Apr 25 2009

Muldyr

نوشته:     :::       11 پیام

چند روز پیش یکی از دوستان نروژی که علاقه بسیار به سیاست خاورمیانه دارد و تحولات سیاسی آنرا دنبال می‌کند از من پرسید، میر حسین موسوی به نظر تو چه جور سیاستمداری است که قرار است در انتخابات ایران شرکت کند؟ بدون مکث و یک ضرب تنها لغتی که بتواند میرحسین ما را خوب توصیف کند که به ذهنم رسید تحویلش دادم، واژه‌ای که استفاده کردم Muldyr بود. با تعجب پرسید چرا Muldyr؟ برایش توضیح دادم که حضرت میرحسین از اولین روزی که کاندیداتوری خود را اعلام کرد گفت که او یک اصولگرای اصلاح طلب است! برایش توضیح دادم که اصولگرا یعنی چی و اصلاح طلب چه مقوله‌ای است، البته همه این تعاریف و آژگان را از روی دست حکومت چی‌های داخل تقلب کردم و معانی آنها را بازگو کردم ها! نه معانی واقعی این واژگان را.
با همه این توضیحات دیدم باز هم سرگیجه گرفته و با چشمانی گشاد نگاهم می‌کند و علامت سوال از چهره‌اش هنوز پاک نشده، به همین علت ادامه دادم و تشریح کردم که از چه نظر واژه Muldyr را برای میرحسین بکار برده‌ام.
برایش توضیح دادم که میرحسین از نظر سرکشی شبیه به اسب است و از نظر منطق شبیه به خر. بیش از 20 سال هم مخفی بوده در نتیجه ناشناس مانده، حداقل برای جوانان چهره‌ای بسیار ناشناس است، در نتیجه این حیوان چموش و سرکش را چیزی بجز Muldyr نمی‌توان نام گذاشت.
خودمانیم ها این چموش با این هیکلی که دارد چندان هم دست کمی از Muldyr ندارد ها! از منطق‌اش که دیگر نگو! ببین چه چرندیاتی به هم می‌بافد!
میر حسین موسوی: رفع تبعیض جنسیتی از بزرگترین اهداف انقلاب است (منبع: سایت شخصی ایشان “قلم”)
منظورش از این چرند گویی همان شعار “یا روسری یا تو سری” است ها! نگفتم طرف خیلی منطق‌اش خرکی است!؟

نوشته: در ساعت: 9:27 am در بخش: انتخاباتی

11 پیام  |           

11 پیام به “Muldyr”

 1. بهلول says:

  آقا جان
  چرا این بنده خدا رو گوز پیچش کردی با این توضیحات ؟ مگه اصلا این میرحسین قابل توضیح هه؟
  نخیر نه هه !

 2. افشین says:

  انهم لِل الاغٌ و انهم الیه راجعون
  من هم به نوبه خود گوزانیده شدن 3 ~ 4 تا گله از زائران ایرانی بدست برادران مسلمان عراقیشان! را به پیشگاه گوزرت مهدی و نائب بر حقش آیت الگوز خامنه ای و کلیهء کاندیدهای امت اسلام علی الخصوص «میر گوزین گوزوی» تسلیت عرض می کنم.
  انما المسلمون اخوه
  بدرستی که گوزلمانها با هم برادرند!
  »«»«»«

 3. افشین says:

  سوره عالمون آیات 44 ~ 47:
  «و هیچ سنگ مستراحی بکار گذاشته نشد مگر آنکه آنرا دهان رسول الله قرار دادیم(44) پس ای عالمان همانا به مستراح بروید و هر آنچه آیه قرآن در روده هایتان دارید به دهان رسول الله فروریزید(45) باشد که برایتان چند تا حوری و غلمان کنار بگذاریم(46) و بدرستی که خداوند کافران را بسیار دوست دارد(47)»
  »«»«»«»«

 4. بسیجی says:

  جبه ولایت از ابراهیم به یوسف نبی و بعد به فزرند پیامبر اقام خامنه ای رسید
  فدای جبه اقام خامنه ای

 5. شهادت زوار را تسلیت و انتقام
  مرگ بر قلم بدست مزدور
  امریکا قاتل زوار اقام عیاس
  ما امریکا رو نایود میکنیم

 6. کلب زهرا says:

