Sep 09 2008

نردبان قدرت شدید خانم جان!

نوشته:     :::       9 پیام

زمانی که روزنامه نگاران ابزار دست سیاستمدار می‌شوند چیزهای خنده داری از دل آن در می‌آید!
خانم مسیح علی نژاد که تا آنجایی که بخاطر دارم در روزنامه‌های آشیخ کروبی قلم می‌زنند در آخرین مطلب خود در وبلاگ شخصی خود شیرین زبانی‌هایی فرموده‌اند، بد نیست نگاهی به آن بیدازید. ایشان بعد از یک عالمه صغرا کبرا چیدن یک مرتبه به صحرای کربلا زده‌اند و می‌نویسند:
سوال ساده تر از این‌ها بود که من قصد سر بر باد دادن داشته باشم اما بر باد رفتن سر یک سیاستمدار به همین آسانی رخ می‌دهد . زمانی که سندی از دیدگاه و رفتار روشنفکرانه او در مورد یک مسئله ممنوعه در حافظه دوربین ثبت شود و آنگاه شورای نگهبان تشنه آن سند است برای حذف سیاستمدار. حالا بماند که افکار عمومی نیز تشنه همان سند است تا باور کند که سیاستمدارانشان خوش‌فکر تر از آنی هستند که بنا بر مصلحت از خود به نمایش می‌گذارند اما ظاهرا در این سالها سیاستمدار ابتدا باید در صدد رفع تشنگی شورای نگهبان و دیگران باشد و و در مرحله بعدی تشنگی ملت و نسل جوان.
ایشان همه این داستان سرایی را کرده‌اند که برسند به آن بخش که در متن بالا با حروف درشت دیده می‌شود. ایشان این همه سیاه بازی کرده‌اند که مثلا بگویند “در افکار این دو شیخ چیزهای بسیار جوان پسند هست که نمی‌توانند به زبان بیاورند!!!؟؟؟ ” وای نزدیک بود ذوغ مرگ بشم!! گویا ایشان یادشان رفته که همین آشیخ کروبی بود که در مجلس ششم با خواندن نامه سید علی گدا به عنوان “حکم حکومتی” باعث شد لایحه مطبوعات تبدیل بشه به لایحه مدفوعات و مسکوت گذاشته بشه و همین امر باعث شد که از آن روز به بعد هر از چندی سید علی دست به کاغذ قلم ببرد و با “حکم حکومتی” کل مجلس بلکه کل جامعه رو به دلخواه خودش به هر طرف که خواست هدایت کند. این که می‌نویسم نه به آن معنی است که سید علی قبلا از این کارها نمی‌کرده، ولی کاری که آشیخ کروبی کرد این بود که حکم حکومتی را رایج کرد و با این کار سنگ بنایی را گذاشت که دیگر به این آسانی‌ها نمی‌توان آنرا تخریب کرد. آن یکی سید که دیگر حرفش گفتن ندارد، او که یک روده راست توی شکمش نیست و همه چیز را زیر عبای سید علی چلاق جستجو می‌کند و به قول خودش حاضر نیست یک قدم بر علیه بیضه نظام بردارد.
خاطرتان هست که سال 76 چگونه همین ملاهای حرامزاده روزنامه نگاران و دانشجوها را ابزار قرار دادند و از آنها نردبانی ساختند تا مجددا خود را با یک انتخابات تقلبی در جهان مشروع جلوه دهند!؟ اجازه ندهید دوباره همان روند طی شود.
در پیام‌گیر خانم مسیح علی نژاد هم یکی دوتا پیام گذاشتم، اگر خواستید آنها را هم بخوانید و مخصوصا پیام عده‌ای دستمال به دست را هم که دارند شدیدا بیضه‌های این شیوخ مکار را می‌مالند را هم اگر بخوانید خالی از طنز نیست!

نوشته: در ساعت: 11:04 pm در بخش: آزادی بیان

9 پیام  |           

9 پیام به “نردبان قدرت شدید خانم جان!”

 1. درود بر خسن آقای گرامی
  شورای ملی جنگ:
  http://khakeiran.blogspot.com/2008/09/blog-post.html

 2. رضقلی says:

  واقعا این مسیح سوسکی رو جدی گرفتی؟ برو به آدرس زیر و بخوان چطوری باسن پشگلیش رو برا وزیر قنبل کرده
  http://masihalinejad.blogfa.com/post-40.aspx

 3. کـیانوش says:

  تا ابـله در جـهانه ملا در نـمیمانه

 4. بهروز - تهران says:

  حق با شماست. اگر فرصت کردین مطلب من رو هم بخونین :
  http://behrooz50.wordpress.com/2008/09/06/%d8%af%d9%84-%d9%85%d9%88%d8%b4-%d9%be%d9%88%d8%b3%d8%aa-%d9%be%d9%84%d9%86%da%af-%d8%8c-%d8%a7%d9%86%d8%af%d8%b1-%d8%a7%d9%85%db%8c%d8%af-%d8%a8%d8%b3%d8%aa%d9%86-%d8%a8%d9%87-%d8%ae%d8%a7%d8%aa/
  دل موش پوست پلنگ ، اندر امید بستن به خاتمی برای انتخابات بعدی
  عزت زیاد!

