Jun 20 2008

وقتی که شیرازه‌ها از هم می‌پاشند

نوشته:     :::       40 پیام

اوضاع امروز ایران بسی شیر تو شیر تر از شش ماه آخر دوران شاه شده است! ممکن است بپرسید پس چرا رژیم سکته نمی‌کند و به درک واصل نمی‌شود! دلیل این مساله بسیار ساده است، در زمان شاه آلترناتیوی برای جایگزینی وجود داشت، امروز هیچ گروهی که بتواند داعیه حکومت داشته باشد را نداریم. فکرش را کرده‌اید اگر امروز حکومت سرنگون شود چه اتفاقی می‌افتد!؟ نه واقعا فکرش را کرده‌اید!؟ هرج و مرج سر تا پای مملکت را خواهد گرفت و همین اراذل و اوباش حکومت گر بشکل نیروهای مافیایی بسی گسترده تر از امروز، وارد کارزار چپاول خواهند شد. خاک بر سر اپوزیسیون بی خاصیت ایران.
هر گروه، دسته یا صنفی را که فکر کنید دارد طغیان می‌کند، از کارگر کارخانه بگیرید تا دانشجو، از معلم بگیرید تا مردم عادی، حتی درون رژیم هم خودی‌ها به جان نخودی‌ها افتاده‌اند. این همسنگران احمدی نژاد (پالیزدار، اجرلو و شرکا) را ببینید، دسته دسته دارند افشاگری می‌کنند. زمان شاه شاید یکی دو تا از این نوع افشاگری‌ها صورت می‌گرفت و آن هم نه از طرف نزدیکان حکومت شاه، در بدترین حالت افشاگری‌ها بوسیله یک کارمند بانک صورت می‌گرفت یا یک وکیل مجلس، حالا هر کدام دست اندرکاران رژیم آخوندی از آن دیگری سبقت می‌گیرد تا افشاگری کند. زمان شاه هیچوفت دیده نشد یکی از معاونین دانشگاه را با تنبان پائین دستگیر کنند! امروز در حکومت مذهبی اسلامی آخوندی روزی نیست که از این نوع افشاگری‌ها نشود. راست چپ را لو می‌دهد، چپ راست را، معمم غیر معمم را لو می‌دهد و برعکس، نظامی غیر نظامی را لو می‌دهد و برعکس، بازوهای نظام با فاحشگان نماز عریان می‌خوانند، مامور امنیتی رژیم دست به افشاگری می‌زند، باز هم رژیم پا برجاست! چه چیزی مسبب این وضع است!؟ باور بفرمایید اگر اپوزیسیون ایران اندازه شاه سلطان حسین هم قدرت و درایت داشت، تا حالا حکومت به درک فرستاده شده بود.

نوشته: در ساعت: 2:43 pm در بخش: سیاسی

40 پیام  |           

40 پیام به “وقتی که شیرازه‌ها از هم می‌پاشند”

 1. طاها says:

  خسن آقا مشکل اینجاست که خود مردم هم با هم کنار نیامدند. اپوزوسیون را که باید درش را تخته کرد. خودشان مانده اند که نظام سکولار می خواهند یا … در عین حال جرات نقد مسائل سیاسی اسلامی را هم ندارند. بی خاصیت ترین اپوزوسیون دنیا!
  یک عده مثل اسماعیل نوری اعلا هم هستند ( سردبیر سکولاریسم نو ) که به دلیل عدم حمایت و همبستگی کسی صدایشان را نمی شنود.
  مشکل همان فرهنگ است که تا اصلاح نشود هیچ کاری از پیش نمی رود.

 2. گایا-حزب سبز لبه تاریکی ایران says:

  سنده حضرت ابوالفضل عباس تو حلق ننه امام حسین و سنده امام حسین تو حلق ننه حضرت عباس.
  اسلام نابود است ایرانی پیروز است.
  مرگ بر اسلام.
  اسلام دین شیطان است.

