Dec 10 2008

من یک ملحدم

نوشته:     :::       14 پیام

به سبب اینکه آقای غازی مرتضوی زحمت کشیده‌اند و یک فتوای جامع برای وبلاگ حقیر نوشته‌اند با افتخار اعلام می‌دارم وبلاگ خُسن آقا مصداق کامل این فتواست. آقای مرتضوی زحمت کشیده به نروژ بیاید و نوردبان بگذارید از فلان حقیر بالا بروید.
این هم خبر مربوطه:
با سایت های « مستهجن» و « ِالحادی» شديدا برخورد مي شود
سعيد مرتضو ی، دادستان عمومی و انقلاب تهران می گوید: برا ی برخورد با فعاليت سايت‌ها ی به گفته او « اِل حاد ی و ضددین » وغير‌اخلاق ی، گروهی در دادستان ی تهران تشكيل شده است.
به گفته سعید مرتضو ی گروه ی از متخصصان در دفتر اينترنت دادستان ی تهران ب ه همراه ی دو بازپرس ويژه ، و هماهنگ ی با وزارت اطلاعات، اقدامات لازم را برای مقابله با این سایت ها انجام م ی ‌دهند .
عبدالصمد خرم‌آبادی ، مشاور قضائی دادستان کل جمهوری اسلامی اخیرا اعلام کرد که در حال حاضر پنج میلیون سایت اینترنت ی در ایران فیلتر شده است .
بسیاری از حقوقدانان در ایران معتقدند که هیچ گونه قانون مدونی برای رسیدگی به جرائم اینترنتی وجود ندارد.
منبع رادیوفردا

نوشته: در ساعت: 10:19 pm در بخش: طنز

14 پیام  |           

14 پیام به “من یک ملحدم”

 1. daryush says:

  Five thousands kechizi nist, betarsid az vaghti ke har nafar yek site bezaneh…bebinim chi kar mikonid!!

 2. سوال من این است که: پس تا بحال چه غلطی داشتند میکردند؟

 3. خسن آقا درود
  با پوزش باید بگم که غازی مفتضحی قبل از شما از من وقت گرفته که بیاد با آسانسور بره بالا چون دیگه نردبون جواب نمیده. بعد نوبت شما میرسه… البته ما چون به شما ارادت خاص داریم غلط میکنیم بذاریم اول از مال ما بره بالا شما بزرگی و سرور… راستی میتونیم قرعه کشی کنیم بگیم زن مرتضوی تصمیم بگیره.
  ارادت بی پایان به خسن آقا گرامی.
  پ.ن: مرتضی کجایی؟ گور به گور شدی؟ شنیدم آلت الله بروجردی و حسین درخشان دارند شیشه نوشابه های همدیگر رو می شمارند.

 4. حسن آقای نازنین
  من که شخصا اسم و رسم و عکس هم تقدیمشون کردم که اگه عرضه شو دارن بیان منو بکشند
  اینها آنچنان توی افتضاحی که به بار آورده اند غرقند که حالا حالاها نمیتوانند به ماها برسند.
  من عمدا عکس و مشخصات گذاشته ام ببینم اینها عرضه کشتن یا دستگیرکردن یک شخص حقیقی را دارند یا نه که مسلما تا بحال نشان داده شده که ندارند! 🙂

 5. مرتضي سكولار says:

  هان اردي خان ؟ چيكارم داري؟
  بابا، اينقدر مزاحم من نشين. الان من كار مهمي دارم ، من مفتخرم ويراستار كتابي كه سيد رسول بني هاشمي داره راجع به خاطراتش و واقعيت هاي زندگي مينويسه را انجام ميدم….ميخواهيم نوبل ادبي يا جايزه پوليزر، را ببريم ..تا چشم حسود بتركه …سرم خيلي شلوغه تازه بروجردي هم داره كمكم ميكنه…..در واقع منو سيد رسول باهم كنسرسيوم تشكيل داديم…..
  سيد رسول از من خواست متن زير را پانويس كنم – اين بخش اول كتاب او است
  ——-سيد رسول بني هاشمي چنين مينويسد———-
  خسن آقا قصد دارم كتاب اينترنتي با عنوان ِ كتاب ” خاطرات َسربه خلا” را بنويسم كه مجموعه ادبي و پر بار از زندگي بنده است. .شايد بگويد چطور چنين اسم با مسمائي پيدا كردم ! الان توضيح ميدهم:
  سيد رسول بني هاشمي (سَربه) = حروف اول اجزا نام و فاميل من ! را با مكاني كه دو سوم عمرم را در آن گذراندم (خلا = مستراح ) ، كانكت كنم و اسم زيباي ِ ( سربه خلا) را اتخاذ و كتاب ” خاطرات َسربه خلا” را بنويسم تا همه به شگفتي هاي بنده : سيد رسول بني هاشمي پي برده و به لحاظ پديده شناسيم تقديم به جامعه ادب شود! قبلا هم از مرتض سكولار بدينوسيله تشكر مينمايم كه قبول زحمت فرموده و ويراستار ادبي كتاب بنده را بعهده دارند ….
  **** كتاب الكترونيكي خاطراتِ سربه خلا
  به كوشش: سيد رسول بني هاشمي (سَربه)
  ويراستار ادبي : مرتضسكولار
  حقوق معنوي محفوظ است!
  شمارگان( تيراژ)= به تعداد اتمهاي موجود در كائنات
  * فصل اول :
  يعد از اينكه مقدمه اي از خودم عرض كردم ، خاطره شيرين و زيبائي كه از عالم ربوبي متبادر شده ميگويم تا بدانيد آنچه بر من گذشت تا چنين سرنوشتي داشته باشم ، را برايتان نگاشته باشم…..
  در اوان شباب و نوجواني و پرواز خاطراتم بر رشته خيال در حالي كه در كوچه هاي نوجواني ام قدم بر عرصه
  الله مينهادم!و زير لب اذكار االدعيه ميسرودم ، خانمي وجيه بنده را صدا كرد و با صدائي ملول و لرزان مرا خواند و ذهنم مانندِ مقعدم ٍُبريد!
  آن ضعيفه داستان همي گفتندي…
  – ………من شوهري دارم غضبناك ، آخوندي است قهار و ستبر كه گردن اورا حتي تبر نميزنندي ! و قضيب وي همچنان بر زمين ميكشيدنندي از قامت طويل ..!!.
  – بر من عيب ميجويد كه چرا الت تناسيلي زنانه ام فاقد مو ميباشد …. به من ديخسب همي ميگفت: كه اي زن اگر تا فردا فرجت مانند ريش من ستبر و پرمو نباشد ترا بسان علي ( ع ) كه دنيا را به همين دليل نيز ، سه طلاقه كرد ، طلاق خواهم داد …..
  حالا تو اي سيد رسول بني هاشمي اي سيد اهل قبا ، الي سلاله پاك پيغمر( ص ) به مدد من رس كه كه جزتو خدا كسي را نشناسم!!
  من كه اهل مدد رساني بودم با روحيه بسيجي ام طريق كمك به ايشان همي خواستم….
  – ايشان گفت تو ريش بلندي گذاشتي ، و ريش بسيجي ها همي مانند اندام زن بوده وچهره ات شبيه فرج زن شده است و بدين طريق مرا از خطر طلاق رهايم خواهد ساخت ، به اين ترتيب كه تو شبهنگام سرت را بين پاي من بگذار تا حاج اقا موقع جماع با من ريش تورا ببيند و به گمان رفع عيب بنده از طلاقم همي بگذرد…
  من قبول كردم و دستورات آن زن بيچاره را مو به مو اجرا كرده تا اينكه شبانگاه حاج آقا عمامه را از سر به كمر بست( مانند كمبر بند قدرت كايكو در كارتون ميتي كامون) به زن بيچاره حمله ور شدندي ايشان را همي سپوختن نمايندي ……..نگاهش به ريش تنك من و لي بلند كه افتاد گل از گلش شكفت و حضرت ابوالفضل ( قضيب) ستبر خود را در دهان من بسيجي بدل از فرج ! همي هي فروميداد تا راه نفسم بسته و دنيا جلوي چشمانم سياه گشت ….مرگ و فرشته اش را مشاهده كردم اما خواستم آخرين تلاش زنده ماندنم را بكنم كه الله دوست ساعيان است…
  خلاصه توان فرياد برتافتم …. و با نعره اي بلند گفتم : …..حاجي من سيد رسول لبو فروشم از حلقم درآر بكن تو كونم …..
  د.ل.

