May 02 2009

دلارا دارابی اعدام شد

نوشته:     :::       20 پیام

خبر کوتاه و تنفر برانگیز بود. درست سه چهار ساعت بعد از اینکه خبر را در بخش اخبار کنار منعکس کردم، توی حیاط خانه بودم، داشتم به گل و گیاه‌ها رسیدگی می‌کردم، این کار را وقتی عصبانی می‌شوم زیاد می‌کنم، برای اینکه بتوانم فکرم را متمرکز کنم و افکارم را کمی از این دنیای وحشی دور کنم. همسایه کناری آمد و پرسید یک دختری را در ایران اعدام کرده‌اند، او هم روی نت خبر را خوانده بود(همه روزنامه های نروژی خبر اعدام را منعکس کردند[لینک]). از من پرسید این همان دختری است که چند وقت پیش در باره‌اش صحبت کرده بودی؟ گفتم آره. آخه من این گونه خبرها را به هر شکلی شده به اطرافیانم منتقل می‌کنم. عقیده دارم حتی اگر یک نفر را بتوانم از این جنایات آگاه کنم، خودش کمکی خواهد بود برای منزوی کردن هر چه بیشتر این رژیم جنایت پیشه.
چند دقیقه‌ای با همسایه بحث کردیم. از من پرسید چرا رژیم با اینکه می‌داند این گونه رفتار تنفر بیشتری در جهان بر علیه آن بسیج می‌کند باز هم در انجام این جنایات اسرار دارد!؟ گفتم آخه قربانت گردم رژیمی که پایه هایش بر وحشت استوار شده، اگر روزانه یا هفتگی یا حداقل ماهیانه یکی را به مسلخ نبرد ابهت‌اش می‌ریزد و دیگر مردم از آن نمی‌ترسند و همین مساله می‌تواند باعث سرنگونی آن شود. من فکر نمی‌کنم دلیل دیگری داشته باشد وگرنه رژیم مرض که ندارد برای خودش دشمن بتراشد که! این اعمال بخشی از ابزار اعمال قدرت است.
در ضمن نباید فراموش کرد که آن جلادان حرفه‌ای هم که در زندانها و کشتارگاه‌های رژیم مشغول انجام وظیفه هستند، اگر هر از گاهی آدم نکشند و خونی نریزند، ممکن است از زور بیکاری گریبان خود رژیم را بگیرند. فراموش نکنید که این گونه انسانها هم نیازهایی دارند، باید نیاز آنها را هم درک کرد!! کسی که عادت دارد برای تفریح آدم بکشد به کشتن مدام نیاز دارد، مثل من که عادت و نیاز دارم برای تفریح و ریلکس شدن به گل و گیاه سرکشی کنم و گل و گیاه تر و خشک کنم.
باور کنید آدم کشتن هم مثل باغچه بیل زدن پس از مدتی تبدیل می‌شود به عادت. حالا اگر خواسته باشید این عادات را از من و او بگیرید باید یک فکر اساسی بکنید، وگرنه به این راحتی‌ها نمی‌توانید عادات را نادیده بگیرید. مگر ضرب المثل معروف “ترک عادت موجب مرض است” را نشنیده‌اید!؟
پ.ن.:
دوستان تعداد زیادی مراجعه کننده از وب سایت های نروژی به اینجا مراجعه کرده‌اند به همین علت، کوتاه شده این مطلب را به نروژی در زیر می‌آورم تا افشا گری گسترده تر شود.

Jeg ser at det kommer flere Norske lesere her, derfor skriver jeg en kort versjon av denne posten:
Etter at jeg fikk vite at Delara Darabi var henretter, ble jeg rasende. For å få aggresjonen ut, gikk jeg ut i hagen, en av naboene kom til meg og fortalte nyheten om Delara. Hun også hadde lest nyheten på nett. Hun spurte meg om denne jenta var den samme som jeg hadde fortalt henne om tidligere, hun som hadde fått dødsdom. Jeg kunne bekrefte det, og at jeg hadde vært bekymret for at Delara også ville blir henrettet, slik som tidligere alle de andre mindreårige som allerede er hentrettet.
Ofte når slike ting som skjer i Iran, prøver jeg å informere folk som jeg kjenner. Jeg ser det som min plikt å informere for at andre også skal få vite hva det Iranske regimet gjør med mitt folk, for å bekjempe og isolere regimet. Det hjelper å informere andre nasjoner og folk.
Videre i min persiske blog, skriver jeg om at regimet i Teheran trenger disse henrettelsene for å kunne fortsette å regjere og beholde makten. Uten disse henrettelsene kommer regimet til å falle.
Videre skriver jeg om de personene som utøver selve henrettelsene. De har et behov!, behov for å tilfredstille sine dyriske tendenser, for å lindre sin agresjon, en sykdom som trenger blod for å leve. De trenger å drepe mennesker, de trenger å ha makt. “Vi har alle våre behov!”

