Jul 22 2008

کشورهای 3-1+5 ضرب در 12 تصمیم دارند خشتک آخوندها را پرچم کنند!

نوشته:     :::       12 پیام

این ادبیات جدیدی که در مذاکرات اتمی رژیم رسم شده آدم را به خنده می اندازد! تا امروز 1+5 بود حالا هر از گاهی یا می شود پنج بعلاوه 1 منهای 2 یا می شود 6 + 3+ 1 (اگر باور ندارید این خبر را بخوانید) آقای جلیلی دلقک جدیدی که رژیم به این مذاکرات فرستاده بود هم که در یکی از مصاحبه‌های ایشان 7 منهای 1 را مطرح کردند (باور ندارید این خبر را بخوانید)
خلاصه برای تعقیب اخبار این مذاکرات، باید ریاضیدان بود تا فهمید کدام حرامزادگانی در مذاکرات شرکت دارند و دارند برای مرگ و زندگی ملت ایران تصمیم می‌گیرند. از همه این مسائل بدتر و زجر آور تر حضور این دلقک جدیدی است که برای این مذاکرات به مصاف کشورهای (1+5) فرستاده شده. این مردک دلقک هنوز یاد نگرفته تنبان خودش را بالا بکشد، فرستاده‌اند او را تا از طرف یک ملت 70 میلیونی مذاکره کند. مردک دلقک گمان کرده این همه وزیر و وکیل اروپایی آمریکایی آمده‌اند ژنو برای جوک گفتن و خندیدن! باور کنید اگر این دلقک بازی‌ها ادامه پیدا کند، یک مرتبه یک روز صبح که از خواب بیدار شدیم دیدیم ایران را هم مثل عراق با خاک یکسان کرده‌اند. سران رژیم آخوندی می‌دانند که راهی بجز زانو زدن و نوشیدن جام زهر ندارند و همچنین می‌دانند که چنین زانو زدنی هم به فروپاشی رژیم ختم خواهد شد و این جام زهر جان رژیم را خواهد گرفت، در نتیجه برای آنها راهی به جز این بازی‌های دلقک گونه باقی نمانده، مشکل اینجاست که ملت ایران هم دارد فدای این حرامزادگان می‌شود.
پ.ن.: رایس: سخنان بی سر و ته جلیلی همگان را در مذاکره عصبانی کرده بود

نوشته: در ساعت: 10:17 am در بخش: بحران اتمی، جنگ

12 پیام  |           

12 پیام به “کشورهای 3-1+5 ضرب در 12 تصمیم دارند خشتک آخوندها را پرچم کنند!”

 1. گیو says:

  ادبیات آخوندیه دیگه.(بسته پیشنهادی) و 6*3-1+2 و از این اباطیل.از یه مشت آخوند مفعول کونی زاده که از قعر قبرستانها به عمارت و تاج و تخت و تسلط بر جان و مال ملت رسیده اند و از قرآن و رسول مفعول اسکیزوفرنی به مذاکرات ژنو چه چیز دیگر توان طلب داشت؟سعید جلیلی کثافتی از سلاله حسن مجتبی و حسن خمینی است.
  خسن آقا،اگه عیرون بودی و هر روز عکس سران گه این رژیم رو صبحها رو صفحه اول مطبوعات گه میدیدی عمق سقوط رو بیشتر حس میکردی.

 2. SHIVA says:

  اینا همه فیلمه ! اینا میخوان ایران رو بپاشونن ولی راهشو نمیدونن . حذف سوبسیدها و 7 برابر کردن برق و گه خوری های دیگه همه ش یعنی آهنگ فروپاشی ! تو ساده نباش ! اینا پشت پرده با هم توافق کردن . یا ههمون با بمب اتمی خاکستر میشیم یا اینکه صبح بلند میشیم میبینیم آخوندها غیب شدن و یه دولت دیگه روی کاره . هر چی که هست ایران چین کمونیست بشو نیست و این قرتی بازیها تو هر کشوری جواب بده تو ایران جواب نمیده ! دیگه نابودی واضح تر از این ؟ حکایت اره تو کون شده . در بیاره میبره فرو کنی بازم میبره ! وسط هم نمیشه گذاشت ! همین الان تمام کارخونه ها ریخته به هم به خاطر یه برق تصور کن فردا برق بشه 7 برابر , خوار مادر دولت رو مردم در میارن ! صبر داشته باش . فلن ص پمپ بنزین ها با بنزین ازاد کیلومتری شده . بذار یه کم ادامه پیدا کنه میبینی چه وضعی پیش میاد . 30 سال پیش که این گه خوری ها رو میکردن و سهمیه بندی و دفترچه بسیج و کوپن بازی درست میکردن ما 25 میلیون جمعیت داشتیم و دستمون از همه جای دنیا کوتاه بود و انبارها پر اجناس وارداتی شاه ( ره ) بود . الان نیست که 75 میلیون جمعیت داریم , مردم به شدت وحشی و گرسنه و حریص شدن , مملکت نیمه فلجه و کافیه یکی بچسه تا گردباد بیاد ! وای به اون روز که قیام مردمی شکل بگیره ! ما زنده بمونیم شاهکاره دیگه وای به حال آخوند و دولتی …

