Sep 05 2008

بوی چفیه رهبر!

نوشته:     :::       53 پیام

قدیم ندیم‌ها وقتی بچه بودم، جماعت داستانی را زبان به زبان تعریف می‌کردند.
می‌گویند یکی از *خلو پاک کن‌های شیراز یک روز از بازار عطر فروش‌ها عبور می‌کرده، یک مرتبه غش می‌کند و از حال می‌رود و پخش زمین می‌شود. جماعت دور او جمع می‌شوند و به روال همیشگی ملت ایران، هر کسی نسخه‌ای برای درمان او صادر می‌کند. یکی می‌گوید آب نبات بدهید، یکی می‌گوید یک کشیده به او بزنید تا به هوش بیاید! یکی از عقلای بازار که او را می‌شناخته، وقتی او را می‌بیند می‌گوید، بابا این اسمال خلوی هست! از بس بوی توالت توی مشام‌اش هست، از بوی عطر سرگیجه گرفته درمانش هم این هست که مقداری سرگین خر را زیر بینی او بگیرید تا به هوش بیاید. کسی مقداری سرگین خر پیدا می‌کند و زیر بینی او می‌گیرند، اسمال هم بلافاصله به هوش می‌آید.
حالا حکایت بوی چفیه رهبر هم (بوی چفیه رهبر دختر 8 ساله را از کما و اغما در آورد) بر همین اساس است. یقینا این دختر بچه هم در خانواده مذهبی مسلمان زاده بدنیا آمده و به همین دلیل هم به این گونه بو و عطر عادت دارد و یقینا مداوای کما و اغمای مسلمان زادگان هم مثل اسمال خلوی ما بوی گند عرق جبین رهبری است.
*خلو پاک کن: خلو در زبان محاوره‌ای شیرازی‌های قدیم به توالت گفته می‌شد. خلو پاک کن هم در زبان محاوره‌ای آن دوران به شخصی گفته می‌شد که چاه خلو(توالت) را پاک (تخلیه) می‌کرد.

نوشته: در ساعت: 10:18 am در بخش: ملای حیله گر

53 پیام  |           

53 پیام به “بوی چفیه رهبر!”

 1. jay says:

  حسن جان
  مملکتی که دختران مثلا تحصیلکرده و مهندس و دکتر به چاهی در قم میروند برای دعا ( نقل از وبلاگ زیتون )با ید گه زد بهش ! کثاقت از سر رو ی ملت میباره و راستش گاهی فکر میکنم لیاقت اکثریت ملت همین ملاهای کثیف و دروغگو هستند …خلایق هر چی لایق … از این بد تر هم میشه …خرافاتی که اکثر ایرونی های حتی خارج از ایران هم بهش اعتقاد دارند فقط قیاقه شیک به خودشون میگیرند کهکمار ابرو ریزی بشه وگرنه تفکرات عالی اشون توی همون چند هزار سال پیش مونده..همه از عربها متنفرند ولی تو ی مهمونی هاشون فقط با اهنگ عربی مرقصند و امامهاشون و خداشون فقط زبون عربی بلده …تازه گی ها کشف کردم ناموسی ترین فحشی که به یک ایرونی بدهی ” عرب ” هست … پرادوکس جالبی هست ! نصفی ها شون هم با صدای ناله “اذان” آرامش میگرین و به حالتی از اورگازم جنسی روحی میرسن ! میبینی که مثلا رهبر اون مملکت نیابد بهتر ازاین باشه اون

 2. ساني says:

  خيلي با حال بود داداش.فكر مي كنم رهبر عزيز و اوامر ايشان از بوي گوز و چس خويش حالي به حالي مي شوند. و نخد لوبيا مي خورند و سر مبارك خود را هر دم در ماتحت بكديگر فرو برده تا از بوي چس آسماني خود بي نصيب نمانند.اوصيكم بتقويالله واقعا!!!

 3. SHIVA says:

  اه اه .. بگو چرا وقتی سایتت رو باز کردم بوی گه پیچید تو دماغم ! نگو بوی چفیه رهبر بود !!!!! حالا فکرشو بکن بوی شورت زن احمدی نژاد که لای پاش در آورده بعد از پریود چیکار میکنه . مرده رو زنده میکنه !!

 4. شیمبل says:

  خدا بگم چه کارت نکنه شیوا!!!!

 5. امیر says:

  عجب خر تو خریه این مملکت.
  دستت درد نکنه حسن اقا واسه این تطابق وقایع.

