Jun 01 2008

وقتی شیادی در انسانها نهادینه می‌شود

نوشته: خُسن آقا    :::       97 پیام

مدتی است که جماعت متقاضی پناهندگی از کشورهای مسلمان، برای پناهنده شدن دلایلی می‌آورند که قبلا امکان نداشت یک مسلمان چنین کند.
عده‌ای خود را همجنس گرا معرفی می‌کنند و عده زیادی هم خود را برگشته از دین اسلام و حتی به مسیحیت گرویده معرفی می‌کنند.
داستان این یکی هموطن ما (محمود قدیری) از همه جالب تر است. او مدعی است که پیش تر عضو نیروی بسیج بود و پس از اینکه به دین مسیحیت گرویده مورد اذیت و آزار حکومت ایران قرار گرفته است و پس از پناهندگی به نروژ، خانواده او هم در ایران زیر فشار قرار گرفته‌اند و در نتیجه این فشارها ده ماه پیش برادر و زن برادر ایشان هم به نروژ فرار کرده‌اند و این دو نیز به مسیحیت گرویده‌اند. خدا قوت بدهد به مسلمین! گویا اسلام این آقایان هم مثل کش تنبان می‌ماند که هر ساعت می‌شود شل و سفتش کرد.
اگر بخواهیم گفته‌های این حضرت آقای بسیجی سابق و مسیحی امروزی را باور کنیم! به این معنی است که فاصله بین بسیجی بودن و مسیحی شدن کمتر از یک تار مو ست.
در ضمن باید به عرض مبارکتان برسانم که ایشان چند مدت پیش در اسلو پس از خریدن یک پاسپورت جعلی دادگاهی و مجرم شناخته شده است.
نکته اساسی که مسئولین در کشورهای اروپایی در نظر ندارند این است که دولت ایران نیاز به جاسوس و مامور دارد تا بتواند مخالفین خود را تحت کنترل داشته باشد و چه راهی بهتر از این که عده‌ای بسیجی را به لباس مسیحی یا هم جنس باز در آورد و عازم اروپا کند.
منبع خبر آفتن پستن روزنامه صبح نروژ 2008.05.31
لاریجانی بدون رای مخالف رئیس مجلس شد
این اروپایی‌ها بعضی هاشان چنان هالو هستند (ببخشید منظورم همان الاغ است) که آدم در این می‌ماند که چگونه اینها نصف بیشتر جهان را تا همین اواخر زیر کنترل خود داشته‌اند.
سیاست هسته‌ای و روابط دیگر ایران با اروپا در این دهه اخیر همیشه بر این استوار بوده که به شکلی اروپایی‌ها را در خماری نگه دارند. واژه “درخماری نگه داشتن” را که یقینا می‌شناسید! نگران نباشید توضیح می‌دهم.
آخوندهای شیاد سیاست پیشه، مدتی است با نشان دادن “در باغ سبز” به اروپایی‌ها (قراردادهای بی حساب و کتاب) و همزمان تغییر مدام سیاست هایشان همراه با تعویض سیاستمداران خودی، اروپایی‌ها را همیشه در این امیدواری نگهداشته‌اند (خماری نگهداشته‌اند) که عاقبت یکی از سیاستمداران حکومت آخوندی به سر عقل خواهد آمد و روابط را بهبود خواهد بخشید و مشکل اتمی را هم برطرف خواهد کرد و الخ.
آنروزی هم که خاتمی را سر کار آوردند تا هم ملت را سر کار بگذارند و هم اروپا را، همین هدف را دنبال می‌کردند. با روی کار آمدن خاتمی و جار و جنجال اصلاحات، اروپایی‌ها فریب خوردند و گمان بردند که همین روزها ست که حکومت ایران رفتار خود را معقول خواهد کرد و بیزنس هم که رواج دارد، پس به این نتیجه رسیدند که با آمریکا همکاری نکنند و به رژیم کمی وقت بدهند تا اوضاع را سر و سامان بدهد.
وقتی اروپا پس از 8 سال متوجه شد که چه حقه‌ای خورده (به قول لات‌ها چه کیری خورده) دوباره به آمریکا روی آورد و دوباره فشارها بر حکومت آخوندی شروع شد.
حالا پس از کمی فشار غرب، دوباره آقایان به سیاست “یکی به نعل و یکی به میخ کوبیدن” روی آورده‌اند و با قرار دادن لاریجانی در جایگاه ریاست مجلس و شایع کردن این موضوع که لاریجانی می‌خواهد در مقابل احمدی نژاد ایستادگی کند و سیاست‌های او را تعدیل کند!! دوباره دارند اروپایی‌ها و حتی آمریکایی‌ها را فریب می‌دهند تا بتوانند در این وقت کشی‌ها سلاح‌های مورد نیاز را برای مقابله با غرب تهیه کنند.
آخه مگر می‌شود “رهبر عالیقدر” پدر زن پسر خود را از کار برکنار کند و لاریجانی را بجای او بنشاند!؟ آن هم بدون هیچ رای مخالفی!؟ آخه چقدر آدم باید ساده انگار باشد که باور کند لاریجانی با اکثریت مطلق توانسته بر ریاست مجلس تکیه بزند، بدون اینکه آسید علی چلاق در این کار دخالت داشته باشد.

نوشته: خُسن آقا در ساعت: 5:19 pm در بخش: گوناگون

97 پیام  |           

97 پیام به “وقتی شیادی در انسانها نهادینه می‌شود”

 1. گرگ مى گویند:

  حسن اقاي عزيز در خريت اين اروپايي ها شك نكن هنوز كه هنوز است سولانا اين مرتيكه احمق اميدوار است با ملايان مصالحه كند در ضمن زماني كه بهترين مبارزان و قهرمانان ما مانند قاسملو برومند بختيار شرفكندي و… را در المان و فرانسه ترور شدند اتحاديه اروپا با يك معامله كثيف پشت پرده عاملين قتل ها را ازاد كرد المان و فرانسه قراردادهاي چند ميلياد دلاري اقتصادي دارند همينطور ايتاليا .چند ماه پيش هم شاهد سفر ان ماده سگ سوييسي با حجاب اسلامي به تهران و امضاي قرارداد بوديم
  چرا امريكا را نميگوييد شبكه لابي رژيم از شهره اغداشلو اين هرزه معتاد به كوكايين تا اميرقاسمي رييس tapesh شبخيز عده زيادي از مطربان وطن فروش مثل ابي و حتي اخيرا به قولي رييس بخش فارسي صداي امريكا voaهمه و همه به نوعي با رژيم همكاري ميكنند

 2. علیرضا مى گویند:

  به حضرت علی (زج) با SMS خبر می دن که دارن زنتو می‌کنن… آغا امیرالمومنین هم با SMS جواب میده مرده شور کسی رو که SMS تکراری می‌فرسته ببرن

 3. علیرضا مى گویند:

  فاطمه زهرا داشته میداده، شوهرش سر می‌رسه ابن ملجم رو دنبال می کنه میزنه طرف رو له و لورده میکنه. فاطمه میگه «یا علی عجب غیرتی!» آغا امیرالمومنین هم میگه اگه تو هم با کفش بیای بالای تخت همین بلا را سرت میارم!

 4. علیرضا مى گویند:

  به ترکه میگن یه پستاندار نام ببر…
  میگه: فاطمه زهرا سلام الله علیها!
  به ترکه میگن حالا صد تا پستاندار نام ببر…
  میگه حرمسرای محمد رسول الله!

 5. علیرضا مى گویند:

  حضرت علی (ع) میخواسته زنشو طلاق بده، قاطی آشغالا ساعت ۹ میذاردش سر کوچه…
  جالبه که بعد فاطمه زهرا (فک) از خواب بیدار میشه میبینه قاطی آشغالاس، یه گربه هم داره کـسـشـو میلیسه!
  یــــَـــــک جیغی میکشه که بیا و ببین

 6. علیرضا مى گویند:

  عصر عاشورا به امام حسین می‌گند آهای! خواهرت رو بردن نخلستان ترتیبش رو بدن! آغا سیدالشهدا میگه چیه بابا جان شلوغش نکن! نخلستان کجا بود همش سه تا درخته!

 7. علیرضا مى گویند:

  حضرت علی (زج) شب عروسیش بوده، مالک اشتر میبینه داره دم حجله قدم میزه. بهش میگه: بابا برو تو فاطمه زهرا (فک) منتظره، چرا اینجا واستادی؟! آغا امیرالمومنین میگه: والله ما یه بفرما به باجناق زدیم، رفته تو هنوز درنیومده!

 8. vahid مى گویند:

  حسن آقای عزیز شما اروپا و امریکا را احمق خطاب کردید و من فکر میکنم که شما اندکی به بیراهه رفته اید.اول اومدید و گفتید محمد و علی و دیگران احمقند سپس اومدی و گفتی خامنه ای و احمدی نژاد احمقند و بعد به من گفتی جفنگیات می بافم و حالا میگی امریکا احمق است.واقعا جالبه که شما خودتون و خوانندگان وبلاگتون و به قول ساناز خانوم یه عده مردم گوسفند صفت رو زرنگ خطاب می کنید و امریکا و اروپا را احمق.واقعا شگفت انگیزه{در راستای فارسی نویسی}.من در نظرات پست قبلی گفتم:{من فکر میکنم که امریکا و انگلیس بودن که آیت الله خمینی رو حمایت کردن و محافظت کردن که به ایران برگرده}فکر می کنم که اگه شما هم درست فکر کنی به این نتیجه میرسی که آخوندها و ملاها مهره ای هستن برای خدمت به آمریکا و انگلیس و بعد که تاریخ مصرفشون تموم شد برکنار میشن و از کشور فرار می کنن و زندگی قشنگی رو شروع می کنن البته تا وقتی که مثل صدام دم در نیارن و خدمتگزاران خوبی باشن و همه ی بحث ها و تهدید های بین ایران و امریکا بازی سیاسی هستش واسه گول زدن و به بازی گرفتن افکار همه ی مردم. والا هیچ خرد گرایی نمی تونه باور کنه که امریکا دندون طمعش رو نسبت به گنجهای معدن و منابع ایران کنده باشه.حسن آقا یقینا بعد از شما و جناب گرگ هم عده ای میان و خریت اروپایی ها رو تایید میکنن اما باید توجه داشت که امریکایی ها احمق نیستن.یعنی شما فکر میکنی که روسای پنتاگون و تصمیم گیرندگان بزرگ امریکایی از من و تو احمق ترند؟حتی اگه امریکایی ها احمق باشن انگلیسی ها هرگز نمی تونن احمق باشن.

 9. ضد الله مى گویند:

  يك ايراني شرافتمند پيدا نميشود هويت و نام ماموران نقاب دار نيروي انتظامي رافاش كند كساني كه طناب دار به گردن محكومين مي اندازند جوانان را در سوله كهريزك تا حد مرگ كتك ميزنند و شكنجه ميكنند شلاق ميزنندو… درست عين گشتاپوي هيتلر البه صدها بار وحشيانه تر
  اي الله اگر اينها در ايران نماينده توهستند واقعا بايد بگويم خودت هم موجود كثيف و خون اشام و فاسدي هستي اگر نماينده ات نيستند چقدر عليل و زبوني كه نميتواني حريفشان بشوي كه اينقدر دروغ به تو ميبندند در هر دو صورت لياقت پرستش و ستايش را نداري

 10. vahid مى گویند:

  با سلام دوباره.شاید حسن آقای عزیز و بقیه دوستان از نظرات پیاپی من حالشون به هم خورده باشه اما چه کنم که سایت حسن آقا رو دوست دارم و دلم میخواد حرفامو درینجا بزنم.شماها به بزرگواری خودتون ببخشین.نقل قول از گرگ عزیز:{تنها كار و موثرترين كار تضعيف پايه هاي تشيع و ولايت فقيه ميباشد كه حكومت به شدت از ان وحشت دارد}دوست عزیز من اتفاقا اشتباه شما هم همینه و شما و دیگر دوستان فکر می کنین که حکومت جمهوری اسلامنی چهار چنگولی میخواد شیعه رو حفظ کنه در حالی که اصلا چنین نیست.اگه لازم باشه اسلام و قرآن رو هم زیر پاهاشون میذارن تا راهی برای ادامه حکومتشون باشه.میگی چه جوری؟ میگم برات.یه آخوند دیگه رو از بین خودشون به عنوان رهبر دگر اندیش انتخاب میکنن و آیت الله خامنه ای رو عزل میکنن یا اعلام می کنن که ایشون غزل خداحافظی رو خونده و بعد میگن رهبر جدید مخالف جنگ تسنن و تشیع هستش،اصلا تشیع سراسر دروغه،هر چی هست و نیست تسننه و بعد هزار فیلم میسازن و دلیل میارن تا اثبات کنن.میگی شیعیان مخالفت میکنن؟منم میگم کدوم شیعیان؟شیعیانی که پخ کنی شاشون رو تو شلوارشون میزنن.دقیقا مثل بی خداهای عزیز که با یه پخ و پوخ ذکر استغفار جاری می کنن در ضمن کسی حال و حوصله قیام کردن نداره که بابا. تازه با این روش دوستان جمهوری اسلامی بیشتر میشه یعنی تمامی کشورهای اهل تسنن میشن دوست جمهوری اسلامی.نمونه این کار رو در حد ضعیف تری در رابطه با اومدن خاتمی می تونیم ببینیم.که اومده بود تا قوانین اسلامی رو تعدیل کنه و آزادی بده.پس میبینیم که نابودی تشیع یا هر دین و اعتقاد دیگه ای هیچ اهمیتی نداره در واقع همه ی سیاسیون چنین فکر میکنن.آخه در سیاست فقط یه منطق و قانون حاکمه و اون قانون اینه که:هیچ چیز در برابر صلاح نظام هیچ ارزشی نداره حتی اگه فرزندت باشه.در ضمن گفتی که آیا من راه حل بهتری دارم یا نه باید بگم همه ی حرفها و نظر دادنهای من برای این بود که کسی ازم بپرسه که آیا نظر دیگه ای دارم یا نه که مثل اینکه تنها عاقل شما بودید که پرسیدید به زودی پاسخ خواهم داد.

 11. ملا حسنی مى گویند:

  حسن آقا
  اصلا توی ایران مجلس و رئیس مجلس الکی است. همه چیز های کلفت دست آقاست.

