Jul 19 2008

ملاها و La Danse Macabre

نوشته:     :::       9 پیام

حتما می‌دونید که هفته گذشته در پاریس جلساتی ترتیب داده بودند برای اینکه کشورهای حاشیه دریای مدیترانه را در یک نوع اتحادیه متشکل کنند. در همین رابطه سران کشورهای حاشیه مدیترانه هم در پاریس جمع شده بودند. برحسب اتفاق محل اقامت حقیر هم فاصله چندانی از کاخ الیزه نداشت و در این چند روز مدام رفت و آمد سران را بدون خواست خودمان شاهد بودیم. یک روز هم که پاریس شده بود مثل میدان جنگ و مدام هواپیماهای جنگنده شکاری و حتی یک هواپیمای آواکس بر فراز سر ما پرواز می‌کرد. نکته جالبی که در این جمع سران نظر مرا بیشتر جلب کرد، این بود که آقای بشیر اسد در هر خبری قیافه‌اش را نمایش می‌دادند و خلاصه معلوم بود که دولت فرانسه بدجوری تصمیم دارد قاپ آقای اسد را برباید. نکته جالب تر این بود که در بین سران دولت های حاشیه مدیترانه این مردک سبیل کلفت امیر قطر هم دعوت شده بود. با اینکه جغرافیای حقیر چندان تعریفی ندارد ولی با این حال می‌دانم که قطر جزو کشورهای حاشیه مدیترانه نیست، حالا چرا این آقای امیر سبیل کلفت قطر را مثل نخود آش در این جمع گنجانده بودند بر من پوشیده ماند. اگر کسی این معما را رمزگشایی کرد برای بنده حقیر هم توضیح بدهد تا هم من رستگار شوم و هم شما.
anti_war.jpgیک واقعه دیگری هم که نظر مرا جلب کرد این بود که یک روز وسط شهر پاریس که داشتم در یک بار آبجو می‌خوردم یک مرتبه دیدم چند نفر که می‌گفتند آمریکایی هستند آمده بودند و یک تظاهرات دو سه نفره بر علیه جنگ احتمالی آمریکا با ایران ترتیب داده بودند. راستش را بخواهید این خانمی که در سمت چپ تصویر می‌بینید بد جوری قیافه ایرانی داشت. رفتم و سعی کردم با او فارسی صحبت کنم ولی حاضر نشد با من فارسی صحبت کند! باور کنید قیافه‌اش صد در صد ایرانی بود.
در این مدتی که شو سران حاشیه دریای مدیترانه برقرار بود و اخبار تلویزیون های فرانسه مدام این شو را به نمایش می‌گذاشتند، من فکرم به ایران بود، چونکه می‌دانستم که این شعبده بازی فرانسه بیشتر برای جلب نظر اسد و سوریه بود تا بلکه بتوانند از این طریق سوریه را از ایران دور کنند. در فکر این پروژه بودم که یادم به قطعه (رقص مرگ) La Danse Macabre اثر Camille Saint Saens افتاد! آنهایی که این قطعه را می‌شناسند می‌دانند که نمایشی از مرگ و ترس و وحشت را ترسیم می‌کند. حالا چرا در آن لحظه‌ها این قطعه به ذهن من خطور کرد، شاید به این خاطر بوده که گمان می‌کرده‌ام جهان دارد آماده می‌شود تا آخوندها را به رقص مرگ وادار کند. باید منتظر ماند و دید نتیجه مذاکرات امروز و روزهای آینده در رابطه با بحران اتمی رژیم چه نتیجه ای به ارمغان خواهد آورد.
اگر خواسته باشید قطعه رقص مرگ را بشنوید می توانید آنرا از یوتیوب بشنوید.