 3. این مدیر مادر قحبه دانشگاه آزاد اسلامی لاهیجان مگه نمی دونه که کسی که وارد آزمایشگاه میشه نباید لباسش آویزون و زیر دست و پا باشه چون تولید خطر می کنه؟
  سنده سگ تو کس ننه هرکی که گفته چادر مظهر پاکی و نجابت زن است.
  مان ذز کردیم به ازای هر خبر حجابی از این کامنت ها بگذاریم!
  سه میلیارد گوه خوک تو کس خواهر و مادر امام حسین.
  گوه تو حلق امام حسین.
  سنده سگ تو ننه حضرت عباس.
  فاضلاب جهان تو سر امام زمان نشسته در چاه فاضلاب جمکران.
  کیر خر آغشته به سنده خوک تو کس حضرت زهرا بنت رسول الله.

 4. امیر says:

  دقیقن حسن آقا… رژیم الان سی ساله اینارو روی انگشتش میگردونه و بازی میده طوریکه بعضیهاشون واقعن باورشون شده پ..خ… هستند!!

 5. Sanaz says:

  هيچ مخالفي دلش واقعا براي مردم و ايران نميسوزه. به قول آقاي نوري اعلا , موتور موتور گرايشات به نظام سياسي” مفت خوري” است و شايد اينها ميبينند كه رقابت زياده و قبل از اونها كلي تو صف وايسادن. بعدش هم مردم خيلي خنگ تر و پخمه تر از اون چيزي هستند كه نشون ميدن, همه مشكلها رو ميدونند منتها نمي دونند منشاش كجاست…بسكه بي خردي مد شده و تو فكر نكردن از هم سبقت ميگيرند.

 6. shahla says:

  میدونید خسن آقا
  بد بختی مردم ما از کجا آب میخورد؟
  از هم گیسختگی بی انتها و بی پایانشون…

 7. MEHRAN says:

  hasan agha, there is no opposition leadership because islamic regime has destroyed it.

 8. فرهاد says:

  در بلاگ نیوز لینک داده شد

 9. گرگ says:

  ما كساني مثل بختيار قاسملو برومند را از دست داديم كه ميتوانستند مديران و رهبران خوبي باشند كسي نمانده
  باور كنيد اگر از بالاي 90 درصد توده ها بپرسي پاليزدار كيست چرت و پرت خواهند گفت يا اظهار بي اطلاعي خواهند كرد اين بدبختها انچنان خود را در باتلاق بي خبري و روزمرگي گرفتار كرده اند كه اميدي به نجاتشان نيست
  بي غيرتي هم حدي دارد كه مردم ايران هم ركورد گوسفندصفتي را هم شكسته اند و هم ركورد بي تفاوتي

 10. David says:

  نسل كنوني ايران يكي از بيعرضه ترين، بي لياقت ترين، بي رگ ترين، بي غيرت ترين و ترسو ترين نسل ايران و شايد جهان است.

 11. bi neshan says:

  حسن آقا فکری به حال کامنتهای حاوی دشنام کنید چون به گفته خودتان بازدیدها از ایران بیشتر شده و چه بسا گفتارهایی چون “مردم ايران هم ركورد گوسفندصفتي را هم شكسته اند” فقط حس دفاعی کسیکه بار اول از وبلاگ دیدن میکند بر می انگیزد و بس!!!!

 12. ایرانی says:

  با سلام
  خسن اقا
  دو مطلب را ندیده میگیرید
  1-رگ خواب مردم که حکومت ان را خوب پیدا کرده :خرافات و مذهبی بودن عامه.
  فکر نکنید عامه مردم به اندازه من و شما اگاه و از دین متنفرند.
  مردم هنوز خوابند
  2-نقش نیروهاو دولتهای خارجی
  در سرنگونی یک حکومت.
  ایا فکر نمیکنید حکومت جمهوری اسلامی هنوز منافع امریکاو…رادر منطقه تامین میکند ؟

 13. آقا David مگر شما ایرانی نیستید!؟ یا شاید اگر ایرانی هستید خودتان را تافته جدا بافته می‌داند!
  آقای عزیز حکومتی که بر ملت ایران حکمرانی می‌کند، یکی از خونخوار ترین حکومت‌های تاریخ بشری است. از ملت بیچاره ایران که گرفتار چنین رژیمی شده چه توقعی دارید!؟ به نظر من ملت ایران خیلی هم با غیرت و شهامت هستند که توانسته‌اند با این همه جنایت و خونریزی رژیم، هنوز در برابر آن نه تنها مقاومت کنند، که آنرا روز به روز هم بیشتر به عقب برانند. نگاهی به جو سالهای اول انقلاب بیندازید و نگاهی هم به جو امروز ایران بیندازید تا ببینید عقب نشینی حکومت ترور آخوندی تا چه حد بوده است.

