی و سود پرستی و بی ذوقی و مرگ و بدبختی است.
  چرا ریختشان غمناک و موذی است و شعرشان چوس ناله است چونکه با ندبه و زوزه و پرستش اموات همه اَش سرو کار دارند.
  برای عرب سوسمار خوری که چندین صد سال پیش به طمع خلافت ترکیده، زنده ها باید به سرشان لجن بمالند و مرگ و زاری کنند.
  ….. ، در مسجد مسلمانان اولین برخورد با بوی َگند خَلأست که گویا وسیله تبلیغ برای عبادتشان و جلب کفار است تا به اصول این مذهب خو بگیرند. بعد این حوض کثیفیکه دست و پای چرکین خودشان را در آن می شویند و به آهنگ نعره مؤَذن روی زیلوی خاک آلود خودشان دولا و راست میشوند و برای خدای خونخوارشان ِورد و اَفسون میخوانند.
  … , عید قربان مسلمانان با کشتار گوسفندان و وحشت و کثافت و شکنجه جانوران برای خدای مهربان و بخشایشگر است خدای جهودی آنها قهار و جبار و کین توز است و همه اش دستور کشتن و چاپیدن مردمان را میدهد وپیش از روز رستاخیز حضرت صاحب را میفرستد تا حسابی دَخل اُمتش را بیاورد و آنقدر از آنها قتل عام بکند که تا زانوی اسبش در خون موج بزند.
  تازه مسلمان مومن کسی است که به امید لذتهای موهوم شهوانی و شکم پرستی آن دنیا با فقر و فلاکت و بدبختی عمر را بسر برد و وسایل عیش و نوش نمایندگان مذهبش را فراهم بیاورد. همه اَش زیر سلطه اَموات زندگی میکنند و مردمان زنده امروز از قواننین شوم هزار سال پیش تبعیت میکنند کاری که پست ترین جانوران نمیکنند.
  عوض اینکه به مسائل فکری و فلسفی وهنری بپردازند ، کارشان این است که از صبح تا شام راجع به شک میان دو و سه استعامنه قلیله و کثیره بحث کنند.
  این مذهب برای یک وجب پائین تنه از عقب و جلو ساخته و پرداخته شده. انگار که پیش از ظهور اسلام نه کسی تولید مثل میکرد و نه سر قدم میرفت ، خدا آخرین فرستاده خود را مامور اصلاح این امور کرده!
  تمام فلسفه اسلام روی نجاسات بنا شده اگر پائین تنه را از آن حدف کنیم اسلام روی هم میغلتد و دیگر مفهومی ندارد. بعد هم علمای این دین مجبورند از صبح تا شام با زبان ساختگی عربی سرو کله بزنند سجع و قافیه های بی معنی و پر طمطرق برای اغفال مردم بسازند ویا تحویل بدهند.
  سرتا سر ممالکی را که فتح کردند، مردمش را به خاک سیاه نشاندند و به نکبت و جهل و تعصب و فقر و جا سوسی و دوروئی و دزدی و چاپلوسی و کون آخوند لیسی مبتلا کردند و سرزمینش را صحرای برهوت در آوردند.
  ….
  اما مثل عصای موسی که مبدل به اژدها شد وخود موسی از آن ترسید این اژدهای هفتاد سر هم دارد این دنیا را می بلعد. همین روزی پنج بار دو لا راست شدن جلو قادر متعال که باید بزبان عربی او را هجی کرد، کافی است تا آدم را تو سری خور و ذلیل و پست و بی همه چیز بار بیاورد.
  مگر برای ما چه آوردند ؟ معجون دل به هم زنی از آرا و عقاید متضادی که از مذاهب و ادیان و خرافات پیشین ، هول هولکی و هضم نکرده استراق و بی تناسب بهم در آمیخته شده است، دشمن ذوقیات حقیقی آدمی، و احکام آن مخالف با هر گونه ترقی و تعالی است واقوام ملل به ضرب ششمشیر به مردم زوزچپان کرده اند. یعنی شمشیر بران و کا سۀ گدائی است، یا خراج و جزیه به بیت المال مسلمین بپردازید یا سرتان را میبریم هر چه پول و جواهر داشتیم چاپیدند. آثار هنری ما را از میان بردند و هنوز هم دست بردار نیستند؛ هر جا رفتند همین کار را کردند

پیام:

اجباری، نمایش داده نمی‌شود

Spam protection by WP Captcha-Free

اخبار و مطالب خواندنی