Mar 22 2009

مسجد بسوزان و میخانه نشین شو!

نوشته:     :::       21 پیام

چند سال پیش رفته بودم شیراز، یکی از نزدیکان فوت شده بود، برای او می‌خواستند در مسجدی ختم بگیرند، با عصبانیت گفتم شما دست بردار نیستید! این همه از مذهب ضربه می‌خورید باز هم دنباله رو آن هستید!؟ عده‌ای از جماعت غافل از همه چیز و بیخبر از همه جا مدعی بودند که مذهب چه ربطی به حکومت دارد!؟ و همه آن عذر‌های بدتر از گناه و ادعاهای ریز و درشت که همگی می‌دانید.
وقتی دیدم تلاش من بی اثر است گفتم، پس توقع نداشته باشید که من در چنین مجلسی شرکت کنم!
حضرات ریز و درشت، خصوصا بزرگان فامیل داد و هوار راه انداختند که بنده به علت اروپا زدگی از ریشه‌هایم دور افتاده‌ام. با عصبانیت پاسخ دادم اگر ریشه‌های من این است! می‌خواهم این ریشه‌ها را بسوزانم.
این ماجرا باعث کدورت در فامیل شد و من هم زودتر از موعد بلیط هواپیما خریدم برای اصفهان و دو سه روز را در اصفهان گذراندم تا روزی که قرار بود به نروژ برگردم.
اگر امید رضا برادر من بود یقینا برای او مجلس ختمی در یک میخانه راه اندازی می‌کردم و از میهمانان با می ناب پذیرایی می‌کردم، لیاقت او بیشتر از مسجد است.
حتی اگر امید رضا به اسلام باور داشته باز هم برگزار کردن ختم در مسجد که همه می‌دانیم صد در صد در کنترل این حکومت است، کاری است خطا و یقین دارم امید رضا خودش با چنین رفتاری مخالف بوده. نمی‌توان با سیستمی مخالف بود و همزمان از ابزار آن استفاده کرده، مسجد ابزار این حکومت است و صد در صد در کنترل حکومت.


omidreza_mirsyafi.jpg

نوشته: در ساعت: 8:17 am در بخش: اسلام و مسلمین

21 پیام  |           

21 پیام به “مسجد بسوزان و میخانه نشین شو!”

 1. فربود says:

  با درود
  افرادی که میگویند اسلام در ذات خود عیبی ندارد و این اخوندها دارن به اسم اسلام هر نوع کثافت کاری که دلشان خواست میکنند،بهتر است به ما بگویند که خود شما مسلمین این اسلام را از چه کسی یاد گرفتید؟
  این جمعیت جهال هنوز نفهمیدند که اگر اخوند نبود و سیستم حکومتی مبتنی بر قوانین اسلام نبود این اقایون و خانومها اصلا نمی دونستند اسلام چی هست،چه برسد به انکه بخواهند از ان دفاع کنند و جانب داری از الله مکرمه کنند که خود توان دفاع از کتاب و دینش را ندارد.در ضمن بروید و همون خدای نادیده و ناشناخته را هزار مرتبه شکر کنید که این حکومت قوانین اسلام را تمام و کمال اجرا نمی کند که اگر اینکار را میکرد ایران وضعش از افغانستان به مراتب بسیار بدتر بود.
  اینها خودشونم میدونند چه دین اشغالی دارند،منتها چون نمی خواهند حتی یک لحظه هم به خود اجازه فکر کردن نسبت حقیقت را بدهند از هر گونه بدبینی نسبت به اسلام و دین شدیدا پرهیز میکنند که نشان از جهل بی انتهایشان دارد.
  اینکه میگویند اسلام خوب است و اخوند بد،یک مغلطه احمقانه و خنده اور است.چون این افراد خود نیک میدانند که اسلام به همت یک مشت ملای مال مردم خور و ادمکش بود که ترویج پیدا کرد و به اینجا رسید و سعی میکند بساط دوام و بقای خودش را هم به وسیله همین قتل و غارت به عرصه ظهور برساند.
  دیر یا زود انسانهای خردمند بساط این مذهب که به حق افیون جامعه بشری است را از دنیا پاک میکنند و دنیا را سرشار از ارزشهای انسانی و خرد و خردگرایی مینمایند.جنگ سیاسی،جنگ امروز است اما جنگ با مذهب و خرافه جنگ حقیقی جامعه بشری است.از همین روست که باید دکان تمام مبلغین مسیحی و مسلمان و یهودی و هرچه دین ریشه در جهل و فساد دارد را خشکاند.
  پس بچرخید تا بچرخیم.

