Dec 20 2008

آلت الله‌های خرفت

نوشته:     :::       15 پیام

اینجا توی نروژ قانون کار چنین است که شما تا سن 67 سالگی بصورت طبیعی باید کار کنید تا به سن بازنشستگی برسید، گرچه بعضی بر اساس قرارداد می‌توانند زودتر هم بازنشسته شوند ولی هستند کسانی که تا سن 70 سالگی هم ادامه می‌دهند. بعضی حتی باید به زور از کار بیرونشان کنند. قانون چنین است که وقتی کسی به سن 70 رسید دیگر حق کار کردن رسمی را ندارد و باید باز نشسته شود. بعضی از همکاران که به سنین بالا رسیده‌اند و هنوز رغبتی به رفتن ندارند را من بسیار دست و پا گیر می‌دانم، چه اکثرا تمام روز را دور خودشان می‌چرخند و دیگر از سرعت و تاثیر گذاری (efficacy) که برای کار به آن نیاز است برخوردار نیستند. اغلب این افراد خودشان هم نمی‌دانند که چقدر دست و پا گیر شده‌اند.
این مقدمه را نوشتم تا برسم به سران حکومت آخوندی.
چند تا از این به قول شیوا آلت الله‌های درشت که در راس بخش‌هایی از حکومت (البته بطور غیر رسمی) قرار دارند، جملگی سن شان از 80 هم گذشته و به 90 نزدیک می‌شوند ولی دریغ از شعور. حضرات هنوز شعور آنرا ندارند تا بفهمند که دیگر نه تنها از نظر جسمی قادر نیستند چند قدم بدون کمک دیگران راه بروند، بلکه از نظر مغزی هم دیگر از کار افتاده محسوب می‌شوند.
جنتی لعنت الله که نزدیک به نود سال سن دارد یکی از ایشان است که در نماز جمعه دیروزفرموده‌اند: “نباید از انتفاضه کفش به سادگی بگذریم، پیشنهاد راهپیمایی ضد امریکایی کفش میدهم”.
واقعا با این گفته ایشان توجه کنید! باور کنید سخنان این پیر خرفت مرغ پخته را هم به خنده می‌اندازد انسان عاقل و بالغ که جای خود دارد. حضرت‌اش گویا فراموش کرده که حتی انتفاضه فلسطینی هم با آن همه پشتیبان و مشروعیت اش دیکر از نفس افتاده و در مقابل نیروی اشغالگر توان مقاومت که چه عرض کنم، حتی توان تنفس هم ندارد. حالا فکرش را بکنید آلت الله جنتی می‌خواهد انتفاضه کفش راه بیندازد. می‌بینید حرف‌های این آدم خرفت چقدر خنده دار است!
یکی دیگر از آلت الله‌های درشت که متاسفانه از شهر زیبای شیراز هم سر بر آورده، آلت الله مکارم (مکار) شیرازی است. ایشان هم در افشانی! کرده‌اند و فرموده‌اند: “مملکت را با نصف بودجه امروز هم می‌توانیم بچرخانیم” نگفتم وقتی آدم سن اش بالا می‌رود خرفت و خنگ می‌شود! آخه یکی نیست به این مردک الدنگ بگوید، خوب معلوم است شما حتی با یک دهم این بودجه هم ممکن است بتوانید بچرخانید، البته اینکه عاقبت این چرخاندن‌ها به کجا ختم شود را گمان نمی‌کنم شما به خوبی درک کرده باشد وگرنه این چنین نمی‌چرخاندید.
مشکل ما با این پیرسگ‌های خرفت عقب افتاده فکری این است که اینها پیش خودشان فکر می‌کنند که ما که دیگر عمرمان لب بام است به جهنم که کل مملکت هم به فاک فنا برود.

نوشته: در ساعت: 9:56 am در بخش: ملای حیله گر

15 پیام  |           

15 پیام به “آلت الله‌های خرفت”

 1. قدیما که می گفتن :
  سن که رسید به پنجا
  فشار میاد به چند جا
  حالا حساب کن این ها با دو برابر سن چه بلایی به سرشون میاد .
  احتمالا جزیره پانکراسشون می چسبه به
  کولونشون !

 2. no name says:

  حیف آلت نیست که به بجای آیت الله ها بکار می بری؟؟ اینها از آلت حیوانات هم پست تر هستند در نروژ با خیال آسوده می نویسی ولی ما در ایران با ترس ناچاریم در وبلاگ مطلب بنویسیم از شر فتوایای حضرات به جرم ارتداد و …
  مطلب زیبایی بود موفق باشی

 3. دقیقا همینه حسن آقای عزیزم
  اینا خودشون رو در آخر خط میدانند و چون بهتر از من و شما میدونند که بعدش هم خبری نیست و اون دنیایی هم درکارنیست اینه که میگن گور پدر بقیه که بعداز ما زنده خواهندبود.

