Mar 28 2009

دودول بریده سید حسین اوباما و عشوه‌های سید علی رهبر

نوشته:     :::       17 پیام

قبل از شروع مطلب امروز باید از دوستان که در پیام هایشان حقیر را بسیار شرمنده کردن سپاس‌گزاری کنم و آرزو کنم که لایق این همه محبت باشم.
حالا برویم سر دودول بریده سید حسین آقا!
روابط ایران و آمریکا گویا قرار است همین روزها با شادی و میمنت به وصلتی همیشگی مبدل شود. در همین رابطه در خبرهای محرمانه گفته شده که سید علی در خفا به اطرافیان گفته، اگر بنا باشد با آمریکا رابطه برقرار کنیم همان بهتر که در دوران این سید حسینی انجام شود.
همچنین گفته شده که ایشان شرط اول را هم ختنه شدن سید حسین اعلام فرموده‌اند.
در بعضی از خبرهای محرمانه دیگر هم اشاره شده که در آخرین سفر هوشنگ امیر احمدی به ایران، این آخری یک عکس تمام قد از دودول بریده سید حسین را به سید علی رهبر نشان داده و قسم جلاله خورده که این تصویر فتوشاپی نیست و در اصالت آن هیچ تردیدی نیست. سید هوشنگ گویا حتی دست روی قرآن کریم قسم خورده که با دستان خودش آن جسم بریده را بارها لمس کرده است.
با این همه تلاش‌ها گفته می‌شود سید علی اعلام کرده که تنها با مطمئن شدن از برید بودن عضو محترم سید حسین حاضر خواهد شد با او دست اخوت و برادری بدهد. در همین رابطه گفته می‌شود که اکبر آقا بهرمانی داوطلبانه قرار شده قبل از ملاقات سید علی با حسین آقا اوباما، خودش شخصا دودول بریده سید حسین را با دستان مبارک لمس کند تا یقین حاصل شود که دودل ختنه شده باشد.
مفسرین سیاسی اشاره کرده‌اند که گفته آقا در سخنرانی ایشان در مشهد هم در مورد چدنی بودن دستان سید حسین هم به همین دلیل بوده و اشاره ملوکانه به چدنی بودن دستان داخل دستکش مخملی هم رمز محرمانه بین اوباما با حکومت ایران بوده. و منظور از چدنی بودن یا نبودن این عضو شریف همان بریده بودن یا نبودن دودول مبارک است.
بعضی مفسرین اشاره آیت الله بهرمانی به “دم خروس” در نماز جمعه همین هفته را هم در همین رابطه تحلیل کرده‌اند و مطمئن هستند که استفاده اکبر آقا از واژه “دم خروس” در نماز جمعه هم همان اشاره غیر مستقیم به دودول بریده سید حسین آقا ست.
خلاصه اینکه اکثر تحلیل گران عمده خاورمیانه در این موضوع متفق القول هستند که روابط ایران و آمریکا این روزها تنها و تنها به همان یک سانتیمتر پوست دودول سید حسین آقا بستگی دارد و همین پوست ناقابل می‌تواند کل جهان را به فاک فنا بدهد.

نوشته: در ساعت: 8:08 am در بخش: طنز

17 پیام  |           

17 پیام به “دودول بریده سید حسین اوباما و عشوه‌های سید علی رهبر”

 1. حسن آقا
  ما خیال کردیم به مناسبت هفت سالگی وبلاگت توی جشن ختنه سوران خودت دعوت هستیم نه ختنه سوران حسین آقا.
  ولی از شوخی گذشته من فکر میکنم این آخوندا پشت میز مذاکره با امریکا گه گیجه خواهند گرفت و هرجور که اقدام کنند به ضررشان تمام میشود.
  الان امریکا با اتخاذ راهبرد جدید علیه ایران عملا دارد آنرا در انتخاب دو مسیر جداگانه سوق میدهد. یا دست برداشتن از رادیکالیسم و بازگشت به جامعه جهانی یا تحمل فشارهای اقتصادی بیشتر.
  اگر ایران راه اول را انتخاب کند یقینا با دست خودش گور خودش را کنده است و دیگر چیزی از حکومت مذهبی باقی نخواهد ماند. این یک مسیر سراشیبی تند است که ترمز پذیر نیست.
  من فکر میکنم خامنه ای مسیر دوم را انتخاب میکند.

