Feb 05 2009

عجوبه‌ای بنام دکتر سید مهدی خزعلی

نوشته:     :::       19 پیام

جناب دکتر سید مهدی خزعلی این روزها خیلی برو بیا بهم زده‌اند، آخه حرف‌هایی می‌زند که باعث شده عده‌ای جوگیر شوند که ایشان هم بعله! “جبهه آزادی!” هم تشکیل داده‌اند، کنگره هم می‌روند. از هر طرف هم حمله‌های گاز عنبری می‌کنند به ستون‌های استوار حکومت آخوندی که بیا و ببین! اگر کسی ایشان را نشناسد و ریشه های فامیلی حضرت‌اش را نداند، گمان می‌کند که بلا نسبت بلا نسبت خود منجی عالم است که آمده ایران را در مدت برق و باد از دست حکومت حیوان صفت آخوندی نجات دهد! ولی همین که کمی وبلاگ ایشان را بیشتر زیر و رو می‌کنی می‌بینی ایشان هم مثل پدر بزرگوارشان از همان طایفه هستند.
به همگی پیشنهاد می‌کنم همه نوشته‌های او را زیر زره بین بگذارند و بخوانند. اگر برای هیچ چیز مفید نباشد برای خندیدن خوب است!
ایشان بلانسبت مثلا دکتر هم تشریف دارند! آدم خنده‌اش می‌گیرد وقتی می‌بیند کسی که مثلا دکتر است بر می‌دارد چرندیاتی از این دست می‌نویسد:

برای نگارش این مقاله استخاره کرده آیه 71 سوره یونس آمد ؛
که خدای به رسولش خطاب می کند که برای این قوم حکایت نوح را بیان کن ، هنگامی که به امتش گفت : « ای قوم اگر اندرزهای من به شما گران آمد ، من تنها به خدا توکل می کنم و از شر شما به او پناه می برم و شما و بتانتان هر مکر و اندیشه باطلی برای من دارید بکار بندید.

منظور ایشان مقاله ایست که در آن ایشان پیشنهاد داده‌اند مسئولین نظام از نظر روانی مورد معاینه و تحلیل روانی قرار بگیرند. آدم واقعا خندش می‌گیرد از این انسان! بابا اگر قرار باشه سران رژیم را از نظر روانی معاینه کنند شما را هم باید همراه آنها معاینه کنند. فکرش را بکنید! یک مریض بدبختی می‌آید پیش این آقای مثلا دکتر، ایشان هم قبل از نوشتن نسخه استخاره می‌کنند ببینند خوب می‌آید یا بد تا برای مریض نسخه بنویسند یا نه!! باور کنید اینها جملگی مجنون هستند، از خودم می‌پرسم از دست اینها ملت ایران باید به کی پناه ببرد.

نوشته: در ساعت: 9:27 pm در بخش: ملای حیله گر

19 پیام  |           

19 پیام به “عجوبه‌ای بنام دکتر سید مهدی خزعلی”

 1. سوشیانت says:

  حسن آقای گل. من یک بی دین تمام عیار هستم و دین را به قول داوکینز ویروس مغزی می دانم و آزادی را برای پیشرفت این کشور و در بند کردن این ویروس می خواهم. آقای خزعلی یک انسان متدین است که می خواهد برای حفظ اسلام شر استبداد و سیاه کردن چهره اسلام از سر این کشور کم شود.
  هم من و هم او می خواهیم از یک کوه بالا برویم. من می توانم با او دست به یقه شوم و کسی به هدفش نرسد(چیزی که علی جون می خواهد) یا این که با او از این کوه بالا بروم و من به آزادی و پیشرفت ایران برسم و او به عدم خرابی دینش برسد.
  در مورد این که این بنده خدا(؟) می خواهد با طناب پوسیده خاتمی به چاه برود با او مخالفم.