 14. گیو says:

  شاید اگه علومه طباطبایی تخم سگ میخواست این نوشته خسن آقا رو تفسیر کنه مجلد اول رو چنین آغاز میکرد:
  ملت کیر آخوندو از ماتحت بیرون نکشید که این کیر جلوی عیون شدن اسهالتون رو گرفته و اگه این کیر در بیاد تنبون کم میارین و کشور رو گه میگیره…
  کدوم اپوزسیون داش؟رضا بنگی و شهرام هماکون و کونی زاده و شاژگارا و امیر عنباس فخرآور و بهنودنمکی؟اپزسیون نداریم به کون لخت علی گدا قسم.راه حل فقط یه چیزه اونم اینکه خود ملت واس یه بار تو تاریخ کارو خودش دست بگیره و منتظر گوز بوش و چس گوردون نباشه.حالا اگه ایرونی تونست کار گروهی انجوم بده آخوند از تخم آویزونه اگه نتونست زیر کیر آخوند میمونه مگه اینکه مثل همیشه استعمار تصمیم بگیره و به دست ملت نادان اجراش کنه و ملت فکری شه که عنقلاب ریده.ای کس ننه محمد تازی و آخوندای زرتشتی زمان ساسانی.

 15. اتفاقا نسل امروز عاقل تر و با جرات هست:
  1- عاقل تر شده چون دنبال مذهب نیست برعکس اون دانشجویان ابله و نفهم که دنبال الاغی مثل دکتر شریعتی و هیولائی مثل خمینی راه افتادند.
  2- جرات بیشتری دارند چون دختران دیگر حجاب را رعایت نمی کنند و پسران هم با تیپ مدرن در خیابان ظاهر می شوند فکر کردی اگر جوانان امروز مثل همان پپه های اول انقلاب بودند هنوز چادر چاقچور مد روز نبود؟

 16. سیامک مهر says:

  وظیفهء تاریخی ما در قبال دینکاران؟
  http://khakeiran.blogspot.com/2008/06/blog-post.html

 17. حامد says:

  گایا- حزب سبز لبه تاریکی ایران
  علیضا این سایت مال توئه؟؟؟؟؟

 18. حامد says:

  البته علیرضا!! شرمنده:)

 19. علیرضا says:

  یوخ بالام جان! مال استاد کلفته (صفر زن ائمه اطهار)

 20. Iranli says:

  عليضا و حاميد منيم گووزل اوشاخلاريم
  سيزين يازديخ لايينيزي هر گوون اخويوپ وسيزليه كي بيزلري آيديناديرسينيز اوركدن ساغليخ ايستيرم. اوزونوزدن موواظيب اولون.
  اولوم السون موللالارا…
  ياشاسين ايران وايراني سونلره
  اجرايمكاني اولسا سوروشابيللم هاراليسينيز
  ؟؟!!!

 21. حامد says:

  iranli! sanin chokh lutfin var ghardash chokh saagh ol san.
  albatta mani baghulashla san chun ki manim faghat bir regim turk de(zanjanin tarflarinda) va chokh turki dilina vared doyolam :)amma chokh iradatim var 🙂
  خلاصه اینکه چوخ کیچیکم وخدانگهدار 🙂

 22. علیرضا says:

  Fatima Zahra so filthy that she was banned from a sewage facility !!because of sanitation worries!

 23. علیرضا says:

  İranlı:
  Mən Təbrizliəm, Tehranda doğulmuşam. Sən Haralısan

 24. علیرضا says:

  *Təbrizliyəm

 25. جاوید says:

  برای من بعد از دیدن کلیپ دانشگاه سوالی پیش اومد اگه میشه جواب بدین.دختر دانشجو مثلا قرار گذاشته بوده که فلان ساعت بیایین یعنی هماهنگی کرده بوده پس چرا تا مرحله مقنعه درآورن پیش رفته بوده؟؟؟ حال بگذریم که یقه ایشون نیز باز بود یعنی دستمالی هم شده بوده احتمالا. دوم اینکه چرا با یک تهدید حتی به صورت اینکه میخواسته آبروی طرف رو ببره حاظر شده بره اتاقش؟؟؟

 26. در پاسخ به جفنگیات امام جمعه مشهد:
  سنده خوک تو کس و حلق فاطمه زهرا بنت رسول الله.
  کیر خر آغشته به سنده سگ تو کس خواهر و مادر ائمه شیعه.

