Sep 13 2008

آثار حکومت مستضعفین

نوشته:     :::       17 پیام

روزی که خمینی ملعون صحبت از حکومت مستضعفین می‌کرد اکثر چپ ها و حتی دیگر اقشار جامعه این برداشت را از صحبت‌های او می‌کردند که حکومت او حکومتی خواهد بود که کنترل آن در دست طبقات تهی دست خواهد بود و یقینا آنهایی که برای تشکیل یک جامعه برابر تلاش می‌کردند تناقضی در به روی کار آمدن چنین حکومتی با خواسته‌هایشان نمی‌دیدند و همین فریب باعث شد کل جامعه را فریب دهد و دنباله رو خود کند.
چیزی را که قیام کنندگان سالهای 50 از آن بی خبر بودند این بود که خمینی و شرکاء می‌خواستند حکومتی را برقرار کنند که همه اقشار جامعه مستضعف باشند و عده معدودی (ملاها) صاحب همه چیز چه قدرت و چه ثروت شوند، تا بوسیله این دکترین بتوانند اسلام ناب محمدی شان را تا دروازه بهشت هدایت کنند. تئوری خمینی یک تئوری کامل بود و نتیجه آن هم کاملا همان شد که او می‌خواست، جامعه‌ای غرق در فقر و فلاکت که شهروندان آن هیچ فکر و ذکری بجز جان کندن برای یک لقمه نان نداشته باشند. چنین جامعه‌ای حتی فکر خلاص شدن از دست ملاها را به مغز خود نیز خطور نخواهد داد، چه رسد به اینکه قیام کند، چنین جامعه‌ای چنان فرسوده می‌شود که دیگر نای هیچ حرکت مثبتی را نخواهد داشت. چنین جامعه‌ای برای هر نیاز روزمره خود باید دست گدایی بسوی قدرتمداران و صاحبان ثروت(ملاها) دراز کند. به همین منظور هم بود که از روز اول همه ثروت‌هایی را که از دست سران حکومت و سیستم قبل از خود بیرون کشیدند را در دستگاه‌های گدا پرور مثل بنیاد مستضعفین، بنیاد شهید و هزار و یک بنیاد بنیان کن دیگر متمرکز کردند، تا بتوانند با پرداخت مبلغی از این ثروت باد آورده به تک تک شهروندان، آنها را گوش به فرمان خود نگاه دارند. وقتی ملتی گدا شد مجبور است دست تکدی بسوی هر کس و ناکسی دراز کند.
نتیجه چنین سیاستی را امروز می‌توان در همه طبقات جامعه دید.
فعلا تا رسیدن به حوریان بهشتی این پیش پرداخت را داشته باشید تا در آن دنیا دستتان به لعبتکان بهشتی برسد!!
اگر فیلم زیر را نمی‌بینید می‌توانید آنرا داونلود کنید فورمت آن از نوع فیلم تلفن همراه است(3gp)

با سپاس از شیوا که این ویدئو را در اختیارم گذاشت.

نوشته: در ساعت: 7:31 am در بخش: نقد اسلام

17 پیام  |           

17 پیام به “آثار حکومت مستضعفین”

 1. freeman says:

  mersy az tarif.margh bar molla va molla sefat.

 2. ساني says:

  بخشي از وصيت نامه ي امام خميني قدس اسره الشريف:
  “و لكن دستمه بديد به علي لوسه، ريشمه بديد به اكبر كوسه، كونمه بذاريد تو موزه تا برا مستضعفين بگوزه…”

 3. ببین بدبختی به کجا می رسد که مردم بی نوا راضی به حمله ی نظامی کشور دیگری می شوند.
  تاسف بر انگیز است!

