Mar 21 2009

وقاحت ولایت وقیح را پایانی نیست

نوشته:     :::       4 پیام


هزار بار به وبلاگ نویسان سیاسی هشدار داده‌ام که در سیستم‌های وبلاگی ایرانی ننویسید، برای هزار و یکمین مرتبه هشدار می‌دهم برادران و خواهران بیدار، بیدار شوید! نیازی نیست در بلاگ فا یا پرشین بلاگ بنویسید، ده ها سیستم بهتر وبلاگ نویسی خارجی وجود دارد، که هم بهتر هستند و هم امنیت شما را بهتر تامین می‌کنند، چرا سری که درد نمی‌کند را دستمال می بندید!؟ عده‌ای استدلال می‌کنند که سیستم‌های وبلاگی خارجی را نمی‌شناسند! جل الخالق ده‌ها راهنمای استفاده آسان برای این سیستم‌ها نوشته شده، کمی به خود زحمت بدهید و از آن سیاه چال‌های اسلامی خارج شوید. حداقل به عنوان دهن کجی هم که باشد باید از بلاگفا و پرشین بلاگ خارج شوید و این سیستم‌های ملایی را تحریم کنید.
یک نگاه به وبلاگ امیدرضا میرصیافی بیندازید. تا پریروز خود بلاگفا با حذف نوشته‌های او، از وبلاگ او به عنوان یک سایت تبلیغاتی استفاده می‌کرد و از امروز دیدم که آنرا به عکس قاعد اعظم هم مزین کرده‌اند. عکس بزرگی از سید علی چلاق را در صفحه اول آن قرار داده‌اند و با وقاحت کامل به ما دهن کجی می‌کنند.
من به شما التماس می‌کنم، برای دهن کجی به رژیم ملایان هم که شده سیستم بلاگفا و پرشین بلاگ را تحریم کنید.
این چه منطقی است که وبلاگ نویسان سیاسی مخالف رژیم دارند!؟ هم با رژیم مخالف‌اند هم در دامان کثیف ترین حقوق بگیران آنها لانه کرده‌اند!!
اگر کسی خواست از بلاگفا نقل مکان کند، من شخصا حاضرم برای آنها وبلاگ در بلاگ اسپات درست کنم. خواهش می‌کنم کمی بیدار شوید.

نوشته: در ساعت: 8:39 am در بخش: ملای حیله گر

4 پیام  |           

4 پیام به “وقاحت ولایت وقیح را پایانی نیست”

 1. مانــی says:

  حسن آقا یه نکته ای اینجا هست
  چرا اینا بااینکه میدونند که طرفداران امیدرضا و یا اوناییکه از مرگ او متاثر شده اند به این آدرس مراجعه خواهندکرد چنین عکسی را گذاشته اند؟
  فکرنمیکنید این عمدی است؟ مثلا از سوی یکی از این اصلاح طلبها برای ضربه زدن بیشتر به خامنه ای؟
  آخه دیگه هرچقدر هم که این حزب اللهیها احمق باشند باید اینو بدونند که این کارشون عکس العملش چی خواهد بود
  نمیدونم… انقدر این کار ابلهانه است که من حتی از این ابله ها هم بعید میدونم چنین کاری رو… شاید هم واقعا زده به سرشان 🙂

 2. x says:

  نوروز مبارک
  برای بالابردن سطح آگاهی کاربران به این وبلاگ لینک دهید.
  gerdab-internet.blogspot.com

 3. خیر آقا مانی این چنین نیست که شما فکر می کنید.
  حکومت آخوندی در کارهای بلاهت بار زیادی دست قلا داشته در نتیجه این بلاهت هم کار خودشان هست. درضمن اسهال طلب ها خواهان سرنگونی رژیم نیستند در نتیجه آنها با این روش به رقبای انتخاباتی خود رفتار نمی کنند.
  تنها کسی که به مشخصات کاربری امید رضا دسترسی داشته وزارت اطلاعات رژیم بوده و خود امید رضا در نتیجه این کار حتما بوسیله وزارت اطلاعات انجام شده.

 4. چیزی برای گفتن ندارم.چقدر پستی چقدر مادر قحبگی.
  به یادش که می افتم قلبم به درد می آید…

پیام:

اجباری، نمایش داده نمی‌شود

Spam protection by WP Captcha-Free

اخبار و مطالب خواندنی