 27. علیرضا says:

  İranlı:
  Mən də sənə saqlıq və salamatlıq arzu edirəm. Mənim yazdıqlarımın oxuduğun uçun çox sevindim.
  Ümidvaram bir gün hamımız ana dilində oxuyaq və yazaq məktəblərdə ana dilimizdə oxuyaq.
  Radd olsun cəhalət və xurafat.
  Yaşasın açıqfikirlilik və azadlıq.

 28. علیرضا جان با اینکه حق یادگرفتن، آموزش دادن سخن گفتن به زبان قومی را حق مسلم همه قوم های ایرانی می دانم، ولی عزیر جان ضرب المثل معروف را فرموش نکن که می گوید “هر سخن جایی هر نکته مکانی دارد”.
  اینکه شما در یک وبلاگ فارسی، بیاید و به زبانی دیگر بنویسد که مخاطبانش اکثر نمی‌دانند، کار بسیار زشتی است، مثل این می ماند که من اینجا به زبان فرانسه یا انگلیسی یک مرتبه شروع کنم به پاسخ دادن! آیا این کار درست خواهد بود!؟ پس لطف کن اگر خواستی پاسخی به دوستان بدهی به زبان این وبلاگ (فارسی) بنویس تا همه دوستان انرا بخوانند. آزادی بیان یعنی همین که آدم حداقل بفهمد مخاطب اش چه چیزی می نویسید تا بتواند پاسخش او را بدهد، وقتی من و دیگران نمی فهمیم شما چه نوشته‌اید پس نمی توانیم پاسخ دهیم.

 29. جاوید عزیز من در جایگاهی نیستم که بتوانم پاسخی به این سوال شما بدهم. این پاسخ را باید یک دادگاه صالح بدهد.
  توجه داشته باشیم که در یک جامعه عدالتمدار، این گونه اختلافات را باید یک دادگاه بررسی کند نه شهروندی عادی.تازه من حتی یک شهروند عادی ایرانی هم نیستم، گرچه اصلیتم ایرانی است، ولی در حال حاضر من شهروند نروژ هستم. اگر از نظر یک شهروند نروژی بخواهید می‌توانم نظرم را بدهم ولی این نظر هم حتی به معنی این نخواهد بود که نظر من درست است این را یک دادگاه باید تعیین کند نه یک شهروند. توجه داشته باشید که در این گونه مسائل یک دادگاه صالح مجبور خواهد بود به عرف و قوانین آن جامعه رجوع کند و بر اساس آن حکم صادر کند.

 30. جاوید says:

  اینکه شما میفرمایید مربوط به علم قاضی میشه.گاهی تشخیص حقیقت مشکل میشه اما کلا مسائل دانشجویان چه زمان شاه و چه در رژیم کنونی بودار است.از لحاظ خرد نیز بخواهیم نگاه کنیم عاقلانه نبود که دختردانشجویی برای به ظاهر افشاگری دست به خودفروشی بزند.من برای اینکه بخواهم اثبات کنم کسی چاقوزن است باید بروم جلوی او؟؟؟پس اینگونه که شما میگویید ما چرا باید بگوییم مثلا خامنه ای دیکتاتور است؟؟؟ زیرا باید منتظر باشیم یک دادگاه صالحه او را دادگاهی کند شاید نظرات ما درمورد او اشتباه است.چه کسی اکنون ظلم مستقیم از طرف خامنه ای را تجربه کرده است؟؟؟اینگونه همه تفکرات مبارزاتی حتی نوشته های خودتان هم زیر سوال میرود.اون از حشمت الله طبرزدی …این پسر دانشجو کیانوش سنجری هم که تازگی اومده بود نروژ بعد رفت آمریکا با صدای آمریکا هم مصاحبه کرد کسی که در آشوب ها مربوط به آیت الله بروجردی دستگیر شد.چرا او آزاد شده و مثلا فرار کرده اما هزاران جوان عادی ما از 18 تیرماه هنوز در بند هستند؟؟؟دانشجوها از همون فرزندان سپاهی ها و اطلاعاتی ها هستند من میگم اونها رو طعمه قرار میدن تا مردم عادی رو شناسایی و سرکوب کنند.همچنانکه در 18 تیرماه اینکار رو کردند.
  ————
  دوست عزیز اینکه من و شما می‌نویسیم تئوری است که در جای خود می‌تواند حقیقت باشد یا نباشد، من و شما دلیلی برای صحیح بودن آن ارائه می‌دهیم قضاوتش با خواننده است.