 2. مجتبی says:

  چطوره از دوستان بدبختت هم که الان زندن ولی دربند نظام جمهوری اسلامی اسیرن بنویسی همینطور از سایتهاشون که بسته شد.
  ++++
  پاسخ
  خوب شما چرا نمی نویسید!؟ مگر یک انسان در چند جبهه می تواند باشد!؟
  مگر فقط خُسن آقا وبلاگ نویس هست!؟
  تازه مگر در باره دیگران نمی نویسم!؟ هرکسی را که در بند باشد یا به شکلی مورد قهر حکومت واقع شود من درباره شان می نویسم کم یا زیاد این کم و زیادش بستگی دارد به شناخت من از آنها. همه را که من نمی شناسم، وبلاگ نویسها تعدادشان زیاد است نباید توقع داشت که من همه را بشناسم و موقعیتشان را بدانم.
  !

 3. فربود جان این مسلمونای امروزی رو که میگن آخوند ها اسلام رو خراب کردن با یک کار میشه گیر انداخت.من بارها این کار رو موقعی که ایران بودم کردم.هنگام بحث باهاشون تا موقعی که میتونن ادامه میدن.بعدش که کم میارن میگن من که متخصص نیستم.من نمی دونم.باید از اونایی که میدونن پرسید.ایا اینایی که میدونن جز همین آخوند های مفت خورن؟ در نهایت دین آشغال همشون دست همین آخونداست و آخر سر باید برن سراغ اونا و از اونا دینشون رو یاد بگیرند.دقیقا مصداق همین حرف شماست که میگین یادشون رفته خودشونم از آخوند ها اسلام رو یاد گرفتن…

 4. mustang says:

  http://www.gerdab.ir
  اطمینان داشته باشید یک روز مادر محترمه و جنده شما نیز گاییده خواهد شد چاقال عزیز!!!
  ++++
  پاسخ:
  تعارف نفرمایید
  فعلا همین که مادر شما گایید شده کفایت می‌کنه مگه مملکت چندتا ولد زنا زاده مثل شماها نیاز داره!؟

 5. حسن آقا
  عجب حرفهایی میزنی ها.
  آخه کی را دیدی مجلس ختم را ببرد توی میخانه و دانسینگ و چی میدانم مطرب خانه و استریپ تیز کلاب؟
  آخه فکر اون مرحوم بدبخت رو بکن که عزادارانش آمده اند توی استریپ تیز کلاب و بجای خوردن خرما و حلوا و یک فنجان قهوه دارند زل میزنند به لنگ و پاچه اون خانمه که از یک میله فلزی هی بالا و پایین میره
  آخه این درسته؟
  درسته که روح عزاداران با دیدن اون خانمه شاد میشه ولی فکر اون مرحوم را هم بکن. او که دستش از دنیا کوتاه است و نمیتواند از چنین لذتهایی استفاده کند.
  خلاصه من که دلم نمیخواد مجلس ختمم را توی دانسینگ ها و کلاپها برگزار کنند. همه عزاداران وقتی که از مجلس ختم من بیرون میروند جنب شده باشند!

 6. اگر تو هم فامیل من بودی یک ماچ گنده از آن لپت می کردم که جگرم حال بیاید.

