Jun 06 2008

آزادی بیان مهم تر از نان شب

نوشته:     :::       65 پیام

ملا حسنی در پیامی پای مطلب قبلی می‌نویسد:
حسن آقا اینجا شده مثل توالتهای ترمینال غرب تهران
راستش را بخواهید من هم با این گفته ملا موافقم. حتما عده‌ای می‌پرسند پس چرا پیام‌های نا مناسب را حذف نمی‌کنم، پاسخ من به این سوال مثل همیشه این است که، آزادی بیان مهم تر از آن است که برای چند پیام نامناسب بدعت سانسور کردن را در این وبلاگ بگذارم. من هنوز پس از بیش از 6 سال وبلاگ نویسی هیچ پیامی را سانسور نکرده‌ام. تنها پیام‌هایی اینجا حذف خواهند شد که به قومیت‌ها توهین کرده یا نژاد پرستی را ترویج کرده باشند، در غیر این صورت هیچ پیامی را حذف نمی‌کنم، حتی پیام طرفداران رژیم را، به سخن دیگر “آزادی بیان مهم تر از نان شب است برای ما”.
با اینکه خود من هم گاهی در مطالبم فحاشی می‌کنم ولی فحاشی‌های حساب شده، من کجا و فحاشی‌های بی حد و حساب و انتهای بعضی از دوستان.
شما دوست عزیزی که در پای هر مطلبی بدون هیچ گونه منطقی ده‌ها پیام فحاشی می‌نویسید، آیا فکر کرده‌اید که این فحاشی‌های بی منطق که می‌نویسید چه منفعتی برای من و شما و دیگران دارد!؟ خصوصا وقتی که فحاشی‌ها چنان زیاد می‌شود که مطالب مفید در بین آنها مفقود می‌شوند. شاید این هم یکی از شگردهای مامورین رژیم است تا بوسیله فحاشی می‌خواهند، بعضی وبلاگ‌های مخالف را غیر قابل تحمل کنند! آیا شما که بی وقفه فحاشی می‌کنید در این باره هم فکر کرده‌اید، که این می‌تواند بهترین ابزار برای رژیم باشد تا وبلاگهای مخالفین را از رونق بیندازد!؟
اگر کسی بی منطق بود نیازی به فحاشی نیست، حد اقل در این ابعاد، کافی است نوشته‌های چنین افرادی را بی پاسخ گذاشت و کم بها داد تا بعد از مدتی خود طرف دل سرد شود و از ادامه بحث‌های بی منطق دوری جوید. از همه این انتقادهای که بگذریم، حرف آخر من این است، اسلام و مسلمین مسئول اصلی این همه دشمنی با اسلام هستند، هم آنها هستند که با رفتار غیر اخلاقی انسانی خود دیگران را مجبور به مقابله به مثل می‌کنند.

نوشته: در ساعت: 7:31 pm در بخش: آزادی بیان

65 پیام  |           

65 پیام به “آزادی بیان مهم تر از نان شب”

 1. کل موک says:

  آقا کاملا درست میفرمائید . تمرین دموکراسی را باید از خودمان شروع کنیم . باید عادت کنیم که نظرات مخالف را تحمل کنیم . در غیر اینصورت , رطب خورده ای میشویم که منع رطب میکند . هر چند که بنده با فحش و فحاشی مخالفم و معتقدم که از راه نقد منطقی هم میشود تابو شکنی کرد .

 2. حسن آقای عزیز سلام.من تازه با وبلاگ شما آشنا شدم و با خوندن آرشیو وبلاگتون خیلی از شما و شیوه ی بیانتون خوشم اومده.دلم میخواد که باهاتون بیشتر آشنا بشم و کلام خودم رو بر شما وحی کنم.محل نزول وحی هم نه کوه طور هستش و نه غار حرا بلکه محل نزول وحی گوگل تالک میباشد{چه کنیم دیگر خواستیم خدای آپ تو دیتی باشیم}به هر حال دوست دارم زمانی را برای نزول وحی خودمان مشخص کنی تا اگر وقت داشتم بر تو وحی کنم.در آخر همه ی بندگانم را سفارش میکنم به اینکه مرا بپرستند اما عاقلانه نه عامیانه.یا خودم

 3. khoda says:

  گم شو نکبت

 4. Sanaz says:

  حجاب براي هميشه در تركيه ممنوع شد….البته در اداره ها و دانشگاهها….بنده از اعماق قلبم به تركها كه به اين حد از كمال و شعور رسيده اند تبريك ميگم….و هيچ فحشي رو سوزناك تر از اين قانون براي ولايت فقيه نميدانم

 5. خُسن آقا عزیز،
  این واقعا مسأله بغرنجی‌ست.
  در بلاگ نیوز لینک شد، تا نظر دیگران چه باشد.

 6. حسن آقا جون
  خوشم میاد که زیرک و باهوشی و مطلب را گرفتی.
  همیشه گفته اند اگر میخواهی یک نفر را خراب کنی بهترین راه این است که از او بد دفاع کنی.
  من با فحش نوشتن مخالفتی ندارم. بالاخره هرکس آزاد است هرچه دلش خواست بگوید ولی چرا این دوستانی که میخواهند فحش بدهند نمی روند و برای خودشان یک وبلاگ درست کنند و فحش هایشان را در انجا بنویسند؟؟
  من یقین دارم که وزارت اطلاعات یکسری از وبلاگ نویسانی که حرفی برای گفتن را دارند و شگردهای آخوندها را با زیرکی در وبلاگ هایشان برملا میکنند را هدف قرار داده و در صدد تخریب آنهاست.
  اگر در این زمینه اطلاعات بیشتری خواستید سری به بالاترین بزنید و باندهای عجیب و غریب حزب اللهی را که هرروز مثل قارچ سر در می آورند را مشاهده کنید.

 7. تن تن says:

  بارها گفته ام پايه هاي اسلام عزيز انقدر سست است كه اصلا نيازي به فحاشي نيست كافيست كتابهاي 23سال دشتي و تولدي ديگر شجاع الدين شفا براي زير سوال بردن مباني اسلام كافيست اخوندها در برابر اينگونه كتابها سكوت كردند چون شعور و سوادشان در اندازه پاسخگويي نبود ثانيا مردم را ادم حساب نميكردند و نميكنند
  دوستان فحاشي مشكلي را حل نميكند امروز فقط اسلام زدايي و روشنگري .به اندازه كافي بدبختي از تعصب و احساساتي شدن به سرمان امده
  بايد ثابت كنيم كه ما امت و توده نيستيم ما انسانيم و خرد داريم و اخوند راو الله عربش را هم يك موجوداتي مكار و گمراه كننده و خون اشام ميدانيم (به گفته قران خودش)

 8. دكتر لائيك says:

  پيشنهاد : نوشته هايمان گفتمان باشد نه مشتمان- پس منكوب نكن نظر بده
  مخاطب من بينش وحيد ها است نه خودفرد وحيد….
  —————————————
  آقاي وحيد ديگه گندشو در آوردي يه خورده هم كه شده فكر كن!
  اين….شعرچيا ميگي:” بزدل…. و فحش نديد… محمد ….” و از اين حرفها!
  ببين رفورم و انقلاب يكبار در 1357 شكست خورده و و حركتهاي روشنفكري اسب تروا شده……
  مردم راهي و پيشگرفتند كه :
  1- رو به قهقراند و غوطه وري در عرف و سنت 1400 سال پيشه و با اشتياق تفكرات عربها را ميبلعه(مهر ، نفقه ، ..)
  2- نسبت به جريانهاي روشنفكري و فكر سالاري واكسينه شدند – مردم ميگن سياست را بزار در كوزه آبشو بخور!(خود نميدانند كه بازي سياست تحميق توده هستند آنهم توسط مذهب من درآوردي اسلام) پس ازمنظرو ديدگاه علوم شناختي حتي علت حضور خود را دراين لايف تايم را نميدونند .
  3- بعلت شناخت دقيق لايه آخوند به معماري تفكر ايرانيها كه اصولا پاسيو هستيم و مصرفي –مسلط شده اند و مردم تبديل به خوكهاي مصرفي شدند كه اين فضاحت تا 3 نسل كوچك ديگر نيز ادامه خواهد داشت .با فرض اينكه از همين الان فرهنگسازي اونم در بخش زير ساختار
  فرهنگي لازمه يه جامعه قدم برداريم بازم عقبيم
  اينا فحش نيستند اينا حركت هستند يكي كننده و يكپارچه ساز يه نوع فريادن، نه بحثهاي سياسي پا منقلي !- سلمان رشدي ميگفت مذهبي اسلامي كه با تهاجم سيطره پيدا كرده با تهاجم بايد حذف بشه…(جنگ ايران و اعراب 120 سال طول كشيد يعني طبرستان پس از اين زمان شدن سيد و امامزاده)
  شما فكر ميكني هنوز اسلام خوب پياده نشده ؟ وگرنه ايرن را مدينه فاضله خواهيم داشت ؟؟؟؟؟؟!!! يعني هنوز تره كموني كه اسلام به دنيا زده با عينك حماقت بين خود ، واقعيات را فيلتر ميكني! اي عجب
  در طب هميو پات بيماري رابا بدتر شدن علائم بالينيش تحريك ميكنن تا روح ترميم آگاهي انجام بده …… اينا فحش نيستند بلكه هميو پات بيماري اجتماعي ايران هستن
  جاي كه ميگن امام حسن حق داشته 74 تا زن داشته باش(آخه گناه داره) 45 درصد جوانهاي همين مرزو بوم توان اجاره يك آلونك در كشور خراب شد خودمون را ندارن كه خانواده تشكيل بدن و فقط 1 زن بگيرن)
  در مسلكي كه در بخش مركزي آن ميگه (قران) : الجبال اوتادا( كوهها ميخهاي زمينند!!) و در جاي ديگر ميگه زنها يا كنيزان خودرا در صورت نافرماني كتك بزنيد (بقره)
  حق 50 درصد جامعه(بانوان) را با قوانين متحجرانه ارث و صيغهئ مهر شير بهاو نفقه و از اين كسشعرا با پذيرش كوركورانت حذف ميكني ؟ (يا اينكه زمين را 6000 سال كه آفريديم ) و (در نهج البلاغه يه بند گفته زن شيطانه زن بده زن كثيف – علت ناقص الاعقل بودن زن اينكه در ماه 6 روز نميتونه نماز بخونه – علي ميگه بدترين خاصيت زن اينه كه مردا بهش محتاجن !!) ويا كتاب سيرة النبي كه روشهاي 100 گانه معانقعه با آلت تناسلي و تحريك زنهايش توسط رسول اكرمتان نقل شده و……………………………………………….
  كتاب بيستون اثر ملعون مطهري را بخوان يك Fuck Guide راجع به محاسن ربوبي تعدد زوجات و ترويج سنت پيغمبر است كه مورد توصيه است – اونجا ميگه پيمبر و امامان به لحاظ حمايت خدا دوستانه از زن، يكي 70 تا زن داشتند! كه به جز يكزن ! و البته بقيه در زمره كنيزان بودند….. آخه عاطفه تقسيم كردنيه !؟ تازه همبن مطهري گفته بود قران تحريف شده – معجزه هان !
  ( خطاب به مديران و صاحب منصبان حاضرتوصيه ميشود : كارمندان زن خود + كارگران و خدمتكاران زن را از اين به بعد “بگائيد ” چرا كه پيغمبر و امامان همين همين كار را ميكردند)- روايت هست كه محمد به هر زني نگاه ميكرده بر شوهر خودش حرام ميشده است و يا امام حسن 73 زن داشته من موندم اين آدما مريض جنسي بودن كه بطور ارثي اين ژن گائيدنشون را انتقال ميدادن – آخه نا آگاه!!؟ ، پسوند اسم “سيد” ميدوني از كجا اومده؟؟ اينا عربهاي سوسكخور مهاجمي و حيوانصفت بودن كه وقتي زنهاي ايراني ميدند همونجا به گاشون ميدادند و تخم ريزي ميكردند مردان فارس را با شمشير هاي زنگزده خود گردن ميزدند- نسلشون اينطوري زيا د شد و خون كثافتشون اينطوري تزريق – (كتاب پروين دختر ساسان و يسن هومون – ايران عروس اعراب- حتي تاريخ اسلام دكتر شهيدي آماده : محمد يك طرار كاروان بوده ) را بخوان ……
  در ضمن ترسو بزدل هم خودتي ، من يكي از حضار قديمي اين فرومم كه از يه خانواده كه همشون اعدامي و زنداني سياسي هستم ، فحش هم ميدم فوق دكترا (پست داك)هم دارم مدرس دانشگاه هم هستم – تو الان برو تو خيابون به خامنه اي نوه پيغمبرت فحش بده كه ببينم چقدر خايه داري؟ خوب، البته اونوقت كونتو با شاخ گاو در انداختي – بقيه هم ميگن : بچه ها! وحيد كس خل شد، گرفتنش بعدش به گا دادنش! اونجاي آدم نترس….
  اون شيردلان تربيت معلمي(بيشتر شير دلالان ) هم بينشون بودم، نگرانيشون كم بودن بودن بودجه وسرانه پولي انجمن اسلامي و شوراي صنفي دانشجويان از سوي معاونت مالي دانشگاه جهت سفر ها و تور هاي تفريحي دانشجويي هست كه هدف اين تور ها اينه شبا تو اتوبوس دختر پسرا همديگرو انگولك كنن و همچنين كيفيت پائين غذا سلف هست …….كجاي كاري آراداش!!؟؟؟!!!!!! زمان شاه دانشجو ها چي ميخواستن حالا چي ميخوان .شرم
  فولاد وند گرفتند احتمالا الان تيكه تيكش كردند –چون…..اونم هوش هيجانيش بيش از هوش روح و هوش ذهنيش بود………..
  فولادوند گرفتن و ايرانيا تو فكر اينن كه زمينهاي شمالشان خوب قيمتش بالا رفته …..آخ جون قيمت آپارتمان تو نياوران شده متري 12 ميليون! هنر نزد ايرانيان است و بس
  ناراحت نباش ، آگاه باش….
  نكته : از تفنگ بدون تير دونفر ميترسند 1- صاحب تفنگ كه ميدوني چيزي تو چنته نداره 2- آدمي كه جلوي لوله تنفگ هدف گرفته شده چون نميدونه اين تفنگ اصلا تيري توش نيست ،خسن آقا بچه ها را كمي نصيحت كن.

 9. تن تن says:

  عده زيادي از مردم تهران در اين چند روز تعطيلي به شمال حجوم بردند اين بزرگترين تودهني به رژيم بود
  احكامي مانند روزه عزاداري مداحي و زيارت افراد جامعه را از كار و سازندگي باز ميدارد و روحيه تنبلي و گدا صفتي را انها پرورش ميدهد و اين همان چيزي است كه حاكميت ميخواهد

 10. محفوظ says:

  دوستان اگر واقعا حسن نيت داريد به جاي فحاشي هاي بيهوده و دشمن شاد كردن به سايت زنديق مراجعه كنيد و خود را به سلاح خرد و اگاهي مجهز كنيد
  http://www.zandiq.com http://WWW.ZANDIQ.COM

 11. تن تن says:

  خسن اقاي عزيز چه بلايي بر سر سايت كاوه اهنگر امد ؟؟

 12. برای تن تن
  من خبری از سایت کاوه ندارم، یقینا مسئول سایت مثل دیگران انرژی از دست داده و در حال شارز کردن انرژی است. قربانت گردم، هر روز چیزی نوشتن و هر روز یک وبلاگی یا سایتی را به روز کردن انرژی می‌خواهد، وقت می‌خواهد و این را آدم در مسیر زمان به مرور از دست می‌دهد.
  اگر کسی پرچم مبارزه را زمین گذاشت دیگران باید این پرچم را برافاشنند، نباید همیشه از دیگران توقع داشت، گاهی هم باید ما خود آستین بالا بزنیم و کاری بکنیم، قدیم برداریم، حتی اگر قدم‌های کوتاهی باشند.