 2. سلام و هفتمین ساله شدن وبلاگ مبارک …

 3. گویا به خواست خدا “جمهوری اسلامی امریکا” در حال شکل گیری است. یقینن در این راه متولیان امر نیازمند تجارب و دانش های فراوان پیروی ولایت خواهند بود.
  نفوذ شخصی مسلمان و سید و فرزند رسول در کاخ سپید را به منزله تاسیس کشور بزرگ اسلامی انقلابی امریکا می دانیم و صمیمانه خوشحالیم!
  از طرف دو، سه نفر بیخدای کوردل!

 4. مادر زن علی دایی says:

  دایی پس از شکست در تهران:
  این شکست تیم ملی ایران بود نه علی دایی / منتظر چنین روزی بودید

 5. مادر زن علی دایی says:

  دایی پس از شکست در تهران:
  این شکست تیم ملی ایران بود نه علی دایی / منتظر چنین روزی بودید

 6. مادر زن علی دایی says:

  جناب آقای جاج علی آقای دایی
  صحنه را دیدم
  از خواب پریدم
  گل دوم سعودی‌ها را دیدم
  من که آفسایدی ندیدم
  ای به گور پدر همچی فوتبالی خندیدم

 7. مادر زن علی دایی says:

  ایران به عربستان باخت؛ برای اولین بار در تهران و در حضور رییس جمهوری که خیلی دلش می خواهد یک بار دیگر رأی بیاورد. خیلی وقت است که هیچ شکست هیچ تیمی ایرانی در هیچ ورزشی آزارم نمی دهد؛ نمی دانم دقیقا از کی ولی می دانم این بی خیالی آرام آرام دامنم را گرفت؛ شروع اش شاید از همان شبی بود که وقتی تیم ملی فوتبال ایران، تیم آمریکا را شکست داد، تلویزوین سرود “آمریکا! آمریکا! ننگ به نیرنگ تو را پخش کرد”، یا شاید از همان روزی که بازیکن تیم ملی برای پنالتی از دست داده اش، به جای ناراحتی و عذرخواهی گفت: “خب! اتفاق می افتد دیگر”. سرخ؛ آبی شد، آبی؛ سرخ و چیزی به اسم تعصب قربانی رقم درشت تر قرادادها. غم ریال و دلار و یورو حالا سال هاست که غصه آبروی میهن را خریده. غزال تیزپای تیم ملی، خبرنگار کتک می زند، جوانکی به اعتبار خط و ربط سیاسی اش می شود سخنگوی سازمان ورزش و عضو هیأت مدیره تیمی با تاریخ و ریشه به اسم پرسپولیس. قطبی را زجر فراری می دهند … این بی خیالی ها وقتی جان تازه گرفت که “یا ابالفضل” گفتن کسی وقتِ وزنه زدن، او را به نور چشم مردان سیاست تبدیل کرد. وقتی مدیر تیم ابومسلم خراسان گفت اسم تیم را تبدیل می کنیم به ابومسلم ثامن تا بیمه امام رضا شود، دانستم که بی خیالی من برای چنین ورزشی فضایی، کاری است که اشتباه نیست. چند هفته پیش یک مقام عالیرتبه ورزشی، جایی که ما بودیم، گفت: “دوربین ها را خاموش کنید تا چیزهایی بگویم”. گفت: “وضعیت فوتبال ما این طوری است که برای بازیکنی که شصت میلیون بیشتر نمی ارزد، به راحتی چهارصد میلیون تومان پول می دهند … برخی روزنامه های ورزشی رسما پورسانت می گیرند تا بازیکنی را بالا ببرند … “. همه اندوخته تیم میهن در المیپک می شود یک مدال طلا که اگر همین یک مدال طلا نبود، افغانستان بالاتر از ما ایستاده بود … هموطن! شکست در برابر عربستان، غصه ندارد که؛ دارد انصافا؟

