Apr 21 2009

ظهور خر دجال

نوشته:     :::       14 پیام

از دیروز که مموتی با سخرانی‌اش آبرویی برای خودش و دیگران باقی نگذاشت، می‌خواستم چیزی بنویسم ولی دیدم اصلا ننویسم سنگین ترم! آخه برای چنین افتضاح سیاسی چه می‌توان گفت و نوشت!؟
مسلمان‌های شیعه عقیده دارند که قبل از وقوع آخر زمان خر دجال ظهور می‌کند یا چیزی در این حدود! من اسلام شناس نیستم کل ماجرا را بروید از حضرت رهبر بپرسید. حالا با این وضعی که احمدی نژاد در دوربان 2 ظهور کرد به گمان بنده اگر این خر دجال بناشد یقینا داستان خر دجال هم تقلبی است. آخه این فیلی که مموتی توی سویس هوا کرد، از هیچ شعبده باز دیگری بجز خر دجال ممکن نبود.
جالب تر اینکه نمونه همین خردجال هوا کردن‌ها و شعبده بازی‌های مموتی را هم مربی تیم ملی فوتبال کشور امام زمان هوا کرد، البته همان گونه که همگی می‌دانند این سرمربا هم از جنس مموتی است و تعجب آور نیست اگر او هم با همان زبان لاتی مموتی چپ و راست را مخاطب قرار بدهد.
اتفاق جالب توجه دیگری که در حاشیه سخرانی مموتی اتفاق افتاد این بود که وزیر امور خارجه نروژ برخلاف دیگر وزرای خارجه اروپایی سالن را ترک نکرد و بعد از سخنرانی مموتی او پشت تریبون رفت و حسابی مموتی را گوشمالی داد. چیزی که هست این بیچاره وزیر خارجه نروژ فکر کرده که مموتی ما زبون دیپلماتیک بلد هست! غافل از اینکه این ننه مرده هیچ زبونی بجز زبون زور را درک نمی‌کند.
واقعه جالب دیگری که بعد از سخنرانی مموتی اتفاق افتاد چپ شدن سرور خُسن آقا بود.
از امروز صبح که رفتم سرکار دیدم سرور کار نمی‌کند. چون منزل نبودم دستم از دنیا کوتاه بود و نمی‌توانستم کاری برای سرور بیچاره بکنم، تنها با خودم فکر کردم شاید این سرور مفلوک هم از ترس مموتی ریغ رحمت سر کشیده وگرنه تا دیشب که هیچ مرضی نداشت و مثل ساعت کار می‌کرد. خوشبختانه امروز بعد از اینکه آمد منزل دیدم بیچاره برق رفته بوده و به همین خاطر خاموش شده بود. آخه اینجا برخلاف مملکت امام زمان هیچ وقت برق نمی‌رود، به همین خاطر فکر همه چیز را کرده بودم بجز برق را.

نوشته: در ساعت: 7:24 pm در بخش: روابط خارجی

14 پیام  |           

14 پیام به “ظهور خر دجال”

 1. دیشب شاهد فرو ریزی کیلومتر ها عن و گه بر سر و دست نمایندگان رژیم بودیم.
  نیرو های ناتو به فرماندهی جمهوری چک دست به دست هم در حال تمیز کردن آثار فرو ریخته بر کت و شلوار دکتر احمدی نژاد هستند تا بار دیگر شاهد پیروزی صف شکن ملت ایران در مقابل دنیای استکبار باشیم.

 2. بزی says:

  سلام عزیزان
  این سایت youtube را فیلتر کرده اند البته کلش را نه فقط احمدینژاد مینویسی فیلتر میکند لطفا یکی بفرماید چه بلایی سر این فیلسوف(سقراط زمانه) آورده اند
  با تشکر

 3. Ramez says:

  خسن آقا خوش حالم كه وبلاگهات برگشتند! از ظهر تا حالا مشغول بودم و نگران حملات مواجب گيران امام زمان!

 4. بهلول says:

  دیدی ! دیدی آخر که درافتادن با اسلام و مسلمین چه آخر و عاقبتی داره دادا ! وقتی که وزیر نروژی بره مموتی را گوشمالی بده نباید اون سرور خاموش بشه ! تباید نفرین مموتی مشمولت بشه ! دادا اینها تمام علائم حضور و ظهور آقا ست که به زودی به نروژ مشرف می شن !!

 5. farda says:

  این شخصی که توی زیتون مینویسه مواقع انتخابات میشه شروع میکنه به بازارگرمی انتخابات و رسما میش**د به طرح تحریم انتخابات(انتصابات).
  خواهشا گول این شخص را نخورید و در بلاگ خودتان این را بی آبرو کنید تا دست از این کارها بردارد.