نوشته: در ساعت: 4:25 pm در بخش: بحران اتمی، جنگ

9 پیام  |           

9 پیام به “ملاها و La Danse Macabre”

 1. shahla says:

  من هم که نوشتم خدا به خیر بگزرونه این دیدار را…

 2. http://zahra-zeynab.blogspot.com
  کنیه پیامبر اسلام و امامان شیعه به چه معناست؟
  جمعی از تشنگان خاندان عصمت و طهارت با بنیاد یا زهرا تماس گرفته اند و از ما درباره کنیه حضرات 14 معضوم سوال کرده اند
  در پاسخ این عزیزان این مطلب تخصصی نوشته شده است.
  کنیه از کردن می آید کردم کردی کرد و کن .
  کن یعنی بکن فعل امر گاییدن می باشد.
  کردن هم به معنی گاییدن است.
  کنیه یعنی آنچه با آن می کنند. یعنی شمبول یعنی دودول یعنی کیر یعنی مامله یهنی ابول.
  پس کنیه حضرت علی یعنی مامله حضرت علی.
  کلا اولیای دین اسلام سه کار عمده داشتند بخشی از روز را عبادت می کردند بخشی را به آدم کشی می پرداختند و بخشی نیز به جماع می گذشت و نظر اهمیت جماع نام تمام اولیای اسلام با کنیه شان خطاب می شود.
  چرا کنیه حضرت محمد رسول الله ابوالقاسم است و کنیه حضرت علی ابوالحسن؟
  همانطور که می دانید بسیاری از مردم به اعضای بدنشان شناخته میشوند مثلا می گویند چشم آبی آمد.
  مو سیاه رفت.
  قوی پنجه را ببین.
  به همین نحو ممکن است کسی به ابولش شناخته شود مثل معصومین گرامی دین اسلام.
  به حضرت ختمی مرتبت محمد مصطفی ابول قاسم می گفتند چون حضرت بیش از هر مسلمانی زنان متعدد داشته وباید ابولش بین این زنان قسمت می شده ابول قاسم یعنی قسمت کننده مامله.
  امام مهدی عج نیز به سبب طول عمرش با زنان بسیاری همبستر شده که او نیز لقبش ابول قاسم است.
  حضرت علی نیز به ابول حسن معروف است. چرا که حضرت فاطمه زهرا بنت رسول الله این نام را به مامله حضرت داده اند. از برای جماع لذت بخشی که حضرت با مامله حضرت داشتند.
  پس نام مامله محمد رسول الله و مهدی قاسم و نام مامله حضرت علی حسن بوده است و نظر به اهمیت جماع دراسلام ایشان به نام ابولشان شناخته می شوند.