 4. مشکل ما با این …این است که اینها پیش خودشان فکر می‌کنند که ما که دیگر عمرمان لب بام است به جهنم که کل مملکت هم به فاک فنا برود.
  کاملا با متن اصلاح شده !!!! تو موافقم حسن خان .

 5. nadoni says:

  آقا خوبه حالا این خبرنگار مثلا کونش رو نکرد به بوش بگوزه و گرنه ما حالا انتفاضه گوز داشتیم فکشو کن مثلا اگه با( عرض معذرت از خوانندگان فهیم)طرف فلانش رو دراورده بود حواله بوش کرده بود حالا جنتی می گفت راهپیمایی فلان به پا بشه فکشو کن.حیف که این خبرنگار این کارو رو نکرد و گرنه ما کلی تفریح میکردیم

 6. حسن اقا
  حضرت عباسی راستش را بگو حیف نیست اسباب خنده ملت بازنشسته شوند و دیگر کاری به اداره کشور نداشته باشند؟
  مثلا این آقای جنتی که گفته نباید از انتفاضه کفش به این سادگی عبور کنیم و یا آیت الله خزعلی گفته من لنگه کفش آن خبرنگار را می بوسم.
  اگر اینها بازنشسته شوند ما از غصه دق میکنیم. حداقل اینها ما را می خندانند.

 7. مرتضی says:

  اینک وقت آن رسیده که روحانیت پیر و مرتجع جای خود را به روحانیون جوانی چون حضرت آیت الله آقا سید حسین کاظمینی بروجردی بدهند تا ایشان نظام سکولار اسلامی برپا کرده زمینه ظهور آقا امام زمان را فراهم نماید.

 8. آقا مرتضی
  نظر به نوشتن کامنت های بامزه از سوی جنابعالی بدینوسیله از شما دعوت میگردد برای غنی تر کردن طنزهای سیاسی مطالب خود را جهت درج در وبلاگ ملا حسنی ارسال دارید.

 9. khodam! خودم ! says:

  خرعلي! گفت گر دهندم كفش منتظر زيدي را—–چو زيدم! عزيز بدارم و بوسمش او را—– تو بي قراول وپاترول بيا محله ما —- كنيم هز اران كير وكفش به كون گشاد ترا .

 10. فرهاد says:

  خسن آقا
  مسئله اصلا سن و سال نیست ، مشکل در تربیت اینهاست
  آخه جوانهایشان چه گلی بر سر مردم زده اند که از فسیل شده ها توقع داشته باشیم
  احمدی نژاد هم مثلا در سن بلوغ سیاسی ست ، البته ارواح عمش
  خمینی هم که در سنین فسیلی بود
  همه اینها بدلیل نوع تربیتشان اصلا فهم و شعور ندارند
  با اجازه در بالاترین لینک دادم

 11. جاوید says:

  خسن آقا قبول کن نسل شماها نسل عقده ای ها و نسل ما نسل سوخته ست.همین آیت الله ها هم مشتی نمونه خروار هستند.اینهاکه از کره مریخ نیومدند ایرانی هستند.

 12. A says:

  همینه …سالهاست داریم میگیم اما این خرفتا چارچنگولی چسبیدن و ول کن نیستن که…البته ماجرا تنها اینم نیس …جنسشون حرومزاده اس…

 13. SHIVA says:

  هاهاهاها مردم از خنده خیلی باحال نوشته بودی :))))

 14. A says:

  این زنیکه مشاور استانداری لابد خودش درمحیط کار گرفتاری داره که زنان جویای کار رو…از دیگر سو با تحلیل شیکمی خودش هر زن طالب طلاق و یا مطلقه رو هم یه زن تن فروش پتانسیل بحساب میاره و تزلزل بنیان خونواده هم که طبق همه آنالیزهای زیر نافی ج.ا بگردن فرهنگ غربیست….
  کسی به این” متعه ی پتانسیل “نمیگه آخه فلک زده ی مریض در کشورهای غربی زن بعنوان ماشین س/ک/س مطرح نیست که در ج.ا شما فقط به این چشم نگریسته میشه و تمام چاره اندیشی ها و باصطلاح آسیب شناسی(؟!)های شما در این محدوده میچرخه.
  میگی نه برو از نزدیک تجربه کن….

 15. علی says:

  خیلی آدم کم شعوری هستی البته فکر کنم یه خورده هم فکر میکنی بامزه ای که اصلا اینطور نیست .راستی توی نروژ خیار شور گیر می آد؟ فکر کنم بدردت بخوره
  ++++++
  پاسخ به بچه خیار!
  خیارشورها رو صادر کردیم برای آخوندها!

پیام:

اجباری، نمایش داده نمی‌شود

Spam protection by WP Captcha-Free

اخبار و مطالب خواندنی