 6. امیر says:

  عجب خر تو خریه این مملکت.
  دستت درد نکنه حسن اقا واسه این تطبیق وقایع.

 7. آقا عجب تشبیه جالبی فرمودید . هرچند که کل جریان, دروغ و داستان پامنقلی است . ولی باید در مورد این پست بگم که موشک جواب موشک بود. ضمنا اگه وقت داشتید این کلیپ رو ببینید http://www.youtube.com/watch?v=SMBcSGMnes4 من که لذت بردم از دیدنش .

 8. فرهاد says:

  در بلاگ نیوز لینک داده شد .
  حسن آقا جان من اصل ماجرا را باور ندارم ، مطمئن هستم این بازی جدیدی ست برای بت کردن جناب بلاهت وقیح .

 9. بیژن says:

  اراذل و اوباش همه جمعند. چه سایت لجنی! فکر کنم مسئولش قبلا در عرصهی تخلیه ی چاه فاضلاب مشغول به خدمت بوده! حالا هم از ننش قهر کرده یه سایت راه انداخته. از لجن جماعت بیشتر از این خزعبلات بر نمیاد. حالم از شما بیدین های کثافت تخم حیض به هم میخوره. من خود از مخالفین نظام هستم ولی خزعبلات شما خوک ها که توهین به اصل دیانت مقدس اسلامه غیر قابل تحمله.
  ——-
  خُسن آقا: اصل دیانت شما دروغ گفتن هست!؟
  این آقا محسن و اون آقا بیژن هر دو یکی هستند

 10. محسن says:

  بد نیست کمی هم تمرین ادب کنید و هر مزخرفی رو به زبون نیارید. این رو توی کله ی گندیدتون فرو کنید که مسلمان جماعت نسبت به دینش بی غیرت نیست، شاید شما هر کاری با دین یا ناموستون بکنن بی خیال باشید، اما برای مسلمان واقعی این قابل تحمل نیست. زمانی که شما به دین یک مسلمان که ناموسش حساب میشه توهین میکنید باید توقع نداشته باشید ازتون استقبال کنه. اگه ذره ای فهم و شعور توی انبارهای پهنی که اسمش رو مغزتون گذاشتین مونده سعی کنید این نکته ی ساده رو توش فرو کنید.
  ——-
  خُسن آقا: اصل دیانت شما دروغ گفتن هست!؟
  این آقا محسن و اون آقا بیژن هر دو یکی هستند

 11. ساني says:

  يه سوال برام پيش اومده و اون اينه كه اين جوجه مسلموناي كونده ي مادر جنده تو اين وب چه گهي مي خورند؟معلومه ننشون داره ميده به همين دليل هم فرستادتشون پي نخد سياه كه بيان اينجا كس شعر بگن. بريد از كون همون آقا بخوريد.نوش جونتون.

 12. فاكر مقدس says:

  مسلمون هاي كون آتيشه ي عزيز:ميدونم كونتون بد جوزي ميخاره دركتون ميكنم. ولي كافراي عزيزي كه اينجا حضور دارند براي آلت خودشون ارزش قاعلن و هيچگاه آن را به مقعدهاي گهي آغشته به اسلام شما فرو نخواهند برد.پس بريد با انگشتان طهارت گرفته ترتيب خود را بدهيد. اين وبلاگ نوراني را هم به گه نكشبد.

 13. Sanaz says:

  ها ها ها ها خيلي خنده داره ميگن : اولين ؛روحاني؛ اولين شارلاتاني بود كه با اولين احمق برخورد كرد . اين خامنه اي چلاق شما اگر ميتونست دست خودش رو شفا ميداد. خط قرمزهايي كه مذهبي ها ميكشن هم حدي داره . احترام به عقايد نادرست و وهم و اوهام و خارج از عقل و تدبير هم حدي داره و اصلا قابل احترام نيست . بنده در كانادا اين مسخره بازيهاي شما مذهبي ها رو به اسم خدا نميتونم در بيارم و اتفاقا اونها برام خط قرمز ميگذارند .اينها توهين به مذهب نيست دفاع از حقوق بشر و حمايت از قوانين انساني است در قبال جهالت . اگر بفهميد يا بخاطر منافعتان خودتون رو زديد به اون راه .