 8. بهلول says:

  همانا 1400 سال است که خیلی چیزها به اون یه تیکه پوست بریده شده وابسته شده است .حکومت اسلامی هم به همین تیکه پوست بریده شومبول و دودول متصل است که اگر شیر علی قصاب را از آن حذف کنیم دیگر هیچ اثری از اسلام نخواهید دید .
  همیشه بریده باشید !!!

 9. کافر says:

  ای دول اوباماتا دسته تو کون سید علی !

 10. افشین says:

  یک بار در زمان خمینی مارگرت تاچر میآد ایران که به ملاها اطمینان بده که انگلیس همه جوره هوای اسلام و آخوندارو داره و خاطرجمعشون می کنه که کمکشون میکنه که انقلابشون تا آخرین قطره نفت ایران تداوم پیدا کنه… خلاصه بعد از ردوبدل شدن یه سری قول و قرارها در پشت میز مذاکره نوبت به مذاکره خصوصی تاچر با خمینی در پشت درهای بسته میرسه!
  … خمینی که تاچرو لخت بغل گرفته میگه لکن نیمی از انگلیس در دستان منست !
  تاچر هم سرتیر دست میندازه زیر خایه های خمینی میگه لکن تمام اسلام در دست منست !
  »«»«»«»«

 11. حضرت علی says:

  در حالیکه شعارهای یا علی و یا ابوالفضل از ورزشگاه آویزان بود و مردم شعار یا علی مدد می دادند تیم ملی از پیروان عمرو ابوبکر شکست خورد گزارشات حاکی است که علی دایی مقصر نبوده بلکه دروازه بان از حضرت ابوالفضل بی دست مدد خواسته بود و این اشتباه تاکتیکی در دعا باعث باخت تیم ملی شده است

 12. فریبرز says:

  مقصر اصلی این محمود هسته ای لعنتی اس که هر جا که پا میگذارد گندش در میاد .

 13. SHIVA says:

  هاهاها مردم از خنده با این عنوانت خدا خفه ت کنه جیش کردم تو شورتم :))))))))) خیلی باحال بود

 14. Omid says:

  تصویری از پیکر زنده یاد امیدرضا میرصیافی
  http://ettelaat.net/09-mars/news.asp?id=36408&sort=Iran

 15. شروین says:

  آقای حسن آقا خیلی جالب می نویسید. ما که چند ماهی است مشتری شما شده ایم. امااسم تان که در آدرس می آید حسن آقا به فتح اول و دوم است. اما خودتان ح را خ می نویسید به ضمه اول و احتمالا سکون دوم. بالاخره اسم شما چیست؟

 16. آقا شروین اسم ما هم مثل اسلام سیکیم خیاری است قربان زیاد سخت نگیرید. این اسم اول حُسن آقا بود و بعد شده خُسن آقا مثل حکومکتگران و آخوندها که مدام پوست می‌اندازند ما هم نام می‌اندازیم.

 17. هرچند نامربوط ولی این کامنت باحال بود:
  در حالیکه شعارهای یا علی و یا ابوالفضل از ورزشگاه آویزان بود و مردم شعار یا علی مدد می دادند تیم ملی از پیروان عمرو ابوبکر شکست خورد گزارشات حاکی است که علی دایی مقصر نبوده بلکه دروازه بان از حضرت ابوالفضل بی دست مدد خواسته بود و این اشتباه تاکتیکی در دعا باعث باخت تیم ملی شده است

پیام:

اجباری، نمایش داده نمی‌شود

Spam protection by WP Captcha-Free

اخبار و مطالب خواندنی