 3. شیوا خانم یقینا حق با شماست ما هم که همین رو گفتم

 4. شیمبل says:

  شیوا جان
  همیشه به خاطر تحلیلهای فوق العاده ات بهت حسودی می کنم. شاهکار می نویسی و فوق العاده فکر می کنی.
  آلت حسن آقا هم برقرار باد

 5. با درود به حُسن آقای گل گلاب
  مگر ارباب اکبر آن ملای هندی زاده غیر از حرفهای بی سر و ته و چرند و گوز و شقیقه ای چیز دیگری میگفت که این کاسه لیسان جدید میگویند.
  اتفاقا این همان میمون مقلدی است که شیخ علی پائین خیابانی روی آن از صد ها سیاستمدار زبده بیشتر و بهتر حساب میکند.
  باید حرف بی سر و ته زد و کثافت کفلمه نمود تا جزئی از این نظام کثیف و آلوده بود.

 6. کنیه پیامبر اسلام و امامان شیعه به چه معناست؟
  جمعی از تشنگان خاندان عصمت و طهارت با بنیاد یا زهرا تماس گرفته اند و از ما درباره کنیه حضرات 14 معضوم سوال کرده اند
  در پاسخ این عزیزان این مطلب تخصصی نوشته شده است.
  کنیه از کردن می آید کردم کردی کرد و کن .
  کن یعنی بکن فعل امر گاییدن می باشد.
  کردن هم به معنی گاییدن است.
  کنیه یعنی آنچه با آن می کنند. یعنی شمبول یعنی دودول یعنی کیر یعنی مامله یهنی ابول.
  پس کنیه حضرت علی یعنی مامله حضرت علی.
  کلا اولیای دین اسلام سه کار عمده داشتند بخشی از روز را عبادت می کردند بخشی را به آدم کشی می پرداختند و بخشی نیز به جماع می گذشت و نظر اهمیت جماع نام تمام اولیای اسلام با کنیه شان خطاب می شود.
  چرا کنیه حضرت محمد رسول الله ابوالقاسم است و کنیه حضرت علی ابوالحسن؟
  همانطور که می دانید بسیاری از مردم به اعضای بدنشان شناخته میشوند مثلا می گویند چشم آبی آمد.
  مو سیاه رفت.
  قوی پنجه را ببین.
  به همین نحو ممکن است کسی به ابولش شناخته شود مثل معصومین گرامی دین اسلام.
  به حضرت ختمی مرتبت محمد مصطفی ابول قاسم می گفتند چون حضرت بیش از هر مسلمانی زنان متعدد داشته وباید ابولش بین این زنان قسمت می شده ابول قاسم یعنی قسمت کننده مامله.
  امام مهدی عج نیز به سبب طول عمرش با زنان بسیاری همبستر شده که او نیز لقبش ابول قاسم است.
  حضرت علی نیز به ابول حسن معروف است. چرا که حضرت فاطمه زهرا بنت رسول الله این نام را به مامله حضرت داده اند. از برای جماع لذت بخشی که حضرت با مامله حضرت داشتند.
  پس نام مامله محمد رسول الله و مهدی قاسم و نام مامله حضرت علی حسن بوده استو نظر به اهمیت جماع دراسلام ایشان به نام ابولشان شناخته می شوند.
  http://zahra-aeynab.blogspot.com

