Sep 24 2008

ای کفار دست از سر بندگان خدا بردارید!

نوشته:     :::       13 پیام

بابا چه خبره اینجا!؟ ما دو روز و نصفه‌ای رفتیم مسافرت، مثل این می‌مونه که سیل اومده اینجا! این همه فحش خواهر و مادر به مسلمین بدبخت ندین بابا! بدخبت‌ها خودشون تو سری خورده و خدا زده هستند(بنده خدا هستند) نیاز نیست شما هم این همه توی سرشون بزنید!
آقا مجتبی من مسلمون‌های بی سواد مثل شما زیاد دیدم، نمونه‌اش رو هم توی مطلب قبلی برات مثال زدم. من واقعا دیگه با این گونه مسلمین بحث نمی‌کنم، یعنی همین که دیدم سطح سوادشون به اندازه شما هست، دیگه ولشون می‌کنم در خماری بمانند، چونکه با بحث کردن با مسلمین نمونه شما توهین به شعور خودم کردم. آخه حیف ما ها نیست وقت با ارزش خودمون رو صرف این (بندگان خدا) بکنیم!؟ بابا اینها با تمام وجود و بدون هیچ قید و شرطی (unconditional) خودشان را بنده خدا می‌دانند، با چنین آدم‌هایی که نمی‌شود بحث کرد که! بابا اینها مجنون‌اند بر انسان مجنون هم هیچ حرجی نیست.

نوشته: در ساعت: 9:16 pm در بخش: نقد اسلام

13 پیام  |           

13 پیام به “ای کفار دست از سر بندگان خدا بردارید!”

 1. Sanaz says:

  فقط جاي تاسف داره كه همچين كساني زمام امور دستشون. خيلي شرم اوره كه مثل زمان ساساني ها كه ايرانيهاي زجر ديده دنبال تغيير بودند و به زور و جنگ از يك طرف و از طرف ديگر با جانشين كردن الله و محمد بجاي اهورامزدا و زرتشت و فرار از جزيه اسلام رو پذيرفتند. باز بعد از 1400سال براي تغيير اوضاع متوسل اسلام شدند. زمان صفوي هم به همين ترتيب . يعني ايراني چيز ديگه اي بلد نيست براي تغيير اوضاع ؟ يعني براي بهتر كردن اوضاع گذشته را نقد كردن كار سختيست ؟ يعني چند بار اين تاريخ در ايران بايد تكرار شود ؟ كه هر موقع تغيير ميخواهند ميروند سر وقت الگو برداري از اسلام ؟ تازه حالا اسلام ناب محمدي هم ميخوان .

 2. شيرجواد says:

  بعضی‌ها تكليفشون با خودشون هم روشن نيست:
  http://www.bbc.co.uk/persian/worldnews/story/2008/09/080924_rm_us_bustour_pix1.shtml
  روزه می‌گيرند و به افطار پارتی می روند… خلاصه اسلام مثل گربه مي‌مونه. از هر جا ولش كني چار چنگولي به زمين می‌رسه! هزار و شونصد تا روايت داره!

 3. افشین says:

  صلوات:
  اللهم سر به خلأ محمد و آل محمد
  دوستان کافر درود. اگه شما هم مثل من عقیده دارید این یکی دو روز بحث به یک نتیجهء دلخواه رسیده صلوات فوق رو ختم کنید.
  مدافعین اسلام هم اگه فکر می کنن که با این بحثها ما خواستیم عقیده امثال یارو رو عوض کنیم و حالا چون یارو عقیده ش عوض نشد پس ما به خواستمون نرسیدیم باید بگیم خیر عمراً ما همچین خیالی در سر نداشته و نخواهیم داشت. چونکه همونطور که خداوند قاطر متقال در آیه شریفهء 6 سورهء ماده خر می فرماد:
  «انک یو مسلمون نِوِر تفهمون»
  «براستی که شما مسلمانان جان به جانتان کنند نمی فهمید» مسلمون جون به جونش کنی آدم بشو نیست. این آیه رم قشنگ یادمون بود و قبل از هر بحثی هم تو کامنتهای پست قبلی اونرو یاد آوری کردیم که میتونید ببینید. بنظر من یه کافر واقعی باید این آیه رو همیشه مد نظر داشته باشه…
  اما نتیجه ای که مورد نظر منه اینه که بعضی از دوستان نیمه کافر(که نصف اسلامو انداختن تو توالت ولی بقیه شو ننداختن مثلاً 12 امامه رو فرستادن پائین از سیفون ولی ممده و الله هه و قراَنه رو در سوراخ توالت نگه داشتن) یا بعضیها که در شرف انداختن اسلام به توالت هستند و دوستان تازه کافری که ایمانشون به اندازه کافی قوی نیست با شاهد بودن این بحثها چهره زشت اسلام بیشتر براشون آشکار میشه، میفهمن که تنها یکی از هزاران ایرادهائی که کفار به اسلام می گیرن کافیه برا مردود دونستن اسلام و به توالت انداختنش و از اونور هم می بینن چطور کون مسلمین از شنیدن این ایراد های منطقی و بجا شعله می کشه و هیچ جوابی در برابر انتقادهای منطقی و عقلانی که از اسلام میشه ندارنو و تنها و تنها می تونن دری وری بگن، هو چیگری بکنن، فحش بدن و چرندیات قرقره کنن، و همین دفاعیات هم خودش دلیل خوبیه برا اسلامو به توالت انداختن
  همه دیدن که طرف طی 2 روز کس گفتن اعتراف کرد که قوانین قراَن اشتباهه و یه آخوند کون نشور که از الله بیشتر میفهمه باید الله رو جمعش کنه و حرفهای گوینده قراَنو که از روی نفهمی و حیوان صفتی گفته اصلاح کنه
  همه دیدن که یارو قبول کرد که بچه بازی و تجاوز به کودکان از نظر اسلام مجازه و حتی توصیه شده(سنت رسول الله)
  همه دیدن که یارو قبول کرد که فرد مسلمون بع بع کنان خوردن هر گهی که آخوند و پیغمبر بگه قبول میکنه تا بشه بنده خدا! چه افتخاری
  و همه دیدن که اسلام با عقل سازگار نیست و مسلمونی یعنی ایمان آوردن گوسفندوار به خرافات
  و در نهایت همه فهمیدن که کفار اگر هم فحش بدن دلیل موجه واسه کارشون دارن
  نتیجه ای بهتر و سازنده تر از این نمیشه انتظار داشت
  ————-
  دوستان شب قدر رو بیاد داشته باشین در این شب ریدن به قبر بابای امام حسین از سوی معصومین بسیار سفارش شده و از طرف خداوند ثواب 70 حج و 70 ختم قراَن به هر بار ریدن به قبر این امام همام داده میشه

 4. ط says:

  آقایون! خانوما!
  من یک آدمم مثل شما. آتئیست هستم و هیچ باوری به غیر ماده ندارم.
  تا به حال حدود 14 15 مسلمون رو هم با بحث و مناظره نه تنها بی مذهب بلکه بی خدا کردم. من به قدرت استدلال و منطق ایمان دارم و تا زمانی که نفسم در بیاد هم با هرچه بوی خرافه بده مبارزه می کنم..
  اما !
  حالا همه ی اینها رو گفتم تا یک حرف دوستانه بزنم. من عاجزانه از همتون می خوام توی این کامنتدونی کامنت های فحش و ناسزا و نمی دونم داستانهای اروتیک از بچه بازی محمد نزارین. دلیلش هم تنها اینه که بنا به تجربه ی شخصی، اگر از این رویکرد خصمانه ی عریان وارد نشین کارتون پیش می ره. اون جوجه مسلمون میاد و به خیال خودش بحث می کنه و آخرش هم یا گورش رو گم می کنه یا دچار یک شک و تردید کمرنگ میشه که اثراتش در آینده روی اون گذاشته خواهد شد.
  اگر واقعا دلتون به حال این امت ابله می سوزه و به روشنگری اعتقاد دارین بدون فحش و ناسزا سخنتون رو بگین.
  زنده باد منطق