 3. فاطمه زهرا و حضرت علی در جهاد سازندگی
  الله در سوره بقره آيه 223 فرموده است:
  نِسَآؤُكُمْ حَرْثٌ لَّكُمْ فَأْتُواْ حَرْثَكُمْ أَنَّى شِئْتُمْ وَقَدِّمُواْ لأَنفُسِكُمْ وَاتَّقُواْ اللّهَ وَاعْلَمُواْ أَنَّكُم مُّلاَقُوهُ وَبَشِّرِ الْمُؤْمِنِينَ.
  زنانتان کشتزار شما هستند. هر طور که خواهيد به کشتزار خود درآييد. و براي خويش از پيش چيزي فرستيد و از خدا بترسيد و بدانيد که به نزد او خواهيد شد.
  حديث اول در رابطه با اين آيه:
  اليوم من الايام فاطمة الزهرا بنت رسول اشتب بالمنزل الرسول الله. رسول الله اسئلت وات هپن؟ قال فاطمة علي ولي الله اريد ان ادخل الي منقب مع کله. رسول الله قال علي يا علي واي يو آر فاکينگ ماي بنت مع اليور هد؟ قال علي آيه 223 ف ان ادخل بيکاز الله قال ادخل من هر طريق يو لاو.
  رسول الله قال علي: المرديکه فاطمة لا کنيز شي ايز ماي بنت. لا فاکينگ فاطمه مع الکله فاک شي باي مامله القضيب.
  در روزي از روزها فاطمه با شتاب به منزل رسول الله آمد و پشت سرش علي با سرعت داخل شد. فاطمه گفت پدر کمک علي مي خواهد با کله وارد منقب من شود . رسول الله بانگ زد علي تو چه مرگت شده؟
  حضرت علي آيه 223 را خواند و گفت الله گفته هر طور که خواستيد وارد مزرعه خود شويد من هم با کله مي خواستم وارد شوم.
  رسول الله فرمود خاک برسرت منظور خدا مامله ات بود نه کله اين کنيز جنگي نيست که هر طور خواستي بگايي.
  حديث دوم:
  روزي از روزها حضرت علي در منزل بانک زد يا فاطمة الزهرا اي مزرعه من بيا که مي خواهم تو را شخم بزنم. پس حضرت طي يک طرح جهادي به سرعت حاضر شد چرا که جهاد زن خوب شوهر داري است و بايد خود را در اختيار شوهرش بگذارد تا شوهر هرگونه لذتي ببرد.
  فاطمه زهرا روي زمين دراز کشيد و علي روي فاطمه خوابيد مشغول شخم زدن شد.
  شخم زدن که تمام شد فاطمه گفت يا علي ولي الله بر من بادمجان بکار. حضرت فرمود بادمجان کار من نباشد تو را به مساقات به بلال حبشي يا ابول اسود دودولي دهم تا بادمجان بر تو بکارد.
  حضرت مشغول کاشت خيار شد. مدتي که گذشت حضرت مي خواست عبادت را به اتمام برساند ولي فاطمه زهرا ذکر وتسبيح گويان به ادامه عبادت مشتاق بود.
  گفت يا علي بر من کدو بکار حضرت بر فاطمه کدو کاشت . زهرا فرمود يا علي هندوانه هم مي خواهم حضرت هندوانه نيز کاشت. به همين نحو تمام شب را حضرت به زراعت پرداخت انواع صيفي جات را بر زهرا نشا کرد و از براي ذوالجنان اسب وفادار فرزند فاطمه يونجه و شبدر نيز کاشتندي.
  نخلستانهاي متعددي نيز از براي تهيه خرما بر زهرا فرو نشاندي تا اينکه حضرت علي کلافه شدندي و چون فاطمه از علي خواست جهت استفاده از سايه چناري نيز بر او بنشاند حضرت به يک باره بلند شد و بر کس فاطمه ريد.
  فاطمه عصباني و شگفت زده گفت يا ولي الله چه کردي؟
  حضرت علي فرمود يا فاطمة الزهرا هر مزرعه که چنين پر محصول باشد نياز به کود مناسب جهت تقويت محصول دارد و اينچنين بود که علي خود را از اين کار زراعت طاقت فرسا نجات دادندي تا انرژي کسب کردندي و شبي ديگر ذوالفقار بر کشيده فاطمه را به جهاد خوانده او را شخم زده و صيفي و چنار بر فاطمه نشا کند.

 4. گیو says:

  دآشم مردافکن نیست این تحلیلات.نه غوصی در سیاست نه استنادی به منبعی نه تحلیل منطقی ای.فقط اینکه رفتید جلو با یه خانوم صحبت کنید و چهار تا هواپیما پریدن و کس و کون شده سوخت یه مطلب آشفته که طبق معمول امیدش گایش نامحتمل آخونده.یه مبتدایی یه منطقی یه کنار هم گذاشتن اخباری یه قیاس و استقرایی یه نقلی از لوموند و آساهی و سایر مطبوعات یه اشاره ای به قدرتمندان سایه نشین یه بینش و بصیرتی و یه استنتاجی.میدونم ساده نیست و ایضا میدونم دارم میگم لنگش کن ولی چه چاره که مخاطب خسن آقاست و نه ناهید رکسان.پس توقعی هست و انتظاری.همه مالیدن ما بریدیم مع الوصف آلتت شعله ور باد در ظلمت فرج جموری الاسلامی.