 7. فاطمه زهرا و حضرت علی در جهاد سازندگی
  الله در سوره بقره آيه 223 فرموده است:
  نِسَآؤُكُمْ حَرْثٌ لَّكُمْ فَأْتُواْ حَرْثَكُمْ أَنَّى شِئْتُمْ وَقَدِّمُواْ لأَنفُسِكُمْ وَاتَّقُواْ اللّهَ وَاعْلَمُواْ أَنَّكُم مُّلاَقُوهُ وَبَشِّرِ الْمُؤْمِنِينَ.
  زنانتان کشتزار شما هستند. هر طور که خواهيد به کشتزار خود درآييد. و براي خويش از پيش چيزي فرستيد و از خدا بترسيد و بدانيد که به نزد او خواهيد شد.
  حديث اول در رابطه با اين آيه:
  اليوم من الايام فاطمة الزهرا بنت رسول اشتب بالمنزل الرسول الله. رسول الله اسئلت وات هپن؟ قال فاطمة علي ولي الله اريد ان ادخل الي منقب مع کله. رسول الله قال علي يا علي واي يو آر فاکينگ ماي بنت مع اليور هد؟ قال علي آيه 223 ف ان ادخل بيکاز الله قال ادخل من هر طريق يو لاو.
  رسول الله قال علي: المرديکه فاطمة لا کنيز شي ايز ماي بنت. لا فاکينگ فاطمه مع الکله فاک شي باي مامله القضيب.
  در روزي از روزها فاطمه با شتاب به منزل رسول الله آمد و پشت سرش علي با سرعت داخل شد. فاطمه گفت پدر کمک علي مي خواهد با کله وارد منقب من شود . رسول الله بانگ زد علي تو چه مرگت شده؟
  حضرت علي آيه 223 را خواند و گفت الله گفته هر طور که خواستيد وارد مزرعه خود شويد من هم با کله مي خواستم وارد شوم.
  رسول الله فرمود خاک برسرت منظور خدا مامله ات بود نه کله اين کنيز جنگي نيست که هر طور خواستي بگايي.
  حديث دوم:
  روزي از روزها حضرت علي در منزل بانک زد يا فاطمة الزهرا اي مزرعه من بيا که مي خواهم تو را شخم بزنم. پس حضرت طي يک طرح جهادي به سرعت حاضر شد چرا که جهاد زن خوب شوهر داري است و بايد خود را در اختيار شوهرش بگذارد تا شوهر هرگونه لذتي ببرد.
  فاطمه زهرا روي زمين دراز کشيد و علي روي فاطمه خوابيد مشغول شخم زدن شد.
  شخم زدن که تمام شد فاطمه گفت يا علي ولي الله بر من بادمجان بکار. حضرت فرمود بادمجان کار من نباشد تو را به مساقات به بلال حبشي يا ابول اسود دودولي دهم تا بادمجان بر تو بکارد.
  حضرت مشغول کاشت خيار شد. مدتي که گذشت حضرت مي خواست عبادت را به اتمام برساند ولي فاطمه زهرا ذکر وتسبيح گويان به ادامه عبادت مشتاق بود.
  گفت يا علي بر من کدو بکار حضرت بر فاطمه کدو کاشت . زهرا فرمود يا علي هندوانه هم مي خواهم حضرت هندوانه نيز کاشت. به همين نحو تمام شب را حضرت به زراعت پرداخت انواع صيفي جات را بر زهرا نشا کرد و از براي ذوالجنان اسب وفادار فرزند فاطمه يونجه و شبدر نيز کاشتندي.
  نخلستانهاي متعددي نيز از براي تهيه خرما بر زهرا فرو نشاندي تا اينکه حضرت علي کلافه شدندي و چون فاطمه از علي خواست جهت استفاده از سايه چناري نيز بر او بنشاند حضرت به يک باره بلند شد و بر کس فاطمه ريد.
  فاطمه عصباني و شگفت زده گفت يا ولي الله چه کردي؟
  حضرت علي فرمود يا فاطمة الزهرا هر مزرعه که چنين پر محصول باشد نياز به کود مناسب جهت تقويت محصول دارد و اينچنين بود که علي خود را از اين کار زراعت طاقت فرسا نجات دادندي تا انرژي کسب کردندي و شبي ديگر ذوالفقار بر کشيده فاطمه را به جهاد خوانده او را شخم زده و صيفي و چنار بر فاطمه نشا کند
  http://zahra-aeynab.blogspot.com

 8. shahla says:

  اینها همشون مانند پیامبر اعظمشون میمونند و با کثفت کاری، کارهاشون را می پوشونند خسن آقا جان…
  مرتیکه معلوم نیست حواس ش کجاش یوده!؟
  فقط امیدوارم جان مردم نیک ایران از این بکش و واکش ها سالم بدر رود.