 2. simon says:

  اره بابا
  اين بنده خدا هم الان باباش كه در واقع partish باشه پير-و- khereft شده ، نون doonish به خطر افتاده
  آقا زاده هاى ديگه هم حقش رو تو انتخابات-ِ نظام پزشكى خوردند بهش فشار اومده

 3. من نمی دانم این علما با این همه ادعا چرا در تربیت فرزندان خودشان اینقدر ناموفق اند.
  آیت الله خزعلی بعد از نود سال هنوز نتوانسته است بچه اش را مطابق اعتقادات خودش بار بیاورد.
  البته این آقازاده هم دارد جبران دوران محرومیتهای دوران نوجوانی اش را میکند.
  اینکه یکی به نعل و یکی به میخ میزند تقصیر خودش نیست. اقتضای طبیعتش این است

 4. پاسخ به سوشیانت
  آقا جان اگر این سید می خواهد دینش را پایدار نگه دارد اول از همه باید پدرگرامی اش را که از ستون های این نظام و از متحجر ترین آنهاست را از دم تیغ بگذراند.
  قربانت گردم اینها هم دکان دو نبش آخوندی است، هرچه باشد او هم از نطفه آخوند خزعلی است.

 5. رک گو says:

  حسن آقا جان، از اين دکترها که همچون الاغی با باری از کتاب بر پشت هستند بسيارند. در همين شهر ما در شمال کاليفرنيا آقای دکتری ایرانی/مسلمان متخصص جراحی چشم وجود دارد که قبل از هر جراحی استخاره می‌کند و اگر استخاره بد آمد، مريض را رد می‌کند و به دکتری ديگر حواله می‌دهد.
  کاکو شومو خودتو ناراحت نکن. سلامت باشی.

 6. بهلول says:

  بدجوری سر باسن مبارکش معطله ! هنوزم بعد از ماهها جواب منو نداده که چرا عین این عقده ایها کلمه دکتر را مرتب با یادداشتهایش تکرار می کنه ! خیلی ترس داره که نکنه اینم مدرکش کردانی باشه ! باباش رو هم که عین زمان شاه مرتب معظم له میگه و تخماشو می ماله ! خودش به احمدی نژاد فحش می ده و میگه که دیوونه اس و باباش اونو فرستاده جمکران می دونه ! خانواده خر تو الاغی هستن !

 7. سوشیانت says:

  تمام مردم این سرزمین توهم توطئه دارند. عزیز من این یارو هم توطئه اش واقعا بالا زده.
  حالا حسن آقا شما بگو برای تاثیر گذاری روی حامیان ولایت فقیه حرف های یک بی دین موثر تر است یا حرف های یکی مثل خزعلی.
  چه ابزاری در دست داریم؟ نوشته هایمان؟ مردمی که به نان شبشان محتاجند و تفریحشان دیدن اراجیف صدا و سیماست نوشته های من و تو را نمی خوانند.
  آیا شما حاضری هزینه ای بیشتر از وقت گذاشتن در وب لاگت بدهی؟
  بازرگان زمان انقلاب به خمینی گفت تغییر ساختار هزینه زیادی به کشور تحمیل می کند و دیدیم که کرد. حالا هم صادق است تغییر ناگهانی ساختار هزینه بسیاری به کشور تحمیل می کند.

 8. Iran says:

  aafarin bar to, in kesaafatam mesle khaatamio pesare haroomzaadeh mohsen rezaaii hastesh ke mamooriyat daarand mokhaalefine aslio shenaasaaii konand, khodaa hamashoono baa kheffat naabood koneh,

 9. ایواز says:

  من نمیدانم چرا شما خارج نشین ها همه تون تحلیلهای آبکی کرده و به غیر خودتان دیگران را نمیتوانید تحمل کنید این شاید به دلیل تحقیرهایی باشد که درخارج برشما گذشته و الا شما باید دموکراسی را بهتر ازما تجربه کرده باشید وتحمل یک شخص با یک عقیده خاص برایتان نباید زیاد مشکل باشد!

 10. عباس says:

  واقعا باید از شما آقایان پرسید که دنبال چه هستید؟ دمکراسی؟ آزادی بیان؟آزادی عقیده؟ یا دقیقا ضد اینها؟
  چرا شما تحمل این آقا را ندارید و دنبال این هستید که حتما یک آتو ازش بگیرید؟
  من و شما شاید هزار نظر متفاوت داشته ولی در یک مورد خاص هم نظر باشیم. این دلیلی می شود که حتما یکدیگر را تحقیر کنیم؟

 11. پاسخ به ایواز و عباس:
  وقتی کسی از قعر تاریخ میاد بیرون و برای هر کاری میخواد استخاره کنه دیگه اسمش تحمل کردن تحلیل نیست. پس بنا به نظر شما باید بنشینیم و مجددا رفتار و کردار و تحلیل‌های هیتلر و شرکایش را هم گوش بدهیم در غیر این صورت دموکرات و الخ نیستیم!؟
  این که شما به خیال خودتان نامش دموکراسی است چیزی دیگری است که من هم نامی برایش ندارم.
  حضرت آقایان اینها جملگی دستشان در جنایان این 30 سال به خون بهترین جوانان ایران آلوده شده دیگر نمی توان 30 سال دیگر به اینها وقت داد تا مجددا تجربه کنند.

