Jun 18 2008

کارخانه تولید شهید

نوشته:     :::       18 پیام

ریشه های این رژیم در خون می‌روید و اگر روزی خون و خونریزی در ایران متوقف شود، شیون و گریه متوقف شود، ریشه های این رژیم هم خشکیده خواهد شد. این شهید پروری و سینه زنی و قتل و جنایت همه بر بستر همین تئوری استوار است و از همین جنس است. به همین دلیل هم هست که رژیم 20 سال بعد از خاتمه جنگ هنوز هر از چندی یک چند عدد تابوت را به دوش ارذل و اوباش‌اش در شهر می‌چرخاند تا عوام فریبی کند، گریه و شیون راه بیندازد و خلاصه “خون” را حتی اگر شده در تابوتی خالی برای مردم به ارمغان بیاورد.
اگر تابوت خالی هم گیر نیاورد، در کارخانه شهید سازی به شکلی آنرا تولید می‌کند. هر نوعش را هم در انبار تلنبار کرده‌اند، از نوع نیمه جانش، تا نیمه ایستاده و کاملا ایستاده و نیمه خوابیده و خلاصه هر نوعش را که بخواهید آخوند حرامزاده در آستین دارد. هر اراذل و اوباشی هم که از این جماعت میمیرد در همین راستا مثل برق و باد تبدیل می‌شود به شهید.
این یکی نمونه دیگر خیلی با حال است، حتما بخوانید و بخندید! گویا مردن از بیماری سرطان هم شما را با پاسپورت شهادت به بهشت خواهد فرستاد.
در این خبر در سایت بازتاب می‌خوانیم که “شهادت فرمانده لجستیک قرارگاه حمزه پس از سال‌ها جانبازی”، اول یک توضیحی در باره این (فرمانده لجستیک!) بدهم که یک مرتبه جو گیر مقام (Title) ایشان “فرمانده لجستیک” نشوید!! این شهید! طبق معمول که قبل از جنگ در حسینه‌ها و مراسم سینه زنی‌ها آش و پلو تقسیم می‌کرده، در دوران جنگ هم بر طبق روال همیشگی به این سمت برگزیده شده، حالا گیرم چهارتا پتو و پوتین هم تقسیم می‌فرموده‌اند، فرق چندانی نمی‌کند پس زیاد جو گیر این تیتر نشوید که بسی غلط انداز می‌نماید. دوم اینکه بر اساس *پیام یکی از آشنایان ایشان که پای مطلب نوشته شده، این شهید جان برکف(!!) بر اثر بیماری سرطان و شیمی درمانی به لقا الله پرتاب شده‌اند نه بر اثر حمله شیمیایی. به گمان من، در آینده وقتی که آقایان به سنین 80 و 90 هم برسند باز باید به عنوان شهید در همین راستا شناخته شوند، تا هم خودشان بتوانند به بهشت بروند(!!) و هم خانواده باقی مانده به نان و نوایی برسد. ما هنوز نشنیده بودیم که کسی بیست سال بعد از جنگ به درجه رفیع شهادت نایل شود! البته در حکومت کلاشان همه چیز میسر است. به قول معروف باید به این شهید دارز شده گفت “خدا روزی‌ات را جای دیگری حواله کند!”
* این هم پیام زیر خبر سایت تابناک:
به راستی انسان با روحیه ای بود – از یک سال پیش که متوجه بیماری خود و بحث شیمی درمانی شد یک لحظه دروجود ایشان ترس دیده نشد و به زندگی و کار خود می پرداخت – قبل از شروع شیمی درمانی با توجه به اینکه می دانست موها و محاسن خود را از دست می دهد با تراشیدن موهای خود برای اینکه همسر و دخترانش آمادگی داشته باشند خود به استقبال رفت – یادش گرامی باد
———-
پ.ن.:
برای اولین بار پس از فیلتر شدن این وبلاگ، امروز آمار نشان می‌دهد که تعدا بازدیدکنندگان اینجا از داخل ایران به همان حدی رسیده که قبل از اعمال سانسور بود، یعنی حدود 34% از بازدیدها از ایران است. البته همه این بازدیدکنندگان از طریق پراکسی و آنونیمزرها و وی پی ان به اینجا می‌آیند و حتی یک هیت مستقیم هم از ایران در این آمار یافت می‌نشود گشته‌ایم ما!
نتیجه: سیاست فیل‌ترینگ رژیم شکست کامل خورده و کاربران امروز می‌توانند به راحتی به سایت‌ها و بلاگ‌های فیلتر شده سر بزنند.

