Oct 11 2008

اقتصاد خرکی و متولیان اصلی انقلاب

نوشته:     :::       14 پیام

وقتی امام امت فرمودند “اقتصاد مال خَرَه” زیاد تر از دهانشان شکر خوردند. آنهایی که نگاهی گذرا به تحولات انقلاب ایران کرده‌اند می‌دانند که این حرکت عظیم اول بوسیله روشنفکران شروع شد و بیشتر یک حرکت چپ سیاسی بود تا مذهبی. پس از اینکه حرکت‌های اولیه شکل گرفت و بازگشت غیر قابل اجتناب شد، به مرور زمان گروه‌های اجتماعی ثروتمند بازاری، متوجه خطر انقلاب برای منافع شان شدند و برای جلوگیری از یک انقلاب چپ پا به میدان گذاشتند و با سرمایه گذاری بر روی گروه‌های مذهبی و مطرح کردن خمینی به عنوان رهبر انقلاب، مسیر اصلی انقلاب را تغییر دادند و به مرور زمان که به روز 22 بهمن نزدیک می‌شدیم، ماهیت انقلاب هم بیشتر و بیشتر عوض می‌شد و بجای یک انقلاب عدالت خواه و آزادی طلب به سوی یک انقلاب ارتجاعی و سرمایه طلب سوق داده می‌شد.
روزی که سرمایه دارن فاسد بازاری با کمک پول‌های باد آورده بازاری‌های قدرتمند خانه‌ای برای خمینی در پاریس تهیه کردند و بودجه انقلاب را تأمین کردند و عملا کسبه بازار وارد کارزار انقلابی گری(!) شدند، دیگر اثری از آن انقلابی که روشنفکران و طبقه آگاه شروع کرده بودند نماند بود.
حالا پس از گذشت 30 سال از انقلاب و شکست کامل آن حرکت، این روزها شاهد چشمه‌ای از قدرت نمایی آنهایی هستیم که روزی انقلاب را از مسیر خود خارج کردند و به مسیر دلخواه خود هدایت کردند. بازاری‌ها دوباره وارد کارزار انقلابی گری(!) شده‌اند و دست به اعتصاب می‌زنند، البته این مرتبه نه به حمایت از انقلاب مذهبی ملاها که بر علیه آن. ملاها گویا یادشان رفته که پایه گذار انقلاب شان نه خمینی، که بازاری‌های چپاول گر بودند و اگر روزی قرار باشد منافع آنها به خطر بیفتد، یقینا همانهایی که این انقلاب را به ثمر رساندند همانها هم آنرا سرنگون خواهند کرد.
اعتصاب بازاریان بر سر مساله 3 درصد مالیات بر ارزش افزوده، دولت مهر ورز را بی درنگ به عقب می‌راند و یقین بدانید اگر روزی مجددا حکومت گران جرات اخذ مالیات از این متولیان انقلاب اسلامی را به خود بدهند، مسلما پروسه سرنگونی آنها نیز سه سوت به اجرا گذاشته خواهد شد.

نوشته: در ساعت: 6:00 am در بخش: اعتراض و تظاهرات

14 پیام  |           

14 پیام به “اقتصاد خرکی و متولیان اصلی انقلاب”

 1. SHIVA says:

  خب , به سلامتی نفت هم شد 50 دلار و شورت احمدی نژاد پرچم ابوالفضله شد !! حالا آقایی که اقتصاد خر رو بر پایه نفت 120 دلاری برای ساع آینده پیش بینی کرده بود باید ببینیم میخواد چه گهی بخوره ! حالا بازم میتونه بگن اقتصاد مال خر است ؟ میتونه بگه ابر قدرت شدیم ؟ میتونه بگه تحریم ها کاغذ پاره است ؟ میتونه بازم از صندوق ذخیره ارزی خالی شده برداشت کنه ؟
  در حالیکه تمام کشورهای عربی خلیج بالای 150 میلیارد دلار مازاد فروش ذخیره کردن و چقدر هم ذخیره ارزی دارن , ایران نه تنها هیچ ذخیره ای نداره که داره فقط از جیب میخوره . حالا لاریجانی هم نمایندگان رو زیر خط فقر حساب کنه و پول بریزه تو جیبشون . بزودی شاهد خیلی حوادث جالب خواهیم بود . امیدوارم فقط تا اون موقع خام خام خورده نشم :)))) این پروسه فروپاشی خیلی سریع تر از اونی که فکر میکنی داره شکل میگیره مگه این وسط حرومزاده ای مثل خاتمی یهو بیاد وسط و همه چیزو خراب کنه !!! شیمون پرز چاخان نکرده بود که نفت ایران رو هدف قرار بدیم , نیاز به تحریم و حمله نظامی هم نیست …

 2. شیرجواد says:

  ممنون خسن آقا؛ این پست فوق العاده بود. روشنگرانه، منطقی و قابل قبول.

 3. میم بیخدا says:

  بابا ما آخرش نفهمیدیم این خمینی ملعون رو بازاریها آوردن رو کار یا انگلیسیها یا آمریکایها یا روسیه یا هموطنهای هندیش یا مردم احمق خودمون یا امام زمان بابا یکی مارو روشن کنه گوگیجه گرفتیم آخه هرکسی یه چیزی میگه
  ———
  پاسخ:
  دوست عزیز یقینا عوامل مختلفی در روند انقلاب تاثیر گذار بودند، ولی کسانی که آن دوران را دیده‌اند می‌دانند که روند حرکت انقلاب زمانی سرعت سرسام آور گرفت که بازار وارد بازی شد. توجه داشته باشید که سرمایه‌های کلانی در بازار ایران خفته که همین سرمایه‌ها هر زمان می‌تواند ما را به راهی (درست یا نادرست) هدایت کند.

