Nov 09 2008

انتخاباتی

نوشته: خُسن آقا    :::       11 پیام

خمینی ملعون علیه وقتی می‌خواست به جناح های درون رژیم هشدار بدهد، اغلب هشدار می‌داد که باید مراقب اسلام آمریکایی بود و از آن پرهیز کرد. او در مقابل اسلام آمریکایی اسلام ناب محمدی را مطرح می‌کرد.
حالا بعد از گذشت 30 سال از حکومت اسلامی آخوندی، پرده‌ها کنار رفته و هر دو اسلام روبروی ما قرار گرفته.
اسلام ناب محمدی همین هست که خامنه‌ای و عمله اکره‌اش آنرا نمایندگی می‌کنند و اسلام آمریکایی هم همان است که ما آنرا اسهال طلب می‌نامیم. جالب اینجاست که همان ها که سفارت آمریکا را اشغال کردند امروز خود از همه غرب گرا و آمریکایی تر شده‌اند و حاضرند در صورت تضمین ماندن در قدرت به دامان آمریکا هم بخزند.
فرق این دو جناح رژیم را بعد از 30 سال همگی به خوبی می‌شناسیم و اکثر ملت ایران هم امروز فقط منتظر یک راه برون رفت از این دو نکبت هستند.
آقای سعید حجاریان که متعلق به شاخه اسلام آمریکایی رژیم است، در این تحلیل خود به این نتیجه رسیده است که باید به هر شکل ممکن خاتمی را از 7 خوان عبور داد و او را مجددا به قدرت رساند. یکی از هفت خوان‌های حجاریان هم تحریمی‌ها هستند. متن پیام او بسیار صریح و بدون لاپوشانی است و به وضوح توضیح می‌دهد:

در دوم خرداد جنبش دانشجویی به شدت فعال بود و یکی از علل مهم جمع‌آوری رأی برای خاتمی همین جنبش بود. اما اکنون این جنبش دیگر وجود ندارد. در عوض، تحریمیون وجود دارند که معتقدند نظام، تصمیم خود را برای بقای احمدی‌نژاد گرفته است و هر تلاشی بیهوده است. از نظر آن‌ها شاید بهتر باشد که احمدی‌نژاد چهار سال دیگر زمام امور را به دست بگیرد تا نظام به آستانه سقوط نزدیک‌تر شود. این گرایش شکست‌طلبی امروزه در میان بخشی از جوانان رایج است و گمان می‌کنند که سقوط نظام راه را برای توسعه و دموکراسی هموار خواهد کرد و وجود امثال خاتمی این سقوط را به تأخیر می‌اندازند.

این تحلیل بسیار درست و دقیق است و درست به همین دلیل هم هست که عمله اکره رژیم مدام روی همین نکته مانور می دهند و با شل کن سفت کن هایشان در مسائل اجتماعی، سعی می‌کنند از رویارویی بیشتر با جامعه خودداری کند. چه به خوبی می‌دانند که فشارهای بیشتر می‌تواند جامعه را به سوی یک شورش کور و یا حداقل یک نافرمانی عمومی سوق دهد. اداره کنندگان رژیم به خوبی می‌دانند که یک تحریم همه گیر بسیار سریع آنها را از قدرت به پایین خواهد کشید. دلیل شعبده بازی‌های انتخاباتی هم درست در همین نکته نهفته که رژیم به افکار عمومی القا کند که شعبده بازی انتخابات روزنه‌ای است برای مردم تا بتوانند از این بن‌بست خارج شوند. حکومت به شکلی همیشه “در بهشتی” برای خوش باوران باقی می‌گذارد تا با عوام فریبی ساده دلان را در این گمان نگاه دارد که با رای دادن به این یا آن گروه می‌توان رفتار رژیم را تغییر داد!
ما که خواهان سرنگونی رژیم هستیم به خوبی می دانیم که همه این بازی‌های سیاسی، انتخاباتی و جناحی برای خریدن وقت است و فرار از سرنگونی.
در این میان ما که خواهان سرنگونی رژیم هستیم باید بدون هیچ تردیدی این بازی را بهم بزنیم و اجازه ندهید این حکومت مجددا هشت سال دیگر ملت بیچاره را دنبال نخود سیاه بفرستد و به حکومت ننگین خود ادامه بدهد. وظیفه ماست تا با افشاگری مانورهای حکومت آنها را خنثی کنیم. وظیفه ماست تا با مبارزه با این بازی که آنرا انتخاب بین بد و بدتر گذاشته‌اند مبارزه کنیم و با صدای بلند فریاد تحریم را به گوش ملت برسانیم.