نوشته: در ساعت: 9:17 am در بخش: ملای حیله گر

18 پیام  |           

18 پیام به “کارخانه تولید شهید”

 1. گیو says:

  خسن آقا
  اون بدبختی که اجباری عازم جنگ شده یا صرفا برای دفاع از وطن و نه اسلام کثیف جنگیده و در اثر استفاده بعثیهای زنازاده از مواد شیمیایی دچار مشکل شده و گوشه بیمارستان سالهاست ولو شده رو باس حسابشو جداکرد.این آخوندای تخم حروم قحبه کونده گوز هم واسه معلولین جنگ درنکردن.به قولی باس گفت:”مرده شون چشم و چراغه زنده شون موی دماغه”.
  باس دونست که این آخوندای مفعول و بسیجیای کون نشور نعل وارونه زدن که میگن”جنگ تحمیلی”.خمینی خارکسده انگشت تو کون شیعیان عراق کرد و ضمنا جنگ دوسال کمتر رو هشت سال کونده های جنده مسلک ادامه دادن چون به قول خمینی گجتسک :”جنگ نعمته ه ه “.آره جنگ تحمیلی بود چون محسن رضایی و علی شیره ای و رسمنجانی و خمینی مفعول اونو به ایرون تحمیل کردن.حالام واس تازه کردن داغ مردم و عووم فریبی تابوت کشی میکنن.ای کس خار محمد و خمینی و خاتمی و علی و حسن و حسین و مشکینی و رازینی و ریشهری و فلاحیان و اژه ای و گیلانی و خامنه ای و احمدی نژاد و عسکراولادی و یزدی و نراقی و لاریجانی و نوری زاده و بی بی سی و حسین درخشان و ناهید رکسان و شهبازی و رفیق دوست و تریتا و امیراحمدی و همایون و امیرقاسمی و بهنود و مابقی همه این اراذل.

 2. علیرضا says:

  حضرت علی لواطکار هر شب موقع خواب با فاطمه زهرا دعوا میکرده بعد یه مدت همسایه‌ها بهش میگن مرد حسابی خدا رو خوش نمیاد! این چه کاریه میکنی؟ مولا علی میگه اینکار یه فلسفه و حکمتی داره! موقع خواب باهاش دعوا میکنم اونهم قهر میکنه کونش رو میکنه طرف من و می‌خوابه!
  نهج البلاغه خطبه ۵۴

 3. علیرضا says:

  یک روز زرتشتیه رد میشده میبینه امام حسن و امام حسین دارن کیوناشونو به هم میمالن! میگه دارین چی کار میکنین؟ میگن «داریم دکون به هم میزنیم»
  زرتشتیه به کارش میرسه و دوباره داشته رد میشده میبینه کیراشونو دارن به هم میمالن! میگه حالا چه میکنید؟؟؟ میگن «دکون نگرفت داریم معامله رو به هم میزنیم»

 4. علیرضا says:

  حضرت فاطمه (فک) میره مدرسهٔ امام حسین. ناظم مدرسه بهش میگه به بچتون بگین اگه درس نخونه مادرش رو میگام! فاطمه زهرا میگه آقای ناظم این بچهٔ من حرف گوش نمیده، شما زودتر کارتونو بکنین!