 14. ایرانی says:

  خیلی باحاله مسلمونِ خر از ناموس و غیرت حرف بزنه! مسلمون اگه ناموس حالیش بود مسلمون نمی موند! الآن اگه امام زمان از چاه توالت (خلو) در بیاد با همون هیکل گهی به این مسلمونا بگه بدین بهش میدن! تازه ننشونم می زارن صیغه کنه! آبجیشونم می دن صیغه کنه! پاش بیفته باباشونم میدن! بی ناموسی یعنی همین.

 15. Heeva says:

  دوست داريم خُسن آقا
  به اميدروزي كه اين همه مسجدوتكيه و مصلا و امامزاده و حم و خلاصه هر چي كه بوي سيد و گه و خرافات ميده رو ويرون كنيم و جاش بار و نس لاب و رستوران و گردشگاه بسازيم
  مرگ وفرين بر سيد علي ترياي و ترچي اخوندوچفيه اي هست…ريشتونوخشك خواهيم كرد كثافتهاي دزد اشغال شارلاتان قرمساق مادر قحبه ي زن جنده ها…

 16. بیخدا says:

  خسن دستت درد نکنه باحال گفتی
  با این حرف ساناز خانوم هم خیلی حال کردم سید علی گدا اگه اینقدر کارش درسته چرا دست چلاق خودشو شفا نمیده
  کل اگر طبیب بودی سرخود دوا نمودی

 17. خيلي جالب بود کلی حال کردیم از این مطلب.
  اجرت با کس عمه زین العابدین بیمار.
  ذکر فضائل و مناقب حضرت زهرا بنت رسول الله در وبلاگ بنیاد الزهرا:
  zahra-zeynab.blogspot.com
  http://greengaya.blogspot.com

 18. افشین says:

  مسلمونا شماها مث اینکه می خواین تا ابد کس شعرهای تکراری بگین شما این رو توی کله ی گندیدتون فرو کنید که مسلمون جماعت نسبت به دینش شناخت نداره، آخوند و پیغمبرِ از خودتون مادر قحبه تر یه مزخرفاتی کردن تو پاچتون که اسکلتون کنن، جیبتونو خالی کننو ناموستونم بکنن، شمااحمقها هم بدون اینکه فکر کنید خودتون رو بخاطرشون جر می دین.
  یه خرده فکر کنید،اون مغز کوچیکتونو از آکبندی در بیارین، یه کم قرآن بخونید تا ببینید چقدر اون الله تون از خودتون احمقتره! بزرگترین پاداشهارو به کثیفترین و احمقانه ترین کارها می ده!!؟ بوگندوترین انگلها رو امام و پیغمبر خودش قرار می ده، صد رحمت به خوک! یه خرده با چشم عقل به مسلمونا نگاه کنین، به حج رفتنشون و مراسمی که انجام می دن، به روزه گرفتنشون، به عزاداری شون، به زیارت رفتنشون تا بفهمید مغز کی انبار پهنه!
  شما الله تون خونشو کجا انتخاب کرده؟ از این همه جای خوب و زیبا تو عربستان؟ اونم خونه ای که بیشتر شبیه به یک طویله س؟ امام زمانتون کجا مخفی شده؟ توی چاه؟ چرا روی کوه مخفی نشد که 4 تا منظره ببینه رفت تو چاه که سگ و گربه روش ادرار کنن؟
  اسلام مقدس تاریخ مصرفش گذشته خیلی هاانداختنش زباله دونی و در رژیم آینده ایران کلاَ به زباله دون تاریخ انداخته می شه
  دوست و دشمنتون رو بشناسید
  قدر کسائی رو که می خوان شما رو از نادانی و خرافات در بیارن بدونین

 19. خدا شناس says:

  مسلمانان محترم لطفا تشريف كثافتشان را ببريد عربستان ميان بو گندو هاي عرب نفس راحتي از كس شعر هايتان بكشيم .

 20. اسلام گا says:

  معلمي از شاگردش ميپرسه مساحت ايران چقدره? ميگه ١٦٤٨٠٠٠ كيلومتر مكعب .معلم با تعجب ميگه چرا مكعب ? شاگرد ميگه آخه به همون اندازه از بالا تا پايي دور تا دور از هر طرف گه بارونه

 21. حسین says:

  دمت گرم حسن آقا.این محسن وبیژن جفتشون یکی هست.مطمئن باش.
  از این که مطالبت اینارو می سوزونه خوشالم.

 22. فاكر مقدس says:

  بچه ها ساكت….خوب گوش بديد….شما هم صداي آه و ناله هاي ارگاسمي بيژن و محسن را كه تكبير گويان دارند ترتيب يكديگر را مي دهند مي شنويد؟ بيچاره ها از بوي چفيه و شرت رهبر بدجوري حشري شده بودن. حالا به مراد دلشون رسيدن .
  اجرشون با كون صيقل خورده ي زين اليعابدين(ص) باد.

