Feb 13 2009

من از رو نمی‌روم

نوشته:     :::       16 پیام

من از رو نمی‌روم، او از رو نمی‌رود، آنها از رو نمی‌روند! شما هم از رو نمی‌روید!؟
در ادامه مطلب قبلی و قبل ترش، برای آنها که هنوز باورمندند که بالاترین همان گونه که مسوولین اش گفته‌اند، هک شده است! یک نشانه دیگر را خدمتتان معرفی می‌کنم.
پس از اینکه مطلب قبلی را پست کردم، این لوگو را از سایت بالاترین حذف کردند. این همان لوگویی بود که در مطلب قبلی به آن اشاره کرده بودم و حتی به آن لینک هم دادم. با این حال هنوز این یکی آیکون Icon submit_balatrin.png تا این ساعت که مطلب را می‌نویسم در سایت قابل دسترسی است. اگر فردا این لوگو را هم حذف کردن به حقیر ربطی ندارد ولی فقط خواستم گوشزد کرده باشم.
وای بر احوال آنهایی که هنوز عکس امام را در ماه می‌بینند!

نوشته: در ساعت: 1:22 pm در بخش: کامپیوتر و اینترنت

16 پیام  |           

16 پیام به “من از رو نمی‌روم”

 1. حسن آقا جون
  بی خیال. خودت را ناراحت نکن. بالاخره هک شده یا نشده اش مهم نیست. مهم این است که فعلا بالاترین وجود ندارد تا ملت در آنجا علیه نظام حرفشان را بزنند.

 2. ملا جان گویا شما ول کن معامله نیستی! قربانت گردم این مساله بسیار حیاطی است، خصوصا وقتی که پیشینه رفتار آنها را هم در کنار این مساله بررسی کنیم.
  اگر شما مخالف نیروهای خودی حکومت باشی، که تا آنجایی که من می‌دانم هستی، پس این مساله باید برایت مهم باشد. بابا چند بار بگویم اینها طرفداران اسهال طلب‌ها هست. و این هک شدن هم یا یک درگیر داخلی است یا اینکه آقایان می‌خواهند… اصلا ولش کن بابا! بی خیال! برو عکس امام رو ببین توی ماه چطور می‌درخشد!!

 3. حسن آقا
  استراتژی جمهوری اسلامی بستن همه راههای ورود و خروج اخبار و نظرات مخالف به مملکت است. چرا آنها اجازه تاسیس رادیو و تلویزیون و حتی نشریات را به غیر خودی ها نمی دهند؟ خب دلیل اش معلوم است. آزادی نشر اخبار مثل سم مهلکی است بر پیکر یک نظام استبدادی که فقط از طریق شست شوی مغزی افراد کم اطلاع میتواند به حیات خود ادامه دهد.
  حتی اینها آمدند و وبلاگهای فسقلی را هم فیلتر کردند. عده ای را برای زهر چشم گرفتن از بقیه دستگیر و زندانی کردند.
  کارشان الان به جایی رسیده که پول هنگفتی خرج خرید نرم افزارهایی جهت ایزوله کردن اینترنت کشور کرده اند تا مثلا اینترنت ملی درست کنند.
  خلاصه همه این کارها را کرده اند و میکنند تا مبادا صدای مخالفین این نظام به گوش دیگران برسد.
  خب. این وسط بالاترین تا حدودی خارج از کنترل اینها عمل کرد آن هم بدلیل حضور کاربرانش بود. آنها بودند که هرروز یک عکس مسخره از خامنه ای را می فرستادند صفحه اول.
  قطعا با هیچ منطقی نمی توان پذیرفت که این وضعیت را نظام دیکتاتوری تحمل کند. دو راه برای حل این مسئله برایش وجود دارد. یا بیاید آنرا از کار بیاندازد و بقول معروف اختلال ایجاد کند و یا بیاید و این سایت را بخرد تا در کنترل خودش باشد.
  اگر دومی اتفاق بیفتد قطعا اجازه نمی دهد مثلا طنزهای من یا دیگر نوشته های تند و تیز دیگران در آنجا منعکس شود در حالیکه فعلا این اتفاق نیفتاده و اکثریت لینکها اختصاص به نوشته های مخالف نظام را دارد. هروقت که این امکان از دست ما گرفته شد آن وقت راه خودمان را از آنها جدا میکنیم.
  روشن شد؟

 4. ملا جان اتفاقا من گمان می کنم که رژیم یک چیزهایی را اجازه می دهد خصوصا اگر رسانه ها در ابعاد کوچک باشند. تازه یک نکته اساسی را شما از قلم انداختی و آن پذیرفتن اسهال طلب ها در رژیم است (خودی ها منطورم هست).
  رژیم می داند اگر در برابر ملت سدی بزرگ برپا کند، یقینا این سد و کل رژیم خواهد شکست به همین دلیل هم هست که سدهای کوچک ایجاد می کند تا از شکستن آنها جلوگیر کند. این مقوله بسیار ظریف است. در این مدت 10 سالی که من در نوشتن و مطالعه از طریق انیترنت فعال بوده‌ام همه این راه ها را آزمایش کرده ام.
  من هر وقت سایت جدیدی مثل بالاترین راه اندازی می‌شود اول یک چند روزی آنها را امتحان می‌کنم تا درجه تحمل شان را اندازه گیری کنم، بعد بهشان اعتماد می کنم آن هم با احتیاط بسیار.
  آملا این خط و این هم نشان، حالا ببین سر بالاترین از کجا خارج خواهد شد. داستان زمانه را یادت رفته!؟ همین اتهام ها را من اوایل بوجود آمدن زمانه به آنها زدم، دیدی بعد از مدتی گندش در آمد! برادر من، من هم دلم می‌خواهد که این رسانه ها رشت و نمو کنند ولی مجبوریم با احتیاط و اطمینان راه برویم تا یک مرتبه عکس امام را در ماه نشانمان ندهند.

