Aug 26 2008

یا من زبان فارسی نمی‌فهمم یا این مردک خرفت شده

نوشته:     :::       18 پیام

درگیری ها و انتقادات اخیر هاشمی از احمدی نژاد پر سر و صدا تر از آن بود که بتوان آنها را انکار کرد. این انتقادات یک بار و دوبار هم نبوده و تقریبا هاشمی روزانه یک انتقاد شدید از دولت احمدی نژاد داشته. از آن طرف هم حمایت تمام و کمال سید علی رهبر از احمدی نژاد خصوصا سخنان خبرساز او در رابطه با ادامه دولت احمدی نژاد تا پنج سال دیگر، هم پر سرو صدا تر از آن بود که بتوان آنها را انکار کرد. حال چه خبر شده که اکبر شاه یک مرتبه این جملات را می‌گوید و سخنان خامنه‌ای در تایید دولت احمدی نژاد را به این صورت به حساب خود می گذارد!؟:

رییس مجلس خبرگان با تشکر از بیانات مقام معظم رهبری در دیدار با مسوولان دولت، گفت: «اظهارات مقام معظم رهبری باعث شد شرایط کشور آرامش بیشتری پیدا کند؛ چراکه تاکید بر ضرورت نظارت‌های قانونی، تعیین مرز و خطی برای تخریب و انتقاد و تاکید بر همدلی مسوولان و جلوگیری از التهاب‌های بی‌جهت ـ که در جهت تمایل دشمنان ماست ـ مسائل بسیار مهمی است».
منبع سایت آفتاب
این وسط معلوم نیست اکبر شاه خرفت شده و حرف و حدیث‌های سید علی رهبر را درست دریافت نمی‌کند! یا اینکه ما فارسی یادمان رفته و حرف‌های این دو را درست درک نمی‌کنیم!؟ یا شاید هم این رفتار اکبر شاه به این دلیل باشد که سعی می‌کند خود را به کوچه علی چپ بزند!
پرخاشگری‌های اخیر هاشمی به دولت احمدی نژاد و حمایت‌های سید علی از احمدی نژاد همه خبر از این می‌دهند که درگیری‌های جناحی به بالاترین سطوح رژیم راه یافته و یقینا در انتخابات آینده اگر این گروه‌های چندگانه یک دیگر را ندرند یقینا معجزه‌ای باید رخ داده باشد.

نوشته: در ساعت: 12:13 am در بخش: ملای حیله گر

18 پیام  |           

18 پیام به “یا من زبان فارسی نمی‌فهمم یا این مردک خرفت شده”

 1. بحث شیرین
  و چه و چه
  و چه نو

 2. شیمبل says:

  ساده نباش حسن آقا. به قول مولانا “همچو جنگ خر فروشان صنعت است”. اینها خودشان هم می دانند که اگر به پروپاچه هم بپیچند در نهایت کون خودشان پاره می شود. در اینکه در سطوح پایین بینشان درگیری است شکی نیست ولی رهبر و اکبر خوب به موقع به هم نان قرض می دهند که سناریوی انتخاب بد و بدتر را پیاده کنند. حرفهای اینها را به تخم چپ یابوی حضرت عباس هم نباید گرفت.
  آلتت برقرار باد

 3. فرهاد says:

  در بلاگ نیوز لینک داده شد .
  حسن آقای عزیز
  قمار باز وقتی می بازه … اکبر شاه هم میخواد بگه حکم حمایتی رهبر شامل حال همه ماست !

 4. بیخدا says:

  باز انتخابات داره نزدیک میشه و جنگ های زرگری . . .

 5. ترانه says:

  خُسن آقا عزیز مدتی است سخت مشغول این دعواهای حکومتی هستی و بنظر می رسید دراین جنجال و کشمکش ها راه حلی و یا امیدی می بینی که البته شامل وبلاگ نویسان دیگر هم می شود. باور کن اینها وقتی منافع کلی شان در خطر باشد پشت سرهم قرار می گیرند و با هم نماز جماعت می خوانند. خط و نشان کشیدن های هاشمی در مقام رئیس خبرگان برای رهبر است که مورد تایید خبرگان باید باشد اما وقتی قرار شود همین روزها این مقام را از دست بدهد و مصباح یزدی ریاست خبرگان را بدست بگیرد از هاشمی دیگر چیزی باقی نمی ماند که خط و نشان بکشد در حال حاصر همه باید دل رهبر را بدست بیاورند و چراغ سبز عبور به مرحله قدرت را از او داشته باشند جالب است که خود رهبر چگونه با مصباح کنار خواهد امد. اما صرفه نطر از این بده و بستان ها که فقط خواست داشتن قدرت حکومتی است و نه تغییر در رفاه مردم، یادمان باشد که هرچه حلقه استبداد تنگتر می شود نشان از پایه های لرزان این قدرت پوشالی تا دندان مسلح به زور و ظلم است که تاریخ نشان داده نمی تواند پایدار باشد.

 6. «درگیری‌های جناحی به بالاترین سطوح رژیم راه یافته و یقینا در انتخابات آینده اگر این گروه‌های چندگانه یک دیگر را ندرند یقینا معجزه‌ای باید رخ داده باشد.»
  مقام معجزه مثل اینکه مورد تحقیر واقع شده. ضمن ارتقاع آن به جای حقیقی اش، اعلام میکنم:
  «اگر این گروه‌های چندگانه یک دیگر را بدررند یقینا معجزه‌ای باید رخ داده باشد.»
  و حرفهای رفسنجانی هم در چهارچوب این اعلامیه ی بالا، کاملن قابل فهم میشود. از جریان کارد و دسته که اطلاع داریم. اینا یه دعواهای زن و شوهری یه سطحی یه. البته من هم بدم نمیاد که اینا همدیگر را بدررند و بنا بر این خوشم میاد که حرفای خُسن آقا، که احتمالن فکر میکنه اکثریت مردم تا بیدین نشند ولایت فقاهت برقرار خاهد ماند، درست از آب در بیاد و تازه چه دیده اید، شاید اکویِ این کلمه ی درریدن به گوش رفسنجانی برسه و قانع بشه که قراره بدررنش و پاتک پیش دستانه بزنه و واقعن حرفای خُسن آقا درست از آب در بیاد و ما همگی خوشحال بشیم. پی شاید تاکتیک بدی نباشد که تبلیغات روحی روانی اقناعی درریدنی روی رفسنجانی صورت بگیره! پس خسن اقا! پیشنهاد میشود هر چه زودتر مقاله ای تحت عنوان:
  «آقای رفسنجانی! در انتخابات آینده به این دلایل شما درریده خاهید شد»
  یا چیزی شبیه آن بنویسید.

 7. قربانت گردم , مگر نمیدانید که سخنان گههر بار مقام معظم هم مثل مطالب قرآن لایه لایه است و هرکس به میل و سلیقه’ خود از آنها برداشت کرده و بنا به مصالح شخصی,آنها را تا’ویل و تفسیر مینماید.! بنظر بنده این تنها یک جنگ زرگری تمام عیار است که راه انداخته اند . اینها حتی اگر گوشت هم را هم بخورند ! استخوان همدیگر را دور نمی اندازند چون منافع مشترکی دارند . در مورد رقسنجانی هم , همینقدر که جنابشان متولی آستان مبارک امامزاده (سید چاه الدین نفت آبادی ) هستند برای او و خانواده اش تا ابد الدهر بس خواهد بود و نیازی به این قرتی بازیها ندارد . آنهم امامراده ای که بر خلاف همه’ امامزاده ها, معجزه دارد ! آخر شما ببینید که از آخوند فلک زده ای که حتی از پرداخت چندرغاز پول پیش اجاره’ دو اطاق در بیقوله های قم هم عاجز بود آنچنان هیولائی ساخته ! که دختر محترمشان , به اسبهای محترمترشان هندوانه میدهند . آنهم لابد هندوانه های بی هسته’ شرط کارد ! هالا کارد به شکم گرسنه’ مردم هم بخورد ! باکی نیست … تفو بر تو ای چرخ گردون تفو …

