Apr 02 2009

در هر شرایطی رأی دادن مهم ترین وظیفه ملی و تاریخی ماست!!!

نوشته: خُسن آقا    :::       20 پیام

یک چند تا سایت راه انداخته‌اند و همزمان شروع کرده‌اند به فرستادن میل (اسپم). این تیتری که خواندید تیتر میلی بود که تا حالا چند نمونه آنرا برایم ارسال کرده‌اند.
بنده به فلان جد و آبادم می‌خندم اگر چنین غلطی بکنم! به قبر پدر و مادرم می‌خندم چنانچه حقیر حتی نزدیک صندوق خریت بروم. اگر عده‌ای می‌خواهند با پای خود به طویله یا مسلخ بروند به جهنم بگذار بروند! این حق آنهاست که با پای خود به طویله بروند، ولی خوشبختانه من هنوز یک چندتایی سلول مغز در این کله پوکم هست تا همین چهار تا و نصفی سلول زنده مغزی به من نهیب بزنند که این صندوق، صندوق خریت است و نباید نزدیک آن شد.
گله گوسفند هم اگر بود گمان نمی‌کنم این استدلال را قبول می‌کرد که آقایان می‌خواهند بوسیله آن ملت را پای صندوق رای بکشند.
می فرمایند:
یا اگر در یک کشور مستبد مثل برمه ، سودان یا چین بخشی از جمعیت رأی دادن را تحریم کنند نه تنها کوچکترین اثری ندارد بلکه یک حرکت کاملاً بی معنی و بی تأثیر است و چه بسا حکومت از آن استقبال خواهد کرد
ها ها ها مُردم از خنده! البته حضرات مزدور نمی‌گویند در کجای دنیا تحریم کردن و رای ندادن معنی می‌دهد!؟ در یک کشور دموکراتیک!؟ جل الخالق حضرات مردم را خر فرض کرده‌اند!
باور کنید یک مرغ مرده تو یخچال منزل بود، وقتی من این استدلال آقایان را برایش بلند بلند خواندم داشت به ریش حضرات می‌خندید. مرغ بیچاره با اینکه نیمه گلویش بریده شده و سرش در داخل شکمش بود، این درک را داشت که به ریش این مکاران و کلاشان بخندد، شما را نمی‌دانم! آیا شما از مرغ مرده داخل یخچال من هم منگ تر تشریف دارید!؟
آقایان رای دادن یعنی تایید یک سیستم و رای ندادن یعنی “من به این سیستم اصلا اعتماد ندارم”، “من حاضر نیستم خودم را بازیچه دست این سیستم بکنم”، رای ندادن یعنی اینکه من این قتل‌های سیاسی را تایید نمی‌کنم یعنی من نمی خواهم در این جنایات شریک باشم. در عوض رای دادن به این معنی است که من با دادن رای مسئول همه رفتارهای ضد بشری این رژیم هستم.
وقتی رای ندهیم به این معنی است که ما حساب خودمان را از این جانیان جدا کرده‌ایم.
وقتی رای ندهیم به این جانی‌ها گفته‌ایم که ما مخالف شما هستیم.
وقتی رای ندهیم ما با زبان رسا به این رژیم گفته‌ایم که ما دیگر بازیچه دست شما نمی‌شویم.
وقتی که رای ندهیم به دنیا بصورت شفاف گفته‌ایم که ما اصلا این رژیم را نمی‌خواهیم! نه اسهال طلبش را می‌خواهیم و نه اصولگرایش را و نه هیچ گروه دیگری را که به شکلی دُمش به این رژیم وصل است.
با رای ندادن ما به یکدیگر گفته‌ایم که ما هستیم و ما با هم هستیم و ما با اتحاد این رژیم را به انزوا خواهیم کشید.
رای ندادن یعنی قهر کردن.
رای ندادن یعنی ما دیگر حاضر نیستیم با رای و نام ما این اوباش جنایت بکنند و در دنیا خود را نماینده ما معرفی کنند.
رای ندادن و تحریم یعنی رشد فکری یک ملت.
در همین رابطه خبری را امروز منعکس کردم که بد نیست آنرا هم بخوانید تا ببینید رای دادن شما برای رژیم چقدر اهمیت دارد که این همه به تلاش افتاده اند تا بلکه رای ملت را مجددا جمع کنند، تا بتوانند بوسیله آن پای میز مذاکره با آمریکا بروند و بگویند، ببینید ما این همه طرفدار داریم و براندازی حکومت ما غیر ممکن است.
پ.ن.:
عرض نکرده بودم که بالاترین را برای انتصابات داغ کرده‌اند! حالا اگر جرات دارید یک چیزی بر علیه انتخابات بنویسید و در بالاترین لینک بدهید خواهید دید که مثل برق و باد منفی بارانش می کنند.