 12. ali مى گویند:

  مرگ بر آخوندهاببين چه بر سر ملت آورده اند
  http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=8703129939

 13. ضد الله مى گویند:

  اي الله عرب اگر اينهايي كه امروز در ايران حكومت ميكنند نماينده تو هستند بايد بگويم واقعا موجود كثيف و خون اشام و ساديستي هستي همانطور كه در قرانت گفتي مكار هم هستي اگر نماينده ات نيستند واقعا موجود ضعيف و زبوني هستي كه حريف اينها نميشوي در هر دو صورت لياقت پرستش كردن را نداري و جايت همان خانه چهار ديواري در مكه است

 14. ali مى گویند:

  نماينده كس ليس آزاد شد
  http://www.advarnews.us/politic/7233.aspx

 15. ملت ایران مى گویند:

  کیر خر آغشته به سنده خوک تو کس گشاد فاطمه زهرا دختر محمد رسول الله و زن علی امام اول شیعیان.
  به مناسبت ایام فاطمیه گوه تو کس زهرا بنت رسول الله.
  گوه تو کس عمه زینالجاکشین بیمار خواهر گرانقدر سیدالجاکشین امام سوم شیعیان.
  بر محمد و آل محمد صدلواط:
  سربه خلا محمد و آل محمد.
  kireMelat[at]kooneEmam[dad!]com

 16. ملت مى گویند:

  1000 بشکه پر از سنده خوک تو کس خواهر و مادر تک تک ماموران اطلاعاتی و امنیتی جمهوری اسلامی و بسیجیان و حزب اللهی ها و سید ها و مداحان اهل بیت و آخوندها.

 17. ملت مى گویند:

  1000000بشکه سنده خوک تو کس خواهر و مادر ماموران سانسور و فیلترینگ اینرنت در ایران

 18. divaneh مى گویند:

  ملت فکر نمی کنی همین قدر که میگی سودی داشته باشه.آخه تو فقط داری حرف میزنی اگه جسارت داری و می تونی برو و کاری بکن.اگه مامور اطلاعاتی رو میشناسی یا آخوندی رو بد طینت میدونی بکشش.

 19. رزتشت مى گویند:

  سنده اهریمن تو حلق محمد قرآن شد.

 20. ملت مى گویند:

  یک دریاچه آب کیر خوک مخلوط با گوه خوک تو کس و حلق زهرا بنت رسول الله و خدیجه و زینب و خواهرو مادر هرچی حزب اللهی و امام و امام زاده.

 21. زلزله مى گویند:

  کیر امام حسین تو کس خواهر خودش

 22. عجم مى گویند:

  کیر شمر و یزید تو حلق زینب خواهر امام حسین.
  سنده یزید و شمر تو کس زینب خواهر امام حسین.
  شاش شمرو یزید تو چشم زینب خواهر امام حسین.
  کیر شمر و یزید تو کون زین العابدین بیمار.

 23. ستاد بزرگداشت خاندان عصمت و طهارت مى گویند:

  کیر نهنگ آعشته به سنده خوک تو کس زهرا بنت رسول

 24. ط مى گویند:

  وحید عزیز. شما متاسفانه یک برداشت اشتباه در مورد یک سری از افراد داری که برگرفته از نوع تفکر شماست. ببینید، در ایران وقتی می خواهند چیزی را ماله بکشند می گویند: در امریکا هم که نمی دانم مهد آزادیست همین طور است! یا مثلا می گویند : حتی در فرانسه که آخر آزادیست همچین می کنند.
  وحید عزیز، آنچه که اروپاییان می کنند که برای ما وحی نیست. اتفاقا اگر به کامنت قبلی من در پست قبلی توجه کافی می کردی متوجه می شدی که عده ی کثیری از ما مخالف رویکرد اروپاییان در موارد زیادی هستیم. یکی از همین موارد هم احترام ابلهانه و خط قرمز شمردن ادیان و خداست.
  تو زرد در آمدن دولت هلند پس از ماجرای ویلدرس بر کسی پوشیده نیست. در این بین امریکا هم با 70% جمعیت مذهبی که ول معطل است.
  یک جورهایی شاید بتوان گفت شعار ما این است “نه شرقی، نه غربی، تعقل و منطق”

 25. اشنا مى گویند:

  **************
  کسی به اسم وحیداینجا نظر میده که حال ادم از جهالتش به هم میخوره نه معلومه مکتبش چیه نه منطق درست وحسابی داره در مورد ایشان هرگونه مباحثه مثل یاسین در گوش خر خواندن است توضیحاتی که ساناز وکیا و….. دادند اگر به یک خر میدادند قانع میشد.
  اما ایشان هی با نظرات مسخره و جاهلانه و تهوع اور خود بر حماقت و جهالت خود اصرار میورزند.
  خواهشمندم یا ایشان سکوت کنند یا دوستان دیگر جواب ایشان را ندهند.
  وحید لطفا زبونتو بکن تو کونت ودیگه اینجا نظر نده
  **************************

 26. عجم مى گویند:

  ایول اشنا جون
  حرف دل منو زدی
  این بابا خستمون کرد

 27. دكتر لائيك مى گویند:

  خبر :مشكل مسكن ديروز توسط رياست جمهوري ايران براي هميشه حل شد!
  ديروز همسر اخمدي نژاد مي آيد خانه به محمود مي گويد :همسر عزيزم، خدا خيرت بده كه مشكل مسكن جوانان را حل كردي .
  طرف مي پرسه چطور ?
  جواب ميده آخه آلان كه ميومدم خونه تمام جوانان با ماشين جلويم مي ايستادند مي گفتند خانم خونه خاليم داريم!
  ________________________________________

 28. دكتر لائيك مى گویند:

  حل مشكل مسكن جانبازان انقلاب توسط مقام معضل رهبري
  يه روز يكي از برادران دلاورمرد بسيجي كه در زمان دفاع مقدس شيميايي شده بوده، ميره دم در بيت معضل رهبري!
  زنگ ميزنه، خانم معظم مقام معظم رهبري! در رو باز ميكنه…..
  برادر بسيجي با اون صداي گرفته شيميايش ميگه، سلام عليكم و رحمت الله، بسم الله القاسم الجبارين، حضرت آيت الله العظما سيد علي خامنه اي در منزل تشريف دارند؟
  خانم معظم مقام معظم رهبري هم كه نميدونسته طرف شيمياييه و صداش اصولا كم هست، بر ميگرده و با صداي آهسته ميگه، نه!!! بيا بريم تو تا كسي نفهميده، خونه خاليه…….
  —————————————–
  در ضمن آلت تناسلي ، كيدورا هنگام نبرد با مگالون در 7 سوراخ ائمه اطهار و سپس همين آلت تناسلي عريض و طويل توسط گودزيلا در سياهچاله پوزيتروني متعفن باكتريايئ و قارچي بانوي اسلام فاطمه (فك)
  اسلام را گاينده باشيد

 29. vahid مى گویند:

  {ط}عزیزم،تو فهمیده ترین کسی هستی که درین وبلاگ باهاش آشنا شدم و واقعا بر اساس اعتقاداتت که عقلانیت و طرفداری از خرد هست درست و حسابی جواب میدی و من خوشحالم که هنوز هم کسانی هستن که می فهمن اصول بحث کردن یعنی شنیدن حرفهای دیگران و منطقی جواب دادن به اونها.و تنها کسی هم هستی که فحش و توهین نمیکنی به مقدسات.یه کسی به اسم آشنا اومده و نظر داده و میگه دیگه کسی جواب وحید رو نده.اولن که جواب دادن یا ندادن شما تاثیری نداره،دومن هر وقت شما تونستی زبونت رو بکونی تو کونت منم زبونم رو میکنم تو کونم.سومن چرا ناراحتی عزیز من دارم واقعیت رو میگم.شما که کونش رو نداری در سطح جامعه نظرت رو ابراز کنی غلط می کنی میای اینجا و همه چی رو به فحش میکشی.تو از نظر هیچ مرجع و نهادی ارزشی نداری و اگه اراده کنن می تونن تو رو به درک واصل کنن و هیچ کس هم از مردنت ناراحت نمیشه چون ارزشی نداری.تو نمی دونی که من کی هستم و چه دینی دارم وگرنه به من توهین نمی کنم تو یه بی خدایی که هیچ کس برات ارزشی قائل نیست اما دین من برای من امتیازات زیادی ایجاد کرده.تو با بی خدایی در هیچ کشور و مرجع قضایی ارزشی نداری.پس خفه شو و از دیگران نخواه که جواب منو ندن.در ضمن تنها کسانی که جوابهای خوب و منطقی به من دادن کیای عزیز بوده و {ط}مهربون که به حق فهمیده ترینه.اما بقیه حرف چندان جالبی بلغور نکردن.

 30. vahid مى گویند:

  {ط}عزیزم،تو فهمیده ترین کسی هستی که درین وبلاگ باهاش آشنا شدم و واقعا بر اساس اعتقاداتت که عقلانیت و طرفداری از خرد هست درست و حسابی جواب میدی و من خوشحالم که هنوز هم کسانی هستن که می فهمن اصول بحث کردن یعنی شنیدن حرفهای دیگران و منطقی جواب دادن به اونها.و تنها کسی هم هستی که فحش و توهین نمیکنی به مقدسات.یه کسی به اسم آشنا اومده و نظر داده و میگه دیگه کسی جواب وحید رو نده.اولن که جواب دادن یا ندادن شما تاثیری نداره،دومن هر وقت شما تونستی زبونت رو بکونی تو کونت منم زبونم رو میکنم تو کونم.سومن چرا ناراحتی عزیز من دارم واقعیت رو میگم.شما که کونش رو نداری در سطح جامعه نظرت رو ابراز کنی غلط می کنی میای اینجا و همه چی رو به فحش میکشی.تو از نظر هیچ مرجع و نهادی ارزشی نداری و اگه اراده کنن می تونن تو رو به درک واصل کنن و هیچ کس هم از مردنت ناراحت نمیشه چون ارزشی نداری.تو نمی دونی که من کی هستم و چه دینی دارم وگرنه به من توهین نمی کنم تو یه بی خدایی که هیچ کس برات ارزشی قائل نیست اما دین من برای من امتیازات زیادی ایجاد کرده.تو با بی خدایی در هیچ کشور و مرجع قضایی ارزشی نداری.پس خفه شو و از دیگران نخواه که جواب منو ندن.در ضمن تنها کسانی که جوابهای خوب و منطقی به من دادن کیای عزیز بوده و {ط}مهربون که به حق فهمیده ترینه.اما بقیه حرف چندان جالبی بلغور نکردن.

 31. vahid مى گویند:

  {ط}عزیزم،تو فهمیده ترین کسی هستی که درین وبلاگ باهاش آشنا شدم و واقعا بر اساس اعتقاداتت که عقلانیت و طرفداری از خرد هست درست و حسابی جواب میدی و من خوشحالم که هنوز هم کسانی هستن که می فهمن اصول بحث کردن یعنی شنیدن حرفهای دیگران و منطقی جواب دادن به اونها.و تنها کسی هم هستی که فحش و توهین نمیکنی به مقدسات.یه کسی به اسم آشنا اومده و نظر داده و میگه دیگه کسی جواب وحید رو نده.اولن که جواب دادن یا ندادن شما تاثیری نداره،دومن هر وقت شما تونستی زبونت رو بکونی تو کونت منم زبونم رو میکنم تو کونم.سومن چرا ناراحتی عزیز من دارم واقعیت رو میگم.شما که کونش رو نداری در سطح جامعه نظرت رو ابراز کنی غلط می کنی میای اینجا و همه چی رو به فحش میکشی.تو از نظر هیچ مرجع و نهادی ارزشی نداری و اگه اراده کنن می تونن تو رو به درک واصل کنن و هیچ کس هم از مردنت ناراحت نمیشه چون ارزشی نداری.تو نمی دونی که من کی هستم و چه دینی دارم وگرنه به من توهین نمی کنم تو یه بی خدایی که هیچ کس برات ارزشی قائل نیست اما دین من برای من امتیازات زیادی ایجاد کرده.تو با بی خدایی در هیچ کشور و مرجع قضایی ارزشی نداری.پس خفه شو و از دیگران نخواه که جواب منو ندن.در ضمن تنها کسانی که جوابهای خوب و منطقی به من دادن کیای عزیز بوده و {ط}مهربون که به حق فهمیده ترینه.اما بقیه حرف چندان جالبی بلغور نکردن.

 32. vahid مى گویند:

  اين دانشمند سردمدار حركتي بود كه آنرا به “يورش سپاه دانشمندان سرتا پا مسلح بر پيكر دين” تعبير كردند. اين حركت پس از مدتي گسترده شد، و چنان گسترده شد، كه اكنون نه تنها از آن بر ضد دين استفاده مي شود، كه حتا به نفع دين هم استفاده مي شود !
  دقيقا به ياد دارم زماني در كتب معارف دبيرستان مي خواندم كه “كمي افزايش دانستگي و تحصيلات باعث كاهش اعتقاد به خدا مي شود، ولي افزايش بيشتر آن باعث تقويت اين اعتقاد مي شود.” و هنوز هم كتابي در كتابخانه ام دارم كه در صفحه ي اول آن جمله أي مشابه بالا را به نقل از پاسكال نوشته است. سوالي بود كه هميشه براي من مطرح بود : آيا اين گفته ها پشتوانه ي آماري دارند ؟
  اين سوال نه تنها براي من، كه براي بسياري از افراد مطرح بوده و هست. اولي كسي كه سعي كرده است به شيوه أي علمي اين مسئله را بررسي كند (و ما از آن اطلاع داريم)، متخصص آماري به نام لوبا بوده است. او يك بار در سال 1916، و بار ديگر در سال 1933 آماري در اين زمينه تهيه كرد. كار او در سال 1996 توسط متخصصين ديگر پيگيري شد، و مجموع اين نتايج موضوع اصلي اين نوشته است.
  عمده ترين دسته بنديهاي مذهبي جهان از اين قرارند :
  A
  B
  C
  مسيحي
  7/33
  9/32
  34
  مسلمان
  4/19
  8/17
  20
  بي دين
  3/15
  7/16
  15
  هندو
  7/13
  2/3
  15
  بودايي
  6/5
  6
  6
  آتئيست
  6/5
  5/4
  -
  اديان باستاني چين
  8/3
  -
  8/3
  اديان جديد
  8/1
  -
  -
  سيك
  3/0
  -
  -
  يهودي
  2/0
  3/0
  -
  بهايي
  1/0
  -
  1/0
  كنفسيوسي
  1/0
  -
  -
  A : کتاب سال بریتانیکا، 1997
  B : مجموعه ی آماری “دهکده ی جهانی”
  C : آمار موسسه ی Adherents
  توضيح :
  منظور از بي دين (None-Religious) كسي است كه به نوعي از خدا يا خدايان اعتقاد دارد، ولي به هيچ ديني اعتقاد ندارد. و آتئيستها (Atheists) كساني هستند كه به هيچ نوعي از خدا يا خدايان اعتقاد ندارند.
  همانطور كه در بالا ديده مي شود، حدودا 5% از جمعيت جهان را كساني تشكيل مي دهند كه به خدا اعتقاد ندارند. لوبا در سال 1916 براي اولين بار آماري مشابه را تنها در ميان دانشمندان برگزار كرد. ميزان اعتقاد در بين دانشمندان چگونه است؟
  آمارهاي ديگري كه انجام شده است نشان مي دهد كه ميزان بي اعتقادي به خدا در بين فارغ التحصيلان دانشگاه به 14% مي رسد (كه از ميانگين جهاني بالاتر است). نتايج آمار لوبا نشان مي دهند كه ميزان بي اعتقادي به خدا در بين دانشمندان تا 60% افزايش پيدا مي كند.
  لوبا نمونه هاي خود را از بين 1000 دانشمند از رشته هاي مختلف انتخاب كرد.
  لوبا كار خود را باز هم ادامه داد، و دانشمندان را هم به دو دسته ي برجسته و غير برجسته تقسيم كرد. اين تقسيم بندي بر اساس تحقيقات انجام شده، مطالب منتشر شده و ساير سوابق علمي بود. نتايج نشان دادند كه ميزان اعتقاد به خدا در دانشمندان برجسته هم به شدت پايينتر از دانشمندان غير برجسته است.
  غير برجسته
  برجسته
  1916
  1933
  1916
  1933
  فيزيك
  50
  43
  34
  17
  زيست شناسي
  39
  31
  17
  12
  علوم اجتماعي
  29
  30
  19
  13
  روانشناسي
  32
  13
  13
  12
  اين مطالب ثابت ميكنند كه با افزايش تحصيلات، اعتقاد به خدا دايما كمتر ميشود، طوري كه بي اعتقادي در بين دانشمندان 12 برابر ديگران است.
  در سال 1996 تحقيق لوبا توسط دو محقق ديگر تكرار شد. اين دو، يك پروفسور تاريخ علم به نام لارسون، و ديگري خبرنگاري به نام ويتهام بودند.
  نتايج نشان دهنده ي اين بودند كه ميزان اعتقاد دانشمندان در طول اين 80 سال تغيير نكرده است. البته در آمار قديم بيشترين بي اعتقادي در بين رياضيدانها بود، در حالي كه در آمار جديد بيشترين بي اعتقادي در بين فيزيكدانهاست.
  يكي ديگر از فاكتورهايي كه لوبا در آمار خود آنرا گنجانده بود، اعتقاد افراد به جاودانگي بود. حدودا نيمي از دانشمندان به جاودانگي انسان اعتقاد داشتند. اين اعتقاد در نتايج جديد كاهش يافته بود. فاكتور ديگر تمايل به جاوداني بودن، در بين كساني كه به آن اعتقاد نداشتند بود. اين رقم در آمارهاي جديد به شدت كاهش يافته است.
  خدا
  جاودانگي انسان
  تمايل به جاودانگي
  قديم
  جديد
  قديم
  جديد
  قديم
  جديد
  بله
  8/41
  3/39
  50
  38
  34
  9/9
  خير
  2/58
  7/60
  50
  62
  66
  1/90
  نكته ي جالب در اينجاست كه لوبا كتاب خود را “تحقيقي بر ضد خدا” نامگذاري مي كند، در حالي كه ويليام جيمز، يكي از محققين جديد كه از روشي مشابه استفاده كرده است، نام كتاب خود را ميگذارد “دانشمندان هنوز اعتقاد دارند.”
  او بر اين نكته بسيار تاكيد دارد كه با وجود كمتر بودن اعتقاد دانشمندان، اين اعتقاد در طول 80 سال كاهش نيافته است. دانشمندان در سال 1996 هنوز هم به اندازه ي سال 1916 به خدا اعتقاد دارند (40%). در حالي كه اگر بنا بر گفته ي لوبا افزايش دانش باعث كاهش اعتقاد به خدا شود، افزايش سطح كلي معمولات بشري در اين 80 سال، و در نتيجه آگاه تر بودن دانشمندان فعلي نسبت به دانشمندان زمان لوبا، مي بايست باعث كاهش بيشتر اعتقاد آنها شود، در حالي كه چنين نيست. چرا؟
  ويليامز تاكيد ميكند كه ماهيت مسئله اين است : “نيمي از ليوان پر است، يا نيمي از آن خالي ؟”
  و اعتقاد دارد كه بايد به نيمه ي پر ليوان (كه اتفاقا در طول 80 سال ثابت مانده است) توجه كرد. از ديد او نتيجه ي آمار اين است كه “حتا 40% از دانشمندان نيز به خدا اعتقاد دارند!”
  البته با وجود اينكه آمار جديد هم اعتبار به نسبت خوبي دارد، ولي برخي در دقت آن شك دارند. در سال 97 آمارگيري ديگري از طريق موسسه ي Nature انجام شد، كه نتايج آن بسيار پايينتر از آمار قبلي بود. اين گروه از محققين اعتقاد دارند كه نتايج آنها دقيقتر از نتايج لارسون و ويتهام است. متاسفانه در اين زمينه تحقيقات ديگري براي مقايسه در دسترس نيست.
  برخي ديگر از آمارگيريهايي كه تا كنون در مورد فاكتورهاي مشابه، به خصوص ضريب هوشي انجام شده است، در ادامه به طور خلاصه خواهند آمد.
  1927، Thomas Howells
  در تحقيق او بر روي 461 دانش آموز، كودكان مذهبي در تست هوش امتياز كمتري به دست آوردند.
  1933، Hilding carlsojn
  در تحقيق او بر روي 215 دانش آموز نشان داده شد كه ضريب هوشي بالا آمادگي بيشتري براي بي اعتقادي به خدا در آنها به وجود مي آورد.
  1934، Abraham Franzblau
  354 كودك 10 تا 14 ساله ي يهودي را تست كرد، و به يك همبستگي منفي بين مذهبي بودن و ضريب هوشي دست يافت.
  1935، Thomas symington
  با مطالعه ي 400 دانش آموز، به اين نتيجه رسيد كه ضريب هوشي بالا آنها را از نوع سنتي دين، به انواع غير سنتي سوق مي دهد.
  1938، Vernon Jones
  پس از تحقيق بين 381 دانش آموز، به همبستگي مثبتي بين هوش و گرايش به انواع مدرن دين دست يافت.
  1940، A. R. Gilliland
  پس از تحقيق بر روي تعدادي از دانش آموزان به اين نتيجه رسيد كه همبستگي معني داري بين ضريب هوشي و اعتقاد به خدا وجود ندارد.
  1942، Donald Gragg
  پس از مطالعه ي 100 نمونه، به اين نتيجه رسيد كه همبستگي بين ضريب هوشي و اعتقاد به خدا منفيست.
  1951، Brown & Love
  در تحقيق گسترده أي كه از طرف دانشگاه دنور انجام دادند، پس از مطالعه ي 613 نفر، به مجموع 119 امتياز هوش براي بي اعتقادها، و 100 امتياز براي معتقدين به خدا دست پيدا كردند.
  1958، Micheal Argyle
  به اين نتيجه رسيد كه دانش آموزان باهوش، آموزه هاي ديني را سريعتر فرامي گيرند، و زودتر نيز به آن شك مي كنند.
  1963، Jeffery Hadden
  همبستگي معني داري بين رتبه ها و اعتقاد به خدا نيافت.
  1966، Young, Dustin & Holtzman
  ميانگين اعتقادات ديني با افزايش رتبه ي دانش آموزان كاهش ميابد.
  1967، James Trend
  با مطالعه ي دانشجويان به تفاوت چنداني دست پيدا نكرد.
  1967، C. Plant & E.Minium
  دانشجويان در دو مقطع، هنگام ورود به دانشگاه، و دو سال پس از ورود مورد مطالعه قرار گرفتند، آنها كه باهوشتر بودند كمتر مذهبي بودند.
  1978, Robert Wuthnow
  از بين 532 دانش آموز، 37% از مذهبيها، و 54% از غير مذهبيها امتيازي بالاتر از ميانگين گرفتند.
  1967, 1974، Hasting & Hoge
  با مطالعه ي 200 دانش آموز به اين نتيجه رسيدند كه ارتباطي بين اعتقادات مذهبي و هوش وجود ندارد.
  1975، Norman Poythress
  امتياز هوش دانش آموزاني كه به شدت مخالف مذهب بودند 1148، آنها كه تا حدي مخالف بودند 1119، آنها كه كمي مخالف بودند 1108، و آنها كه مذهبي بودند 1022 به دست آمد.
  1980، Wiebe & Fleck
  با مطالعه ي دقيق 158 دانش آموز، نتيجه گرفتند كه غيرمذهبيها باهوشتر هستند.
  1977، Caplovits & Sherrow
  ميزان بي اعتقادي در مدارس رده پايين 5%، و در مدارس نمونه 17% به دست آمد.
  1978، Niemi, Ross, & Alexandre
  44% از دانش آموزان مدارس معمولي دين را امري مهم ميدانند، در حالي كه تنها 26% از دانش آموزان مدارس نمونه چنين اعتقادي دارند.
  1959، Terman
  با مطالعه ي افرادي داراي ضريب هوشي بالاتر از 140، به اين نتيجه رسيد كه 10% از اين مردان، و 18% از اين زنان كاملا معتقد به دين، 28% از مردان، و 23% از زنان كاملا بي اعتقاد به دين هستند.
  1960، Warren & Heist
  رابطه أي بين هوش و مذهبي بودن پيدا نكردند. (جامعه ي آماري آنها مشخص نيست)
  1927، William S Ament
  به اين نتيجه رسيد كه افراد بي دين، يا اقليت هاي مختلف مذهبي، درصدي 40 مرتبه بالاتر از درصد جمعيت خود در بين دانشمندان دارند.
  1931، Lehman & Witty
  در دو مرحله آمارگيري از دانشمندان، در مرحله ي اول 50% و در مرحله ي دوم 25% خود را مذهبي معرفي كردند.
  1951، Kelley & Fisk
  ضريب همبستگي 39/0- بين شدت اعتقادات مذهبي، و ميزان علاقه مندي به تحقيق پيدا كرد. به عبارت ديگر، هرچه افراد مذهبي تر باشند، كمتر گرايش به تحقيق كردن خواهند داشت.
  1954, Francis Bello
  در تحقيق خود در مورد دانشمندان، دريافت كه 45% از ايشان آتئيست، 22% بي دين، و 33% ديندار بودند.
  1964، Jack Chambers
  با مطالعه ي 740 نفر، در رشته هاي شيمي و روانشناسي، ه اين نتيجه رسيد كه 40% از روانشناسان، و 16% شيميدانها با دين مخالف نيستند.
  1965، Vaughan Smith, & Sjoberg
  با مطالعه ي 850 نفر در رشته هاي جانورشناسي، فيزيك، مهندسي شيمي، و جغرافيا، به اين نتيجه رسيد كه 5/38% به زندگي پس از مرگ اعتقاد ندارند در برابر 8/31% كه اعتقاد دارند.
  Gallup
  بر اساس آمارهاي بسيار گسترده و معتبر سازمان Gallup (كه سازماني مذهبي نيز هست)، 63% از كساني كه دانشگاه ديده نيستند دين را مسئله أي لازم و مهم ميدانند، در برابر 54% از كساني كه دانشگاه ديده هستند. كساني كه كمتر از 20 هزار دلار درآمد در سال دارند داراي 66% اعتقاد به لزوم دين، كساني كه بيش از 50 هزار دلار درآمد دارند 48%، و بين اين دو درآمد داراي اعتقادي برابر با 56% هستند.
  نگارنده ي اين خطوط در سال 79 اقدام به برگزاري يك آمارگيري گسترده در مورد اعتقادات ديني كرد. اين آمار از 800 دانشجو، از دانشگاه هاي خواجه نصير، شريف، تهران، اميركبير، و علم و صنعت گرفته شده است. اين آمار بر خلاف اكثريت مطلق آمارهاي ديگر به صورت فازي بوده است. در اين آمار، ميانگين اعتقاد به خدا 85%، با انحراف معيار 30% بود.
  بر اساس اين آمار، مطالعه ي آزاد با اعتقاد به خدا همبستگي 07/0- دارد. به اين معني كه غير مذهبيها مطالعه ي بيشتري دارند. همچنين بين تحصيلات والدين و اعتقاد به خدا نيز همبستگي منفي، برابر با 14/0- وجود دارد. يعني هرچه خانواده ها تحصيلكرده تر باشند، فرزنداني غير مذهبي تر خواهند داشت.
  منابع و مدارك :
  صحت و اعتبار چند آماري كه در مورد اعتقادات دانشمندان وجود دارد و در اين مقاله بازگو شد از سوي سازمانهاي مختلف تاييد شده است، حتا از سوي تمام سازمانهاي معتبر مذهبي. در نتيجه ترديدي در مورد آنها وجود ندارد. نگارنده مسئوليت انتقال درست مطالب را به عهده مي گيرد.
  تمام نتايج بازگو شده در اين مقاله حاصل حدود دو سال تحقيق نگارنده در اين زمينه مي باشد، و بر اساس 168 كتاب و مقاله ي تهيه شده. به عنوان نمونه مي توان به دو نمونه از معروفترين و معتبرترين سازمان هاي آمارگيري جهان، كه هردو توسط افراد كاملا مذهبي اداره ميشوند، يعني Gallup و Adherents اشاره كرد. همچنين كتاب “Scientist still keeping the faith” از William James ، نوشته هاي Jim Tims، Haldeman-Julius Publication، Jim Dator، Paul Brunton، Eileen M. Ciesla، Tom Flynn، Robert Green Ingersoll، Arnold Via، Joseph McCabe، و … همچنين انتشارات سازمانهايي چون DOR Statistics، BeliefNet، Japan’s Era Society، و … اشاره كرد.

 33. فرشته مهربون مى گویند:

  دماغ پینوکیو در حال تلاوت قرآن تو کس زهرا بنت رسول الله و زینب بنت علی بن ابوطالب.