 13. vahid says:

  دکتر لاییک عزیز ازتون ممنونم که وقت گذاشتید و برای من و روشن شدن ذهنم کلی مطلب نوشتید که واقعا جای تشکر داره.
  عده ای از دوستان گله داشتند که من هویتم معلوم نیست و به همین خاطر خواستند که به من جوابی داده نشه.ببینید دوستان تصمیم دارم خودم رو معرفی کنم تا هم شما و هم حسن آقا نسبت به من بدبین نباشین.اولن باید بگم که من همچون شما دوستان عزیز و حسن آقا بی خدا نیستم اما به خدایی هم که در اسلام و ادیان دیگه ترسیم شده هیچ اعتقادی ندارم و معتقدم که خدا به بی رحمی که در ادیان ترسیم شده نیست.به نظر من ما مخلوقات توسط یک شعور برتر خلق شده ایم و به زمین فرستاده شدیم و خودمون باید سرنوشتمون رو رقم بزنیم.در واقع خداوند مارو آفریده و به حال خودمون رها کرده تا روزی که دوباره به سمتش باز گردیم.و فکر میکنم اگر حسابرسی هم در کار باشه خداوند دو سوال از ما میپرسه،1:آیا در زندگی خود شاد بودی و از لحظات عمرت به نحو احسن استفاده کردی یا نه؟که اگه پاسخت مثبت باشه ازت میپرسه2:آیا شادی تو موجب غم و اندوه دیگران شده یا نه؟و آیا بیچارگان رو هم در شادیت سهیم کردی یا نه؟
  و در آخر به همون نسبتی که در زندگی از لحظات عمرت شاد بودی در آخرت هم شاد خواهی بود و به هر نسبتی که به دیگران ظلم کردی به همون مقدار هم به تو ظلم خواهد شد.در واقع هر طور که درین دنیا زندگی کردی همونطور هم در آخرت زندگی خواهی کرد.حضرت خیام نیشابوری می فرماید:گویند هر آنکسان که با پرهیزند/زانسان که بمیرند چنان برخیزند/ما با می و معشوق از آنیم مدام/باشد که به حشرمان چنان انگیزند.واقعا زیبا گفته. و اما عده ای از دوستان دائمن دیگران رو به خوندن سایت زندیق و مقاله های دکتر زندیق دعوت میکنند در حالی که سایت زندیق و مقاله های دکتر علی سینا هیچ حرفی برای گفت نداره و تماما مزخرفه.مثلا در جایی ادعا شده که دکتر علی سینا به کسی که اعتقاداتش رو با دلیل رد کنه 50میلیون جایزه میده.واقعا خنده داره.یه طوری از 50 میلیون صحبت میکنه که 50000میلیارد تومنه.دوستان یه سوالی ازتون دارم.چرا دکتر علی سینا فقط 50 میلیون تومن جایزه میده.مگه 50 میلیون برای ایشون پول زیادیه.50میلیون براشون پول خرده.در واقع صدقه هستش.کسی که در پای میزقمار از برد خودشون مطمئن هستش یک صدم ثروتش رو نه بلکه همه ی ثروت یا جونش رو میذاره.اما کسی از برد خودش مطمئن نیست از مبالغ کم شروع میکنه.اگر دکتر علی سینا حاضر بشه که به قیمت جون خودش و خانوادش و همینطور همه ی ثروتش شرط بندی کنه من حاضرم باهاش مباحثه کنم البته من نه کسی که میدونم بسیار انسان مومنی هستش و گمنام مونده رو میارم تا وجه بطلان دلایل ایشون رو نشون بده.اگر کسی با دکتر سینا ارتباطی داره پیام منو بهش برسونه.یا حق مهربون

 14. تن تن says:

  خسن اقاي عزيز در تاييد گفته شما در حليكه رمقي از تلوزيونهاي سياسي نمانده و ان دو سه تايي هم كه مانده براي تامين هزينه هاي خود ناچار به فرش فروشي و كتاب فروشي روي اورده اند حرامزاده هايي مانند شبخيز و امير قاسمي با معامله با دلالان وابسته به رژيم و ارتباط پنهان و اشكار با شيوخ دبي و وزارت ارشاد رژيم به ثروت كلاني دست يافته اند و هر كدام دو يا سه تلوزيون دارند

 15. حمید جان این پیام را در پیام گیر بلاگ نیوز گذاشتم به علت اینکه عضو نیستم نپذیرفت، اینجا می‌گذارم تا دوستان بخوانند:
  ——-
  حمید جان اگر خواستیم مگس مزاحم را حذف کنیم گاهی اوقات پشه کش در می‌رود و یک موجود زنده مفید یا حتی یک مگس مفید را هم به لقا الله پرتاب می‌کند.
  مشکل اصلی این است که چه کسی تعیین می‌کند که چه پیامی باید حذف شود و چه پیامی نباید!؟ سنجش صحیح مشکل اصلی ما است، اینکه بتوان یک متر یا کیلو سنجی برای تعیین بدی و یا خوبی پیام‌ها پیدا کرد تا مبادا خدای(!!) ناکرده یک مرتبه پشه مفید را هم همراه پشه مزاحم نفله کنیم.
  بیاد داشته باش زمانی که خمینی دستور به نفله کردن روزنامه آیندگان داد، اکثرا به اصطلاح روشنفکران ما برای آقای خمینی هورا کشیدند و از همان جا بود که حکومت خودکامه خمینی ملعون ریشه مستحکم کرد.

 16. آقای دکتر دكتر لائيك من نمی‌دونم شما چند سال دارید و اینکه آیا اعتراضات دانشجویی زمان انقلاب را به یاد دارید یا نه. اعتراض‌های آن دوران هم اول از همین نوع اعتراض‌ها بود من خود در بعضی از آنها شرکت کرده بودم بعد به مرور سیاسی تر و برانداز تر شد. این که دانشجوها می‌گویند بخاطر غذا اعتصاب می‌کنند، برای این است که ابزار سرکوب رژیم را خنثی کنند وگرنه پشت این به اصطلاح اعتراضات صنفی اعتراضات سیاسی بسیار ریشه دار نهفته است. صبر کنید تا به مرور این خواسته‌های صنفی کم کم تبدیل شوند به خواسته‌های سیاسی آنوقت خواهید دید که این دانشجوها بسیار باهوش تر از دانشجویان دوران انقلاب 57 هستند، فقط بخاطر بسپارید که توحش و جنایت پیشگی این رژیم را نمی‌توان با رژیم شاه مقایسه کرد، اینها آدمخوارانی هستند که به لباس انسان درآمده‌اند، پس توقع نداشته باشد که دانشجویان معترض به وضوح خواسته‌های خود را بیان کنند، صبر پیشه کنید تا عاقبت کار را ببینید.

 17. koloft says:

  سنده کلفت خوک تو کس گشاد حضرت زهرا بنت رسول الله به مناسبت ایام فاطمیه.
  خسن آقا ما یه سهمیه فحش داریم اونم می خوای از ما بگیری؟

 18. koloft says:

  سنده کلفت خوک تو کس ننه تمام بسیجیان و حزب الله و وزارت اطلاعاتی ها و مزدوران جمهوری اسلامی ایران.
  ملاحسنی تو عامل وزارت اطلاعاتی من فحش به ماموران اطلاعات دادم تو از کامنت وبلاگت پاکش کردی.

 19. گیو says:

  اگر سانسور نیست روشن هم نیست
  که چرا کامنت باید کانفرم شود
  و یک ضرب اد نمیشود.شاید به خاطر سیستم سایت باشد.
  راجع به فحاشی هم خب شاید برخی
  دوست داشته باشند به بسیجی های
  هویجی تخم حروم و آخوندهای قحبه
  مفعول که هزاران ایرانی را کشتند و به بیشماری تجاوز کردند
  و هزاران جوان را به مسلخ جنگ
  فرستادند،با بفرما و لطفا و
  خواهشا طرف شوند،اما من یکی
  ترجیح میدهم ریشه تکثیر این حرامزادگان را که تقدس گهی
  دین باشد به تبر ببندم.
  میزنند باید بزنی.