 8. خسن آقا ی عزیز، سلام
  من پیشنهاد می کنم که اکبر شاه را رئیس جمهور کنند. در اینصورت نامبرده هم رئیس جمهور است، هم رئیس مجمع و هم رئیس مجلس خبرگان. البته به بنده حق بدهید که به سبک « شتر و پنبه دانه » خواب ببینم که این ساده ترین راه سوسک کردن سید علی گدا است!
  نکته ای هم درباره ی پست بی منطقی مسلمانان در همانجا نوشته ام که خواهش می کنم بخوانید.
  لطفن درباره ی آخرین پست وبلاگم: “علم الهدی و بادامچیان در بین زنها چه می کردند” نظر بدهید.
  با احترام
  فاطی رجا

 9. امیر says:

  حسن آقا جان بنظرم باید از هم اینک دستبکار شد و بهر شکل و وسیله به…. فهماند که دیگر”دوران انتخاب میان بد و بدتر”هم بسرآمد و هیچ عذر بهانه ای باقی نماند….پرده ها بکلی بالا رفت و چهره کریه و وقیح استبداد آخوندی از پس آن نمایان شد.
  دیگر هر که این حقه بازی انتخابات را باور میکند نه کور و کر و حیوان نفهم…. که جنایتکار و شریک دزد میباشد.

 10. فاطی خانم سید علی سوسک شده نیازی به انتخاب اکبر شاه نسیت!
  —-
  امیر جان باور کن هنوز عده زیادی هستند که فریب سید محمد چاخان را خواهند خورد و باز هم هستند عده‌ای که فریب دیگر ملاها و حتی احمقی نژاد را خواهند خورد. به همین خاطر هم هست که به این دسته انسانها گفته می‌شود عوام!

 11. شیوا says:

  فدات بشم اون عکسی که گذاتشه بودی رو سایت تابناک پاک کرده از ترس آبرو ریزی . عکسه چی بود ؟؟؟ که اینقدر براشون گرون تموم شد ؟؟؟ بذارش دوباره یه کم بخندیم :)))
  بعد هم عزیزم ! وقتی یه شبه اسرائیل میشه کشور دوست و برادر و ملتش عزیز میشن , فارسی که هیچ , ترکی هم حرف بزنن همینه تو چرا ساده ای ؟ بشین و از این دعوای فرسایشی لذت ببر . نابودی نزدیکه …خایه های روسیه رو دارن میکشن . کارش که تموم بشه ایران یعنی پشم سید ابوالفضله .
  ——
  کدوم عکس منظورت هست؟

 12. SHIVA says:

  امیر جان باور کن هنوز عده زیادی هستند که فریب سید محمد چاخان را خواهند خورد و باز هم هستند عده‌ای که فریب دیگر ملاها و حتی احمقی نژاد را خواهند خورد. به همین خاطر هم هست که به این دسته انسانها گفته می‌شود عوام!
  ==================
  دقیقن به همین دلیل هست که من هر بلایی که اینا سر ملت میارن و به فلاکت میکشوننشون لذت میبرم و بیشتر خوشحال میشم . اگه بخواهیم تا روز قیامت حکومتی بر پایه اسلام یا هر مذهب متعفن دیگه ای تو ایران روی کار نیاد همین رویه به درستی داره طی میشه نفرت عمومی از مذهب . وگرنه میشیم کشور ترکیه . این احمق ها تازه تازه دارن بر میگردن به اسلام و دستاوردهای آتاتورک رو فراموش میکنن . چرا ؟ چون کار ریشه ای نبوده . نیمی از جمعیت ترکیه درک نکردن که اسلام چه بلایی سر ملت ها میاره . همون نصفی , مخ اون بقیه رو هم زدن و اغفالشون کردن . اسلام مثل ویروس ایدز میمونه . آلوده میکنه و شعور و درک و مقاوت افراد رو از بین میبره چون ظاهر کلامش زیبا و فریبنده ست ولی عمق معناش شیطانی و مرگبار !

 13. اینها همه با هم فامیلند
  ولی درگیری جناحی همیشه بوده از اول انقلاب تا حالا هی سرهمدیگر را زیر آب کرده اند شریعتمداری منتظری و …
  شرح فاضائل و مناقب حضرت زهرا بنت رسول الله در وبلاگ بنیاد الزهرا
  zahra-zeynab.blogspot.com

 14. اون عکس که تو سایت تابناک بود و در وبلاگت لینک داده بودی موجود نیست تو سایتت آپلود کن ببینیم چه بوده!
  سنده سگ تو کس ننه امام حسین.
  در وبلاگها علیه اسلام کامنت بگذارید بخصوص وبلاگهای خارجی
  شرح در وبلاگ گایا:
  greengaya.blogspot.com

 15. حسن says:

  خبر فوری: کردان وزیر کشور به خاطر جعل مدرک دکترا دستگیر شد یک منبع آگاه ….