 5. شيرجواد says:

  آقا مجتبی چی شد داداش؟ ساكت شدی؟!
  پس يادت نره، اگه يكی ازت پرسيد خورشيد موقع غروب كجا می‌ره… بهش بگو ميره تو يه چشمه‌ی گل آلود…

 6. ايرانلي says:

  با سپاس فراوان از تمامي دوستاني كه وقت گرانبهاي خود را صرف روشن كردن مسايل و اگاه كردن كساني مثل من و ديگردوستان ميكنندو سپاس ويژه از خسن اقا صاحب خونه ي دوست داشتني….ووووووهزاران و مليونها سپاس از دكترلاييك گرامي…
  راستي اون لينك مر بوط به اما ر وارقام مذاهب خيييييلي جالب بود…از ا مار گوسبندان روز بروز كاسته ميشه…
  امار اتاييستها هم قابل ملاحظه است ….
  به اميد روزي كه گوسپندي روي زمين نباشه…افشاگري و منطق تنها راه پيشروي به سوي اين هدف ست.
  پاينده ايران
  مرگ بررژيم فاشيسي اخوندي ايسلامي كثيف

 7. ايرانلي says:

  بی دین ,بابک اسحاقی
  ——————————————————————————–
  اگر اعدام و تیرباران ره دین است
  اگر کشتار مردم در قوانین است
  اگر دین مبین تازیان این است
  چه بابک شاد و خرسند است که بی دین است
  اگر سینه زنی فرمان این دین است
  قمه بر سر زدن نامش اگر دین است
  عزاداری اگر کیش است و آئین است
  چه بابک شاد و خرسند است که بی دین است
  اگر اهریمن دین بر سر زین است
  اگر عدل علی شمشیر خونین است
  اگر آزاده بودن پاسخش این است
  چه بابک شاد و خرسند است که بی دین است
  اگر دین سوره های جنگ خونین است
  همه جا آیه های آتش کین است
  اگر صلح و صفا محکوم تمکین است
  چه بابک شاد و خرسند است که بی دین است
  اگر زن برده بی مایه دین است
  اگر دین چادر چرکین و ننگین است
  اگر زن در حجاب تار و غمگین است
  چه بابک شاد و خرسند است که بی دین است
  اگر دین آرزوی مرگ نسرین است
  اگر پایان عشق ویس و رامین است
  اگر دین دشمن فرهاد و شیرین است
  چه بابک شاد و خرسند است که بی دین است
  اگر زاهد به منبر والی دین است
  ولی پائین منبر حیله آئین است
  اگر زاهد ستمکار و سیه بین است
  چه بابک شاد و خرسند است که بی دین است
  اگر بابک خرد را مهر و آئین است
  خردمندی اگر دشمن به هر دین است
  اگر کافر خردمند است و بی دین است
  چه بابک شاد و خرسند است که بی دین است
  بابک اسحاقی

 8. درود.
  شرح و عکس کلیه فضائل و مناقب حضرت فاطمه الزهرا بنت رسول الله در وبلاگ بنیاد الزهرا.
  zahra-zeynab.blogspot.com

 9. کوروش says:

  با سلام و خسته نباشيد خدمت مديريت محترم وبلاگ.
  من جديدا با وبلاگ (افکار پراکنده يک موجود منسجم) به نويسندگي شيوا خانم آشنا شدم. متاسفانه ايشان از بهمن ماه سال 86 ديگه نمينويسن. اگر از ايشان خبري دارين يا آدرس ايميل ايشون را مي دونيد به من خبر بديد. با تشکر

 10. پیلتن پاکزاد says:

  با عرض پوزش از حسن آقا برای اینکه از سایت شما برای این مطالب استفاده میکنم.
  جناب مجتبا (مجتبی)
  چون احساس میکنم که میخواهی بیاموزی و در عین حال جرات نداری که از اعتقاداتی که به قول خودت در گوشت گفته اند فاصله بگیری. برایت چند مطلب کوچک را میگویم. برای درک اینها و فهمیدن درستی و نا درستیشان احتیاج به مدرک تحصیلی بالا و یا تحقیقات نیست. فقط کمی به آن بیاندیش.
  1- خداوند همه جیز را میداند. بنابراین در دینی بوسیله او آورده شده باشد. نباید مرتب خداوند خودش را اصلاح کند. یا نظرش را عوض کند. و یا اینکه احتیاج داشته باشد که بندگانش اشتباهات اورا اصلاح کنند. شما در قرآنتان چندین آیه ضد و نقیض دارید وحتی در یک مورد خداوندتان دوتا از آیه هایی را که آورده بود پس گرفت. اگر شمای بنده خدا میفهمید که بریدن دست و پاغلط است. پس چرا خدایتان نمی فهمد؟
  2- کتابی که توسط خدا فرستاده میشود (قرآن – انجیل – تورات) برای راهنمایی بندگانش است که باید به آسانی و بدون بدون هیچ شک و شبهه ای دستورات او را بفهمند و اجرا کنند. بنا براین این کتاب نمی تواند مثل کتاب معما باشد که هر کسی آن را یک جوری بفهمد و تفسیر و اجرا کند. ما میدانیم که در کلیه کشورهای مسلمان دستورات قطع اعضای به یک گونه تفسیر شده است. پس اگر این تفسیر اشتباه است نشان دهنده یک نقص بسیار بزرگ در کتاب است و خدایی که آن را آورده و در آوردن چننین کتابی اشتباه کرده است.
  3- آیا اسلام یک دینی است که برای همه مردم و در همه زمانها آمده است؟ اگر جوابتان بله است. پس بفرمایید که مردم قطب شمال و مردم شمال کشورهای اسکاندیناوی چگونه باید فرامین اسلام را که بیشتر بر اساس حرکات سماوات است اجرا کنند؟ در قطب شمال شش ماه روز است و شش ماه شب. پس همه این روزی چندین بار نماز خواندن قبل از آفتاب و بعد از غروب و غیره تبدیل میشود به اعمال سالیانه. و روزه گرفتن هم بر اثاث حرکات ماه اصلا میسر نخواهد بود. اگر جوابتان خیر است. پس چرا قرآن بطور واضح نمیگوید که این دین برای مردم بدبخت این منطقه است و بقیه مردم دنیا میتوانند زندگی خوب وبی دغدغه ای داشته باشند. مگر اینکه خدای شما از گرد بودن کره زمین اطلاع نداشته که در اینصورت خدایتان خدا نیست. بلکه انسان شیادی بوده که به اسم دین و با وحشت دادن مردم از جهنم و امید دادنشان به بهشت از آنها سوئ استفاده کرده است.
  4- اگر شما قرآنتان را نخوانده اید که بتوانید جواب من را بدهید . من آن را خوانده ام. در یک مکان نوشته شده که این دین برای مردم هم زبان محمد است. پس لطفن ما ایرانیان پارسی زبان و متمدن را آسوده بگذارید و حشیگری ها و جنایات و دزدی اعراب به عهده خودشان بگذارید.