 9. Sanaz says:

  آمريكا و اروپا در عين اينكه با هم هستند , با هم سر يغما و چپاول ملل ديگه خيلي رقابت سر سختانه اي دارند, و همديگر رو به زور و حيله و هر چي كه شده ميخوان از ميدون بدر كنند. در عين حال يك ايران قدرتمند در منطقه هم نميخواهند . تا حالا اروپا موفق بوده كه آخوندها رو سر جاشون بشونه و نگذاره كه پاي آمريكا هم به ايران باز بشه. هيچ يك از همسايه هاي ايران يا دورتر نميخواهند آمريكا از پايگاهش براي حمله به ايران استفاده كنه , چون ايران به اون كشور حمله خواهد كرد , و از خليج فارس هم راه هرمزگان رو ايران ميبنده …. بنابراين من فكر كنم ميخوان فشار داخلي بيارن كه مردم خودشون تحت فشار قرار بگيرند و صداشون در بياد . كه فعلا هم كه خدا اسلحشو كرده تو حلق مردم و خدايي ميكنه .

 10. دكتر لائيك says:

  تهران زیر آوار ویران کننده پول و فقر، تبعیض و نفرت
  صدای فروشندگان فیلم های سکسی همانند صدای پشه هنگام خواب است که تمام شدنی نیست. هنوز کسی نفهمیده که هردوی اینها یعنی پشه و فروشندگان فیلم های سکسی در روز مشغول چه کاری هستند. شهری که رژه ماشین های لوکس در مقابل دختران و دست فروشان به دل نمی چسبد. شهری که در آن شیشه شاهنشاهی مشروب به گالن های پلاستیکی جمهوری اسلامی تبدیل شده، و بوی تریاک و حشیش کوچه را بر داشته است.
  شهری که معلوم نیست در روز چند نفر در پارک ها و یا زیر پل های آن در کنار جوی آب جان می دهند. در این شهرهمان اوقاتی که اکثریت مطلق مردم بدنبال یک لقمه نان جان می کنند، کلاه بردارها و رانت خوارها و دزد ها از چندین هزار تومان تا چندین میلیون تومان را در یک چشم به هم زدن جیب به جیب می کنند، چنان که دیگر دزدی ماشین یا موبایل و خانه و کیف و .. به چشم نمی آید و اگر این قبیل وسایل را از شما دزدیدند دیگربه پاسگاه نمی روید چون می دانید که کسی حال پیدا کردن آنها را ندارد.
  در این شهر صدای خوردن سر یک معتاد به جدول کنار خیابان را روزی چند بار می شنوید. بسیج و نیروی انتظامی از در و دیوار این شهر بالا می روند و آن دسته از آنها که واقعا فکر خدمت هستند در میان جمعیت انبوه زورگویان و رشوه بگیران گم می شوند.
  در این شهر اگر عزیزت را در زندان کشتند یا در وسط روز ربودند نباید انتظار پاسخگویی داشته باشی. در این شهر واژه اعتماد را فقط ما بین پدر و پسر پیدا می کنید که گاهی اوقات انجا هم پیدا نمی شود. اینجا شهریست که سیمای واقعی فحشا و ناله رسای فقر را در آن به خوبی می بینید و می شنوید. اینجا شهریست که صاحبان زر و زور سرمایه سر در کاخ هایشان را با “یا علی” تزئیین کرده اند . در این شهر شکاف طبقاتی تبدیل به دره ای تبدیل شده است که طبقه متوسط خیلی کوچکتر از آن است که بتواند ذره ای از آن را پر کند.
  در این شهر باید رفتارت در خانه با بیرون از خانه متفاوت باشد. اگر غیر از این باشد حداقل اش اینست که رشد نمی کنی و حداکثرش اینست که سرت را به باد می دهی. در این شهر قتل ها ناموسی و مالی و نزاعی اگر نگوییم زیاد ولی کم نیستند. اینجا شهریست که مردم آن بر اثر فشار های اقتصادی و مشکلات خانوادگی و مشکلات اجتماعی و … اعصاب و روحیه ندارند . در این شهر اگر کسی جنازه ای روی زمین ببیند جرات نمی کند به طرف آن برود که حداقل جنازه اش را از بو گرفتن نجات دهد، چون امکان دارد به عنوان قاتل اعدام شود.
  اینجا همان شهریست که موزیک و رقص و شادی و عشق در آن زیر زمینی است. در دانشگاه های این شهر کم نیستند استادهایی که در ازای دادن نمره به دانشجو یا پول می خواهند و یا انجام کارهایی که به خود استاد مربوط است و هیچ ربطی به دانشجو ندارد. البته اگر پسر باشید فقط همین است. در این دانشگاه ها مسئولین بجای اینکه فضای بزرگ و مناسب آموزشی مهیا کنند (مثل کلاس درس به تعداد لازم و غذایی با یک بهداشت قابل تحمل، لامپ به اندازه کافی برای کلاس ها، و از این قبیل نیازها ) به رنگ جوراب و ژل مو و عینک آفتابی دانشجویان پسر و دختر ایراد می گیرند.
  در این شهر با وجود کمبود آب و برق که ساعت ها بی برقی در روز را برای مردم به ارمغان آورده در روز ولادت ها و جشن های مذهبی کل شهر چراغانی می شود و در جشن های ملی حتی یک پارچه نویسی هم دیده نمیشود. در اینجا تمام این مشکلات و نا بسامانی ها که در بالا گفته شد برای مردم عادی شده است و برنامه زندگی خود را بر اساس همین قوانین نا نوشته تنظیم می کنند. صدای پیچیده شده اذان مساجد در کوچه ها و خیابان ها و پخش مستقیم نماز خواندن مسئولین از صدا و سیما حاشیه ایست مضحک بر این متن.
  شاید بخاطر همین است که صدای اذان مساجد هر روز بلند تر از دیروز به گوش می رسد. اینجا تهران است .

