Mar 26 2009

خُسن آقا هفت ساله شد

نوشته:     :::       8 پیام

شراب 7 ساله چشیده بودم ولی وبلاگ هفت ساله هنوز مزه نکرده بودم. وقتی نگاه به پشت سر می‌کنم به خودم و صبر و حوصله دوستان همراه می‌بالم. اگر نوشته‌های روزهای اول را بخوانید (لطفا نخوانید چون باعث شرمندگی خواهد شد) می‌بینید که خُسن آقا اگر هیچ غلطی نکرده باشد، حداقل تا اندازه‌ای زبان فارسی را بهتر یاد گرفته، گرچه هنوز بعضی چیزها را با صاد می‌نویسم ولی خیلی تفاوت است بین نوشته‌های این روزها با نوشته‌های روزها و سالهای اول. بعضی از دوستان از روزهای اول همراه این وبلاگ بوده‌اند و با پشنهادها و تحلیل هایشان هم به رشد فکری من کمک کرده‌اند و هم یقینا به رشد فکری دیگر خوانندگان این وبلاگ.
این مهم میسر نمی‌شد اگر این همه همراه با وفا مرا در این راه همراهی نکرده بودند.
چند سال اول را میهمان بلاگ اسپات بودم و بعد از مدتی خانه محقری برای این وبلاگ تهیه کردم.
2586 مطلب تا امروز نوشته‌ام، دوستان با وفا هم با بیش از 12 هزار پیام همراهی کرده‌اند، این خود نیز مایه افتخار است که این همه دوستان حقیر را در این راه طولانی یاری رسانده‌اند.
در همه این سال‌ها گمان نمی‌کنم بیشتر از 10 پیام حذف شده باشد، آن پیام‌ها هم یا محتوای نژاد پرستانه داشته یا به دلایلی از این دست حذف شذه‌اند.
گمان نمی‌کنم تا روزی که زنده هستم، یا تا زمانی که حکومت آخوندی بر ایران حکومت می‌کند، من از وبلاگ نویسی دست بردارم. به همه دوستان قول می‌دهم تا روزی که حکومت آخوندی به جهنم فرستاده شود من هم اینجا در خدمت خواهم بود.
با سپاس فراوان از همه دوستان که همراه بودند و امیدوارم که در آینده نیز مرا در این مسیر همراهی کنند.

نوشته: در ساعت: 8:13 pm در بخش: کامپیوتر و اینترنت

8 پیام  |           

8 پیام به “خُسن آقا هفت ساله شد”

 1. mehran says:

  Hassan Agha Kheili Aziz, I have visited your site every single day from anywhere in the world for the past 7 years. Thank you and all the best wishes.
  مرسی مهران عزیز من با بودن خوانندگان وفاداری مثل شماست که امید نوشتنم را از دست نمی دهم

 2. من هیچگاه با شیوه زبانی که بکار می برید موافق نبوده ام. حرفهای درست را میشود درست هم بیان کرد. زبان ما باید با زبان کیهان و خدمتکاران حکومت اسلامی متفاوت باشد و از آن فرهنگ پرهیز کرد. با این ناموافقی همیشه وبلاگ شما را خوانده ام و پشتکارتان را تحسین میکنم و هفت سالگی تان را تبریک میگویم. امیدوارم روزی با نام واقعی خودتان بنویسید.
  ——-
  پاسخ:
  مرسی دوست عزیز، من هم خودم گاهی اوقات از این زبان زیاد راضی نیستم. ولی من با فلسفه چشم در مقابل چشم و گوش در مقابل گوش است که با رژیم مقابله می‌کنم. برای یک سیلی باید دو سیلی بزنی تا متجاز دیگر جرات نکند سیلی بزند. حکومت آخوندی با آن زبان فحاش اش ما را به این راه کشانده.

 3. Parviz says:

  درود بر تو حسن آقاى گل، اميدوارم وبلاگت ۸ ساله بشه!! ( عمر ويروسِ اسلام كوتاه باشه)
  در پناهِ خرد پاينده باشى
  ——
  پاسخ:
  تنها امید من در زندگی هم همین است که خردگرایی جایگزین خرافه گرایی شود.
  از لطف شما سپاسگزارم

 4. با درود به حسن آقای گل گلاب،
  الهی همیشه زنده باشی‌، گل بچینی از درخت. سایه شما از سر اهل و بیت وبلاگ نامه‌ها کم نشود.
  با آرزوی سلامت و موفقیت دایمی شما
  ———
  پاسخ:
  سایه دوستان بر سر من کفایت می کند

 5. خُسن آقای نازنین، از صمیم قلب 7 سالگی بلاگت را تبریک می‌گویم. امیدوارم سال‌های سال در کنار ما باشی.
  به سلامتی شما! cheers!
  +++++++++
  پاسخ:
  طاها جان مرسی، ولی قرار نبود که حکومت آخوندی سالهای سال بر ما حکومت کند عزیز!! وقتی حکومت سرنگون شد دیگر نیازی به این وبلاگ نیست.

 6. درود بر كوروش كبير says:

  خُسن آقاازاين 12هزارتاپيامي كه ادعا ميكني برات گذاشته شده اقلا8هزارتاشوخودت براخودت گذاشتي 4هزارتاي بقيه ركيكترين فحش هاوقبيح ترين الفاظ زننده بوده كه لايق خود تو خانواده ونزديكان لجنت وهم مسلكان باتوبوده وهست.واصل شدنت به جهنم براثرافراط درهرزگي وميخواري نزديكه.خيلي خيلي خوشحالم كه بدن كثيفت درخاك پاك ايران دفن نميشه.مطمئنم كه اگه دفن هم بشه خاك ايران بدن توي خائن وطن فروش رو پس ميزنه به اين شك نكن.درموردغلط املائيات تووبلاگت هم سكوت پيشه كني سنگين تري بالاي ده موردكامنت گذاشتم نوشتم اشتباه نوشتي درستش كن غلطاتودرست كردي كامنت هاي منوپاك كردي حروم زاده كامنت هاي من مضمونش نژادپرستي بود!!؟دروغ گوي كثيف.

 7. Siavash.B says:

  حسن آقا جان، امیدوارم که صد سال دیگه هم بنویسی‌، ولی از شادی و آزادی، زمانی‌ که ایران عزیز از شرر حکومت جاکشان الله رهایی یافته باشد. به امید آزادی
  ———-
  پاسخ:
  آی آقا ما امیدمان به این هست که این حکومت هر چه زودتر به جهنم فرستاده شود صدسال که شوخی است قربان

 8. حداقل نام کورش را به لجن نمی‌کشیدی آ سید چی می‌شد!؟ درودت را هم نثار محمد، علی، عبدالله یا چمی‌دانم یکی از همان اسامی عربی می‌کردی و با این کار نه عرض خود می‌بردی و نه زحمت ما فزون می‌کردی!
  در ضمن ما نیازی به خاک برای مردن نداریم، آخه ما به زندگی بعد از مرگ اعتقاد نداریم! خاک و بهشت و جهنم را به شما ارزانی می‌داریم تا با خمینی، خامنه‌ای و جنتی همبستر شوید، ما دوزخ همراه با دوزخیان و شراب ناب را به هم صحبتی با بهشتیان و شما ترجیح می‌دهیم.

پیام:

اجباری، نمایش داده نمی‌شود

Spam protection by WP Captcha-Free

اخبار و مطالب خواندنی