Apr 08 2009

جناب حرامزاده آخوند

نوشته: خُسن آقا    :::       12 پیام

من در زندگی‌ام آدم حرامزاده زیاد دیده‌ام، ولی باور کنید همه حرامزادگان گیتی را اگر جمع کنید، جمع کل حرامزادگی آنها به اندازه یک آخوند نمی‌شود. باور ندارید متر بردارید حرامزادگی آقایان علمای اسلام را اندازه بگیرد، اگر این که گفتم ثابت نشد من شغلم را عوض می‌کنم و به لباس آخوندی ملبس خواهم شد!
آمدن میرحسین موسوی یکی از این حرامزادگی هاست. ممکن است بگویید این میرحسین که آخوند نیست! در پاسخ خواهم گفت که خیر ایشان آخوند نیست، ولی ایشان به دستور آخوندها به میدان آمده تا کل نظام را جمع و جور کند. این گله گشاد بازی‌های آمریکا را هم اگر به این داستان اضافه کنید(همین چند دقیقه پیش در خبرها خواندم که اوباما دستور مذاکرات مستقیم با ایران را صادر کرده)، خواهید دید که حرامزاده آخوندها دارند مجددا حکومتی را که داشت به نقطه فروپاشی نزدیک می‌شد نجات می‌دهند، آن هم با چراغ سبز نشان دادن به آمریکا و آوردن یکی مثل میرحسین موسوی با قول و قرارهایی که شاخ روی سر هر آدم آگاهی سبز خواهد کرد.
اول اینکه میرحسین آمد آنهم به دستور سید علی. چرا!؟ برای اینکه سید علی حرامزاده فهمیده که هر کس که به شکلی نشانی از مخالفت با او را با خود یدک بکشد، ممکن است مردم را بفریبد و به پای صندوق‌های انتصابات بکشاند. به همین دلیل هم سید محمد خاتمی عقب می‌کشد(چونکه دیگر دروغ‌های خاتمی افشا شده و او یک مهره سوخته به حساب می‌آید) و بجای او میرحسین را می‌آورند. هرچه باشد حداقل جوان ترها او را نمی‌شناسند، کافی است روی مخالفت او با سید علی کار تبلیغاتی و مانور سیاسی بشود، در آن صورت عده زیادی از واجدین رای دادن خام خواهند شد و باز پای صندوق‌های رای خواهند رفت. آخه این ملت بیچاره چنان از سید علی متنفراند که حاضرند پشت سر هر کس و ناکسی سینه بزنند، به این امید که یکی بیاید و سیدعلی حرامزاده را کمی محدود کند. حضرت میر حسین هم که ماشاالله ماشاالله سنگ تمام می‌گذارد و در یک مصاحبه کل جمهوری اسلامی را تعطیل اعلام می‌کند!! باور ندارید سخنان او را در اولین کنفرانس مطبوعاتی‌اش بخوانید، ببینید این کلاش می‌خواهد همه این کارها را یک تنه انجام بدهد!!! دیگر دروغ گفتن در جمهوری اسلامی هیچ محدودیتی ندارند همه با هم دروغ می گویند مثل نقل و نبات! نگفتم آخوند حرامزاده است!؟
جالب ترین خبر اینکه در ملاقاتی بین میرحسین و سید علی که هیچ خبری از آن به بیرون درز نکرده، تنها یک نکته مطرح شده و آن هم این است که “خامنه ای با بیان اینکه اولویت با افزایش مشارکت عمومی مردم در انتخابات است نسبت به حضور مهندس موسوی در انتخابات هم بیان می دارند که در زمینه حضور یا عدم حضور هیچ یک از نامزدها مطلبی بیان نکرده و نخواهند کرد.”
نگفتم اینها دست همه حرامزادگان گیتی را از پشت بسته‌اند!؟ آخوند شیطان را درس می دهد!
حالا که در رابطه با انتصابات نوشتم این را هم بنویسم که یکی از بهترین استدلالهایی که تا حالا خوانده‌ام این مطلب است که بسیار هوشیارانه نوشته شده، بسیار کوتاه و بسیار مفید:

tahrim تحریم

لطفا اگر می توانید با باز انتشار این تصویر مردم را آگاه کنید.

نوشته: خُسن آقا در ساعت: 8:55 pm در بخش: انتخاباتی

12 پیام  |           

12 پیام به “جناب حرامزاده آخوند”

 1. سفید...سیاه مى گویند:

  خسن آقا من شخصا از ریختن پتۀ امثال این بزک شده ها که مثل فضلۀ کفتر در مواقع خاص و خطرناک برای رژیم بر سر امت اسلامی فرود می ایند توسط شما سپاسگزاری کرده و حرامزادگی آخوند نما ها را هم تایید می کنم.