 23. امام خمینی says:

  «لاکن این امت اسلام لاکن، این لاکن این خریست لاکن که این را لاکن باید سوار شد لاکن»
  (سخنرانی حضرت امام در جمعی از طلاب فیضیه قم)

 24. بیژن says:

  صاحاب سایت بچه کونی، اگه بازم از این گوه ها که خوردی بخوری اونجوری میکنمت که پزشک قانونی یکماه درمان برات بنویسه. کسکش پاانداز میخوای کون بدی رک بگو چرا ادا درمیاری؟

 25. افشین says:

  آقا بیژن کامنت قبلت مودب تر بودی ؟ کم آوردی؟ کسی که مخش انبار پهنه بایدم کم بیاره! نصف شب بیدار موندی که اینارو بگی؟ معلومه خیلی کونت آتیشه! شما که منطق نداری داخل بحثهای منطقی چرا می شی؟ می آی اونوقت کم می آری!
  بکن هم اگه بودی برو مسجد که معدنشه! همه رقم از کون مومنین! نر و ماده! یه مهدی اسمی هم ته چاه جمکران هس، چروکیدس، اما در عوض 1400 سال تجربه دادن داره

 26. خشایار says:

  بابا اگه چفیه این مرتکه دیوس، قرمساق، بی شرف، تریاکی خاصیتی داشت دست چلاق خودش را شفا میداد که بتونه دو دستی ثروت ملت را بالا بکشه
  کل اگر طبیب بودی سر خود دوا نمودی

 27. somayeh says:

  جالب بود .
  برای اولین بار اومدم اینجا …
  ما مخلص همه ملحدام هستیم .

 28. فاكر مقدس says:

  اااي بابا باز سر و كله ي اين مرتيكه ي حشري كون نشور بيژن اينجا پيداش شد. آخه يكي نيست بگه قاطر امامزاده ديويد! اين همه كون خودت گذاشتي بست نبود؟ مث كه با اين فحش هايي كه بچه ها به آل جاكش اون محمد(ص)بچه باز مي دن به ارگاسم مي رسي. خب پس اينم به خاطر تو:كير شتر مدينه در كس گشاد فاطمه بنت نبي…
  خب حالا برو تا صب به عمل اسلامي و سنت پاك رسول اكرم يعني استمنا روي بياور اينجا رو هم به گند نكش.

 29. حسین says:

  آقایون یه کم مودب تر.ما که نباید مثل این اطلاعاتی های مفلوک بی سواد باشیم.

 30. دكتر لائيك says:

  خفشو بابا بيلزن(حيف اسم مستعار بيژن- اين اسم مالِ كساني نيست كه از كون اعراب ميخورن)
  اميدوارم ناموست هم مثل ستون دين اسلام يعني نماز به يه گوز بند نباشه!
  خسن ، يه مقاله راجع به خفگي با دي اكسيد كربن خوندم .ميدونيد به نكته جالبي برخوردم درمان اين افراد ، استشاق گاز فنيل مركاپتان بود،اين همان گاز متصاعده يا بوي مدفوع انسان است !
  D:)
  احتمالا چفيه گهي اقليدس (اَقَل يِه دست) باعث اين بهبودي دختر خانم بوده،و چون اصل اسلام بر اساس گه مالي فرهنگيست پس نتيجه ميگيرم هر مسلمان قابليت شفاگري دارد ….

 31. ایراندوست به محسن says:

  این دیانت مقدس اسلام اگه ناموس توئه، من گاییدم اون ناموستو

 32. دوست بيژن says:

  بچه ها بيژن تا اطلاع ثانوي قادر به پاسخگويي شما نمي باشد. به من گفت بهتون بگم كه داره براي آقا خامنه اي ساك ميزنه و چون در دين مبين اسلام حرف زدن با دهان پر مكروه مي باشد. گفت هر وقت دهنمو با چفيه ي آقا پاك كردم ميام سراغتون. خلاصه اينكه فعلا مزاحمش نشين تا نپره تو گلوش.