 4. اسيبتنس says:

  همانطور که قبلا گفتم منظور حضرت امام خميني از مال خر است اشاره به عظمت و اهميت اقتصاد بوده است.
  درثاني اين رو بدان بازاريان ايران شارلاتان و بي پدر و مادر و خرمقدس هستند انقلابي که اينان دوباره راه اندازند به چاه ويل ختم مي شود.
  ++++++
  پاسخ:
  بنده حقیر هم نگفتم که انقلاب بازاری‌های به نفع ملت ایران خواهد شد. من فقط فکت را نوشتم اینکه چه اتفاقی بیفتد یا نیفتد دست بنده کوچک نیست. این را فقط هشیاری ملت ایران تعیین خواهد کرد. اگر مثل 30 سال پیش خنگ باشند یقین بدانید یک سر خر دیگری را برایمان به ارمغان خواهند آورد ولی اگر در این 30 سال رشد کرده باشند یقینا این تغییر و تحولات می تواند ما را به سر منزل مقصود برساند.

 5. دكتر لائيك says:

  مومن كيست ، مومن كجاست ؟!
   سري جستار هاي چكامه رهائي
  خواهشمند است مطالعه جستار ذيل را با نگرش بر كتب هومن يسن ، پروين دختر ساسان، ايران عروس عرب، عايشه،مازيار، را در صورتي كه دراختيار داريد ، همگام فرمائيد
  برخي از اين كتب بصورت “كتاب الكترونيك” در وبگاه http://persianbooks.blogspot.com موجود ميباشد……….
  واژگانِ مومن يعني فردي كه به محمد و الله ايمان دارد و بر عكس غير مسلمان كسي است كه به اين دو يكي از اين دو بزرگوار! ايمان نداشته باشد!
  در اينجا ريشه و پايگاههاي ايدئولوژيك اسلام را در روشِ احقاقِ حق ، اخذ خود دانستن مايملك موجود در كائنات، حيله و كر، دروغ تقيه!، زنبارگي و غريزه گرائي، رابر تكيه اصل ماندگاري مشاهده خواهيد كرد……
  خواهيد ديد كه با مطالعات مراجع فوق توان عملكرد خيل عربان مهاجم خونخوار به كشور هاي همسايه ، 3 عاملِ زن !،غذا،پول منتهي ميشوده ، در واقع گزينه هايي كه ميفهميدند و نقطه پايان ذهني اينان همين غرايض بوده است ! اين قاعده عربان از 1400 سال پيش تاكنون بدين شكل كاركرده است ….!!!
  همانطور كه در جوامع مسلمان بويژه در ايران نيز مشاهده ميكنيد:مومن مجبور نيست از نظر شخصيت و وجدان از يك غير مسلمان برتر باشد. تنها كافيست كه اين جمله ورد زبانش باشد.” خدايي جز الله نيست و محمد پيامبر اوست.”. با گفتن اين جمله يك موُمن مجاز مي شود تا آنجا كه مي تواند و خشنوديش ارضا مي شود از غير مسلمانان بكشد‘ اموالشان را غارت كند‘ مايملك آنها را بسوزاند و در اين فرآيند بچه ها و زنانشان را به اسارت ببرد. البته اين موُمنين بي جهت زندگيشان را به خطر نمي اندازند. چرا كه چهار پنجم از غنايم و اسراي زنداني طبق قانوني كه توسط محمد در قرآن وضع شده است به آنها تعلق مي گيرد.
  شايان ذكر است در بين اين زندانيان كنيزان زيبارو نيز هستند كه آب را بر دهان اين موُمنين جاري مي سازد. جاي تعجب باقي نمي ماند كه اسلام نو پا در مدينه قادر شد خيلي زود افراد شمشير زن جان باخته اي را بدون اينكه حتي يك درم از خزانه خود بپردازد‘ به دور خود جمع كند. اين اقدامات متهورانه براي غارت و چپاول با تمام قوا به مرحلهُ اجرا در مي آمد.
  محمد مدعي بود كه خدا همهُ دنيا را به مسلمين اختصاص داده است(!!!!!). و حتي يك قسمت كوچك براي اسكان غير مسلمانان در نظر گرفته نشده است. اما به نظر مي رسد كه علم جغرافي خدا چندان خوب نبوده است. خدا مثل پيامبرش هرگز از سرزمينهاي آن طرف سوريه‘ عراق‘ ايران‘ حبشه و مصر نشنيده بود. پيامبر با وجود عدم اطلاعات جغرافيايي دنيا را به دو بخش كرد. دار الاسلام( منطقه اي كه مسلمين بر آن تسلط داشتند) و دارالحرب يعني منطقهُ جنگ( جايي كه تحت نفوذ غير مسلمانان است)
  انور شيخ مي گويد: فلسفه اي كه در پشت اسلام قرار دارد حيرت انگيز است. و مهارت سياسي محمد را به اثبات مي رساند. با اعلام كردن مسلمانان به عنوان يك ملت و غير مسلمانان به عنوان ملت ديگر‘ او تئوري دو مليتي را پايه گذاري كرد. و براي هميشه مسلمانان را بر عليه غير مسلمانان قرار داد و تاُكيد كرد كه در اين نبرد پيروزي هميشه با مسلمين است.
  به قولِ انور شيخ: ” من اين گفته پيامبر را مبني بر اينكه او الگويي است براي پيروانش مدنظر مي گيرم. اين به اين مفهوم است كه مسلمانان در همه چيز بايد از او تقليد كنند. آنها بايد مانند او غذا بخورند‘ راه بروند ‘ بياشامند و صحبت كنند. حتي در ظاهر نيز بايد شبيه او باشند. مثل او ريش بگذارند و آرايش موهايشان نيز شبيه او باشد. اين به معني پيروي از سنت و پيامبر مي باشد. اين الگو رستگاري را تضمين مي كند. هر كسي مي تواند به سادگي دريابد كه اسلام براي بالا بردن احترام و محبت عرب طرح ريزي شد.