  5- میدانم که با دیدن جملات بالا رگهای گردن اسلامیتان سیخ شده است. اجازه بفرمایید توضیح بدهم. به دلایل زیر, اسلام دین قتل و دزدی و تجاوز و دروغگویی و وحشیگری و بت پرستی و حماقت است.
  ا- اولین اقدام بزرگ مسلمانان غارت کاروان مکه بود. یعنی سرقت مسلحانه از مشتی بازرگان و کشتن آنها که از مالشان در برابر محمد دزد (محمد امین !!) و پیروان غارتگرش دفاع میکردند. محمد در 63 غزوه شرکت داشت که سه تای آنها دفاعی بود و شصت تای آنها تهاجمی. توجه داشته باشید که غزوه حرب نیست. حرب جنگ دو لشگر است. غزوه سرقت مسلحانه است که مشتی دزد به مردم شبیخون میزنند.
  ب- محمد تجاوزگر بود. من فقط به تجاوز او به دخترک کوچکی مثل عایشه اشاره نمیکنم. برای آنها که نمیدانند، عایشه 9 ساله نبود. عایشه 9 ساله به سال قمری بود که میشود 8 سال و 7 ماه. اشاره من به بقیه زنانی است که محمد به آنها تجاوز کرد. مثل آن زن یهودی زیبایی که محمد شوهر و پدر او را کشت و در همان شب او را به عقد خود در آورد. مگر نه اینکه اسلام میگوید که زن شوهردار باید 3 ماه عده نگه دارد تا مشخص شود که او حامله نیست؟ پس چرا محمد عده او را نگه نداشت؟ آیا هیچ زنی حاضر است با کسی که همانروز شوهر، پدر و بقیه قبیله اش را قتل و عام کرده ازدواج کند؟ اگر زنی با میل خود ازدواج میکرد، روز بعد که محمد از چادرش بیرون می آمد، همه صورت و بدنش از جای ناخن هایی که به او کشیده شده بود خونین نبود.
  پ- دروغگویی. علاوه بر اینکه تقییه یکی از واجبات اسلام وبخصوص شیعه گری است. کلیه اسلام بر اثاث دروغ هایی که سلمان پارسی اختراع کرد و به محمد آموخت ساخته شده است. این بحث بسیار مفصلی است که وبسایت حسن آقا محل آن نیست. ولی شما آثار دروغگویی را همه داستانهای اسلام و وعده های داده شده و عمل نکرده را در همه جا میتوانید ببینید.
  ت- وحشیگری مسلمانان احتیاجی به توضیح ندارد. از سنگسار و چشم کور کردن و قطع عضو و سر بریدن بگیر و برو تا ظلمهایی که به زنان میشود برسی.
  ث- بت پرستی. محمد بت پرست به دنیا آمد و بت پرست از دنیا رفت. هنوزهم رفتار مسلمانان بت پرستانه است. معنی آلله و اکبر خدا بزرگ است نیست. این را از هر عرب زبانی میتوانید بپرسید. معنی آلله و اکبر، الله بزرگترین است میباشد. الله بزرگترین بت خانه کعبه بود ( میگویند حجر ال اسود – سنگ سیاه- همان الله است). خانواده محمد پرستندگان الله بودند و به همین دلیل اسم پدر محمد عبدالله بود که معنیش بنده الله است. سال اولی که محمد به مدینه رفت، برای زیارت سالانه الله به مکه باز گشت و مکییان او را راه ندادند و گفتند که تا دست از دزدی و غارتگری و مسلمانی