 33. ALI says:

  chera aghel konad kari ke baz arad pashimani vaght khndeye ma ham be shoma koffare najese az khoda bi khabar mirese JANAM FADAYE RAHBAR

 34. سنده خسن آقا تو کس حضرت زهرا.
  خسن آقا تو جشنواره تورنتو یک فیلم قشنگ درباره سنگسار ساخته شده. آماده باش که با این فیلم کس ننه هرچی مسلمونه جر خورده و بزودی جماعت بسیجی رم کنه و یک قائله دیکه مثل کاریکاتور دانمارکی راه بیفته.
  بر پدرو مادر امام حسین لعنت.کیر یزید تو حلق زینب.
  ذکر فضائل و مناقب (عکس کس حضرت زهرا) در وبلاگ بنیاد فاطمه زهرا بنت رسول الله وابسته به گایا حزب سبز ایران.
  zahra-zeynab.blogspot.com

 35. ماندگار says:

  خبر خبر: يه كونده ي مادر جنده ي جديد به اسم ali اينجا اومده. كرم تو كونش افتاده. بچه ها يه حالي بهش بدين.

 36. ساني says:

  ولش كن بابا. اينم عاشق جان بر كف كير گهيه خامنه اي شده. تو صف ساك زدن كير رهبر وايساده.مگه نديدي مي گه :جانم فداي رهبر منظورش (كير رهبره). كامنت قبليشو خونده دهنش آب افتاده. بعد از بيژن نوبت توعه. هول نزن علي جاكش جون

 37. افشین says:

  تو اگه عاقلی واسه چی جونتو فدای اون بوگندو می کنی؟
  وقتی هم فداش شدی خب از سیفون رفتی پایینو به لقاءالله پیوستی اونوقت چجوری می خوای بخندی؟
  کی گفته کافر نجسه؟ الله یا سازندهء بوگندوی الله؟با این وعده ها اسکلت کردن جیــگر!!
  بهمین خیال باش، مگه به اونجای رهبرت بخندی

 38. مخمد بیخدا says:

  این از باورهای قدیمی مسهلینه که میگن روز قیامت مسهلین به کفار خواهند خندید همونطور که کفار در دنیا به آنها می خندیدند
  این نشون دهنده اینکه که این دلقک های کسخل همیشه در طول و عرض تاریخ مضحکه کفار بودن

 39. يزيد سلام الله | says:

  به اين مسلموناي خرچسونه اگه ميگقتن امام زمون وقتي ننه جندش داشته تو خلاي عربستان تركمونش ميزد يهو افتاد تو مستراح يقينا مسلمونا هر سال موقع سينه زني به ياد امام غايب به سرو ريششون گه ميمالوندن … صلوات يادت نره بچه مسلمون

 40. سايه says:

  با عرض سلام خدمت حسن آقا و همه ي بر و بچه هاي روشنفكر اين وبلاگ.
  من تازه با وبلاگ شما آشنا شدم. راستش اولش يه كم جا خوردم از آزادي بياني كه اينجا وجود داره و بعد فكر كردم پس فقط من نيستم كه به اسلام و پيغمبر و اينجور موهومات اعتقاد ندارم(از 13 سالگي به طور كامل كافر شدم).من هم خشم و انزجار و رنج شما را درك مي كنم.19 سالمه و در دانشگاه ميبينم كه افراد هم سن و سالم چگونه در جهل مطلق به سر مي برند.به اميد روزي كه همه ي انسانهااز زير يوغ اديان نجات يابند.

 41. قاصدك says:

  با عرض سلام خدمت حسن آقا و همه ي بر و بچه هاي روشنفكر اين وبلاگ.
  من تازه با وبلاگ شما آشنا شدم. راستش اولش يه كم جا خوردم از آزادي بياني كه اينجا وجود داره و بعد فكر كردم پس فقط من نيستم كه به اسلام و پيغمبر و اينجور موهومات اعتقاد ندارم(از 13 سالگي به طور كامل كافر شدم).من هم خشم و انزجار و رنج شما را درك مي كنم.19 سالمه و در دانشگاه ميبينم كه افراد هم سن و سالم چگونه در جهل مطلق به سر مي برند.به اميد روزي كه همه ي انسانهااز زير يوغ اديان نجات يابند.