 6. من پیش بینی میکنم در آینده ی نزدیک اینترنت تا دسته تو جمهوری اسلامی فرو میره…
  خسن آقا تو این چند سال اخیر تعداد وبلاگ ها و مطالب الحادی چندین برابر شده. اینا هم مثل خری که تو کونش فلفل کرده باشن به تکاپو افتادن که بیان و یکی یکی آلات ناشران این مطالب الحادی رو نوش جان کنند. شما هم چون خیلی قدیمی هستی نوبتت زود میرسه…خوشا به سعادتت…من که شخصا غاز رو تجربه نکردم…

 7. خسن آقا جان سلام
  ما از بند 902 زندان ویَن برگشتیم. بازهم گلی به گوشه ی جمالتان که احوال ما را در دوران اسارت پرسیده بودید. این بامرامها که انگار نه انگار!
  بعد از این هم اگر گذاشتند نفس بکشیم می نویسیم، اما اگر بدبختی اجازه نداد تکلیف از گردن ما ساقط است. پینگ هم به روی چشم، در اولین فرصت انجامش می دهیم.
  ملالی نیست جز دوری دیدار شما. باقی بقایتان، جانم فدایتان
  فاطی رجا – نماینده ی آقا در وبلاگ شما

 8. به ریش آقا قسم که من یک بار بیشتر فشار ندادم، نمی دانم چرا سه بار پای من حساب کرد! شما از مرحمت خودتان همه ی اضافاتش را دور بریزید.
  البدشانس – فاطی رجا

 9. اول از همه امیدوارم بند 902 زندان ویَن خوش گذشته باشد!
  فاطی خانم گویا امدادهای غیبی اضافاتش را پاک کردند.
  درضمن خوشحال شدم دوباره نوشته شما را خواندم.
  باور کنید هیچ چیز به اندازه طنز نمی‌تواند ملت ایران را از دست این نجاسات نجات دهد، خصوصا که افسردگی داردا ملت را از پا در می آورد. طنز کار فرهنگی سترگی است که متاسفانه از عهده همه بر نمی‌اید به همین خاطر هست که باید طنز نویشان را ارج نهاد تا جمعیتشان افزون شود.

 10. مرتضی سکولار اصل says:

  با آقا کاظمینی بروجردی بنیانگزار سکولاریسم اسلامی بیعت کنید و با یک یاحسین حاکمیت جهل و جور و فساد را سرنگون ساخته نظام جمهوری سکولار اسلامی برپا کنید.

 11. متولد 1984 says:

  چرا یک یا حسین؟ من خودم برات ده تا یا حسین میگم. حالا وجدانی اثری هم داره؟
  برای حاکمیت جمهوری سکولار اسلامی ایران با آلت الله بروجردی بیعت می کنیم.
  بروجردی هر روز بهتر از دیروز. دینگ دینگ

 12. متولد 1984 says:

  از قول من به قاضی مرتضوی بگوئید:
  بیا سرشو بخور.

 13. متولد 1984 says:

  قال رسول الله (ص):
  ان السکولاریسم نصف الدین و نصفه الاخری هو السواک.
  همانا سکولاریسم نیمی از دین است و نصف دیگرش هم مسواک زدن است.
  *******
  ایضا له:
  لا منی من هو لا سکولار
  از من نیست آنکس که سکولار نیست.
  *******
  قال علی علیه السلام:
  اوصیکم بالکثرت فی الزوجهاتکم و الزکاتکم و السکولاریتکم.
  سفارش می کنم شما را به کثرت در زنانتان و زکاتتان و سکولاریسمتان.
  ******
  قال فاطمه الزهرا (س):
  ان لمومنات لا لذت الکثیرا من الصیغه و السکولاریسم.
  همانا در نزد زنان مومن هیچ لذتی بیشتر از صیغه و سکولاریسم وجود ندارد.

 14. متولد 1984 says:

  دوستان همانطور که از این احادیث و سایر احادیث متواتر بر می آید باید گفت که اساس اسلام بر سکولاریسم بنا نهاده شده. بیگمان غرب که همه ی پیشرفت هایش را از روی دست دانشمندان مسلمان کپی کرده و از آنها دزدیده، با مفهوم سکولاریسم نیز نخستین بار در همین فرهنگ غنی (اسلامی) آشنا شده. پس بر ما کفار ولایت مدار ایرانزمین فرض است، بیعت با مولانا بروجردی و سر نهادن به فرامین ایشان.
  والسلام الی من اتبع الهوی و الفرقان
  تا برقراری نظام سکولار اسلامی در ایران یک یا علی کافیست (تازه زیاد هم میاد. می تونیم به جاهای دیگه صادرش کنیم)

پیام:

اجباری، نمایش داده نمی‌شود

Spam protection by WP Captcha-Free

اخبار و مطالب خواندنی