نوشته: در ساعت: 9:11 am در بخش: حقوق بشر

20 پیام  |           

20 پیام به “دلارا دارابی اعدام شد”

 1. بهلول says:

  جالب اینه که چند تا اعدام هست که بدون اطلاع و آگاهی وکیل و دادگستری مرکز انجام شده و نمی دونم چرا همه خودشونو به خنگیمی زنن !وقتی شاهرودی میگه عقب بندازین , معلوم نیست برداشت بقیه چیه که بلافاصله اعدام را انجام می دن ؟ یعنی داره بهشون گراد می ده که من اینو گفتم شما کار خودتونو بکنین !
  فقط می شود گفت : خیلی بی ناموسن

 2. Agnostiker says:

  Vennligst, oversett dette til norsk

 3. Nahid says:

  راستش من هم از كنار اين خبر به راحتى گذشتم..
  از خودم خجالت كشيدم…يعنى اينقدر كشتن مردم به دست رژيم برامون راحت شده؟ يا اينكه اينقدر زياده كه ديگه اين پيش اش به حساب نمياد…
  يا اينكه مردم عادى هم در اين كشتار شريك هستن….چون قاتل به سختى ميتونه رضايت بگيره

 4. Agnostiker says:

  Jeg blir jo litt nysgjerrig når en så kontroversiell og forferdelig hendelse blir kommentert på et fremmed språk i en norsk avis
  Det er desverre en del mennesker her i verden, kristne, muslimske eller hvilken religion/idéologi de følger, som forfekter grusomheter mot andre mennesker
  Det er alltid godt nytt når jeg leser medmenneskelige og rasjonelle kommentarer som ditt svar på norsk er
  :o)

 5. Lala says:

  فعالان حقوق بشر در ایران
  وحدت دانا یکی از شهروندان بهایی است که با وجود گذشت ۴ روز از بازداشت وی، هیچ خبری از ایشان در دست نیست.
  از وحدت دانا، شهروند بهایی ساکن شهر شیراز، که در روز ۵ اردیبهشت ماه پس از احضارهای مختلف تلفنی و … ، توسط نیروهای امنیتی بازداشت و به مکان نامعلومی برده شد، تا کنون هیچ خبری در دست نیست. خانواده‌ی این شهروند بهایی با توجه به ابتلای وی به بیماری قلبی و بیماری‌های دیگر وی چون سیاتیک و نارسایی کلیه، به شدت نگران اوضاع وی هستند .
  قاضی رضایی هنگامی‌که از نگرانی این خانواده در مورد وحدت دانا، آگاهی پیدا کرده است، ضمن به سخره گرفتن نگرانی این خانواده از وضعیت جسمی وی، هیچ‌گونه اقدامی انجام نداده و گفته است نهایتا یک نفر می‌میرد و آن هم اهمیتی ندارد!.

 6. a says:

  خبر انتقال بقایای اجساد اعدامیان 67امری بسیار جدیست که باهدف نابودی اسناد بارز جنایت صورت میگیرد.شایسته است نهادهای بین المللی و خانواده مقتولین واکنش درخوری نشان دهند.

 7. kia says:

  خسن اقا فقره فرهنگی در ایران به این اسلامگرایان جنایتکار اجازه هر کاری رو میدهد حالا اگر این کار در اروپا انجام میگرفت صدها هزار نفر میریختن توی خیابانها و به این عمل جنایتکارانه اعتراض میکردن ولی میبینی در ایران تعداد بسیار محدوی انهم از طریق اینترنت اعتراض به این عمل کردن بقیه مردم ککشون هم نگزید. جز تاسف و حس انتقام از ملاها و مسلمونهای هم فکره شان کاری از دست من و شماهای خارج نشین بر نمیاد البته تو کاری خیلی خوبی میکنی دیگران را در جریان این جنایت اسلامگرایان میگذاری تا انها بدانند که اسلام باعث جنایاتی در ایران میشود و باید نفرتمان را از اسلام کثیف هر روز بیشر بکنیم تا روز انتقام و نابودی برسد. مرگ و ننگ بر اسلام و طالبان شیعه ایرانی.

 8. صفر زن ابوالفضل العباس says:

  به حق پنج تن آل خلا ( محمد رسول الله و سگ توله هایش)اسلام دین حق است.