 16. Heeva says:

  تهیه و پخش شوک زمینه ساز سرکوب گسترده ,نیما طاهری
  ——————————————————————————–
  صدا و سیما با پخش گزارشی به اصطلاح مستند و تحلیلی به نام شوک، با صراحت تمام کوشید به نماینده‌گی از جانب نیروهای امنیتی- انتظامی به همگان اعلام و القا کند که زمان موج تازه ای ازسرکوب و دستگیری گسترده ی جوانان ضرورت یافته است.
  کوشش تهیه کننده‌گان و پخش کننده‌گان این گزارش، معطوف به القا این باور است که زنده‌گی جوانان طرف دار گروه‌های شیطان پرست و موسیقی زیر زمینی و رپ، چیزی جز دشنام دادن و گریز از زنده‌گی و پناه بردن به الکل و مواد مخدر و پیروی کردن از شیطان نیست.
  مهم تر آن که دلیل این امر نیز چیزی جز دوری از هویت ملی- اسلامی و افتادن به دام هویت غربی یا همان شیطان بزرگ نیست.
  به عبارت دیگر این جوانان به زعم شوک سازان، سربازان فریب خورده‌ی ناتوی فرهنگی غرب هستند. در نتیجه وظیفه‌ی نیروهای انتظامی- امنیتی است که با قدرت تمام این نیروهای نفوذی شیطان بزرگ را ارشاد و سرکوب کنند.
  تا به گفته‌ی بازجوی پایانی شوک اینان برگردند به دعا به زنده‌گی به نور و به خدا. در حالی که واقعیت این است که این جوانان بخشی از صدای مخالفان حاکمیت همین دعا و زنده گی و نور و خدایی هستند که سی سال تمام است جز فاجعه چیزی نیافریده است. واقعیت این است که دعاهای سی ساله‌ی شما چیزی جز نفرین و سرکوب دگرباشان و دگر خواهان نبوده است.
  زنده‌گی شما چیزی جز فقر و فلاکت و اعتیاد و تن فروشی میلیونی حاصلی نداشته است. پرتو بحارالانور شما حاصلی جز تباهی و سیاه چال‌های بسیار نبوده است. حاکمیت خدایی شما جز به بنده‌گی و برده‌گی کشیدن مردم معنایی نداشته است.
  این جوانان به حاکمیت همین دعا و نور و زنده‌گی و خدای شما است که معترض اند. پرده‌های پنداری که شما می‌خواهید شمشیر آخته‌ی خود را پشت آن پنهان کنید دیری است که پاره گشته. بحران هویتی که شما از آن دم می‌زنید معنایی جز بحران سلطه و حاکمیت شما ندارد.
  اخلاقی که شما مروج و پاسدار آن هستید، چیزی جز ریاکاری و منفعت طلبی نیست. مارا به خیر شما توهم و امیدی نیست باید نگذاریم بیشتر از این شر برسانید!
  jamesharab@gmail.com

 17. ali says:

  حسن آقا
  عجب دروغ بزرگي
  http://www.asriran.com/view.php?id=51137
  —————
  پاسخ:
  جدی نگیر آقا چرند می‌گویند. اگر چنانکه اینها گفته‌اند توانسته باشند این همه سرور را هک کنند پس دیگر چیزی از اسرائيل باقی نمانده!
  این جاکش های مسلمان عادت به دروغگویی دارند. به قول معروف نافشان را با دروغ بریده اند.

 18. شلغم مراد says:

  سلام خسن اقا
  من با دیدی که از درون جامعه ایرانی دارم دوباره مانند گذشته قول میدهم بیش از 50 درصد مردم و شاید نزدیک به 70 درصد مردم در انتخابات شرکت می کنند. اگر خاتمی بیاید شاید دوباره نزدیک به 70 درصد شرکت کنند این چرخه بد و بدتر حالا حالا ها ادامه داره

پیام:

اجباری، نمایش داده نمی‌شود

Spam protection by WP Captcha-Free

اخبار و مطالب خواندنی