 34. ط مى گویند:

  وحید عزیز. ممنون. اگر می خواهید بحثی منطقی داشته باشیم، هم از دوستان هم از خود شما خواهش می کنم با احترام صحبت کنید.
  طرف صحبت من با همه ی دوستان است. چه آته ایست چه آگنوستیک چه لائیک ته ئیست و چه مسلمان و مسیحی و یهودی و …
  ببینید بگذارید بحث را کوتاه، مختصر و مفید پیش ببریم. وحید عزیز، آیا شما قبول دارید که در این کشور مشکلات بسیار زیادی وجود دارد؟ و بعد آیا قبول دارید که این مشکلات برگرفته از شیوه ی حکومت حاکمان و صاحبان قدرت است؟ آیا قبول دارید که این حاکمان همگی مذهبی هستند و با دستآویز کردن مذهب و به نام مذهب کارهایی انجام می دهند که تا به حال به ضرر مملکت بوده است؟
  پاسخ شما به سوالهای بالا یا بلی است یا خیر و یا چیزی بین این دو. لطفا پاسخ دهید تا یک پله بالا برویم.
  پیروز باشید.

 35. بلال مى گویند:

  خیار غبن فاحش تو کس خواهر و مادر امام حسین(ع)
  کیر بلال حبشی تو ننه امام حسین تا دسته.
  سنده امت اسلام تو کس ننه حضرت عباس

 36. خیار فروش مى گویند:

  الخيار الغبن الفاحش تو الکس و الکون المادر و الخواهر امام الحسین(ع)

 37. vahid مى گویند:

  {ط} عزیز سلام.ازم پرسیدی:{وحید عزیز، آیا شما قبول دارید که در این کشور مشکلات بسیار زیادی وجود دارد؟}و من جواب میدم که بله.مشکلاتی که در جامعه ی امروز ایران وجود داره مقدارش ازبسیار زیاد هم گذشته.پرسیدی:{آیا قبول دارید که این مشکلات برگرفته از شیوه ی حکومت حاکمان و صاحبان قدرت است؟}دوست من شک نکن که تنها شیوه ی حکومت حاکمان نیست که مارو بدبخت کرده بلکه من و شما هم مقصریم در ایجاد مشکلات.مثلا وقتی در جایی میبینیم که مسئولی کارش رو درست انجام نمیده چرا به مقامات بالاتر گزارش نمیدیم؟در حوالی خونه ی ما قرار شد که پلی ساخته بشه،یک پل رو گذر که از روی ریل راه آهن رد میشد تا ماشینها هنگام حرکت قطار مجبور به توقف در پشت تقاطع راه آهن نشن.بودجه هم اختصاص یافت اما شهردار کثافت همشو بالا کشید.بودجه اختصاص یافت برای ساختن شهربازی.اما نه تنها شهربازی ساخته نشد بلکه حتی پارک شهر هم گسترش اندکی نیافت.همه ی پول بودجه رو شهردار کثافت بالا کشید و هیچکس هم معترض نشد و من از هرکسی که خواستم بیا و اعتراض کنیم گفت ولش کن بابا کی حوصله داره.پرسیدی:{آیا قبول دارید که این حاکمان همگی مذهبی هستند و با دستآویز کردن مذهب و به نام مذهب کارهایی انجام می دهند که تا به حال به ضرر مملکت بوده است؟}دوست من در مذهبی بودن حاکمان ایران شکی نیست.اما باید توجه داشت که فقط حاکمان ایران مذهبی نیستن بلکه اسراییل عزیز هم براساس مذهب به وجود اومده یا کشورهای اروپایی عموما مسیحی هستن.و لازمه ی حکومت هم واداشتن مردم به داشتن مذهب هستش و گرنه بر اساس نظر خیلی از دوستان که مردم رو گوسفند و بزغاله فرض میکنن نمیشه گوسفندان رو بدون یک بازدارنده درونی رها کرد در سطح جامعه.حتی قانونهای اساسی و قوانین کشوری هر مملکتی به نوعی یک مذهب هستش که مردم رو مقید میکنه به یک عده اعمال خاصی و محدودیت هایی ایجاد میکنه.مثلا در بعضی کشورها رد نشدن از روی خط عابر پیاده جریمه داره و این یعنی خدشه دار شدن آزادی یا شما در حال مستی حق رانندگی نداری باز هم میشه محدود کردن آزادی.شاید من اشتباه میکنم و افکارم چندان صحیح نباشه.اما فقط همینقدر میدونم که رها کردن گوسفندان به ضرر جوامع بشری هستش.در ضمن {ط}عزیز دلم میخواد عاقلانه فکر کنی که هدف ما چیه؟نابودی ادیان روی کره خاکی و یا تغییر حکومت جمهوری اسلامی ایران؟اگر هدفمون نابودی ادیان باشه که من فکر می کنم که امکان نداره چون حتی اگه شما چنین بخوای دولتهای بزرگی چون امریکا و انگلیس چنین اجازه ای رو به شما نخواهند داد.اصلا اگر نابودی دین کار درستی باشه امریکا چرا درصدد نابودی ادیان بر نمیاد؟چرا به قول شما مردم رو در انتخاب دینشون آزاد گذاشته.واگر هدفمون نابودی حکومت هستش فحش دادن راه صحیحی نیست.در ضمن در پستهای قبلی علیرضا گفته بود که ما اگه به قدرت برسیم حتی خامنه ای رو نخواهیم کشت و او را آزاد خواهیم کرد.در اینصورت باید به سلامت عقلی 90 در صد بی خدایان شک کرد که همه رو میبخشن.آخه بدون هیچ قدرتی محمد مرده و پوسیده شده رو به فحش میکشن اما خامنه ای زنده و ظالم البته به تعبیر شما رو زنده میذارن.{ط}عزیز ازت میخوام که اگه راهی برای نابودی نظام میشناسی بیان کنی؟بقیه دوستان هم همینطور.

 38. گرگ مى گویند:

  به وحيد :
  يك نسخه فوري و قطعي براي سقوط نظام, بمباران اتمي تهران توسط اسراييل است كشته شدن صدها هزار راس گوسفند هم جگر اين جانب را خنك ميكند هم نسلهاي اينده را از خطر جنگ جهاني سوم ميرهاند تازه براي گوسفندها هم كه بد نميشود زودتر به بهشت ميروند

 39. خُسن آقا مى گویند:

  گویا این آقا وحید یا خیلی از مرحله پرت است یا اینکه حقوق می‌گیرد بیاید اینجا ما را از بحث های اساسی منحرف کند.
  کسی که چنین جمله‌هایی می‌نویسد:
  “دوست من شک نکن که تنها شیوه ی حکومت حاکمان نیست که مارو بدبخت کرده بلکه من و شما هم مقصریم در ایجاد مشکلات.مثلا وقتی در جایی میبینیم که مسئولی کارش رو درست انجام نمیده چرا به مقامات بالاتر گزارش نمیدیم؟در حوالی خونه ی ما قرار شد که پلی ساخته بشه،یک پل رو گذر که از روی ریل راه آهن رد میشد تا ماشینها هنگام حرکت قطار مجبور به توقف در پشت تقاطع راه آهن نشن.بودجه هم اختصاص یافت اما شهردار کثافت همشو بالا کشید.بودجه اختصاص یافت برای ساختن شهربازی.اما نه تنها شهربازی ساخته نشد بلکه حتی پارک شهر هم گسترش اندکی نیافت.همه ی پول بودجه رو شهردار کثافت بالا کشید و هیچکس هم معترض نشد و من از هرکسی که خواستم بیا و اعتراض کنیم گفت ولش کن بابا کی حوصله داره.”
  حضرت آقا وحید! هنوز عده زیادی بخاطر اعتراض‌های قبلی در زندان هستند، قبل از اینها هم هزاران نفر بخاطر اعتراض در برابر جوخه‌های اعدام جان باخته‌اند. پس می‌بینید که یا شما دچار فراموشی شده‌اید یا پول گرفته‌اید که مردم را گمراه کنید.

 40. علیرضارضائی مى گویند:

  سلام و ممنون از لطف حضورت در این نه طنز طفلکی ما ! خوب ما سرکار بودیم یه مدتی با این نام هنری حُسن آقای شما ! شاید باور نکنی همین دیشب تو بالاترین از آی دی hasanagha رسیدم به صفحه حُسن آقا دیدم ای بابا اینجا هم سرکاریم ! مرتبه اول تو بلاگ نیوز دیده بودم این نام رو . تا اینکه حالا اومدم اینجا و با توجه زیادی که به ضمه بالای ه نمودم متوجه نقطه بالای ح هم شدم و مشکل شد دوتا !
  من زیاد به جریانات وب و وبلاگ و سایتها و فلان وارد نیستم . شاید عین خودت از بد حادثه بود که اینجا به پناه آمدم ولی تو این مدت کاملا متوجه شده ام که تو و چندتای دیگر خیلی خوب تمام چهار ستون سایتهای حسابی رو تو دستتون دارید …
  همیشه شاد باشی و بازم ازت ممنون …
  دوست تو …

 41. Sanaz مى گویند:

  وحيد خلاصه بنويس كه وقت كنيم بخونيم بابا. بعدش هم به عقيده من بخاطر اينكه يكي از مشكلات ما” عوام” هستش و اين عوام هستند كه هميشه تصميم ميگيرند و زمانهاي خيلي دور مشكل علما و انديشمندان ما بوده اند مثل حافظ كه خودش درد روشنگري داشت و از عوام ميناليد , پس هدف بايد آگاه كردن اين مردم باشه اولا, دوما اينكه باز هم به عقيده من چون الان با وجود حكومت اسلامي مردم ايندفعه حكومت” ناب محمدي” ميخوان پس معلومه كه مردم باز نميدونند چي ميخوان و بنابراين خارجيها بسته به سليقه خودشون و شرايط و درخواستهاي داخلي برامون تعيين تكليف ميكنند و اين ما رو يك كشور غير مستقل و وابسته نگه ميداره يعني حالا حالاها بايد وابسته بمونيم . البته بنده شخصا با وجود اروپاييها و گند كاريهاشون در ايران كاملا مخالفم و آمريكا رو ترجيح ميدم كه درها رو ” اقتصادي ” بروشون باز كنيم قبل از اين كه به زور باز كنند , و بگذاريم كه مردم سرشون رو از كون اماما بيارن بيرون و يه نفس راحت بكشن .

 42. گیو مى گویند:

  خب خمینی کس ننه به درک واصل
  شد.اگه بلاهت به درک واصل نشه
  کار کامل نمیشه.

 43. هرمز مى گویند:

  خسن نمی دونم کی هستی ولی یه آدم بسیار تهی مغزی هستی ادمی که یه مشت لاتو دور و بر خودش جمع کنه معلومه.عیار ادمو معمولا از اطرافیانش می سنجن قبلنا هرچند باز شرو ور می گفتی ولی باز به این اندازه جفنگ نمی بافتی ظاهرن هرچی پیرتر میشی مشاعرت هم بیشتر اختلال پیدا می کنه تو احتمالا یه مجاهد خلق یا توده ای بودی که به گروهت هم خیانت کرده و از اینجا رونده و از اونجا مونده شدی. ای بیچاره نوچه هات نظردونیتو به گه کشیدن تو با این استدلالهای بچه گانت ادعای پولیتیکن بودنت هم میشه. قدرت نمایی و هتاکی می کنی در حالیکه خیلی بزدلی یه اون سر دنیا نشستن و توی یه شبکه مجازی فحش تایپ کردن که کاری نداره مرد عمل بودن هنره. تو و امثال تو یه مشت ترسو هستین که فقط ادعاتون میشه هیچی هم در چنته ندارین. یکی از این اطلاعاتیها و مزدورها و عمال رژیم رواز نزدیک ببینی از ترس قالب تهی می کنی و به خودت می رینی چه برسه به اینکه توی بازداشتگاهها و شکنجه گاههاشون دوام بیاری. اگه مرد عملی بیا با این رژیم رو در رو مبارزه کن////// امشب شب رحلت امامه به احترام امام امت یه گوز بلند ول دهید //////////////

 44. حسن مى گویند:

  کیر کانگوروی کاردرست ماداگاسکار
  تو کون علیرضا!

 45. جاوید مى گویند:

  من میرینم تو دهن امام راحل.من تو دهن فاطمه زهرا میزنم و لگدی میزنم به در که پهلوش بشکنه و محسن توله ش سقط شه.ایکاش بودیم کربلا و امام حسین و زینب کبری را مورد عنایت قرار میدادیم.همون زینبی که از کربلا تا شام گائیده شد و لخت مادرزاد سوار اشتران بی جحاز شد

 46. گرگ مى گویند:

  به هرمز و ساير جك و جانورهاي طرفدار رژيم: سگ حسن اقا هم با شرف تر و شجاع تراز مقامات جمهوري اسلامي است حرامزاده هايي مانند احمد خاتمي يا جنتي مصباح يزدي و… كه از خود قدرتي ندارند قدرتشان از پول نفت و گاز و خريت مردم و چماقداران و مزدورانشان است تنها چيزي كه مرا در جهان تسلي ميدهد اينست كه با دستانم چشمهاي مقامات رژيم را يكي يكي از حدقه دراورم

 47. ملا حسنی مى گویند:

  حسن آقا
  اینجا شده مثل توالتهای ترمینال غرب تهران

 48. اشنا مى گویند:

  اقا وحید
  به نظر میرسد عقده نظر دادن دارید
  در ضمن با نظرات نچسب و متناقض خودتان معمولا یک سور به خر میزنید
  و خوانندگان را خسته میکنید
  و هرگز قصد ادم شدن ندارید
  وهرگز هم از رو نمیروید
  و خودتان هم نمیدانید چه میخواهید و چه میگویید
  و با تمام این معایب خود را عقل کل میدانید
  لذا به عقاید گند شما و تمام مقدسات عالم با تمام وجود یک گوز حواله مینمایم.