نوشته: خُسن آقا در ساعت: 12:35 pm در بخش: انتخاباتی

11 پیام  |           

11 پیام به “انتخاباتی”

 1. ملا حسنی مى گویند:

  دقیقا همینطور است.
  اصلاح طلبان هیچگونه اعتقادی به ایجاد اصلاحات واقعی ندارند و آنچیزی را که آنها بعنوان اصلاحات می نامند در حقیقت تغییراتی است مصلحتی برای حفظ نظام.
  حسن آقا
  همانطور که قبلا هم گفته ام دنیا عوض شده. الان عصر ارتباطات است. مردم چشم و گوش شان باز شده. دیگر نمیتوان جلوی فهمیدن مردم را گرفت. نظام های دیکتاتوری یکی پس از دیگری مجبورند خود را با این وضعیت تطبیق دهند والا سقوط آنها حتمی است.
  حکومت اسلامی در مقابل ایجاد اصلاحات واقعی مقاومت کرده و آنها را نقشه دشمن میداند. خامنه ای در بین مشاورانی از پاسداران و بسیجیانی احاطه شده که دیگر حاضر به تکرار سناریوی دوم خردادی ها نیستند. آنها نظام را از درون پوکانده اند و این حکومت دیگر با هیچ ترفندی سرپا نمیشود.

 2. jay مى گویند:

  سلام
  بهتر از این نمیشد شیادی مثلا اصلاح طلب ها رو توصیح بدهی جالبه به از 8 سال گندی که کشور ایران زدن تازه از ملت هم طلب کار هستند !
  لطفن ای میلت رو چک بکن .
  +++++
  پاسخ:
  من میلم را چک کردم چیزی نبود

 3. lمهدی مى گویند:

  اسهال طلبان بهتر است به این گندی که به مملکت زدن و هزار بدبخت ساده لو را که به امید اینها ریختن بیرون و اعتراض کردن بیان از زندان ازاد کنن بد هر غلطی دلشان خواست انجام بدن اخه گاو و گوسفند تو این مملکت دزد زیاد هست

 4. jay مى گویند:

  have sent you an email to this address hasanagha@hasanagha.net and not bounced back !
  please send an email and will reply !
  many thanks
  That is not my e-mail address, use hotmail with this ID: agha_hasan

 5. کیانوش مى گویند:

  ما اون زمان هم خـودمون رو کشـتیم که به این ملت حالی کـنیم حداقل دور دوم کاندیداتوری خـاتمی دیگه نرن تو انتخابات شرکت کـنن . . . سال نـکو از بهارش پیدا شده بود
  اما ملت انگار هرچی بیشتر بزنند تو سرشون بیشتر بهشون مزه میده
  بهت قول می دم اگه این دلقک حجره امام کاندید بشـه بازم گوسـفندا می ریزند پای صندوق رأی

 6. میم بیخدا مى گویند:

  با سلام به تمام برو بکس کافر مخصوصا خسن آقا
  یه چند وقتی بود که به اینترنت دسترسی نداشتم
  بگذریم من حاضرم شرط ببندم که مردم باشکوه تر از قبل در انتخابات شرکت خواهند کرد خسن آقا شما میزان حماقت این مردم رو نمیدونید تا زمانی که مردم ایران نفهمند که ریشه همه بدبختی های 1400 سالشون فقط مال اسلامه به راحتی خرشده و گول این آخوندهای مدل جدید را خواهد خورد

 7. jay مى گویند:

  hi
  hope you got the mails this time
  please advise
  cheers,
  Jay

 8. Omid مى گویند:

  طنز, تصویب طرح اصلاح قانون انتخابات ریاست جمهوری در مجلس شورای اسلامی
  گامرون:
  شایگان
  تصويب طرح اصلاح قانون انتخابات رياست جمهوري در مجلس
  http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=8708060759
  در راستای اصلاح قوانین انتخابات ریاست جمهوری صبح امروز طرح پیشنهادی تعدادی از نمایندگان تصویب شد. این مصوبه ی مجلس اعتراضات بسیاری را به دنبال داشت، عده ای زیادی از کارشناسان بر این باور هستند که با تصویب این طرح دایره ی نامزدهای ریاست جمهوری بسیار تنگ می شود و تعداد کسانی که خواهند توانست از فیلتر این شرایط عبور کنند بسیار اندک خواهد بود.
  بر اساس این طرح از این به بعد کسانی که خواهان نامزدی در انتخابات ریاست جمهوری هستند بایستی دارای شرایط زیر باشند.
  الف) متولد سال 1335 باشد، پدرش آهنگر و خودش چهارمین فرزند خانواده باشد.
  ب) در بخش آرادان از توابع گرمسار در استان سمنان به دنیا آمده باشد.
  ج) در یک سالگی به همراه والدینش از شهرستان به تهران کوچ کرده باشد و بعدها نام خانوادگیش را تغییر داده باشد.
  د) تحصیلات متوسطه ی خویش را در مدارس سعدی و دانشمند تهران طی کرده باشد.
  ه) دارای رتبه ی 132 در کنکور سراسری سال 1354 در رشته ی مهندسی راه و ساختمان بوده باشد.
  و) دارای مدرک دکترای ترافیک باشد.
  ز) دارای سر و وضعی نامرتب با موهایی ژولیده و جز در موارد حیاتی استحمام ننموده باشد.
  ح) دارای اندکی هاله ی نور بر دور سر باشد.
  ط) علاقه ی زیادی به نامه نوشتن و نامه گرفتن داشته باشد.
  ی) سفرهای استانی زیادی رفته باشد.
  ک) پوشیدن کاپشن را بر کـُت ترجیح دهد حتی در گرمای چهل درجه ی تابستان.
  ل) سفرهای متعددی به کشورهای آمریکای جنوبی در پرونده داشته و رفیق هوگو چاوز باشد.
  م) مورد وثوق کامل رهبر معظم اَنقلاب باشد.
  ن) حداقل چهار بار به نیویورک سفر کرده باشد.
  س) حتما بایستی در سوابق کاری خویش یک دوره شهردار بودن و استاندار بودن را تجربه کرده باشد.
  ع) از همه مهمتر این که اسم کوچکش با حرف میم و اسم فامیلش با حرف الف شروع شده باشد.

 9. دكتر لائيك مى گویند:

  از دوستان عزيز ِ پاتوق خُسن آقا درخواست ميشود پس از مطالعه روزانه كانتنت هاي اين وبلاگ به بخش “گفتگو” نيز عنايتي داشته باشند ، بي شك توجه و ترويج چنين گفتمان خاري در چشم مزوران و شاهد بيداري تدريجي ملتي سر زير برف كرده خواهيم بود – در ضمن كادر بالا، سمت راست وبلاگ خسن آقا، پيوندي به آخرين مطلب وبگاه “گفتگو” فراهم مينمايد- معتقد باشيم همگرائي ما ترسي را درل دل خائنين و خونخواران رژيمِ دژخيم جمهوري اسلامي بوجود آورده و آنرا با اين چنين حركتهاي توفنده تر از تانك و توپ و جنگ مسلحانه به گورستان تاريخ گسيل خواهد كرد، پي همگرا تر باشيم- وعده ما تشريك مساعي از راه گفتمان در وبگاه “گفتگو”
  آدرس بخش گفتگو خُسن آقا :
  http://dialog.hasanagha.net
  با تشكر از همه و همه شما
  درود بر خسن آقايِ دوست داشتني

 10. دكتر لائيك مى گویند:

  (((خسن آقا جان كامنت قبلي غلط املائي داشت با عرض پوزش اين كامنت جايگزين شود)))
  از دوستان عزيز ِ پاتوق خُسن آقا درخواست ميشود، پس از مطالعهِ روزانه كانتنت هاي اين وبلاگ به بخش “گفتگو” نيز عنايتي داشته باشند ، بي شك “توجه “و “ترويج” چنين گفتماني خاري در چشم مزدوران حاكم و شاهد بيداري تدريجي ملتي سر زير برف كرده خواهيم بود – در ضمن كادرِ بالا، سمت راستِ وبلاگ خُسن آقا، پيوندي به آخرين مطلب وبگاه “گفتگو” فراهم مينمايد- معتقد باشيم همگرائي ما ،ترسي را در دلِ خائنين و خونخواران رژيمِ دژخيم جمهوري اسلامي طنين انداز كرده و آنرا با اين چنين هم افزائيهايِ توفنده تر از تانك و توپ و جنگ مسلحانه به گورستان تاريخ گسيل خواهد كرد، پس، همگرا تر باشيم- وعده ما : تشريك مساعي از راه گفتمان در وبگاه “گفتگو”
  ***آدرس بخش گفتگو خُسن آقا :
  http://dialog.hasanagha.net
  با تشكر از همه و همه شما
  درود بر خسن آقايِ دوست داشتني