بر نداری نمتوانی به زیارت الله بیایی. محمد برای اینکه وظایف دینیش را انجام دهد، لشگر جمع کرد و به مکه حمله کرد. و پس از فتح مکه همه بت ها شکست بغیر از سه بتی که دختران الله بودند. اگر به مراسم امروز حج دقت کنید آثار بت پرستی را بطور کامل می بینید. مردم بدور خانه الله طواف میکنند. شما با عقل خود بمن بگویید، چگونه خانه خداوندی که این جهان پر عظمت و زیبا را ساخته میتواند یک اتاق کوچک سنگی وسط بیابانهای بی آب و علف عربستان باشد؟ سنگ انداختن به شیطان هم در حقیقت سنگ انداختن به بت رقیب الله بوده. هفت بار از کوهی به کوه دگر رفتن هم در حقیقت هفت بار از بتی که در بالای هر کدام از این کوه بوده به بت دیگر رفتن بوده.
  ج- باور داشتن به دینی که هیچ از آن ندانید و فقط از آن کور کورانه و با تعصب پیروی کنید دلیل حماقت است. اجداد ما به ضرب شمشیر و از ترس کشته شدن بوسیله عرب وحشی که با شمشیر آغشته بدر خانه اش آمده بود و میگفت یا مسلمان شو یا کشته میشوی و زن و بچه هایت به بردگی میروند مسلمان شدند. مسلمان یعنی تسلیم شده. آنها کسانی بودند که تسلیم شدند و قبول کردند که جزیه و خمس و ذکات بدهند تا کشته نشوند. و بعد اعراب ممنوع کردند که ما به زبان پارسی صحبت کنیم و یا هر چیزی از آداب خود را داشته باشیم و کم کم این دین پلید در کشور ما خانه پیدا کرد. و مردم ما چیزی نمیدانستند بجز جفنگیاتی آخوند بخوردشان میداد. حتی آخوندها مجبورشان کردند تا قرآن را به عربی بخوانند تا نفهمند چه مزخرفاتی در آن نوشته شده. ولی در زمان حال که بیشتر مردم سواد دارند و قرآن ترجمه شده است، فقط احمق ها باور دارند که کتابی که میگوید زمین پهن است و کوهها را روی آن گذاشته اند تا آن را برسر جایش نگه دارد و خورشید شبها به داخل لجن می نشیند از طرف خدا آمده است. قرآن کتابی است پر از غلط های دستوری و بی سر و ته که بر خلاف آنچه که میگویند هیچ کس نمیتواند نظیر آن و به فصاحت آن بنویسد، هر بچه دوازده ساله عرب زبان میتواند نظیر آن را بنویسد. با این تفاوت که بچه دوازده ساله اشتباهات فاحشی مثل غروب خورشید در لجن و باران از کوهی در آسمان میریزد روی ابر را نمیکند.
  چ- بر خلاف نوشته شما، علم پزشکی معتقد است که روزه گرفتن برای انسان ضرر دادن و بدن را دچار شوک میکند. و ننوشیدن آب برای ساعتها بخصوص در فصل تابستان و دفع نکردن سمومات بدن از طریق آبی که مینوشیم برای بدن و کلیه ها بسیاربد است. این هم یکی دیگر از مزخرفاتی است که تحویلتان داده اند و شما تحقیق نکرده قبول کرده اید.
  من یکبار دیگر از حسن آقا و بقیه خوانندگان بلاگش برای نوشتن کامنت بلندی پوزش میطلبم.
  ارادتمند پیلتن پاکزاد