 42. دفتر نمایندگی الله در آسمان هفتم says:

  قابل توجه سگسنّی های کثیف و شیعه های الاغ:
  همه روزه در ماه مبارک رمضان الله تبارک تعالی شما چهارپایان مومن را به ضیافت خود بصرف شاش و ان(بصورت محلول یا سوا به انتخاب خود مومنین) و مستفیض شدن از حضور کلیه خاندان عصمت و طهارت و خود الله دعوت فرمایش فرموده اند. جهت شرکت در این میهمانی با شکوه الهی در نزدیکترین توالت (خصوصی یا عمومی)حضور بهم رسانید. ضمناَتشریف فرمائی در این ضیافت الهی تو پاچه تان است و صد در صد اجباریست وگرنه اون دنیا از همنشینی با 14 تاپاله تو همچین مهمانیهای با شکوهی محروم خواهید بود.
  «وآنان که اُسکُل شدند و دعوت الله و رسول مادر قحبه اش را لبیک گفتند براستی که آنان در نزد الله بهترین کسخلانند» قراَن مجید

 43. دفتر نمایندگی الله در آسمان هفتم says:

  قابل توجه سگسنّی های کثیف و شیعه های الاغ:
  همه روزه در ماه مبارک رمضان الله تبارک تعالی شما چهارپایان مومن را به ضیافت خود بصرف طعامهای بهشتی (شاش و ان بصورت محلول یا سوا به انتخاب خود مومنین) و مستفیض شدن از حضور کلیه خاندان عصمت و طهارت و خود الله دعوت فرمایش فرموده اند. جهت شرکت در این میهمانی با شکوه الهی در نزدیکترین توالت (خصوصی یا عمومی)حضور بهم رسانید. ضمناَتشریف فرمائی در این ضیافت الهی تو پاچه تان است و صد در صد اجباریست وگرنه اون دنیا از شیر و عسل و انگور و حوری و غلمانو اینا خبری نیستو تازه از همنشینی با 14 تاپاله هم تو همچین مهمانیهای با شکوهی محروم خواهید بود.
  مادر جنده ها خمس و زکات و سهم امام و سهم سید و آخوندو اینارم فرامش نشه حتماَ همراه بیارین اونوخت رسول الله سفارش کردن زناتونو دختر پسرای 5-6 سال به بالارم حتماَ با خودتون بیارین کسکشای پدرسگ.
  «وآنان که اُسکُل شدند و دعوت الله و رسول مادر قحبه اش را لبیک گفتند براستی که آنان در نزد الله بهترین کسخلانند» قراَن مجید

 44. دكتر لائيك says:

  آلترناتيو…
  من ميگم عكس اين موضوع هم صادق هست يعني اگر بوي چفيه اين مسلمونا رو
  به مشام يه آدم سالم برسونيد آنفرد بلافاصله وارد كما ميشه ……
  نميدونم تا حالا بطور اتفاقي وارد مسجد شديد ؟! اون چيزي كه به مشام ميرسه
  بوي تعفن پاي كپك زده حماقتبارِ آميخته به تعفن گلابِ ترشيده، به انضمام بوي
  عرق تن اين خيل الاغان كون نشور مسلمان است كه به مشام ميرسد( كه ماده اوليه توليد بمب شيميائي است)….. اين همان “اپوزوسيون رايحه خوش”
  ميباشد كه از اعماق آن ، اين مردك “محمود مشنگ” از توش در آمد…..
  با اين وصف پيش بيني ميشود اين چفيه ( يا به عبارت ديگه نماد و بيرق تروريسم) نويد رايحه خوشي ديگر است كه در انتخابات 8 ماه بعد بصورت مداوا اين ملت محجور احمق، پيش در امد نموده است؟!
  ——
  نكته بعد راجع به ALI است كه در 2 خط فينگليش كه نوشته 8 تا غلط داره ، البته چس محلي به
  اسكلهاي اطلاعاتي، از 100 تا فحش هم براشون بدتره ، اما اين نكته را مهم ديدم كه بگم اگر منظور شما اون
  دنياي ساختگي بهشت است كه با معماري ذهن يك عرب سوسكخور بيمار (محمد ) از 1400 پيش به فرمي در اومده
  ، بايد بگم اون بهشتتون كه توش پر از سعيد امامي – لاجوردي- خلخالي خميني امامان ، و ميليونها مسلمان هيولا مسلك ديگر مثل خودت هست كه به اعتقاد من اسمش اصولا جهنم است ، ومفت چنگ هم كيشانت، ميتوني به گفته خودت اونجا به ما كافران انقدر بخندي تا دهنت مثل كونت پاره بشه ……..راستي به اون الله تون بگو وحي كند واجازه دهد ، تو كه ميخواي جانت و فداي رهبر كني روز عيد قربون سر حزب الهي هاي عقب افتاده مثل خودتو ببر و فدا رهبر كن