  یا زهرا خودت انتقام زوار حسینتو بگیر

 7. افشین says:

  جناب کلب! 10 ~ 15 سال پیش برادران مسلمان افغانیتون زدن یه طویله پر از دیپلماتهای امام خامنه ای رو گوزوندن بگو زهرا انتقام اونارم اگه تونست بگیره! اونا نوبتشون جلوتره
  راستی منم تازگی یه قلاده کلب خریدم که بحث خودت نباشه خوب واق واق میکنه، بزرگیتو میرسونم بهش، اسمشم شده کلب افشین
  »«»«»«

 8. دربه در اروپا says:

  خسن آقو , این مسلمونا از این گهها, زیاد میخورن, و از زمان صدر اسلام تا حالا , حکومت نایب بر حق امام زمان شاهد گه خوری این جاکشان بودهایم, میر حسین موسوی همچو رسول الله با آیات مکی می آید اما پس از بقدرت رسیدن آیات مدنی به ایشان وحی خواهد شد و دمار از ملت در می آورد.

 9. افشین says:

  یکی دو روز پیش کردهای گروه پژاک تو غرب کشور حمله کردن یه پاسگاه نیرو انتظامی رو منفجر کردن و یه 10 ~ 20 نفری از مامورها کشته شدن….
  یه راننده کامیون امروز تعریف میکرد میگفت که جلو یه پادگان سپاه دو دقیقه وایسادم ماشینمو چک کنم نگهبان اسلحشو گرفته بود طرفم با وحشت داد میزد میگفت برو واینستا!!
  خلاصه سربازهای امام زمان واسه مردم آزاری و زور گفتن به پسر دختر دبیرستانی شیرن و وقتی پای دشمن و جنگ واقعی در میون باشه از ترس یه گروه کرد و حتی از یه کامیون خالی که رانندش یه معتاد مفنگی باشه! همه ماستارو کردن کیسه و ریدن به خودشون!! حالا این مزدورهای حیف نون که به اونجای رهبرشون خندیدن از نابودی آمریکا و اسراییل هم ضارت و ضورت شعار میدن و یه سری گاگول هم فکر میکنن واقعاً این سپاهی و بسیجیهای پهلوون پنبه مثلاً دیگه ارواح ننه سید علی خیلی پخن!
  »«»«»«

 10. یه راننده کامیون امروز تعریف میکرد میگفت که جلو یه پادگان سپاه دو دقیقه وایسادم ماشینمو چک کنم نگهبان اسلحشو گرفته بود طرفم با وحشت داد میزد میگفت برو واینستا!!
  دادا خیلی باحال بود. :-))
  حالا ببین این مادر کسده ها تو اینترنت برای ما که تو اروپا یا امریکا هستیم خط و نشون هم میکشند. به یدونشون دیروز میگفتم، مادر کونی آخرین کاری که می خواهی بکنی چیه؟ همون را الان بکن خط و نشون نکش. میگم آدرس بده من میام سراغت. از ترس کونش ریده به خودش. اینها آخر بی وجود هستند. یعنی زنازاده تر از این جماعت در کره خاکی وجود نداره. من کیرم تو روح رسوت خدای هرچی مسلمونه. شاشیدم به تازینامه و دهن فاحشه تدو عالم. کیرم تو کس زن رضا بالاترین.!!!
  زنده باد خسن آقا و خودم و همه بچه های جیگر دار بی خدا.

 11. kia says:

  کلب عباس جاکش و کلب زهرا جنده دستیارحضرت زهرا جنده کوس پکیده به تخمه هر چه نامسلمانه که زوار ایرانی کشته شدن کاشی ١٠ ملیون زوار ایرانی کشته میشدن و ایران از وجود کثیفشان راحت میشد ریدم توی برگ برگ قرانتون مسلمون کثیف . خسن اقا موسوی هم دستکمی از حمدی نژاد کوسکش امام زمان کونی نداره تو که مسلمونها رو میشناسی کثیفتر و دروغگو تر از اونها توی دنیا نیست باید اسلام را نابود کرد تا دنیا روی خوش ببینه گه بگیره اسلام رو که ایران رو به گند کشید

پیام:

اجباری، نمایش داده نمی‌شود

Spam protection by WP Captcha-Free

اخبار و مطالب خواندنی