 5. علیرضا says:

  محمد رسول الله شرتش رو برعکس می‌پوشه ارضا میشه!

  كس ام محمد رسول الله الممحون بن القحبة بن الشرموطة المفتوحة
  الف زب خنزیر بکس فاطمة الزهراء القوادة العاهرة
  خنزیر ارمنی زني بکس فاطمة الزهراء

 6. mahsa says:

  آخه حسن جان مگه نميدوني تو ايران شهيد زنده هم داريم اينا الان زندهاند وقراره يه بميرند يعني از الان بهشت براشون رزرو شده

 7. mahsa says:

  راستي من يه چيزي برا عجيب است در مورد اعدام افراد زير ١٨ سال اينكه همه خواهان توقف اعدام اين افراد از سوي جانيان حكومتي هستند ولي خود اين مردم حاضر نيستند كوتاه بيان درسته كه قانون بايد از اصل درست بشه ولي خب براي نجات جان اين بدبخت هايي كه الان گرفتارند چرا همين مردم آزادي خواه(منظورم خانواده هاي مقتولين) حاضر نيستند كوتاه بيان فكر نكنم كه اونا از وابسته هاي رژيم باشند اونا هم جزئ از
  همين مردم عادي هستند ولي عجيبه كه خودشون به همنوعشون رحم
  نمي كنند ولي انتظار دارند در جاهاي ديگه جانيان حكومتي به اونا رحم كنند
  ———–
  پاسخ:
  حرف شما درست است ولی یک نکته‌ای را فراموش نکنید که در هر جامعه‌ای هر گونه فرهنگ سازی کردید همان گونه جامعه بوجود خواهد آمد، درضمن وقتی کسی عزیزی را به این صورت از دست می‌دهد خیلی طبیعی است که احساساتی عمل کند ولی از دید جامعه شناسی و حکومت گری صحیح، نباید در چنین شرایطی حتی به خانواده مقتولین اجازه داد که جنایاتی از این دست اجرا شود.
  من یقین دارم که همین کسانی که امروز با این گونه قوانین موافقند وقتی جامعه اصلاح بشه همگی مخالف چنین قوانینی خواهند شد. بطور کلی قانون اعدام و گرفتن جان یک انسان به هر دلیل و وسیله‌ای بربریت محض است.

 8. کلفت says:

  کیر ابوالفضل العباس تو حلق خواهر و مادر امام حسین (ع).
  سنده اهریمن تو حلق محمد رسول الله قرآن شد.
  بر پدر و مادر امام حسین لعنت.
  گوه تو کس عمه امام زین العابدین بیمار.
  سنده تو کس ام الجاکشین (زهرا بنت رسول الله)
  گوه تو کس خواهر و مادر 14 به اصطلاح معصوم.
  بر پدر و مادر حزب اللهی لعنت.

 9. جاوید says:

  این علیرضا خیلی باحال جوک مینویسه.دمش گرم

 10. فرزاد says:

  تو انقدر مفلوکی که ارزش فحش خوردن هم نداری تنها چیزی که می توانم بگویم این است که مغزت در حد همین نوشته هایت است خالی و بی محتویو حاکی از روانپریشی عمیق روحی تو

 11. جاوید says:

  يه روز امام حسین 4-5 ساله‌ مياد پيش خانوم فاطمه زهرا مي‌پرسه: ماماني، من از كجا اومدم؟
  مامانش كه خجالت مي‌كشيده قضيه‌ي سوراخ بودن كاندومه‌ رو تعريف كنه مي‌گه: عزيزم، خدا تو رو فرستاد
  بچه‌هه يه كم تفكر منطقي مي‌كنه و باز مي‌پرسه: خود تو از كجا اومدي؟
  مامانه بازم جواب مي‌ده: من رو هم خدا فرستاده!
  باز ول كن نمي‌شه و مي‌پرسه: بابا و بابا بزرگ و مامان بزرگ از كجا اومدن؟
  مامانه مي‌گه: اون پدرسگا رو هم خدا فرستاده!
  بچه‌هه يه كم فكر مي‌كنه و مي‌گه: عجب، پس با اين حساب در طي صد سال گذشته كسي تو خونواده‌ي ما سكس نداشته! عجيب نيست كه همه‌تون انقدر عقده‌اي و سگ اخلاقين