  احاديثي از محمد وجود دارد كه در آنها متذكر مي شود هيچ شخصي مسلمان نيست جز اينكه او را(محمد را!!) از پدر و مادر خويش بيشتر دوست داشته باشد. اين مطلب بيانگر اين است كه مردم بايد از مليت خود و سرزمين مادري خويش بريده و به مكه بپيوندند.
  *******محمد براي اينكه برتري دارالاسلام را به كرسي بنشاند اقدامات زير را انجام داد:
  1- او گفت وقتي كه آدم از بهشت رانده شد به مكه آمد جايي كه اولين خانه براي خدا ساخته شد. او كعبه را خانهُ خدا و مقدس اعلام كرد.
  2- براي تحميل كردن برتري رواني مسلمانهاي عرب بر مسلمانهاي غير عرب فتوي داد كه مسلمانان هر روز 5 بار به طرف خانهُ كعبه سجده كنند. اين عمل نه تنها خضوع در برابر مكه پايتخت عرب است‘ بلكه بدون شك ثابت مي كند خدا در مكه زندگي مي كند در غير اين صورت چرا مردم بايد به آن طرف سجده كنند.
  3- يك مسلمان نبايد در جهت قبله اجابت مزاج كند. در رابطه با تقدس كعبه‘ اين يك عمل كفر آميز تلقي مي شود.
  4- وقتي يك مسلمان مي ميرد بايد به طرف قبله به خاك سپرده شود كه رستگاري او تضمين شود.
  براي اينكه موقعيت اقتصادي عرب را تضمين كند مراسم حج را يك رسم اجباري براي پيروانش برشمرد. عده اي از مسلمانان هندي خانه و وسائل شخصي خود را مي فروشند تا بتوانند به اين سفر نائل شوند.
  مسلمانان بايد عربستان را دوست داشته باشند چرا كه محمد عربستان را دوست مي داشت. آنها بايد از او به عنوان يك الگوي مقدس پيروي كنند. اين آن چيزي است كه اسلام از مسلمانان انتظار دارد. آنها مطمئن هستند كه اگر اين كار را نكنند جايگاه آنها جهنم خواهد بود. چون پيامبر هرگز شفاعت آنها را نخواهد كرد. شفاعت قدرت مخصوص محمد است. او بهشت را در روز قيامت براي پيروانش توصيه مي كند. و خدا هم نمي تواند سرپيچي كند.
  اين بهشت براي قاتلان ‘ متجاوزان‘ ويرانگران‘ متقلبان‘ گانگسترها‘ جيب بر ها‘ و جاكش هاي پيرو محمد مهيا ست. برعكس همهُ هندوها ‘ زرتشتيها‘ مسيحيها‘ سيك ها و‘ يهوديها و …. به جهنم خواهند رفت. مهم نيست كه چقدر پارسا و خدا ترس بوده اند. بدون ايمان به محمد و بزرگداشت سرزمين او پارسايي مفهومي ندارد .
  شفاعت بالاترين درجه عقل ملي پيامبر است. اين باور به شفاعت است كه به مسلمانان اميد
  سكس آزادانه و فرواني اقتصادي مي دهد و خود را آزاد ميبينند كه به اسم اسلام دست به كشتار بزنند.
  به اين دليل است كه آنها هميشه حاضرند حتي به سرزمين مادري خود پشت كرده و جان خود را وقف كشور ديگر بكنند. چرا كه آسودگي در بهشت شيرين و با شكوه است. به خصوص اگر معذورييت اخلاقي نيز نداشته باشند.
  پس از خواندن مقدمهُ اي كه در بالا ارائه شد متوجه سرشت واقعي مسلمانان و دليل كشتارهاي بيشمار آنان‘ تجاوزات‘ به آتش كشيدنها‘ و چپاولهايي كه در طول تاريخ به دست آنان انجام شده است‘ مي شويد. در اينجا بياناتي را از قرآن براي تاُييد آنچه گفتم متذكر مي شوم .. شمارهُ سوره و آيه براي مرجع ذكر شده است.
  آياتي از قرآن:
  سورهُ انفال آيه 12: و ياد آر اي رسول آنگاه كه پروردگار تو به فرشتگان وحي كرد. كه من با شمايم. موُمنان را ثابت قدم بداريد. كه همانا من ترسي در دل كافران مي افكنم تا گردنهايشان را بزنيد و همهُ انگشتانشان را قطع كنيد.
  در اينجا به صورت آشكار مي بينيد كه قرآن به وضوح به مسلمانان مي گويد‘ كساني را كه به باورهاي اسلامي نرسيده اند‘ با مرگ همراه با شكنجه بكشيد.
  سورهُ البينه آيه6: محققا” آنان كه از اهل كتاب كافر شدند همراه با مشركان همه در آتش دوزخند. و در آن هميشه معذبند. و آنها به حقيقت بدترين خلقند.
  با توجه به آيه بالا شما به وضوح مي بينيد كه مطابق گفتار محمد خدا محل مخصوصي را براي غير مسلمانان در نظر گرفته است .آري جهنم!
  سورهُ توبه آيه 15: پس چون ماههاي حرام به سر آمد آنگاه مشركان را هر جا يافتيد به قتل رسانيد. و آنها را دستگير و محاصره كنيد . و هر سو در كمين آنها باشيد. چنانچه توبه كردند و نماز به پاي داشتند و زكات دادند پس از آنها دست بداريد. كه خدا آمرزنده و مهربان است.
  اين آيه به ما مي گويد كه مسلمانان آزادند كه غير مسلمانان را با زور و اعمال خشونت به اسلام برگردانند. و اگر موفق نشدند مجازند كه آنها را بكشند.
  توبه آيه 73: اي پيامبر با كافران و منافقان جهاد و مبارزه كن. و بر آنها سخت گير. منزل و ماُواي آنها جهنم است كه بسيار منزلگه بدي است.