 4. Heeva says:

  در کتاب روح الجنان اثر ابوالفتوح رازی آمده است: یکی ازعقلا المجانین- دیوانه‌گان ِفرزانه- نزدیک معاویه شد. معاویه او را گفت از قرآن چه دانی؟ گفت: دانم و نیکو دانم. گفت بخوان تا بشنوم. گفت: بسم الله الرحمن الرحیم. اذا جاء نصرالله و الفتح. ورایت الناس یخرجون من دین الله افواجا۫. گفت: خطا خواندی که یدخلون فی دین الله آمده است. گفت: آن در روزگار رسول بود، اکنون خارج می‌شوند.
  این حکایت دیروز، بخوبی بیان‌گر حال و روز جامعه‌ی کنونی ایران است. جامعه‌ی ایران در جهان کنونی یکی از کانون‌های فعال و تپنده‌ی گریز از دین اسلام و ستیز با دین اسلام است. بی شک یکی از عوامل موثر و زمینه ساز این گریز و ستیز، پی‌آمدهای خون‌بار و فاجعه بار فرمانروایی سی ساله‌ی دولت دینی و دین دولتی درجامعه‌ی ایران بوده است. همین امر خود در جامعه‌ی ما سبب شده است، تا این گریز و ستیز، معنای ویژه‌ای بیابد. اول آن که این گریز و ستیز تبدیل به امری اجتماعی- سیاسی شده است. در نتیجه رد پای این ستیز و گریز را می‌توان در مطالبات تمامی جنبش‌های اجتماعی- سیاسی مشاهده کرد. دوم آن که این ستیز اجتماعی- سیاسی، نه ستیزی علیه الاهیات انتزاعی، بل ستیزی علیه قدرت و اقتدار دین سالاران و الاهیات سیاسی- حقوقی آنان است.
  سوم آن که این ستیز علیه الاهیات سیاسی- حقوقی، با گسترش آگاهی تاریخی و مدنی و هم چنین گرایش به روشن‌اندیشی و خردباوری توام شده است. چهارم این که، این گریز از اسلام دولتی و دولت اسلامی، با خواست آزادی و برابری و استقرار دولت غیر ایده‌ئولوژیک و دینی به هم گره خورده است. پنجم این که، این موج اسلام گریزی، یکی از عوامل موثر رواج انواع قرائت‌های لیبرال و سکولار از اسلام شده، که این امر خود زمینه‌ی تجزیه‌ی صفوف و اقتدار دین‌مداران و دین سالاران را فراهم کرده است. البته نباید خوش‌بینانه و ساده لوحانه این موج اسلام ستیزی و اسلام گریزی را به تمامی با آزادی‌خواهی و روشن اندیشی هم‌راه و هم‌قدم شمرد. زیرا در این سال‌ها در ایران ما شاهد رشد انواع گرایش‌های عرفانی و شبه عرفانی، دینی و شبه دینی بوده ایم. که این خود به معنای تولید و باز تولید دین‌خویی در اشکالی دیگر است. با این همه به باور من جامعه‌ی ما در راه نقد دین گام‌های بزرگی برداشته است، که این امر خود می‌تواند پیش‌درآمدی باشد برای رهایی از سلطه‌ی اجتماعی دین.
  jamesharab@gmail.com

 5. يك دوست says:

  يك: خسن آقا من مدت كميه كه با وبلاگتون آشنا شده ام. به خاطر اين همه مطلب غني از جنابعالي سپاسگذارم.
  دو: جسارتا بايد عرض كنم كه با نظر شما در مورد خميني ملعون موافق نيستم. چراكه فكر مي كنم اون خرتر و نفهمتر و بيسوادتر و بيشعورتر از اين حرفها بود كه عقل معيوبش به اينجاها كه شما ميگي، برسه. اون موجود مريض فكر مي كرد كه اگه جامعه رو مطابق كتاب تخماتيك و بي سر و ته قران و قوانين وحشيانه ي اسلامي اداره كنه ايران گلستان مي شه. در واقع با آخوندهاي حكومتي امروزي كلي توفير داشت. البته اين نظر شخصي منه و ممكنه كه درست نباشه.

 6. دوست عزیز وقتی می گوییم خمینی منظور خمینیسم است و این یک ساختار پیچیده ای بود که از لابلای تاریخ ایران سر برآورد درست مثل که غده چرکین که بعد از رسیدن سر بر می آورد. خمینی یک دکترینی بود که خواهی نخواهی در آن مرحله به رشد می رسید و باید این غده چرکین سر باز می کرد تا روند تاریخ طی شود.
  درضمن شخص خمینی را هم شما بسیار دست کم گرفته اید. اگر کسی بی شعور باشد چنین که شما گفته اید نمی تواند بیش از بیست سال با یک سیستم حکومتی مثل حکومت شاه در بیفتد.
  توجه داشته باشید که خمینی از سالهای 40 با رژیم شاه درگیر بود.
  پس نباید خمینی را به این سادگی گرفت.