 5. بیخدا says:

  خسن آقا من اینجور آدما رو از نزدیک میشناسم هرگز ندیدم بدون اجر دنیوی خایه مالی کسی رو بکنن
  پس بدون که بازیچه قدرت نشدند بلکه پول میگرند برای خر کردن مردم
  در ضمن از من میشنوی باهاشون بحث نکن چون امکان نداره کسی رو که خودشو به خواب زده بشه بیدار کرد

 6. دكتر لائيك says:

  مواظب سيد خندان باشيد………. @:D
  بارزترین نمونة خيانت پوپوليسمي فرهنگی، در کلام سردمدارانِ مزدور حاکمیت تحجر ایران، کلامِ خاتمی، اين سيدِ هميشه خندان، به چشم می‌خورد. مَمد خاتمی سرباز وفادار تحجرِنوين با چهره اي آخونديِ رَپ در ایران است (يعني همون چيزي كه مردم با شعور فرهنگي فعليشون نياز دارن) ، واما هر جا سرکوب لازم بود، حضور چشمگیر او را شاهدبوديم بازهم،به ضعم اين مردم آماده بخور خاتمي بهترينه چون به حجاب دختر خوشگلا كم گير ميده ! چه دموكراسي بالاتر از اين ؟!! تازه ميره امريكا شاهنامه ميخونه واسه مردم ..واووو …خودشه! … پیامد 8 سال ریاست جمهوری خاتمی، تحميق توده ترويج تروريسم در پوشش ظاهرا بي آزار ، سرکوب،نهادينه كردن فساد اقتصاديِ دولتي ، کشتار، بحران و تولید «اوپوزیسیون» دست‌ساز “ترويج تروريسم” در داخل و خارج کشور ایران بود ، غير از اين است ؟! (800 سپاهي در عراق تاكنون دستگير شده اند) ………حالا اين كروبي هم شده خايه مال اسهال طلبان ميگه : يا خاتمي يا مير حسين موسوي يا اينكه خودم ميام رئيس جمهور ميشم و همه رو از شرِ اين محمود مشنگ نجات ميدم تازه به هر نفر 50 هزار تومن هم ميدم….. (بخوانيد و بخنديد) . اعضای این اپوزیسیون مشتی پاسدار، ‌شکنجه‌گر و فاطمه کوماندوی کودن و گستاخ‌اند که به اروپا و آمریکا هم ارسال می‌شوند، و اکنون خاتمی،‌ در جایگاه سفیر آزادي (ارتجاع) و موجه در نگاه عوام ايراني ، ميخواهد روي ميدان مين برود و دوباره مانند كوزه جني نور فشاني كند شايد 4 سال ديگري به طول عمر اين حكومت مزدور بيافزايد! شايد. اين يعني 4 * 365 روز و هر روز 9 ميليون بشكه نفت ! كه 4 ميليون بشكه آن خارج از شبكه اقتصادي به حساب اين كون نشور ها واريز ميشود !!( به سايت مافياي نفت نگاه شود)
  حال پروژه بد و بدتر تبديل به پارادايم گه و گهتر ميشود و اينجاست كه چفيه رهبر ميشه بخش مراقبتهاي ويژه يا ICU بيمارستان ، اين حكومت به چند دليل داراي موفقيتهاي ظاهري است :
  1- آوردن شانس متنابه از كون خر، دليل حكومت بر مردم پاسيو ، خسته مصرفي و قشري ولي خود بزرگبين (خسن، واقعا اين مردم خودشونو ابر قدرت جهان ميدونن)
  2- باز هم مقداري شانس از محل بند يك از بابت پول يامفت نفت معادل 270 ميليارد دلار در سال و گدا گشنه بازيِ دراوردنِ اين اروپائيان كه نياز به از بقل خوردن اين پولهاي هنگفت منابع معدني جهان سومي ها بويژه اعراب و ايرانيهاي عربزده عادت دارند و نه نياز !
  3- بدست آوردن اقبال، ولي از مجراي ذكر شده بند 1 ، بابت لاشي بازي امريكائيها و پدرسوختگي روسها و چيني ها كمونيست ! كه يهو ميشن برادر خوني يا شايدم كوني مسلمانان و كه ميباست از سياست نعل و ميخ جيب اين مردم ايراني اسكل را خالي كنند، بعد هم بيلاخ بهمون بدن ….اي عجب.
  4- غريزه مبنائي اين آخودكها كه فقط به نكات كمر به پائين ميانديشن ، نه خطر ياس فلسفي وجود دارعه و نه خلاء عقيدتي با خواست مردم هم نزديكه
  پس ، زنده باد حماقت ! كه به تمام تئوريهاي سياسي از زمان دموكريت تا حالا خنديد…….
  منتظر باشيد تا 8 ماه ديگه،از صندوق شعبده بازان يك خاتمي يا يك مشابه خاتمي بيرون بياد….

 7. شیمبل says:

  حسن آقای عزیز
  امروز به یک چیز خیلی جالب برخورد کردم. گوگل رو دنبال واژه “ازاله بکارت” جستجو کن و به قدرت وبلاگ نویسی ایمان بیار. من که خیلی حال کردم.

 8. شیمبل جان بخاطر همین موضوع بود که من چند وقت پیش مطلبی نوشتم و در آن همین نکته را گوشزد کردم که حتی اگر نوشته‌های ما امروز بدردمان نخورد، حداقل تاریخ را نگاشته‌ایم و اجازه نمی‌دهیم این مرتبه تاریخ را تحریف کنند. آن قدر می نویسیم که روزگار حکومت حداقل در صفحه اینترنت سیاه شود. اسلام هم به همین شکل به گه کشیده خواهد شد.

 9. چقدر دوستان اينجا مهربان آند با ما. خانه تان آباد.

پیام:

اجباری، نمایش داده نمی‌شود

Spam protection by WP Captcha-Free

وبلاگهایی که می‌خوانم

شمارشگر