Aug 14 2008

دیگه توی این حکومت سگ هم صاحابشو نمی‌شناسه!

نوشته:     :::       8 پیام

اگر مسائل ایران رو زیر زره‌بین داشته باشید، می‌بینید که این روزها در بین دولتمداران و حکومت چی‌های آخوندی، درگیری‌ها ساعتی شده و همه گروه‌ها دارند به طریقی خشتک گروه مقابل را می‌کنند. تازه معلوم هم نیست کی با کی است و چه کسی دشمن چه کسی است و چه گروه‌هایی قرار است از داخل این درگیری‌ها شکل بگیرد، به قول معروف سگ صاحابشو نمی‌شناسه. آدم متعجب می‌شود این دستگاه قدرت چگونه سرپا ایستاده. فقط کافی است به ده خبر کنار نگاه کنید، اکثر خبرها در همین رابطه است. جالب ترینشون سخنان فاطی رجبی همسر الهام است او نه زیر می‌گذارد و نه رو و در باره رحیم مشایی (پدر زن پسر احمدی نژاد) می‌گوید:
گفته‌های رحیم مشایی این نتیجه را به دست می‌دهد که او در قد و قواره دولت اصلاحات می‌باشد.
یادمان نرود که این فاطی خانم در حقیقت کشته مرده و عاشق سینه چاک احمدی نژاد است، نامه‌های عاشقانه او را در ستایش از احمدی نژاد را هنوز همه بخاطر دارند. حالا چه شده که با این شدت به پدر زن پسر احمدی نژاد چنین می‌تازد، بر من پوشیده است.
او نه تنها به رحیم مشایی فحش می‌دهد که با یک تیر دو هدف را نشانه می‌رود و بجای فحش خواهر مادر به رحیم مشایی دادن، او را اصلاح طلب خطاب می‌کند. به زبان ساده یعنی که در زبان فاطی رجبی اصلاح طلبی فحش خواهر مادر به حساب می‌آید. مشایی هم حملات را بی پاسخ نمی‌گذارد و یک ضرب در نامه‌ای می‌نویسد: برخورد واماندگان به‌نتیجه نمی‌رسد!
یک تیکه جالب دیگر توی خبرها هم حمله تمام عیار هاشمی به احمدی نژاد هست، او هم به سبک فاطی رجبی با یک تیر دو نشان را هدف قرار می‌دهد و هم توی تخم احمدی نژاد می‌زند و هم چشم و چار سید علی چلاق را نشانه می‌رود، جمله هاشمی را بخوانید:
مقام معظم رهبری در ابتدای فعالیت دولت نهم از ما خواستند مدتی با این دولت مدارا کنیم، ما هم در این سه ساله با قوه مجریه مدارا کردیم اما می‌توانیم بگوئیم این مدت تمام شده است.
هاشمی این حمله را در حقیقت به سید علی چلاق می‌کند و نه احمدی نژاد، به همین خاطر هم هست که در جمله‌اش اشاره می‌کند به رهبر و در حقیقت خود رهبر را مقصر نابسامانی‌ها می‌نامد. از اینها گذشته، همه می‌دانند که احمدی نژاد چاکر دست به سینه سید علی چلاق است و خودش هیچ تصمیمی را بدون تایید خامنه‌ای نمی‌گیرد و همان طور که همین چند روز پیش هم در مجلس گندش در آمد وقتی کردان و دو وزیر دیگر به دستور خامنه‌ای به مجلس معرفی شده‌اند.
خبر جالب دیگر اینکه هفته نامه همشهری جوان، که فرزند غلامعلی حداد عادل، سر دبیر آن است را می‌بندند. وقتی حداد عادل (پدر داماد آقا) و خاندانش را هدف قرار می‌دهند، یعنی که سید علی چلاق را دارند انگولک می‌کنند. جالب اینجاست که اینها همه به صورتی قوم و خویش هم هستند و هر کدام به طریقی با دیگری وابستگی خانوادگی دارند، همه این اراذل و اوباش حکومتی یک نوع هزار فامیل هستند .
تازه این هنوز اول کار است، هنوز ماه ها به انتخابات باقی است. با این شکلی که همه چیز دارد پیش می‌رود، یا گروهی تصمیم دارند کودتا کنند، یا اینکه وضع بزن بزن آقایان تا انتخابات دیگر چیزی از حکومت باقی نخواهد گذاشت. باور کنید هر حکومت دیگری با این همه نابسامانی صد بار کفن پوسانده بود، من مانده ام چرا این حکومت هنوز پابرجا است!

نوشته: در ساعت: 8:17 pm در بخش: سیاسی

8 پیام  |           

8 پیام به “دیگه توی این حکومت سگ هم صاحابشو نمی‌شناسه!”

 1. فرهاد says:

  در بلاگ نیوز لینک دادم
  بعد از افشاگری پالیزدار ، منتظر رسیدن صحنه های جالب و اکشن فیلم بودم ، فقط یادت باشه تخمه و تنقلات برای چند ماه کنار بذاری که نمیشه این صحنه ها را از دست داد !
  راستی حسن آقای گل
  در نروژ از ماجرای مدرک تقلبی وزیر چیزی نمیگند ؟!

