Jul 18 2008

غیرت نداشته رهبر و مذاکرات پشت پرده با آمریکا

نوشته:     :::       8 پیام

یادتان می‌آید در دوران اسهال طلب‌ها زمانی که مجلس نشینان سخن از مذاکره با آمریکا بر زبان آوردند، رهبر عظیم الشان! در رابطه با مذاکره با آمریکا چه فرمودند!؟
ایشان فرمودند:
در شرایطی‌ كه‌ آمریکا صراحتا نظام‌ اسلامی‌ را تهدید و به‌ ملت‌ ایران‌ اهانت‌ می‌كند عده‌ای‌ دم‌ از مذاكره‌ با آمریکا می‌زنند كه‌ این‌ افراد یا با الفبای‌ سیاست‌ و یا با الفبای‌ غیرت‌ آشنایی‌ ندارند. ایشان‌ تصریح‌ کردند: طرح‌ اینگونه‌ مسائل‌ در این‌ شرایط، اهانت‌ به‌ عزت‌ و غیرت‌ ملت‌ ایران‌ است‌.
منبع سایت خامنه‌ای (البته گویا سید علی چلاق برای رد گم کردن این مطلب را از روی سایت حذف کرده)
حالا گویا حضرت رهبر غیرت نداشته خود را می‌خواهد باز هم بیشتر تنزل دهد، به همین خاطر هم دستور به مذاکره داده است. آمریکا هم به علت زمین‌گیر شدنش در دو جنگ اخیر، گویا راهی بجز کوتاه آمدن در مقابل حکومت آخوندی ندارد. حالا باید منتظر شد و دید نتیجه این مذاکرات چه خواهد شد.
ملت ایران سیاسی ترین ملت دنیاست، در این مساله هیچ شکی نیست و همین مساله باعث می‌شود که نه آمریکا و نه ایران بتوانند بدون در نظر گفتن خواست ملت ایران دست به یک توافق پشت پرده بزنند، البته حکومت آخوندی می‌تواند باز هم با سرکوب بیشتر دست به کنترل اوضاع بزند. اگر حکومتگران چه ایرانی و چه آمریکایی در این توهم باشند که می‌توانند بدون رضایت ملت ایران دست به توافقی محرمانه بزنند و بده و بستانی پشت پرده انجام دهند، یقینا هزینه این توهم و توهین به خواست ملت ایران را در آینده پرداخت خواهند کرد.
حکومت ایران در کوتاه یا دراز مدت سرنگون خواهد شد، در این مساله هم هیچ شکی نیست چه این حکومت دستش به خون هزاران ایرانی آغشته شده و این گناه را ملت ایران هیچگاه نخواهد بخشید، حالا باید دید آیا آمریکا حاضر است با مذاکره با این حکومتی که فاقد مشروعیت است، جایگاه خود را در نزد ملت ایران خراب تر از این که هست بکند یا نه!؟ دولت مردان آمریکایی باید بدانند که یکی از دلایل وقوع انقلاب 57، نتیجه سیاست‌های مداخله جویانه و غلط امریکا در قبال ایران بود و نتیجه آن را هم در این 30 سال گذشته دیدند. حالا نیز اگر باز با مداخله در اوضاع سیاسی ایران بخواهند با توافق با ملاها سلطه خود را مجددا بر ایران اعمال کنند، دیری نخواهد پائید که مجددا سیل خانمان سوزی دیگر این روابط را بهم خواهد زد و اینبار یقینا عواقب آن برای آمریکا بسیار مخرب تر و درازمدت تر خواهد بود.
آمریکا باید بداند که حکومت آخوندی از مشروعیت برای مذاکره از طرف ملت ایران برخوردار نیست و هر مذاکره‌ای با این رژیم از طرف مردم ایران به عنوان دهان کجی به خواست ملت ایران تلقی خواهد شد.
خبرهایی در این رابطه:
اجماع مسئولان و هنر دیپلماسی، توشه جلیلی در مذاکرات مهم شنبه
افشای مذاکرات رسمی مکرر مقامات ایران و آمریکا
نگاه جهانی به «مهم ترین تماس دیپلماتیک» پیش روی آمریکا با ایران
متکی: ایران از مشارکت آمریکا در مذاکرات هسته ای ژنو استقبال کرد
گشایش دفتر دیپلماتیک آمریکا در تهران ظرف یک ماه آینده؟
مذاکره با آمریکا؛ احمدی نژاد الفبای غیرت را نمی داند یا سیاست
آیت الله خامنه ای: مبارزه با آمریکا = بی غیرتی | اما حالا با امریکا مذاکره می کنیم!!!
سلام آقای گرگ
حمله ی شدید رجانیوز: محمدجواد لاریجانی بی غیرت و نااصولگراست

