Nov 29 2008

در رابطه با نوشته پیشین

نوشته:     :::       19 پیام

از همه دوستان بخاطر ابراز محبتی که کرده‌اند سپاسگزارم. گاهی اوقات دردها توان فکر کردن را از آدم می‌گیرد و این مقوله هم از آن دردهایی بود که توان مرا گرفت.
در رابطه با پیام امیر که نوشته بود:
خسن آقا بابا تو هم چه استعداد شگرفی داری که پشه هم از کنار لب ات رد بشه يه جوری به جمهوری اسلامی وصلش می کنی! بابا ايول. عمو آدم های سالخوره احتمال زمين خوردنشون زياده. اين چکار داره به استرس و حکومت خونخوار و از اين حرفها؟
خدمت ایشان عرض شود که اتفاقا بنده استعداد چندانی در نگارش مقوله‌های تراژیک ندارم وگرنه دردهای ملت ایران از این هم عظیم تر است و یقینا اگر کسی استعداد نوشتن داشته باشد هزاران کتاب تراژیک می‌توان نوشت. در مورد سالخورده بودن و اینکه فرموده‌اند چکار به استرس دارد باید به عرض مبارکتان برسانم که نه مادر من سالخورده است و نه مقوله استرس را من به سبک آخوندی بهم بافته‌ام، این را پزشک ایشان تشخیص داده بود و من عینا منعکس کردم. در مورد ربط این فلاکت‌ها که گریبان ملت ایران از آن جمله مادر مرا گرفته همگی جملگی به حکومت آخوندی مربوط می‌شود و مسئولیت‌اش هم. این حکومت است که در همه امور زندگی شهروندانش دخالت می‌کند و زندگی را به جهنم تبدیل کرده، وقتی حکومتی در خصوصی ترین امور مردم بیچاره دخالت می‌کند، یقینا باید آن را مسئول همه مشکلات هم دانست. پس متوجه می‌شوید که بطور مثال وقتی حکومتی حتی در طرز لباس پوشیدن شهروندانش هم دخالت می‌کند، چیزی که در هیچ نوع حکومت دیگری اجرا نمی‌شود، یقینا باید در برابر همه مشکلات هم پاسخگو باشد. پس وقتی که انسانی سالم به دلیل فشارهایی که به جامعه تزریق شده است، دچار استرس و نگرانی و احیانا افسردگی می شود باید مسئولیت این امر را به گردن همان ها انداخت که در فروریزی جامعه نقش دارند.
در دنیای متمدن و مدرن امروزی هر مقوله‌ای که در حیطه دولت تعریف شود، همان دولت هم باید پاسخگوی نتایجش باشد. به همین دلیل هم هست که دولت‌های مدرن امروزی سعی می‌کنند در کمتر اموری دخالت کنند تا مسئولیت امور بیشتر به عهده شهروندان باقی بماند و نه دولت‌ها. امیدوارم متوجه عرایضم شده باشید و بیخودی برای رژیم آخوندی آبغوره نگیرید. دوست عزیز نگران حکومت ملاها نباشید این رجاله‌ها بر همه امور دنیوی و اخروی کنترل کامل دارند. در دنیای متمدن وقتی به مسئولین امور اقتدار انجام اموری را محول می‌کنند در مقابل چنین اقتداری یک مسئولیت هم وجود دارد و مسئولین امور باید در مقابل اعمال خود پاسخگو باشند ولی گویا شما از بس که در حکومت بی در و پیکر آخوندی زندگی کرده‌اید به این مساله توجه کافی ندارید. وقتی که سید علی خود را ولی امر مسلمین قرار می‌دهد و از سیر تا پیاز امور دنیوی و اخروی ملت را می‌خواهد تحت کنترل خود داشته باشد، یقینا که بهشت و جهنم ملت هم مسئولیت‌اش به عهده همان سید علی است. امیدوارم متوجه عرایض حقیر شده باشید.
حالا که حرف بیچارگی ملت ایران شد این را هم بخوانید

نوشته: در ساعت: 8:50 am در بخش: اجتماعی

19 پیام  |           

19 پیام به “در رابطه با نوشته پیشین”

 1. امیر says:

  حسن آقا یا شما هم عقیده ام.و خطاب به این پیامگذار هم نام هم باید عرض کنم:حکومتی که مدعی مذهبی است که دماغش را در کلیه شئونات زندگی خصوصی و اجتماعی دراز میکند و با وقاحت تمام و بطور علنی به این موضوع معترف نیز هست …بنابرین مسئول و مسبب تمامی کاستیها و ناهنجاریهائیست که برای افراد تحت سلطه اش حادث میشود.در امروز زمان ناامیدی …افسردگی مفرط …انواع کامپلکسهای روانی … مرسوم ترین آفت هائیست که هر انسان ایرانی دچار آنست.