 20. آقا یا خانم کلفت شما که این همه نیاز به فحش نویسی داری چرا یک وبلاگ نمی‌زنی و صبح تا شب فحش نمی‌دهی!؟ اگر خواستی آدرس میلت را برایم بفرست تا خودم با دستان خودم یک وبلاگ برایت درست کنم و سر در آنرا هم با بدترین فحش ها مزین کنم و کلید وبلاگ را بدهم دستت تا هر چه دلت خواست فحش بدهی. درضمن از اینکه به ملا حسنی توهین می‌کنی هیچ خوشم نمی‌آید، اگر شما خودت مامور وزارت اطلاعات نیستی چرا اینجا به مخالفین رژیم توهین می‌کنی!؟

 21. علیرضا says:

  تو مکه زلزله میاد، یه بچه از طبقه بالا میافته روی پیامبر اعظم بچه‌باز!
  حضرت محمد (مج) میگه: خدا رو شکر هنوز زلزله تموم نشده، کمکهای مردمی رسید

 22. علیرضا says:

  استاد koloft، لطفاً آدرس ایمیلت رو به من ایمیل کن کارت دارم. من دارم یه سیستم عامل لینوکس فارسی بر اساس ubuntu میزنم به فحاشی و همکاری تو توش نیاز دارم
  این ایمیل منه:
  alirezajavanshiri@gmail.com

 23. علیرضا says:

  ‫سیده به علت تک‌پدر بودن از سربازی معاف می‌شه

 24. علیرضا says:

  حضرت علی (زج) میخواسته یک چرت بخوابه، هی در میزدن و صحابه باهاش احوال پرسی میکردن و نمیگذاشتن به خوابش برسه.
  خلاصه آخر شاکی میشه، به زنش میگه: یا فاطمه، من دارم میرم بخوابم… اگه در زدن، با من کار داشت، بگو آقا خونه نیست.
  خلاصه میره تو اتاق و هنوز رو تخت ولو نشده بوده که در میزنن و فاطمه زهرا (فک) میره دم در، و بعد چند لحظه میگه: نخیر آقا خونه‌ هستن! آغا امیرالمومنین شاکی میشه، داد میزنه: یا فاطمه، مگه من به شوما نگفتم هرکی با من کار داشت، بگو خونه نیست!؟
  فاطمه زهرا میگه: کسی با تو کار نداشت، با من کار داشتن!

 25. علیرضا says:

  حضرت علی (زج) تو رختخواب: یا فاطمه بچرخ به راست ………..ي كم به چپ……………………………. حالا بيا عقب………… آخ جون….. حالا يه كم برو جلو………….
  فاطمه زهرا (فک): داري منو ميكني يا پارك مي كني؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 26. علیرضا says:

  یوم الکیر عاشورا زین المقعدین با عمه‌ش رو میدزدن میبرن تو بیابون.
  یک دایره قرمز دور امام میکشن. بهش میگن:
  اگه پاتو بگذاری اینور خط دهنتو سرویس میکنیم.
  خلاصه سربازا میرن رو کار عمه زینب (س)
  بعد که سپاهیان یزید میرن. زینب کبری به زین المقعدین میگه: بی غیرت یک کاری میکردی!
  امام (عج) میگه: اِوااا….زود قضاوت نکن! من وقتی اونا رو تو مشغول بودن، چند بار پامو گذاشتم اینور خط و اونا نفهمیدن!

 27. علیرضا says:

  عصر عاشورا خولی با پس گردنی و اردنگی دنبال زین المقعدین ناخوش (عج) میذاره… امام فرار میکنه مثل میمون میره بالا درخت! خولی از پایین درخت داد میزنه: خوارکسده بیا پایین تا مادرتو بگام! زین المقعدین میگه: دروغ نگو اگه بیام پایین منو میکشی!

 28. علیرضا says:

  امام حسین: بابا جون چرا جوجه وقتی میمیره پاهاش بالا میره؟ حضرت علی(ع): برای اینکه فرشته‌ها پاهاشو بگیرن ببرنش بهشت. چند روز بعد امام حسین میاد تو مسجد النبی داد میزنه: بابا بدو فرشته‌ها میخوان مامانو ببرن بهشت ولی ابن ملجم افتاده روش نمیذاره!

 29. علیرضا ترکه says:

  امام حسین امام حسن رو تو کوچه می‌بینه، میگه داداش: هی میگن ‌ترکا خرن، ترکا خرن، ‌به خدا راست می‌گن! امام حسن میگه: چطور مگه؟ میگه: مثلاً این اصغر آقا، مرتیکه ترکِ خر! خودش زن داره‌ ها، ولی میاد زن منو میگاد!

 30. علیرضا says:

  از محمد رسول الله میپرسن: چی شد بچه‌باز شدی؟ میگه: ولک نمره منفی داشت!

 31. علیرضا ترکه says:

  عیر الخنزیر بکس بنت محمد رسول الله

 32. کیا says:

  وحید
  مثل یه مهمون تازه وارد گستاخ میمونی که از در تو نیومده سر وصدا میکنی و ادعات میشه. یه کم فکر کن.و مثل طبل تو خالی نباش
  به نظر من ترس و محافظه کاری تو باعث شده نتونی اونچه رو که به اون رسیدی به زبون بیاری.
  تو میگی مردونه و رودررو با حکومت مبارزه کنید یه جا دیگه خودت رو مزدور جمهوری اسلامی معرفی میکنی و دیگران رو تهدید میکنی.این یعنی چی جز ترویج حماقت و دورویی و منش استبدادی.
  و توجه نمیکنی که تئوری جمهوری اسلامی ثمره افکار و رفتار منحط و وحشیانه و غیر انسانی محمد و علی و…. است
  امیدوارم با اندکی اندیشه وشجاعت و صداقت به جمع دوستان بپیوندی.

 33. koloft says:

  حالا که خون خسن آقا از فحش دادن به اراذل و اوباش دین اسلام به جوش میاد معلومه که خسن آقای اصلی به فاک رفته و سایت خسن آقا توسط سربازان گمنام امام زمان اداره میشه!

 34. کلفت says:

  یکی از شگردهای ملایان همین ملا حسنی هست که با بازی نقش روشنفکر اپوزیسون هر وقت دید به ریشه بدبختی های ملت حمله می شه فریاد می زنه وای به مقدسات توهین شد.

 35. vahid says:

  دکتر لائیک:{سلمان رشدي ميگفت مذهب اسلامي كه با تهاجم سيطره پيدا كرده با تهاجم بايد حذف بشه..(جنگ ايران و اعراب 120 سال طول كشيد يعني طبرستان پس از اين زمان شدن سيد و امامزاده}
  دکتر لائیک عزیز،سخن کسی رو شاهد آوردی که اند هرچی ترسو و بزدله.یه کتاب نوشته و زده به چاک.ایشون اگر مرد بود چرا نایستاد و به ترویج عقیده و کتابش اقدام نکرده؟چرا به تهاجمش با نوشتن کتابهای دیگر و فعالیتهای ضد اسلامی ادامه نداده؟
  جاي كه ميگن امام حسن حق {داشته 74 تا زن داشته باش}
  حق با شماست دوست من،اسلام پر از زن ستیزی و احکام ضد زنه(هرچند که نمیشه با قطعیت و فقط با ذکر دو مثال این عقیده شمارو اثبات و قبول کرد)اما تا وقتی که قدرت در دست اسلامیون هست نمی توان کاری کرد.تنها زمانی می توانیم تغییری در اندیشه ها ایجاد کنیم که قدرت رسانه ای داشته باشیم.امروز شما و حسن آقا فقط یه وبلاگ دارید اما جمهوری اسلامی و دیگر دولتها صاحب میلیاردها تومن بودجه،شبکه های تلویزیونی، ماهواره ای،مجله و روزنامه هستن.پس باید صبر کرد.دکتر لائیک:{در ضمن ترسو بزدل هم خودتي ، من يكي از حضار قديمي اين فرومم كه از يه خانواده كه همشون اعدامي و زنداني سياسي هستم ، فحش هم ميدم فوق دكترا (پست داك)هم دارم مدرس دانشگاه هم هستم – تو الان برو تو خيابون به خامنه اي نوه پيغمبرت فحش بده كه ببينم چقدر خايه داري؟ خوب، البته اونوقت كونتو با شاخ گاو در انداختي – بقيه هم ميگن : بچه ها! وحيد كس خل شد، گرفتنش بعدش به گا دادنش}دکتر لائیک عزیز شما درست میگی من ترسو و بزدل هستم.شما و دیگران هم همینطور اما نباید بگذاریم نسل بعد از ما ترسو و در خفقان باشه.ببین تفاوت ما با نسل قبل چقدر زیاده.ما باید کاری کنیم که نسل بعد متفاوت از ما عمل کنه.گفتی خانوادت زندانی سیاسی هستن.پس تو چطور زنده موندی و فوق دکترا گرفتی.تا جایی که من میدونم می بایست از حق تحصیل و تدریس محروم میشدی مگر اینکه به دست بوس سران نظام رفته و خانواده خودت رو نفی کرده باشی.در ضمن اینکه میگی فوق دکترا دارم و فحش میدم و به فحش دادنت هم افتخار میکنی کاری نیست که عقل و خرد تاییدش کنه.فحش دادن نمایانگر ضعف و خواری هستش نه نشونه ی افتخار و قدرت.در ضمن دکترای شمارو احمدی نژاد هم داره. من به خامنه ای فحش نمیدم چون معتقدم هرکس دیگه ای هم جای ایشون باشه و به قدرت برسه یقینن رفتار ایشون رو خواهد کرد و برای خودش پول جمع خواهد کرد و بر سر و کون مردم خواهد گذاشت.مثلا همین شما و بقیه دوستان مردم رو گوسفند خطاب میکنید.دوست دارم لحظاتی بیندیشید که مگه کی هستین و چه مقامی دارید که مردم رو گوسفند میدونید؟اگر شما به جایی برسید آیا برای گوسفندان رفاه فراهم میکنید؟هرگز چنین نخواهید کرد.اگر به شما بگن که بهتون یه خونه ویلایی در کیش میدیم یا ثروتی که هرگز فقر رو حس نکنی و در برابرش باید به کشتار مخالفان نظام بپردازی شما میگی نه؟قول میدم که حتی واژه نه رو از لغت نامه ها پاک خواهی کرد.دوست من شما چون قدرتی نداری و در فرش به سر می بری نسبت به مردم مهربانی و میگی من اگه به قدرت برسم همه ی بودجه رو برای رفاه مردم خرج میکنم یا کسی رو در زندانها شکنجه نمیکنم اما وای به حال روزی که به عرش برسی…..سگ تا وقتی که در قفس باشه مهربون و مظلومه اما روزی که آزاد بشه باز هم پاچه دیگران رو خواهد گرفت.از شما دکتر لائیک عزیز و مهربان و همه ی دوستان میخوام که صحنه ای رو مجسم کنید.فکر کنید که ثروتمندید و سوار بر یک ماشین گرونقیمت هستید و در یک روز برفی در خیابان در حال روندن هستید.در گوشه ی خیابان مردی میانسال ایستاده و به شدت سردش شده و ماشینی هم برای رسوندنش به خونش وجود نداره.ایشون مردی است با لباسهای یک کارگر و در اوج فقر.سوالی دارم.آیا شما ایشون رو سوار بر ماشین گرون قیمتتون میکنید؟مطمئن هستم که نه.صحنه ای رو که خواستم مجسم کنید اتفاقی است که برای خود من افتاده.از چندین ماشین خواستم که وایسن و منو سوار کنن اما خیلی ها با خنده ی مستانه ای به همرا دوست دختر و دوست پسرشون رد میشدن و شاید منو به تمسخر میگرفتن.فقط از بین صدها ماشین فقط یک ماشین ایستاد.یک پرادو.ازش خواهش کردم که منو برسونه به خونم.در حالی که نای حرف زدن نداشتم از بس که در برف ایستاده بودم.میدونی راننده ی جوان پرادو چه پاسخی داد؟گفت منتظر باش تا خدایت به فریادت برسد.اتفاقا خدای مهربان من به فریادم رسید و شاید هم شعور برتر حاکم برآسمانها بر قلب شکسته ی من رحم کرد.لحظاتی بعد که دیگر هوا تاریک شده بود پیرمردی با پژویش برای من ایستاد و مرا به خانه ام رساند.آن پیرمرد همچون من یک روز برفی رو تجربه کرده و به همین خاطر برایم دل سوزاند.هدف از تعریف این خاطره این بود که دوستان گلم همه ی سیاستمداران همچون همین ثروتمندان بی توجه به مردم هستند و شاید نتوان ازشان گله کرد.چون ثروت روح و عاطفه رو از انسانها میگیره.دوست من تنها زمانی حرف منو درک میکنی که در موقعیت مشابه من قرار بگیری.در مورد شیر دلالان تربیت معلم باید بگویم همین قیام ها برای گرفتن حق خود تمرینی است برای قیامهای بزرگتر.ما باید از حرکات حق طلبانه دفاع کنیم نه اینکه به تمسخرشون{شیردلالان}بپردازیم.دکتر لائیک:{فولادوند گرفتن و ايرانيا تو فكر اينن كه زمينهاي شمالشان خوب قيمتش بالا رفته …..آخ جون قيمت آپارتمان تو نياوران شده متري 12 ميليون! هنر نزد ايرانيان است و بس}دوست عزیزم،من هم با شما موافقم و همه ی حرفم همینه.مردم ایران اسلامی به چند گروه تقسیم میشن.گروه اول که حدودن 15 میلیون نفر هستن زیر خط فقر قرار دارن.این گروه 15 میلیونی نه حوصله ی قیام دارند و نه تلاشی برای اصلاح نظام.چون حرفشون و منطقشون چنینه:هر نظامی بیاد و بره ما که تغییری در سرنوشت و وضع زندگیمون ایجاد نمیشه.ما محکوم به رنج و فقریم.از جنگ می ترسند چون موجب آوارگیشون میشه.گروه دوم ایرانیانی هستن که به هر دلیلی ثروتمند شده اند.عده ای با گران شدن سرسام آور قیمت زمینها و عده ای هم مانند شما دکتر و مهندس و در واقع تحصیل کرده هستن یا صاحب کارخونه و چندی
  ن شرکت هستن.در واقع جزو گروه مرفه قرار میگیرند.این گروه مرفه هم فکر و خیالی در ذهن ندارند جز اینکه بر ثروتهاشون اضافه کنند یا به مسافرتهای خارجه شون بپردازند و بر تعدا دوست دختر و دوست پسراشون اضافه کنن و بر دیگران فخر بفروشن با نمایش ثروتشون.{نمونه حرفایی که گفتم رو می تونید در خیابون افرقای تهران یا دیگر خیابوناش ببینید که افراد چطور ماشین لامبورگینی و فراری شون رو واسه فخر فروشی و افزایش دوستداراشون به نمایش میذارن}و درین بین عده ای هم جزو طبقه متوسط هستن که تلاش میکنند که ثروتمند بشن چون دلشون میخواد طعم شیرین ثروتمندی رو بچشن.گروهی هم که خانواده های وابسته به نظام هستن مثل خانواده های شهدا و سیاسیون که هیچ تلاشی برای تغییر نظام نمیکنن چون هرچه دارن و ندارن ازین نظام هستش.طبیعتا در گروه ثروتمندان هم قرار میگیرن.گروهی از مردم ایران هم که روستایی هستند و از سیاست و حکومت چندان چیزی نمیفهمن و تحرکی هم ندارن.در واقع تعداد کسانی که معترض واقعی هستن خیلی کمه که این عده کم هم به خاطر ترس از شکنجه شدن و مردن برای هیچ ،خودشون رو کنار میکشن یا همچون خیلی از مردم ایران به خارج از کشور فرار{مهاجرت}میکنن و منتظر تغییر نظام میمونن و هر از چندگاهی وبلاگی می نویسن و از زیبایی های زندگی در اروپا میگن و مردم رو هوایی میکنن.حالا هوایی کردن مردم به درک.چون عده ای که ثروتمندند خب میرن خارج و از زیبایی هاش برای چند هفته هم که شده بهره میبرن اما بدبختایی که از امکانات ایران محروم و از رفتن به خارج از کشور هم محروم ترن فقط باید آه حسرت سر بدن.در ضمن زندانی های سیاسی هم عمومن کسانی هستن که در اثر یه حرف اشتباه به زندان افکنده شده اند نه فعالیت و مبارزه سیاسی.یه نمونش رو من در دانشگاه خودمون دیدم که هم اتاقیم یه توهینی به رهبر کرده و مدتی رو در زندان اطلاعات بود و چون گفت گه خوردم و تعهد داد ولش کردن.پیشمرگان کرد و ترک هم همش خالی بنده.اکثر این افراد کسانی هستن که یا زخم خورده از نظام هستن و میان چندتا مامور رو میکشن{افرادپژاک 7 پاسدار رو کشتن}که اصلا اهمیتی برای نظام نداره و میگه…..وعده ای هم که درگیر میشن عموما واسه مواد مخدر هستش.تازه مگه نابودیشون چقدر زمان میبره.نابودیشون در گرو حرکت یه جنگنده بر بالای سرشون و انداختن چند تا تیر هست تا همشون به لقا الله پرتاب بشن.کلهم اجمعین باید بگم که چنین کشت و کشتارهایی تاثیری در قدرت و اقتدار نظام نداره.راستی به حمله اسراییل و امریکا هم دل خوش نکنین.نه اینکه بگم امریکا هیچ غلطی نمیتواند بکند بلکه برای من و شما غلطی نمیکند.در صورت وقوع جنگ ثروتمندان با پولاشون میزنن به چاک و فقرا بدبخت میشن یا به تعبیر شما خردگرایان {گوسفندها بدبخت میشوند}.در آخر از حسن آقای نا مهربون و شما دکتر لائیک عزیز و دیگر دوستان به خصوص ساناز گلم و ط عذرخواهی میکنم که لحنم تند و مطلبم طولانی و خسته کننده بود.به حسن آقا هم تبریک میگم که در صدد اصلاح وبلاگش بر اومده و از همه خواسته که دست از فحش دادن بردارن.دوستان عزیز من نمی گم که نمی توان حکومت رو سرنگون کرد بلکه میگم باید با یک برنامه ریزی حساب شده باید برای سرنگونی حکومت اقدام کرد و سپس عقاید خود را در کشور پیاده کرد.در ضمن دوستان گلم برای اینکه شما عزیزان دچار شبهه نشید و منو مامور رژیم و حکومت معرفی نکنین باید بگم که من هدفم از تهدید کردن این بود که شماها رو متوجه کنم که همونطوری که تهدید توخالی من تاثیری روی شما نداره فحش دادنهای شما هم تاثیری بر محمد و رژیم اسلامی نداره.در واقع خواستم حرفم رو براتون ملموس کنم.من می گم فردی مثل حسن آقا که اینقدر دست به قلم و قدرت بیانش بالاست باید در کنار ادامه دادن این وبلاگ و همچنان نوشتن مطالب قشنگش کارهای دیگه ای هم انجام بده و وبلاگی داشته باشه برای ترویج عقایدی خاص.در آخر باید بگم که من هم همچون شما بی خدا هستم.