  سورهُ الحاقه آيه 30-37: او را بگيريد و به غل و زنجير بكشيد. تا بازش در دوزخ بيفكنيد. و آنگاه به زنجيري كه طولش 70 ذراع است دركشيد. كه او به خداي بزرگ ايمان نياورده. و هرگز مستمندي را با رغبت به سفرهُ طعام خويش نخوانده. بدين سبب امروز هيچ خويشاوند و دوستداري كه در اينجا به فريادش رسد ندارد و طعامي غير از غسلين(چرك و پليدي دوزخيان) نصيبش نيست. و كسي جز اهل دوزخ اين طعام را نمي خورد.
  در اينجا ما توصيفي از چگونگي مجازات غير مسلمانان دريافت كرديم. امروزه در كشورهاي اسلامي از اينگونه مجازاتها عملا” استفاده مي كنند.
  سوره الدخان آيه 50-43:
  همانا درخت زقوم جهنم قوت و غذاي بد كاران است كه آن غذاها در شكمشان چون مس در آتش گداخته مي جوشد. آنسان كه آب بر روي آتش جوشان است. خطاب قهر مي رسد كه بدكاران را بگيريد و به ميان دوزخ افكنيد. پس از آن آب جوشان بر سرش فرو ريزيد و به او بگوييد(به استهزا) عذاب دوزخ را بكش كه تو عزيز و گرامي هستي اين همان عذابي است كه از آن در شك بودي
  سورهُ بقره آيه 191: آنها را در هر جا يافتيد بكشيد
  سورهُ توبه آيه 123: اي اهل ايمان از كافران هر كه به شما نزديكتر است شروع به جهاد كنيد. بايد كفار در شما درشتي و نيرومندي و قوت و پايداري حس كنند و بدانيد كه خدا هميشه يار پرهيزكاران است.
  سورهُ نسا آيه 144: اي اهل ايمان مبادا كافران را به دوستي گرفته و موُمنان را رها كنيد. آيا مي خواهيد خدا را بر خود حجتي آشكار قرار دهيد؟
  اين آيه ما را به اين حقيقت رهنمون مي سازد كه يك مسلمان هرگز نمي تواند با يك غير مسلمان دوست شود در غير اين صورت ‘ آن مسلمان مرتكب اشتباهي فاحش شده است.
  سورهُ توبه آيه 29: اي اهل ايمان با هر كه از اهل كتاب كه ايمان به خدا و روز قيامت نياورده و آنچه را كه خدا و رسولش حرام كرده حرام نمي دانند .و به دين حق نمي گروند ‘ قتال و كارزار كنيد. تا آنگاه با ذلت و تواضع به اسلام جزيه دهند.
  اين آيه از قرآن به اين قانون حيات مي بخشد كه غير مسلماناني كه در كشورهاي مسلمان زندگي مي كنند بايد به خاطر زندگي در اين كشورها جزيه بدهند. آنها مجازند كه در اين كشورها زندگي يا كار كنند به شرطي كه 20 كار را انجام ندهند(جاي بسي تعجب است! به تبعيض در اين شروط توجه كنيد)
  1- آنها مجاز نيستند كه هيچ مكان عبادتي در آنجا درست كنند .
  2- آنها نبايد مكانهاي عبادت خود را كه به وسيلهُ مسلمين خراب شده تعمير كنند.
  3- آنها نبايد از ورود مسلمانان مسافر به مكانهاي عبادتشان ممانعت به عمل آورند.
  4- آنها بايد به مدت سه روز يا اگر مريض شدند بيشتر از سه روز اين مسلماناني را كه مي خواهند در خانهُ آنها بمانند سرگرم كنند .
  5- آنها نبايد هيچگونه دشمني با مسلمانان داشته باشند . و يا هيچگونه كمكي به دشمنان مسلمانان بكنند.
  6- اگر كسي از آنها مايل بود به اسلام بگرود نبايد از او ممانعت به عمل آورند.
  7- بايد به همه مسلمانها احترام بگذارند
  8-بايد به مسلمانان اجازه دهند كه در جلسات خصوصي آنها شركت كنند
  9- آنها نبايد شبيه مسلمانان لباس بپوشند.
  10- اسمهاي مسلمانان را نبايد بر روي خود بگذارند.
  11- نبايد بر اسبهايشان زين و دهنه بگذارند
  12- نبايد اسلحه تهيه كنند.
  13- آنها نبايد انگشتر يا مهر به دست كنند.
  14- آنها نبايد آشكارا مشروب بنوشند يا بفروشند.
  15- آنها بايد لباسي بپوشند كه وضعيت فرومايگي آنها را نشان دهد. و آنها را از مسلمانان جدا سازد
  16-آنها نبايد مراسم خود را بين مسلمانان رواج دهند يا اجرا كنند.
  17- آنها نبايد خانه هايشان را در مجاورت خانه هاي مسلمانان بنا كنند.
  18- آنها نبايد مرده هايشان را در قبرستان مسلمانان خاك كنند.
  19- آنها نبايد مراسم خود را در ملاُ عام انجام دهند يا بر مردهُ خود بلند بگريند.
  20- آنها نبايد اسيران مسلمان را بخرند.
  در اينجا دوباره قسمتي از چهرهُ واقعي اسلام را بر ملا ساختيم. هر انسان منطقي به خوبي در مي يابد كه اسلام تحقير زير دستان را مد نظر دارد.. پيروان اسلام حاكمان احمق و شيطان صفتي هستند كه چيزي بهتر از اينكه به اسم اسلام مردم را بكشند و شكنجه كنند ‘ نمي شناسند.
  علت اينكه آنان به اين اعمال دست مي زنند اين است كه محمد در بين همه آن وعده هايي كه به آنان داده است‘ از نصيب شدن 72 حوري و دارا شدن قدرت جنسي برابر با 100 مرد نيز سخن رانده است. جاي بسي تعجب است چرا مردان در بهشت قدرت جنسي برابر با 100 مرد دارند اما فقط 72 حوري نصيب آنها مي شود. چرا 100 حوري نصيب آنها نمي شود؟
  جواب بسيار ساده است. چون محمد به موُمنين وعده داده است كه براي بهره جويي جنسي آنها 28 پسر جوان و زيبا علاوه بر 72 حوري در بهشت نصيب آنان خواهد شد.