 11. دكتر لائيك مى گویند:

  تشريك مساعيِ دوستان
  الف)- هم افزائي
  از دوستان عزيز ِ پاتوق خُسن آقا درخواست ميشود، پس از مطالعهِ روزانه كانتنت هاي اين وبلاگ به بخش “گفتگو” نيز عنايتي داشته باشند ، بي شك “توجه “و “ترويج” چنين گفتماني خاري در چشم مزدوران حاكم و شاهد بيداري تدريجي ملتي سر زير برف كرده خواهيم بود – در ضمن كادرِ بالا، سمت راستِ وبلاگ خُسن آقا، پيوندي به آخرين مطلب وبگاه “گفتگو” فراهم مينمايد- معتقد باشيم همگرائي ما ،ترسي را در دلِ خائنين و خونخواران رژيمِ دژخيم جمهوري اسلامي طنين انداز كرده و آنرا با اين چنين هم افزائيهايِ توفنده تر از تانك و توپ و جنگ مسلحانه به گورستان تاريخ گسيل خواهد كرد، پس، همگرا تر باشيم- وعده ما : تشريك مساعي از راه گفتمان در وبگاه “گفتگو”
  ***آدرس بخش گفتگو خُسن آقا :
  http://dialog.hasanagha.net
  ————-
  ب)- فعاليتهاي ترويجي
  بي ترديد ، اختراع دوباره چرخ، كار عبثي است ، پس از ظرفيتهاي موجود در برنامه هاي كوتاه مدت استفاده شود.
  من وبگاه خسن آقا را به دلايلي كه دارم انتخاب كردم، هرچند به لحاظ تخصصي امكان ايجاد سامانه هاي پيشرفته
  و حتي دديكيت دامين سرور ها امن را نيز در اختيار دارم( كه هيچ كله پوك بسيجي و بچه حزب الهي دانشجو نتونه هك و كرك و ديفيسم كنه) اما شخصا ميخواهم به مامن خسن آقا مراجعه كنم …
  پاليسي در وبلاگها و كلا سايتهاي وبي ، دو نوع است “چراغ خاموش” يا پاسيو ، و ديگري فعال و اگرسيو است.
  ****پيشنهاد:
  اگر ، اگر خسن آقا موافق باشند كارگروهي داوطلب آدرس وبلاگ گفتگو و وبلاگ اصلي (http://dialog.hasanagha.net- http://blog.hasanagha.org) را در وبلاگهاي سياسي و مشابه و يا سايتهاي آگهي به صورت ميلينگ ليست و يا اسمپر ميل مستقيم ووووووو ترويج نمايند …
  ***البته ترويج داراي تبعاتي نيز هست:
  1- در اين صورت ظرفيتهاي سخت افزاري و سرور خانگي خسن آقا بايد پاسخ گو باشه
  2- امينت دامين شديد،ا افت ميكنه و بايد منتظر هك و كرك و ديفيس شدن و رليز شدن دامين خسن آقا بود( خرس حفته بيدار شده!) البته عرض ميكنم اينهم راه داره كه سكيور تر و استيبل تر بشه وبگاه .
  3- ايجاد مخاطرات مباحث امنيتي براي مراجعيعن ايراني بدون استفاده از انكريپتور هاي ضد فيلتر مانند اشخاصي كه از داخل سازمانهاي دولتي و بصورت DVB ( مستقيم) وارد اين وبگاه ميشوند
  4- هجوم احمقهاي مانند مرتضي ، علي ، بچه حزب اله…….، و ديگر بچه بسيجي هاي عقب افتاده و اعصاب خورديِ حضورِ اين اس هولها در گفتمان
  ****هدف : بيشك هدف افزايش هيت ريت( مراجعه كننده و الكي) نيست ، اما بدانيم دانشجوبان و تيپ روشنفكر تنشنه اند و اين خلاء باعث ميشه همچنان وبنابه خاصيت ذاتي ايرانيها سرشان را آگاهانه زير برف كنند…
  ****درخواست : لطفا ، اول خسن آقا را تائيد كنند و بعدش بچه ها ، نظر بدن در اين خصوص – شايد فكر من فقط يك زياده روي و حساب نشده باشه و همين فضا را نيز بهم بزنه
  با تشكر از همه و همه شما

پیام:

اجباری، نمایش داده نمی‌شود

Spam protection by WP Captcha-Free

وبلاگهایی که می‌خوانم

شمارشگر