 36. نیم says:

  حسن آقاجون. من یه کامنت گذاشته بودم. چرا نیستش؟ توهین هم به قومیت ها نکرده بودم.
  نوشته بودم خود شما اینجا نوشتی که فحش هایی که ملت می دن به کجا واریز می شه. اون ها هم می دونن و باز فحش می دن. خوب واریز می شه به همون جا دیگه!
  شاید هم پیش نمایش شده بود و پست نکرده بودم اش.
  ارادت

 37. vahid says:

  می دونم که حسن آقای عزیز و بعضی از دوستان جوابی به من نخواهند داد اما ازتون میخوام که واقعا در مورد حرفهای من فکر کنید.حسن آقا میگه وقت و حوصله ی وارد شدن به هر بحثی رو ندارم و حرفهای من و دوستان رو در حدی نمیدون که باهامون وارد مباحثه بشه.نمی دونم که باید متاسف بود یا خوشحال شد.
  +++++++
  اگر بخواهم وارد بحث شوم، فقط کافی است از پیام‌های دو سه روز گذشته‌ات استفاده کنم و با استدلال پودرت کنم، فقط مشکل این است که همه انسان‌های با منطق خواهند پذیرفت بجز خودت.
  برو پیام‌های دو سه روز گذشته خودت را بازخوانی بکن اگر دلیل کافی پیدا نکردی خبرم کن تا خدمت ات برسم

 38. نیم says:

  آقای وحید جان. حسن آقا شاید گرفتاره و حوصله و وقت خوندن این همه نوشته ها و جواب دادن اش رو نداشته باشه. این از حقوق آدم ها است که برای وقت شون برنامه ریزی کنن.
  ضمنن خیلی چیزها رو به نظر من به عنوان فحش و ناسزا بر ندار. خیلی ها هستن که فحش و ناسزا رو از روی خالی شدن نمی دن. دارن حقیقت رو می گن، اصلن ناسزا نمی دن! طرف واقعن اعتقاد داره که فلانی “مادر به خطا” است. خوب این نظر رو چرا نباید بده و سانسور کنه؟! اگر بحث داری بیا تو وبلاگ خودم. تا فردا بهت قول می دم که خیلی گرفتار نیستم.

 39. علیرضا says:

  بچهه از باباش میپرسه: بابا! امام خمینی تو دریا غرق شده؟ باباش میگه نه پسرم، تو تهران مرده تو تهرانم خاکش کردن. پسرش میگه: پس چرا همه دارن میرن شمال؟!

 40. گرگ says:

  به بچه مسلمانها :
  فحش و ناسزا حداقل كاري است كه به تازيان ميتوان حواله كرد سالانه مليونها دلار صرف طلاكاري و اينه كاري قبر رضا و ساير امامزادگان ميشود كه به نظر من بايد تمام اين اماكن به اصطلاح مذهبي را با خاك يكسان كرد .گداخانه اي به نام استان قدس رضوي ميلياردها دلار سرمايه در اختيار دارد عده اي حاجي بازاري سگ پدر در اصفهان در طلا براي امامان شيعه در عراق ميفرستند واقعا حالم از اين گوسفنهاي بدبخت يعني امت ايران به هم ميخورد
  اي الله عرب اين چه مصيبتي بود كه با اين ايين جديدت براي ما به ارمغان اوردي

 41. علیرضا says:

  قبل از ۲۲ بهمن ۵۷ با تیغ ریش میزدن بعد از اين تاريخ با ریش تیغ میزنن

  زب الحمار بکس بنت محمد رسول الله بن الشرموطة
  عیر الخنزیر بکس فاطمة الزهرا بنت کواد

 42. vahid says:

  دمت گرم حسن آقا شما که می تونی پودر کنی خب بیا در جمع با هم مباحثه کنیم و منو پودر کن.

 43. گاينده مامور اطلاعات says:

  خسن اقاي عزيز من تصور ميكنم اين كساني كه اينجا مي ايند و فحاشي ميكنند مزدور و نوچه اطلاعاتي هستند دلايل :
  چرا عمدا اينگونه جاها را انتخاب ميكنند و نميروند در بالاترين يا سايتها و وبلاگهاي حزب اللهي فحاشي كنند
  اينها كار همان حمله كنندگان به خانمهاي بي چادر زمان انقلاب را انجام ميدهند همان گونه كه انها با ايجاد مزاحمت براي بانوان قصد داشتند حجاب را براي امنيت زن لازم و اجباري و مردان ايراني را موجوداتي بيمار نشان دهند اين جانوران هم با اين كارها سعي در بي ابرو كردن مخالفين مذهب را دارند
  شخصي به نام داور كه چهره خود را نشان نميدهد در تلوزيون رنگارنگ از صبح تا شب به ازاديخواهان و خانواده پهلوي فحاشي ميكند در حاليكه خودش هيچ چيز در چنته ندارد
  من يكي از قديميترين خوانندگان وبلاگ شما هستم براي حفظ پرستيژ وبلاگتان توصيه ميكنم نظرات حاوي فحشهاي ركيك را حذف كنيد

 44. koloft says:

  کیر بلال حبشی تو زهرا بنت رسول الله وتو کس ننه ماموران وزارت اطلاعات

 45. کلفت says:

  سپاه فحش به اراذل و اوباش دین اسلام

 46. اشنا says:

  وحید
  وای ی ی ی ی وحید
  من اصلا اهل توهین نیستم اما وقتی یکی کونش میخواره چاره نیست
  چقدر تو جاهلی
  چقدر عوضی هستی
  چقدر خری
  چقدر چندش اوری
  گورتو گم کن از اینجا برو
  پفیوز مادر قحبه کونی خرمذهبی حیوان کثیف
  حال همه وقتی اینجا نظرات اشغالتو میدی به هم میخوره
  جاکش مزدور دیوث عوضی
  گه میخوری با پدرت اینجا نظر میدی
  من از همه ومخصوصا از حسن اقا عذر میخوام
  قبلا اینچنین حیوان کودنی اینجا نداشتیم