 2. با درود به حسن آقا
  ما چند روز نبودیم خبر نداشتیم.
  حسن آقای عزیز
  وضعیت همه ما کم و بیش شبیه هم است. همه ما دلواپس سلامتی مادر و بقیه عزیزانمان در ایران هستیم. مادر شما مادر ما هم هست. درد و مشکلات مردم ایران مشترک است و همه ما سهمی از الطاف انقلاب را به ارث برده ایم و مجبور شدیم از کشور خود فرار کنیم

 3. سهم ما از انقلاب غربت است و دوری از دیدار مادر و عزیزانمان.
  هیچ حکومتی در دنیا مثل جمهوری اسلامی نیست که اینقدر خصمانه با مردمش رفتار کند و این حق بدیهی یعنی دیدار از بستگان را از شهروندانش بگیرد ولی خب ما تحمل میکنیم و خشم کینه مان را از این جانیان و ظالمان در سینه نگه میداریم تا خورشید از پشت ابرها بیرون آید

 4. متولد 1984 says:

  خسن آقا برای مادرتون آرزوی سلامتی می کنم.
  این کشور پر است از ناهنجاری… ناهنجاری هایی که مثل سوهان اعصاب آدم رو نابود می کنند.

 5. درود خسن آقا.
  امیدوارم که حال مادر گرامیت هر روز بهتر بشه. عزیز همه ما زخم خورده هستیم و می فهمیم که چی میگی. اون که مادر شماست با سن و سال بالا. من که 30 تا پاییز..!!! بیشتر ندیدم یه دو تا درد نافرم از این قوادان ج.اسهالی دارم که تا زنده هستم با من خواهد بود. بگذریم. خواستم بگم که درباره لباس من شنیدم توی آمریکا (من اروپا هستم) اگر قسمت پورنوگرافیه پشتت معلوم باشه یعنی شلوارت و شورتت را در خیابان درآورده باشی و پلیس ببینه بی برو برگرد بازداشتی. اینجا هم که در این طرف بلاد بلا خیز کفر هستیم در کشور مربوط به بنده قرار شده از سال جدید میلادی اگر شلوارت افتاده باشه و شورتت را نمایش بدی پلیس بازداشت و توبیخت کنه. این قضیه جدی هست. به خاطر اون مد تخمی که نمیدونم اسمش چیه (اسم داره یا نه؟) که فاق شلوار تا روی زانو اومده و نیم متر هم شورت یارو از پشت و جلو زده بیرون. بعضی کشورها برای زشت نشدن چشم انداز خیابان به چشم خارجیها و داخلیها قوانین جزیی مثل این می گذارند ولی نه اینکه دیگه مثل اسهالیها در ایران گشت بسیج بذارن که مارک جوراب و شورتت را هم چک کنه و یا متر دستش باشه ببینه آستینت چقدر کوتاهه. پاینده باشی

 6. ممد سوتی says:

  افشین من که نتونستم لاتاری شرکت کنم. فکر کنم ترافیک سایت بالا بود تو این روزهای آخر.
  حسن آقا اینو هم ببین جالبه:
  http://esnips.com/doc/2441db87-46ab-43c4-a447-05274e5e760d/ZAN
  بخشی از سخنرانی عمومی آیةالله محمدی تاکندی
  در مسجدالنبی قزوین

 7. مرتضی says:

  بیعت با آقا کاظمینی بروجردی یگانه راه حل مشکلات ملت ایران است.
  لبیک یا ابوالمهدی.