 49. دكتر لائيك مى گویند:

  به تمساح يزدي(مصباح يزدي- استراتژو تاكتيسين فلسفه اسلام و البته سرپرست تير خلاص زنها ايراني) میگن شما میتونی یه آیه مثل قرآن بیاری؟! میگه آره! “هل تفکرون نحن خلقناکم بیضه بیضا” ازش میبپرسند یعنی چی؟ میگه “آیا فکر میکنید ما شما را تخمی تخمی آفریدیم؟”

 50. دكتر لائيك مى گویند:

  آلت مبارك تناسلي گوريل انگوري در حالي كه يك حبه انگور خورده است در حفره متعفن تروريست ساز حضرت فاطمه فك (و البته بيچاره گوريل انگوري)

 51. آيت اله خامنه اي مى گویند:

  یه دختره داشته توی حمام دوش میگرفته
  ناگهان برق میره
  دختره میترسه میگه یا امام حجت ابن الحسن العسگری
  ناگهان امام ظهور میکنه، میگه عزیزم اینجور موقع ها میتونی من رو مهدی جون صدا کنی

 52. آيت الله خامنه اي (علي گدا) مى گویند:

  برو ای گدای مسکین، در خانه علی زن
  که علی زن در در آید، تورو آنچنان بگاید
  که دگر هیچ گدایی در آن خانه نیاید

 53. آيت اله خامنه اي مى گویند:

  به مناسبت ارتحال امام خميني
  بود يك جوان مومن و پارسا
  فقط اهل قرآن و اهل دعا
  روح اله خميني را نام بود
  و جدش پيغمبر اسلام بود
  به فيضيه شد سالها اين جوان
  بياموخت انواع علم و زمان
  بدانست كه باطل شود هر نماز
  به گوزيدن و گاه راز و نياز
  بياموخت احكام خوب لواط
  كه بس بود شيرين چو آب نبات
  براي يبوست بخوان اين دعا
  چو داري اسهال بگو آن ثنا
  بيان كرد اسرار بغرنج جهان
  به اندازه دخول و ورود ختنه گاه
  اسلام را به ترويج و آئين گرفت
  تروريست را همچون نهادين سرشت
  سلماني رشدي را از سجاده گيرد هدف
  هان ! كون خود را ببپاريدي اي پسر!
  سروده :آيت الله خامنه اي

 54. آيت اله رفسنجاني مى گویند:

  به مناسبت سوگواري ارتحال امام خميني قدس سره شريف، بخش خاطرات يارن امام از ايشان :
  یکبار حضرت بتول به حضرت امام میگه، روحی! تو این همه چیز میز به نام خودت کردی، بیمارستان، خیابان، بزرگراه، بنیاد و … بی انصاف چرا هیچ چیزی به نام من نمیکنی؟ یه خیابونی، کوچه ای چیزی آخه! حضرت امام میفرمایند لکن خفه ضعیفه! اگر خیابان به نام تو کنیم، این ملت به راننده تاکسی ها میگویند، “20 تومن تا ته بتول”! جواب خدا را چه بدهیم؟

 55. اشنا مى گویند:

  اقا وحید
  به نظر میرسد عقده نظر دادن دارید
  در ضمن با نظرات نچسب و متناقض خودتان معمولا یک سور به خر میزنید
  و خوانندگان را خسته میکنید
  و هرگز قصد ادم شدن ندارید
  وهرگز هم از رو نمیروید
  و خودتان هم نمیدانید چه میخواهید و چه میگویید
  و با تمام این معایب خود را عقل کل میدانید
  لذا به عقاید گند شما و تمام مقدسات عالم با تمام وجود یک گوز حواله مینمایم.

 56. عجم مى گویند:

  وحید: اسثاد چرت گویی
  اگه دستم بهت میرسید میدادم بگوزن تو دهنت
  از بس کس شعر تلاوت میکنی خسته نمیشی؟؟؟

 57. سیب مى گویند:

  سنده خوک تو کس زهرا بنت رسول الله و تو کون تمام سلالههای آن حضرت بالاخص آقا امام زمان و نایب برحقش که به مرض ارتحال مرد.

 58. ایستگاه صد لواطی مى گویند:

  برای سلامتی آقا امام زمان صد لواط بر محمد و آل محمد :
  سربه خلا محمد و آل محمد.

 59. روزبه اتحاد مى گویند:

  واژه “همجنس باز” توهینیست به تمام هوموسکسوئل ها. خواهش میکنم از کلمه همجنسگرا استفاده کنید. با تشکر

 60. خيار فروش مى گویند:

  کافه خيارات غبن فاحش در کوس ننه امامان شیعه.

 61. گاينده امامان مى گویند:

  ابول خر تو جا ابولی خواهر و مادر امام حسین(ع)

 62. گاینده شیاطین مى گویند:

  سنده خوک تو کس ننه هرچی بسیجی، حزب اللهی، وزارت اطلاعاتی، نيروی انتظامی، پاسدار، آخوند، مداح اهل بیت، هیئاتی، مسجدی ، روضه خوان و …

 63. دكتر لائيك مى گویند:

  - به مناسبت روز ننگين پانزدهم خرداد
  - میدونید چرا بسیجی ها به همدیگر میگویند خواهر و برادر؟ چون روالاغ(روح اله) خميني مادر همهشان را گاییدن فرمودند.
  - قبل از 15 خرداد 42 با تیغ ریش میزدن بعد از اين تاريخ با ریش تیغ میزنن
  - یه یارو میره 6 لیتر خون میده حالش بد میشه، بهش میگن چرا اینقدر زیاد خون د ادی احمق؟ میگه آخه مردم شعار میدن تا خون در رگ ماست خامنه ای رهبر ماست!
  - یه آخونده توی اتوبوس نشسته بوده، از راننده میپرسه، آقا شما که تمام روز توی راه هستین و مسافرت و این ور اون ور، از کجا میفهمید بچه شما واقعا بچه شماست؟ راننده به یارو یک نگاه میکنه بعد میگه والله یه دو سه سال صبر میکنیم تا بزرگ بشه، اگر شبیه خودمون بود که هیچی، اگر نبود میفرستیمش حوزه
  - از یه آقایی میپرسند چرا شمشیر حضرت علی دو شاخه داشته؟ طرف میگه چون شب ها وصلش میکرده به پریز، تا صبح شارژ بشه فرداش خود گردن مردم بدبخت رو بزنه
  - يك روز يه مسئول بسيج دانشگاه شريف مي ره پيش دكتر مي گه : آقاي دكتر .. كيرم درد مي كنه
  دكتر مي گه : كير چيه عزيزم … بگو عضوم
  دانشجوهه مي گه : دستت درد نكنه آقاي دكتر؟! … يعني ما 5 ساله كير بسيجيم..؟؟؟

 64. آيت اله روالاغ خميني مى گویند:

  احكام گوزيدن
  منبع: كتاب توضيح المسائل روالاغ موسوي خميني
  سوال : آیا گوزیدن با صدای بلند اشکال دارد؟
  جواب: اگر گوزنده قصد اعلام مطلبی به شنونده را داشته باشد شرعا اشکال ندارد ولی مستحب است که با صدای آهسته و در خفا بگوزد تا محلی برای ریا نباشد
  سوال: آیا شنیدن صدای گوز دیگران اشکال دارد؟
  جواب: شنیدن صدای گوز مرد برای مرد و شنیدن صدای گوز زن برای زن اگر به قصد غنا نباشد جایز است اما احوط آن است که بطور غیر مستقیم شنیده شود شنیدن صدای گوز زن توسط شوهر و یا تمام انواع محارمش اشکال ندارد اما بهتر است که هنگام گوزش دست خود را طوری میان باسن بگذارد که صدای آن کلفت و شبیه صدای گوز مردانه بنظر برسد تا جلب توجه نکند
  سوال: آیا گوزیدن در میان رهنمودهای مقام عظمی رهبری اشکال ندارد؟
  جواب: در صورتی که برای تصدیق فرمایشات معظم اله باشد ثواب اخروی نیز دارد
  سوال: ارتباط گوز با شقیقه چیست؟
  جواب: ارتباط از نوع ثبوتی است پس کسانی که کمتر میگوزند کمتر به عارضه سردرد دچار میشوند و این مسئله به شدت صدای آن نیز بستگی دارد که نباید بیشتر از 120 دسی بل باشد
  سوال: حکم افرادی که در توالتهای عمومی با صدای بلند میگوزند چیست؟
  جواب: اگر بقصد ارعاب دیگران باشد باید دیه بدهد که در این مورد باید به احکام دیه مراجعه شود اما اگر بی اختیار باشد باید شدت آنرا سنجید که اگر بیش از 120 دسیبل بود مستوجب قصاص نفس است وگرنه باید دو شب در کنار رئیس جمهور محبوب بخوابد
  سوال: اخیرا عده ای همراه با گوزیدن ، می چسند . چه حکمی متوجه این افراد است؟
  جواب: جایز نیست موجب آلودگی هوا میشود
  سوال: اگر گوزنده هنگام گوزیدن متوجه شود که اسهال بوده است چه باید بکند؟
  جواب: شورت خود را تعویض کند
  سوال: گوزیدن عروس در مراسم خواستگاری چه حکمی دارد؟
  جواب: اگر به قصد خودنمائی باشد حرام است اما اگر میخواهد با این عمل خواسته ای را به گوش مادر خویش برساند اشکال ندارد اما احوط آن است که آهسته بگوزد
  سوال: بنده در زمان تماشای سخنان رهبر عظیم الشان دائما می گوزم آیا شرعا مرتکب خلافی شده ام
  جواب:همانگونه که قبلا گفته شد اگر بقصد تایید فرمایشات معظم اله باشد ثواب بسیار دارد بنده تاکنون بیش از شصت میلیون بار به این سوال پاسخ داده ام . نخوردن نخود باعث ترک این عارضه میشود
  سوال: پدر بنده کارمند بانک بوده اندکه متاسفانه براثر شنیدن گوز دار فانی را وداع گفته اند (هنگامی که یک خانم جوان جهت انجام امور بانکی به ایشان مراجعه میکند دفترچه حساب آن خانم به زمین می افتد و وقتی برای برداشتن دفترچه دولا میشود میگوزد و چون پدر اینجانب در آن لحظه در حال نوشیدن چای بوده اند بر اثر شنیدن صدای گوز می خندند و قند در گلویشان گیر کرده بر اثر خفگی می میرند) میخواستم ببینم آیا دیه ای متوجه بازماندگان آن مرحوم هست یا خیر؟
  جواب: خواهر محترم، این سوال به روئیت حضرت آیه الله ملا هادی توسی سبزواری رسید فرمودند خندیدن به صدای گوز دیگران از بدترین اعمال است و ضمنا پدر حضرتعالی بر اثر اصابت گوز دارفانی را وداع نکرده اند بلکه علت وفات خفگی است که جزو پیامدهای خنده ی ناشی از شنیدن صدای گوز است . پس هیچ دیه ای متوجه شما نمی شود و بلکه اگر گوزنده محترمه شاکی می شدند اولیای دم میبایست رضایت ایشان را جلب می کردند
  سوال: عده ای گوز خود را حبس و جهت بی اثر کردن شدت صوت آن ، آنرا به چس تبدیل میکنند. این عده چه حکمی دارند؟
  جواب: جایز نیست موجب آلودگی محیط می شود
  سوال: آیا گوزیدن در استخر جایز است؟
  جواب: اگر قلپ های آن روی آب بیاید حرام است . مستحب آن است که در کنار دیواره های استخر بگوزد

 65. amir مى گویند:

  حسن آقا الان سی ساله ج.ا توی اون خراب شده داره دروغ و شیادی رو جایگزین فرهنگ عمومی مردم میکنه…..همین کثافت احمقی نژاد رو ببین ….عین فرفره میچرخه و دروغ تحویل دنیا میده…

 66. دكتر لائيك مى گویند:

  احكام گوزيدن
  منبع: كتاب توضيح المسائل روالاغ موسوي خميني
  بارك تعالي باد دقت بخوانيد كه موجب ضمان نشود انشالله (آيت اله دكتر لائيك)
  احکام گوزیدن (قسمت دوم) پاسخ به استفتائات رسیده
  سوال:حکم آنها که به ريش رهبر و نمايندگان ايشان و حتی اوامر ايشان ميگوزند چيست؟
  جواب: گوزیدن به ریش از اهم واجبات است که ترک آن موجب مرض بواسیر می شود بهتر است قبل از گوزیدن مقداری سنجد آب پز را تناول کند و قبل از انجام عمل “گوزش” مستحب است سه بار بگوید ” یا ذالگوز من المقعد اتصل الی الریش الرهبر” یعنی ای گوز که از مقعد خارج می شوی به ریش رهبر وصل شو
  سوال: گوزیدن در جمع دوستان چه حکمی دارد؟
  جواب: گوزیدن واجب کفایی است یعنی اگر در جمعی تنها یک نفر بگوزد ؛ گوزیدن در جمع از گردن بقیه ساقط میشود، که فحوای آن این است که از آن پس در آن جمع نمی توان گوزید و آنرا به گردن دیگری انداخت
  سوال: گوزیدن از چه سنی واجب می شود؟
  جواب: گوزیدن به نوزادان پسر از چهارده ماهگی و به نوزادان دختراز نه ماهگی واجب است ، پس اگر ترک آنرا کرده باشد باید قضای گوز را بجا آورد و یا برای یک آخوند روزی سه بار بچسد و اگر خود استطاعت انجام آنرا ندارد بهتر است آنرا به دیگری بسپارد و یا هر پنج شنبه شب دو کیلو نخود برشته خیرات کند و یا در آش نذری نخود و لوبیای دیر پز بریزد
  سوال:همسر بنده با صدای بسیار وحشتناکی می گوزد بطوریکه تاکنون چندین بار شیشه های منزل را عوض کرده ایم و چندین بار همسایه ها از این امر شکایت کرده و حتی یکبار پلیس 110 مشکوک به انفجار خمپاره گردید و منزل مارا تفتیش نمود. ادامه زندگی با چنین مردی چه حکمی دارد؟
  جواب:اگر در عقد نامه قید شده باشد که همسر جنابعالی مبتلا به عارضه ” خود گوز بزرگ کم بینی” است حق متارکه از شما ساقط و باید تمکین و مماشات نمایید . در کتاب ” سیاست الاگواز الکبیره” که تنها مرجع علمی بررسی صوت ناشی از گوزیدن در بین علما است در باب بلندی صدای گوز تنها به این نکته اشاره شده است که صدای گوز نمی تواند از 120 دسی بل بیشتر باشد بطوریکه مستمعی که در پشت دروازه شهر تنها برج و باروی شهر را می بیند ، نتواند صدای آنرا بشنود. در این خصوص بهتر است ابتدا از میزان شدت صدای گوز همسرتان مطمئن شوید
  سوال: آیا آروغ زدن که اصطلاح مدرن آن باد گلو است حرام است؟
  جواب: اگر آروغ بدل از گوز زده شود اشکالی ندارد اما احوط آن است که قبل از آروغ زدن نیت کند مثلا بگوید ” یک عدد آروغ می زنم برای رضای فلان و فلان ” که بجای فلان و فلان می تواند نام یک آخوند را بیاورد. در” تذکره الاگواز فی المعاده الباز” آمده است که : هنگام شنیدن صدای آروغ بدل از گوز باید به شخص متعارغ (یعنی کسی که آروغ زده) بگوید عافیت باشد تو را گوز گلو دو سه تا آلو بخور جای هلو
  سوال: اگر کسی نداند که در روز چند بار گوزیده چه باید بکند؟
  جواب: بر هرشخصی که بسن تکلیف “گوزیدن”رسیده است واجب است که در طول شبانه روز هفت بار بگوزد . اگر سهوا فراموش کند که مثلا شش بار گوزیده یا هفت بار باید بنا را بر شش بگذارد و در یک لحظه سریعا دولا شود تا گوز هفتم را بجا آورد. شک بین هشتمین و هفتمین گوز باطل است و باید دوباره آنرا از ابتدا بجا آورد
  سوال: حکم گوزیدن بی اختیار چیست؟
  جواب: گوزیدن بی اختیار موجب صفای دل و جان است که اگر با صدای کمتری صورت پذیرد موجب تقرب بیشتر و کاهش ریا می شود . واجب سمعی است که شنونده ی” گوز بی اختیار” جلوی خنده خود را بگیرد
  سوال: آیا گوزیدن به سخنان ریاست محترم جمهور نیز ثواب دارد؟
  جواب: اسراف کردن گوز موجب تنگی سوراخ رزق می شود پس احوط آن است هنگام استماع سخنان ایشان فقط به چسیدن بسنده کند تا با بوی جوراب ایشان یکی شود
  سوال: رئیس جمهور محبوب در یکی از سخنرانی های خویش فرمودند ” بنده جهت حمایت از گاوانی که بمن رای داده اند دستور دادم تا شیر گران شود…” – نقل به مضمون- در این لحظه بنده بصورت ناخودآگاه گوزیدم. چه حکمی مترتب بنده خواهد شد؟
  جواب: اگراز ابتدا قصد کرده بودید که در میان سخنرانی ایشان بگوزید اشکال ندارد ولی باید سه نخود برشته کفاره بدهید . اما اگر از ابتدا نیت نکرده بودید مرتکب فعل حرام گشته و باید هفت بار از جلوی راهروی ورودی مجلس شورا عبور کرده و بگوزید و یا هفتاد مرتبه برای یک آخوند بگوزید و یا یک مرتبه برای هفتاد آخوند بگوزید
  پایان احکام گوزیدن
  از برادران و خواهران دینی و غیر دینی تقاضا می شود سوالات خود را با دفتر حضرت آیه العظمی ملا هادی سبزواری توسی ( حفظه الله تعالی ) در میان گذاشته تا سریعا جواب حاصل نمایند

