Oct 22 2008

آخر اینترنت!

نوشته:     :::       13 پیام

باور کنید خسته شدم ولی عاقبت به هدف رسیدم!!
امروز پس از 16-17 سال وب گردی عاقبت رسیدم به آخر اینترنت! باور ندارید خودتان ببینید!
حالا موندم از فردا چکار کنم!؟ اگر پیشنهادی دارید لطفا حقیر را بی نصیب نگذارید.
پ.ن.: گویا آخر اینترنت هنوز نرسیده!! دلیلش هم این نوشته کلنگ است
لابراتوار کلنگ می‌نویسد:
رئیس سابق ستاد تبلیغات جنگ برای گفتگوی تمدن‌ها تلویزیون تاسیس می‌کند .
ادامه را در کلنگ بخوانید

نوشته: در ساعت: 6:30 pm در بخش: طنز

13 پیام  |           

13 پیام به “آخر اینترنت!”

 1. میم بیخدا says:

  حالا که به آخر اینترنت رسیدید بهتره یه دور دیگه از اول مرور کنید تا چیزی از قلم نیافتاده باشه فکر میکنم حداقل 16 17 سال دیگه طول میکشه

 2. اشکان says:

  تقابل کروبی بزرگترین شیخ مقام پرست وبیمار شهرت در برابرکردان بزرگترین جاعل مدرک تحصیلی و بیمار شهوت به کجا خواهد انجامید ؟
  شهرت پرستان یا شهوت پرستان
  موفق خواهند شد ؟
  در انتخابات آینده شهرت پرستان یا شهوت پرستان ؟
  ………….
  خود را برای چهار سال دیگر ریاست‌جمهوری دکتر پاسدار محمود احمدی‌نژاد آماده کنیم, اصلی‌ترین دلیل آن انحصار دولتی رسانه‌ها، دوری‌گزینی مردم از سیاست‌، فقدان جامعه مدنی و ضعف آگاهی در احاد مردم ا‌ست. همه رقبای احمدی‌نژاد هم از نظر اکثریت مردم بخشی از قدرت حاکم هستند و نمی‌توانند عامل تغییر و تحول باشند.
  حمایت گسترده هفت قدرت بزرگ سیاسی اجتماعی اقتصادی (اتحادیه کارتنخوابان مرفه – کنفدراسیون معتادان فعال -سندیکای زنان خیابانی مهرورز-سازمان متکدیان غیر انتفاعی-کمیته امور صنفی کودکان کار پایتخت – انجمن بدنبال کار کاغذپاره دار – مجمع عمومی جاعلان مدارک تحصیلی بین المللی ) از دکتر محمود احمدی نژاد تضمین کننده این مدعا است .

 3. شیمبل says:

  خیلی حال داد.
  آلتت برقرار باد

 4. خُسن آقا حالا می توانی کامپیوتر را از پنجره به بیرون پرت کنی و رباعیات خیام را ورق زنی!

 5. Qolang says:

  خسن آقا لطفا به مطلب آخر من لینک بدهید. ممنون‌ام.

 6. خب…
  اینترنت که به آخر الزمان رسید
  میگن یکی از نشانه های ظهور آقا امام زمان مشاهده ی صفحاتی با همین مضمون هستش و در حدیثی قدسی اشاره شده که هر گاه به صفحاتی که در آنها نوشته شده “انتهای اینترنت” بر خوردید پس سجده کنید و چرت و پرت نگویید که عذاب خدا بس دردناک است و خدا دانا و شنواست….
  احتمالا همین روزها یا باید شاهد ظهور فوری آن امام نا پدید شده باشیم یا اینکه باید منتظر راه اندازی وب سایت اختصاصی ایشون در فضای مجازی بمانیم…چون شرق و غرب که به افول رسیده و در حال فروپاشیست و اینترنت هم که کفگیرش به ته دیگ خورده…
  فکر کنم دیگه جدی جدی حکومت صالحین در زمین نزدیکه…دیگه ماها باید از این کره ی خاکی بریم…
  راستیییییییییییی………
  مریخ خونه متری چنده؟

 7. دكتر لائيك says:

  هژموني ِاسلام يا اسلام ِهژموني؟!
  (سلسله مباحثِ چكامه رهائي – قابلِ درج در وبگاه “گفتگو”- در صورت صلاحديد)
  هژموني يا سلطه جوئي فرهنگي اسلام، به بخش مركزي يا اصل وجودي آن برميگرده……اين بخش مركزي همان ايده و معماري ذهني انساني محروم و گرسنه ولي مهاجم است ….قوانيني كه اين 3 آسيب را بسط و به الله ميرسونه !
  ميدونيد وقتي با دقت به اجزا تشكيل دهنده اين مذهب واپسگرا نگاه ميكنيد تمام خصوصيات محرويت ها و كمپلكس هاي تحقير شده فردي را استخراج ميكنيد كه از طريقي ميخواسته انتقام خود را، و با تمام قوا از آدمها بگيره ……بلي محمد با اثري كه از خودش جاگذاشت (قرآن)، از بُعد رواني شواهدي قابل تفسير، از چالشهايِ درونساختِ يك بيمارِ اسكيزوئيدي همراه با تظاهرات باليني و رواني پارانوئيايي را ميتوانيد به تحقيق در اين فرد دنبال كنيد…….
  وقتي با دقت قرآن را ميخوانيد ميبيند در يك سوره دائما مخاطبش عوض ميشود و گوينده جاي شنونده را ميگيرد!( اين انسان بر اساس بيماريهاي فوق گفتگوي دروني شديدي داشته در ادامه متن به آسيبهاي آن ميپردازيم)
  از سوي ديگر از بعد معنائي ، تخيلات اسكيزو فرنيايي محمد كاملا بارز است و، بطوري نمود مينمايد كه، خود تبعيت از موجوداتِ غير اورگانيك را ( كه مشخصات بيماران اسكيزوفرنيائي است) را مشاهده ميكند ، ان موجودات در بحثي بنام تسخيرات قابل اتصالند و لي آنچيزي كه محمد ميگويد از خرافات فولكلوريك پيراموني و تحقير هاي زمان كودكيش سر چسمه گرفته و با تنبيه قرار دادن دشمنانِ خود بوسيله تعيين خط مرز “محمدي بودن”و يا نبودن ار آنها انتقام ميگيرد.( تابو و تابوگذار– و محافظ تابو)
  اتصال محمد به ماوراء مزبله اي براي ترساندن افراد بوده و كسب اختيارات بوده ( و ريشه در خلاء ايدئولوژيك عربستان بدوي داشته و دارد!) ولي جالب اينجاستكه خود نيز از عوامل من در آوردي خود (فرشتگان نزول قران و ،وحي و حديث… ) ميترسيده و مبناي گفتمانش ترس و مرگ، تهديد تحقير و دروغ و حسادت است ….
  تصوير ذهني اين بيمار رواني(محمد) از پيرامون نيز با ابهام و تكانه هيا شخصيتي عجيب و غريبِ ايشان حكايت ميكند به طوري كه بجاي سرپوشاني روي ضعفهايش به بزرگنمائي آنها ميپردازد ……!!!!!!!
  (بيشك بدونيد اين بچه يتيم، آزار جنسي ديده – محروميت كشيده ، تحقير شده )
  تمام انحرافات محمد (انحرافات جنسي شامل زنباريگي ، پدوفيلي ، ميل به رابطه جنسي زنان همسر دار و ديگر انحرافات اخلاقي او، مانند طراري ، اخذ خود دانستن مايملك ديگران البته به اذن الله ، ميل شديد افزايش دارايي، قصي القلب بودن، معماري فكري پول و فدرت را رقم ميزند…..) منتج به نيروي آسيب تخيلي اسكيزوئيدي ميشود منتها بنا به دلايل خلاء عقيقدتي در خطه خود، آگرمان ديسمان شده و تبديل به پيامبري ميشود كه خاتم الانبيا ست!!! ظرف 10 سال از شروع ترويج حقاقنيت خود، هركه اورا قبول ندارد به اذن الله به قتل ميرسد ، جنگهاي زيادي راشروع ميكند (61) و از تمام افراد درو بر خود با قتل عام اونا انتقام ميگيرد و از بازماندگان جزيه و زنانشان را با كنيزي برده جنسي(بله برده جنسي) خود مينمايد!!!………براي اينكار مجبور است الگوي ناقص العقل بودن زن را اذعان كند ، چون اگر زن هم مانند مرد توانائي عقلي دارد ، بايد بميرد نه اينكه برده جنسي شود.
  (داستان بيجه فاتل معاصر! را شنيديد، بيجه قاتلي بود كه 15 پسر بچه فقيرِ خرمدره ورامين را بعد تجاوز جنسي به قتل رساند …از او پرسيدند چرا!؟ – گفت در كودكي در بندر تركمن 2 مرد به مدت 3 سال به او تجاوز ميكردند و از نظر ذهني ،انتقامي نهادينه شده كاملا موجه است….
  حالا بيبيم اين متن چه ربطي به هژمونياي اسلام داشت ..؟؟!!
  اگر شما كتاب آموزه هاي بودا،(موجود در http://www.ghafaseh.com) ترجمه آرش جبرائيل را بخوانيد ميبينيد اوپانيشاد (بودا- يعني بيدار شده) هيچ كس را مجبور به تبعيت از خود و خداي تصويريِ نميكند! حتي تبليغ را ناشايست ميداند! …ضرب و زور ترويج و قتل و كشتار را همانطور كه ميبينيد تاكيد ننموده و حتي منع ميكند…