 12. شیمبل says:

  حقش را کف دستش گذاشتم. تمام DSM-IV را با سیره رسول اکرم کنار هم گذاشتم و گفتم حالا بگو ببینم پیامبر اکرم روانی تر بود یا مسوولان نظام. مردک گوزو خیال می کنه با یک مشت هالو طرفه. یکی نیست بگه تو که روانپزشکی به رخ ما میکشی بگو چطور هاله نور احمدی نژاد توهم بینایی و شنواییه و کساشیر جبرییل واقعیته. چطور احمدی نژاد نارسیسیستیک هست و پیامبر اکرم نیست. آخ که من گوزیدم به روان کیری آلت الله خرعلی و فرزند کس کش شارلاتانش. حقا که فرزند همون آلت الله مادرجنده هست.

  اِاِاِاِ … دیدی حسن آقا من حواسم نبود دشنام دادم به این مرتیکه شارلاتان. حالا این دشنامها به حساب کی واریز میشه؟
  آلتت برقرار باد
  آلتت برقرار باد

 13. حسین از شیراز says:

  baba velesh konin karesho bokone.mohem ine ke bazi matalebesh khare ina ro migad.choon kheili tohmata ro be in dige nemitoonan bezanan.felanam ke karish nemitoonan bokonan.Aghab mandeye fekri hast hala kari be oonesh nadashte bashid.

 14. حسین از شیراز says:

  baba velesh konin karesho bokone.mohem ine ke bazi matalebesh khare ina ro migad.choon kheili tohmata ro be in dige nemitoonan bezanan.felanam ke karish nemitoonan bokonan.Aghab mandeye fekri hast hala kari be oonesh nadashte bashid.

 15. حسین آقو کاکو مام کارش نداریم، اتفاقا ما هم از این چیزایی که می‌نویسه خیلی خوشنودیم و حتی مالبش و بازنشر هم می دهیم فقط گوشزدی کردیم که یک مرتبه عده‌ای جو گیر نشوند و او را به پیغمبری بپذیرند!

 16. سوشیانت says:

  حسن آقای گل. نترس مردم یک بار آقای خمینی را امام کردند نتیجه اش تغییر واحد مساحت ایران از متر مربع به متر مکعب گه شد. این بار فضای اینترنت تا حد زیادی سبب جلوگیری زاده شدن ائمه جدید خواهد شد. در ضمن جناب شیمبل با تحقیقی که من از یک پزشک که خودم واقعا قبولش دارم کردم باید بگم حضرت اکرم احتمالا اسکیزو داشته اند و همچنین لرزش موقع وحی بیان گر صرع خواهد بود. ولی این را بگی کدام مسلمانی گوش می کند. صحبت کردن از منطق با کسی که به جای عقل، دین را انتخاب کرده است مانند دادن دارو به یک مرده است (ادیسون).

 17. سید علی خایه نه ای says:

  خسن اقا جون یه چیزی دارم راست کاره خودته
  http://www2.picfront.org/picture/0vuYJCAXcWp/img/gqgg32qh66lfw3ergte0.jpg

 18. چیاکو says:

  باسلام
  از وبلاگ پر محتوای شما بازدید کردم .برای شما آرزوی سلامتی و موفقیت دارم . در صورت تمایل وقت گذاشته طی دیدار از وبلاگ من ، آمدگی خود را برای تبادل لینک و اطلاعات اعلام فرماید.
  http://talatomzi.blogsky.com/

 19. محمد says:

  اولا:دکتر مهدی خزعلی سید نیست.
  دوما:شما بی دین هستین وبه استخاره اعتقاد ندارین پس دلیل نمیشه هرکی اعتقاد داشت مجنون باشه.شما خودت مجنونی که در سایت به دکتر مملکت اهانت میکنی.به عبارت شما یک آقا زاده

پیام:

اجباری، نمایش داده نمی‌شود

Spam protection by WP Captcha-Free

وبلاگهایی که می‌خوانم

شمارشگر