نوشته: در ساعت: 3:47 am در بخش: روابط خارجی

8 پیام  |           

8 پیام به “غیرت نداشته رهبر و مذاکرات پشت پرده با آمریکا”

 1. امیر says:

  حسن آقا جان :اکنون سالهاست که بر امثال بنده و شما معلوم بود که این آمیزش و عنحهءحکومت آخوندبا امریکا روزی بروشنائی روز می افتاد..لذا چندان جای تعجبی نیست…حداقل از چهار پنج سال قبل که این جریان بمب اتم سازی ملایان مطرح شد گفتیم که آخوند بمحض شنیدن صدای شیپور جنگ خم شده کمر باز خواهد کرد….
  اما در این میان صدور حکم بازداشت عمرالبشیر سودانی برای قتل عام مردم دارفور انسان را وا میدارد تا بگوید:ای خاک عالم برسر این اپوزیسیون بی اراده مفلوک که هنوز نتوانسته عدله مبرهن و بارز جنایات ج.ا بر علیه بشریت را بدادگاه ببرد و اقامه دعوا نماید!! جهت اطلاع :حقوقدانان میدانند حکم صادرهء از دادگاه مسوم به میکنوس میتواند برای سایر محاکم بین المللی امثال تشکیل دهد…یا تشکیل پرونده برای جوانان خفته در گلزار خاوران….دریاچه نمک ….و صدها گور دسته جمعی دیگر….

 2. گیو says:

  کس ننه علی چلاق.این کونی زاده ها خیلیها را به جرم تلاش واس مذاکره برا آمریکا محاکمه کردن و حالا خود علی چلاق کونده تخم حروم دیوس زر مذاکره میزنه.آخ خسن اقا،کون آدم تا تو دهنش میسوزه از دست این همه تخم حرومی و لاشی بازی.
  آی علی شیره ای
  کیر خمینی تو کون دخترت
  کیر رسول تو کون رسمنجانی که کیرش تو کون خودته.

 3. کنیه پیامبر اسلام و امامان شیعه به چه معناست؟
  جمعی از تشنگان خاندان عصمت و طهارت با بنیاد یا زهرا تماس گرفته اند و از ما درباره کنیه حضرات 14 معضوم سوال کرده اند
  در پاسخ این عزیزان این مطلب تخصصی نوشته شده است.
  کنیه از کردن می آید کردم کردی کرد و کن .
  کن یعنی بکن فعل امر گاییدن می باشد.
  کردن هم به معنی گاییدن است.
  کنیه یعنی آنچه با آن می کنند. یعنی شمبول یعنی دودول یعنی کیر یعنی مامله یهنی ابول.
  پس کنیه حضرت علی یعنی مامله حضرت علی.
  کلا اولیای دین اسلام سه کار عمده داشتند بخشی از روز را عبادت می کردند بخشی را به آدم کشی می پرداختند و بخشی نیز به جماع می گذشت و نظر اهمیت جماع نام تمام اولیای اسلام با کنیه شان خطاب می شود.
  چرا کنیه حضرت محمد رسول الله ابوالقاسم است و کنیه حضرت علی ابوالحسن؟
  همانطور که می دانید بسیاری از مردم به اعضای بدنشان شناخته میشوند مثلا می گویند چشم آبی آمد.
  مو سیاه رفت.
  قوی پنجه را ببین.
  به همین نحو ممکن است کسی به ابولش شناخته شود مثل معصومین گرامی دین اسلام.
  به حضرت ختمی مرتبت محمد مصطفی ابول قاسم می گفتند چون حضرت بیش از هر مسلمانی زنان متعدد داشته وباید ابولش بین این زنان قسمت می شده ابول قاسم یعنی قسمت کننده مامله.
  امام مهدی عج نیز به سبب طول عمرش با زنان بسیاری همبستر شده که او نیز لقبش ابول قاسم است.
  حضرت علی نیز به ابول حسن معروف است. چرا که حضرت فاطمه زهرا بنت رسول الله این نام را به مامله حضرت داده اند. از برای جماع لذت بخشی که حضرت با مامله حضرت داشتند.
  پس نام مامله محمد رسول الله و مهدی قاسم و نام مامله حضرت علی حسن بوده استو نظر به اهمیت جماع دراسلام ایشان به نام ابولشان شناخته می شوند
  zahra-zeynab.blogspot.com