 12. گرگ says:

  به فرزاد :مفلوك خودتي عوضي حزب اللهي تو و امثال تو برويد در سايت هاي طرفدار رژيم گوز گوز كنيد
  امت يعني همين يعني هر زماني كه ولي فقيه دزد خونخوار تشخيص داد گله هاي گوسفند را به قربانگاه بفرستد من نميدانم چرا اين بهشت كذايي را براي خود و فرزندانشان نميخواهند و فقط براي اين ملت گسفند صفت بدبخت بهشت ميخواهند ساده است چون بهشت را در همين دنيا براي خود ساخته اند و جهنم را در همين دنيا براي مردم

 13. پانی says:

  با گرگ موافقم

 14. شیمبل says:

  فرزاد عزیز
  خوشم آمد که از واژه روانپریشی استفاده کرده ای. قران را بخوان و ببین روانپریش کیست.
  حروف مقطعه نمونه کامل نئولوژیسم (neologism) هست.
  معراج پیامبر اسلان نمونه تمام عیار bizarre delusion هست.
  وحی و جبرئیل مثالهای کلاسیک hallucination هستند.
  سکس یک مرد پنجاه و چند ساله با یک دختر 9 ساله نمونه کلاسیک Pedophilia است.
  آیات قران را پشت سر هم بخوان (با معنی) تا بدانی flight of ideas یعنی چه.
  یک سری هم به نزدیک ترین مرکز روانپزشکی بزن و ببین چند تا پیامبر و امام زمان در آنجا پیدا می کنی.
  بعد از تمام این حرفها اگر هنوز فکر می کنی که محمد رسول الله روانپریش نیست برو برای دور انتخابات ریاست جمهوری ثبت نام کن که جانشینی بهتر از خودت برای احمدی نژاد نمی شناسم. اگر سواد خواندن داری می توانی هر کدام از این واژه ها را در ویکی پدیا جستجو کنی و …
  آلتت برقرار باد
  ——————
  حسن آقا یه حالی به این نوشته بده
  ———
  پاسخ: آقا شیمبل واقعا از شما توقع نداشتم جواب این گونه انسانها را بدهی قربانت گردم یک نگاهی به وبلاگش بینداز خودت متوجه خواهی شد چرا نباید با این گونه انسانها برخورد کرد به همین دلیل هم بود که من پاسخی ندادم

 15. Sanaz says:

  روانپريشي!!!!!!!چه گنده تر از دهنش حلاجي كرده. روانپريش مفلوك رييس جمهورتون كه يا هاله دورسرش ميبينه , يا ميگه ميخواسته تو عراق ربوده بشه …..

 16. SHIVA says:

  اگه دوست داشتی یه اکسنشن بهت میگم به امت اسلام معرفی کن . روی فایرفاکس نصب میشه و کافیه یه سایت مثلن فیلتر باشه . کافیه دکمه ش رو بزنی تا سایت برات مثل باقلوا باز بشه :)))
  پروژه فیلتر از اول هم شکست خورده بود چون خودی هاشون هم دلشون نمیخواست فیلترینگ اجرا بشه .

 17. شیوا خانم بفرست بیاد!

 18. bi neshan says:

  حسن آقا حالا که بازدیداتون از ایران بیشتر شده نمیخواین جلوی کامنتهای ناجور رو بگیرین و بزارین بحث و حرف اصلیتون داغ بشه؟!!

پیام:

اجباری، نمایش داده نمی‌شود

Spam protection by WP Captcha-Free

وبلاگهایی که می‌خوانم

شمارشگر