 6. Sanaz says:

  دسته گل دانشچويان شيرازي («خاتمی پاینده؛ رییس جمهور آینده».)
  بل از ورود لاریجانی و پیش از آغاز جلسه، دانشجویان یکصدا سرود «یار دبستانی من» را خواندند و شعار می‌دادند: «دانشجوی زندانی آزاد باید گردد»، « نصر من‌الله و فتح قریب، ننگ بر این دولت مردم فریب»، «زندانی سیاسی آزاد باید گردد» و… با ورود علی لاریجانی به تالار فجر عده‌ای از دانشجویان وی را هو کردند و شعار می‌دادند: «خاتمی پاینده؛ رییس جمهور آینده».
  واقعا كه …….
  ———–
  پاسخ:
  ساناز جان، دانشجویان دسته گل به آب نداده‌اند! اینها دانشجویان سهمیه‌ای هستند قربانت گردم، هر یک از گروه‌ها در داخل جمهوری اسهالی در دانشگاه‌ها سهمیه‌ای دارند و معمولا در چنین روزهایی می‌آیند و مثل سگ دم تکان می‌دهند (با عرض پوزش از سگ بیچاره)

 7. هومر آبرامیان says:

  از زبان کدبان هومر آبرامیان
  منم هومر، پسرهامبارسون ، پسر آبراهام ، کارگر آجر پزخانه در همدان ، نواده آشور بانیپال ، نبیره نصیر بانیپال
  بفرمان آشور و ایشتار خدایان بزرگ و حامیان من ، بدون جنگ و خونریزی بر سر سفره های گسترده ایرانیان میهمان پرور، در سراسر جهان فرود آمدم ، گوشهایم را باز و چشمهایم را گشودم ، شکم خود را پر از خوراک ها و نوشاک ها ،و تن خود را پر از پوشاک ها کردم ، خود را بدون داشتن دیپلم دبیرستان ، مهندس راه و ساختمان ، و شیفته زرتشت و فرهنگ ایران نامیدم . شکمم از پذیرایی ایرانیان ، مانند زنان شش ماهه آبستن بر آمد، و سپس به اینتر نت فرود آمدم و در باره میهمانداران، و همسران و فرزندان آنان، دروغ پراکندم ،و آنان را مزدور و دزد و آدمکش نامیدم . خدای آشوررا سپاس گفتم که مرا با خوراک هایشان مسموم نکردند، خدایان آشوراز من خوشنود گردیدند. آگاهینامه ها پراکندم ، و در زیر فرنام، سرپرست بنگاه لولهنگ و مجسمه فروشی ایران، به زنان و دختران میهماندارانم پرداختم.
  به برادرم آلفرد پالتاکیان، و سگم ، ویکتورلولهنگ پالتاک پال ، و … ، فرمان دادم ،که در اینتر نت دروغ پراکنده کنند، و پاهای دشمنان من را گاز بگیرند .
  بسیاری را در آتش خشم خدایان آشور سوزاندم ، کسانی را که بمن پول بلیط هواپیما وترن و پناه و خوراک و نوشاک و پوشاک داده بودند، بدست خود در اینترنت پوست کندم ، چشمهایشان را از کاسه و زبانشان را از دهان بیرون کشیدم ،و سرهایشان را در اینتر نت به فایل های اینتر نتی آویختم، به همسران و کودکانشان دروغ و ناروا بستم. خدایان آشور و ایشتار از کار من خوشنود گردیدند.
  کتاب آیین مهر، انوشه روان هاشم رضی را برگرفتم، و آنرا کپی کردم ، و جستار ی بنام « جشن یلدا و پیشینه آن» ساختم ، و بنام خود دراینتر نت پراکندم ، خدایان آشور و ایشتار و خدای دروندان و سارقان ادبی و فرهنگی ،از من خشنود گردیدند.
  هنگامیکه از استرالیا به پرواز در آمدم ،در هر جا یک تندیس کورش کاشتم، ولی چون پروانه نداشتم ، زیر زمین پنهان داشتم و پولهایش را در جیب گذاشتم ، که تا روز ظهور باشند.
  به اورشلیم فرود آمدم و به پای بوس عزری رفتم ، و در آنجا روضه ای از تورات خواندم ، و اشکها جاری کردم و پولها گرد آوردم ، و چند شعارجانانه و نون و آبدار دادم و گفتم: «آنانکه می خواهند اسراییل را از روی زمین بردارند ، باید بدانند که نخست باید ما را از روی زمین بردارند، تا ما فرزندان خوب ایران زمین زنده ایم، پروانه نخواهیم داد که برگی از درخت اسراییل بدست پتیارگان ایران ویرانگر بر زمین بیفتد».