 4. فاطمه زهرا و حضرت علی در جهاد سازندگی
  الله در سوره بقره آيه 223 فرموده است:
  نِسَآؤُكُمْ حَرْثٌ لَّكُمْ فَأْتُواْ حَرْثَكُمْ أَنَّى شِئْتُمْ وَقَدِّمُواْ لأَنفُسِكُمْ وَاتَّقُواْ اللّهَ وَاعْلَمُواْ أَنَّكُم مُّلاَقُوهُ وَبَشِّرِ الْمُؤْمِنِينَ.
  زنانتان کشتزار شما هستند. هر طور که خواهيد به کشتزار خود درآييد. و براي خويش از پيش چيزي فرستيد و از خدا بترسيد و بدانيد که به نزد او خواهيد شد.
  حديث اول در رابطه با اين آيه:
  اليوم من الايام فاطمة الزهرا بنت رسول اشتب بالمنزل الرسول الله. رسول الله اسئلت وات هپن؟ قال فاطمة علي ولي الله اريد ان ادخل الي منقب مع کله. رسول الله قال علي يا علي واي يو آر فاکينگ ماي بنت مع اليور هد؟ قال علي آيه 223 ف ان ادخل بيکاز الله قال ادخل من هر طريق يو لاو.
  رسول الله قال علي: المرديکه فاطمة لا کنيز شي ايز ماي بنت. لا فاکينگ فاطمه مع الکله فاک شي باي مامله القضيب.
  در روزي از روزها فاطمه با شتاب به منزل رسول الله آمد و پشت سرش علي با سرعت داخل شد. فاطمه گفت پدر کمک علي مي خواهد با کله وارد منقب من شود . رسول الله بانگ زد علي تو چه مرگت شده؟
  حضرت علي آيه 223 را خواند و گفت الله گفته هر طور که خواستيد وارد مزرعه خود شويد من هم با کله مي خواستم وارد شوم.
  رسول الله فرمود خاک برسرت منظور خدا مامله ات بود نه کله اين کنيز جنگي نيست که هر طور خواستي بگايي.
  حديث دوم:
  روزي از روزها حضرت علي در منزل بانک زد يا فاطمة الزهرا اي مزرعه من بيا که مي خواهم تو را شخم بزنم. پس حضرت طي يک طرح جهادي به سرعت حاضر شد چرا که جهاد زن خوب شوهر داري است و بايد خود را در اختيار شوهرش بگذارد تا شوهر هرگونه لذتي ببرد.
  فاطمه زهرا روي زمين دراز کشيد و علي روي فاطمه خوابيد مشغول شخم زدن شد.
  شخم زدن که تمام شد فاطمه گفت يا علي ولي الله بر من بادمجان بکار. حضرت فرمود بادمجان کار من نباشد تو را به مساقات به بلال حبشي يا ابول اسود دودولي دهم تا بادمجان بر تو بکارد.
  حضرت مشغول کاشت خيار شد. مدتي که گذشت حضرت مي خواست عبادت را به اتمام برساند ولي فاطمه زهرا ذکر وتسبيح گويان به ادامه عبادت مشتاق بود.
  گفت يا علي بر من کدو بکار حضرت بر فاطمه کدو کاشت . زهرا فرمود يا علي هندوانه هم مي خواهم حضرت هندوانه نيز کاشت. به همين نحو تمام شب را حضرت به زراعت پرداخت انواع صيفي جات را بر زهرا نشا کرد و از براي ذوالجنان اسب وفادار فرزند فاطمه يونجه و شبدر نيز کاشتندي.
  نخلستانهاي متعددي نيز از براي تهيه خرما بر زهرا فرو نشاندي تا اينکه حضرت علي کلافه شدندي و چون فاطمه از علي خواست جهت استفاده از سايه چناري نيز بر او بنشاند حضرت به يک باره بلند شد و بر کس فاطمه ريد.
  فاطمه عصباني و شگفت زده گفت يا ولي الله چه کردي؟
  حضرت علي فرمود يا فاطمة الزهرا هر مزرعه که چنين پر محصول باشد نياز به کود مناسب جهت تقويت محصول دارد و اينچنين بود که علي خود را از اين کار زراعت طاقت فرسا نجات دادندي تا انرژي کسب کردندي و شبي ديگر ذوالفقار بر کشيده فاطمه را به جهاد خوانده او را شخم زده و صيفي و چنار بر فاطمه نشا کند.
  http://zahra-zeynab.blogspot.com

 5. علی says:

  حسن آقا جون بیا و ببین شیوا جونت در وبلاگ غوغا کرده و چه ها که نگفته:
  gilehmard.com

 6. ایرانی says:

  حسن اقا
  اگه ممکنه ازخاطرات پاریس بیشتر بنویس و عکس بذار
  برای ما که داخل زندان بزرگی به نام ایران اسلامی هستیم

 7. پانی says:

  http://man-mote.tumblr.com/post/42370138
  اینجا رو ببینید!!!!

 8. ساسان says:

  حسن آقا خواهشا یه نگاهی به این وبلاگ بنداز!!
  http://khaneghah.wordpress.com
  به نظر من حیفه لینکش نکنی!!

پیام:

اجباری، نمایش داده نمی‌شود

Spam protection by WP Captcha-Free

اخبار و مطالب خواندنی