 31. علیرضا says:

  خسن آقا:
  درسته، چشم از این به بعد دو زبونه می‌نویسم. من چون خودم ترکم و ترکی آذری اول یک گویش فارسی بوده که ترکی شده، فرض رو بر این می‌ذارم که همهٔ فارسا ترکی می‌فهمن. فکرش رو نکرده بودم ممکنه اینقدر آزاردهنده باشه! ولی حق بده با توجه به درصد بالای آذری زبان‌ها بد نیست مطالب دو زبانه نوشته شوند. نا گفته نماند که سخن گفتن به زبان مادری بیشتر فاز می‌ده.
  همهٔ ما انسان و ایرانی هستیم و آرزومون سر بلندی انسان و ایرانه.
  به امید روزی که در آذربایجان، بلوچستان و کردستان هر کس بتواند در مدارس به زبان مادریش بخواند و بنویسد.
  زنده باد جمهوری ایران
  Yaşasın İran Respablikası

 32. All Iranian young people say: ” Islam is a satanic and an anti humanism religion. ”
  تمام جوانان ایران می گویند : ” اسلام یک دین اهریمنی و یک دین ضد بشر است.”
  Alle iranske unge si: “Islam er en satanic og en anti humanisme religion.”
  Todos los jóvenes iraníes dicen: “El Islam es un satánico y un humanismo de lucha contra la religión.”
  جميع الشباب الايراني يقول : “الاسلام هو شيطانيه ومناهضه للدين الانسانيه”.
  Tous les jeunes iraniens dire: “L’islam est une satanique et un humanisme de lutte contre la religion”.
  Alle iranske unge sige: “Islam er en sataniske og en anti humanisme religion.”
  Alle Iraanse jongeren zeggen: “De islam is een satanische en een anti humanisme religie.”
  Все иранские молодые люди говорят: “Ислам является сатанинские и анти религия гуманизма”.
  所有伊朗的年轻人说: “伊斯兰是一个撒旦和反人文主义的宗教” 。

 33. IRANLI says:

  منيم آنام كوورد وآتام تووركدي
  من اوزوم “ماهاباد”دادوغوپ وبويووميشم.
  ياشاسين ايران
  اولووم اولسون موللارا

 34. نیازمند جوک ناب محمدی says:

  aghaye alireza in jokhat chi shod kheyli bahale.
  be in joka migan joke nabe mohammadi.

 35. ارش says:

  افشاگری سازمان بازرسی(لطفا با هر امکانی که دارید این خبر را منتشر کنید):
  سازمان بازرسی کشور در نامه ای به کیهان رسما اعلام نمود” آقاي پاليزدار به طور رسمي و مكتوب از سوي مسئولين هيئت تحقيق و تفحص مجلس به عنوان دبير هيئت تحقيق و تفحص از سازمان بازرسي كل كشور به اين سازمان معرفي شده بود”
  http://www.kayhannews.ir/870402/2.htm#other207

 36. حامد says:

  🙁
  حسن اقا چرا پیام پیغام گیرت رو عوض کردی؟
  پس طرح واریز شدم فحشها وواژگان اسلامی به حساب ائمه چی شد؟؟تا دیروز که من یادمه همون نوشته بود؟؟
  حسن اقای اصلی هک شده یا حسن اقا توبه کرده و شهادتین گفته ومسلمون شیعه اثناعشری شده؟؟
  ———-
  وقتی بعضی از پیام گذاران محترم چنین بی حد و حساب پیام‌های بی سر و ته می‌گذارند، متاسفانه مجبورم مسولیت آنرا گردن خودشات بیندازم.