  در همان زمان پتیارگان ایران ویرانگر، روزانه دهها تن از جوانان ایران را بدار می کشیدند، دل من آزرده برگهای درختان اسراییل بود.. من جای انوشه روان ، شعبان جعفری را، در دل عزری گرفتم و پولها گرد آوردم . دشمنان مرا سگ عزری نامیدند. من به تلویزیون جدایی طلبان کرد رفتم، و به آنان وعده خود مختاری دادم ،و پول ها گرد آوردم .
  ایشار خدای آشور به من فرمان داد ،که چماق بر گیرم و به انجمن جهانی زرتشتیان بروم، و خود را مدیر بنامم ،واز استاد دکتر پروفسور میلیونر ساسانفر پول بگیرم . من فرمان خدای بزرگ آشور را انجام دادم. فرمان دادم که از این پس، من همه کاره زرتشتیان خواهم بود، و همه باید از من ، و از ولی فقیه زرتشتیان، استاد دکتر پروفسور میلیونر ساسانفر پیروی کنند . فرمان دادم که نافرمانان را در اینتر نت، مزدور، جاسوس ، دزد ، ناپاک و پلید بنامند، و به آنان دروغ ببندند.
  به هلند و آلمان و سوئد و دانمارک ،فرود آمدم ،و بدون جنگ و خونریزی ،بخانه های ایرانیان میهمان پرور در آمدم ، و از خوراک ها و نوشاک ها و پوشاک ها و بجز این ها بهره ورگردیدم ،و سپس پشت سر آنان و خانواده شان ،در نزد دیگران به بدگویی پرداختم ، خدای آشورو ایشتار از من خوشنود گردیدند.
  به کانادا و آمریکا رفتم و تندیس ها فروختم ،وعده چاپ کتابها دادم و پول های بسیار گرد آوردم . سپس به پالتاک رفتم و خود را زرتشتی نامیدم ، و فرهنگ فروختم ، و خود را وزیر فرهنگ ایران در آینده نامیدم .و بدروغ گفتم که فرهنگنامه می نویسم، و استاد پورداورو محمد معین و دیگران را بی بیسواد نامیدم . خدای آشور و ایشتار و اینبار اهورامزدا نیز، از من خوشنود گردیدند.
  فرمان دادم که در کتیبه ام، در پالتاک نوشته شود ،که زنانی که به پالتاک می آیند، ناپاک هستند و بدنبال شوهر می آیند. فرمان دادم هر کس که برابر من بایستد ، پوست کنده و سوزانده شود ، و از این پس باید ندای انسانی، و فریاد شادی رخت بر بندد. فرمان دادم هرکس که نافرمانی کند ، او را در اینتر نت اهریمن رایات آخوندی بنامند. به استرالیا باز گشتم و مانند همیشه در گوشه گاراژ خانه بسر بردم ، تا زمان لشکر کشی نهم فرا رسد. سپس به انگلستان فرود آمدم ،و خواستم که خیمه شب بازی کورش و زرتشت بر گزار کنم ، جایی نیافتم ، ناچار به سالن کلیسای سنت ماری رفتم .و بیاد دوران طلبگی خود در کلیسای آشوری و آوای بلبل، روی درختان همدان افتادم ، اشک از چشمهایم جاری شد. بیاد روزگاری افتادم که با برادرم در استرالیا تبلیغ مسیحیت می کردم، وهمه جا می گفتم ، که زرتشت یک افسانه است، و پس از آشنایی با چند زرتشتی پولدار ، دریافتم که زرتشت براستی می زیسته است ، و اکنون روح بلند زرتشت به دلار های سبز و یورو های سرخ در آمده، و از آن پس من زرتشت و رنگهای سبز و سرخ را می ستایم .
  در نهمین لشکر کشی دور دنیای خود با هزینه دیگران ، به فرانسه فرود آمدم ، و بدون جنگ و خونریزی، به کاخ استاد دکتر پروفسور میلیونر ساسانفر در آمدم . مزد چماقداری خود را از او باز ستادم ، و او را با ز ستودم . استاد دکتر پروفسور میلیونر ساسانفر را اندوهگین و هراسناک یافتم . جویا شدم ودر یافتم ، که از ترس ایرانیاران راستین ، خود را در خانه زندانی کرده است، و ایرانیاران راستین ، پیکر بالا بلند ایشان را به ناپاکی آلوده اند.
  در پیشگاه خدایان ،و چند هزار یورو، زانو زدم و خود را فروختم، و از خدایان آشور و ایشتار، و حتا مزدا اهورا خواستم ،که ایشان را از آلودگی ها پاک گرداند. و خدایان از من خوشنود شدند و من پول های بسیار گرد آوردم …..

