Jan 11 2009

فرهنگ خشونتی که اسلام ترویج می‌کند

نوشته:     :::       11 پیام

هر چه بیشتر به اسلام می‌نگریم بیشتر به منجلاب فکری آنهایی که اسلام را ترویج می‌دهند پی می‌بریم. باور کنید اگر عوام را از این بیماری خانمان سوز نجات ندهیم نه تنها خودشان را به فنا خواهند داد، که کل جهان را در ظلمت فرو خواهند برد. وقتی مذهب در خانه‌ها محبوس بود، خطرش کل جامعه را تهدید نمی‌کرد، حالا اما داستان دیگری است. از وقتی که ابزار قدرت دست اسلام افتاده، ترویج این خرافه پرستی منسجم‌تر شده و به همین دلیل هم خطرش مهیب تر.
یک نگاهی به این مجموعه عکس بیندازید تا عمق فاجعه را درک کنید. اینها تازه ظاهر قضیه هست در عمق منجلابی بسیار متعفن تر وجود دارد که باید یواش یواش پاکسازی شود.
این سنگسار کردن‌ها، گردن زدن‌ها، دست و پا بریدن‌ها تازه فرهنگ ملایم اسلام است، در زیر لحاف اسلام فجایع بیشتری خفته است، که اگر متوقف نشود دورانی که در پیش خواهیم داشت، قرون وسطی کلیسا در مقابلش هیچ است.

نوشته: در ساعت: 5:58 pm در بخش: اسلام و مسلمین

11 پیام  |           

11 پیام به “فرهنگ خشونتی که اسلام ترویج می‌کند”

 1. عجب دین لطیفی… عجب فرهنگ و تمدن اسلامی

 2. kia says:

  خسن اقا یه چیزی که من را خیلی عصبانی میکنه طرفداری زنان و خود را جر دادن برای اسلام است اسلامی که برای زن پچیزی قاعل نیست اگر میتونی لطفأ یک چیزی در این باره بنویس و این زنان گرفتار ویروس اسلام که از HIV بدتره رو رسوا بفرما : خسن اقا این اسلام حرامزاده کثیف و مسلمانان بنیادگرای ایرانی ایران را به فاجعه گرفتار خواهند کرد هرچه همین الان ایران در فاجعی بسیار بزرگی بسر میبره ولی این فاجعه هنوز فرهنگی و اقتصادی است فاجعه نابودی کشور در راه است اسلام ناب محمدی از کثافت کمتر و اخوند حرامزاده کاره خود را خواهند کرد و ایرانیانی که ایران را بدست اینها دادن خواهند دید چه بدبختی بر سره ایران اوردن

 3. Omid says:

  عکس روز – دستفروش / سیامک جعفری
  http://www.dourbin.net/albumlargeview-fa-2151-20089.html
  مرگ بر جمهورى ِ اسلامى
  مرگ بر آخوند ِ كثيف
  مرگ بر پاسدار ِ مادر قحبه
  مرگ بر بسيجى ِ مادر قحبه
  ننگ و نفرين بر اسلام ِ خون آشام

 4. دكتر لائيك says:

  شبيخون اسلامي و فرهنگ خشونت
  هنگامي که اعراب براي ترويج دين اسلام با زور و شمشير به ايران حمله کردند تعداد زيادي از پيروان زرتشت ايران را به اجبار ترک کردند و به طرف سواحل خليج پارس رفتند و به يکي از جزاير دامنه هاي غربي هند و سپس به خاک گجرات (هند غربي) مهاجرت کردند و بعد از آن دسته هاي ديگر از مهاجران ايراني به آنها پيوستند. هندوها با روش مداراي تاريخي خود با آنها به مهرباني رفتار کردند و آنان را پارسي ، يعني اهل ديار فارس خواندند و آنان را در حفظ دين و آيين خود آزاد گذاشتند.
  آما همکيشان آنان در خاک وطن به قدر آنها آسوده و مرفه نماندند و مسلمانان آنها را گبر ناميدند که ظاهرا” به معناي کافر است ولي آنها خود را زرتشتي يا بهديني مي ناميدند. آن جمعيت کم در تحت فشار و ظلم عمال متعصب و نادان مسلمان در يک زندگاني آميخته به جور و جفا به سر مي بردند و مدتها مجبور بودند جامه زرد عسلي بپوشند تا با مسلمانان نادان و حيوان پرست شباهتي نداشته باشند. مسلمانان که محمد پيشرو خود مي دانشتند اعمال و آداب زرتشتيان در ايران را ممنوع کردند , با وجود همه اين سختگيريها و ظلم مسلمانان آن مردم همچنان به کيش نياکاني خود کاملا” دلبسته و وفادار ماندند و موبدان و پيشوايان ديني مراسم و مناسک قديم باستاني را حفظ کرده و آتش مقدس (آذر) را در آتشکده ها به هر زحمتي که بود فروزان نگاه داشتند و نيز ديگر عقايد و اعتقادات خود را بدقت رعايت مي کردند ,
  زرتشتيان ايران قرنها در وطن خود گرفتار جفا و آزار مسلمانان و دين به دروغ خدايي اسلام بودند و روزگاري به محنت وملال گذرانيداند..
  (نوشته شده از کتاب تاريخ جامع اديان – جان باير ناس – مترجم علي اصغر حکمت)
  ————————————————-
  همانطور ملاحظه ميفرمائيد ماهيت پليد اسلام از ابتدا مبرهن و آزارش از اول بر مردم كشور هاي همسايه وبالاخص ايران روا داشته است…..جالب اينكه اسلامگرايان پس از 1400 سال تجاوز هنوز با فرهنگ تجاوز آشنا نيستند! و بِسان َمَثل “بچه پُررو” اول گنده گوزي ميكنند، بعد از اينكه كتك خوردند فحش ميدن سپس كتك كه شديد تر ميشه زنجموره ميرند و مظلوم نمائي ميكنند ….خلاصه حكايت عاشوراي با طعم غزه هست.
  جنايت جنايت است ….ولي وقتي نهج البلاغه ميخونم علي با هر چرخش زوالفقار 10 نفر آدم را هلاك ميكرد ، و لي كائنات بايد بر مرگ اون ديوث حسين تا ابد گريه كنند !
  جالبترين قسمت قضيه اينه كه طبق نوشته فوق ايرانيان در زمان محمد طرار قلع و قمع شدند ولي حالا گريه ميكنند بر حسين !!
  قبلا هم نوشته بودم اما ديدم اينجا هم مصداق داره:
  حسين ابن علي چنين ميگويد:
  ……….مااز تبار قريش هستيم و هواخواهان ما عرب، و دشمنان ما ايراني ها هستند . روشن است كه هر عربي از هر ايراني بهتر و بالاتر است و هر ايراني از دشمنان ما بدتر است . ايرانيها را بايد دستگبر كرد و به مدينه آورد ، زنانشان را بفروش رسانيد و مردانشان را به بردگي و غلامي اعراب بايد گماشت ……….!!!!!
  سفينه البحار ومدينه احكام و آلاثار ، نوشته حاج شيخ عباس قمي- صفحه 164)
  سلمان رشدي چنين گفت : حكومتي كه با شبيخون بياد با شبيخون ميره ….
  خطاب به راديكاليست هاي اسلامي : خود كرده را تدبير نيست !

 5. بیچاره ملتی که گرفتار خرافات بشه ایران نابود شده از این بیشتر نمیشه ولی اینها دارند دنیا را به گه میکشند باید به کشورهای چیشرفته هشدار داد تا بجنبند این آخوندها تا دسته فرو کردند اینها از بچه های 8 یا 9 ساله نمیگذرند

 6. khodam! خودم ! says:

  داني اي حسن ! چرا مسلمين ميزنند بر سرشان ——–چون ندارند مغز در آن كله خرشان——- در كودكي جاي بريدن سرشان ——- به اشتباه بريدند سر كير خرشان

 7. آراد says:

  فقط اينو مى تونم بگم به اميد آزادى

 8. حبيب says:

  درود بر شما.نزديك به هزار سال پيش زكرياي رازي گفت ريشه تمام خشونت ها و شرارت ها و جنگ ها دين و مذهب است. الان هم جنگ در غزه و جاهاي ديگر ،جنگه مذهبه. مسلمانها ديگه تو خوابم فتوحات اسلامي و سلطان سليم ها رو نمي بينند. اون دوران گذشت. يعني از بس بي مغزاند. از تاريخ عبرت نمي گيرند.اگر روزي قرار بشه مسلمانها خاطره اي امپراطوري اسلامي رو زنده كنند.كه قصدش را دارند!؟ غرب و اروپا اگر شكست بخورند خاور ميانه و اسلام رو با خود به قعر جهنم فرو مي برند. آن روز دير نيست. بوش درست مي گفت جنگ صليبي نزديكه…؟؟

 9. دیوید says:

  A FLY IN THE COFFEE –
  The German – carefully washes the cup, sterilizes it and makes a new cup of coffee.
  The Frenchman – takes out the fly, and drinks the coffee.
  The Chinese – eats the fly and throws away the coffee.
  The Russian – Drinks the coffee with the fly, since it was extra with no charge.
  The Israeli – sells the coffee to the Frenchman, sells the fly to the Chinese, sells the cup to the Italian, drinks a cup of tea, and uses the extra money to invent a device that prevents flies from falling into coffee.
  The Palestinian – blames the Israeli for the fly falling into his coffee, protests the act of aggression to the UN, takes a loan from the European Union to buy a new cup of coffee, uses the money to purchase explosives and then blows up the coffee house where the Italian, the Frenchman, the Chinese, the German and the Russian are all trying to explain to the Israeli that he should give away his cup of tea to the Palestinian.

 10. ای بنده ی ما
  ای نویسنده ی متن
  ای تمام خوانندگان متن
  برای هدایت شما، تصمیم گرفتیم تا مستقیما با شما سخن بگوییم و شما را از تشویش برهانیم.
  باشد که هدایت گردید.
  http://parvardegarealam.wordpress.com

 11. اندیشه says:

  این مطلب بسیار گویا، روشنگر و مفید بود.
  با سپاس

پیام:

اجباری، نمایش داده نمی‌شود

Spam protection by WP Captcha-Free

وبلاگهایی که می‌خوانم

شمارشگر