 45. دکتر لائيک خیلی باحال می نویسی.
  کلی حال کردیم.
  شرح خلقت حضرت زهرا سلام الله علیها همراه با فرتورهای گیرا در وبلاگ بنیاد الزهرا.
  zahra-zeynab.blogspot.com

 46. افشین says:

  کفار و مشرکین گرامی اگه چند وقتیه از خنده روده بر نشدین یه سری به این آدرس بزنین:
  zahra-zeynab.blogspot.com
  دستتون درست حال کردیم
  واقعاَ این محمد بچه باز و تیره و طایفش یه چیزی تو این مایه ها بودن احتمالاَ هم یه چیزی بدتر از این حرفها، منتها بخاطر تلقینات آخوندها و جامعهء غرق خرافات رو ذهن افراد، باور کردنش واسه بعضیها مشکله.
  این قضیه چفیه هم یکی از همین نوع موارده، این مرتیکه الدنگو با همچین تلقینهائی اونجوری کردن تو کون ملت که یارو شاسکول می خواد جون فداش کنه
  ریده باد به دهان محمّد رکورد دار کس گوئی در کل تاریخ بشر
  ریده باد به دامان فاطمه زهرا سرور کس ده های عالم که زنازاده های خار کسده ای همچو امام حسن و امام حسین را پرورش داد آمــین یا رب العالـمین

 47. Heeva says:

  هك شدن سايت شركت مهندسي شبكه هاي برق
  Hacked by Pouya_Server 😉
  Pouya.S3rver@Gmail.Com
  الان میشه بگید فواید این سایت چیه ؟
  به ریش مردم میخندید ؟
  گفتم چند تا فحش بالای 18 بهتون بعد دیدم نه من که بی شخصیت نیستم !
  پس …
  یه قطعه ای ادبی + سروده ای بس زیبا ازbabaye_sheytan بهتون تقدیم میکنم
  ========================================================
  گفتین یک کم صرفه جویی آخه کجای دنیا این طوریه ؟؟؟؟ خیلی باحالین
  این جدول خاموشی و این شعر تقدیم به همه زحمت کشسان عرصه سیاست
  !!!!!!شاید که آینده از آن ما
  منطقه1
  روزها برق باشد شبها به علت برهم خوردن مجالس پارتی از ساعت 20 تا 3 صبح برق برود
  منطقه 2-3
  مانند بالا
  منطقه 4
  روزی نیم ساعت برق نباشد جهت اعمال قانون و یکنواخت سازی
  منطقه 5
  روز 2 ساعت به اضافه 5 ساعت تنبیه سال 1342 که منطقه به شرکت برق بدهکاربود( پرونده موجود است)
  منطقه 6
  صبح ها که نور کافیست برق نباشد برای شب هرکسی برق می خواهد برگه درخواست برق پر شود بخش اداری پیگیری نماید
  منطقه 7
  بیخود کردن برق می خواهند یک روز درمیان کافیست کسی اعتراض کرد آب شرب آن خانوار قطع شود تا عبرت سایرین گردد
  منطقه 8
  منزل مادر خانم بنده آنجاست همیشه برق باشد
  منطقه 9
  منزل خودمان آنجاست جهت رعایت عدالت فقط 20 دقیقه دم صبح برود
  منطقه 10
  منزل باجناق آنجاست، آنچنان برق برود و بیاید که تمام لوازم صوتی وی بسوزد تا رویش کم شود
  منطقه 11
  به کل برق نباشد ( دلیل خواستند گاز قطع شود)
  منطقه 12-13
  بچه محل های قدیم آنجا سکونت دارند عاشق فوتبال هستند شبهایی که فوتبال دارد برق باشد
  منطقه 14-15-16
  به علت ازدیاد اراذل برای از بین بردن پتوق ها شبها کلا برق لازم نیست
  منطقه 18-19-20
  روزی نیم ساعت به دلخواه شهردار مناطق
  منطقه 21-22
  بخشنامه شود که اختراع برق توسط ادیسون شایعه بوده.
  =============================
  نگو در خانه ی ما برق رفته
  بگو در کل دنیا برق رفته
  بکن یک لامپ را در خانه خاموش
  نمی دانی که صد جا برق رفته ؟
  تمام شهر از بالا به پایين
  و از پایین به بالا برق رفته
  نمی بینم ستاره در سماوات
  از اینجا تا ثریا برق رفته
  خداوندا به کل شهروندان
  بده �صبراً جمیلا� برق رفته !
  اگر دارند چادر برق رفته
  اگر دارند ویلا برق رفته
  ندارد فرق دارا با ندارا(!)
  عدالت را! چه زیبا برق رفته
  رود مجنون که ups بیارد
  سر میک آپ لیلا برق رفته
  چو برقت می رود خوابت می آید(!)
  لالا لالا لالالا برق رفته
  پیامک می زنی: �meeting canceled�
  ندا! سارا! سمیرا! برق رفته
  فلانی در سخنرانیش می گفت:
  �لذا ایضا لهذا برق رفته
  نبودِ برق یک بحث جهانی است
  همین الان اروپا برق رفته
  به جان حضرت حافظ که چندی است
  سمرقند و بخارا برق رفته…�
  جواب بچه را بابا چنین داد:
  نمی یابیم قاقا برق رفته
  به جای قصه ی دارا و سارا
  از این پس: آب بابا برق رفته
  دعاهامان نمی گردند اجابت
  مگر در عرش اعلا برق رفته؟!
  �مسلمان نشنود کافر نبیند�
  که حتی در کلیسا برق رفته!
  �بیا تا دست یکدیگر بگیریم�
  بیا کاری بکن تا برق رفته
  فضا آرام و تاریک و رمانتیک
  درست عین تو فیلما! برق رفته
  و مردی با زنش می گفت هر شب
  صدا کم کن که سیما برق رفته!
  �مرا کیفیت چشم تو کافی است�
  ولی افسوس! حالا برق رفته
  �الا یا ایها الساقی ادر کـَ…�
  که ناگه بین اجرا برق رفته!
  اگر قدر انرژی را بدانیم
  نمی بینیم فردا برق رفته
  خودم اســراف کردم در همین شعر
  بسی ور رفته ام با �برق رفته�
  درون بیت بیتش آب بستم
  و در مصرا به مصرا برق رفته!
  دوباره ماند شعرم نیمه کاره
  دوباره باز گویا برق رفته…