 67. جالبه مى گویند:

  ببینیم ایندفعه چندتا مسلمون کشته میشن:
  http://www.adressa.no/nyheter/trondheim/article1094459.ece#

 68. vahid مى گویند:

  آشنا وعجم،به شدت مراقب خودتون باشین.گاهی اوقات دنیای مجازی خیلی خطرناکه.یه وقت یه حرفی میزنی و همون حرفت میشه بلامی جونت.تو که نمیدونی من کیم پس دهن نجستتو ببند تا ندادم سگای رییس جمهور و اطلاعات بکننتون.به خصوص عجم.

 69. vahid مى گویند:

  باور کنیم که مریضی و کثافت وجودمان را برداشته …
  کاش می شد هر روز 10 کلمه ی فارسی جست و جو شده در سایت Google را که بیشترین درخواست جست و جو را داشته، بازخوانی می کردیم:
  سکس خانوادگی، سکس + … ، … + …
  من خودم سایت های پربیننده رو هر روز میبینم به بعضی که سر میزنم میبینم که ۵۰ تا عکس گذاشته و روزی ۱۵ هزار بادید داره ورودی سایت خودم رو هم که میبینم همه دنبال عکس دختر و دختر ایرونی و ……. واقعا جای تاسف داره..
  توی یه آماری که از گوگل منتشر شده بود جستجوی کلمه سکس در ایران رتبه اول در سطح جهان و بعد از اون عربستان رتبه دوم رو داشت
  مرور می کنم و می نگرم تعداد بازدیدهای سایت های پورنوگرافی را با سایت های تخصصی و نیمه تخصصی _هر چند پورنوگرافی گونه ای ادبی و خاص فرهنگ کتبی است و ما ایرانی ها با این قدمت فرهنگ شفاهی، هرگز کمترین لذتی از خواندن و تصویرسازی ذهنی نمی بریم و غیر از کابوس های شبانه و خیال پردازی های بیمار کننده، ثمری برای ما ندارد_ … سایتهای سکسولوژی را که کنار بگذاری آمار روزانه و هفتگی و ماهانه از 1000 برابر بالاتر است …
  رُک می نویسم؛ چون واقعی است … تلخ است، چون حقیقت است …
  به کجا می رویم
  به کجا خواهیم رفت

 70. vahid مى گویند:

  احمدی نژاد : مردم با شنیدن نام دموکراسی تهوع میگیرند . (اعتماد 30 فروردین 86)
  محمد علی رامین : برای مبارزه با توطئه استکبار ، نام خلیج فارس را به
  خلیج مسلمانان تغییر دهیم.
  عشرت شایق : مردان در استادیومها با دیدن ما زنان عشق میکنند و به رعشه
  می افتند و جیغ میزنند…گناه دارد چون موجب مریض شدن آقایان می شود
  (13 دی 84 )
  جنتی : قبل از انقلاب نام هرکسی را که می خواستند از صندوق در می آمد. ( )
  جنتی : ( در رابطه با انتخاب محمود احمدی نژاد ) مردم هم قد خود را انتخاب کردند .
  (8 تیرماه 86 – نماز جمعه)
  سعید جلیلی ، دبیر فعلی شورای عالی امنیت جمهوری اسلامی : ما حاضریم نام
  خلیج فارس را به خلیج دوستی تغییر دهیم. آنچه تحت عنوان خلیج دوستی
  مطرح شده یک شعار نیست
  بلکه نگاه راهبردی جمهوری اسلامی ایران است.
  (10 دیماه 85 در دیدار با یوسف بن علوی عبداله ، وزیر خارجه عمان )
  هاشمی رفسنجانی : در ابتدای پیروزی انقلاب و حتی در پیش نویس
  قانون اساسی بحث ولایت فقیه مطرح نبود .
  در شورای انقلاب هم این مسئله به ذهن ما و امام خطور نکرد.
  احمدی نژاد : همه مردم دنیا در جریان انرژی هسته ای با ما موافقند ، فقط یکی دو
  تا از این کشورها مانده اند که آنها هم چیزی از مهرورزی و عدالت نمی دانند.
  (18 شهریور 86 – واحد مرکزی خبر )
  احمدی نژاد : از تمام دنیا برای حل مشکلاتشان با ما تماس می گیرند .
  ( ایلنا آذر 84 )
  احمدی نژاد : در امریکا دانش آموزان امریکایی می گفتند … شما زنگ بزنید ، ما
  صدایتان را پشت بلندگوی مدرسه می گذاریم تا همه بفهمند شما چه می گوئید .
  (آفتاب 23 مهر 85 )
  فاطمه رجبی ، همسر الهام : ( در رابطه با احمدی نژاد ) اگر جان بدهم برای
  این تحفه الهی کم است !
  احمدی نژاد : دنیا به سرعت در حال احمدی نژادی شدن است !
  شاهرودی ، رئیس قوه قضائیه : مردم جهان عاشق مسئولان ما هستند .
  خزعلی ، عضو شورای نگهبان : امام خمینی گفتند کاری کنید که زنان رئیس جمهور
  نشوند .
  (وب سایت معاونت امر به معروف و نهی از منکر نیروی مقاومت بسیج
  10 فروردین 87 )
  خزعلی ، عضو شورای نگهبان : حضرت علی در کودکی گوش بچه ها ( یی که به
  پیامبر توهین میکردند ) را گاز می گرفت !
  ( سخنرانی در باکو ، روز میلاد حضرت علی )
  خزعلی : امیدواریم روزی عید غدیر جای نوروز را بگیرد و عید بزرگ ما شود !
  جنتی : 12 فروردین روز عید بزرگ ماست و باید این روز را ( بجای نوروز) جشن
  گرفت .
  رفسنجانی : خب بله منهم در جوانی کارهایی کرده ام که هنوز روم نمیشه بگم.
  فرمانده نیروی هوایی: امریکا در مانور آخر خلیج فارس در برابر مانور ایران
  شکست خورد .
  کروبی : آقایان به رای مصلحتی باور دارند و دخل و تصرف در رای مردم را
  حرام نمیدانند .
  مشائی ، مشاور رئیس جمهور : استفاده از روسری در ایران اجباری نیست ،
  ..، ایرانیان در ترکیه می توانند هم مشروبات الکلی استفاده کنند ، هم بی حجاب
  شوند و هم با مایو بگردند .
  (آفتاب 6 تیر 85 )
  ملا حسنی : ما در اسلام آزادی نداریم .
  ناطق نوری : مشکل کشورهای منطقه این است که ولایت فقیه ندارند.
  سردار مقصودعینی : همینجا خدمت ایشان ( امام زمان ) عرض میکنم که اگر بخاطر
  گناهان ما در ظهور شما تاخیر شده است ، ما را از بین ببرید تا راه ظهور باز شود.
  سردار مقصود عینی : به برکت همین لباس روحانیت است که بلا از این نیرو
  دفع می شود !
  حجه الاسلام علی زادسر : به مردم اعلام کنید که نمایندگان هیچکاره اند تا کسی
  سراغ ما نیاید . ( سایت زادسر 8 آذر 85)
  و اما عاشقانه ترین جملات قرن !
  سایت رفسنجانی ، روزشمار خاطرات از فوت خمینی ، 3خرداد
  دستم را روی دست امام گذاشتم ، داغ بود . حرارت دستشان اعماغ ! (اعماق)
  وجودم را گرم کرد .
  لبهایم را روی نقاطی از سرشان که مو نداشت گذاردم ، آنجا هم داغ و مرطوب
  بود ، بی اختیار با زبانم کمی از رطوبت را برداشتم !

 71. vahid مى گویند:

  برنامه روزانه ملتهای مختلف به شرح زير اعلام می شود :
  امريکا: 8 ساعت کار ، 8 ساعت استراحت ، 2 ساعت ماندن در ترافيک ، 2 ساعت تفريح ناسالم ، 2 ساعت تماشای تلويزيون ، 2 ساعت کار با اينترنت
  فرانسه: 8 ساعت کار ، 6 ساعت استراحت ، 2 ساعت قدم زدن در خيابان ، 4 ساعت کتاب خواندن ، 2 ساعت حرف زدن عليه تلويزيون ، 2 ساعت خنديدن
  ايتاليا: 4 ساعت کار ، 8 ساعت خواب ، 4 ساعت غذا خوردن ، 6 ساعت حرف زدن ، 2 ساعت خيابان گردی
  آلمان: 8 ساعت کار ، 8 ساعت خواب ، 2 ساعت اضافه کار ، 2 ساعت تماشای مسابقات تلويزِيونی ، 2 ساعت مطالعه ، 2 ساعت فکر کردن به خودکشی
  کوبا: 8 ساعت کار ، 8 ساعت تفريح ، 4 ساعت خواب ، 4 ساعت گوش کردن به سخنرانی کاسترو
  عربستان سعودی: 8 ساعت تفريح همراه با کار ، 6 ساعت تفريح همراه با خريد در خيابان ، 10 ساعت خواب
  مصر: 4 ساعت کار ، 8 ساعت خواب ، 8 ساعت کشيدن قليان ، 2 ساعت گوش کردن به ام کلثوم ، 2 ساعت حرف زدن در مورد گذشته
  هندوستان: 8 ساعت جستجوی کار ، 6 ساعت خواب ، 6 ساعت تماشای فيلم ، 2 ساعت جستجو برای محل خواب ، 2 ساعت برای رد شدن از خيابان
  پاکستان: 4 ساعت کار غير مجاز ، 8 ساعت خواب در حين کودتا ، 8 ساعت اعتراض عليه کودتا ، 4 ساعت فرا ر از دست پليس
  ايران: 8 ساعت خواب ، 8 ساعت استراحت ، 2 ساعت حرکت در ترافيک ، 1 ساعت کار ،3 ساعت بحث در مورد گذران اوقات فراغت ، 2 ساعت بحث در مورد فلسفه و سياست

 72. vahid مى گویند:

  علی اکبر جوانفکر مشاور رسانه ای رییس جمهور در جدیدترین یادداشت وبلاگ خودش نوشته : با رییس جمهور در حال رفتن به یک جلسه کاری بودم که دیدم یک گیره کاغذ روی زمین افتاده … ایشان خم شد و گیره کاغذ روی زمین را برداشت و به دست من داد . ان گیره مخصوص را در جای خود قرار دادم تا از ان استفاده شود . راستی اگر همه مقامات کشور به اندازه رییس جمهور متوجه ظرایف باشند نتیجه کار ها چه بود ؟
  **************************
  در جواب جناب جوانفکر عرض میکنم که افق دید رییس جمهور به اندازه دیدن همون گیره کاغذ جلوی پاشونه ! ایشون گاهی از کون سوزن رد میشن اما گاهی از دروازه هم رد نمیشن … کرور کرور پول این مردم خرج ناکجا اباد های ورای مرز ایران زمین خرج میشه و صدا از کسی در نمیاد … میلیارد میلیارد اختلاس و دزدی میشه اما کسی اخ نمیگه … مافیا تشکیل میدن برای شکر و موز و سیگار و مرگ و کوفت اما همه کور میشن ! هی میگن دانه درشت ها … دانه درشت ها ! خوب معلومه که اقازاده های یقه سفید هستند که نبض بازار رو در دست دارن و هیچکس جرات نمیکنه جیک بزنه ! قیمت ملک و زمین رو با زد و بند چند برابر کردند … هر مقامی هر جای این اب و خاک توش نون بود دستش رو بند کرد و دست مردم بدبخت از همه چی کوتاه شد !
  اقای رییس جمهور بیا برو به فکر مردم باش … افق دیدت رو وسیع کن … ببین چی دارن به حال و روز این مردم در میارن این مفسدان اقتصادی … بذار گیره های کاغذ رو لباس نارنجی ها جمع کنند اقا ! شما به کار خودت برس اگه میشه ! بخدا اگه شما سر سفره بشینی نون پنیر بخوری ازت عکس بگیرن یا مجلس عروسی پسرت رو تو بوق و کرنا بکنن از سادگی یا صب تا شب گیره کاغذ از روی زمین جمع کنی دردی از دردای مردم دوا نمیشه ! اقا ما رییس جمهور ساده نخواستیم اقا … رییس جمهور کار امد میخوایم …. میشه ؟؟

 73. vahid مى گویند:

  روسپی و راهب
  راهبی در نزدیکی معبد زندگی می کرد . در خانه روبرویش , یک روسپی اقامت داشت !
  راهب که می دید مردان زیادی به آن خانه رفت و آمد دارند ,تصمیم گرفت با او صحبت کند . زن را سرزنش کرد : تو بسیار گناهکاری . روز وشب به خدا بی احترامی می کنی . چرا دست از این کار نمی کشی ؟ چرا کمی به زندگی بعد از مرگت فکر نمی کنی … ؟!
  زن به شدت از گفته های راهب شرمنده شد و از صمیم قلب به درگاه خدا دعا کرد و بخشش خواست و همچنین از خدا خواست که راه تازه ای برای امرار معاش به او نشان بدهد.اما راه دیگری برای امرار معاش پیدا نکرد …
  بعد از یک هفته گرسنگی , دوباره به روسپی گری پرداخت .اما هر بار که خود را به بیگانه ای تسلیم می کرد از درگاه خدا آمرزش می خواست …
  راهب که از بی تفاوتی زن نسبت به اندرز او خشمگین شده بود فکر کرد : از حالا تا روز مرگ این گناهکار , می شمرم که چند مرد وارد آن خانه شده اند !!!
  و از آن روز کار دیگری نکرد جز این که زندگی آن روسپی را زیر نظر بگیرد , هر مردی که وارد خانه می شد , راهب ریگی بر ریگ های دیگر می گذاشت .مدتی گذشت …
  راهب دوباره روسپی را صدا زد و گفت : این کوه سنگ را می بینی ؟ هر کدام از این سنگها نماینده یکی از گناهان کبیره ای است که انجام داده ای , آن هم بعد از هشدار من . دوباره می گویم : مراقب اعمالت باش !
  زن به لرزه افتاد , فهمید گناهانش چقدر انباشته شده است . به خانه برگشت , اشک پشیمانی ریخت و دعا کرد : پروردگارا, کی رحمت تو مرا از این زندگی مشقت بار آزاد می کند ؟
  خداوند دعایش را پذیرفت . همان روز , فرشته ی مرگ ظاهر شد و جان او را گرفت . فرشته به دستور خدا , از خیابان عبور کرد و جان راهب را هم گرفت و با خود برد …
  روح روسپی , بی درنگ به بهشت رفت . اما شیاطین , روح راهب را به دوزخ بردند !
  در راه , راهب دید که بر روسپی چه گذشته و شِکوه کرد : خدایا , این عدالت توست ؟ من که تمام زندگی ام را در فقر و اخلاص گذرانده ام , به دوزخ می روم و آن روسپی که فقط گناه کردره , به بهشت می رود ؟!
  یکی از فرشته ها پاسخ داد : ” تصمیمات خداوند همواره عادلانه است . تو فکر می کردی که عشق خدا فقط یعنی فضولی در رفتار دیگران . هنگامی که تو قلبت را سرشار از گناه فضولی می کردی , این زن روز وشب دعا می کرد . روح او , پس از گریستن , چنان سبک می شد که توانستیم او را تا بهشت بالا ببریم . اما آن ریگ ها چنان روح تو را سنگین کرده بودند که نتوانستیم تو را بالا ببریم

 74. vahid مى گویند:

  آمریکا کاربران ایرانی اینترنت را رصد می‌کند
  رئیس تیم “ارتباط الکترونیک” در وزارت امور خارجه آمریکا، از کنترل و رصد کاربران ایرانی در اینترنت خبر داد.
  به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری شبکه تلویزیونی “العربیه”، “ولید جواد” بنیان‌گذار این تیم اطلاعاتی که کار خود را از یک سال پیش در وزارت امور خارجه آمریکا آغاز کرده است در این باره گفت: «تیم “ارتباط الکترونیک” متشکل از 9 نفر است که دو تن از آنان، فارسی‌زبان هستند و کار اصلی آنها، بررسی وبگاه‌ها و انجمن‌های اینترنتی و درج نظرات با نام‌های حقیقی برای توضیح سیاست خارجی آمریکا بویژه در قبال منطقه خاورمیانه است.»
  وی با بیان اینکه وظیفه اصلی اعضای این تیم، برقراری ارتباط با کاربران اینترنت در جهان اسلام است، گفت: «در مجموع 9 نفر در این تیم فعال هستند که شش نفر از آنها مسلط به زبان “عربی”، دو نفر مسلط به “فارسی” و یک نفر مسلط به زبان “اردو” است که کارشان ارتباط گیری، درج نظرات برای مقالات و مطالب منتشر شده در وبگاه‌های فعال در این سه زبان و نیز توضیح فعالانه اهداف سیاست خارجی آمریکا برای آنهاست.»
  بنیان‌گذار این تیم اطلاعاتی ادامه داد: « ما همچنین در چارچوب اداره رسانه‌های خارجی وزارت امور خارجه آمریکا فعالیت داریم و همکاران ما نیز در [پاسخ به] سؤالات این وزارت‌خانه مشارکت دارند. در واقع، نظرات ما به عنوان خمیرمایه فکری سیاست‌خارجی آمریکا را تشکیل می‌دهد زیرا ما عرب‌تبار هستیم و جهان عرب را بخوبی درک می‌کنیم.»
  وی تصریح کرد: «البته ما با وبگاه‌های تندروی اسلامی، کاری نداریم زیرا کاربران آنها را مسلمانانی با افکار بسته، تنگ‌نظرانه، سطحی، احساساتی تشکیل می‌دهند که از پیش تصمیم گرفته‌اند آمریکا را دشمن خود قلمداد و با آن مبارزه کنند.»
  وی در توضیح فعالیت‌های این تیم، با بیان این عقیده که در بسیاری از مواقع، رسانه‌ها هستند که بر تصمیمات غیر واقعی دولت‌های اسلامی تأثیر می‌گذارند، گفت: اگر شخصی که ما با وی از طریق اینترنت ارتباط می‌گیریم، سؤالاتی داشته باشد و بخواهد به حقیقت موضوعات دست یابد، ما موظفیم تا جایی که امکان دارد با صراحت کامل، درباره آمریکا برای او توضیح دهیم زیرا بسیاری از کاربران در این کشورها معتقدند آمریکا در چنگال صهیونیست‌ها و لابی اسرائیل است اما ما باید این مسأله را برای آنان جا بیندازیم که سیاست آمریکا یک سیاست “باز” است و هر گروهی می‌تواند برای خود در این کشور، لابی ویژه‌ای داشته باشد.
  “ولید جواد” توضیح داد: «تیم ما تلاش دارد تا از طریق این قبل ارتباط گیری‌ها، سیاست‌پردازان و قانون‌گذاران کشورهای طرف ارتباط را با دیدگاه‌های خود آشنا کند و “نظریه توطئه” را در نظر آنان کمرنگ کند.»
  وی در پاسخ به این پرسش که آیا برنامه تیم “ارتباط الکترونیک” یک “برنامه جاسوسی واقعی” (Spyware) است یا خیر، گفت: « برنامه‌های جاسوسی، برنامه‌هایی سری هستند در حالی که کار ما، سری نیست بلکه ما با اسامی واقعی‌مان و آشکارا کار می‌کنیم.»
  این کارمند وزارت امور خارجه آمریکا با بیان اینکه ما به شغل خود افتخار می‌کنیم، افزود: «اگر آن‌گونه که برخی می‌گویند، ما جاسوس سیا باشیم بهتر بود که با اسامی غیر واقعی فعالیت می‌کردیم و اعلام نمی‌کردیم که ما کارمند وزارت امور خارجه هستیم؛ بنابراین چنین اتهاماتی منطقاً بی‌اساس است.»
  وی در بیان مشکلات تیم خود گفت: «ما با این اتهام مواجه هستیم که چگونه توانسته‌ایم برغم عرب‌تبار بودن، در وزارت امور خارجه آمریکا فعالیت کنیم که پاسخ این پرسش این است که ما کار می‌کنیم تا آمریکا و جهان عرب را به هم نزدیک کنیم.»
  حسن آقا به خوانندگان وبلاگت هشدار بده که با غریبه های تازه واردی مثل من مهربون باشن و مثل عجم دهن نجستشون رو باز نکنن که یه وقتی…..

 75. شیمبل مى گویند:

  ایول به علیرضا که از همون اول ابن بچه مسلمون رو خوب شناخت.
  آلتت برقرار باد

 76. pink ponk مى گویند:

  آقای محمد مایلی کهن که معرف حضور می باشند ؟ ایشان از چهره های هوادار آقای احمدی نژاد است و در همین انتخابات اخیر کاندیدا شده بودند و شعارشان عدالت اجتماعی و مبارزه با سرمایه داری بود ، ادعایشان این است که اگر مدیدیرت کشور مدیریت حزب الله شود همه چیز گل می شود و کشور گل و بلبل می شود چرا که فقط حزب اللهی ها – یعنی خودش هم – فکر غارت و چپاول نیستند در سخنرانی های انتخاباتی ایشان یکی از اصلی ترین حرفهایش این بود که من با اتوبوس به محل کارم می روم و مردمی هستم (و رمز موفقیت من همین است (دوازدهم اسفند ویزه نامه انتخاباتی روزنامه رسالت صفحه 14 سخنرانی مایلی کهن در میان مردم اسلامشهر : من از میان مردم هستم ) – آخیش دلم سوخت یعنی یه پیکان مدل پنجاه و چهار هم نداره ! – حالا همین یک ادعای آخری این آقا و دیگر حضرات را با هم مرور کنیم اگر شما به پورتال ستاد انتخابات کل کشور مراجعه نمائید و اسامی کاندیداها و شماره ملی همه این حضرات هست میتوانید با یادداشت شماره ملی این آقایان سپس بروید به سایت فروش دولتی ( یعنی سهمیه ویژه ) ایران خودرو و یک جستجوی ساده کنید کد ملی آقایان را وارد نمائید ، به طور مثال کد ملی آقای محمد مایلی کهن را بزنید و نتایج را مشاهده کنید ! بله در همان زمانی که ایشان ادعا دارند با اتوبوس به محل کارشان می رفتند ، یکدستگاه پژو آریان 1600 ، یکدستگاه سمند ، یکدستگاه تندر 90 ، یکدستگاه پژو پارس ، یکدستگاه سورن با سهمیه ویژه از بیت المال دریافت نموده اند . صداقت این آقایان واقعا ستودنی نیست ؟
  به سايت زير برويد و کدملی 2648798102 (محمد مايلی کهن) راوارد کنيد
  http://sales.ikco.com/process-buy/document-info.asp?id=400

 77. vahid مى گویند:

  ما دانشجویان متحصّن تربیت معلم تهران به صراحت اعلام می کنیم که قوّت روحیمان از ضعف جسمیمان پیشی جسته است و « جان می دهیم، حق می گیریم » و در این راه جز به خدا و اراده ی دانشجویان به کسی امید نداریم؛ اما از شما مردم راستین و پاکدل، دولتمردان و نمایندگان با وجدان مجلس شورای اسلامی و دانشجویان قشر متعهد و قشر همدرد تقاضا داریم که مانع فاجعه ی فرهنگی به اسم « بی مسئولیتی و بی تفاوتی نسبت به انسان ها » در این مرز و بوم شوید که همانا درد واقعی که ما دانشجویان را آزار می دهد همین درد نو ظهور فرهنگی است.
  دانشجویان متحصّن دانشگاه تربیت معلم تهران
  دیدید دوستان که من راست میگفتم.شماها فقط یه عده بزدلید که فحش میدید.چون جرئت رویارویی با نظام رو ندارید محمد و فاطمه رو به بازی میگیرید اما شیردلان اعتصاب میکنند و می جنگند و از خدا استعانت میجویند و امیدشان به خداست.یا حق

 78. vahid مى گویند:

  دوستان هرچند که با فحش و فحش دادن مخالفم اما ازتون میخوام که برید به این وبلاگ و یه کم فحش بدید.http://mahbobdelha.blogfa.com/

 79. Aaraz مى گویند:

  ولاكن اين طورنباشد ما كنيم ارتحال
  وشماكنيدكيف وحال
  پنج روزباشيد تعطيل
  باخاواده ودوستان بريد شمال
  پيامك خميني دجال از دوزخ
  هپي ارتحال دي

 80. عجم مى گویند:

  وحید
  خوبه ادم مکتبش معلوم باشه
  کاش به جای ملات گچ و گه تو اون کله کوچیکت یه ذره مغز بود.
  حالا که تهدید میکنی معلومه که ادم قابل احترامی هستی
  لذا با کمال احترام به عقاید و نظرات متناقض شما تا اطلاع ثانوی میگوزم.
  البته اگر مسلک ونظر خود را شفاف بیان کنی و دست از جهل وتهدید دیگران برداری شاید گوز خود را از دهان شما دور
  نمایم

 81. Aaraz مى گویند:

  http://ettelaat.net/08-juni/news.asp?id=29323
  عكس روز: هر رنی که خود را بيارايد و خوشبو کند و از منزل خارج شود و شوهرش به اين کار راضی باشد، خداوند برای هر قدمی که زن بر می دارد بر شوهرش خانه ای در دوزخ بنا خواهد کرد

 82. Sanaz مى گویند:

  وحيد من به اون وب سايت رفتم, فحش دادن كه فايده اي نداره , اگه به يه فاحشه (ياد فاطمه نميفتي?) بگي فاحشه, ميگه آخ جون…….

 83. ط مى گویند:

  وحید آمدم بحث را ادامه بدم، اما با این کامنت هایی که زدی منصرف شدم. کاش خط فکری ات را مشخص کرده بودی. این نوع کامنت نوشتن ها بیشتر توسط یک سری افراد انجام می شود که امیدوارم تو جزو آن دسته نباشی.
  مرحمت عالی زیاد.