 11. شيرجواد says:

  با تشكر از پيلتن پاكزاد و بقيۀ دوستانی كه سعی می‌كنند هموطنان خود را از عفريت جهل و جنايت يا به كلام ساده‌تر همان اسلام رهايی بخشند. اميدوارم آقا مجتبي قدر چنين هموطنانی را بداند.
  آزاد و آباد باشي اي ايران

 12. شيرجواد says:

  من فكر می‌كنم كه آقا مجتبی همين الان هم به اشتباه خودش پي برده و بسيار نادم و پشيمان است. بله دوستان با منطق و استدلال می‌توان ناآگاه‌ترين و متحجرترين افراد را نيز با حقيقت آشنا نمود.
  به آقا مجتبی و همۀ جوانان مسلمان خوانندۀ وبلاگ حسن آقا:
  آقا مجتبی در جايي از كامنت‌های خود ابراز نگرانی كرده بود كه اگر دين و خدا نباشد و مردم به اين قبيل مسائل اعتقاد نداشته باشند، پس چه بر سر اخلاقيات خواهد آمد. من مطالعۀ كتاب وزين “پندار خدا” (God Delusion) را به ايشان توصيه می‌كنم. اين كتاب اثر پروفسور ريچارد داوكينز بوده و در حال حاضر به فارسي ترجمه شده و با يك سرچ سادۀ گوگلي، می‌توانيد آنرا پيدا نموده و دانلود كنيد.
  آقا مجتبی بايد بداند كه در حال حاضر كشورهای حوزۀ اسكانديناوي كه بيشترين تعداد بيخدايان و غير مذهبي‌ها را نسبت به كل جمعيتشان در خود جای‌ داده‌اند امن‌ترين نقاط دنيا هستند. و آمار جرائم و بزهكاري در آن سرزمين‌ها با كشور‌هاي مذهبي‌اي مثل ايران قابل قياس نيست. اين حرف آقا مجتبی ناشي از سم پاشي عقيدتی مزدوران رژيم آخونديست. اگر آقا مجتبی در سخنان من ترديد دارند خودشان آمار جنايت و بزهكاري در بين مذاهب و بيخدايان (atheists)را در گوگل جستجو نمايند. (هم به زبان انگليسي و هم به زبان فارسي) البته روشن است كه مبنع اين آمار بايستي معتبر باشد. آقا مجتبی بايد ياد بگيرد كه نسبت به هر ادعای بدون مدركی با ديدۀ شك بنگرد.
  شخصي به شوخي گفته بود: اگر در قرآن نوشته بودند كه نهنگ چهل روز در شكم يونس زندگی كرده بود من باز هم باور می‌كردم. چون قرآن سخن خداست!!! پس عقل چه می‌شود؟
  آقا مجتبي بايد دوست و دشمن خود را از هم تمييز دهد و بداند كه مذهب ريشۀ تمام شرارت‌هاست.
  به قول انيشتين نهايت بي‌شرميست كه بشر از ترس جهنم و اميد به بهشت به درستكاري بينديشد.
  آقا مجتبي بايد بداند كه علي بن ابي طالب آن كسي نيست كه در نهج البلاغه نشان داده شده. و اصولا نهج البلاغه به دست سيد رضي نوشته شده و به دروغ آنرا به علي بن ابي طالب نسبت داده‌اند و نود درصد مسلمانان دنيا (اهل تسنن) اين كتاب را فاقد اعتبار و ساخته و پرداختۀ علمای تشيع (يا به قول خودشان كافر و رافضي) می‌دانند. آقا مجتبی بايد بداند كه دست علي و اسلاف عرب به خون هم ميهنانش آلوده است. البته اين بدان معنا نيست كه ما با تازيان دشمن باشيم. خير. ما ايرانيان از ديرباز براي همۀ نژادها احترام قايل بوده‌ايم.
  در پايان من مطالعۀ كتابهاي زير را به ايشان توصيه می‌كنم:
  1- تولدي ديگر (شجاع الدين شفا)
  2- بيست و سه سال (علي دشتي)
  3- پندار خدا (ريچارد داوكينز)
  4- چرا من مسلمان نيستم (ابن وراق)
  5- علي نماد شيعه‌گري … و اگر باز هم نياز به مطالعۀ كتاب‌های ديگري دارند من و ساير دوستان در خدمت حاضريم.
  گفتنيست كه اكثر اين كتاب‌ها به صورت رايگان بر روي وب قابل دانلود می‌باشند.
  به ياد همۀ عزيزان گمنامی كه بدون هيچگونه چشم‌داشت مادي، ماه‌ها و هفته‌ها از عمر خود را صرف خرافه‌زدايي در بين نسل‌ جوان ايران‌زمين نموده‌اند.
  آزاد و آباد باشی ای ايران

 13. ايرانبد says:

  خداوند ايران زمين را سباس كه بصورت اتفاقي با سايت شما اشنا شدم تا در جهل و ناداني نميرم. خواهش ميكنم مراجع و كتابهاي قابل دسترسي در اين رابطه معرفي كنيد تا بواسطه مطالعه بتوانم فرزندانم را از حماقت و خرافاتي كه در مدرسه اجبارن به خوردشان ميدهند هوشيار كنم.
  اردتمند- ايرانبد
  33 ساله تهران

پیام:

اجباری، نمایش داده نمی‌شود

Spam protection by WP Captcha-Free

اخبار و مطالب خواندنی