 2. ebi مى گویند:

  پارانوییدی تو بابا. نفست هم از جای تنوری بلند میشه…

 3. بهلول مى گویند:

  حرف حساب که جواب نداره
  یه خاطره تعریف کنم :
  روزی فریدون فرخزاد را در جایی دیدم . بهش گفتم: ای ول داری چون با این کارهایی که می کنی و پررو بازی هایی که در میاری ، خیلی هنر داری !
  گفت : چیزی که من ندارم هنره فقط کمی پر رو بازی می خواد ولی هنر اصلی را آخوندها دارن ! باید یک دوره هم برم تو حوزه ببینم تا بشم هنرمند !
  این مربوط به 47 سال پیش است .

 4. ی مى گویند:

  سید جماعت بازماندگان 5 تن آل خلا هستند.
  ملت ایران از الاغ هم خر تر است چون الاغ یک بار پاشرو مار نیش بزنه دوباره به اون جا بر نمی گرده اما نگاه کن از اول انقلاب تا حالا سید جماعت مخ ملت را تلید کرده باز هم تلید خواهد کرد.
  مامله خر تو 5 تن آل خلا.

 5. افشین مى گویند:

  لقمان را گفتند مادر جندگی از که آموختی گفت از پیامبران و آخوندان، که هر آینه دور دنیا بگشتمی از این طایفه مادر جنده تر نیافتمی
  ……………………………………………………………………..گلستان سعدی
  »«»«»«

 6. nana مى گویند:

  یاد آوری !
  هر روز برای شما تیکه تکیه تکیه شده های فضول
  یک یاد آوری مینویسم و در وبلاگ های زیتون خره و
  خسن آقا خرتره و ملا حسنی خیلی خرتره میگذارم
  که شما خران همگی خوانده و هی تبلیغ کنید که
  خیال دارم نه فقط شما را از استخر گه اسلام بیرون
  بکشم
  بلکه اساسا این خطر گهی را از سر کل نوه و نتیجه
  و نبیره و بگیر و برویتان برای همیشه پاک کنم
  الهی داغش به جیگر نه نه اش بماند کسی که برای
  ایده بازگشت به زرتشت گرامی با گفتن میان مردم
  که:
  راستی شنیده ای مردم قراره روز قبل از انتصابات
  سید علی با کیرش !!!! از ساعت دوازده تا یک بعد از
  ظهر پرچم سفید با نقش زرتشت را برای ریدن به ملایان
  و نظامیان و اسلامشان در ایران بلند کنند !!!!!!!!!!
  برای رهائی و آزادی تبلیغ نکند ……………نانا زولا

 7. x مى گویند:

  به (کیر حسین موسوی) رای دهید که این (سنده اولاد پیغمبر اسلام) از همه اصلح تر است.

 8. pink-ponk مى گویند:

  حسن آقا دقت کردی امسال نزدیک انتخابات از طرح بد حجابی این خارکسدگان خبری نیست.

 9. حسین مى گویند:

  دوست من مرا یاد این داستان انداختی از یکی پرسیدند مار تخم میگذارد یا بچه میزاد گفت از این دم بریده هرچه بگی بر میاد.

 10. Parviz مى گویند:

  حسن آقا اين atisha از گور محمد بلند ميشه كه از همون اول پدر sookhtegi رو ياد اينا داده، شما حتما جريان tooti بازرگان و tootiane hendoostan يادته، محمد يكى از همون tootiane hendoostane، اين آخوند ا از اون ياد گرفتن چطور اينقدر haramzadeh باشن

 11. haji مى گویند:

  برادر شهید شما و مجروح شیمیائی
  در طول 14 سال اقامت من در کانادا و چه هنگامی که مشغول درس خواندن بودم. نخواسته اند حتی یک مداد خریداری کرده و به هنرمند خودشان کمک نمایند
  هر بار شخصی و یا دولتی بخواهد جلوی آزادی بیان فردی را بگیرد در حقیقت آن فرد را در پیمودن راهش استوار تر کرده است.
  لعنت بر حکومت فاسد حکومتی که ار دهان مردم خودش می قاپد تا بیگانه را سیر کند حکومت فاسد و دزدان بیت المال.
  نخست‌وزیر فلسطین از کمک 250 میلیون دلاری ایران به تشکیلات خودگردان و فلسطینیان خبر داد.

 12. protester مى گویند:

  صد در صد باهات موافقم ولی کیه که بفهمه؟

پیام:

اجباری، نمایش داده نمی‌شود

Spam protection by WP Captcha-Free

وبلاگهایی که می‌خوانم

شمارشگر