 84. حاجي مى گویند:

  اينجا چقدر شلوغ شده

 85. هرمز مى گویند:

  ولشون کن وحید جون. بذار به حال خودشون خوش باشن اینا آبروی اپوزیسیون رو بردن اسم خودشونو هم گذاشتن مخالف رژیم. با این به اصطلاح مبارزات افشاگرنه ای !!!! که انجام میدین فقط عمر حکومت رو افزایش میدین. انزجاری که شما از اسلام دارین خود من 100 برابرشو دارم، یک شبه که نمیشه اعتقادی رو که 1400 ساله به ذهن ملته بیرون کرد، گاماس گاماس. آتا تورک رو دیدین چطور در سطح جامعه و دولت دین زدایی کرد؟ چه کسی باورش میشد عثمانی که پادشاهان اسلام گرایی تندرویی مثل شاه سلیم و شاه سلیمان و … داشت یه روزی لائیک بشه؟ ولی آتا تورک این کار ناممکن رو ممکن کرد ولی نه باز زور و چوب و چماغ بلکه با عقل و منطق همچنین گذشت زمان. در حال حاضر وظیفه نیروهای اپوزیسیون چه داخل و چه خارج فقط و فقط تلاش برای سرنگونی حکومته. بعد از فروپاشی نظام اقتدارگرای اسلامی وقت برای فرهنگ سازی و زدودن فرهنگ بیگانه عربی و اسلامی در جامعه زیاده. البته اون هم به صورت کاملا مدبرانه و عقلائی که البته عجله و کوچکترین اشتباهی ممکنه کارو خراب کنه. خمینی بدجوری مبانی اسلام رو به مبانی حکومت پیوند داد به خصوص با کلمه من درآوردی و عجیب و غریب (ولایت فقیه) یا مردم سالاری دینی. بدین ترتیب در حال حاضر پایه های هر کدوم سست بشه لنگ دیگری نیز به هوا خواهد رفت. در شرایط فعلی حکومت در سراشیبی سقوطه و به مثل ماشینی می مونه که از یه منطقه شیب دار با سرعت در حال سقوط و فناست ولی شما به اصطلاح اپوزیسون ها مانند تکه سنگی جلوی لاستیک ماشین قرار می گیرین و نمیگذارین ماشین یه دره سقوط کنه با همین اقدامات نابخردانه و غیر منطقیتون. به هر حال چه بخواید و چه نخواید جامعه فعلی ایران یه جامعه مسلمانه که تا حد زیادی نسبت به دین پایبندی داره و توهین به اعتقادات دینی نه تنها فرد رو از دینداریش باز نمی داره بلکه برعکس باعث میشه که فرد به مبانی اعتقادیش پایبندتر هم بشه. من اصولا با فحاشی مخالفم، می خواد توهین به یه آدئیست و بی خدا باشه و می خواد به بن لادن و صدام حسین. کلا معتقدم فحاشی به نوعی از کم آوردن فرد در برابر منطق و در مقابل منطق کسی تسلیم شدن حکایت داره

 86. گرگ مى گویند:

  به هرمز و وحيد :
  پايه هاي اسلام بيش از حد چسكي و سست است براي ما كتاب تولدي ديگر شجاع الدين شفا و 23 سال علي دشتي كفايت ميكند دوستاني هم كه فحاشي به اسلام ميكنند از شدت ناراحتي از ظلم رژيم است همه خرد گرايان ميدانند سوره هاي مدني قران بر خلاف سوره هاي مكي لحني بسيار اتشين و از نظر متن عين نوشته هاي يك عرب معمولي است تازه خطاهاي فاحش علمي قران مانند افرينش اسمانها و زمين در شش روز بماند خيلي مسخره است يا سفر پيامبر با يك يابوي بالدار به اسمان هفتم اينرا هر بچه اي ميداند كه چند صدمتر كه از جو زمين كه دور شوم با رقيق شدن هوا ديگر بال به چه كار مي ايد معلوم نيست ان چند ميلياد سالي كه طول كشيده تا زمين قابل سكونت شود الله مدينه به چه كاري اشتغال داشته .
  اين الله شما يك موجود مكار است و اصلا لايق داشتن لقب افريننده اسمان و زمين و اين همه زيبايي نيست بلكه خداي سيد علي خامنه اي و بن لادن و مشتي گوسفند ادم نماست و جايش هم در همان چهار ديواري كعبه است

 87. عجم مى گویند:

  هرمز عزیز
  نظرت کاملا منطقیه
  اقرار میکنم خیلی از نظرات من ودوستان از نفرت زیاد به توحش وحیوانیت وخشونت وفریب وخرافات موجود در اسلام ناشی میشه و چیزهایی که از دست دادیم مثل ازادی عقیده.و کاری هم از دستمون بر نمیاد و عجله هم داریم که ازادی رو بدست بیاریم اما اینطور که ییداست نسل بعد از ما هم نمیتونه به اون برسه.متاسفانه حکومت با فریب وتبلیغات ومظلوم نمایی چنان مغز عامه رو شستشو داده که خرافات تا مغز استخوان انها نفوذ کرده و حکومت هم کوچکترین اندیشه مخالف رو با خونینترین روشها سرکوب میکنه.اما تقصیر از اخوندها نیست.اونها همون کارهایی رو میکنند که محمد وعلی و عمر و عثمان میکردند.
  قثل وکشتار مخالفان و فضای رعب و وحشث و ارعاب هدیه نامبردگان بوده.واین نفرت از انجا ناشی میشود.
  لذا مقداری به دوستان بابت خالی کردن دق دلی حق بده.
  اما کلا نظرات مثین ودور از احساس شما را قبول دارم
  حالا به دوستان حق

 88. vahid مى گویند:

  مژده مژده:اسراییل تابستان امسال به ایران حمله خواهد کرد.
  پی نوشت:خاک بر سر کسی که از این پیام خوشحال شود.

 89. خدای حکیم مى گویند:

  جاسبي: من به صندلي رياست دانشگاه نچسبيدم، اين صندلي است كه به من چسبيده!
  خوش به حال آقاي جاسبي، چه چيزهاي خوبي به ايشان مي چسبد، بچه كه بوديم بزرگترها هي پس گردني به ما مي زدند و مي گفتند به كله كچلت پس گردني مي چسبد، بعد كه بزرگتر شديم هي روي صندلي هايمان آدامس مي گذاشتند و آدامس به شلوارمان مي چسبيد، بين خودمان باشد اين روزها هم يه بنده خدايي به ما چسبيده و از ما تقاضا دارد با او امر خير انجام دهيم
  رئيس دانشگاه آزاد همزمان با فرا رسيدن ربع قرن فعاليت گفت: آينده اي روشن و بسيار درخشان براي دانشگاه آزاد ترسيم مي كنم.
  سئوال اساسي: مقصود از «آينده روشن» در جمله فوق چيست؟
  الف- روزي كه دانشگاه آزاد در كره ماه شعبه بزند.
  ب- روزي كه در خارج منظومه شمسي هم دانشگاه آزاد شعبه بزند.
  ج- روزي قانوني تصويب شود و به واسطه آن تمام كودكان بعد از كودكستان به طور مستقيم وارد دانشگاه آزاد شوند و داراي تحصيلات دانشگاهي بشوند.
  د- روزي كه صندلي هاي دانشجويان هم به آنها بچسبد و تا آخر عمر دانشجو بمانند و هي شهريه بدهند
  يك توضيح: باز هم جاي شكرش باقي است پس از بيست و پنج بالاخره تصميم به كشيدن آينده اي روشن شد، آگاهان پيش بيني كردند فرايند كشيدن اين آينده اي روشن بيش از پنجاه سال به طول بينجامد، اما گفتني است هر چي اين آگاهان تلاش كردند نتوانستند پيش بيني كنند اين آينده روشن ترسيم شده در هزاره چندم محقق مي شود.
  جاسبي: اگر دانشگاه آزاد نبود اين همه نيروي جوان دچار سرخوردگي و بيماري هاي روحي رواني مي شدند.
  و البته حالا كه دانشگاه آزاد وجود دارد، اين جوانان پس از پنج شش سال و وقتي كه فارغ التحصيل شدند و خرج و مخارج دانشگاه آنها را پير كرد و ديدند كار مرتبط با رشته آموخته شده موجود نيست افسردگي مي گيرند، در نتيجه نيروهاي پير به جاي نيروهاي جوان بيماري رواني مي گيرند.
  در همين رابطه يك شاعر كه دوران جواني اش را در قله هاي سر به فلك كشيده علمي مملكت (دانشگاه آزاد!!) گذرانده است گفت:«پير شدم، پير تو اي جووني!!»
  رئيس دانشگاه آزاد: ما از دولت انتظار بودجه اي براي دانشگاه آزاد نداريم.
  نظر شما در مورد جمله فوق چيست
  الف- جون ما بيا و انتظار هم داشته باش
  ب- شما كه خودت بودجه اي
  ج- دارندگي و برازندگي
  د- اما دولت انتظار بودجه از شما داره

 90. من خدای شما بندگان گستاخ هستم.تعظیم کنید. مى گویند:

  حداد عادل رییس مجلس هفتم قرار است به ریاست سازمان صدا و سیما منصوب شود.
  گفته می شود عملکرد ضرغامی ، خیلی مورد رضایت مقامات عالیرتبه ی جمهوری اسلامی ایران نیست و ناکامی حداد عادل در دستیابی به ریاست مجلس هشتم، فرصتی برای جابه جایی رییس فعلی صدا و سیما فراهم آورده است.

 91. من خدای شما بندگان گستاخ هستم.تعظیم کنید. مى گویند:

  حجت‌الاسلام راستگو اختلاط دختر و پسر را از اشكالات ديگر برنامه فيتيله دانست و گفت: هر چند بچه‌هاي حاضر در اين برنامه كوچكند و از نظر شرعي، تكليفي ندارند و من هم انسان تنگ‌نظري نيستم كه حجاب كامل را براي بچه‌هاي نابالغ واجب بدانم، ولي مساله اين است كه دختر بچه بايد بداند پوشش او با پسرها فرق دارد و مجاورتش با آنها كار درستي نيست، از اين رو مي‌توان با پوشاندن لباس‌هاي رنگي زيبا با پوشش مناسب به دختر بچه‌ها، آنها را از كودكي با اين مفاهيم آشنا كرد و در برنامه‌‌هاي تلوزيوني هم مي‌توان آنها را از هم جدا، يا يك برنامه ويژه دختران و يك برنامه ويژه پسران توليد كرد

 92. من خدای شما بندگان گستاخ هستم.تعظیم کنید. مى گویند:

  يك قطعه انگليسي
  What if…….چی میشد اگه…….؟
  God couldn’t take the time to Bless us today because we could not take the time to thank Him yesterday
  خداوند نمیتونست امروزوقتی رو برای عطاکردن نعمت به ما اختصاص بده چون ما دیروز زمانی را برای تشکر کردن ازاو اختصاص ندادیم.
  What if……..چی میشد اگه…….؟
  God decided to stop leading us tomorrow because we didn’t follow Him today…
  خدا تصمیم میگرفت فردا ما رو راهنمایی نکنه چون ما امروز از او پیروی نکردیم.
  What if…….چی میشد اگه…….؟
  God didn’t walk with us today because we failed to recognize it as His day…
  خداوند امروز همراهیمون نمیکرد چون ما از درک و توجه به این موضوع که امروز (مثل همه ی روزها)مال اونه کوتاهی میکردیم.
  What if…….چی میشد اگه…….؟
  We never saw another flower bloom because we grumbled when God sent the rain…
  شکوفایی هیچ گلی رو نمیدیدیم چون وقتی خدا بارونو فرستاد ما گله کردیم.
  What if……..چی میشد اگه…….؟
  God stopped loving and caring for us because we failed to love and care for others…
  خداوند از دوست داشتن و اهمیت دادن به ما صرفنظر میکرد چون ما درمورد دوست داشتن و توجه کردن به دیگران کوتاهی کردیم.
  What if……..چی میشد اگه…….؟
  God took away the Qoran tomorrow, because we would not read it today…
  خداوند قرآن رو از ما میگرفت چون ما امروز نخوندیمش.
  What if…….چی میشد اگه…….؟
  God took away his message because we failed to listen to His messenger…
  خدا پیامهاشو ازمون میگرفت چون ما از گوش دادن به پیامبراش غافل شدیم.
  What if…….. چی میشد اگه…….؟
  God met our needs the way we give Him our lives…
  خداوند نیازهای ما رو به همون روشی برآورده میکرد که ما زندگیمونو بهش تسلیم میکنیم.
  What if……..چی میشد اگه…….؟
  God answered our prayers the way we answer His call to service…
  خدا همونطوری به دعاهامون جواب میداد که ما به وظایفی که ازمون خواسته انجام میدیم.
  What if……..چی میشد اگه…….؟
  The door to the mosque was closed because we did not open the door of our hearts…
  در مسجد بسته میشد چون ما در قلبهامونو باز نکردیم.
  What if…….چی میشد اگه…….؟
  God would not hear us today because we would not listen to Him yesterday…
  خدا امروز صدای ما رو نمیشنید چون ما دیروز صداشو نشنیدیم.
  But God is much more greater & kinder than we think
  اما خداوند مهربانتر و بزرگتر از آن چیزیست که ما فکر میکنیم

 93. ریننده به دین اسلام مى گویند:

  سنده کلفت خوک تو کس ننه حجت الاسلام راستگو و هرچی مروج اسلام و حجاب اسلامیه.

 94. rinande be dine eslam مى گویند:

  سنده کلفت خوک تو کس ننه و دختر پیغمبر اسلام و خواهر وم ادر امامان شیعه و امام زاده ها

 95. هرمز مى گویند:

  اتفاقا چند دقیقه پیش هم روی صفحه اینترنتی روزنامه یدعوت آهارونوت Yedioth Aharonoth چاپ تل آویو مقاله ای منتشر شد که شائول موفاز یکی از وزای کابینه اولمرت گفته که حمله به ایران اجتناب ناپذیره :
  http://www.ynetnews.com/articles/0,7340,L-3552762,00.html
  البته هیچ احتمالی رو نمیشه رد کرد ولی این اقدام کمی بعید به نظر میرسه ولی محال نیست، در صورت حمله به ایران اسرائیل به تنهایی کاری از پیش نخواهد برد احتمالا در صورت بروز جنگ اسرائیل حمله رو شروع می کنه و سپس وقتی که جمهوری اسلامی به اسرائیل تعرض کنه، آمریکا هم وارد عمل میشه و ابتکار عمل رو در دست میگیره هرچند نیروی هوایی آمریکا خیلی از نیروی هوایی جمهوری اسلامی سرتره ولی احتمالا کار به درگیری زمینی خواهد کشید که باز هم نیروی زمینی آمریکا از نیروی زمینی جمهوری اسلامی قوی تره، بدین تریب جمهوری اسلامی دست به جنگهای چریکی غیر کلاسیک و نامتقارن خواهد زد، البته این احتمال رو هم نباید نادیده گرفت که جمهوری اسلامی با رهاسازی تروریستهای دست پرودش در منطقه و جهان به منافع آمریکا و اسرائیل ضربه خواهد زد، با تمام این تفاسیر این جنگ الزاما به تغییر رژیم در ایران منتهی نخواهد شد، بروز جنگ احتمالی پیامدهای فاجعه باری رو در منطقه به جای خواهد گذاشت و بیشترین کسانی که متضرر خواهند شد مردم ایران خواهند بود، البته همه اینها مشروط بر اینه که جنگی اتفاق بیفته که اگه احتمالی هم داشته باشه از الان تا پایان سال جاری میلادی امکانش وجود داره. من همچنان معتقدم قیام مردمی بهترین راه سرنگونی حکومته تا حمله نظامی خارجی

پیام:

اجباری، نمایش داده نمی‌شود

Spam protection by WP Captcha-Free

وبلاگهایی که می‌خوانم

شمارشگر