 47. Sanaz says:

  وحيد جان , منظور از گوسفند ” عوام ” هستش . كساني كه نميخواهند و نميتوانند (به علت بيسوادي , فقر فرهنگي , عدم امكانات , عدم درك صحيح شرايط اجتماعي , سلطه حكام خودكامه كه از مردم سوئ استفاده مي كنند , فشار از خارج و داخل و……) شرايط را تغيير دهند و تا زماني كه روزگار كم و بيش به وفق مرادشون هست حاضر به حفظ وضع موجود هستند و بسيار سنتي مآب هستند. اينها حاضر به تغيير نيستند , چون از تنبلي فكري خوششان مي آيد و از سوال كردن و منطق و كنجكاوي در مسايل هراس دارند . …اما الان همينها بچه هاشون رو ميفرستند مدرسه و دانشگاه ميگن” ما كه هيچي نشديم , لااقل بگذار اينها يه گهي بشن” اما و اين از اون اماهاست كه متاسفانه ما درگير يك حكومت ماليخوليايي متحجر هستيم كه خوب اين براي ما خيلي روشنه و هدف ما بايد مبارزه با آن باشد تا مردم اگر چه از فرهنگ غربي وحشت دارند اما ما خودمان داراي ژرف ترين فرهنگ ايراني عرفان , حكمت , خداپرستي, و…..هستيم كه ميتوانيم جايگزين آن كنيم (سالها دل طلب جام جم از ما ميكرد / وانچه خود داشت ز بيگانه تمنا ميكرد )در عين اينكه صنعتي و مدرن ميشويم . چون هم مواد خام داريم هم شرايط اقليمي و استعداد ايراني كه متاسفانه خيلي به هرز رفته ….غرب هم خيلي هرز رفت اما بيدار شد ما هم بايد بيدار بشويم و خردگرايي و روح كاري را جانشين احساس و بي تفاوتي و نان به نرخ روز خوري كنيم و به فكر نسلهاي بعدي باشيم …..جوانهاي ما كه سازنده آينده هستند متاسفانه درست راهنمايي نميشوند و تا وقتي اين جرثومه كثيف استيلاي عرب گريبان گير ماست هيچ دلخوشيي نبايد به آنان داشت ……………ما هم بايد مثل آخوندها هواي هم رو داشته باشيم و اتحاد داشته باشيم

 48. هرمز says:

  تو عوض نمیشی خوسن !!!! تو و نوچه هات مرتبا به بازدیدکنندگان اهانت می کنین، یه خورده عفت کلام داشته باش پیره مرد، سنی ازت گذشته ناسلامتی، باید الگو باشی باید اینقدر مناعت طبع داشته باشی که بتونی نظرات یه بچه حزبل رو هم تحمل کنی چرا فکر می کنی وزارت اطلاعات اینقدر بیکاره که برات بپا گذاشته و روز شب مامور گذاشته که اراجیف تو رو بخونن و تجزیه و تحلیل کنن و توی نظر دونیت فحش بنویسن، بر فرض محال اگه این طور هم باشه محسنی اژه ای به منظور قدردانی از تو پشت دستتو هم ماچ می کنه و بهت لوح تقدیر میده که اینطوری داری اپوزیسیون رو بی اعتبار می کنی و نتیجتا این اقدامات قشنگ حضرتعالی به نفع جمهوری اسلامی تمام خواهد شد، راستش بعضی وقتا شک می کنم که نکنه تو مامور رژیم باشی!!! اگه راست میگی با توسل به دلیل و منطق رژیم و اسلام رو رسوا کن نه با فحش و فضیت، ضمنا علیرضا خان جنابعالی تشریف ببر توی بلاگ اسپات یه وبلاگ درست کن جوکاتو اونجا بنویس، کسی که توی نظر دونی مردم جوک نمی نویسه !!! از این 46 تا نظر حداقل 30تاش جوکای این باباست!!!! قبول داری اکثر خواننده هات هم عین خودت بی منطق و بددهن هستن؟در مقام مقایسه تو و دار و دستت رو میشه با شعبان بی مخ و دار و دستش مقایسه کرد

 49. علیرضا says:

  هرمز:
  عير حنار بكس فاطمة الزهراء بنت النعال

 50. علیرضا says:

  کس ام محمد رسول الله بن الكحبه بن بلاعة العيوره
  عیر کلب بکس زینب الکبری بنت فاسقه و عاهره

 51. علیرضا says:

  اصلاح می‌شود:
  کس ام محمد رسول الله بن الكحبة بنت بلاعة العيوره

 52. علیرضا says:

  هرمز:
  fun چه ربطی به منطق داره؟!!
  حالا ما در ممالک آزاد (سِروِر خسن آقا که در دارالحرب واقع شده) صرفاً برای fun داریم می‌شاشیم رو قرآن!
  تو اگه دوست داری میتونی بغل دست ما وایسی نماز بخونی ولی نمی‌تونی به ما اعتراض کنی و شکایت تو نیز در دادگاه دارالحرب استماع نخواهد شد. و قانون و پلیس دارالحرب نیز از ما حمایت می‌کنه.
  خوشت نمیاد هررری خوش گلدی برو ایران (سایت khamenei.ir) سرت رو بکن تو کس فاطمه زهرا

  عیری بفم علی بن ابی طالب بن القندره

 53. sofalineh says:

  خسن آقای عزیز، جناب ملاحسنی حرف دل منو زده. من همیشه وبلاگتون رو می خونم اما خب از خیلی کامنتها ناراحت، یا بهتره بگم ناامید شدم. من شخصن اسلام رو قبول ندارم و فکر می کنم بزرگترین دلیل فلاکت ما ایرانیها همین فرهنگ خرافه پرست و اعتیاد به افیون فکریه… اما به نظر من اسلام با فحش و حواله دادن اسافل اعضا به ایدئولوژیستهای اسلامی، نابود نمی شه. نابودی خرافه دقیقن از اون جا شروع می شه که یاد بگیریم به جای عربده کشیدن و پایین تنه رو به شهادت طلبیدن، دوزار از عقل و منطقمون کار بکشیم! ضدیت کور با مذهب به اندازه حمایت کور از همون مذهب درطول تاریخ فاجعه آفریده… به هرحال، من نه در حد و اندازه ای هستم و نه اصلن حق دارم ازتون بخوام کامنت دونیتون رو محدود کنین. فقط به عنوان خواننده ثابت وبلاگتون نظرم رو می گم: خیلی دلم می گیره وقتی می بینم مشکل فرهنگی ما دوهزارساله که فقط شکل عوض می کنه.

 54. asghari says:

  یوم الکیر عاشورا زین المقعدین با عمه‌ش رو میدزدن میبرن تو بیابون.
  یک دایره قرمز دور امام میکشن. بهش میگن:
  اگه پاتو بگذاری اینور خط دهنتو سرویس میکنیم.
  خلاصه سربازا میرن رو کار عمه زینب (س)
  بعد که سپاهیان یزید میرن. زینب کبری به زین المقعدین میگه: بی غیرت یک کاری میکردی!
  امام (عج) میگه: اِوااا….زود قضاوت نکن! من وقتی اونا رو تو مشغول بودن، چند بار پامو گذاشتم اینور خط و اونا نفهمیدن!
  in joke kheyli bahal bood!

 55. ارمان says:

  ببخشید این پیام من ممکنه بی ربط باشه ولی اگه ممکنه جواب من را بده: مدتی است از وبلاگ گیسو (در هلند) خبری نیست ایا خبری از او دارید؟ ممنون میشم جوابم را بگیرم ممنونم

 56. bi neshan says:

  از اینکه میبینم بالاخره عزم کردید که ناسزا حذف بشه خوشحالم.
  امروز جایی می خواندم که “این مخالفین رژیم که هم اکنون قدرتی ندارند و مردمی را که مجبورند رژیم را تحمل کنند به باد فحش و انتقاد میگیرند وقتی به قدرت برسند با مردم چه خواهند کرد..”
  بارها هم گفتم در مردم ایران مسلمانی ریشه دارد و باید برای کمرنگ کردن باورهای خرافی و جایگزینی دموکراسی آرام آرام و به مانند یک دموکرات واقعی عمل کنیم.