 11. دكتر لائيك says:

  ابراهيم نبوي:
  در راستاي اينکه دکتر الف نون(اُن ) که به نظر مي رسد در طول تاريخ هميشه دوست داشت “اول” بشود، و ‏ديروز اعلام کرده است که ” ما مي توانيم در کوتاه مدت اولين اقتصاد جهان بشويم” و الهي کور بشود هر ‏کسي که نمي تواند اين همه موفقيت را ببيند، ضمن توضيح اينکه بر اساس آمارهاي موجود، کشور ايران در ‏حال حاضر از نظر اندازه اقتصادي هجدهمين کشور جهان بوده و کشورهايي مثل آمريکا، چين، ژاپن، هند، ‏آلمان، انگليس، روسيه، فرانسه، برزيل و ايتاليا ده قدرت بزرگ جهان مي باشند و قرار است ما در مدتي ‏کوتاه، مثلا تا شش ماه ديگر قدرت اول اقتصادي جهان بشويم، آگاهان عقل شان را دادند دست هم و به نظر ‏مي رسد که راههاي زير براي تبديل ايران به اقتصاد اول جهان، کاملا ممکن و ميسر است و هر کسي نمي ‏تواند اين موفقيت را ببيند انشاء الله قد احمدي نژاد سر چشمش دربيايد. در همين راستا، راههاي زير پيشنهاد ‏مي شود.‏
  از طريق مديريت جهان: اگر از همين فردا صبح، مديريت جهان به دست احمدي نژاد بيفتد و او رياست بانک ‏جهاني و صندوق بين المللي پول را هم بدهد به دست محصولي و زريبافان، و سازمان ملل هم تصويب کند که ‏جهان زير نظر ايشان اداره مي شود، و همچنين احمدي نژاد قول بدهد که فقط مديريت جهان را بکند و هيچ ‏دخالتي در ايران نکند، به نظر مي رسد که ما مي توانيم حداکثر تا شش ماه ديگر اقتصاد اول جهان بشويم. ‏البته با توجه به هنرهاي متعدد رئيس جمهور فعلي( و مديريت بعدي جهان) ممکن است همين اتفاق در يک ماه ‏بيفتد. حتما سووال شما اين است که چه کسي رئيس جمهور ايران بشود؟ پاسخ اين است که هيچ فرقي نمي کند. ‏مثلا شما مي توانيد اولين کسي که بالاتر از دوازده سال دارد و راس ساعت هشت صبح از جلوي وزارت ‏کشور عبور مي کند را بکنيد رئيس جمهور ايران. در اين حالت دو اتفاق مي افتد، در ايران دولت جديد هر ‏کاري بکند، وضع اقتصاد ايران اصلاح مي شود. در جهان هم احمدي نژاد در هر حال وضع اقتصادي جهان ‏را چنان مي کند که ايران خود بخود قدرت اول جهان خواهد شد.‏
  از طريق بمب اتمي: يک فرضيه مهم اين است که ايران بتواند بمب اتمي توليد کند و اين کار را تا هفته ديگر ‏بکند. طبيعتا اين موضوع بلافاصله در جهان پخش مي شود و آمريکا و اسرائيل تهديد مي کنند که با بمب اتمي ‏ايران را از بين مي برند، ايران هم تصميم مي گيرد که کوتاه بيايد ولي شوخي شوخي به دليل يک اشتباه که ‏طبيعتا در ايران رخ مي دهد، بمب اتمي ما شليک مي شود به طرف اسرائيل ولي مي خورد به پاکستان. ‏پاکستان هم بمب اتمي خودش را به هند مي زند، در نتيجه چين هم به دفاع از هند بمب اتمي خودش را مي زند ‏به روسيه، و روسيه هم با آمريکا و اروپا جنگ را آغاز مي کند. به اين ترتيب تمام جهان نابود مي شوند و ‏فقط مي مانيم ما و طبيعي است که اگر هيچ کسي در دنيا نباشد، ما مي توانيم اولين قدرت جهان شويم. ( شرط ‏لازم در اين فرضيه اين است که بمب اتمي ايران را نابود نکند که طبيعتا نمي کند، چون بمب اتمي بيشتر به ‏جاهاي ديگر اثر مي کند نه ايران)‏