نوشته: خُسن آقا در ساعت: 5:00 pm در بخش: انتخاباتی

20 پیام  |           

20 پیام به “در هر شرایطی رأی دادن مهم ترین وظیفه ملی و تاریخی ماست!!!”

 1. پیلتن پاکزاد مى گویند:

  خسن آقا جان،
  حکومت و خلیفه ایران فقط یک مشکل دارند و آن نبودن آدم در پای صندوق ها رای است. برای آنها فرق نمیکند که شما چه بداخل صندوقهای رای بریزید. آنها هرچه بخواهند از داخل صندوقها بیرون می آورند. آنها فقط باید به اندازه کافی آدم پای صندوقها داشته باشند. تجربه سالهای قبل و انتخابات قبل به آنها نشان داده که مردم و خارجی ها احمق نیستند و گول اتوبوسهای پر از رای دهنده که از صندوقی به صندوق دیگر میروند را نمیخورند. در انتخابات گذشته خبرنگاران خارجی این اتوبوسها تعقیب کردند و از رای دهندگان آن در پای صندوقهای مختلف عکس گرفتند. و همچنین اخبار صندوقهای کاملن خالی که مسئولان صندوق روی میزهای رای گیری خوابیده بودند و آمار رسمی وزارت کشور که در بسیاری از شهرها تعداد آرای در آمده از صندوقها چندین برابر تعداد کل کسانی که مشمول به رای میشدند بود آبروری نداشته جناب خلیفه و نوچه هایش را بطور کامل برد.
  از آنجایی که این مادر به حرام ها یک اشتباه را دوبار نمیکنند، از حالا به فکر پیشگیری افتاده اند. از جمله:
  - ازاین به بعد اتوبوسها مستقیمن از یک صندوق به صندوق بعدی نخواهند رفت. بلکه پس از رای گیری، اتوبوسها وارد مکانهای بزرگ و چند دره ای مثل مسلی امام شده و رای دهندگان در آن تغییر لباس میدهند.
  - بعضی از اتوبوسها به فاصله های دورتری برای رای دادن بعدی میروند تا قابل تعقیب نباشند. چون میدانند که خبرنگاران خارجی آنقدر وقت برای تعقیب ندارند.
  - به تعدادی از سربازان (نه همه، فقط گروههای خاص و مورد اعتماد) دستور داده اند که از حالا موهای خود را بلند کنند که شبیه مردم عادی شوند. به اینها قول پاداش و مرخصی بعد از رای گیری هم داده شده است.
  - آن شیر پاک خوردگان وزارت کشور را که با انتشار آمار آبرویشان را بردند تارومار کرده اند.
  - اینبار دیگر شناسنامه از خارج وارد نمیکنند. شما حتمن گندکاری گیر افتادن یک کامیون حامل شناسنامه های چاپ شده در پاکستان را در رای گیری قبلی بخاطر می آورید. شناسنامه های جدید در یکی از چاپخانه های سپاه پاسداران چاپ شده و حتا بعضی از آنها توضیع هم شده است.
  - تعداد صندوقهای رای گیری را کمتر کرده اند تا تعداد مردم در پای آنها بیشتر باشند.
  - و غیره و غیره
  ولی تمام این تمهیداد به اندازه کافی برای آنها رای دهنده بوجود نمی آورد. بنابراین با هر کلکی که میتوانند باید مردم بیشتری را به پای صندوقها بکشند. اینست که شروع به تبلیغات کرده اند و همچنین جنگ های حیدری و نعمتی راه انداخته اند تا مردم را بر علیه یکدیگر به پای صندوقها بکشند.
  ارادتمند
  پیلتن پاکزاد

 2. من مى گویند:

  من هم رای نمیدم
  مرغ بیچاررو خوردی حالا؟!