 5. آقای کیو همیشه نه وقتش هست و نه جایش که بنشینیم تحلیل های آنچنانی که شما فرمودید بنویسیم! تازه گاهی اوقات چنین نشانه‌هایی هم که شما فرمودید یافت نمی شود، این به آن معنی نیست که پس ناید دست روی دست گذاشت و هیچ تحلیلی نداد، بلکه می توان نشانه‌هایی که مشاهده شده را به نمایش گذاشت تا شاید بعد تر با داده‌های بیشتر تحلیلی جامع تر ارائه داد. درضمن شما چرا مرا با دیگران مقایشه می‌کنید!؟ می‌خواهید از حقیر انتقاد کنید مستقیم انتقاد کنید خانم ناهید رکسان نه هیزم تری به من فروخته اند و نه به شما، درضمن همین جا بگویم که من اصلا ایشان را نمی‌شناسم پس دوست عزیز سعی کنید در انتقاداز یک نفر نام دیگران را به میان نکشید.

 6. دربه در اروپا says:

  حضرت شمر, درود بر شما, اما در ظهر گرم عاشورا چنان سرگرم گاییدن جگر گوشه فاطمه زهرا بودید که , که سپوختن نوه رسولالله هوش را از شما برده بود و موبایل آلکاتل ساخت چین آقا ابا عبدالله را با سونی اریکسون اشتباه گرفتید , حق هم با شما بود گایدن ایمه خود افتخاریست که نسیب همه کس نمیشود آقا پولش کجا بود که موبایل سونی اریکسون بخرد. پیروز باشید. دربه در اروپا

 7. SHIVA says:

  هر دم از این باغ بری میرسد . امروز هم اعلام کردن به زودی بهترین هواپیماهای دنیا وارد خطوط ایران میشه !
  حالا اینا به کنار تو رو خدا بیا اینجا :
  http://yasgroup.persianblog.ir
  و اینجا :
  http://www.rahpouyan.com/tasvir.asp
  مواظب باش زیاد نخندی !!!!
  راستی شرایط گرفتن دومین آی آر :
  نام کامل
  آدرس کامل
  کد پستی 10 رقمی
  کد ملی
  شماره تلفن خط ثابت
  رنگ و سایز شورت و کرست هم به زودی فکر کنم بهش اضافه بشه !!!!

 8. Sanaz says:

  ديشب خواب مي ديدم كه يه آخوند ” تاير مشكي ” ارواحنا فدا يه كاغذ دستش گرفته بود كه با ماژيك سبز روي آن نوشته شده بود به انگليسي ” CHANGE ” و اون يه فروند آخوند خيلي آروم نشسته بود و داشت راه چاره ميجست , و ميگفت كه از عراق كلي عراقي آورديم و تعليمشون ميديم مذهبي , و غيره (مثل همه عراقيهايي كه الان پستهاي كليدي را در اختيار دارند ) بر خلاف آنچه كه ما فكر ميكنيم چون ما از اين حكومت خوشمون نمي ياد و خواهان تغييرش هستيم پس همه هم همينجوري فكر ميكنند , اما اتحاديه اروپا , روسها چينيها حتي خود آمريكاييها هم منافعشون در پايداري اين رژيم هستش . و بعدش هم اين مردمي كه من ميبينم ممكنه كه بدونند چي نميخوان , اما نميدونند چي ميخوان , بنابراين ميشه براشون دوباره تعيين تكليف كرد. خيلي دلم ميخواد بدونم چند درصد از مردم ميدونن و ميفهمند كه “سكولاريسم ” يا ” دموكراسي ” چيست ? و يا اگر حكومت دينكاران رو نميخوان پس چه حكومتي رو ميخوان كه تضمين كننده نسل بعدي و آينده ايران باشد ?

 9. شهرام says:

  سلام. فعلا که رهبر دارد مادر امت را می فروشد و آمریکا هم سر قیمتش چانه می زند.

پیام:

اجباری، نمایش داده نمی‌شود

Spam protection by WP Captcha-Free

اخبار و مطالب خواندنی