  از طريق تغيير در مديريت ها: احمدي نژاد بشود رئيس جمهور آمريکا، بوش هم بشود رئيس اتحاديه اروپا، ‏سولانا را بگذارند براي رياست جمهوري اسرائيل، اولمرت هم بشود سلطان عربستان سعودي، ملک عبدالله ‏هم برود به چين، رئيس جمهور چين هم بشود امير امارات، امير امارات هم بشود رئيس جمهور روسيه، ‏مدودف هم بشود نخست وزير ژاپن، يکي از ايرانياني که فعلا در ژاپن کارگري مي کند هم بيايد به ايران و ‏بشود رئيس جمهور ايران…. در اين حالت احمدي نژاد اقتصاد آمريکا را نابود مي کند، بوش هم اتحاديه اروپا ‏را از بين مي برد و قتصاد اروپا را نابود مي کند، سولانا جلوي جنگ ايران و اسرائيل را مي گيرد و چون در ‏اسرائيل آرامش برقرار مي شود و رابطه اش با آمريکا قطع مي شود قدرت اقتصادي اسرائيل هم از بين مي ‏رود، اولمرت هم وقتي پادشاه عربستان شد بطور طبيعي عربستان دچار بحران سياسي شده و تمام کشور آتش ‏مي گيرد، ملک عبدالله هم وقتي به چين رفت و نفت نداشت و يک ميليارد آدم گرسنه جلوي کاخش بود، اقتصاد ‏چين را نابود مي کند، رئيس جمهور چين هم وقتي به امارات رفت سياست اقتصادي چيني در پيش مي گيرد و ‏در نتيجه امارات هم از بين مي رود، امير امارات هم همان هفته اول در مسکو توسط مافياي پوتين ترور مي ‏شود و روسيه از بين مي رود، مدودف هم در ژاپن بلافاصله تمام سرمايه هاي ژاپن را منتقل مي کند به ‏حساب پوتين و اصغر آقا هم که از ژاپن به ايران آمده است هر کاري دوست داشت مي کند. در نتيجه در ‏عرض دو ماه تمام اقتصاد جهان از بين مي رود و اصغرآقا موفق مي شود اقتصاد اول جهان بشود.‏
  از طريق افزايش قيمت نفت: رئيس جمهور شروع کند به تهديد کردن اسرائيل و آمريکا، در نتيجه قيمت نفت ‏بتدريج تا 200 دلار بالا برود، بعد آمريکايي ها از ما بخواهند غني سازي را متوقف کنيم، اما ما هم به آنها ‏بگوئيم خودتان غني سازي را متوقف کنيد، بعد قيمت نفت بشود 300 دلار، بعد آمريکا نفتکش هايش را ‏بفرستد به خليج فارس، ما هم ده تا موشک پرت کنيم به هوا و قيمت نفت بشود 400 دلار، بعد ما تنگه هرمز ‏را ببنديم و قيمت نفت برسد به بشکه اي 1000 دلار، بعد اروپا و آمريکا و بقيه قدرت هاي جهاني همه شان ‏مثل گاگول ها گير کنند و ندانند بايد چه خاکي به سرشان بريزند، در عوض ما با تمام قدرت حال شان را ‏بگيريم و با کمک نخبگان ايراني در سراسر جهان اقتصادمان را شکوفا کنيم. بعد تمام سرمايه هاي ايراني در ‏سراسر دنيا ببينند قيمت بنزين بالا رفته و برگردند ايران و در فرودگاه مهرآباد برايشان فرش قرمز پهن کنند، ‏بعد آمريکا و اروپا شلوغ بشود و مردم شان بريزند توي خيابان و همه جاي دنيا آتش بگيرد و ما بشويم قدرت ‏اول جهان. فکر مي کنيد اين اتفاقات اگر خدا بخواهد نمي افتد؟ ‏
  از طريق تلويزيون: مهم ترين راه براي تبديل ايران به بزرگترين اقتصاد جهان اين است که همانطور که از ‏طريق صدا و سيماي جمهوري اسلامي ايران، ما تبديل به يک قدرت هسته اي شديم و الآن داريم از انرژي ‏هسته اي استفاده مي کنيم، بدون اينکه هيچ کسي در جريان باشد و خودمان داريم حالش را مي بريم، و ‏همانطور که عرض يک ماه تبديل به ابرقدرت خاورميانه شديم، به همين سادگي در مدت شش ماه صدا و ‏سيماي جمهوري اسلامي مي تواند اعلام کند که ايران بزرگترين قدرت اقتصادي دنيا شده است. طبيعي است ‏که هر کسي هم که بگويد نه، خيرخواه اين کشور نيست. از اين طريق همين الآن هم ايران بزرگترين قدرت ‏اقتصادي جهان است، فقط اگر صدا و سيما بجاي پخش کردن اين برنامه هاي مزخرف فقط همين موضوع را ‏هفته اي هشت روز اعلام کنند، اين مشکل هم حل مي شود.‏
  نتيجه گيري اقتصادي: ما همين الآن هم بزرگترين قدرت اقتصادي جهان هستيم، فقط هنوز خبرش را نداده اند.‏
  نتيجه گيري روانشناختي: اگر آدم فرض کند که مردم احمق هستند، نود درصد مشکلات حل است، ده درصد ‏مشکل باقيمانده هم چيزي نيست.