 3. سرزمین جاودان مى گویند:

  من فقط در صورتی رای میدهم که روی برگه نوشته شده باشد
  جمهوری اسلامی آری یا نه >:)
  و یا
  جمهوری سلطنت

 4. بهلول مى گویند:

  زمان انتخابات که میشه ،فصل دادن ملت هم شروع میشه ! من رای می دهم ، تو رای می دهی الی آخر ! یعنی همه می دهند و همین سی سال دادن ملت است که اینها را به وجد آورده است و شادابشان کرده .باید کاری کرد که آنها به ما بدهند .

 5. کـیانوش مى گویند:

  مـنهم نگران سرنوشت مرغ بیچاره هستم
  حداقل بذارش تو فر که خوشمزه تر بشه

 6. کـیانوش مى گویند:

  در ضمن نه خودم و نه هیچیک از افراد خانواده ام رای نمیدیم.. حالا اگه یه عده دوست دارند وسـیله باشند، خوب بذار باشند

 7. سید رسول بنی هاشمی مى گویند:

  بسم الله الرحمن الرحیم … تو نوکر دست به سینه صهیونیسم هنوز هم زنده ای و عرعر می کنی ؟ هنوز از رو نرفتی !!! برو به ارباباهات ، برو به نتانیاهو و لیبرمن بگو مردم ایران اسلامی بدجوری پشت نظامشون وایسادن ، آنچنان حضور میلیونی در انتخابات داشته باشند که چشم توی خود فروخته و ارباباهات چهارتا بشه و از حدقه بزنه بیرون ، تا کور شود هرآنکه نتواند دید … تو آدم بشو نیستی ، توبه گرگ مرگه … لبیک یا خامنه ای .

 8. بهلول مى گویند:

  خسن اقا جون
  دستت درد نکنه می بینم که دست به سینه روبروی صهیونیزم ایستاده ای دادا ! یخده بشین که خسته نشی ! به آسید مژده می دهم که من هم تو این رای گیری شرکت می کنم و تو دهن همه می زنم به شرط اینکه جنیفر لوپز هم کاندید شده باشه . چون من عاشق پژو صندوق دار هستم .
  لبیک یا پژو صندوق دار!!

 9. nana مى گویند:

  با بسم الله الریدم به الدهان السید الرسول البنی الهاشمی
  باید خدمت متعفن کثیف لزجی سراپا استفراغیت عرض کنم
  که ریدم به تو نظام و اسلامتان در ایران خر فهم شدی ؟
  خبر نداری که ما یه کوچولو مردم ایران قرار است روز قبل از
  انتصابات سید علی تریاکی با کیرش ٬ در ایران
  خودمان به او و اسلام او و تو و اسلام تو و اسلام خاتمی
  و کل اسلام در ایران شیعه اصیل ایرانی زرتشتی بدهیم
  بنده به شخص تو قول میدهم که اگر دنبال سولاخ اکنون نگردی
  باید روز مردم ایران ………به داخل کون عمه جنده ات کمی
  اسباب کشی اسلامی کنی
  برو که همان یک دست کر داده سید علی توی کونت مادر جنده
  نانا زولا بی چاک و دهن
  میگما بابای بیلی کجاست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ نانا زولا

 10. افشین مى گویند:

  خطاب به حاج سید رسول بنی گوزی:
  حاج سد رسول رهبر انقلاب عرعر کرده که الگوی مصرفتو تو سال جدید تغییر بدی تو هم عوض لبیک به عرعر ایشون ورداشتی کما فی السابق یه طویله پر اسم جک و جونور گذاشتی واسه خودت؟!!
  بذگریم حالا یه آیه از قرآن واست می نویسم بهش فکر کن بلکه فهمت بره بالا آدم شی
  :