 7. افشین says:

  کسی که یک ملت(از جمله خیلی اساتید دانشگاهها و دانشجوها و… که اکثراًهم تو غرب تحصیل کرده بودن) رو بتونه یه عمر کیر کنه رو براحتی خر و نفهم و بيشعور نمیشه گفت اگر اینطور بنظر می آد اون از هفتخطی و مادرقحبگیشه که ظاهرش باطنشو نشون نمی ده .
  صدالبته خریت امت اسلام هم در موفقیت اینها نقش اصلی رو داشت و داره

 8. يك دوست says:

  ممنون از توضيحاتتون.
  بله احتمالا من اشتباه كرده ام. اين طايفه ي ملايان موجودات موذي اي هستند كه شناختشان كار هر كسي نيست.

 9. بیخدا says:

  یه حرفی رو من این روزا از دهن ملت زیاد میشنوم که بی ربط به موضوع نیست
  میگن یه سیاست مدار انگلیسی گفته برا ساکت نگهداشتن عربها باید شکمشون سیر نگه داشت ولی برا ساکت نگهداشتن ایرانیها باید گشنه نگهشون داشت هر چه بیشتر بهتر

 10. badahwazi says:

  حسن آقا از آشناییتون خوشبختم
  در ایتکه خمینی روباه مکار بود که شکی نیست و نیازی به فیلم نداره ولی چرا پدران ما پینوکیو بودن و چرا تر ما چی هستیم

 11. دكتر لائيك says:

  عاقلان دانند و بس!
  دقت كنيد……..
  تفسير تاريخ اسلام دكتر شهيدي يه جورائي اينه كه براتون ميگم، البته اينو هم بايد بگم كه اگه اين كتاب كه رفرنس دانشگاهي هم هست ، اينطوري كه من نوشتم توسط دانشجويان بيان بشه تو ورقه امتحاني، عوض نمره استاد به همراه حراست گزينش و دفتر مقام معظم رهبري- چوب تو كونشون ميكنن اما واقعيت اينه كه : محمد در حوالی مکه و مدینه به خدمت قبائل دیگر می‌رفته تا به نام الله غارتشون کند و زنانشون را بعنوان كنيز (يه موقع فكر بد نكنين، كه فقط براي فاك و گنگ بنگ، اونا را ميروبوده!!) به نزد خود ميبرده تا ارشادشون كنه (نگاه شود به كتاب سيرة النبي كه محمد 100 روش معانقه و تحريك و جماع را توضيح ميده و از ان انات اسلامه)
  بالاخره محمد فكر ميكنه ،ميتونه بجاي محضا دزدي و غارت و آدم كشي (عينا در متن كتاب تاريخ اسلام شهيدي، “آمده محمد طرار بود” باور نميكنيد بريد بخونيد) می‌تواند به کوروش کبیر شباهت داشته باشد، و چرا نتواند داریوش کبیر بشود!؟ فقط ایشان داریوش کبیر صحرای حجاز بودند، و بجای تخت جمشید خیمه داشتند و بجاي اشربه و اكمله، سوسك و سوسمار و موش كور و آب شور ميل ميفرمودند، ولی برخلاف داریوش کبیر که اهورامزدا داشته و از ارزش‌های والای اخلاق زرتشت پیروی می‌کرده، محمد خداوند خونخوار و قهاری داشته که جز دو فعل (اقتلوهم) و (اضربوهن) و صدور فرامین بندگی و ذلت امت در برابر خداوند، هیچ نمی‌شناخته!! بيبنيد، برگِ برندهِ ادامه اين ذهن بيمار از 1400 سال پيش تا الان همينه فقط!! اول اينكه عربهاي پاسوخته وحشي شنيده بودند كه ايران بهشت است : يعني درخت داره و سر سبزه ! غذا هم هست !! و زن!!!- يعني 3 چيزي كه نداشتند! و تنها 3 چيزي كه ميخواستند! و بدتر آنكه تنها 3 چيزي كه ميفهميدند!!!!
  در درجه بعد اينكه قانون بخور تا نخورنت ، اينو عربا خوب بلد بودن …(نتايج كاركردي اين ذهنيت الان تو جامعه ايراني مصداق كامل داره ، برو بخر فردا گرون ميشه – زمين بخر بزار كنار – طلا بخر و همچنين دلار)
  خلاصه 150 سال جنگيندند تا اينكه ما ايرانيهاي سر افزار و با فرهنگ، شديم : حاج آقا ، سيد ،و مسلمان، آخوند، از آن زمان و بجاي آتشكده و آئين ميترا و معبد آناهيتا …… ، شديم داراي مسجد حسينه و قمه زني ومراسم ختنه سوران و عمر كشون! مهر و نفقه و شير بها و متعه وصيغه دورغگو و دغلباز، حد زدن و نهي از منكر كن ،جهاد و آدم كشي، از زمان صفويه هم شديم فارسهاي عربتبار!!!
  حالا فكرشو بكنيد ما بايد ميليارد ها تومان هزينه نمالشگاه ! سميناهار ، همايش اين اسكولها را بديم تا بتونن آيه قران :
  “الٌجبالٌ اوتادا” را تفسير كنن !! تازه آخرش هم نميشه يه جوري ماست مليش كرد (كوهها، ميخهاي زمينند!!!)
  (:D
  نه نه نه استغفراله، منظور خدا اين بوده كوهها تعادل زمينو حفظ ميكنند كه بد نچرخه! ( منظور همان سرب بالانس ريگ و تاير ماشينه) واوو‍!
  – ببخشيد مارو ميخواهيد اسكول كنيد ؟
  حالا اين شیخ محمدخاتمی ميخواهد با استفاده از همين سابقه تاريخي فوق، افسار مردم محجور ، پاسيو ايرانو بگيره تا بمونن!!! اره بمونن! اين همون روش محمده! آره داداش………..
  خيلي جالبه كه، مردم ايران، آخرين چيزي را ميخوان ، كه دارن !
  ميگن : بابا ، خاتمي اگه بياد كه توپ ميشه ! آزادي و آسايش آرامش ( آخ جون زمينهاي شمال هم بواسطه تجمع بيشتر كس و كون تو خزر شهر از متري 7 ميليون الان ميشه 50 ميليون كلي پول در مياريم و پيشرفت ميكنيم…..واووو بازم خودشه … خونه و زمين گرون ميشه
  تو شهرها ، بورس و بورسبازي دوباره ميتركونه، به سكس پارتيها گير نميدن ديگه ، مراكر خانه عفاف بيشتر ميشه ………. تازه محمد مشنگ قيافه اش زشته خاتمي خوش تيپه و تمام چيزائي كه مردم دلال مسلك ايراني ميخوان توي همين پرانتز هست ……. مالكيت بيشتر و مالكيت بيشتر – هنر نزد ايرانيان است و بس
  خسن ، باور كن از صغير و كبير الان حرفاي اين محمود مشنگ ريتارد رو باور كردن !! 90 درصد مردم ميگن ايران ابر قدرته جهانه! ( بزار يه فيد بك از اينجا بدم بهت) امريكا مثل سگ از قدرت نظامي ايران ميترسه!!!( حتما از 12 فروند اف 14 فك حسني ساخت 1970 ، كه هركدام 3 بار هم سقوط كرده و صافكاري رنگ شده ميترسن) ! همين مردم اينو هم ميگن : ايران باج ميده تا بقيه دنيا هم راجع بهش همينارو بگن … امممما عاقلان دانند.
  اين بياني فشرده از شب تاريك تاريخ ايرانه ووووولي بايد روشن گري كرد…..