  غير بودائي را كافر نميداند و حذف مخالف موتور اصلي حركتش نيست!! مناعت طبع و كمك و دوستي را پيشنهاد ميكد و ميگويد هر مرد فقط بايد يك همسر داشته و رابطه خارج زناشوئي را نفي ميكند .. خدايش عصباني و آدمكش مثل الله نيست و رابطه اش با ساده و بدون نماز و ريا است ….( البته هدف من ترويج بودائيست نيست همانطور كه ميدانيد بودا 400 قبل از مسيح ميزيسته و يك حكمت است و ونه مذهب)
  اما اگر جاي جاي اسلام را مطالعه كنيد فقط ريا ، قتل و غارت وحسادت و خشم و تنفر را مشاهده و برداشت مبكنيد.گفتماني كه ، از لاي دندانهاي زرد يك عرب ِ عقده اي مشكل دار بر آمده است!!
  گفتمان وحي الهي (الله)اسلام، رابطه خدا و بنده اش از راه تحقير بنده و ايجاد ترس(خدا ترس بودن) و عدم اجازه انجام تفكر به بند ه است !و البته تحقير نفس او!
  “اينه كه بگيم همينه كه هست و بايد بپذيري وگرنه مُردي ! اينو محمد و نوچه مخ تعطيلش يعني علي نهادينه كردند” اين روندنمايِ هژمونيِ است، كه سيرِ كلاسيك به عصر نوين را طي كرد…..!
  حالا، دوباره سئوال اوليه مطرح است: ” هژموني ِاسلام يا اسلام ِهژموني ؟!”
  اسم بچه بايد عربي و از انبيا باشه ، ختنه ات ميكنند (تحقيقات علمي پزشكي ميگه ختنه كار غير طبيعي است كه باعت قطع اعصاب و عروق اندام تناسلي مرد ميشه و نه فقط از حيث اين اندام ، بلكه تاثير بد روي اعمال عصبي بدن ميگذاره!) ، بايد مسائل و احكام اسلام را از سير تا پياز بلد باشي تا بطوني استخدام بشي و گرنه “هسته گزينش ردت ميكنه!”
  اگرهم قبول نداري ولي بايد نذري بدي كه همسايه نگن كافري ! عاشورا هم بايد قابلمه را برداري بري گدائيِ نذري، تا انسان خدا ترسي باشي !اگر دوست نداري ولي بايدبري نمازجماعت اداره وگرنه پوزت خورده !
  گزينشيا ميگن 80 درصد اسلام به تظاهر احكامه بايد نشون بدي!!! اگر گزينش مردود بشي، نه فرصت مطالعاتي نه بورس ونه……………………
  ميخواي ازدواج كني يك آخوندك گنديده بايد از لاي دندوناي زرد متعفنش كلمات عربيِ بي معني را بيان كنه تا ميهمانان زنِ لخت و عور مسلمان! در عروسي هلهله كنن و صلوات بر محمد بفرستند!! و با اسپند اجانين و چشم بد بتركونن…….و ميزان مهر و نفقه و شير بهاي ميلياردي را بعنوان جايزه نوبل فرياد كشند!! ماه رمضون بگي روزه ام واي يواشكي غذا بخوري، عرق بخوري جانماز آب بكشي و به فكر ازدياد مالكيت مالي و جنسي ات باشي تا آخرالامر!!
  ميبينيد؟؟!
  اينا هژومنيه اسلامه!!!
  ولي، از، اينجا، به بعد- اسلامه هژومنيه كه ميخواد “آن قلاب” را صادر كنه به كشور هاي همسايه كافر!! ميره ميليارد ميليار تومان هزينه ميكنه تو عرصه بين الملل تا C4 را ببره تو مهدكودك اسرائيل ها و يپوكونتشون !ميخواد عراقيهاي با تي ان تي، سني هاي عراقي شيعه و مطيع امام زمان كنه !– بقول يه آخوندك، ميگفت: اسلام اول يا يهود ميجنگه و پيروز ميشه ، بعد با كافر ميجنگه و نابود ميشه ، بعد با مسيحي ميجنگه و انا را نابود ميكنه بعد يا تسنن ميجنگه و نا بود ميكنه اوانارا و سپس امام زمان مياد همه را قتل عام ميكنه حتي مومنينش را !! (من خودم در جلسه اي حضور داشتم و با گوشهاي خودم شنيدم اينار! ) – ( اينا ان انات اسلام ) و روايات داره- اينا پان اسلاميسم نيست يه چيز ديگست .
  لطفا خوب عنايت بفرمائيد:
  خوب ديگه اين ديگه “هژموني ِاسلام “، يا “اسلام ِهژموني” نيست هژمونيِ هژمونيست است!!!!!!!!
  يه جا ميخوندم “سلمان رشدي” تويكي از مقدمه كتاباش نوشته بود : ” اسلام با تهاجم اومده ولي بدونيد با تهاجم هم به زباله دان تاريخ ميره”
  ما ايرانيان بر خلاف اداعا هاي كر كننده گوشِ عالم و آدم در خصوص گذشته اي پر ابهت و الگو مبنا و پر عشمت متحير كنند از علم و ادب و هنر و استيلاي قدرت !!! ، تاريخي پر از شكست داريم(ما اهل پاتوق خُسن آقا واقع گرا باشيم) ولي شايد ، بررسي و اخذ عبرت ،گذشتگان و كم خردي پاسيو پيشينيان ما، به جاي اصلِ “پذيرش” ، مغولها –اسكندر اعراب و و…….نگرشي و تفكر جهاني را رقم بزنيم ، كه از توي اون تبعييتهاي كوركورانه و تحميلي مانند اسلام جاشو به بلند نظري و آزادي و آزادگي بده ……………همگي اميدوار باشيم والبته تنوير افكار كنيم .
  ما مخلص خُسن آقا ، هستيم
  نگاشته : دكتر لائيك