 11. افشین مى گویند:

  خطاب به حاج سید رسول بنی گوزی:
  حاج سد رسول رهبر انقلاب عرعر کرده که الگوی مصرفتو تو سال جدید تغییر بدی تو هم عوض لبیک به عرعر ایشون ورداشتی کما فی السابق یه طویله پر اسم جک و جونور گذاشتی واسه خودت؟!!
  بذگریم حالا یه آیه از قرآن واست می نویسم بهش فکر کن بلکه فهمت بره بالا آدم شی
  :

 12. افشین مى گویند:

  سوره عاقلون آیه 38:
  «و عاقلان آنانند که هرآینه به مستراح روند و آیات قرآن را به دهان رسول الله برگردانند باشد که همانا رستگار شوند»
  »«»«»«

 13. افشین مى گویند:

  بالا آمدن امام حسن عسکری (ع) از سیفون را به عموم شیعیان جهان
  تبریک و تهنیت عرض می کنم
  »«»«»«»«

 14. مادر زن علی دایی مى گویند:

  علی دایی نامزد ریاست جمهوری میشود . به علی دایی رای بدهید . جون مادرتون به علی دایی رای بدید تا ایران کشور گل و بلبل شود

 15. اردی خان مى گویند:

  خدمت سید رسول بنی هاشمی
  “هذا به هذا ، دو تا گرد و یه درازا…”
  شما به من بگو نظرت راجع به …م دهن بی بی دو عالم و دقیقن آیه و سوره وسط تازینامه چیه؟ نظرتون درباره مامانت را بردم حموم چیه؟ بعد هم زنت و آبجیت را به نوبت کیسه کشیدم. اگر نظرتون مساعده بفرمایید که من همونجا تو حموم رای های دشمن شکنم را به صندوق و دفتر نسوان خانواده تان بریزم که همه وظیفه الهی را انجام دهم و هم اینکه از ثمراتش شما هم صاحب اولاد خلف..!!! شوید.

 16. افشین مى گویند:

  از سیفون پایین رفتن حضرت معصومه(س) را به تمامی روسپیان عالم
  علی الخصوص والده و صبیه و همسر مکرمه حاج سید رسول بنی هاشمی
  تسلیت عرض میکنم
  »«»«»«»«

 17. علی مى گویند:

  اژ آقا يه شوال داشتم اين الگوي مشرف شامل ما هم ميشه؟اگه ميشه لطفابقرماييد روژي چقدر مشرف کنيم تا خمار نشويم؟؟

 18. مجید مى گویند:

  حسن آقا این لینک در بالاترین شامل دستور شرعی منع (بیشتر از یک علامت تعجب)
  شده است.
  منهم آنرا بدون علامت تعجب در دنباله لینک کردم تا شامل این دستور شرعی نشود.
  http://donbaleh.com/link/82232

 19. علي مى گویند:

  حسن آقاي گرامي ديروز يک مطلب طنز در رابطه با الگوي مصرف فرستاده بودم ولي امروز ديدم از دم تيغ قيچي سانسور جنابعالي گذشته است من از مشتريان هر روز ويلاگ شما از بدو تاسيس آن بودم ولي امروز به اين نتيجه رسيدم که در مورد شما اشتباه فکر ميکردم همه افکار و گفته هاي جنابعالي دست کمي از عملکرد هاي ملايان ندارد و چيزي که به مذاقتان خوش نيايد فورا از صحنه روزگار محو ميکنيد.
  واقعا متاسفم….

 20. علي مى گویند:

  حسن اقاي عزيز ببخش مرا …
  زود قضاوت کردم
  تقصير اين سرعت کم اينترنت است
  شرمنده العفو العفو
  گه خوردم….
  ديگه تکرار نميشه

پیام:

اجباری، نمایش داده نمی‌شود

Spam protection by WP Captcha-Free

وبلاگهایی که می‌خوانم

شمارشگر