 8. افشین says:

  ما اهل کوفه نیستیم با اسب و الاغ بیعت کنیم

 9. افشین says:

  ما اهل کوفه نیستیم با اسب و الاغ بیعت کنیم

 10. افشین says:

  ممد سوتی هنوز هم فرصت هست سنگ مفت گنجیشک مفت حیفه از دست بدی

 11. کیانوش says:

  خـسن آقا جـان امیدوارم نگرانی ات هرچه زودتر برطرف بشه و مادر نازنینت شاهد مرگ این رژیم ضد ایرانی باشه

 12. هر حکومتی مسئول تامین امنیت و آسایش روانی شهرونداشه…البته نه با مانور نظامی!
  مخصوصا اگه حکومتی مثل جمهوری اسهالی باشه که در جزئی ترین امور شهروندانش دخالت میکنه و ادعا میکنه که بهترین روش رو در این رابطه لحاظ میکنه…
  جمهوری اسهالی از اضطراب زایی در جامعه بدش نمیاد هیچ که خوششم میاد…
  باور کنید این حکومت کثیف داره مردم رو به سمت روانی شدن پیش میبره تا دیگه همون یک ذره هوش و حواسی هم که تو ذهن مردم هست پاک بشه…وقتی که 65 درصد افراد جامعه از بیماریهای روانی رنج میبرن این خود گویای مسئله نیست؟
  حالا بیماری های جسمی که جای خود دارد!
  سیستم زندگی کثیفی که جمهوری اسلامی به من و شما پیشنهاد میکنه هر انسان سالمی رو به سمت دنیایی از بیماری های روحی روانی و همینطور بیماری های اجتماعی مثل ریا حسد دروغ بی فرهنگی و … سوق میده و روانیش میکنه.
  خسن آقا آرزوی سلامتی برای شما و خانواده تان .

 13. ممد سوتی says:

  افشین جان
  دهنم سرویس شد بابا! هیچ رقمه نمی ره صفحه ی بعد. همون صفحه ی اول می مونه.
  زنم که کشت منو! از دیروز داره فحشم می ده که تو آینده ی ما رو خراب کردی با این دقیقه ی نودیت و کون گشاد بازی!
  مرتضی بازم اومدی؟

 14. ممد سوتی says:

  مرتضی تو منو یاده این سوسکهایی می ندازی که 100 بار با دمپایی می زنی روشون باز انگار نه انگار داره ریغش در میاد پا می شه راه می افته! بابا چقدر بارت کنن ملت که بیخیال شی؟ آقا ما کم آوردیم… بیا ما رو … برو. بیا این بیعت لعنتی رو بکن تو کون ما برو پی زندگیت!

 15. افشین says:

  ممد سوتی (ص)
  این مرتضای موتور عقبو فعلاَ بیخیال مجبور شدی از یه کامپیوتر دیگه استفاده کن .یه فرم هم واسه همسرت فایل کن شانست دوبل بشه

 16. ساني says:

  اي بابا!! باز اين مرتضي چس نفسي كرد. با عرض پوزش از دوستان، ببين مرتضي! خودتو جر هم بدي كسي از بچه هاي اين وبلاگ كونت نميذاره. اينجا كه مسجد و حسينيه نيست كه همه به نوبت همديگه رو بگان. پس برو همون بروجردي كارتو بسازه. اينجا كسي تو رو به تخم چپش هم حساب نميكنه پس بيخود دنبال مشتري نگرد. اگه به جاي يه خروار سنده و گه، يه جو عقل تو كلت بود حتما اينو ميفهميدي.
  اجرت با آلت بروجردي برادر.ومن الله توفيق.

 17. khodam! خودم ! says:

  سلام حسن آقا من از مشترى هاى قديمى سايت تو هستم اگه يادت مانده باشه،۳،۴ سال پيش برات شعرك هايى هم مينوشتم .به هر حال داغ دلم را تازه كردى .من هميشه به اين فكر ميكنم كه مادرم خواهد مرد و من در كنارش نخواهم بود،و ناخود آگاه اشكم سرازير ميشه با اينكه سني از من گذشته.به هر حال با تشكر از زحمت هايى كه ميكشي……………….. به حوضي كه تهي باشد زماهى ………. كند قورباغه شاهي چند ماهى.

 18. سیفون says:

  این آخوند بروجردیه خر کی باشه که تنها راه نجات ما شده؟
  http://sifun.wordpress.com

 19. افشين says:

  روي سخنم با جناب افشين.
  سخنان شما شخصيت شما را نشان مي دهد شما حتي قدرت دفاع از خود را نداريد و تنها سعي مي كنيد به خورده گيري از گروه مقابل خود را حق نشان دهيد.با كلماتي كه شما به كار مي برين سطح فكر شما مشخص است.

پیام:

اجباری، نمایش داده نمی‌شود

Spam protection by WP Captcha-Free

وبلاگهایی که می‌خوانم

شمارشگر