 7. bidel says:

  خسن آقا پیامت رو در وب لاگ ملا حسنی دیدم مرد حسابی تو که خودت اولین نفری بودی که برای حسن درخشان خودت رو هلاک کردی ؟؟حالا تازه حساب و کتاب کردی فهمیدی اره؟؟تو هم قابل اعتماد نیستی می فهمی !!چون کارات خیلی عجیب و غریبه.مثلا داد و بیداد می کنی بالاترین هک نشده اما حالا به وضعیت عجیب و غریب بالاترین دقت نمی کنی؟؟برای چی بالاترین نوشته هر کس مشکل فیلترینگ داره به ما ایمیل بزنه؟؟؟؟
  به اون مادر فاکی هم که به خسن آقا فحش داده بگم خسن آقا هیچی نیست اما بترسید از ماهایی که داخل خودتون هستیم و منتظریم اوضاع شلوغ بشه اون پشت مشتها ما مادرها و دخترهای شما رو بگاییم یکیش همین درخشان میدونم میاد اینجا رو میخونه بدون خواهرت آزاده رو می گاییم اونجور که خون قی کنه و دیگه از کنار تو برای دنیا پیغام نده که نمی بیندت و ازت خبر نداره .پوز بند دوست دخترت رو هم محکمتر کن هرچند اون با اون والده کونی عرب زادش خودشم از اول کونی بوده

 8. 1- غلت نکنم، مرده شورخونه و اداره ی ثبت اموات و قبرستون هم در کنترل این حکومته. پس خودتون نتیجه بگیرید.
  2- دین مردم ریشه دارتر از این حکومته. فردا که آزادی هم بیاد، بازم اکثرن مسلمونن و مراسم ختم رو تو مساجد برگزار میکنن.

 9. آقای بی دل دفاع از حسین درخشان و هر کس دیگری که حتی بنا به ظاهر در زندان هستند وظیفه هر آزادی خواهی است. شما هم اگر قرار باشد اینجوری که دارین می‌گایید و می‌کشید رفتار کنید وضع ما بعد از سقوط رژیم فرق چندانی با امروزمان نخواهد داشت. تا کی بناست ما بکشیم و سر ببریم و خونریزی کنیم!؟

 10. جاوید says:

  خداوند امیدرضا رو بیامرزه.روحش شاد راحت شد.زمانیکه در زندان غریبانه کشته شد کسی به فریادش نرسید.دیگر جایی برای تبریک نوروزی نمی ماند

 11. جاوید says:

  خسن آقا ما یه سوالی کردیم تو چنچنه ولی مثل اینکه دم عیدی یادت رفت جوابمو بدی

 12. بنده says:

  حسن آقا به نظر شما هر کسی از تو ایران کار میکنه نوکر و جیره خوار ملاس؟!!!
  شما تبدیل شما به این اپوزیسون لس آنجلسی شعبه اروپایی-وبلاگیش!
  حسن آقا عزیز به پا از اونور تو دیگ نیوفتی که در آوردنت سخته یک بار هم در مورد مطلبی که جشن سرور راه انداخته بودی تو وبلاگت بابت شکست تیم ملی فوتبال مقابل مکزیک همین رو گفتم اما مثل اینکه مرغ شما مثل مرغ ملاها یه پا داره به همین دلیل هم هست که من مدتهاست بلاگت رو به طور مستمر دنبال نمیکنم 😉

 13. بنده خدا می تونی بگی این ادعاها رو از کدام مطلب من استخراج کرده ای منظورم آنی است که می نویسی “هر کسی از تو ایران کار میکنه نوکر و جیره خوار ملاس؟”
  برادر من شصت پات توی چشمت نره کاکو!؟

 14. “درسته که روح عزاداران با دیدن اون خانمه شاد میشه ولی فکر اون مرحوم را هم بکن. او که دستش از دنیا کوتاه است و نمیتواند از چنین لذتهایی استفاده کند”
  ملا جون دراسلام شهدا به بهشت میرن و با کلی حوری موری حال می کنن. دست اون کوتاه نیست دست ما کوتاهه !
  این مطلب فقط طنز بود امید وارم ملت رو سرم خراب نشن.
  روحش شاد.. منم موافقه با حسن آقا .این عزاداری مسخره تو مسجدی با ملای مفت خور رو باید ضد اخلاقی معرفی کرد !