 9. bozy says:

  با سلام ببخشید میخواستم بدونم چه بلایی سر بلاگ خيابان شماره 11
  آمده و آیا بلاگ جدیدی منتقل شده مرسی

 10. Maria says:

  كيا عزيز درود، اونها چه كنند آنقدر خائن اونجاست و khodforokhte هست كه ديگه ميترسند عزيز جان مگه اين رژيم را ميشه مقايسه كرد ba oropaكسانى كه دروغ پايه و اساسِ قانون و eteghadateshan هست چه انتظارى هست اين هم براى ما راحته كه به آنها بگيم بريزيد تو khiybon….. چون ما jamoon راحته و نه فرزند نه افرادِ خانواده را از دست ميديم. اما اين حقيقتى است كه به قول Khosen آقا اينجا ساكت نباشيم هر كس در harjai كه هست براى مثال من در kelisaha i كه ميشناسم اطلاع ميدم با همسايه ها….. اين مهمِ براى zulm هرگز ساكت نباشيم
  ……
  delaraha befarawani اعدام و كشته ميشوند بى صدا. “ما نبايد ساكت shawim ”
  با پدر و مادرِ Dalara hamdardam
  موفق باشيد
  Khodawandam cheshmeshan را باز كنه
  ماريا.

 11. کیانوش says:

  مردم عادت کرده اند به کشتار و مرگ و میر… آدم به همه چیز عادت می کنه (خوشبختانه یا متأسفانه)

 12. دانشمند مسلمان says:

  یه کوری چشم کفار محل زندگی ادم و حوا کشف شد
  http://asriran.com/fa/pages/?cid=7122

 13. دانشمند مسلمان says:

  یه کوری چشم کفار محل زندگی ادم و حوا کشف شد http://asriran.com/fa/pages/?cid=7122

 14. a says:

  با اینکه آخوندها به کرات دست امریکائیها رو توحنا گذاشته اند باز هم این یارو اوباما خجالت نمیکشه و میخواد شلوارشو بکشه پائین…اون گندی که در جریان مک فارلین زده بودند….اینم قضیه نامه کلینتون به خاتمی…

 15. افشین says:

  دانشمند گوزلمان:
  مگر آدم میتونه معتقد به گوزلام باشه و در عین حال دانشمند هم باشه؟؟ این از اون حرفاس که از این آدم و حوا که گفتی باور کردنش سختتره!
  من خیلی وقته محل زندگی آدم و حوا رو میدونستم
  اولش جفتشون بچه محل پینوکیو بودن بعد با یوگی و دوستان فکر کنم دیدمشون امام زمان هم بود اتفاقاً
  »«»«»«

 16. nana says:

  قابل توجه کل مردم داخل ایران
  شما در ایران دو نوع مردم هستید
  خودی
  غیر خودی
  میان وبلاگ نویسان کسانی که باقی را به شرکت در سیرک
  سید علی با کیر چروکیده اش دعوت میکنند از خودی های نظام
  خون و جنون اسلامی ایران هستند
  هر کس غیر خودی است باید حد غیر خودی بودن را بشناسد
  و کاری با صندوق های مسخره بازی امت مسلمان خودی و
  ملایان و نظامیانشان نداشته باشد
  فضولیش به برده ها و اسیران نیامده است
  برده ها و اسیران غیر خودی میتوانند روز قبل از سیرک رهبر
  با افراشتن یک ملافه سفید از خانه های خود اساسا به کار
  سیرک و سیرک باز و ملا و نظامی در ایران خاتمه دهند
  و کر کر کر کر و هر هر هر هر به ریش خودی ها بخندند
  زیرا انتقامشان را میگیرنددددددددددددد مگه نه زیتون ؟؟؟؟؟؟؟؟ نانا زولا


 17. آنک قصابانند
  بر گذر گاه مستقر
  با کنده و ساطوری خون آلود.
  روزگار غریبی ست نازنین.
  و تبسم را بر لبها جراحی می کنند
  و ترانه را بر دهان.
  شوق را در پستوی خانه نهان باید کرد.
  کباب قناری
  بر آتش سوسن و یاس
  روزگار غریبی ست نازنین.

  من هم وقتي شنيدم منگ شدم! از اين دجال‌ها هر چيزي بر مي‌آيد!

 18. bozy says:

  من این خانم را در مورد کارش زیاد خبر ندارم ولی من اگر برادرش بودم با مهماتی که توی خونه دارم دار و دسته خوانواده مقتول را میفرستادم هوا تا چشم در برابر چشم را جلوی چشمشان ببینند.
  پایاتن ظلم و تاریکی نزدیک است.

 19. والد بمانعلی says:

  خُسن آقا جان،
  چقدر خوب دیده ای. این ظالمان هم درست همانند ضحاک اند و آن مارهای روی دوشش. آن دژخیم هم اگر مغز جوانان را به خورد مارهایش نمی دادنند «غازی مرتضوی هایش» مغز خودش را می خورند.

پیام:

اجباری، نمایش داده نمی‌شود

Spam protection by WP Captcha-Free

اخبار و مطالب خواندنی