Jul 27 2008

دنیای وارونه ما

نوشته:     :::       12 پیام

روزهای پرهیجان انقلاب، عده‌ای اراذل و اوباش در بین انقلابیون رخنه کردند، همان ها امروز در مقامات لشکری و سیاسی مستقر شده‌اند، باور ندارید یک تحقیقات وسیع انجام دهید، اگر به همین نتیجه نرسیدید من حرفم را پس می‌گیرم.
در عوض امروز انسان‌های معمولی تبدیل شده‌اند به اراذل و اوباش و با این نام به دست حکومت یکی یکی به مسلخ فرستاده می‌شوند. جوانی که به علت فقر مادی به فقر فرهنگی کشیده شده و به مرور زمان تبدیل می‌شود به همان اراذل و اوباشی که رژیم می‌خواهد.
باور ندارید!؟ این دو تصویر را مقایسه کنید. در تصویر اول دو سردار غیور اسلام را می بینید که یقینا در سالهای قبل از انقلاب در جنوب یکی از شهرهای ایران باج گیری می کرده‌اند و امروز از تصدق سر حکومت آخوندی ملبس به لباس انتظامات شده‌اند، این سردار دست راستی هم از نظر ظاهر و هم از نظر باطن شباهت زیادی به سردار زارعی دارد، سردار زارعی را که یقینا می‌شناسید!؟ همانکه به دستور رهبر مسلمین جهان نماز عریان می‌خواند. در تصویر دوم جوانانی را می‌بینید که به همت حکومت معنوی(!!) روح الله خمینی، به لباس اراذل و اوباش در آمده‌اند، البته دیگر در هیچ لباسی نیستند، زیرا حکومت الله بر زمین امروز صبح آنها را به دار عدالت سید علی آویزانشان کرد.
ننگ بر تو باد که هنوز مسلمانی!

نوشته: در ساعت: 2:17 pm در بخش: حقوق بشر

12 پیام  |           

12 پیام به “دنیای وارونه ما”

 1. با درود به حُسن آقای گل گلاب
  اگر دورون به نامردون بمونه
  نشینم تا دگر دورون بگرده

 2. درود بر تو
  مطلب خوب و کوتاه و روانی بود . در بلاگ نیوز لینک دادم.

 3. خوشم میاد که با این تحلیلهای دقیق و تفسیرهای ظریف , خوب چپ و راست پته ی این حرامیان را روی آب میندازی . قلمت تیز و زبانت برا باد .

 4. MS says:

  Lanat bar Eslam

 5. اصغر says:

  هزار تانکر پر از سنده خوک تو کس گشاد حضرت زهرا دخت گرامی حضرت ختمی مرتبت محمد رسول الله.

 6. خجالت بکشید و ضرب‌الاجل تعیین نکنید!
  رفسنجانی : « ایران برای ادامه مذاکرات هسته‌ای آمادگی دارد./ تعیین ضرب‌الاجل را در فضای مذاکره بی‌معنا است / به خوبی مشخص است كه جريانی نمی‌خواهد در منطقه آرامش و امنيت حاكم و پايدار شود / بنا نداريم به دنبال سلاح هسته‌ای باشيم چراكه در مكتب و دين ما چنين موردی وجود ندارد»
  ای آمریکایی‌های کثیف، چرا قبول نمی کنید حالا که در مکتب و دین ما، موردی از توپ و تانک و مسلسل وجود نداره، خوب مورد بمب اتمی هم وجود نداره؟ یعنی شما انقدر آدمای بی‌معنی‌ای هستید؟
  ای آمریکایی‌های شیطان، ضرب‌الاجل چیه؟ شما چقدر عجول به دنیا اومدید؟ بابا یه ذره دندون رو جیگر بذارید و وقت بدید تا ما هر موقع درست و حسابی فقط فکرامونو کردیم! اصلن اونوقت خودمون ضرب‌الاجل براتون تعیین می کنیم تا بفهمید که یه من ضرب‌الاجل چقدر بمب اتمی داره و قبول کنید که کُللن ضرب‌الاجل دادن خوب نیست و اصلن بی‌معناست. البته بر روی جزعن و فرعن آن میشه مذاکره کرد اما بازم بدون ضرب‌الاجل!
  ای غربیهای جهان‌خار! چرا نمی‌تونید بفهمید که ما از صمیم قلب خاهان آرامش و امنیت در ایران و منطقه و جهانیم؟ چشمها را باید شست، جور دیگه‌ای باید دید. پس بفهمید اگه 30 تا 30 تا آدم ملحد و قاچاقچی و شرور را اعدام می‌کنیم، و مجلس تشکیل می‌دهیم و قانون اعدام ملحدان و شروران بلاگ‌نویس روُ هم میخایم فوری تصویب کنیم، به‌خاطر امنیت ایران خودمان است؟ مگه ما جزو منطقه نیستیم؟ اگه ایران ما امنیت نداشته باشه، مگه میشه منطقه امنیت داشته باشه؟ اون حزب‌الله سرکوب شده در لبنان و عراق و فلسطین مگه آدم نیست و …

 7. ای برادر اگر میدانستی که چه اتفاقات مسخره و خزعبلی گاهاً دست منرا از صفحه کوتاه میکند حتماً یک عالمه دلت برای من میسوخت !
  خیلی خوشحالم که سفر به خُسن آقا خوش گذشته و از ته قلب آرزو دارم که همه جا و همیشه خوش باشد این دوست عزیز ما و این رفیق شفیق …
  چاکریم …

 8. nasle sukhteh az anghelab says:

  اراذل و اوباش = انقلابیون

 9. SHIVA says:

  بیا وبلاگم کلی برات مردم پیغام گذاشتن !! جوابشونو بده

 10. کیارش says:

  خسن آقا سلام
  ببخشید من هی سوال میکنم،
  میخواستم تحلیل شما را از محمد مصدق و اقداماتش بدانم.

 11. Sanaz says:

  با آماري كه ميدن مصرف مواد مخدر در ايران خيلي بالاست, و براي اين حجم از استفاده نميشه اجناس رو خيلي ببخشيد تو ما تحت شتر يا تو پالونش جا سازي كرد و از مرز وارد ايران كرد . بايد با كاميون هاي پيشرفته ( مثل جرثقيل هايي كه براي اعدام استفاده ميكنند ) و اطلاع و هماهنگي اراذل و اوباش حكومتي وارد بشه . و در اين راه هم مثل چيزهاي ديگه رقيب نمي خان .
  البته من هنوز به عاقل بودن اون مردم شك دارم, و فكر ميكنم اين راسته كه ميگن خلايق هر چه لايق …. اين دفعه اولي نيست كه يك پزشك ايراني رو ميبينم كه انقدر انقدر انقدر احمق ….ببينيد چگونه عرب مآب شده منتها كروات هم آويزون خودش كرده و حديث نوراني ميگه ….آدم چي بگه ?
  http://dardodarman.blogfa.com/

 12. در صورت امکان به وب‌سایت خبری «کانون وحدت دانش‌جویان دانش‌گاه آزاد تبریز» پیوند دهید.
  با تشکر، آدرس وب‌سایت:
  http://www.kanoonevahdat.ir

پیام:

اجباری، نمایش داده نمی‌شود

Spam protection by WP Captcha-Free

اخبار و مطالب خواندنی