 5. Siavash.B says:

  با درود به ایران دوستان واقعی‌
  حقیقتش من به این ملا شک دارم.. یخده اهل پاک کردن نظرات مردم هستند ایشون… چند وقت پیش یه نظر گذشتم (بدون هیچ توهینی) تو بلگشون..۲ روز بعد پاک شد!!! حالا ایشون اینجا اومده داره نظر میده در مورد جمهوری اسلامی؟؟؟؟ آقا ملا جم کن کس و کن را
  ++++++++
  پاسخ:
  آقا سیاوش ملای ما را ازیت نکن، این ملا شیر پاک خورده است. یقین بدان اگر در جنسش خورده شیشه بود من اولین کسی بودم که گریبانش را می‌گرفتم.

 6. سیاوش خان
  من هم به تو شک دارم. لابد تو پسر رفسنجانی هستی اومدی توی وبلاگ من کامنت نوشتی.
  دیدی درست حدس زدم؟

 7. Siavash.B says:

  از کجا فهمیدی شیطون؟ نکنه بوی کوسه میدم؟؟؟

 8. Siavash.B says:

  والا حسن آقا جان تو این چند وقت اخیر اینقدر آدم فروش دیدم که به خودم هم شک می‌کنم

 9. ترانه says:

  خُسن آقا خیلی عزیز و گل!
  هیچ کس مثل من نمی داند که مرغ شما یک پا دارد:))) ضمنن مساله بالاترین واقعن همانتور که شما متوجه شدید حیاطی و اگر واضحتر بگم حیاط خلوتی است اما حیاتی نیست چرا که برخلاف نظر ملا دعوای اصلاح طلب و اصولگرا سر لحاف همین ملاست و اگر قرار باشد منافع همه شان بخطر بیافتد دست از این اختلافات بر می دارند و یک روح در بدن می شوند.

 10. Nahid says:

  حالا شما كمى هم از بيخبران بشنويد…نميدونم اين بالاترين چى هست كه سرش دعوا ميكنيد عزيز جان…..مثل اينه براى اتحاد و همبستگى نبوده چون داره بين شماها اختلاف ميندازه….
  من بارها مطالبه بالاترين را خوندم، همچين خبر رسانى كه شما مى گوييد نبود به جز تكرار مطالب.
  ببخشيد كه تو كار بزرگترها دخالت ميكنم

 11. ناهید خانم مساله این نیست که آنجا فقط لینک داده می‌شد. آنجا تصمیم گرفته می‌شد اکثریت جماعت وب گرد چه بخوانند و چه نخوانند. اگر فرض کنیم که حد متوسط افرادی که روی نت فعال هستند روزانه سه ساعت وقت می گذارند برای مطالعه. فکرش را بکنید که مثلا 2 ساعت و نیم آنرا بالاترین به شما ارائه (تحمیل) می کند، آنوقت متوجه می شوید که این سایت چه قدرتی در تحت تاثیر قرار دادن افکار عمومی و بسیج آن می تواند داشته باشد. پس این جاست که متوجه می‌شویم که واقعا دعوا سر لحاف ملاست.

 12. مانــی says:

  خسن آقا جان
  یه خبر جالب دیگه
  بالاترین در ایران از فیلتر خارج شده!!!
  اینو چندین نفر از داخل ایران به من گفته اند…
  جالب نیست؟
  من وبلاگ آینه ام را تا بحال 106 بار تغییر نام داده ام و هربار که فیلترشده بطور کامل منتقلش کردم به آدرس جدید و دیگه الان در آدرسهای قبلی هیچی نیست ولی هنوز اونا فیلتر هستند!!!
  حالا چه جوریه که بالاترین از فیلتر در اومد سریع به محض اینکه هک شد؟

 13. بابک says:

  آیکون رو خم برداشتند.

 14. شلغم مراد says:

  بله بالاترین از فیلتر در اومده
  قضیه کمی مشکوک هست
  ولی یک گزینه هم اینه که سایت رو ازشون خریدن و بعد گفتم این اراجیف هک و.. رو بنویسن برای ملت.
  به نظرم اطلاعات یه تماسی با مدیران بالاترین گرفته و مجبورشون کرده سایت بخوابونن

 15. يك مشهدي says:

  بابا چرا الكي ما رو خوشحال مي كنيد؟
  تو مشهد كه هنوز بالاترين فيلتره!

 16. pikifer says:

  آقایان یه لطفی کنید و یه دعوت نامه بالاترین برای من بفرستید

پیام:

اجباری، نمایش داده نمی‌شود

Spam protection by WP Captcha-Free

وبلاگهایی که می‌خوانم

شمارشگر