 8. قطعا خیلی از لایه های اجتماع و همچنین سیاست خود شاه در قبال انگلی بنام خمینی در به قدرت رسیدن این جانی نقش داشت…
  اگر شاه خمینی را مثل هزاران نفری که خمینی بعد از انقلاب به جوخه ی مرگ فرستاد اعدام میکرد خمینی هم آنقدر پررو نمیشد که در حکومت طاغوت و همچنین در فرانسه در گاله رو باز کند و هر چی دلش میخواد بگه و به ایران صدور کنه و از آزادی غربی (فرانسه) وآزادی نسبی که اواخر دوره محمد رضا شاه حس میشد به این صورت استفاده کنه…
  هر چند در دوره ای خمینی دجال در معرض مرگ بود اما چون در قانون زمان شاه اعدام مجتهد جامع الشرایط ممنوع بود روحانیانی که در حرم عبد العظیم در حمایت از خمینی تحصن کردند با نظر اجماعی تصمیم به معرفی خمینی قاتل بعنوان مجتهد کردند تا او چند پله ای بلند از خطر مرگ دور شود …همین یک نمونه از حمایت هایی است که از خمینی کثیف شد…

 9. دكتر لائيك عزیز مطالب به مرور زمان بر روی وبلاگ گفتگو قرار داده می شود ولی اینکه آیا کسی آنرا می خواند یا نه هنوز برای من روشن نشده چون کمتر کسی در آن وبلاگ پیام می گذارد.
  در هر صورت مرسی بخاطر همه زحماتی که می کشید.

 10. Sanaz says:

  دكترلاييك ميشود لطفا نظر خود را در مورد اين مقاله بگوييد . متشكر ميشوم
  http://andishe-dini.blogfa.com/post-4.aspx
  ========
  ساناز عزیز من این پیام را زیر مطلب نوشتم:
  جهت اطلاع، در حملاتی که یونانی‌ها به ایران داشتند، در بازگشت این گونه در رابطه با ایرانی‌ها اضهار نظر کرده‌اند:
  ایرانی‌ها ملتی لامذهب هستند و به خوشگذرانی و امور دنیوی علاقه زیاد دارند و اصلا در فکر آن جهان نیستند(منظور یونانی‌ها چیزی است که مسلمانان احمق آنرا آخرت می‌نامند).
  یک نکته دیگر گیرم که ایرانیان باستان الاغ هایی بودند که حجاب داشتند، خوب من چرا باید مثل آنها احمق باشم!؟
  راستی چند گرفتی این چرندیات را بهم ببافی!؟

 11. bozy says:

  doooooooooooorooood bar hasan aaaghaaaa

 12. sh says:

  : احكام گوزيدن
  > > > سوال : آيا گوزيدن با صداي
  > بلند
  > > > اشکال دارد؟
  > > >
  > > > جواب: اگر گوزنده قصد اعلام
  > > مطلبي
  > > > به شنونده را داشته باشد
  > شرعا
  > > > اشکال ندارد ولي مستحب است
  > که
  > > با
  > > > صداي آهسته و در خفا بگوزد
  > تا
  > > محلي
  > > > براي ريا نباشد
  > > >
  > > > سوال: آيا شنيدن صداي گوز
  > > ديگران
  > > > اشکال دارد؟
  > > >
  > > > جواب: شنيدن صداي گوز مرد
  > براي
  > > مرد
  > > > و شنيدن صداي گوز زن براي زن
  > > اگر به
  > > > قصد غنا نباشد جايز است اما
  > > احوط
  > > > آن است که بطور غير مستقيم
  > > شنيده
  > > > شود شنيدن صداي گوز زن توسط
  > > شوهر و
  > > > يا تمام انواع محارمش اشکال
  > > ندارد
  > > > اما بهتر است که هنگام گوزش
  > دست
  > > > خود را طوري ميان باسن
  > بگذارد
  > > که
  > > > صداي آن کلفت و شبيه صداي
  > گوز
  > > > مردانه بنظر برسد تا جلب
  > توجه
  > > نکند
  > > >
  > > > سوال: آيا گوزيدن در ميان
  > > > رهنمودهاي مقام عظمي رهبري
  > > اشکال
  > > > ندارد؟
  > > >
  > > > جواب: در صورتي که براي
  > تصديق
  > > > فرمايشات معظم اله باشد
  > ثواب
  > > > اخروي نيز دارد
  > > >
  > > > سوال: ارتباط گوز با شقيقه
  > > چيست؟
  > > >
  > > > جواب: ارتباط از نوع ثبوتي
  > است
  > > پس
  > > > کساني که کمتر ميگوزند کمتر
  > به
  > > > عارضه سردرد دچار ميشوند و
  > اين
  > > > مسئله به شدت صداي آن نيز
  > بستگي
  > > > دارد که نبايد بيشتر از 120
  > دسي
  > > بل
  > > > باشد
  > > >
  > > > سوال: حکم افرادي که در
  > > توالتهاي
  > > > عمومي با صداي بلند ميگوزند
  > > چيست؟
  > > >
  > > > جواب: اگر بقصد ارعاب ديگران
  > > باشد
  > > > بايد ديه بدهد که در اين
  > مورد
  > > بايد
  > > > به احکام ديه مراجعه شود اما
  > > اگر
  > > > بي اختيار باشد بايد شدت
  > آنرا
  > > > سنجيد که اگر بيش از 120 دسيبل
  > > بود
  > > > مستوجب قصاص نفس است وگرنه
  > > بايد دو
  > > > شب در کنار رئيس جمهور محبوب
  > > > بخوابد
  > > >
  > > > سوال: اخيرا عده اي همراه با
  > > > گوزيدن ، مي چسند . چه حکمي
  > > متوجه
  > > > اين افراد است؟
  > > >
  > > > جواب: جايز نيست موجب آلودگي
  > > هوا
  > > > ميشود
  > > >
  > > > سوال: اگر گوزنده هنگام
  > گوزيدن
  > > > متوجه شود که اسهال بوده است
  > چه
  > > > بايد بکند؟
  > > >
  > > > جواب: شورت خود را تعويض کند
  > > >
  > > > سوال: گوزيدن عروس در مراسم
  > > > خواستگاري چه حکمي دارد؟
  > > >
  > > > جواب: اگر به قصد خودنمائي
  > باشد
  > > > حرام است اما اگر ميخواهد با
  > > اين
  > > > عمل خواسته اي را به گوش
  > مادر
  > > خويش
  > > > برساند اشکال ندارد اما
  > احوط
  > > آن
  > > > است که آهسته بگوزد
  > > >
  > > > سوال: بنده در زمان تماشاي
  > > سخنان
  > > > رهبر عظيم الشان دائما مي
  > گوزم
  > > آيا
  > > > شرعا مرتکب خلافي شده ام
  > > >
  > > > جواب:همانگونه که قبلا گفته
  > شد
  > > > اگر بقصد تاييد فرمايشات
  > معظم
  > > اله
  > > > باشد ثواب بسيار دارد بنده
  > > تاکنون
  > > > بيش از شصت ميليون بار به
  > اين
  > > سوال
  > > > پاسخ داده ام . نخوردن نخود
  > > باعث
  > > > ترک اين عارضه ميشود
  > > >
  > > > سوال: پدر بنده کارمند بانک
  > > بوده
  > > > اندکه متاسفانه براثر شنيدن
  > > گوز
  > > > دار فاني را وداع گفته اند
  > > (هنگامي
  > > > که يک خانم جوان جهت انجام
  > امور
  > > > بانکي به ايشان مراجعه
  > ميکند
  > > > دفترچه حساب آن خانم به زمين
  > مي
  > > > افتد و وقتي براي برداشتن
  > > دفترچه
  > > > دولا ميشود ميگوزد و چون پدر
  > > > اينجانب در آن لحظه در حال
  > > نوشيدن
  > > > چاي بوده اند بر اثر شنيدن
  > صداي
  > > > گوز مي خندند و قند در
  > گلويشان
  > > گير
  > > > کرده بر اثر خفگي مي ميرند)
  > > > ميخواستم ببينم آيا ديه اي
  > > متوجه
  > > > بازماندگان آن مرحوم هست يا
  > > خير؟
  > > >
  > > > جواب: خواهر محترم، اين سوال
  > به
  > > > روئيت حضرت آيه الله ملا
  > هادي
  > > توسي
  > > > سبزواري رسيد فرمودند
  > خنديدن
  > > به
  > > > صداي گوز ديگران از بدترين
  > > اعمال
  > > > است و ضمنا پدر حضرتعالي بر
  > اثر
  > > > اصابت گوز دارفاني را وداع
  > > نکرده
  > > > اند بلکه علت وفات خفگي است
  > که
  > > جزو
  > > > پيامدهاي خنده ي ناشي از
  > شنيدن
  > > > صداي گوز است . پس هيچ ديه اي
  > > متوجه
  > > > شما نمي شود و بلکه اگر
  > گوزنده
  > > > محترمه شاکي مي شدند اولياي
  > دم
  > > > ميبايست رضايت ايشان را جلب
  > مي
  > > > کردند
  > > >
  > > > سوال: عده اي گوز خود را حبس
  > و
  > > جهت
  > > > بي اثر کردن شدت صوت آن ،
  > آنرا
  > > به
  > > > چس تبديل ميکنند. اين عده چه
  > > حکمي
  > > > دارند؟
  > > >
  > > > جواب: جايز نيست موجب آلودگي
  > > محيط
  > > > مي شود
  > > >
  > > > سوال: آيا گوزيدن در استخر
  > جايز
  > > > است؟
  > > >
  > > > جواب: اگر قلپ هاي آن روي آب
  > > بيايد
  > > > حرام است . مستحب آن است که
  > در
  > > کنار
  > > > ديواره

 13. yeki says:

  رژیم هر جنایتی کرد کک هیچ سرمایه دار و بازاری نگزید ولی برای منافع مادی بسرعت اعتصاب و اعتراض میکنند ..ایا علت حمایت از انقلاب از سوی بازاریان تلاش رژیم گزشته برای مدرن کردن ساختار اقتصاد نبود؟

 14. میم بیخدا says:

  سرانجام بعد از چهار ماه بحث جدل بی وقفه تونستم زنم رو مثل خودم کافر کنم هر چند دهنم سرویس شد ولی ارزششو داشت چون تو این شهر مذهبی که من زندگی میکنم به اندازه کافی از تظاهر به مسلمون بودن اعصابم داغون هست دیگه حداقل تو خونه خودم میتونم راحت زندگی کنم

پیام:

اجباری، نمایش داده نمی‌شود

Spam protection by WP Captcha-Free

وبلاگهایی که می‌خوانم

شمارشگر