 12. ملتی که در برابر رضا شاه و محمد رضا شاه ناسپاس بود این هم حقش است.
  در حقیقت خلایق هرچه لایق!
  درسته که شاه و رضا شاه معایب فراوانی داشتند اما ملتی که برای خلاصی از معایب شاه متجدد به ملای مرتجع مراجعه کند به قهقرای 1400 ساله دچار می شود.
  شریعتی که متجدد ترین متشرعین بود قد خر نمی فهمید می خواهی وقتی رهبری بدست ملا بیفتد وضع اینطور نشود!
  ———————–
  ذکر فضائل و مناقب حضرت زهرا سلام الله علیها با فرتورهای گیرای باستانی در وبلاگ بنیاد الزهرا وابسته به حزب سبز گایا
  Htpp://zahra-zeynab.blogspot.com

 13. حکایت ملت ایران مثل همون خلو پاک کن که تعریف کردی هست.
  خلو همین اسلام و قرآن و اعتقادات مردم بود .
  شاه کشور را متجدد کرد همه جور |آزادی داد جز آزادی سیاسی (تازه اون هم دربرابر این خفقان آخوندی آزادی بود)
  مردم خلو پرست ، از دیدن زنان زیبا و مردمان ترو تمیز خیابانهای تمیز آهنگهای قشنگ غذاهای ارزان عقشان گرفت و گوهی مثل شریعتی و خمینی مثل همون چفیه رهبر و گوه بود که به مشام مردم خلو پرست خورد همه به هوش آمدند و مست شدند و در خیابان ریختند که ما حکومت اسلامی می خواهیم.
  بوی گل سوسن و یاسمن آمد!!!
  ——————————————–
  ذکر فضائل و مناقب حضرت زهرا دخت گرانقدر حضرت ختمی مرتبت در وبلاگ بنیاد الزهرا وابسته به حزب سبز گایا:
  zahra-zeynab.blogspot.com

 14. آقای دکتر لایک این مطالبی که نوشتید درست و صحیح ولی کی چیزی را ما نباید فراموش کنیم و آن اینکه برای برون رفت از این منجلاب آنهایی که درک درست دارند باید بدون وقفه بنویسند و آگاهی بدن.
  من گمان نمی کنم کلت ایران از دیگر ملل دنیا خنگ تر باشد. کافی است افشاگری بشه کافی است آگاهی داده بشه. تا ملت راه خودش را پیدا کند.

 15. دكتر لائيك says:

  خسن جان،درست ميگي. من نميخوام مثل اين اس هولهاي حزب الهي هتاكي كنم به پيشينه مون، منتها اينكهِ ميخونم آواز نيست، بلكه فرياده ……………بدبيني هم نيست يه فكته – اما منهم مثل شما ميگم چه بايد كرد؟
  اين متن را (يعني متن بعد از خط چين) 3 ماه پيش من براي شما بصورت كامنت ارائه كردم – شما هم فرموديد كه دست همكاري همديگر را ميفشاريم، شما گفتيد بنده در تئوريزه كردن هم افزائي كنم….بعدش بحث سفر شما به فرانسه پيش اومد و فاصله افتاد ……
  باشه بيا هدف مند باشيم ….من ميتونم كار كنم. لطفا متن زيرو يه بار ديگه بخون ، اگه احساس خوبي براي ارتقاء براي همه ايجاد كرد دوباره بهم بگو…..اوكي؟(حوصله كن و متن بخون دوباره)
  —————————————
  * پيشنهاد به خسن آقا جهت برگزاري : وبينار تحت عنوان “مانيفست(مرامنامه) رهائي ”
  خسن آقا دلم ميخواد يه روز پاشم ببينم همه اين بد بختيائي كه الان توش هستيم فقط يه كابوسه ….
  مذهب در كشور هاي با تاريخ كهن يك مزبله و دلق فكري است. اين مثل يه پهلواني كه وارد ميان سالي شده هم ميخواد زورش مثل جوونيش باشه و هم هم مثل فرزانه ها احترام همگان را داشته باشه و لي نتيجش بي شك هيچكدامه! ، لذا دنبال تخدير و مخدر ميگرده . در مورد جوامع اين چنيني بهترينش مذاهب من درآوردي بالاخص مذهب مخ تعطيل كن لاشي مبنا اسلام هست ( دروغ بگو ، زنا بكن ، دو در بكن ، ترتيب بچه را بده اما براي اينكه نمازت درست باشه يه پولي كفاره به آخوندك محله بده )…. استالين هم حتي درست ميگفت اين مخدر توده ست …نه مسلك ارتقا معنوي.
  انتظاري بيداري سياسي در لايه آكتيو ايران در اين شرايط فقط يه سراب هست ، چراكه هيچ جريان هدف مندي نميتونه بعنوان طبقه سمبل ساز ، قهرمان پروري كنه كه خود لازمه جريانهاي فرگشت مبناست!!!!!
  خسن آقا شما يه بار خطاب به بنده نوشتيد كه پاسخ به لفظ” شير دلالان دانشجو” بكار رفته من بود ……و در آخر نظر شما اشاره روشن بودن آخر كار اين حركتها بود ….. من نميخوام پاسخ بدم چراكه چه چيزي بهتر از مثبت انديشي؟؟؟
  ما خودمان ميخواهيم يك مزبله ذهني درست كنيم و مثل آدامس بجويمش، جريان دانشجوئي در ايران در واقع تاسف بار هست – ملغمه اي از حركتهاي خورده بورژوازي مابانه همراه با رفتار هاي زير زميني دختر پسر، اينكه منتقدان خيلي اميدوارن به اينكه آخر كار چه ميشود ؟ جريان بي هدف و بي سمبل و بي ارزش چي از توش در ميايد هيچ…..
  افعي هيچگاه كبوتر نميزايد…..
  ، بهشت يك دانشجوي ايراني ميدوني چيه ؟ نگم بهتره (من 14 سال مدرس دانشگاهيم) اما بزاريكم بگم …. بعداز ليسانس با توجه به رابط گرفتن هاي دوره دانشجويي و استخدام در يك بنگاه معاملات مسكن …خريدو فروش زمين بيابانها و آخرش رسيدن به هدف “مكان” يا خونه خالي جهت ارضا اميال سركوب شده جنسي و بي بندو باري و اداي فان درآوردن شده تا 35 سالگي……..بعدش چزي كه ميمونه؟! : افسردگي و خستگي و بي هويتي
  – اگه ميخواهيم خوب بشيم بايد الگو سازي كنيم و مسير يابي
  پس به خودمون دروغ نگيم ……
  چون دروغ ابزار مذهب براي درماليه ….
  حكومت چرا دروغ ميگه ؟ چون شرح وظايفش اين هست و مردم دارند با دروغ عشق ميورزند زندگي ميكنند، دوستي ميكنند ، اعتراض براي توهين به دختر خوشگله كلاس انجام ميدن ، قيمت زمين را به گران ترين مبلغ در كائنات ميرسونن و…..ميدوني چرا احمدي نژاد دورغ ميگه؟؟؟
  چون دروغ یکی از فضائل بندگان خداوند است. بله! دروغ در چارچوب ادیان ابراهیمی از فضائل مؤمنان به شمار می‌رود. برای اثبات این امر باز می‌گردیم به سرچشمة ادیان ابراهیمی، به کتاب مقدس و شخص ابراهیم! به عبارت دیگر باز می‌گردیم به ریشه‌های «فرهنگی» نیچه و دیگر بندگان خداوند ابراهیم، تا بربریت و زشتی را از نزدیک مشاهده کنیم. طبق اظهار بی‌بی چسونه ‌های دینی، در «کتاب آفرینش» آمده ‌است که ابراهیم ترک دیار کرده، به مصر رفت تا از قحطی در امان بماند. آنحضرت وقتی به مصر می‌رسند به همسرشان سارا چنین می‌گویند: تو زن زیبائی هستی و اگر مردان بدانند که تو همسر منی، ممکن است به خاطر تصاحب تو قصد جان من کنند. پس بهتر است به کسی نگوئی که همسر من هستی. و منهم به همه خواهم گفت که تو خواهر منی. به این ترتیب کسی به خاطر تو مرا نخواهد کشت و جان من در امان خواهد بود! بله، فراموش نکنیم که این موجود شگفت، پدر یهودیت، مسیحیت و اسلام هم به شمار می‌آید!