 15. ... says:

  آقا باز 100 رحمت به شما که در غرب هستی و از اصلت دور افتادی ما در همین ایرانیم و از اصل و نسب اسلامیمون فرار میکنیم …
  از جماعتی که اسلام رو مثل ویژگیهای ژنتیکی به ارث برده چه توقعی داری

 16. x says:

  بازداشت مدیران سایت آویزون و تبلیغات رژیم در این باره موضوع روز تلویزون و اینترنت شده است.
  اکنون بهترین موقع است که اسلام ناب محمدی را به همگان بشناسانیم.
  رژیم درباره مستهجن بودن سایت آویزون و سایر سایتها تبلیغ می کند اما کسانیکه با اسلام آشنایی دارند می دانند که در کتب حدیث نظیر حلیة المتقین و رساله خمینی و استفتائات
  هزارن مطلب مستهجن سکسی نوشته شده است.
  خوب است افکار و بیانات امامن و پیامبر اسلام را در نت منتشر کنید.
  این مطالب سکسی اسلامی نظیر جماع با خر و گاو و جماع با دختر نابالغ و روش های جماع با کنیز و هزاران مطلب سکسی دیگر را در یک سایت گرد آوری کنید.
  در این سایت از خودتان جوک و طنز درباره اسلام نسازید فقط مطالب مستهجن دین اسلام را بنویسید.
  چون حالا خیلی ها در اینترنت گرداب و آویزون را سرچ می کنند سایتی با این دامین ها بسازید و مطالب را در آن جای دهید.
  مطالب مستهجن اسلام در سایت گفتگو وزندیق جمع آوری شده.
  از این فرصت استفاده کرده تا بازار سرچ گرداب و آویزون و تبلیغ سپاهدر تلویزیون و اینترنت درباره مستهجن و سکس داغ است دست به روشنگری درباره اسلام بزنید.

 17. این اتفاق حتما به طور اتومات روزی خواهد افتاد که مردم از رفتن مسجد هم بدشون بیاد فکر میکنم همون روز ختم هم احتمالا بسیاری از نشستن در مسجد احساس نفرت میکردند … مسجد با بودن این همه بسیجی و پاسدار انگار آدم به قتلگاه پسرش اومده باشه و در کنار قاتلین نشسته باشه….

 18. مفتخریم که لینکتان کرده باشیم. باشد که مقبول افتد.

 19. جاوید says:

  کشور ایران به خود ندارد عیبی هرچه عیب است در ایرانی بودن ماست.همون بهتر که امیدرضا کشته شد تا اینکه پاش برسه خارج و گهی بشه مثل این ایرونی های دیوس خارج نشین.

 20. bidel says:

  وب لاگ دکتر خزعلی چند روزی است که در دسترس نیست؟ جویای احوالش باشید اخوند زاده بدی نبود

 21. x says:

  خسن آقا درود.
  بیا با کپی پیست کردن مطالب امیدرضا روی بلاگر یا جای امن دیگری وبلاگی درست کن و در لینکدونی سایتت لینک آن را بگذار تا نام و یاد او و اندیشه او همواره در وبلاگستان در معرض دید خوانندگان باشد.
  با سپاس
  ——-
  پاسخ:
  همین هدف رو من خودم قبلا داشتم و حتی تمام نوشته‌هایی را که در دسترس بوده را کپی برداری کرده‌ام فقت نیاز به وقت دارم برای این کار

پیام:

اجباری، نمایش داده نمی‌شود

Spam protection by WP Captcha-Free

اخبار و مطالب خواندنی