 57. کلفت says:

  شاشیدم به هیکل ملتی که منگولی مثل فاطمه زهرا اسوه زنانش و شرخران , جاکشانی مثل علی ابیطالب و محمد رسول الله اسوه مردانش باشند.
  ریدم به کسی که بخواهد با احترام درباره علی و محمد و زهرا حرف بزنه.

 58. شمبول طلا says:

  شمبول گوهی خوک تو کس ننه ملی مذهبی ها و روشنفکران؟ دینی!!!
  و شمبول گوهی فیل تو کس متعفن زهرا بنت رسول الله فیل کس.
  هر یک از قوانین و احکام و قدیسان و فرهنگ اسلام مثل تاپاله وسط جاده ترقی جهان افتاده اند، روشنفکران مذهبی می خواهند با ماله کشیدن این تاپاله ها را صاف کنند به خیال خودشان جاده صاف شود ولی باز پای ملت گوهی می شود و بوی گوه دنیارا بر می دارد .
  لائیک ها می خواهند این تاپاله هارا جمع کنند بی اندازند تو همون مستراح عربستان که خلق شده اند.
  حالا بیاییم 200 سال با دروغ و یاوه سخنان ولتر و دکارت و … به شیوه شیادانی مثل شریعتی مادر قحبه که کمونیست را به اسم اسلام عرضه می کردف بیاییم این سخنان را توی دهن کثیف پیامبر اسلام و امامان جاکش بگذاریم بگوییم مدینه النبی می خواهیم.
  آخر سر بشه شتر مرغ بگوییم چرا آزادی نیست بگوییند چون اسلامیه بگوییم پس سرنگونی رژیم بگویند مگه دموکراسی نیست!
  هرکی بگه فحش به امامان و پیغمبر اسلام ندهید مزدور رژیم هست چون تمام بدبختی ملت از احترامش به آشغالهایی مثل پیغمبر اسلام و امامان است که جز گوه و سنده خوردن حدیث و آیه ای از دهان مبارکشان بیرون نیامده.

 59. شمبول طلا says:

  مگه قوانین شلاق و سنگسار و چشم درآوردن و روسری سر زنان کردن و ممنوعیت رقص و آواز و … همه از کون مبارک ملایان درآمده.
  بدبختها همه این گوه ها را امامان و پیامبر اسلام و زهرا بنت رسول خوردند بعد بیاییم از خامنه ای بد بگوییم در عوض به این تاپاله ها چیزی نگیم؟

 60. vahid says:

  به آشنا:
  جواب ابلهان خاموشی است.

 61. گرگ says:

  به bi neshan :
  ما توده هاي احمقي را كه باور ميكنند كسي در چاه جمكران است و در ان نامه مي اندازند يا مليونها دلار ثروت ملي شامل كارخانجات و زمين و … را به نام استان قدس رضوي در اختيار يك شيخ فاسد قرار داده اند يا احمقهايي را كه در عاشورا بر سر و كله شان ميكوبند را گوسفند ميدانيم
  خاك بر سر گوسفند هاي ادم نما

 62. bi neshan says:

  به گرگ…
  گوسفند بدانید…هیچی فرق نمی کند!!!
  اما از دموکراسی هم نگویید..در یکجا جمع نمیشود!

 63. آزاد اندیش says:

  دوست عزیز ضمن احترام به دیدگاه شما در احترام به آزادی بیان حتی برای مخالفان ما ، فکر می کنم در زمینه حذف نکردن نظرات به اصطلاح “حزب اللهی ” ها و ” طرفداران رژیم” اشتباه می کنید.
  سالها پیش برشت گفت آن کس که حقیقت را نمی داند بی شعور است اما آن کس که حقیقت را می داند و آن را دروغ می نامد تبهکار است ( به نقل از مرحوم صمد بهرنگی ).اگر کسی در این 30 سال واقعا ماهیت حکومت آخوندی و سردمدارانش را نشناخته باشد خیلی بی شعور است. من در تهران زندگی می کنم . متاسفانه طرفداران اسلام ناب محمدی را که در این جا می بینم گروهی کلاش و شیاد ، بدون هیچگونه اعتقاد مذهبی ، هستند که نان را به نرخ روز می خورند و از فرط حرامزادگی حزب اللهی هستند. در اقوام نزدیک خانم من خانواده ای هست که 30 سال است عروسی و جشن تولد را به همه زهر کرده اند و حتی زدن دایره و دف را حرام می دانستند. بی چادرهارا هم( حتی مانتو و روسری را )در قعر جهنممی دانستند.اکثرشان هم نماز شب می خوانند. کوتاه سخن آن که جدیدا دخترانشان با داشتن شوهر دوست پسر دارند و آرایش هایشان یادآور آرایش های کاباره ای است.ماهواره هم دارند. در عروسی نوه شان ( دختری 19 ساله ) مشروب هم سرو شدو مادر بزرگی که 30 سال ماتحت همه را با اسلام ناب محمدی پاره کرده بود فتوی فرمودند که چون جوانند اشکالی ندارد!! یکی از دامادهایشان ، پسر یکی از زیر آوارماندگان هفتم تیر است که وزیر بود . خواهرش هم نماینده مجلس تا همین دوره پیش.یکی هم از یکی حرامزاده تر.سردمدارانرژیم هم که حسابشان روشن است. غرض از پر حرفی این که رعایت دموکراسی برای این حرامزادگان جز ساده لوحی چیزی نیست. این ها این حرف ها در تائید رژیم و اسلام را باور ندارند فقط از سر حرامزادگی 0 و نه جهالت محض ) می زنند. چرا باید به اینها میدان داد؟
  ———
  پاسخ:
  به اینها باید میدان داد تا بیشتر خودشان را ضایع کنند هرچه بیشتر دهان گشادشان را باز کنند بیشتر برملا می شوند باور کنید آزادی بیان بهترین راه برای مبارزه با این زالو صفت ها است.
  پ.ن.: لینک مصاحبه فضلی نژاد با خلخالی
  http://news.gooya.com/politics/archives/002730.php

 64. تو هم کس کشی هستی ها

 65. ببین من خودم استاد فلسفه و منطق دانشگاه علامه طبابایی هستم…. حرف های شما نوعی مغالطهو سوفسطایی گری میباشد… شما گاهی از مقدمات صحیح شروع کرده و ذهن افراد را جذب خود کرده و در پایان نتایج ناصواب و بی اساس و نامربوط به موضوع میگیرید و دائما دم از منطق میزنید. آنچه مسلم است زیرکی و چابکی شماست در پیچاندن بحث ها به سمت و سوی مقاصد واغراض شخصی خودتان و هیچ نوع روشن بینی و روشن پراکنی در بحث های شما وجود ندارد…. امیدوارم جوانان ما طعمه و آلت دست شما نشوند…شما میگویید فحش هایی که میدهید در چاچوب منطق است و بسیار و به جا فحش میدهید و لی ما در بحث های منطقی هیچ گاه از الفاظ رکیک و فحاشی استفاده نمی کنیم……
  ———-
  پاسخ به استاد!!
  قبل از هر چیز به عرض خوانندگان عزیز برسانم که این استاد همان شخصی است که در پیام قبلی خود را ملا حسنی معرفی کرده، آی پی ایشان هم در هر دو پیام این است: 64.27.29.227
  حالا برسیم به پاسخ ایشان.
  جناب استاد شما که ماشاالله ماشاالله بهتر از بنده می‌دانید بفرمایید بزنید، فقط یادتان باشد که حق ندارید ثرنا را از سر گشادش بزنید!
  درضمن اگر در علم فلسفه و منطق که شما تدریس می‌کنید از فحش استفاده بهینه نمی‌شود مشکل من نیست، من برای این رژیم همین فحاشی‌ها را هم کم می‌دانم، یعنی باید بیشتر از این فحاشی‌ها نثار این حرامزادگان شود که متاسفانه در استطاعت من نیست.

پیام:

اجباری، نمایش داده نمی‌شود

Spam protection by WP Captcha-Free

اخبار و مطالب خواندنی