 37. ایران پرست says:

  به نظر من مردم ایران از عقب افتاده ترین مردمان جهان هستن که در خریت دست خود جناب خر رو از پشت بستن.چقدر ساده ای تو این ملت اصلا چیزی از سیاست حالی شون نیست. میگی نه برو توی یه خیابون ایران از ملت بپرس بگو “اپوزیسیون” یعنی چی؟ لائیسیته چیه؟ لیبرالیسم چه مفهومی داره!! بیچاره ها فکر می کنن اینا یه جور ادویه ست که پای قورمه سبزی می ریزن.! شرط می بندم از هر 100 نفر یه نفرم پیدا نمیشه این چیزا رو بدونه همه گه گیجه میگیرنو انگشت به دهن می مونن. این ملت لیاقت همین ملا رو داره که قضیب درازشو راهی ماتحت گشادش کنه. اهالی این کشور به شدت عقاید مذهبی افراطی دارن به طوری که وقتی توی یه جمع به ظاهر تحصیل کرده و فرهیخته هم بشینی اگر کوچکترین انتقادی از دین (رین) بکنی مورد عتاب و پرخاش دیگران قرار می گیری چه برسه به اینکه در جمع عوام بخوای دهن دریدگی کنی، لکن سر خودتو به باد دادی… این مردم اصلاح شدنی نیستند چون به شدت دارای تداخل نژادی هستند، اینها اسما ایرانی هستند ولی تلفیق و ترکیبی از عرب ،ترک،روس،افغان،مغول و.. هستند ***** کاش میشد 70 میلیون جمعیت ایران فعلی رو با بمب اتم کن فیکن کرد و از بین برد، بعد با نبش قبر کردن آرامگاه کورش کبیر و با برداشتو الهام از DNA جسد و کالبد کورش کبیر ازش اسپرم ساخت و در دستگاه تلقیح مصنوعی پرورش داد ونهایتا نسل آریایی و بدون ناخالصی(عرب،ترک،مغول،روس،پرتغالی و…) رو دوباره در سرزمین ایران برقرار کرد و از اون پس همه ایرانیان فرزند کورش باشند نه نوادگان هلاکو خان یا غازان خان مغول در مشهد ، زادگان لیانازوف و پاسکوویچ در آذربایجانات ، هفت نسل بعد فلان افسر پرتغالی در بندر بوشهر، بچه زادگان شیوخ تازی در خوزستان یا بازماندگان محمود یا اشرف افغان در سیستان، به امید روزی که ایران از ناخالصی نژادی تهی باشد، زنده باد ایران //////\\\\\\\\\\\ امضا: ایران پرست *****

 38. علیرضا says:

  این پیام به علت ترویج مسائل نژاد پرستانه پاک شد.
  جناب علیرضا به شما یک بار قبلا هم گفته بودم، من پیام های نژاد پرستانه را سانسور می‌کنم!
  شما دارید پایتان را از گلیم خود دراز تر می‌کنید، فرقی بین رفتار شما و حکومت گران ایران نیست هر دو سعی در سوء استفاده از دیگران دارند.
  سعی نکنید از مدارای من سوء استفاده کنید در غیر این صورت اگر از این به بعد باز هم همین رویه را پیگیری کنید بطور کلی ورود شما را به این وبلاگ مسدود خواهم کرد
  خُسن آقا

 39. جاوید says:

  خسن آقااین کامپیوتر ما دو روزه سیگنال روتر بی سیم رو میگیره ولی اینترنت رو نه.میدونید چرا؟ هرکاری هم بگی کردم ولی درست نشد.مودم و روتر رو خاموش و روشن هم کردم و از اینجور کارها.یه روتر دیگه خریدم باز مشکل حل نشد.کانکشن اینترنت درست است ولی به صورت wlan مشکل دارم.اگه در این زمینه هم پروفسور یا نیمه دکتر یا کارگر کارخونه هستید راهنمایی کنید
  ———-
  سعی کنید با سیم به روتر وصل کنید ببینید ارتباط برقرار می شود.
  درضمن روی آی کن (Icon) وایرلس تقه بزنید ببینید آیا می‌توانید روتر خودتان را ببینید.
  اگر PC روتر وایرلس را نشان ندهد ممکن است که کارت شبکه شما خراب باشد.
  می توانید با مراجعه به بخش Computer Management و زیر مجموعه Device maneger ببینید آیا کارت شبکه وایرلس شما کار می کند یا نه.

پیام:

اجباری، نمایش داده نمی‌شود

Spam protection by WP Captcha-Free

وبلاگهایی که می‌خوانم

شمارشگر