 12. –فلاش بک:
  ((((حسن آقا این وقایع رو جدی نگیر. در دوران دانشگاه دوستی داشتیم که می گفت: “عشق آتشی است که با چند قطره آب خاموش می شود”. این حرکتها هم از همین نوعه. به قول ملا حسنی برای این مردم خیالی نیست که گازشون در زمستون قطع بشه و آب و برقشون در تابستون جیره بندی بشه. فقط کسی دوروبر دخترا نگرده چون اگر چنین شد فرصتی است برای خود نمایی در مقابل جنس مخالف و همه آقایون به قول شیوا ذوالفقارهاشون رو علم می کنن و میان وسط.)))))
  ———————-
  زمان حال:
  (((شیوا جان
  همیشه به خاطر تحلیلهای فوق العاده ات بهت حسودی می کنم. شاهکار می نویسی و فوق العاده فکر می کنی.))))
  +
  ((شیوا خانم یقینا حق با شماست ما هم که همین رو گفتم))
  ————————
  قضاوت با خوانندگان.فقط یه مطلبی رو اضافه کنم.اینکه زنی به اسم مثلا شیوا لاتی مینویسه و به کیر میگه ذوالفقار و از این قبیل طنازیهای بی مزه یا به پسر خودش میگه مرتیکه هیچ اهمیتی نداره.چیزی که اهمیت داره با عرض معذرت کس-لیسی کسایی هست که ادعاشون کون آسمونو سوراخ کرده.امثال شیمبل و حسن و … .هر دفعه بیست سی تا کامنت اینجا ول میشه ولی تا خانوم لاته مینویسه همه به به و چه چه میزنن.کسی با تلخی میگفت هر زنی اونجاش زورتر باشه مردا بیشتر واسش میلیسن.شده داستان شما مبارزین به اصطلاح سیاسی!
  عمیقا متاسفم.

پیام:

اجباری، نمایش داده نمی‌شود

Spam protection by WP Captcha-Free

اخبار و مطالب خواندنی