 8. QIL says:

  مرسی خسن آقا! حالا یه گفتگوی تمدن‌هایی نشون‌اش بدیم…

 9. Sanaz says:

  دكتر لاييك اين رو غير ايرانيها فهميده اند كه ايرانيها پسيو هستند و تظاهر ميكنند كه دارند از خودشان دفاع ميكنند چرا كه اين را در رابطه با ايران به من گفته اند . و من فكر ميكنم كه مشكل گذشته را تحليل نكردن است . بايد و بايد از گذشته براي ساختن اينده استفاده كنيم .

 10. سلام … آخر اينترنت و خيال گفتگو !!؟؟

 11. هزارساله says:

  حسن آقا جون
  این حیونی که جمله بالایی رو نوشته باید بره سایت گفتگویت را بخواند و ببینه پیلتن چه جوری داره توروح آخونده میرینه. شاید هم این آخونده هست که این جمله را نوشته تا دق دلش را خالی کنه. راستی این پیلتن کیه؟ میشناسیش؟

 12. پاسخ به هزارساله:
  دوست عزیز من سعی نمی‌کنم مراجعین رو بصورت شخصی بشناسم.
  اول به این دلیل که ممکن است این کنجکاوی‌ها باعث دردسر برای دوستان شود.
  دوم اینکه من اهمیت نمی‌دهم چه کسانی پشت این نام‌ها هستند، برای من چیزی که مهم است عقاید این دوستان است.

 13. گاینده آخوند says:

  کیر تو پستون بند مادر این کثافتی که داره بت فحش می ده حسن اقا!
  کیر تو روح اموات این پدر سوخته از اول تاریخ تا الان.این حتما از تخم یک بیگانه در شکم مادرش کاشته شده

پیام:

اجباری، نمایش داده نمی‌شود

Spam protection by WP Captcha-Free

وبلاگهایی که می‌خوانم

شمارشگر