 2. والد بمانعلی says:

  از کوزه ای که تا گلو از چرک و نکبت آکنده است چیزی جز این نمی تواند به برون بتراود. همانطور که فلسطینی ها سلطه اسرائیل و ظلم هایش را “نکبت” می نامند، دور نیست که ایرانیان نیز این دوره از تاریخ خود را به همین نام بخوانند.

 3. فرهاد جان این نروژ ما کشور گل و بل بل است و زیاد در رابطه با کشورهای دیگر خبر چندانی نمی‌دهند، مگر اینکه جنگی چیزی در بگیرد یا خون و خونریزی صورت پذیرد وگرنه خبری از ایران تقریبا نیست در اخبار اینها.

 4. Thursday
  صمد بروسلی می شود، خسن آقا ملحد می شود!
  خسن آقا مدتیست تواب شده و به بهانه اینکه اسلام دین ریشه داری در بین ایرانیان است کامنتهایی که در مخالفت با اسلام گذاشته شود را پاک می کند!
  مثل اینکه حق و حساب خوبی از حوزه علمیه قم دریافت می کند.
  به نظر می رسد حوزه علمیه جیره خواران پنهانی در بین به اصطلاح اپوزیسسون دارد که هر کدام در وقت تعیین شده رنگ عوض می کنند!
  به هر حال آنچه رژیم جمهوری اسلامی عمل می کند عمل به دستورات دین اسلام است. نکته مهم این است که اینان به تمام دستورات دین اسلام عمل نمی کنند اگر مثل علی و محمد رسول الله عمل می کردند باید روزانه 1000 بیگناه را اعدام می کردند! در حالیکه فقط روزی چند بیگناه اعدام می شود.
  خسن آقا فریاد می زنه که یک نویسنده ملحد است در بالای وبلاگش نوشته:
  من یک وبلاگ نویس ملحد ام و به الحاد خود افتخار می‌کنم
  ادعای ملحد بودن آدم را ملحد نمی کند ،اگر ملحد بودی که خایه مالی دین اسلام رو نمی کردی!
  وبلاگ خسن آقا:
  http://blog.hasanagha.org/
  ————-
  پاسخ:
  باقی پیام به علت بی ربط بودن به مطلب و طولانی بودن پاک شد.
  پیامها باید محدود باشند نه اینکه داستان حسین کرد شبستر را اینجا بنویسی و باعث شوی پیام های با ارزش دیگران از دید مراجعین خارج شود.
  در ضمن پیامها باید با مطلب رابطه داشته باشند در غیر اینصورت حذف خواهند شد.
  این سومین اخطار است، از این به بعد ورودت را به وبلاگ حسین آقا مسدود خواهم کرد، انتخاب با خودت است.

 5. در پاسخ به گایا- نخستین حزب سبز اینترنتی لبه تاریکی ایران:
  مردک چنان الاغ تشریف دارد که هنوز فرق بین پیام و داستان حسین کرد شبستری را نمی‌داند، تازه ادعای آزاد کردن ملت ایران از خریت را هم دارد!
  برادر جان تو خودت را از چنگال خریت نجات بده نجات ملت ایران پیش کشت!
  اگر به گذاشتن پیام‌های اینچنینی ادامه بدهی ورودت را به وبلاگ خُسن آقا مسدود خواهم کرد، انتخاب با خودت است یا مثل آدمیزاد می‌آیی اینجا پیام می‌گذاری یا چنان بر فرقت خواهم کوفت که برق از کون خودت و سید علی چلاق بپرد!

 6. شیمبل says:

  حسن آقا
  در رابطه با گایا و داستان حسین کرد شبستری باید بگویم که جناب گایااینها کامنهای من است:
  http://blog.hasanagha.org/2008/08/post_2394.php#comment-8280
  http://blog.hasanagha.org/2008/08/post_2392.php#comment-8248
  هنوز هم پاک نشده و حال چندانی هم به خدا و رسول گرامی اش نمی دهد.
  مخالفت با مذهب به معنای آن نیست که به شما اجازه دهند پیامگیر وبلاگ تابلوی تبلیغاتی حزب شما شود.
  حسن آقا، خود شما هم تا حدی مقصری. بد نیست کدویی در سردر کامنت دانی نصب کنی که کسی کامنت درازتر از حد مجاز بر وبلاگت وارد نکند (برای توضیح کدو اینجا را بخوانید http://blog.360.yahoo.com/blog-RRg61zo5erVO1GeF288VNXg-?cq=1&p=247)

 7. تلگراف:
  ذکر مناقب حضرت زهرا در وبلاگ بنیاد فاطمة الزهرا بنت رسول الله

 8. گایا says:

  تلگراف2:
  الاغ خودتی

پیام:

اجباری، نمایش داده نمی‌شود

Spam protection by WP Captcha-Free

اخبار و مطالب خواندنی