 48. Heeva says:

  هر دم از اسلام بري مي رسد كهنه تر از كهنه تري مي رسد
  هر دم از اسلام بري مي رسد پوچ تر از پوچ تري مي رسد
  هر دم از اسلام بري مي رسد ظلم و تباهي ز پي اش مي رسد
  هر دم از اسلام بري مي رسد جهل و خرافات عيان مي رسد

 49. مسلمون كره خر زاده says:

  میگن يك گروه احمدي نژاد را گروگان ميگيرند و اعلام ميکنند: يا 1 ميليارد تومان بدين يا با بنزين آتيشش ميزنيم. مردم ميرن كمك جمع كنند. يكي ميپرسه: تا حالا چقدر جمع كردين؟ ميگند: 40 مليون ليتر!

 50. امیر says:

  کلیات قانون حرمسراها تصویب شد…

 51. کـیانوش says:

  درود خـُـسُن آقا جـان
  چه خـبره بابا. . چـشم مـنو دور دیدی عـجب ولوله ای راه انداخـتی :))
  مـنکه معـتقدم تو سـر بـعضی ها بــجای مــغز، تاپاله گاوی… گوسـفندی… مـرغی (بسـته به وسعت مـغزشون) پر شـده
  :))

 52. حکایت ملت ایران مثل همون خلو پاک کن که تعریف کردی هست.
  خلو همین اسلام و قرآن و اعتقادات مردم بود .
  شاه کشور را متجدد کرد همه جور |آزادی داد جز آزادی سیاسی (تازه اون هم دربرابر این خفقان آخوندی آزادی بود)
  مردم خلو پرست ، از دیدن زنان زیبا و مردمان ترو تمیز خیابانهای تمیز آهنگهای قشنگ غذاهای ارزان عقشان گرفت و گوهی مثل شریعتی و خمینی مثل همون چفیه رهبر و گوه بود که به مشام مردم خلو پرست خورد همه به هوش آمدند و مست شدند و در خیابان ریختند که ما حکومت اسلامی می خواهیم.
  بوی گل سوسن و یاسمن آمد!!!
  ——————————————–
  ذکر فضائل و مناقب حضرت زهرا دخت گرانقدر حضرت ختمی مرتبت در وبلاگ بنیاد الزهرا وابسته به حزب سبز گایا:
  zahra-zeynab.blogspot.com

پیام:

اجباری، نمایش داده نمی‌شود

Spam protection by WP Captcha-Free

وبلاگهایی که می‌خوانم

شمارشگر