 6. MDK says:

  (لايحه كاهش سن واجدان شرايط راي از 18 به 15 سال با قيد دو فوريت در دولت تصويب شد)
  قابل توجه افرادي كه راي ندادن رو وسيله مناسبي براي مخالفت نميدانند!

 7. افشین says:

  سوره جاکشون آیات 43-48:
  و آنگاه که خر دجال از چاه جمکران ظهور کند (43) و آنگاه که پیامبران سگ و خوک شوند (44) و آنگاه که موءمنان انتران و بوزینگان شوند (45) و آنگاه که یزید امام حسین و دارو دسته اش را گوزاند (46) بدرستی که همانا موءمنان چهارپایانند بلکه خرتر (47) و بدرستی که خداوند بهترین روزی دهندگان است (48)
  »«»«»«

 8. دانشمند هسته ای مسلمان says:

  22 Apr 09, 14:37
  دانشمند هسته ای مسلمان:
  22 Apr 09, 14:37
  : پیشرفتهای تکنوتیکی و رفیع جمهوری اسلامی و دانش فراوان مسیولان و حمایت انها به فن اوری روز نانو و هسته ای و میلیونها بسیجی دانشمند ایران اسلامی را به ابرقدرت تبدیل کرده است و باعس وحشت امریکا و رژیم سهیونیسی
  شده اسن

 9. دانشمند هسته ای مسلمان says:

  : امریکا که در برابر نظام احساس بدبختی میکند یه حمایت از سایتهای سکسی و بی دین روی اورده زهی خیال باطل

 10. دانشمند هسته ای مسلمان says:

  : امریکا که در برابر نظام اسلمی احساس بدبختی میکند یه حمایت از سایتهای سکسی و بی دین روی اورده زهی خیال باطل

 11. Maria says:

  ba dorod, Khosen agha inja namye yek yahodi az esrael be Ahmadinejad …..
  http://www.sahyun.blogfa.com/post-631.aspx
  man ke khosham amad agar dost darid bekhanid dar akhar yek video youtube hast bebinid.
  Mowafagh bashid
  Maria

 12. بهلول says:

  برادر دانشمند هسته ای مسلمان مموتی نگه دار تو ! آخه این هم شد اسم مستعار که رو خودت گذاشتی ؟ ! حداقل ماها که به قول بی قول تو ,
  رفتیم دنبال سکس و زهر مارو کوفت , اونقدر شرف داریم که کاری به کار بقیه نداشته باشیم
  واونقدر شرف داریم که چشممون به ناموس مردم نباشه و زن مردم را نیاریم تو خونه و به عنوان محلل مثل هر اخوند پدرسوخته ای ترتیبش را بدهیم و فیلم هم ازش بگیریم !
  ما دانشمند هستیم و داریم اما هسته اش مال شماها که علاقه عجیبی در این سه چهار سال به هسته پیدا کردین !!
  یه ولیعهد دارم به کوری چشم هرچی هسته ای کوچک بود همیشه می گفت هسته هام اب داره ( وقتی می خواست بشاشد ) حالا که دانشگاهش تمام شده باز هم هسته هاش شاش دارن !
  هسته های شما اسلامی ها چی ؟ مگه مسلمون هسته داره ؟ اگر ناموس داشت که زن و بچه اش را دست آخوند نمی داد !

 13. افشین says:

  دانشمند هسته ای گوزلمان،
  مسلمونها باید خیلی خر باشند که تو بشی دانشمندشون!
  البته یکی از آیه های بالا به این نکته اشاره داشته که فرموده:
  «بدرستی که همانا موءمنان چهارپایانند بلکه خرتر»
  که درستی این آیه رو تو اثبات کردی
  اجرت با امام گوزین
  »«»«»«

 14. شایان says:

  هر کس که در مورد آینده و پیش بینی هایی که شاه نعمت الله ولی و زرتشت در مورد آیندهءایران کردن فکر بکنه میفهمه که ما الآن در عصر ظهوریم…طبق روایاتی که پیامبر و اءمه نقل کردن قبل از ظهور یک یهودی در ایران به قدرت میرسه(یا همون دجال)که صد در صد همین احمدی نژاده(دجال چهره ی خیلی زشتی داره چشماش ریز و کبوده و از زنی یهودی و بدکاره زاییده شده)شاید کمتر کسی به این فکر کنه که احمدی عامل اسراییله همین طور که حماس و حزب الله عامل اسراییلن.اسراییل هدفش از جنگ با حماس و حزب الله نابودی اونها نبود بلکه می خواست اونهارو تو لبنان محبوب کنه که همین طور هم شد…از یک دوره سیاه حکومت یهود(حدود 9 ماه)یاد شده و بعدش ظهور عیسی

پیام:

اجباری، نمایش داده نمی‌شود

Spam protection by WP Captcha-Free

اخبار و مطالب خواندنی