  آوازة زیبائی سارا دهان به دهان گشت تا به گوش فرعون رسید. و فرعون فرمان داد تا این مهروی مه پیکر را به دربار بیاورند. و چون وی را نزد فرعون آوردند، وی از خود سخاوتمندی فراوان نشان داد و به ابراهیم تعداد قابل توجهی گاو و گوسفند و الاغ و شتر و غلام و کنیز اهداء کرد. پس از اینکه ابراهیم از قبل زیبائی سارا به نان و نوائی رسید، «یهوه» به خاطر سارا، بیماری و بلا بر دربار فرعون نازل کرد! اینهم «عدالت» خداوند ابراهیم است که بجای مجازات ابراهیم دروغگو، فرعون از همه جا بی‌خبر را تنبیه می‌کند! ظاهراً یهوه به فرعون می‌گوید که چرا چنین بلائی بر او نازل کرده! چون آنوقت‌ها، یهوه گویا مستقیماً با همه «گپ» می‌زده، و خدم و حشم و جبرئیل نداشته. بله، فرعون پس از اینکه در جریان قرار می‌گیرد، خشمگین شده، ابراهیم را احضار می‌کند و از او می‌پرسد، چرا نگفتی که سارا همسر توست؟ چرا او را خواهر خود معرفی کردی؟ من حتی می‌خواستم او را به همسری اختیار کنم! و چون حضرت ابراهیم در پاسخ فرعون خفقان گرفته بودند، فرعون به ایشان می‌گوید: بیا همسرت را بردار و برو! فرعون برای اینکه از کم شدن شر آنحضرت اطمینان حاصل کند، به سواران خود فرمان می‌دهد تا ابراهیم و بانو را به همراه خدم و حشم تا دروازه‌های مصر همراهی کنند. و به این ترتیب بود که ابراهیم که از قحطی گریخته بود، با ثروت فراوان به دیار خود بازگشت! و داستان پدرسوختگی خود و بدجنسی یهوه را برای همة هم‌ولایتی‌های‌اش نقل کرد. به همین دلیل است که دروغ، تبدیل به یکی از ارکان ادیان ابراهیمی شده، پس ما به خودمون دروغ نگيم…………………………چون ميشم مثل چريك فدائي خلق كه تو ايران 6 ميليون هوادار براي خودش رقم ميزد!!! …..
  خسن آقا پيشنهادي دارم : بيا تا با كمك بچه هاي خوب اين فروم، يه مانيفست را پيشنهاد بديم ….بذار هم افزائي كنيم و از اين همهمه تو اين سايت و جاهاي ديگه خذر كنيم
  يه وبينار بذار ….
  يه وبينار تحت عنوان “مانيفست(مرامنامه) رهائي ”
  با ذكر هدف و برنامه راهكار ي غير رمانتيك…..
  بذار بچه ها براي ذهنيت عصبانيشون هدف داشته باشن – بذار اطاق فكر داشته باشيم …. يه ددلاين هم بزار مثلا 20 روز ديگه بذار اين وبينار هر چند با ابزار ساده وبلاگ شما كار كنه
  اين ارتعاش ميتونه سازنده باشه تا اينكه بچه بيان فحش خوار مادر كه زيبنده دهان مسلمانان است را نثار دژخيمان مرده بكنند – مثلا بگو در 10 سطر بيايين نظرتونو بگين راجع به چگونگي ظرفيت سازي و فرهنگسازي حركت بزرگ رهائي – روش فكر كن

 16. افشین says:

  روزی عده ای خری را جلوی مسجد کتک میزدند، شخصی که از آنجا رد میشد جلو آمد و گفت بابا این زبان بسته را برای چی انقدر میزنید؟ مسلمانان گفتند این جانور نفهم آمده بود توی مسجد! شخص میگوید خب تقصیر خودش نیست که بدبدخت خر است دیگه! نمیفهمه! مگه من که میفهمم توی مسجد میام؟!
  نقل از:
  zandiq.com

 17. افشین says:

  توضیح لازم در مورد روایت بالا:
  افرادی که مسجد حکم مستراح براشون داره و برا شاشیدن و ریدن فقط میرن مسجد مشمول قاعده فوق نیستن و همچنین علاقمندای رازبقا که میرن گلهء موءمنینو ببینن همونطور که به باغ وحش میرن یا کسانی که می رن امثال حضرت زهرا و حضرت زینب کبری رو صیغه کنن
  احتمالاً اون خر کتک خورده هم حضرت مهدی بوده که هر چی به عربی عرعر کرده که بگه ظهور کرده بقیه متوجه نشدن

پیام:

اجباری، نمایش داده نمی‌شود

Spam protection by WP Captcha-Free

وبلاگهایی که می‌خوانم

شمارشگر